ik ff?"" Soest is weer een super-markt rijker SWAGER WALDEN EN MllYSELAAR NOC ALTIJD ONOVERTROFFEN Officiële mededelingen v/i 4% tot 5% „Ik reken op minstens V2 miljoen bezoekers" Meningen van lezers SOESTERBERG wegens vacantie gesloten zomerprijzen DOORSMEREN GARAGE BOSBOOM Krabbels van Knelis Een goede rente BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming BATEMUTRfi'S Erkende Auto- en Scooterrijscbool Voetbalnieuws V.V. Soesterberg Uitbreidingsplan „De Oude Tempel" Personeelsverplaatsing Dumoulinkazerne Kerkelijke onderscheiding Richtlijnen logeerinrichting Wederopbouwwet Klaar terwijl u wacht BEVEROL SMEERSTATION Eiermarkt Zo vlogen de duiven Lenssen+de Wolff Coop. Raiffeisenbank Soest „Inderdaad ben ik bezeten van dc showbusiness. Ik werk er zeven dagen In de week voor, omdat ik er lol in heb en omdat het mijn eigen zaak is. Als ik er mee ophield zou dat voor minstens een half miljoen Nederlanders een gemis van „een avondje uit' betekenen, maar het ellendigst zou ik er zelf aan toe zijn want zonder revue ben ik een racepaard zonder jockey". Dat zegt René Sleeswijk, de producer van dc 29ste Snip en Snap revue „Dit is theater" (kosten ruim drie ton), die onlangs in Hilversum in première is gegaan en straks in alle steden en uithoeken van ons vaderland weer een duizendkoppig publiek zal trekken. De eerste Snip en Snap revue startte in 1937 in Gronings bioscoop Cinema Palace. „Dat kostte mij toen een vijf tienhonderd gulden beginkapitaal" ver telt René. „We hadden 24 medewerkers en de revue trok dat seizoen enkele tienduizenden bezoekers. En we vonden dit waarachtig nog een succes ook! Nu staan er ver over de honderd me dewerkers op de loonlijst, de aan- vangskosten liggen boven de 3 ton, maar ik verwacht dit seizoen minstens een half miljoen bezoekers." De televisie heeft de belangstelling voor Sleeswijk's jaarlijkse revuepro- dukties niet doen afnemen. „Wij heb ben er zelfs helemaal geen schade van Omdat wij de mensen iets anders bie den dan ze thuis op hun 53 of 59 een- VAN 18 TOT EN MET 23 JULI GEBOREN: Gijsbertus Jan. zoon van H. van Geijtenbeek en H. S. G. van Asselt. Dr. Schoonenbeeklaan 12. Brenda Wilhelmina. dochter van J. Duijst en G. M. K. van der Heide. Rubenslaan 105 Nicolaas Johan- nes. zoon van A. H. van Velzen en J M. van Dijk. Gen. Winkelmanstraat 4. Soesterberg. Annlnka Esther dochter van W. van Burken en M. E. Houtman. Van Goyenlaan 148. Ar- thur Benjamin, zoon van A. C. Opten en H. Grabijn, Chr. Huygenslaan 92, Soesterberg. Hugo Reinout Alex- ander. zoon van E. Bijleveld en K. M. Brandsma. Muiden. Van Helstpark 41. Martin, zoon van W. Apeldoorn en W. C. Neuborg, Simon Stevinlaan 128, Soesterberg. Geertruida Martha Johanna. dochter van L. H. van Nim- wegen en M. H. Voskuilen, Molen straat 87. Henricus Cornelis. zoon van H. Th. Wouters en M. A C. van Schalkwijk. Postweg 85. Soesterberg. Marinus. zoon van M. J. Kraai- kamp en H. van Duinkerken, Birk- straat 62. Mona Consuelo Doro- Thea. dochter van H J Barnsteijn en C. M. van Dorpen. Sophialaan 4. Hendrik, zoon van W. de Vries en H. van Gorkum. Schoutenkampweg 1. Marcus Philip Willem Hendrik, zoon van W. H. E Rasch en S. H. de Vries. Foekenlaan 20. ONDERTROUWD: Albertus Veenen- daal. Buitenhaven 5. Den Helder en 45. Bernhard Willem Doorduijn, Schrikslaan 44 en Irene Luberta Bruij- ne. Molenstraat 47. GEHUWD: Philip Schaap. Stadhou derslaan 80 en Annemarie de Zoete, Julianalaan 5. OVERLEDENTheodora Francisca Maria Portegies. 86 jaar, weduwe van G. G. Zonnevylle, Insp. Schreuder- laan 2. Lucas Hendrik Hoeve. 72 jaar, gehuwd met J. G. van Meer wijk. Kostverlorenstraat 24. Zand- voort. Aleijda van den Hoven. 68 jaar, gehuwd met G. Kok. Beuken laan 11. Bartholomeus Johannes Buxtorff. 