FUGERS FIETS I Pauze in probleem Rhodesië Depressie niet onafwendbaar I MET RAAD EN DAAD 1,- 89 cl. STUURMANDEN vanaf ƒ11,50 Chroom VOORDRAGER MET MAND v.a. 13,50 VOOR UW Mixed Hockey Club Soest Zeepost. S.E.C. Poollid wint grote prijs Hees-Candia '66 M.H.C. „Soest"-Dames B.D.C.-nieuws Uw succes és onze reclame Auto- en Vrachtwagen- rijschool D. ENGEL Onroerend goed Van Kooy- Nelson N.V. Medische dienst TEL. BRANDWEER 3 3 3 3 P0L1TIETEL. 4444 V.V.Z.-nieuws PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten Nog nooit hebben de regeringsleiders van het Britse gemenebest zo lang moeten confereren om zo weinig te bereiken. Aan premier Ian Smlth van Rhodesië zal nu een ultimatum wor den gestuurd, dat hem tot 1 januari de tijd geeft om aan zijn rebellerend regiem een wettlger basis te hergeven. Zo niet dan zal een intensere embar go-actie tegen hem worden gevoerd, ook via de Verenigde Naties. Het ultimatum heeft niet al te veel te betekenen. En vermoedelijk zal Smith zich er nauwelijks door be dreigd voelen. In Rhodesië gaan steeds meer geruchten dat Salisbury overweegt de republiek uit te roepen en daardoor een eind te maken aan de laatste, merkwaardige band die het land nog met Engeland en het geme nebest verbindt, namelijk dat koning- .n Elizabeth nog de vostin is der ithodesiërs. Het voorbeeld voor het osmaken van alle banden heeft In- iertijd Zuid-Afrika gegeven, jmith heeft verscheidene gronden om ;ich niet bedreigd te voelen. Het luid-Afrika van Vorster zal nog min- jer geneigd zijn dan dat van Ver woerd om voorzichtig te zijn met het geven van steun. Portugese steun is zonder meer zeker. En over de sanc ties onder auspiciën van de Ver. Na ties zal hij zich niet veel zorgen ma ken. gezien de weinig grootste resul taten van de bestaande embargo's. Bovendien blijkt uit het met veel moeite opgestelde communiqué van de Londense conferentie dat er veel meningsverschil bestaat onder de lan den van het gemenebest zelf. De Af rikaanse landen (plus de Aziatische en Caraïbische) eisen dat Londen geen onafhankelijkheid van Rhode sië toestaat voor een regering is ge vormd op de basis van stemrecht voor de hele bevolking, de gekleurde zo wel als de blanke. Die eis is in het communiué niet terecht gekomen. Wilson wist dat deze voorwaarde ter stond ieder gesprek met Rhodesië on mogelijk gemaakt zou hebben en hij is er nog steeds voorstander van om te praten, om te overtuigen, liever d'.n maatregelen te nemen op militair nf handelsgebied. Hij heeft de eis uit hot communiqué gehouden, al heeft hij op vele punten toe moeten geven NOUGAT-CLACEE Zachte nougat, gegla ceerd met de fijnste cho colade. 250 gram TOFFEE ROCKS Extra fijne toffee rocks in de smaken drop en vanille. Per zakje, gj pl.m. 200 gram, VENDA COCOSKOEKEN Heerlijk brosse cocoskoe- ken. Een traktatie bij de koffie. per zak V aan de fellere verlangens van de Afri kaanse gemenebestleden. Het is ook niet zozeer Smith dan wel Wilson die een adempauze heeft ge kregen. Hardere maatregelen tegen Rhodesië zijn namelijk niet alleen po litiek moeilijk te verkopen in Enge land, waar vooral bij de conservatieve oppositie het gevoel van verbonden heid met de blanken in Rhodesië ster ker spreekt dan de eensgezindheid met de nieuwere gemenebestlanden. Bovendien zou het op de spits drijven van de acties tegen Rhodesië handels repercussies hebben, waarschijnlijk ook met Zuid-Afrika. die de Britten meer zouden kosten dan ze zich kun nen permitteren. Nu al kost de hulp aan Zambia bijvoorbeeld tegen de twee miljard gulden per jaar. En