Nieuw! ZENITH MARCHAL - HAARMODE FIRMA SPIJKER Vlucht naar Mekka VOLVO - Veilig Disco Centrum Telefoonnummer ziekenauto 5980 Noorderweg 23 Wachten op Tsjombe Anti-reclame voor De Gaulle Wethouder A. P. Hilhorst tot voorzitter van C.M.C. gekozen Onroerend goed Van Kooy- Nolson N.V. knisperbrosse Turkstra-beschuit- nu met bon voor luxe sleutelhanger! Uw RECORDER staat klaar bij „DE GOUDEN SNAAR" AL HIRT Hoogtepunt van het Grand Gala du Disque in Amsterdam Huizen geveild Artiestenpalet Ver. Bevordering Bijenteelt Nassers puzzels V.V.Z.-Nieuws Uw succes is onze reclame Auto- en Vrachtwagen- rij school D. ENGEL 89 ct. POLITIE TEL. 4444 TEL. BRANDWEER 3 3 3 3 Fietster met auto in botsing Medische dienst Zaterdagvoetbal PREDIKBEURTEN PARKGARAGE A. v. d. Hoef R.K. Kerkdiensten De naam van Tsjombe valt weer her haaldelijk nu in Kongo zich weer ta ferelen afspelen die herinneren aan de begintijd toen het zo'n chaos van vechtenden was, dat de Ver. Naties er aan te pas moesten komen om de orde enigszins te herstellen. Dat is dan kennelijk niet voor goed gelukt. In Kisangani zoals Stanleystad te genwoordig heet zijn Katangese gendarmes, de keurtroepen van Tsjom be indertijd, in opstand gekomen en het heeft er de schijn van of de op stallen van de stad ernstig te lijden hebben gehad van de strijd die de regeringstroepen hebben moeten leve ren. Er is allerlei verwards over deze opstand vermeld. Ook hier zou Tsjom be achter de schermen zijn spel heb ben gespeeld. Maar in dit geval schij nen de blanke huurlingen zich afzij dig te hebben gehouden. Anderzijds wordt Tsjombe weer aangewreven dat hij juist met huurlingen weer probeert de macht terug te winnen die gene raal Moboetoe hem heeft afgenomen. Tenslotte is een opleidingskamp ont dekt in Frankrijk, waarvoor Tsjombe de geldschieter zou zijn. En iets der gelijks zou zich in Angola voordoen, de Portugese kolonie die aan Kongo grenst. Prompt kwam het in Kinsjasa (voorheen Leopoldstad) tot een groot oproer waarbij de Portugese legatie werd gebrandschat en de diplomatieke vertegenwoordiger afgetuigd Generaal Moboetoe heeft de mishan delde Portugees weer in veiligheid la ten brengen en verplegen. Maar het is de vraag of deze uitbarsting van haat jegens vreemden hem niet ook een beetje welkom is. Zijn parlement, dat overigens weinig te betekenen heeft, want hij regeert als een dictator, els- te prompt dat hij alle buitenlandse consulaten moest sluiten. En zo zijn er meer uitingen geweest, zoals het in beslag nemen van de bezittingen van de Sabena, wat overigens weer prompt ongedaan is gemaakt, waarschijnlijk omdat men het toch niet zonder luchtlijn kon stellen. Dit soort haat jegens buitenlanders en de in ballingschap levende Tsjombe kan van pas komen om de aandacht der Kongolezen af te leiden van het feit dat Moboetoe van zijn regerings tijd geen groot succes heeft gemaakt. Het lijkt niet onwaarschijnlijk dat de Porugezen eventueel wel een handje willen helpen om Tsjombe weer in het zadel te krijgen. Niet dat die in alle opzichten nu zo welwillend was voor de Portugese of zelfs de Belgische be langen. Maar die bleek althans in staat enig gezag metterdaad uit te oefenen. Dat had voor de Portugezen althans dit voordeel dat de Angolese onstandelingen niet door de wilde vechtpartijen in het buurland in de stemming kwamen om zelf ook maar aan het knokken te gaan. Onrust is een besmettelijke ziekte en daarom is rust in Kongo de Portugezen altijd welkom. Luchtjes Tsjombe