tOXBORÖ ml Wilson en Labour Zieke plek in Afrika ZENITH Fa. Spijker LOCHTENBERG VOLVO - Veilig HERHALINGS OEFENINGEN „De Witte Pompen" Officiële mededelingen TITO'S NIEUWE PLAATSVERVANGER U KUNT NIET ALLES WETEN! Onderhoudsbankwerker-lasser. SMRRfiAIMfiE A. v. «1. Hoef W ederopbouwwet. Rijkel uis zoon nu Met brommer tegen autoportier Zondagmiddagconcert Wegverbetering moet doorg aan. Weekendwijding; InstTumentation In ons bedrijf kan worden geplaatst een bekwame F0XB0R0 (NEDERLAND) N.V. De Si,Tkun'„nenEnnepIaud iS rdanlg' dat ,edereen lIch Wilson het aan zal kunnen De komende maanden Immers zullen uiterst kritiek worden. Zljn de bezuinigingsplannen nog op tijd gekomen, zijn de maatregelen door- tastend genoeg, ls het Pond Sterling nog te houden? Het ls echter niet zozeer de vraag of Wilson dan wel of de Labour Party tegen deze zaak opgewassen ls. En al lijkt dat op het oog hetzelfde, het ls het toch niet. Toen Churchill lnderijd het Engelse volk niet anders beloven kon dan bloed, zweet en tranen, wisten al zijn landgenoten dat het ging om „zijn of niet zijn" en sloten ze zich als één man achter hem aan. De nood van het vaderland was ieder duidelijk. AI dreunen er nu geen bommenwerpers meer boven Engelse steden, de nood van het vaderland ls niet minder groot. Alleen is dat niet zo meteen te merken. De mensen zijn goed gekleed, de win kels zijn vol, het geld rolt. Meestal merkt men niet eerder dat men aan het potverteren ls, voor de bodem van de pot zichtbaar is. En dat ls hij nog lang niet voor alle Britten. Verdeeld huis Wat dokter Wilson broodnodig heeft bij zijn ingrijpende operatie dat ls de medewerking van de patiënt en daar aan mankeert nogal wat. EEN BETER HORLOGE KAN ZWITSERLAND NIET LEVEREN VERKRIJGBAAR IN DE GOEDE VAKZAKEN Dealer voor Soest Soesterbergsestraat 26 Naar Moskou Nu heeft Wilson weer. terwijl zijn te genwoordigheid in Engeland brood nodig was, een tocht naar Moskou moeten maken voor een bespreking omtrent Vietnam, waarvan het mis lukken al te voren vast stond. Hij moest dat wel doen om de linkervleu gel van de partij tevreden te stellen, die scherp gekant is tegen de Ameri kaanse Vietnam-politiek en de pre mier er van beschuldigde daaraan mee te werken. Door een reis naar Moskou te maken heeft hij de oppo sitie voorlopig de mond gesnoerd. Tegelijk echter is nog nooit zo grie zelig duidelijk geworden hoe de pre mier in eigen partij op twee fronten heeft te strijden. Daarbij ondervindt hij dan nog de tegenstand van al diegenen, die er maar niet aan kunnen wennen, dat Engeland kleiner moet gaan wonen. Ze zingen nog altijd met een brok in de keel van „Brittannia, beheers de zeeën" en wil Wilson niet een zee van demagogische „patriottische" pro paganda over zijn hoofd krijgen dan moet hij geld blijven uitgeven om de halfvergane vlag van het trotse Im perium van een wankele vlaggestok te kunnen laten wapperen. Nooit zo goed De Tories hebben niet zo heel veel recht om Wilson uit te lachen, zoals ze in het Lagerhuis deden toen hij met zijn bezuinigingsvoorstellen kwam. Wie toch hebben hun laatste verkie zingscampagne nog gevoerd onder het motto "U hebt het nog nooit zo goed MAKELAARS- EN ASSURANTIEKANTOOR ONR. GOEDEREN HYPOTHEKEN ASSURANTIËN FINANCIERINGEN TAXATIES SOESTERBERGSESTRAAT 8 SOEST - TELEFOON 206-1 B G. G 02950-17727 gehad"? Wie hebben er te laat oog voor gekregen, dat Engeland met Eu ropa moest gaan samen doen? Wanneer de