BEOGRAM1000 U COLLEWIJN Ledenvergadering Soester Volleybalvereniging Als de sterren spreken SPEEK fBl (Ö1 Eerste Gooise Kleding Verhuur De Witte Pompen" Krabbels van Knelis „DE GOUDEN SNAAR" D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM A U S T 1 N U S T OPENBARE BIBLIOTHEEK S0EST-ZUID Drs. Th. Joekes spreekt voor de V.V.D. Katholiek Vrouwengilde, Soestdijk gelegenheidskleding Voor hen die het willen horen vA Ned. Vrouwen Electriciteits Vereniging STEENHOFFSTRAAT 15 - TELEFOON 2132. Klaar terwijl u wacht BEVEROL SMEERSTATION Zeepost. ff Autorijschool F. C. Kuyperstraat 11 SOEST V.A.M.O.R. TEL. BRANDWEER 3 3 3 3 P0LITIETEL. 4444 Mixed Hockey Club Soest Maandag j.1. hield de Soester Volley bal Vereniging een geanimeerde le denvergadering. In zijn openingswoord memoreerde de voorzitter de ingebruikneming van de nieuwe zaal van de L.T.S. Eemland in het afgelopen jaar. waarbij hij een woord van dank bracht aan het be stuur van de Stichting voor Lichame lijke Opvoeding en Sport Soest voor haar bemoeienissen om deze zaal ook door de verenigingen te doen gebrui ken. Minder gelukkig vond hij het geluid dat de afgelopen weken steeds weer gehoord wordt om in een ledenstop de oplossing te zoeken voor het te kort aan accommodatie dat in Soest de verenigingen in hun mogelijkhe den beperkt. Hij vroeg zich af hoe dit te rijmen viel "iet de gedachte ,.de jeugd van de straat". Wanneer wij de problemen van de jeugd en de daaruit vloeiende uitwassen van het afgelo pen jaar op deze wijze gaan benade ren. heeft spreker niet veel vertrou wen in dc oplossing hiervan. In zijn openingswoord bracht de heer Kolt- hof dank aan allen, die zich op eni gerlei wijze voor de vereniging ver dienstelijk hadden gemaakt. De notulen van de voorafgaande ver gaderingen alsmede het jaarverslag van de secretaresse konden ieders in stemming wegdragen en werden dan ook onveranderd vastgesteld. Hetzelf de gebeurde met de jaarrekening en de begroting van de penningmeester. Het grote tekort van het afgelopen jaar en het geraamde nadelig saldo voor het komende jaar waren voor het bestuur aanleiding geweest om een contributieverhoging voor te stel len waardoor de contributie voor de senioren op 2,50 en voor de junio ren op 1.50 werd vastgesteld. Voor hen, die aan de kompetitie deelne men, komen bovendien de hieruit voortvloeiende kosten voor eigen reke ning. Inplaats van de aftredende bestuurs leden. de dames Majoor en Lijkedijk en de heer Valk, die door de voorzitter dank werd gebracht voor het werk dat zij voor de vereniging hadden ge daan, werden gekozen de dames Everts, Van Rhee en Schalkx. Bij de behandeling van dit punt was het, dat de voorzitter de leden er van in kennis stelde, dat hij zich het vol gend jaar niet meer als voorzitter herkiesbaar zou stellen. De weten schap hiervan was voor het bestuur aanleiding geweest om de suggestie van een der leden in een vorige ver gadering om jaarlijks een wisselbeker - waaraan de naam van de voorzitter verbonden zou zijn - aan het ver dienstelijkste lid uit te reiken voor het eerst te doen plaats vinden bij zijn afscheid. Een kommissie, die zich met dit probleem bezig zal houden, werd samengesteld uit de dames Lij kedijk en Römer en de heer Stam. Het maandblad kreeg een redactie toegewezen bestaande uit mej. H. de Vos en de heren D. Brink, W. Kolt- hof en W. de Vos. Ter versteviging van het onderling kontakt werd een speciale kommissie ingesteld die evenementen zal organi seren waaraan alle leden deel zullen kunnen nemen. Hiermede zullen zich. in het bijzonder belasten de dames Kok en Luyf en de heer de Vries. De penningmeester werd, naar aan leiding