dat moet komen uit een schatkist die niet al te best gevuld ls. Ook dat wordt een probleem voor Wilson: hoe kan hij de Britten over tuigen dat veel geld gestoken moet worden in de actie tegen Rhodesië cn dat daarvoor vele handelsnadelen ge accepteerd moeten worden, terwijl In. tussen in eigen land de werkloosheid toeneemt (de autoindustrie is al be gonnen met enige forse ontslagen) en door de belasting op dienstverle nende bedrijven vele prijzen aan het stijgen zijn geslagen? Goed, Wilson heeft kans gezien het gemenebest bijeen te houden en een scheuring te voorkomen. Dat is zeker niet onbelangrijk. Maar voor de moei lijkste slag voor het behoud van dit verbond van zovele heel verschillen de volken kreeg hij alleen uitstel. Tot begin volgend jaar. En niets wijst er op dat de omstandigheden dan voor hem niet nog veel ongunstiger zullen zijn. In de afgelopen jaren hebben wij meer dan eens kunnen waarnemen dat de snelle berichtgeving op politiek en maatschappelijk gebied soms spanningen versterkt, die ongewenst zijn. Wij hebben dat ervaren met de be richtgeving rond het koninklijk huis. Op het terrein van de sociaal-econo misch ontwikkeling mogen wij voor een snelle berichtgeving echter bij zonder dankbaar zijn. Op dit terrein is hard hollen even funest als stil staan. Een evenwichtige maar voort durende ontwikkeling met een langza me stijging van werkgelegenheid, pro- duktie en verbruik is verre te verkie zen boven de ..wonderen", die meestal de fantasie als uitgangspunt hebben. Een reeks van verschijnselen, berich ten en cijfers hebben aan het over matig optimisme in ons economisch leven een halt toegeroepen. Wij mo gen dankbaar zijn, want het plaatst ons met beide benen op de grond. Als wij daar staan en rond kijken dan zien wij dat verscheidene middenbe drijven hun poorten sluiten. Dan staat het vast dat een groot aantal kleine zaken staat te wankelen. Tenslotte weten wij dat men bezig is in een aantal grote bedrijven het ar beidstekort om te zetten in een ar- beldsoverschot. Met deze ontwikkeling komen ook die krachten vrij, die in bepaalde bedrijven in reserve werden gehouden om met zekerheid over een aantal mensen te kunnen beschikken. Reeds duiden persberichten op een verhoging van het arbeidstempo in bepaalde branches. Naar evenwicht De arbeidsmarkt marcheert in snel tempo naar een evenwicht tussen vraag en aanbod in het algemeen, waarbij op een aantal deelmarkten nog lang een tekort aan aanbod zal blijven bestaan. Zo is de situatie op de arbeidsmarkt. De betalingsbalans vertoont nog een tekort. In het tweede kwartaal van dit jaar was dit minder dan in het eerste kwartaal. Een daling van 250 miljoen op het tekort is de moeite waard, al wordt de verbetering dan ook hoofdzakelijk veroorzaakt door het kapitaal- en dienstenverkeer. Voor ons land ls dat niets bijzonders. De handelsbalans alleen heeft ons nog nooit welvaart gebracht. Er zijn nogal wat effecten verkocht aan het buiten land. Een teken van vertrouwen in onze economische toekomst. Op onze kapitaalmarkt ls nog misère. De rente is hoger dan ooit. Achterop De schaarste aan middelen om in ver sneld tempo onze industrie te moder niseren is een ernstige aanwijzing dat wij bezig zün onze achterstand in welvaartsgroei in vergelijking met buurlanden te vergroten. Er kan niet genoeg de nadruk op worden gelegd dat Nederland temidden van de E.E.G. een van de slechtste cijfers laat zien in welvaartsgroei. Men kan dit niet verklaren door te wijzen op het grote aantal bejaarden en kinderen dat wij te verzorgen hebben. Het