bommenwerpers overvlie gen en de steden in brand staan, is het gemakkelijker een volk tot een eenheid te smeden dan wanneer men moet aankomen met statistieken en rapporten om aan te tonen hoe slecht het er voor staat. Die spreken niet tot de verbeelding. En wanneer de arbei ders zien hie de bezittende klasse in Engeland leeft en het geld met han denvol uitgeeft, zijn ze niet van plan zelf de buikriem strakker aan te ha len en krijgen zij vrij spel, die de leus verkondigen „Haal het waar het zit". Het gaat er niet om of Wilson het aan kan. Het gaat er niet om of de Tories het beter of slechter zouden doen. Het ziet er naar uit. dat pas wanneer de nood heel het volk klaar voor ogen staat, werkelijk diep Ingrij pende maatregelen zullen kunnen worden genomen. Als men nagaat op hoeveel verzet de halve maatregelen van Wilson nu al stuiten, dan kan dat nog wel even duren Dat hij de Conservatieven tegen heeft, spreekt vanzelf. De verleiding is te groot om politieke munt te slaan uit Wilsons moeilijkheden. Hij heeft na tuurlijk indertijd de Tories met schor pioenen gekastijd om hun laat-maar- waaien-stijl en niet ten onrechte. Dat sinds hij aan het bewind is de situatie eer is verslecherd dan verbeterd be hoeft zijn schuld niet te zijn, maar het ligt voor de hand, dat men het hém aanrekent. Veel erger echter is, dat hij in de eigen gelederen niet op zijn mensen rekenen kan. Daarom is de vraag te recht, of de Labour Party wel gereed is om een nationale taak te aanvaar den! De werknemers hebben nog altijd de strijdmentaliteit, waaraan overigens de houding van de (meeste) werkgevers niet vreemd is. Ze hebben de herinne ring aan de dertiger jaren en die wen sen ze tot geen prijs terug. De vakbonden Wil Wilson de Britse economie gezond maken dan zal dat allereerst gezocht moeten worden in de produktie. De si tuatie in vele bedrijven verhindert dat. De vakbonden dwingen de directies meer mensen aan het werk te houden dan nodig is, door een taakverdeling, die verre van economisch is. De ver trouwensmannen van de vakverenigin gen zien met arendsogen toe en bij het minste conflict dreigt een staking. Mo dernisering. automatisering, dat kan als het moet. als het maar niet be spaart op arbeidskrachtenen dan heeft het weinig zin. De houding van de zeelieden is een goede indicatie geweest van deze op vattingen. In het uur van Engelands nood zetten ze terwille van hun groepsbelang het algemeen belang op het spel. Engeland heeft geen penny te missen en het verspeelde honderden miljoenen. Ook hierbij dient opgemerkt, dat de klachten van de zeelui niet ongegrond waren. Over het algemeen komt men te laat met maatregelen en dan zijn het nog halve maatregelen. Daartegen rijst dan verzet en de vlam is in de pan. Men hoort er nog maar weinig van, maar nog steeds bestaat er een kwes- tle-Rhodesië. Al geruime tijd zijn er contacten tus sen het rebellerende bewind van pre mier Ian Smith en Londen, maar tot enig resultaat heeft dat tot dusver niet geleid De Engelsen geven wel pe riodiek te kennen dat ze niet peinzen over een compromis Van hun kant stellen de Rhodesiërs vast dat ze niet van zins zijn te ca- putuleren voor de Britse eisen. En het begint er op te lijken of de huidige toestand tot in lengde van jaren zal moeten voortduren. Althans die idee krijgt men in Zambia, het voor malige Noord-Rhodesië en men is daar niet gelukkig mee. Amallalaan 19/21 Baarn Telefoon 02954-2323 Een aantal