var. het uitgebrachte verslag van de kaskommissie. voor zijn finan ciële beheer décharge verleend en de nieuwe kaskommissie werd samenge steld uit mej. v d. Bovenkamp en de heren Cloo en Van Herwaarden. Tenslotte deelde de voorzitter nog mee, dat het volgend jaar geen tour- nooi kan worden gehouden op Hemel vaartsdag. omdat de datum 4 mei sa menvalt met de herdenking van de slachtoffers van de oorlog 1940-1945. Met een opwekking aan alle leden om zich in het komende verenigingsjaar in te zetten voor de vereniging kon de vergadering om plm. half elf wor den besloten. Amcrsfoortttstroot 2224 SOESTERBERG Tckfoon (03463) 13 27 van 9.00-17.00 uur. Showroom ook zaterdags geopend SPAARZAAM SOEPEL SCHOON SNEL SOESTERBERGSESTRART tS TEL :2945 SOEST Nieuwe aanwinsten. Jeugdboeken. Bang. Lars op Groenland. Biegel, De gouden gitaar. Buckeridge, Jennings ruikt lont. Cresswell, Het witte paardje uit de zee. Egger- mont, Strijd tegen onrecht. Fatio, De gelukkige leeuw in Afrika. Field, De papagaai uit Isfahan. Floethe, Een jaar om nooit te vergeten. Frère, Dagboek van Nicky. 3 dln. Van der Geest, Vlucht uit Kongo. De Groot-Canté. Swaentje valt uit het nest. Ter Haar. Ernstjan en Snabbeltje; Kwik en Kwak. Kie viet. Het tweede boek van Dik Trom. Matthiessen. De zonderlinge kapi tein. Mitgutsch. Oeloe's avontuur lijke reis naar het Noorderlicht. Van der Plaats, Omnibus. Rodrian en Klemkc, Lodewijk het hert. Roggeveen, Okkie en zijn vriendjes. Smulders, Hoog bezoek in Knorre- stein. - De muts van Kasjetoe. - Ping. Pang en Pietje Prik. Jeugd. Boeken over verschillende on derwerpen. Cassou, Picasso. Van Hagen. Het zonnerijk der Azteken. Lührs, Prins Pirijn. De Saint-Exu- pery. De kleine Prins. - Schilderen, tekenen, beeldhouden, bouwen. Schmidt,, Dag. meneer de kruidenier. Vingertje lik. Smolders. Ruimte vaart in de Sovjet-Unie. Smulders, Goedenavond speelman. Sommer- felt. Pablo en de anderen. Tadema- Sporrym, De geschiedenis van China. Vaeth, Amundsen, de grote pool reiziger. - De wereld van het dier. - De wereld van muziek en dans. Wilkins, De jonge reiziger in Spanje. Wollmann, De foto-amateur aan het werk. Volwassenen. Boeken over verschil lende onderwerpen. Bouw Uw eigen muziekinstallatie. Cats, Het Spaens heydinnetje. De Dieren en hun ge drag. Van Gulik, Koken met krui den. Van Hedel, Wat doe ik met mijn geld? Klepper, Het costuum- boek. Kloppenburg. Muziek door de eeuwen. 4 dln. Korthals Altes, Ja en neen met transistors. Ku- bach. De bloeiperiode van het Ro maans. Meyers, Onze voornamen. De Schaap, Praktische damlessen voor beginners en gevorderden. Shakespeare, Wat u maal wilt. Stolk, Avonturen met leeuwen. Vi- scher, Gerontologie. - Winkler Prins boek van het jaar 1966. Het Tweede Kamerlid de heer Drs. Th. Joekes heeft op uitnodiging van de V.V.D, afdeling Soest-Soesterberg, in de zaal van de Herv. Kerk aan de Regentesselaan, gesproker over het onderwerp „De politieke toestand". De voorzitter, de heer J H. Faber gaf in zijn openingswoord uiting aan zijn vreugde, dat het zaaltje tot de laatste plaats bezet was. Onder de aanwezigen troffen wij ook enige V.V.D. raadsleden aan. Spreker heette vervolgens de heer Joekes hartelijk welkom en hoopte, dat hij het gevoel van onbehagen, mede door Appel D '66 veroorzaakt zou wegnemen. In diverse kranten werd het vuurtje smeulende gehou den en de voorzitter verwachtte dat de V.V.D. een duidelijk standpunt zou innemen en met een vast omlijnd stevig programma zou komen. Nadat mevrouw Oranje, namens de heer Quelle, die naar Voorburg ver huisd was, een nieuwe voorzittersha mer had aangeboden kreeg de heer Joekes het woord. Allereerst behandelde spreker de troonrede voor zover hem dat mo gelijk was. daar in de V.V.D.