betekent in feite dat aan onze handel en industrie in de laatste ja ren onvoldoende armslag is gelaten om zich te ontplooien. Die ruimte zal er nu moeten komen. Wij kunnen dit harde feit niet verdoezelen door de consumptie maar op te voeren. Dan verblinden wij ons zelf. Wij zijn al bezig met dit zelfbedrog maar wij worden naar het zich laat aanzien, nog tijdig op de feiten gedrukt. De inflatie duurt voort. Incidentele afzetmoeilijkheden hebben hier en daar prijsverlagingen gebracht, die echter worden overschaduwd door voortgaande prijsverhogilngen in an dere sectoren, met name in die van de eerste levensbehoeften. KERKSTRAAT 3 TELEFOON 2030 VROOM DREESMANN GROENE KAART - Ik wil met de auto naar Duitsland maar ben niet in het bezit van een groene kaart. Ik heb gehoord dat men dan 2,50 per dag moet betalen voor de verzekering. Ook heb ik gehoord dat men dan aan de grens verzekerd wordt voor een be drag van 15.Wat is er waar? Antwoord: Wanneer u de Duitse grens overtrekt, kunt u zich inderdaad van tevoren verzekeren tegen J 2,50 per dag. Aan de grens kunt u ook nog een vezekering afsluiten. Kosten voor 7 dagen 16 Mark. Dat komt dus over een met het tarief dat u had ge noemd. KINDERBIJSLAG - Hoe hoog is de uitkering kinderbijslag per kwartaal voor het eerste tot en met het 10de kind (per kind)? En hoe is de bere kening voor dubbele uitkering voor studerende kinderen? Mijn eerste en vierde kind studeren. Antwoord: De uitkeringen krachtens de algemene kinderbijslag zijn per kwartaal: eerste kind 90.48. tweede en derde kind f 103.74, vierde en vijf de kind f 138,84. zesde en zevende kind 155.22, achtste en volgende kind 171,60. Voor studerende kinderen in de leef tijd van 16 tot 27 jaar kan dubbele kinderbijslag worden ontvangen, in dien men althans deze kinderen gro tendeels onderhoudt. BESCHUIT MET MUISJES. - Hoe ls de traditie ontstaan om bij de ge boorte van een kind beschuit met muisjes te eten? Antwoord: In vroeger eeuwen was het gewoonte de dames die op kraamvisi te kwamen, te vergasten op z.g. pof fen Dat waren van tarwemeel ver vaardigde broodbollen, die warm wer den opgediend, doormidden gesneden en van binnen gevuld met kandy- suiker (in die tijden in klontjesi. Men gaf er dan meestal een glas melk bij. Onze beschuit met muisjes is daarvan het overblijfsel. Ooorspronkelijk moet het dus de originele beschuitba! dub bel zijn. waartussen de muisjes, die de gekionte kandysulker vervangen. Tegenwoordig ls dat de enkele beschuit met de muisjes geworden. PROGRAMMA VOOR ZONDAG 14.00 uur Heren Vet.-S C.H.C B 12.30 uur Dames I-Schaerweide. 11.00 uur Dames III-Shinty II. 11.30 uur Heren II-S.C.H.C. 8. 11.00 uur Heren IV- Hilversum X. "Uit: 14.00 nur Schaerweide II-Heren I. 11.00 uur Schaerweide UI-Dames II. 12.30 uur Kamp. XIII-Heren III. PROGRAjMMA voor de jeugd ZATERDAGMIDDAG Thuis: 14.15 uur Jongens B-Amers- foort A. 14.30 uur Meisjes A-Laren A. 15.15 uur Meisjes C-Kamp. E. Uit: 15.15 uur Voordaan A-Jongens A. 15.15 uur Schaerw. D-Jongens C. 14.15 uur Amersfoort C-Meisjes B. Opstelling Veteranen. Doel Hulsman; achter Bakker en Hoppenbrouwers; midden Van Balen. Hinderdael en Van Asselt; voor Van Dussen. Cremer, Boerma, De Vries en Dobbe. Res. Hoek. Opstelling herenelftallen. Heren I: P. Rip, R. v. Hall, E. Hinderdael, P. v. Woerden, D. Stroband, B. Geersema, P v. Hofwegen, A. Aartz, H. Evenhuis, Fr. Collard, G. Diehl. Heren II: P. v. Hofwegen, Tj. v. Wee ring, M. Lock, W. v. Hall. A. Spooren- berg. H. Marcella. J. Rip, R. Vriens, J Landgraaf, M. Spoorenberg, J. Smith. Heren III: R. v. d. Maat, H. v. Mler- op, H. Schutte, R. v. Hengel, H. J. Blom, J. v. d. Ham, Ph. Beeck Cal- koen, H. Berghauser Pont, P. Ingene- geren, B. v. d. Wal, J. Roozendaal. Heren IV: W. v. Veen. R. Pronk, A. v. Mersch. J. Veeninga, A. v. d. Weijden, M. de Ruwe. P. Spoorenberg. L. Haar man. R de Cneudt. H Wooning, H. Wijnmalen. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Argentinië m.s. ..Granadero", 27/9. Australië m.s. ..Kloosterkerk" 26/9 en m.s. ..Poona", 28/9. Brazilië m.s. „Cap San Marco", 28/9. Canada m.s. „OrnefjeU". 28/9. Chili m.s, ..Buntenstein", 25/9. Ned. Antillen m.s. ..Oranjestad", 28/9. Suriname m.s. ..Solon", 27/9. U.S.A. m.s. ..Kamperdijk", 28/9. Z. Afrika (Rep.) en Z.W.-Afrika m.s. ..Windsor Castle", 25/9. Inlichtingen betreffende de verzen dingsdata van postpakketten geven de postkantoren. Engels schrikbeeld Aan de waardedaling van ons geld middel is nog geen einde gekomen en dit is een van de grootste problemen voor de naaste toekomst. Wij zullen de inflatiekoorts moeten aanpakken, willen wij niet in een depressie be landen die ons harder treft dan an deren. In dit opzicht kunnen wij ons spiegelen aan het harde voorbeeld van de Engelse premier Wilson. Met de opgesomde wetenschap over enkele kernpunten van ons econo misch leven gaan wij een nieuw par lementair jaar in. Wij vragen ons af of wij meer of minder directe of in directe belastingen moeten betalen. Zal de overheidshulshouding meer of minder op de particuliere huishou ding gaan leunen? Werkt deze over heid zelf wel doelmatig? Moeten wij de produktie of het verbruik belasten met de kosten van de collectieve voor zieningen zoals het wegennet, het on derwijs en de volkswoningbouw? Bij de oplossing van deze vragen moet eerst worden bezien of al deze col lectieve activiteiten wel een taak van de overheid zijn en of er niet een deel moet worden terug verwezen naar het particulier initiatief. Wij moeten er voor waken op dit terrein niet door tradities te worden gebonden. De kernvraag van ons toekomstig beleid moet zijn op welke wijze elke deel hebber aan de Nederlandse gemeen schap tot de grootste activiteit kan worden aangespoord om dit volk duurzaam een hoog levenspeil te doen behouden. Tegen de achtregrond van dit vraagstuk moeten wij ook een overheidsbegroting beschouwen. Kruispunt Er is sprake van onrust in ons econo misch leven. Ontslagen vallen, winst marges krimpen en grootse toekomst plannen staan te wankelen. Echter mag een dalende welvaartsgroei ons niet verlammen. Noch mogen ongun stige miljoenennota's ons in verwar ring brengen Onze economie heeft nog een hechte gezonde basis. Een reeks van indu strieën beschikt over een uitstekende uitrusting. Ons te kleine en overbe volkte land ligt in het hart van Euro pa juist op het punt waar de be langrijkste handelswegen te land. ter zee en in de lucht elkaar kruisen. Wij kunnen ons vakmanschap op velerlei terrein nog verbeteren. Met durf om wijzigingen uit te voeren zullen wij in de wedren der volken een goede plaats weten te behouden. Als wij maar niet vergeten dat de welvaartsglans in de eerste plaats wordt veroorzaakt door het zakenleven. Dat moet ruim baan krijgen om zich te ontplooien. Overigens is er geen reden tot het kweken van een ondergangsstemming. Er komen depressieverschijnselen bo ven drijven in de bruisende stroom van handel en industrie. Wij kennen de gevaren er van en wij zijn ook niet meer onmachtig er iets aan te doen. Laten wij in eendracht de maatrege len nemen om de vertragende krach ten te localiseren en uit te bannen. In pool nr. 8, welke j.1. zondag is gespeeld, verdiende het S.E.C. pool lid de heer Hllhorst, woonachtig in Soestdijk. met 12 goede voorspellin gen een fors bedrag. Het betekende de zoveelste winnaar bij S.E.C. in het nog vrij jonge sei zoen. Nieuwe Totoleden kunnen zich aan melden bij de S.E.C.