dienstplichtige officieren en onderofficieren vond dezer dagen een oproep in de bus voor een herha lingsoefening. Dat is niets bijzonder, zal men zeggen. Het opmerkelijke ls echter, dat het ditmaal om mannen ging tussen de 35 en 42 jaar, die al lang in het vermoeden hadden ge leefd dat de verdediging van ons goe de vaderland niet meer op hen zou steunen. Er was trouwens veel eerder al mede gedeeld, dat zij niet meer voor her halingsoefeningen behoefden op te komen. Nu doet het vaderland dan toch weer een beroep op hen. De bedoeling is dat zij een eenvoudige bewakingstaak dienen te vervullen. Wij hebben weinig, of liever gezegd in het geheel geen waardering voor dit militaire plannetje van minister De Jong en zijn secondanten. Voor zulk een eenvoudige taak wor den mannen enkele weken uit hun gezin en hun werk gehaald en moeten zij studies onderbreken. President Kenneth Kaunda is steeds een zeer gematigd politicus geweest, die de onafhankelijkheid van zijn land verwierf zonder noemenswaard bloedvergieten, die sindsdien niet zon der succes gepoogd heeft in zijn land een evenwichtige samenleving van blanken en zwarten tot stand te bren gen en die bovendien zeer doelbewust er naar heeft gestreefd om de in vloed van de radicale elementen bui ten de deur te houden. Die radica len waren ervoor om acties te gaan ondernemen tegen buurland Rhodesië om daar hun rasgenoten te helpen, evenals die in Mozambique. Het wordt echter duidelijk dat Kaun da ook niet ten eeuwigen dage wenst te wachten tot Wilson zijn opstandige kolonie weer in het gareel brengt. Ondertussen heeft de economische blokkade - Londense voorspellingen ten spijt - betrekkelijk weinig effect gehad: Smith zit nog zo stevig als hij maar kan wensen Wilson heeft be loofd dat hij Rhodesië tot de orde zou roepen en Kaunda ls niet voor nemens hem van die belofte zo maar te ontslaan Intussen is hij begonnen allerlei contacten met Londen te ver breken. Daarbij zijn vrij onbenullige als het niet sturen van atleten voor de Ge- menebestspelen. En ook minder sym bolische als het staken van het re- layeren van B B C.-uitzendingen en het de laan uit sturen van blanke hoge ambtenaren. Daarna riep hij zijn ho ge commissaris - zoiets als ambassa deur - uit Londen terug. HET ADRES VOOR EEN GOEDE FIETS OF BROMMER Ruime keuze uit diverse merken. Ook KINDERRIJWIELEN, DRIEWIELERS enAUTOPEDS Voor een goede service staan wij garant. B.S.A. - PHOENIX - PUCH - SOLEX RAP - MOBYLETTE E.E.G. - BUR GERS RIJWIELEN ■toenhoffstraat 25 - Telefoon 2185 Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij voorne mens zijn om aan ir. H. N. v. Wijk, alhier, op zijn daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 20 van de Wederopbouwwet, vergun ning te verlenen voor de uitbreiding van de woning met kantoor, op het perceel, gelegen aan de Hildebrand- laan, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie C. nummer 3312, zulks in afwijking van het bestemmingsplan Soest-Zuid. Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een termijn /an één week na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele be zwaren schriftelijk bij hen in te die nen. De op de bouwaanvrage betrek king hebbende stukken liggen gedu rende diezelfde termijn ter gemeente secretarie ter inzage. Soest, 5 augustus 1966. Ook kwam hij terug op zijn aanvan kelijk beluit geen koper meer via Rho desië uit te voeren: daar verdienen de Rhodesiërs dan wel aan, maar dat heeft Kaunda nu toch maar liever dan dat hij met zijn voorraden onver kocht in eigen land blijft zitten. Uiteraard doet hij dit met bitterheid, een bitterheid die tegen Londen is gericht dat door het niet-optreden te gen Rhodesië hem omderwille van zijn eigen economie dwingt lief te zijn voor de gehate buur. Kaunda laat ook doorschemeren dat hij er over peinst het Gemenebest te verlaten. En dan waarschijnlijk niet alleen: Tanzania bijvoorbeeld schijnt een dergelijk voorbeeld graag te wil len volgen. Dat zou meer betekenen dan alleen maar een verval van dat Gemenebest Het zou ook een eind maken aan een bijzonder grote matigende invloed in westerse zin op tal van ontwikkelings landen In die zin heeft het Gemene best een zeer grote kalmerende in vloed gehad en voorkomen dat som mige nogal heethoofdige en overijlde besluiten genomen werden. In het Gemenebest waren altijd nog wel een paar nuchterlingen die de ge moederen tot bedaren wisten te bren gen. Zonder deze temperende invloed lijkt een verregaande redicalisering van de politiek der jonge Afrikaanse naties haast onontkoombaar En dat kan erger zijn dan de hele kwestie Rho desië: de Afrikaanse landen zijn bij voorbeeld een grote factor in de V.N. Men hoort inderdaad weinig van de kwestie-Rhodesië meer Maar die zie ke plek in Afrika is nog wel voort durend bezig het toch al niet zo erg gezonde werelddeel steeds verder aan te siteken. SPBBRZORH SOEPEL SCHOON SNEL - f IBKtUD IHSTDHaT£UK S0E5TERBERGSESTRPRT19 TEL: 2345 SQEST De opwinding in Joego-Slavië begint te verebben en langzaamaan keert de danig verstoorde rust in stad en land terug. In Belgrado gaat alles weer zijn normale gang. De niet gewenste oppositie onder leiding van Tito's troonopvolger Aleksandar Rankovic, die zich meester wilde maken van de macht in het land en de ingevoerde hervormingen ongedaan poogde te maken, is met diens gedwongen heen gaan gebroken. Wederom deed maar schalk Josip Broz Tito zich spreken, toen hij zijn plaatsvervanger en mi nister-president als opvolger van Ra- covic aanwees in de persoon van de vijftigjarige Koca Popovic, letterkun dige van beroep. Het wil ons echter voorkomen, dat de communisten in het rijk van Tito met Toen de heer H. J H. uit Baarn per auto over de Steenhoffstraat reed, stak mevrouw M. Th.-S. alhier met een bromfiets deze straat over, waar bij zij tegen een portier van de auto botste. Mevrouw Th. kwam te vallen, maar zij kwam met de schrik vrij. Zondag, 7 augustus, te 3 uur, wordt ln de Pekingtuln te Baarn wederom een concert gegeven, georganiseerd door de V.V.V. „Baarn's Bloei," Ln sa menwerking met N.v. Piilllps' Phono- grafische Industrie. Ten gehore wordt gebracht de opera ln 3 akten: „Die Entführung aus dem Serail" van Wolfgang Amadeus Mo- zart. Gedeputeerde Staten van Utrecht heb ben het navolgende telegram gezon den aan de minister van verkeer en waterstaat en de minister van finan ciën: Gedeputeerde Staten van Utrecht zijn verontrust door berichten over het an dermaal uitstellen van de voorzienin gen aan rijksweg 23 onder Zeist, rijks weg 1B kruispunt Oranjeboom onder Baarn alsmede de aanleg van rijksweg 22 ged. Utrecht-Hilversum Deze hoogst urgente werken staan reeds lang op het programma en wer ken van derden zijn op het gereedko men afgestemd. Langer uitblijven dreigt tot onverantwoorde verkeersge- vaarlijke situaties te leiden. Gedeputeerde Staten dringen er op aan de werken