-fraktie hierover nog gediscussieerd moest worden. Het is met een troonrede meestal zo dat men ook moet lezen wat er niet in staat. Als oppositiepar tij kan men natuurlijk niet verwach ten, dat de partij het met de gehele inhoud eens is, toch was de kritiek op de troonrede van de zijde van de heer Joekes vrij mild, meer afwach tend. Er waren natuurlijk punten, die in het geheel niet strookte met zijn in zicht en hij kon alleen maar hopen, dat het zo zou uitkomen als de re gering dat voorspiegelt. Sterk ageerde hij wel tegen de verhoging van de benzine- en olieprijs zodat alleen de weggebruikers weer het tekort moeten opbrengen. Ook zag hij vele moeilijkheden voor het bedrijfsleven door de versnelde belastinginning, waardoor de bedrij ven de zo nodige investeringen niet zullen kunnen uitvoeren, waardoor produktieverhoging achterwege zal blijven. Minister Vondeling heeft het vorig jaar gezegd, de kraan gaat dicht en die mag niet meer lekken, maar die is hevig gaan lekken. Thans heeft diezelfde minister gezegd, dat hij niet een kuil voor zijn opvolger zou gra ven, maar de heer Joekes was erg bang. dat zulks wel het geval zal zijn. Spreker had in diverse geraamde ont vangsten en uitgaven niet veel ver trouwen, maar nogmaals, afwachten is wat dit betreft de boodschap. Verder verwonderde het spreker, dat in de troonrede geen woord over het omroepbestel werd gezegd. Na de pauze kregen de aanwezigen gelegenheid om vragen te stellen, waarvan een dankbaar gebruik werd gemaakt. De heer Joekes is een zeer beschaafd en intelligent persoon, die niet be krompen op zijn eigen standpunt blijft staan, maar een open oog heeft voor de mening van anderen. De vraag van de avond, wat hij dacht van het Appel D'66, beantwoordde hij zeer geruststellend. In de eerste plaats had hij uit goede bron vernomen, dat tot op heden slechts 300 adhesie betuigingen waren binnengekomen -en daar komt nog bij. dat in de loop der jaren al zoveel personen getracht hebben een partij te stichten, die steeds weer tot mis lukking gedoemd waren. We zullen niet onverschillig staan ten opzichte van D'66, maar waakzaam blijven. De heer Joekes zag echter nog geen enkel gevaar. Met de jongerenorganisatie heeft men steeds nauw contact, zodat de in zichten van de jongeren en het hoofdbestuur van de V.V.D. steeds dichter tot elkaar komen. Van deze zijde is niet te verwachten, dat zij zich achter Appel D'66 zullen stellen. Op een vraag of de V.V.D. aan een regering zou deelnemen waarvan ook de Boerenpartij deel uitmaakt, zei spreker, dat niet het geval zou zijn, omdat de B.P. daarvoor niet de men sen heeft. Op de vraag hoe spreker dacht over de hulp aan onderontwikkelde gebie den en of het geld wel allemaal op de goede plaats terecht kwam en of het verstrekken van studiebeurzen aan studenten wel aan iedere student gerechtvaardigd is. antwoordde de heer Joekes dat hij de mening was toegedaan, dat het overgrote deel van het geld goed besteed wordt, maar hieraan wel bepaalde eisen kunnen en moesten worden gesteld. De voorzitter dankte aan het eind van de avond de heer Joekes voor zijn duidelijk betoog en hoopte, dat de V.V.D, nu de kamerverkiezingen in zicht komen, het Nederlandse Volk een duidelijk beeld zal geven van wat de partij wil. Dinsdag werd het nieuwe verenigings jaar geopend met een H. Mis, waarna men zich begaf naar het Lutgardisge- bouw. Hier werd de vergadering door de waarnemend presidente mevr. Lam- bert geopend. Na een woord van dank aan mevr. Valk als wijkleidster werd het jaarverslag voorgelezen door mevr. Janssen en