zelf leeft thans als balling in comfort in Spanje. Zijn tijd als leider van het afgescheiden Katanga en later als premier van de staat Kon go hebben hem kennelijk een zekere welstand verschaft. Hij is een figuur waarvan inderdaad allerlei luchtjes afslaan Maar feit is ook dat hij tot dusver de enige is geweest die in Kon go kans heeft gezien althans de schijn van een normaal bestuur in stand te houden. Het is misschien niet complimenteus, maar hij is kennelijk de bekwaamste bestuurder die het land rijk is. En het lijkt dus voor de hand te liggen, te meer omdat Tsjombe niet vrij is van eerzucht, dat hij poogt terug te ke ren naar Kinsjasa. Daarvoor hoeft hij echter zijn geld niet te steken in klan- destiene opleidingskampen voor huur lingen. Tenslotte is hij vorige keer ook in alle eer naar Kongo terugge roepen ter inleiding van een enorme demonstratie van verbroedering alom. In Kongo gebeuren wel vaker won derlijke dingen. Wanneer de zeilde Moboetoe die hem nu zo hartelijk uit scheldt, Tsjombe weer terugroept om asjeblieft te komen regeren, dan moet men niet verbaasd zijn. De Kongolezen zullen zich in elk geval niet verbazen. Wethouder A. P. Hilhorst is gisteren tijdens de ledenraadsvergadering van de Coöperatieve Melkcentrale C.M.C. gehouden in Rotterdam, gekozen tot voorzitter van de centrale. De heer Hilhorst was reeds plaatsvervangend- voorzitter sinds het overlijden van zijn voorganger, de heer J. van de Griend. Tijdens de vergadering informeerde één van de leden naar de wenselijk heid van het uitbetalen van verschil lende melkprijzen aan kleine en grote veehouderijbedrijven. De voorzitter van de Kon. Ned. Zuivelbond F.N.Z. - een coöperatieve organisatie, waar de C.M.C. buiten staat - de heer Van Waes, heeft daar onlangs voor ge pleit, met o.m. als argument, dat het ophalen van de melk bij kleine be drijven duurder is dan bij grote. De heer Hilhorst antwoordde hierop, dat hij weinig voor dit voorstel voel de Het leek de nieuwe C.M.C.-voor zitter een heel grote en misschien een heel gevaarlijke stap. Directeur Van der Heide merkte op. dat het er maar van afhangt of men deze aangele genheid wil bekijken als vereniging van melkveehouders of als zaak. In het laatste geval zou er wel wat voor te zeggen zijn De jongerenraad van de C.M.C. heeft zich er al eens over uitgesproken, maar het laatste woord is er nog niet over gezegd. De oorzaak van het grote verschil in uitbetalingsprijzen tussen de C.M.C. en een aantal kaas- en condensfa- brieken in Friesland en elders, die on geveer twee cent per kg. melk aan hun boeren konden betalen, is nog niet heiemaal duidelijk. De gesprek ken erover worden voortgezet. De eerste gegevens zo werd medegedeeld, wijzen al in de richting, die voorzitter Hilhorst in zijn openingsrede had aan geduid. Aan- en Verkoop Hypotheek Beheer en Exploitatie Assurantiën Financiering Larixlaan 9 - Soest Tel. 02955-5369 en 02954-4364 i BIJ UW BAKKER Als president De Gaulle ergens spijt van heeft dan zal dat wel zijn van zijn recente bezoek aan Djibouti, de minuscule Franse bezitting in de oostpunt van Afrika. Niet alleen na men de relletjes daar toen zo'n grote vorm aan dat de generaal moest af zien van een rede, maar sindsdien is het van kwaad tot erger gekomen. De politie, geholpen door leden van het vreemdelingenlegioen dat hier nog van pas komt. ging aan het arreste ren dat het een lust was. Honderden mensen werden zonder vorm van pro ces het land uitgezet en nog meer honderden