94 jaar. weduwnaar van F. C Stuivinga. Waldeck Pyrmontlaan 12. Petrus de Bruin. 76 jaar. ge huwd met H Hilhorst, Nieuweweg 64. C O Dir H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie. Transport (Rouwkamer) timeter zien. Wel heeft de televisie in vloed uitgeoefend op het karakter van onze revue. Wij brengen de revue nu in een ander, veel sneller tempo dan vroeger. Het tempo is flltsender gewor den. de gags worden minder uitgerekt al blijven natuurlijk de gillertjes. Wij creëren een spektakelstuk, dat u thuis op uw zwart-wit schermpje beslist niet te zien krijgt." Actueel „Weinigen beseffen echter dat het een grote opgave is om elk jaar een nieu we revue te brengen" meent Sleeswijk. „Met een musical ben je gauwer klaar. Je behoeft dan alleen maar een goede cast te zoeken. Maar als ik aan een nieuwe revue begin, heb ik helemaal niets en moet ik per jaar duizenden kilometers reizen om ideeën, nummers en teksten te zoeken." Er zijn mensen die beweren dat de grappen en grollen, die Walden en Muyselaar in de revue sinds jaar en dag verkopen, een grote eenvormigheid vertonen. Vindt u dat ook niet? Dat vindt René Sleeswijk beslist niet. En inderdaad stelt de nieuwe revue, die enkele weken geleden in Hilversum van start ging, hem in zekere zin in het gelijk. De revue is op vele punten aan de actualiteit aangepast. De pro vo's ontbreken niet. We zien ze als be jaarden terug in de kostelijke sketch „Een happening in 1980". In het ope ningsnummer wordt het reclamewezen op de hak genomen, pop-art en mini mode vormen objecten van milde spot er is zelfs een nummer over het NA.V.O.-probleem (Jniek duo Voor het eerst maken Johnny Kraay kamp en Rijk de Gooyer deel uit van Sleeswijk's amusementscircus. Door hun aanwezigheid konden de sketches met meer mankracht worden gevuld Maar luidt hun komst het afscheid van Walden en Muyselaar in? Han Slees wijk, zoon van René en adjunct-direc teur, ontkent dit pertinent. Zonder Snip en Snap is onze revue een on denkbare zaak, zegt hij. De nieuwe revue blijkt Sleeswijk's jr woorden te bevestigen. Walden en Muyselaar bewegen zich bepaald niet over het toneel als twee ouden van dagen, die aan hun pensioen toe zijn Dit unieke duo staat nog immer ga rant voor uren van blijmoedigheid. Willy Walden, de vleesgeworden sof en Piet Muyselaar, de typeur, de vertolker van het levenslied, die feilloos een pointe kan aangeven. c»- 00 GedlpL A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 SOEST TELEFOON 3982 (02955) b.gg 03498-1951 Ook vrachtwagen- en busrijbewijs U wordt gebaald en gebracht. VAN 25 TOT EN MET 30 JULI GEBOREN: Remptje Anhonia Helena, dochter van M. Renes en D. Kobus, Vermeerlaan 13. Arinette, dochter van S. Wijma en J. Veldhuizen. Ru benslaan 75. Antoniiu Wilhelmus Johannes. zoon van C. P. Hilhorst en L W. Hilhorst. Lange Brinkweg 56. Petra Christina. dochter van D. Geer- ligs en M. Terpstra. Rubenslaan 182. Maria Johanna. dochter van J H Westerveld en M. Blankesteijn. Van de Veldeplantsoen 51 Annet Ma- rianne. dochter van B W. Saatrübe en M. T. Smith, Rubenslaan 84. Gerrit, zoon van G. van de Munt en N. van Kooij, Nieuweweg 49. Jan Willem Peter, zoon van W P. Marchal en A. G. Posthuma. Schrikslaan 19. ONDERTROUWD: Lambertus Basti- aan Higler, Heideweg 78 en Maria An na Janus. De Genestetlaan 15. GEHUWD: Adriaan Jacob Colpaart. Kastanjestraat 23, Amersfoort en Baukje Vellekoop. Schoutenkampweg 90. Gerrit Gerritse, Kerkpad Z.Z. 20A en Beseline Marijke van Ee, Da Costalaan 4. Willemijndert van Dam, Frans Halssstraat 41. Zaandam en Gerrit je Versluis. Postweg 69. Johannes Gijsbertus Vos, Hogeweg 247, Amersfoort en Johanna Ma ria Hilhorst, Birkstraat 121 Wil lem van den Akker, Wilhelminalaan 30 en Hendrik je van de Kamp, Wil helminalaan 30. Erwin Arthur Hin- derdael, Kerkstraat 76 en Louise den Broeder, Prins Hendriklaan 1B. OVERLEDEN: Jannetje van den Broek. 