te Huis ter Heide en bij de Oranjeboom nog vóór de aanstaande winter te voltooien en dat met rijks weg 22 dit jaar een zodanig begin wordt gemaakt, dat daarvan althans het wegvak Utrecht-Hilversum uiterlijk 1970, zoals in het uitvoeringsschema van de wegenfondsbegroting is aange geven, gereed zal zijn. het hoofd in de handen diep hebben nagedacht over de genomen beslis sing, die niet blijkt te stroken met de leer van Karl Marx. Wat ls het geval? De door Tito aangewezen premier is nimmer arbeider geweest, doch een kind van schatrijke ouders. Hij mo ge dan lid zijn van de bond van Joe- geoslavische communisten, doch hij heeft in geen enkele communistische organisatie in zijn land een leiding gevende functie vervuld. Daarnaast is Joego-Slavië een intellectueel, linksge- de kersverse „rode kroonprins" van richt weliswaar, doch intellectueel en afkerig van „soldaten- en arbeiders raden". Letterkundige Koca Popovic studeerde wijsbegeerte en letteren aan de Sorbonne te Parijs en maakte aldaar deel uit van een leterkundige kring waarvan de Frans man Louis Aragon de leiding had. Hij vocht in de Spaanse burgeroorlog aan de zijde van de rode regeringsge trouwe troepen, commandeerde tijdens de tweede wereldoorlog in Rusland een partisanen-divisie, werd ln de ge vechten tegen de Duitsers bij Sta- lingrad. ernstig gewond (rugletsel) en marcheerde tenslotte in 1944 met het rode leger Belgrado binnen. Na de breuk tussen Tito-Moskou (1949) werd de partisanenchef Popovic benoemd tot chef van de generale staf van het Joegoslavische leger, met de rang van generaal, waarbij zij opgemerkt, dat zijn voorganger generaal Jovanic, een getrouw aanhanger van Moskou, „op last van hogerhand", door ge heime agenten op de vlucht werd neergeschoten. In 1954 werd Popovic benoemd tot minister van buitenlandse zaken en laveerde hij - politiek gezien - op een bekwame wijze, zijn land tussen de knelpunten van een oostelijk en wes telijk blok heen. Hij was in die da gen de man, die de Amerikaanse wa penleveranties aan zijn land mogelijk maakte en eccepteerde en die in 1956 fel protesteerde tegen de Russische in menging in Hongarije. In 1957 beging Popovic echter in zijn hoedanigheid van minister van bui tenlandse zaken een grote politieke blunder doordat hij, onjuist voorge licht, de man was die er zorg voor droeg dat de DDR. door de Joego slavische staat als zelfstandige staat werd erkend. In 1963 werd Popovic, als een „oor logsmisdadiger". bij het Westdultse opperste gerechtshof in Karsruhe aan geklaagd en in staat van beschuldi ging gesteld, daar hij verantwoorde lijk zou zijn voor de dood van drie honderd Duitse militairen, die in 1945 op zijn bevel in Bosnië werden neer geschoten. In aansluiting daarop werd Popovic in april 1965 tot aftreden ge dwongen. Thans is hij met ingang van de 2de juli van dit jaar door maarschalk Tito benoemd tot diens plaatsvervan ger en tot regeringschefs Morgenavond, 8 uur, wordt wederom een weekendwijding gehouden in de Julianakerk te Soestdijk. Het navolgend programma zal wor den uitgevoerd: Orgel: Koraalvoorspel Was Gott tut, daz ist wohlgetan. J. G Walther. Declamatie: Genesis 11 1-9. Cello en plano: Sonate Domenico dat- ta Bella Andante. Largo, Allegro. Declamatie: Zorgvuldig beramend groeven zij, Ben Caml. Cello en plano: Adagio. Corelli. Orgel: Grand Choer. Alex Guilmant. Dit programma wordt verzorgd door mevrouw Ida Reinink-Jongsma, piano, mevrouw