vluchtten uit zichzelf. Dat zijn geen aantallen om van versteld te staan, tenzij men in aanmerking neemt dat het hier gaat om een zeer klein gebied. De relletjes kwamen voort uit het dui delijk uitgesproken verlangen van een groot leel der bevolking naar een aftocht der Fransen. Sommigen willen geheel onafhankelijk zijn. andere wensen aansluiting bij Somalië, weer anderen bij Ethiopië. Dat laatste land heeft al laten weten dat het Djibouti beschouwt als een natuurlijk stuk van het land van Haile Selassie. en de inwoners als diens onderdanen die natuurlijk geholpen moeten worden wanneer ze in verdrukking komen. Met andere woorden: Ethiopië dreigt met inlijving. Somalië, dat al op kwa de voet staat met Ethiopië evenals met Kenya en uiteraard met de Fran se ..bezetter" van Djibouti, heeft aan gekondigd dat het daarbij niet werk loos zal toezien. Kort en goed een groot gekrakeel om een klein stukje grond. De waarde van Djibouti Dat kleine stukje grond heeft voor de Morgenavond wordt het Grand Gala du Disque Populair in Amsterdam op een nieuwe plaats, in geheel nieuwe vorm en onder nieuwe leiding gehou den. Bovendien zónder de loodzware Edisons, die werkelijk een te zware belasting betekenden voor de organi satie, omdat het hele feest daardoor werd vastgehaakt aan bepaalde prijs winnaars. Een totaal andere opzet dus. Met als gelukkige keus voor de plaats van handeling het gloednieuwe congrescen trum, en door de vrijheid van keuze der artiesten een breed scala van ta lentvolle uitverkorenen. De opzet is geweest artiesten naar Amsterdam te brengen die door hun hoge gages slechts voor grote evene menten en een groot publiek betaal baar zijn Een opvallende verschijning tijdens deze gala-avond zal ongetwijfeld de Fransen echter nogal wat waarde: het is een van de redenen die De Gaulle kan aanvoeren waarom Frank rijk met reden mee kan praten over zaken die dit deel van de wereld be treffen. Met wat eilandjes in de Stil le Oceaan en eveneens kleine lapjes grond in het Caraïbisch gebied, vormt dit het Franse imperium de stoffelijke basis voor een Franse wereldpolitiek. Dat het daar nu zo mis is spijt Parijs temeer omdat Frankrijk nu juist be zig is zich op te werpen als kampioen van de net onafhankelijk geworden jonge naties die op allerlei manieren pogen een machtspositie in te nemen tussen de twee grote blokken. Een derlijk leiderschap wordt echter wel moeilijk wanneer nu juist zo duide lijk gaat blijken dat Frankrijk zelf in Djibouti dezelfde politiek voert als diverse naties altijd verfoeid hebben in hun vroegere kolonisatoren De Gaulle heeft een goede reputatie in deze streken gekregen door de ma nier waarop hij een eind maakte aan het Frans bestuur over Algerië. Dit schaadt die reputatie aanzienlijk. Temeer doordat dit ongeveer tezelf dertijd komt als het proces Ben Bar- ka in Parijs. Het is een duister pro ces. maar duidelijk blijkt dat mannen van de Franse geheime dienst veel te maken hebben gehad met het ver dwijnen van de Marokkaanse natio nalist. die naar men wel moet aan nemen is vermoord. De mannen die nu ongelukkig kijkend in de beklaag denbank zitten hebben af en toe ook iets losgelaten waaruit kan blijken dat ook in de directe omgeving van De Gaulle bekend was wat zich ging afspelen. Die inmenging in de zaken van een ander onafhankelijk land. plus de troebelen in Djibouti stellen Parijs als voorvechter voor de zaak van de kleine, pas onafhankelijk geworden landen in een beetje bedenkelijk