-tolo-adressen. Hees I speelt a.s. zaterdag de moei lijke thuiswedstrijd tegen Candia '66 uit Rhenen. Indien Hees er in slaagt deze moeilijke wedstrijd te winnen dan wordt zij lijst aanvoerder. Hier voor zal echter zeer hard gevochten moeten worden. Gezien de resultaten van Hees in de afgelopen wedstrijden achten wij de winstkans niet geheel uitgesloten, te meer daar Hees weer de beschikking heeft over Lucas van Beek, die uit Australië is treuggekeerd. Dit kan voor Hees een belangrijke versterking betekenen. Wanneer de jongens van aanvoerder Jekel zaterdag, om 4 uur. alles ge ven houden wij het op winst van Hees. De opstelling is als volgt: doel Tem pelaars: achter De Ruijter, Jekel, Geytenbeek en Van Beek; midden Van Veen en Kok: voor Walet, Bos man, Van Es en Hardeman. Hees 2 gaat op bezoek bij Jonathan 2. Ook deze wedstrijd zal voor de Hees-reserves erg zwaar worden, daar in het nieuwe seizoen de eerste pun ten nog behaald moeten worden. De geest in de ploeg is echter uitste kend en een verrassing is niet uitge sloten. Hees 3 gaat naar D.O.S.C. 4 in Den Dolder. Vorige week is het de Hees jongens niet gelukt om tot de over winning te komen. Zaterdag moet dit wel mogelijk zijn. Wij rekenen in ieder geval op winst. Hees 4 speelt thuis, om 2.15 uur. te gen Sparta uit Nijkerk. Hier moeten de eerste punten veroverd kunnen worden, wat voor de oude Hees-garde een waar feest zal betekenen. De Hees-jeugd van 8 tot 10 jaar speelt om 1 uur een oefenwedstrijdje op eigen terrein, terwijl de jeugd van 11 t.m. 13 jaar een wedstrijd speelt tegen de Lage-Vuursche. Zondag a.s draait de competitie voor de Soester Dameselftallen op volle toeren, daar ook Dames III voor haar eerst competitie-wedstrijd in het veld moet treden. Voor Dames I staat thuis weer een belangrijke wedstrijd op het program ma. n.1. tegen de ploeg van Schaer- weljde uit Zeist. In het verleden is Schaerweijde altijd een taaie tegen standster gebleken, ook toen beide elftallen nog in de derde klasse speel den. Met wisselend succes heeft Soest I tegen dit team gestreden. Men weet dus wat er te verwachten is; een spannende strijd van twee gelijkwaar dige ploegen, waarvan de uitslag al tijd onzeker is, want ook een strijd waarin altijd constructief hockey wordt gespeeld, omdat Schaerweijde en Soest beide een spelletje op het veld leggen, waarin goed hockey mo gelijk is. Gezien de instelling van bei de verenigingen kan een zeer aan trekkelijke wedstrijd worden ver wacht. In de twee thans voor de competitie gespeelde wedstrijden is de Soester voorhoede wat productlever gebleken dan Schaerweijde. Wellicht dat dit een aanwijzing kan zijn voor het ver loop van de strijd op zondag a.s.. te 12.30 uur. op het veld aan de Schriks- laan Hopelijk zal mej. Loes de Vink zondag de zuiverheid in haar schot inmiddels teruggevonden hebben. Mocht dit het geval zijn, dan kon dit wel eens van zeer groot belang zijn. De stand in de competitie is thans als volgt: ken. Een verdeling der punten lijkt niet onwaarschijnlijk. Het is nog niet bekend of alle V.V.Z - spelers, die in militaire dienst zijn, vrij zijn. zodat de opstelling van het elftal nog niet bekend is. Aanvang der wedstrijd 16 uur. V.V.Z. 2-ZUIDVOGELS 3 Indien de weersomstandigheden guns tig zijn en het V.V.Z.