75 jaar, weduwe van H. Grift, Krom- meweg 10. Johannes Abraham Boe ren, 61 jaar. gehuwd met G. W. van der Voort. Schoutenkampweg 63. Elbertus van de Flier, 71 jaar. gehuwd met J. van Strien, Korte Brinkweg 18. Cornelia van den Broek, 81 jaar. weduwe van G. de Bree. Vredehof- straat 11. Natuurlijk spreekt de kraakstem van Walden gemakkelijker tot de verbeel ding van het publiek, maar wie is zo'n ideaal klankbord voor zijn droge hu mor als Piet Muyselaar? Zij vullen el kaar aan, voelen elkaar aan, zij vor men een twee-eenheid, zoals destijds Watt en Half Watt en Stan Laurel en Oliver Hardy. Nederlands ballet Voor de eerste keer bestaat het ballet van deze revue uitsluitend uit Neder landse danseressen. Han Sleeswijk ver telt dat zij via een auditie zijn aange trokken. „Er waren honderden gega digden, van wie er uiteindelijk dertig zijn geselecteerd. Uiteraard stelden we zeer hoge eisen aan de meisjes. Het is wel zeker dat dit hoge aanbod van danseressen door de snelle ont wikkeling van de televisie is gestimu leerd. Een jaar of zes geleden zou je maar weinig goede aanbiedingen ge kregen hebben. Maar door al die shows, musicals enzovoorts op de beeldbuis is de animo voor dit vak sterk toegenomen. Maar natuurlijk zijn lang niet alle balletmeisjes, die voor de televisie wel >ens iets gedaan hebben, voor ons bruikbaar. Het scheelt me nogal xyat: één keer optreden voor de televisie of 300 voorstellingen achter elkaar op de planken te staan." Met Walden, Muyselaar, Kraaykamp, De Gooyer, de operettester Coby van der Linden. Donald Jones en vele an deren heeft Sleeswijk voor de 29ste maal een ensemble het toneel opge stuurd. dat heel wat Nederlanders in komende maanden een prettige avond zal bezorgen. Donderdagmorgen heeft een nieuwe supermarkt, gevestigd in het nieuwe pand aan de Van Weedestraat, waar- In sinds enige tijd ook de apotheek „Soestdijk" is gevestigd, haar deuren voor de Soester huisvrouwen en even tueel mannen geopend. Hoewel onze redaktle genoot van een welverdiende vakantie, vond een on zer de opening van een supermarkt belangrijk genoeg om een praatje te maken met de eigenaar van deze „Spar Supermarkt". de heer D. Schreur. De heer Schreur afkomstig uit Fries land, is geen onbekende in de levens middelenbranche. Hij heeft ln de Noord-oostpolder een melkhandel ge had, waarna hij in Amsterdam een kruidenierswinkel dreef. De onmogelijkheid tot uitbreiding van deze zaak in Amsterdam, deed hem uitzien naar een ander pand, wat hem via zijn vakbladen in Soest deed belanden. In het pand aan de Van Weedestraat heeft hij de beschikking over een verkoopruimte van 150 m2, terwijl bovendien nog een magazijn ruimte van 100 m2 ter beschikking is. Zijn naam, door de enorme lichtre clames van zijn Inkoop-organisatie „De Spar" verdrongen, blijft uiter aard een garantie voor goede voor lichting en service, terwijl de naam „Spar" borg staat voor goede kwali teit. Op overzichtelijke wijze heeft men de enorme sortering levensmiddelen, brood en banket, groenten en fruit uitgestald, terwijl een ultra-moderne slagerij voor vers vlees en verse vlees waren voor de cliënten aanwezig is. Door een efflcente organisatie is de heer Schreur in staat om de afdelin gen die normaal dagelijks bevoor raad worden met verse artikelen, dit in enkele gevallen meerdere malen daags te doen geschieden, wat de consument een zo kwalitatief hoog mogelijk artikel garandeert. De gezellige drukte die er woensdag avond heerste op de openlngs-recep- tie, werd nog geaccentueerd door de vele bloemstukken, die werden aange dragen en waar met moeite een plaatsje