licht. Een anti-reclame waarover De Gaulle zich terecht zwaar zal ergeren. SCHKIRSl.AAN 19 SuESTDlJK TELEFOON 3990 Toppunt van Precisie sedert 1865 Soesterbergsestraat 26 - Horloger - Juwelier - Optiek Ten overstaan van notaris M. van Veeren te Soest, werd dinsdagavond in De Gouden Ploeg, publiek ver kocht het vrijstaande woonhuis aan het Kerkpad Z.Z no. 55. Het perceel werd ingezet op 35.000,- door de heer H. Heeremans alhier en afge mijnd met 500,- door de heer L. van Hornsveld te Soest. Tevens werd verkocht het vrijstaande woonhuis aan de Koninginnelaan no. 113. Dit perceel werd ingezet op 24.000,- door de heer A. Roest alhier en niet afgemijnd. Artiestenpalet verzorgt dinsdagavond weer eer. avond voor Sanatorium Zonnegloren. Ditmaal wordt belange loos meegewerkt door het accordeon- duo The Corralla's. het Rhythm Trio, The Loa-Njoe's, Elly Nleman en The Intro's met volksliedjes. Hedenavond komt de Vereniging tot bevordering der Bijenteelt in gebouw De Rank bijeen en opent daarmee het winterseizoen. Naast de gebruikelijke agendapunten komt op deze vergadering de eventuele viering van het 45-jarig bestaan der vereniging in behandeling. trompettist der Verenigde Staten en stijgen zijn succes en zijn honorarium met de dag. Hij treedt in de congreszaal van de R.A.I. met zijn eigen sextet voor het felle licht van de juplterlampen. De Nederlandse critici zullen dan wel moeite hebben zijn fenomenaal spel een etiketje op te plakken, want het eigenaardige ls. dat de rechercheurs- zoon uit New-Orleans zowel het spel van de dixieland èn de cool jazz, maar ook van de swing en het klassieke repertoire beheerst. Hoe kan het ook anders, hij studeer de na zijn middelbare schooltijd trom pet aan het conservatorium en hij heeft vele jaren moeten concurreren met de beste trompetisten van The States om een plaatsje In de bestaan de orkesten te veroveren. Hij won die strijd dank zij zijn muzikale aanleg en zijn virtuositeit, maar ook door zijn originaliteit en zijn gevoel voor show. Slechts ééns ln het jaar Is het moge lijk dergelijke topmusici in Nederland te engageren. Het Grand Gala du Dis- ue heeft op dat gebied wel enige faam verworven. Het zal ons niet ver bazen als deze faam dit jaar belang rijk wordt versterkt door de nieuwe aanpak en door de komst van zoveel uitmuntende artiesten van wereldfor maat. Een man met problemen die hem boven het hoofd groeien, is tegen woordig ook president Nasser Het is begonnen met een reeks kabinetswij zigingen in Cairo, die als voornaamste achtergrond hadden dat kredieten van het I.M.F. geweigerd werden ten zij in de geest van die Internationale bank enige wending kwam in de bin nenlandse economische en financiële politiek. Onder dwang komt zo een keer in het socialisme van eigen maaksel dat Nasser in Egypte heeft ingevoerd en voor export aanbeveelt. Die export was o.m. naar Jemen, een geld en troepen verslindend avontuur waar Nasser al enige malen een eind aan heeft proberen te maken. Zonder suc ces overigens. Thans is daar weer een nieuwe regering gevormd onder lei ding van Sallal. de revolutionair van het eerste uur. Het betekent ook dat Nasser een jaar of wat in een cirkel heeft geloen en nu weer terug is op zijn uitgangspunt, dat al lang on houdbaar leek. De situatie is weer net als toen Nasser begon te proberen een oplossing t vinden die het hem mogelijk zou makeft dit lek in zijn schatkist te dichten. Er is natuurlijk wel een oplossing, namelijk de Egyptische