het financieel verslag door mevr. Smit. De eerste treedt als secretaresse af en wordt door mevr. Musolf opgevolgd Mevrouw Lambert werd als presidente voorgesteld en wilde deze taak gaarne op zich nemen. Zij schilderde nog wel even de moeilijkheden, die er voor heen waren en hoopt door een samen gaan met Soest op een redelijke op komst bij culturele bijeenkomsten. Na de vergadering kwam ook pastoor Smit, die woorden van dank kreeg voor het vele werk. dat hij voor het. Gilde heeft gedaan. Hij spoorde na derhand de dames aan. om trouw lid te blijven, daar deze vereniging zovele goede en sociale aspecten vertoonde. De eerstvolgende bestuursvergadering werd vastgesteld op donderdag 6 ok tober te 10 uur, bij mevr. Lambert. ACHTEROM 6 - HILVERSUM - TEL. 48700 dc GROOTSTE in 't GOOI hard land is van uitgestrekte prairies met grote farms, doch waar de cow boy niet meer te paard rondrijdt, doch in moderne, glanzende auto's. Men kan de „Hoover"dam bezoeken, bij de Coloradorivier. die voor miljoe nen mensen een zegen is (irrigatie) en een kijkje nemen in het liefelijke St. Barbara bij Los Angeles. Als bijzondere attractie voor de Ne derlanders die door Amerika rijden is Holland" een vroegere Hollandse ko lonie, in de staat Michigan. door ds. Van Raalte gesticht in het jaar 1794. Daar worden nog enkele- oude Hol landse gebruiken in ere gehouden, o.a. de klompendans en werd 1 V2 jaar geleden een echte Zaanse molen door Prins Bernhard onthuld. Natuurlijk wordt het Arlington kerk hof steeds bezocht, waar president Kennedy en honderden militairen hun laatste rustplaats vonden. Mevrouw Klay beëindigde haar lezing met het volste vertrouwen dat met tertijd het z.g. .negervraagstuk eindi gen zal in broederschap. De vice-presidente dankte na het ap plaus het echtpaar voor deze mooie lezing, onder aanbieding van een aar dige plant. Op donderdag 13 oktober maken de leden van de N.V.E.V. een excursie naar Leiden en op 21 oktober, te 2.30 uur. is er een lezing in het Anna Paulownahuis van de Kon. Ned. Hei demaatschappij. De N.V.E.V, afd „Eemland begon haar winterprogramma in de kleine zaal van „Brandpunt te Baarn. Na de opening door de vice-voorzitster. mevr. Geytenbeek.Harmsen, bracht het vitale echtpaar Klay-Lancèe, on der auspiciën van de scheepvaart maatschappij Holland-Amerika-Lijn, het talrijke gezelschap in gedachten naar „Het andere Amerika". Mooie dia's werden getoond met mooie, be geleidende muziek. De meeste Europeanen zien de Ame rikanen als hard en zakelijk en den ken aan steden met hoge huizenblok ken, wolkenkrabbers, en nauwe stra ten. De Amerikaan brengt echter zijn weekend en vacantie door aan de liefelijke talrijke meren of aan mooie stranden. Voor de touristen die Amerika willen bezoeken, is er de service van de Greyhound-bus; voor 1 dollar per dag reist men waarheen men wil. Bij al le busstations kan men douchen en een warme maaltijd gebruiken. Deze bussen brengen de vreemdeling dooi de mooie streken van het rustige Houston naar New Orleans (typisch Frans) en naar Texas, dat een sober. WEEGSCHAAL (23 september tot 22 oktober) Verscheidene mensen zullen proberen u een extra bedragje uit de zak te kloppen. Blijf zakelijk als men u scho ne beloften doet. Voor neerslachtigheid is geen plaats. Redelijke verzoeken worden u snel toegestaan. SCHORPIOEN (23 oktober tot 22 no vember) Gunstige uren in overigens ongunstig uitziende dagen. Tracht dus zo snel mogelijk te werken op de tijden dat het u goed lukt. Neem gerust wat tijd voor uw hobby. En stuur Amor niet van de deur met de boodschap dat u het ,.te druk" hebt. BOOGSCHUTTER (23 november tot 20 december) In de familiekring