voor gevonden kon worden. Donderdagmorgen, klokslag 10 uur, verdrongen zich al tientallen belang stellenden voor de deuren, die op dat moment wijd open gingen, waarna een onophoudelijke stroom van cliën ten de kassa's passeerden. Het zal ons niet verbazen als de heer Schreur zich in korte tijd een vaste plaats onder de Soester levens- middelenberdijven verwerft. Aan de Commandant en de leden van de Vrijwillige Brandweer te Soest. Namens de bewoners van de dr. Ru- pert-, dr De Vos- en Dr. Schoonen beeklaan wil lk u allen hartelijk be danken voor de verleende hulp bij het wegzuigen van de enorme water plas. ontstaan na de wolkbreuk van dinsdag 19 juli. Wat hier geldt, dat grote pompen veel wegzuigen, geldt zeker voor ons als Inwoners van Soest: ..vele donateurs maken een sterk brandweerkorps", d.w.z. Voor vijf gulden per jaar Staat het Korps altijd klaar. Hetzij met hulp, hetzij bij brandgevaar! Heren, nogmaals hartelijk dank! D VAN DER WIJDEN. De voetballiefhebbers in Soesterberg hoeven niet zo heel lang meer te wachten op de eerste wedstrijden. Be gin aug. speelt Soesterberg 1 waar schijnlijk een oefenwedstrijd tegen het luchtmachtelftal, dat kampioen is geworden bij het zomeravondvoetbal K.L.U Zondag 14 augustus komen twee elf tallen van de oostelijke 4de klasser Sportclub Dieren: Kampong volgt een week later met drie elftallen, terwijl zondag 28 augustus het traditionele vliegtulgtoernooi wordt gehouden. Aan dit toernooi om het „Zilveren vlieg tuig", momenteel in het bezit van het Soester B D Czal verder worden deel genomen door de vierde klassers: K.V.V.A Amersfoort!, S.V. Teyllngen (Sassenheim) en Nijenrode (Breuke- len). Ook het Utrechtse Minerva, nog steeds de kanshebber om de trofee voor de vijfde maal te winnen, is van de partij. Ook het zaterdagmiddagelftal heeft een aantrekkelijk oefenprogramma, zij het niet op eigen terrein. Zater dag 6 en 13 augustus gaat het eerste naar Beverweerdse Boys voor een ver- BONTHUIS ls tot en met zaterdag 13 augustus Vanaf maandag 15 augustus zijn wij weer geheel tot Uw dienst en kunt U nog tot 1 september profiteren van onze B. VAN TENT - bontwerker - Laanstraat 35 - Baarn - Telef. 2726 De burgemeester van Soest brengt, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 37 van de Woningwet 1901. ter algemene kennis, dat het raadsbe sluit van 14 juli 1965, afd. I. nr. 3951 strekkende tot vaststelling van een herziening van de overgangsbepaling van de voorschriften, behorende bij het uitbreidingsplan, regelende de be stemming van gronden, gelegen nabij „De Oude Tempel" te Soesterberg. door gedeputeerde staten te Utrecht bij besluit van 4 juli 1966. afdeling 5, nr 1962*65/746. ls goedgekeurd. Het goedgekeurde besluit ligt ter ge meente-secretarie, afdeling algemene zaken, geopend op werkdagen van 9-12 uur, voor een ieder ter Inzage volgtoernooi. Twee elftallen gaan za- Belanghebbenden, die bezwaren tegen BURG. GROTHESTR.45 TEL: 3917 SOESTDIJK terdag 20 augustus naar het Roda toernooi in Hamersveld. Tot een van de allerlaatste tranfers op de voetbalmarkt behoorde de be kende Soesterbergspeler G Borg, die door de 2de divisieclub Wageningen werd gekocht voor het komende sei zoen Als trainer zal de heer Schut uit Huis ter Heide optreden, die vorig seizoen De Meern 1. 