strijdmacht terugtrekken en de Jemenieten zelf hun peulen laten doppen. Daarbij zou den echter ongetwijfeld de door Sa- oedie-Arabië gesteund eroyalisten de republiek aan de kant vegen en dat zou een klap in Nassers gezicht zijn die hij zich nog minder kan veroorlo ven. De macht van het graan Een andere puzzel voor Nasser - en trouwens ook andere jrme staten - .is zijn afhankelijkheid van Ameri kaanse graanleveranties, uiteraard te- gen gereduceerde prijs. De enorme regeringsvoorraden in de VS. zijn echter danig geslonken. De produktle is verminderd en een reeks klanten i kwam hier de slechte oogst thuis I compenseren: o.a. de sowjet-unie. Dan zijn naar Azië enorme .hoeveel heden verscheept, vooral naar India. Gevolgd is dat menigeen die rekende op Amerikaanse voedselsteun op de duur teleurgesteld zal moeten worden. Dat ls niet alleen voor Nasser en collega's onaangenaam, maar in zeke- re zin ook voor Washington. De graanleveranties waren namelijk een belangrijk element in de buitenlandse [politiek tegenover behoeftige landen. Niet in die zin dat voor enige tonnen tarwe deze landen tot satellieten wer- |den - Nasser bijvoorbeeld toonde wel I dat het ook heel anders kon - maar de ontvangende landen hadden over het algemeen toch wel de neiging de hand die voedde niet te hard te bij ten, in elk geval niet de gever te kwetsen door volledig aanhanger te j worden van het communistisch kamp. i Chroesjtsjow zag het belang van de ze graanpolitiek al vroeg in. Zijn grootscheepse acties om woest land in cultuur te brengen met desatreuze resultaten overigens waren bedoeld om de Sowjet-Unie ook een dergelijke politieke graanmacht te geven. Zijn opvolgers zijn daarin vermoedelijk doorgegaan, maar voor zover bekend nog niet met groot succes. De naar graan snakkende partij in het midden leeft nu in de vrees dat er in de toe komst geen deur meer zal zijn waar ze kan aankloppen. Voor zaterdag as. staat voor de groen-witten weer een thuiswedstrijd op het programma. Indien de regen geen roet in het eten gooit en het terrein bespeelbaar is ontvangt V.V.Z. de vereniging Rood-Wlt uit Putten. Gezien de stand op de ranglijst moet winst voor V.V.Z. mogelijk zijn V.V.Z. is echter opnieuw gehandicapt door het ontbreken van meerdere spelers door militaire dienst. Zo ontbreken Fioor. Van Doorn en Ruizendaal. Ver der zijn- v d. Bovenkamp, Pouw en v. d Bosch nog steeds niet hersteld van hun blessures. Ondanks het ontbreken van deze spe lers heeft V.V.Z. het tot nu toe in de competitie uitstekend gedaan. Door vrijwel alle spelers wordt regelmatig getraind, terwijl ook de geest ln de diverse elftallen uitstekend is. Mocht het V.V.Z. gelukken beide winstpunten te veroveren dan blijven zij tot de kopgroep behoren. Het elftal waarmede V.V.Z. uitkomt is nog niet bekend. Deze wedstrijd begint om 16.00 uur. V.V.Z. 2 is vrij. V.V.Z. 3 gaat op bezoek bij Bloemen- Bosstraat 5, telefoon 2543 en Kerkstraat 51. telefoon 6621. OKAPLE Een combinatie van pure en witte chocolade. 150 gram CARAMEL - MOU Heerlijke zachte caramels per zakje van 200 gram 69 cf VRUCHTENLOLLY'S Grote sinaasappel en citroen lolly's 10 stuks 79 cf- VENDA AMANDEL SPECULAAS Heerlijk gekruide speculaas met veel amandelen. Pak 500 gram VROOM DREESMANN kwartier 4 te Hilversum. Het 3e elf tal van V.V.Z. ls de competitie begon nen met een nederlaag, maar aange zien diverse spelers thans weer be schikbaar zijn, verwachten wij nu een beter resultaat. Aanvang dezer wed strijd om 14.15 uur. Op het terrein aan de Ferd. Huyck- laan speelt V.V.Z. 4. om 14 15 uur. tegen Sparta 5. Aangezien de kracht van de tegenstander onbekend is. is het moeilijk een prognose' op de uit slag te geven. V.V.Z. 5. dat de competitie met een overwinning begon, trekt naar Amers foort om daar Sova 3 te bestrijden. Aanvang 14.15 uur. De V.V.Z.