-terrein bespeel baar is. speelt het 2e elftal om 16 uur tegen Zuidvogels 3. Dit is een sterke tegenstander, zodat de groen-witten hun uiterste best moeten doen om een goed resultaat te behalen. C.J.V.V. 5-V.V.Z. 4 Het 4e elftal speelt te 16 uur in Amersfoort tegen C.J.V.V. 5. C.J.V.V. 6-V.V.Z. 5 Deze wedstrijd begint om 2.15 uur. Het nieuwe V.V.Z.-elftal opent hier mede de competitie. Dit 5e elftal zal in hoofdzaak uit oudere spelers be staan die nog voor hun genoegen voetballen. V.V.Z-JEUGDAFDELING JUNIOREN B.D.C.-V.V.Z. De junioren spelen „uit'' aan de Bos straat tegen B.D.C De V.V.Z.-junio ren zijn de competitie met een over winning begonnen. Indien zij spelen als in de vorige wedstrijd is succes niet uitgesloten. ADSPIRANTEN WOUDENBERG-V.V.Z. Ook de V.V.Z.-adspiranten zijn met winst begonnen. Woudenberg is ech ter een onbekende tegenstander en een voorspelling op de uitslag is niet te geven. PUPILLEN H.V.C.-V.V.Z. De allerkleinste V.V.Z.-voetballertjes gaan naar Amersfoort. In het verle den is reeds gebleken dat H.V.C. op eigen terrein moeilijk is te verslaan, dus ..mannen" doe je best. WEET U HET NOG? U kunt zich nog steeds als poollid op geven bij V.V.Z. Hiermede kan men niet alleen zichzelf verrijken maar te vens steunt U V.V.Z. Als U zich nog niet hebt laten in schrijven: Het kan nog steeds. B.D.C. 2-AMF. BOTS 3 5-3 B.D.C. 2 heeft de vorige week geleden teleurstelling weer uitgewist. Er werd in de eerste helft bijzonder goed ge speeld en dat leverde een 2-0 rust stand op door doelpunten, van Wigt- man en Dorrestein. Er werden even wel nog mooie scoringskansen gemist. Na rust nam B.D.C. snel een 3-0 voor sprong door Van de Hengel. Hierna gingen de blauw-witten het te gemak kelijk opnemen en dat kwam hen op 3 tegendoelpunten te staan, doch de B.D.C. eindspurt was te veel voor Amersfoortse Boys. Er werd nog 2 x gescoord door Bunnik en Paauw. Bosstraat 5. telefoon 2543 en Kerkstraat 51, telefoon 6621. Aan- en Verkoop 6 Hypotheek O Beheer en Exploitatie Assurantiën e Financiering Larixlaan 9 - Soest Tel. 02955-5369 en 02954-4364 De artsendlenst wordt dit weekeinde waargenomen door de artsen J. Borst, Talmalaan 37, tel. 4662. en H. van Dorsen. Korte Bergstraat 3, tel. 2119. Tandartsen Zaterdag en zondag, van 13 00-13.30 uur, F. de Morree, Dr. Rupertlaan 52. Apotheek Zaterdag en zondag apotheek „Soest- Zuid". Maandag t.e.m. vrijdag na 6 uur apotheek „Soestdijk". Oranje-Groene-Kruis Zr. G. Pluim, Bosstraat 29, tel. 4610. Wit-GeSe-Kruis Zr. M. van Loon. Groene Kruis Zr. Van Halen. Beckeringhstraat 13a. Pinoké 2 4? Soest 2 4 6 Randwijck 2 3 4 Schaerw. 2 2 4 T.I.C. rren kameleon 3.C.H.C. 2 2 3 3 2 13 4 2 0 2 4 2 0 14 Dames II moet eveneens tegen Schaer weijde aantreden en wel uit. Ook hier kan een aantrekkelijke strijd verwacht worden, omdat Schaerweijde ook altijd over zeer behoorlijke re serves beschikt. Bovendien zijn de velden te Zeist van een uitzonderlijke kwaliteit, waarop snel en tcehnisch goed spel prachtig tot hun recht ko men en dit kon wel eens in het voordeel van Soest zijn. daar snel, verrassend opereren het kenmerk is van de Soester reserves. Als Soest II even energiek en gecon centreerd speelt als afgelopen zondag ligt een overwinning zeker in het be reik van het enthousiaste elftal. Dames III gaat zondag a.s. laten zien of zij eveneens als de andere elf tallen van plan is in de competitie een rol te spelen. De stemming is opperbest aan de voorbereiding heeft het niet ontbroken. Allemaal redenen om te verwachten, dat Dames III niet