2 en 4 naar het kam pioenschap heeft geleid. De heer Schut is oud-speler van H.S.C. uit Hoogezand. De datum van de jaarvergadering ls vastgesteld op woensdag 24 augustus. De genieschool, die gelegerd is in de Dumoulinkazerne te Soesterberg, zal begin september van dit jaar worden verplaatst naar Vught. In de plaats daarvan wordt het 101 Tankbataljon ln de Dumoulinkazerne gelegerd. Aan mevrouw H J. van dor Donk- Gielen werd de eervolle onderschei ding „Pro Ecclesia et Pontifice" toe gekend, welke door pastoor H G. Hobbelink ten huize van de familie Van der Donk werd uitgereikt. Me vrouw van der Donk, jarenlang pre sidente van de afdeling Soesterberg van het katholiek Vrouwengilde, ont ving deze kerkelijke onderscheiding voor het werk, dat zij gedurende vele jaren op sociaal en charitatief terrein in de parochie heeft verricht. deze herziening bij de gemeenteraad hebben ingediend, kunnen binnen een maand na de dag van deze bekend making bij de Kroon beroep instellen. Soest, 29 juli 1965. De burgemeester van Soest maakt be kend, dat. bij zijn besluit van 18 juli 1966, ter uitvoering van artikel 640 van de „AP V. Soest", richtlijnen zijn vastgesteld met betrekking tot de door een houder van een logeerinrichting te verstrekken opgaven omtrent per sonen die tot het houden van nacht verblijf ln de logeerinrichting zijn op genomen c.q. na dit nachtverblijft uit de inrichting zijn vertrokken. Dit besluit ligt ter gemeentesecretarie, eerste afdeling, geopend op werkdagen van 9-12 uur, ter inzage en is tegen betaling van de verschuldigde leges- kosten in afschrift verkrijgbaar. Soest. 26 juli 1966. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij voornemens zijn om aan de gemeente Soest, op haar daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 20 van de Wederopbouwwet, vergunning te ver lenen voor het bouwen van: a. 340 galerijwoningen op het perceel gelegen nabij de Smitsweg-Nieuweweg, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie G, nummer 3882, zulks in af wijking van het bestemmingsplan voor gronden gelegen ten noorden van de spoorlijn Utrecht-Amersfoort: b. voor het bouwen van 9 garage- Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef 3256 AJJe 't mlng vraogt mok zeige dak een meraokelse vekaan- sie ehad hep. Saome mit Kneliao netuur- luk, waant lk mag d'r dan wel us stie- kum tusse uut knie- pe, wegbiieve doe ik van me leve nie. Wullie binne OP een rustig plekkie eweest, waor 'haost gin mins komp Allenig de postbooje af en toe, maor da's nie arreg, waant ut is toch ok wel leuk ajje weet. datter nog meer minse op de wereld binne. Ut mooiste van de vekaansie was wel, dattle ming nie veul ekost het. Kne liao trouwes ok nie. Maor wullie had- de ut dan ok meraokels slim bekeke: wullie hadde geilek mit de bouwvakke een week enome. Ik had alles veurdat wullie mit ve kaansie ginge in orde emaokt De tuun ewied, de huuze van de veestao- pel schoon emaokt en nog meer van die dinge. En toen ut zoveer was, hep ik een makkeluk pakkie an etrokke en Kneliao een vekaansiejurrek en toen binne wullie... tuus ebleve! Jao minse, da's effe wat. Wullie bin ne meraokels slim eweest. De heule straot ging biekaans mit vekaansie Iedereen staapte veurige week in de waoge, bepakt en bezakt. Wullie wao- re de enige, die tuus bleve. En ik mot zeige: 't is ons meraokels bevalle. Gin last van de klngders van de bure, die nog wel us ut varreke an z'n staort trekke, gin last van buurvrouwe, die net effe tied hebbe veur een buur- praotje as Knelis zonodig mot melle- ke en gin last van buurmanne, die ef fe om een zaog komme zeure net as ming dat ongelege komp En veur Kneliao was ut ok meraokels fing D'r kwaome ging lastige minse an de deur, die dochte netuurlijk da wullie ok arreges an de Costao Bra- vao zaoten, maor wullie zaoten lekker tuus in 't zonnetje. Gart zorregde veur de beeste en wul lie konne ut d'r van neme. En dat hebbe wullie dan ok edaon, dubbel op mak wel zegge Al is 't netuurluk beter van nie, waant as Kneliao dat leest, zeit ze weer: zukke dinge mot je nie an de groote klok haange; as de belaasting ut leest, bijje de sigaor. Maor goed, één keer in ut jaor mag je wel us uut de baand springe. En