-junioren hebben na twee overwinningen een rustdag. De adspiranten spelen om 14.45 uur in Amersfoort tegen Amsvorde, terwijl de pupillen om 13 uur thuis spelen tegen Odi. De heer W. M. O. alhier reed met zijn auto op de Nassaulaan, richting Waldeck Pyrmontlaan. terwijl uit de Christinelaan mej. O. M., 17 jaar, met haar flets de weg overstak. Mede doordat het uitzicht daar eni germate wordt belemmerd werd Me). M. door de auto aangereden. Zij werd met een hoofdwond en een beenfrak- tuur naar Zonnegloren overgebracht. De artsendlenst wordt dit weekeinde waargenomen door de artsen J. C. Rlp, Soesterbergsestraat 16. tel. 2423 en H. G Rupert. Burg Grothestraat 49, tel. 2388. Tandartsen Zaterdag en zondag, van 13.00-13.30 uur. J. Rijks. Heideweg 41. Apotheek Zaterdag en zondag apotheek „Soest- dijk". Maandag t.e.m vrijdag na 6 uur apotheek ..Soest-Zuid". Oranje-Groene-Kruis Zr. Kropff, Middelwijkstraat 36, tel 2902. Wit-Gele-Kruis Zr. C. A. M. Bijlard, Saenredamplant- soen 15, tel. 5425 of boodschappen door de brievenbus. Groene Kruis Zr. Beima, De Genestetlaan 2 B, tel. 2427. Het is altijd raak in uw platenzaak SOESTERBERGSESTRAAT 1 SOEST TEL. 5949 S E C. ZATERDAG S.E.C.-V.V.O.O. 4 uur Zaterdag zullen er 3 elftallen van SEC. aantreden. Het eerste elftal krijgt te 4 uur het niet onbekende V.V.O.O. uit Utrecht op bezoek. Het eerste elftal van S.E.C. ziet er. wegens blessuresf iets anders uit dan gewoonlijk. Vervangen zullen worden H. Sengers. K. Vink. A. Sta lenhoef en G. Beijer Aanvoerder Staal zal zijn mannen wel aansporen tot grote activiteit, want V.V.O.O. is een lastige tegenstander. S.O.V.A. 2-S.E.C. 2 4 uur. Het 2e elftal gaat naar SOV A. in Amersfoort. De spelers zullen zich ge heel moeten geven om de punten mee naar huis te nemen. S.E.C. 3-C.J.J.V. 6 2.15 uur Het 3e elftal ontvangt te 2.15 uur C.J.J.V. thuis. Na het gelijke spel van vorige week is het de taak van aan voerder Woning zijn mannen aan te zetten tot grotere inspanning willen zij in de afdeling behoorlijk blijven meedraaien. De opstellingen zijn als volgt: S.E.C. 1. Doel Kramer: achter Staal, v. d Schagt en J. Hodde; midden Wolfssen en A. Hodde; voor Renooij, v. d. Loon, Verwoerd. Hop en Van Beek. SEC 2. Doel v. Rossum; achter Duinkerken en Kok; midden Rijken, De Boer en Kraaij: voor Stalenhoef. Nijhuis, Dobben, Van Delden en L. Tolboom. S.E.C. 3. Doel J Kraaij: achter Kaats en Derksen; midden Woning. Hannes- sen en Van de Broek; voor Radema ker. Bouma, Wiss. Homoet en Zomer. President Soekarno heeft het voorne men een bedevaart naar Mekka te maken Dat is voor iedere moslim een gewichtig religieus besluit, maar voor hem lijkt het meer op een vlucht. De president is er zo langzamerhand aan gewend geraakt dat hij in steeds duidelijker termen voor aap wordt ge zet. Ministers die publiekelijk aanbe velen maar te vergeten wat de presi- dijt zegt, omdat dat toch niets te be tekenen heeft. Ministers die zeggen dat Soekarno weliswaar president is maar door het leger wordt ..gecorri geerd", zodat uiteindelijk toch ge beurt wat Soeharto wil. Daarop is nu het tijdperk gevolgd van allerlei soms nog maar amper