achter wil blijven. Van de kracht van de tegenstandster Shinty is weinig bekend. Als mevr. Mandersloot en haar pupillen echter rekening houden met deze onbekend heid van de opponent en er direct flink tegen aan gaan, lijkt ons een overwinning zeer wel mogelijk. V.V.Z. I-T.O.V. I Voor V.V.Z. 1 staat a.s. zaterdag de uitwedstrijd tegen T.O.V. op het pro gramma. Op het prachtige sportpark „Ter Eem" zal worden uitgemaakt welk elftal bij de kopgroep zal blijven. V.V.Z. behaalde uit drie wedstrijden vier punten, terwijl T.O.V. drie pun ten winst wist te behalen. Een voorspelling valt moeilijk te ma B.D.C.-SPORTTOTO Bij onderstaande adressen kunnen de B.D.C. poolleden hun totoformulier inleveren. A. de Beer. Molenstraat 90 A. Vonk. Van Goyenlaan 34: H. v. d Lugt, Klaarwaterweg 19; B. Roest, Nieweuweg 9; Herenkapsalon W. v. Hees, Steenhof f straat; Sigarenmag. Middelman, Oude Utrechtseweg: A. Bon, Vivo en Sportzaak, Soesterberg- sestraat 3: Sigarenmag. Miltenburg, Koninginnelaan; Kapsalon Engebe- rink, Laanstraat. Bij deze adressen zijn ook de in schrijfkaartjes verkrijgbaar, terwijl er op de sporvelden en bij de heer W. d. Breemer, Ferd. Huycklaan 26. ook nog kaartjes te verkrijgen zijn. NIEUWE LEDEN Voetballers die bij B.D.C. wensen te voetballen kunnen zich opgeven bij de heren: E Hilhorst. Beckeringhstraat 16. tel. 5975: J. v. d. Lugt, Klaarwa terweg 91. tel. 6044: P. G. Jansen, Kerkpad ZZ, 71. tel. 5294; W. v. d. Breemer, Ferd. Huycklaan 26. tel 5289. HERVORMDF KERKEN Oude Kerk. Kerkstraat. 9 uur gezinsdienst. 10 uur ds K. van Liere. 7 uur ds H. Roest, m.m.v. het kerkk. Tijdens de morgendienst kinderoppas. 28/9, woensdagavond. 8 uur. Oecume nisch avondgebed Emmakerk, Regen tesselaan. 10 uur Prof. dr. G. P. van Itterzon van De Bilt. 19 uur ds K. van Liere. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Heeskapel. Insingerstraat. 10 uur ds J. Mettau. Eltheto. Drifje. 1015 uur Jeugdkerk. Zonnegloren 10 uur ds H. Roest. Ichtuskerk, Alb. Cuyplaan. 10 en 5 uur ds J. Smit. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk 9.30 en 5 uur ds C. E. van den Broek van Leeuwarden-Huizem. Wilhelminakerb 10 en 5 uur ds J. Thomas van A'foort. GEREFORMEERDE KERK Eltheto 30 uur ds Veltman van Zeist. 3 uur ds Arnold van Amersfoort. CHR. GEREFORMEERDE KERK 10 uur ds P. de Smit. 7 uur ds Eerland van Amersfoort. GEREF GEMEENTE Kleine Rembrandtzaal 10 en 5 uur leesdlenst. Braamhage 19 uur ds W. Leerink. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond 10.10 uur Mej. ds mr M. A. Klomp v. Hilversum. Doopdienst. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Van Weedestraat 19 Geen dienst. Zie Baarn. 4DVENTSGEMEENTE Zaterdag, 10 uur. Bijbelstudie. 11 uur ds A. C. Schmutzler. EVANGELIE- GEMEENTE Maandagavond, 8 uur, evangelie samenkomst in het St. Josephgebouw, zaal Zuid. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.30 uur Mej. da C. Soutendijk van Haarlem. EVANGELISCH LÜTH. GEMEENTE 10.30 uur Prof. dr. C. W. Mönnich van Amsterdam. KEKK SOEST. Steenhoffstraat. Zondag. H. Missen te 730, 9 en 12 uur, 10.30 uur Hoogmis, 's Avonds 6 uur lof. In de week de H. IMissen te 8 en 9 uur. KERK SOESTDIJK, Burg. Grothestr. Zondag H. Missen te 7.30, 10.30 en 12 uur. 9 uur Hoogmis, 's Avonds 7 uur lof In de week (uitgezonderd woens dag en zaterdag) H Missen te 7.45 en 8.30 uur. Woensdag en zaterdag te 7.45 en 9 uur. KERK SOEST-Z., St. WiUibrordnsstr. H. Missen te 7,30 en 11 uur. Hoogmis te 9 uur 's Avonds 6 uur lof Overige dagen H. Missen om 7 en 8 uur.

Soester Courant | 1966 | | pagina 7