dat hebbe wullie in onze vekaansie edaon. Kneliao had veur Knelis een behoor- luk spatje in huus ehaold en veur d'r eige had ze een breiwarrekje an- neschaft. Ik vond dat allaang best, waant daor valt ze aaltied bie in slaop en dan nam ik stiekum een ekstrao glaosje. Ze zee wel op een keer: Wat binne die flesse toch gauw leeg, maor ik zee meteen: Jao, de febriexe maoke ut glas hoe laanger hoe dikker en de glaosjes steeds groter. Zongder dajje 't marrekt, schink je zo een heuleboel weg. Jao, Kneliao en ik hebbe een me raokelse vekaansie affer de rug. Dat hebbe wullie te daanke an de minSe in de buurt. Die moste zonodig naor 't buitenland. Wullie niet. En wullie weete d'r toch eveSeul van mee te praote, waant wullie hebbe d'r vekaansie boeke over eleeze! Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 45.000 stuks ln prijzen van ƒ12.25 tot ƒ13.50. Middenprijs ƒ12.75. Prijs per kg 2.05. boxen met een berging en een schaft- ruimte op het perceel, gelegen aan de Merelweg, Vinkenweg en Nieuwstraat. kadastraal bekend gemeente Soest, sectie H. nummer 8412. zulks in af wijking van het bestemmingsplan „Soestdijk-'t Hart". Soest. 26 juli 1966. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij voornemens zijn om aan Caltex Petroleum Maat schappij (Nederland) N.V., Conrad- kade 178. 's-Gravenhage. op haar daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 20 van de We deropbouwwet, vergunning te verle nen voor het bouwen van een bedie ningsruimte op het perceel, gelegen aan de Kampweg, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie E. nummer 2497, zulks In afwijking van het bestem mingsplan „Kampweg'. Soest. 26 juli 1966. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij voornemens zijn om aan A. J. Dubbers. Acacia laan 12 te Soest, op zijn daartoe ge daan verzoek op grond van het be paalde in artikel 20 van de Wederop bouwwet. vergunning te verlenen voor het aanbouwen van een werkkamer, op het perceel, gelegen aan de Acacia laan 12, kadastraal bekend gemeen te Soest, sectie D. nummer 2419 ged zulks in afwijking van het bestem mingsplan voor gronden gelegen in Soest-Zuid. Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een ter mijn van eén week na de dagtekening van deze bekendmaking hun even tuele bezwaren schriftelijk bij hen ln te dienen. De op de bouwaanvragen be trekking hebbende stukken liggen ge durende diezelfde termijn ter gemeen tesecretarie ter Inzage. Soest. 2 augustus 1966. De vereniging „De Vriendschap" nam zondag met 546 duiven deel aan de wedvlucht vanaf Tergniers. De duiven werden te 8.30 uur gelost met zuid-westen wind. De eerste duif arriveerde te 11.49.16 uur. Snelheid 1572.84 m. per minuut. De laatste prijswinnende duif kwam aan te 12.22.14 uur. Uitslag: B v Gardingen 1 70 73. E. Veerman 2 4 8 12 58 59 99. F. Groe- nestein 3 56. J. Ketelaar 5 29 55 74 103. C. Vaessen 6 22 28 36 85. J. On- wezen 7 46 63. W. v. Breukelen 9 65 71 94. J. Wijnands 10 30 33 37 112. J. Kamerbeek 11 16 47 72. W. Altenaar 13 17 76 78. SK B 14 77 82 102 104. W Nieuwenhuis 15 40 52 67 89 90 92 98 107 113. J Huurdeman 18. A. Mees ters 19 24 31 35 69 86 97 106. C. Jak 20 48 105 W Roest 21 32 34 41 54 57 62 95 101. C. Bokma 23 38. Z.K.H. Prins Bernhard 25 45 51 111. J. Rut- tenberg 26 50. H Westerveld 27. G. Reijerse 39 60 91. D Bos 42 53 68 100. J. van Groningen 43. J. v. Klooster 44. G. Hooijer 49 64 66 75 87 108 109. J. Rademaker 61 93. A Grift 79 81. G. H. v. d. Broek 80 84 96. E. van Daat- selaar 83 88. H. v. d Broek 110 onroerende goederen taxaties rMw- hypotheken assurantiën Steenhoffstraat 67 .Soest Tel. 2169 bij de Dagelijks opvraagbaar Spaargelden op termijn van U kunt er al uw andere bankzaken doen.

Soester Courant | 1966 | | pagina 5