Maria Maatman, declamatie: Piet van Nes, cello en Jaap Zwart, or gel. De toegang is vrij. Nicotine-aanslag op de vingers kunt u verwijderen door citroensap of chloor Ruwe ellebogen krijgt u weer zacht door een badje olijfolie die u au-bain- marie verwarmt. Bierklazen mag u nimmer met zeepsop afwassen. Gebruik hiervoor warm so dawater. Daarna afspoelen met schoon water. God nam plotseling van ons weg mijn ge liefde vrouw en onze zorgzame moeder, be huwd- en grootmoeder PETRONELLA HENDRINA VAN AMEROM- geb. KUYPER ln de ouderdom van 78 Jaar. Soestdijk: J J. van Amerom Zwijndrecht: J. J. van Amerom J. van Amerom- v. d. Berg Amsterdam J. Drijfhout- v. Amerom K. Drijfhout Soestdijk: E. R. van Amerom- de Visser G. Ponsteen en kleinkinderen. Soestdijk, 3 augustus 1960. Pr. Bemhardlaan 48. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaats hebben op zaterdag 6 augustus a.s. om 11 uur op de begraafplaats der Ned. Herv. Gemeente aan de Veldweg te Soest. Met grote blijdschap en dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van ERIK EWOUT MIDDELMAN W. Middelman A. T. W. Middelman- Melnen Menno Martin Annemieke Soest, 3 augustus 1966. Torenstraat 19. Na een moedig gedragen lijden, o r e 23 Juli 1906 onze lieve zorgzame hl huwd-moeder en grootmoeder, JANNETJE VAN DEN BROEK' weduwe van Hendrik Grift, op de leeftijd van 75 Jaar. H. Grift n T. Grift-Vlaanderen J. Grift B. P. Grift-van InSen W. Grift E. Grlft-van Koon en kleinkinderen. Soestdijk, Krommeweg 10. De teraardebestelling vond plaats op Her vormde begraafplaats te Soest. Op woensdag 10 augustus a.s. hopen onze ge liefde ouders en grootouders, M. J. HILHORST en J. G. HILHORST-GRIFT, de dag te herdenken waarop zij 45 Jaar gele den ln het huwelijk traden. Op de feestdag van Maria Hemelvaart zal om 9 uur tot hun Intentie een gezongen H. Mis aan God worden opgedragen in de parochie kerk Maria O. O. te Soestdijk. Dat zij nog lang voor ons gespaard mogen blijven ls de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Soest, augustus 1966. Hartweg 2. Receptie 10 augustus, van 3-5 uur, Hartweg 2. WERKSTER gevr. Zelf standig kunnende werken, 2 ochtenden in de week. Hildebrandlaan 27, telef. 3118. Te koop: z.g.a.n. 1 pers. OPKLAPBED met eikenh. ombouw en houten stoel. Scholten, Middelwijkstr. 28. tel. 2336. Na 5 uur. Welke HUISVROUW wil graag wat extra's verdie nen en mij enkele hele of halve dagen komen hel pen? Mevr. v. d. Velde, Jülianalaan 88. tel. 5742. Te koop Riemersma KINDERWAGEN, groen wit. Prijs 60.Ooster- engweg 320, Hilversum. Tel. 10952. Net MEISJE gevraagd in klein gezellig pension (geen buitenlanders). Br. onder no. 295 bur. S. Crt. Jong echtpaar zonder kinderen (beiden wer kend) zoekt voor enige maanden een KAMER met kookgelegenheid, tot hun eigen woning vrij komt. Brieven p.a. Schaepmanstraat 53. Te koop Jaarsma KO- LENCONVECTOR i.z.g.st. Te bez. 4-6 uur, St. The- resiastraat 8, Soest. Aangeboden draagbare SILVERSTONE T.V., 40 cm beeld. Ie en 2e net, met rolstandaard. Tel. 3074. Gevraagd HULP ln de hulshouding voor de och tenduren. In gezin met kinderen. Mevr. Grobben, Braamweg 11, telef. 4080. 2e KAPSTER zoekt werk. Br. onder no. 294 bur. S. Crt. Te koop prachtige grote KOLENHAARD. Zeer zui nig brandend, met plm. 2 mud antraciet. T.e.a.b. Irenelaan 51, tel. 6165. Te koop aangeboden we gens mll. dienst: BROM FIETS, merk Eysink Re cord. In zeer goede staat. 250,Duinweg 12. Soest. Te koop kompleet OP KLAPBED. 