verhulde beschuldigingen. De studen tenbeweging Kami - die voortdurend hand in hand werkt met het leger - heeft zijn aftreden al geëist, een kreet die in allerlei politieke kringen is overgenomen. Redenen zijn: dat de president niet ophoudt zichzelf een marxist te noemen, dat hij niet dui delijk rapport uitbrengt over zijn rol in de neergeslagen revolte van vorig jaar, dat hij (naar uit het proces te gen minister Dalam bleek) aardig meehielp om het regeringsapparaat corrupt te maken, vooral als er knap pe vrouwen een gunst kon worden bewezen. En nu het proces tegen Soebandrio, de voornaamste minister en adviseur van de president. Wat daarbij aan de dag gebracht wordt - en van Soe harto en de zijnen valt niet te ver wachten dat ze bereid zijn al te veel met de mantel der liefde te bedekken - kon net zijn positie onhoudbaar maken. Soekarno's wanhoop kwam al tot uiting toen hij in een rede zijn gehoor vroeg hem te vertellen wat hij misschien fout deed. opdat hij zijn gedrag kon verbeteren. Maar als nu al te veel vuile was uit de kast wordt gehaald, dan is het wellicht beter he lemaal weg te wezen. Naar Mekka bij voorbeeld. HERVORMDE KERKEN I Oude Kerk, Kerkstraat. 10.30 uur ds J. Mettau. Voorbereiding H. Avondmaal. 7 uur Jeugddienst. Tijdens de morgendienst kinderoppas." 5 oktober, woensdagavond, 8 uur, Oecumenisch avondgebed. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds K van Liere. Voorbereiding H. Avondmaal. 19 uur ds H. Roest. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Heeskapel, Insingerstraat. 10 uur ds H. Roest. Eltheto, Drifje. 9 uur Gezinsdienst 10.15 uur Jeugdkerk. Zonnegloren 10 uur ds E. J. Beker van A'dam. H.A. Ichtuskerk, Alb. Cuyplaan. 10 en 5 uur ds J. Smit. 10 en 5 uur ds J. Smit. Voorbereiding H. Avondmaal. Eikenhorst 7 uur ds K. van Liere. Huisdienst. GEREFORMEERDE KERKEN Jullanakerk 10 uur drs S. de Jong. Wilhelm inakerk 10 en 5 uur ds C. M. van der Loo, Bed. H. Avondmaal. GEREFORMEERDE KERK (Vrijge maakt). Gebouw Middelwijk Talmalaan 8.30 uur ds W Borgdorff van Baam. 3 uur ds J. T. Hey van Amersfoort- centrum. CHR. GEREFORMEERDE KERK 10 uur ds P. de Smit. 7 uur ds G. Bouw van Eemdijk. GEREF GEMEENTE Kleine Rembrandtzaal 10 en 5 uur leesdienst. Dinsdag. 4 okt., 7.30 uur, ds Van Haa- ren van Amersfoort. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond 10.15 uur Mevr. S. C. ten Bosch-van Steenbergen. Lekendienst. EVANGELISCH LÜTH. GEMEENTE Van Weedestraat 19 10.30 uur drs W. J. Manger. ADVENTS GEMEENTE Zaterdag, 10 uur. Bijbelstudie. 11 uur ds A. C. Schmutzler. EVANGELIE-GEMEENTE Maandagavond, 8 uur, evangelie- samenkomst ln het St. Josephgebouw, zaal Zuid. B A ARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.30 uur ds H. C. Valeton. EVANGELISCH LÜTH. GEMEENTE 10.30 uur Prof. dr. C. Riemers van Amsterdam. Amallalaan 19/21 Baarn Telefoon 02954-2323 KERK SOEST, St#>enboffstraat. Zondag. H. Missen te 7.30, 9 en 12 uur, 10.30 uur Hoogmis 's Avonds 6 uur lof In de week de H. Missen te 8 en 9 uur. KERK SOESTDIJK, Burg Grothestr. Zondag H. Missen 7.30 en 9.00 uur. 10.30 uur Installatie nieuwe pastoor door deken Van Leer, tevens Hoogmis, 's Avonds 7.00 uur avond mis. In de week (uitgezonderd woens dag en zaterdag) H Missen te 7.45 en 8.30 uur. Woensdag en zaterdag te 7.45 en 9 uur. KERK SOEST-Z.. St. Willibrordusstr. H. Missen te 7,30 en 11 uur Hoogmis te 9 uur 's Avonds 6 uur lof Overige dagen H Missen om 7 en 8 uur.

Soester Courant | 1966 | | pagina 5