2 antieke stoelen, dlv. meubelen. Hildebrandlaan 27. Te KOOP: moderne Jaarsma kolenhaard en Rutonette steelstofzuiger. Meidoornweg 10, tel. 5301. GAZONZAAD met garan tie-certificaat. Gedr. koe mest en kunstmest voor moestuin, gazon en bor der. A. J. Heins N.V., Middelwijkstr. 28, Soest, tel. 2336. Gevraagd in Huize ,,'t Oosten" te Bilthoven een ASSISTENTE in de huishouding en een ver pleeghulp. Soll. aan de Directrice, Rubenslaan 1. Bilthoven. tel. 03402-3745. Te KOOP mooie sier- kippen „Sabelpoot", drinkbakken en voerbak ken. Te bevragen: Verl. Talmalaan 21. Soest. tel. 4936, na 6 uur. Aangeboden een grote gemeub. en gestoff. ZIT- SLAAPKAMER met bal kon. Gebruik van badka mer, aparte entree. Incl. c.v. 140,per maand. Ook alleen gestoffeerd. Voor 1 of 2 dames of echtpaar zonder kinderen, b.b.hJi. Te bezichtigen: maandagmiddag, van 3-5 uur, Birkstraat 132. Te huur aangeboden droge OPSLAGRUIMTE met brede openslaande deuren. Gemakkelijk be reikbaar voor auto's. Op pervlakte circa 170 m2. Telefonisch te bevragen no. 4617. 4 jonge HONDJES (klein soort i af te halen tegen advertentie-kosten. Braamweg 44, tel. 4520 Meisje zoekt WERK ln de avonduren. Onverschillig wat. Br. onder no. 291 bur. S. Crt. JONGEMAN, 16 jaar, zoekt werk voor de zater dag. Brieven onder no. 293, bur. S. Crt. Gevraagd MONSTER NEMER, 3 dagen per week, bijwerk. Rayon Soest. Rundveefok- en contr. ver. .Eemland", Mauvestraat 20, Baam. Tel. 02954-4486. Gevraagd in klein gezin HULP in de huishouding. 5-daagse werkweek. Sala ris 40,— tot 60 netto per week, afhanke lijk van leeft, en erv. Aanmelden Dennenweg 9, Soest, evt. na telef. af spraak (02955-5825). Jongeman, 28 jaar, met goede betrekking, zoekt WOONRUIMTE met tele foon, douche en enige kookgelegenheid in Soest of omgeving. Br. onder no. 290 bur. S. Crt. Te koop BRUIDSJAPON met toebehoren, maat 44, Vinkenweg 27. Soestdijk. WEGGEVLOGEN een groot soort donkergroene parkiet met rode streep op de vleugels. Terugbe zorgen tegen 50,— be loning. Van Lijndenlaan 1, Soestduinen. Te huur gevraagd WOON HUIS met c.v., 4 slaap kamers, douche of bad kamer. Mrs. Blakeslee, Heideweg 2. Hörmann Nederland N.V. vraagt spoedig in Soest, voor enige tijd, goede ztt- slaapkamer met ontbijt, voor een van haar direk- teuren Brieven te richten aan: Hórmann Nederland N.V., Dorresteinweg 64 - Soest. Biedt zich aan HULP ln de huishouding voor hele dagen. Br. onder no. 292, bur. S. Crt. Te huur gevraagd SCHUUR of garage, waarin plaats is voor 2 of 3 auto's. Soest. Tel. 4034, Soest. Te HUUR: kamer met balcon, koud en warm water, voor 1 persoon. Tel. 3602, Soestdijk. Nette HULP in de huis houding gevraagd voor 2 x Vz dag. Zelfstandig kunnende werken. Mevr. Van Asch, Stadhouders- laan 21 a, Soestdijk. Te koop gevraagd zwart DWERGKEESJË, niet Ouder dan 4-5 jaar. Gaarne prijsopgave. Br. no. 288 bur. S Crt. WONINGRUIL. Sneek - Soest of omgeving. Aang. te Sneek. woning, lnd.: kamer-suite, keuken, gang, hal, 3 gr. sl.-ka mers, badkamer, zeer rui me zolder. Stenen schuur en achtertuin. Nette stand. Gevraagd soortge lijke woning. Brieven: F. ten Cate. Kerkstraat 32. Soest. Zij, die ervaring hebben in soortgelijk werk genieten de voorkeur. Goed loon - prettige werkomgeving. Persoonlijke aanmelding: dagelijks van 9-16 uur. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Afd. Personeelszaken, Konlnglnnelaan 169, Soest. 4

Soester Courant | 1966 | | pagina 7