kunt u de slepende kwestie recht zetten. Er komt onver wacht bericht. Als u de moeite neemt een bekende een genoegen te doen. zal dat u /oordeel opleveren. Een snipperdag zal u goed doen. Vooral op vrijdag. STEENBOK (21 december tot 19 ja nuari) Werk door aan uw positieverbetering! Er komen gunstige dagen voor dege nen die hogerop willen. Verdiep u niet teveel in de onprettige ervaringen, maar volg uw eigen koers. Verwaar loos juist nu uw partner niet. WATERMAN (20 januari tot 18 fe bruari) Er dreigt een verwijdering met iemand die u zeer na staat. De tijd is gun stig de breuk te voorkomen of te herstellen. Amor lacht u toe. maar financieel is de week niet rooskleurig. HET ADRES VOOR EEN GOEDE FIETS OF BROMMER Ruime keuze uit diverse merken. Ook KINDERRIJWIELEN DRIEWIELERS en AUTOPEDS Voor een goede service staan wij garant. RS A PHOFNïX - PUCH SOLEX RAP - MOBYLETTE E.E.G. - BUR GERS RIJWIELEN Steenhoffstraat 25 Telefoon 2185 Verkrijgbaar in teak of palissander. Prijs J 390.-, incl. afdekkap. De Beogram 1000 is een semi-professio- nele stereo platenspeler met vele erkend goede eigenschappen. In de eerste plaats zorgt de afspeelhoek van 15° van de B O pick-up voor minimale plaatslijtage en een maximale weergave. Natuurlijk een uit vinding van B O! De zware draaischijf is voorzien van een stroboscope, waardoor een nauwkeurige instelling van de 4 snel heden mogelijk is. Ingebouwde, hydraulisch gedempte pick-up lift vervolmaakt deze draaitafel, welke ook leverbaar is met in gebouwde voorversterker tegen de prijs van 460.-. Voor alle verwende oren be tekent de Beogram 1000 het einde van alle wensen. Vanzelfsprekend is de vorm geving en afwerking zoals een kwaliteits merk als B O dat garandeert: perfect. Uw B O dealer zal u de B O collectie gaarne demonstreren. Voor kenners een waardevolle investering in stijl en techniek. VISSEN (19 februari tot 20 maart) U zult door wat onprettige gebeurte nissen moeten heenbijten voor de ommekeer ten goede komt. Gebruik al uw tact om geen nasleep van de narigheden te veroorzaken. Spaar nu een bedragje voor onvoorziene uitga ven in komende weken. RAM (21 maart tot 20 april) Probeer uw stemmingen de baas te blijven. Er hangt veel af van uw humeur. Begin deze week met het moeilijkste werk en houd eenvoudiger opdrachten voor de laatste dagen. Er kan een betere verstandhouding groeien me* uw relaties. STIER (21 april tot 20 mei) Het loopt nog niet naar wens. maar u zult enkele eisen wel moeten mati gen. Onderhandelingen verlopen stroef. Met de financiering wil het moeilijk vlotten. Daarentegen zijn er prettige momenten, vooral in het per soonlijke vlak. Neem wat tijd voor uw hobby. TWEELINGEN (21 mei tot 20 juni) U kunt nu ook de details gaan rege len. Verlies de grote lijn niet uit het oog. Regel uw uitgaven. Stimuleer uw partner en zorg voor de juiste stem ming. Negeer kritiek die niet terzake is. KREEFT (21 juni tot 21 juli) Nu moet u uw voornemens beslist gaan uitvoeren, want u kunt veel tot stand brengen komende weken. Be geef u niet op zijwegen en laat ook uw vrije-tijd niet onbenut. Regel het met uw andere werk. Schakel collega's in. U zult er profijt van hebben. LEEUW (22 juli tot 21 augustus) U hebt een gunstige week voor u met slechts nu en dan een tegenslag, die u niet mag ontmoedigen. Samenwer king is wel geboden, want de grote kwesties kunt u alleen niet baas. Er komen prettige tijdingen. U kunt verscheidene mensen een genoegen doen. MAAGD (22 augustus tot 22 septem ber) U bent zelf oorzaak van enkele moei lijkheden. maar uw partner kan u wel helpen. Bedwing uw impulsiviteit en houd vast aan geregelde tijden. Ge bruik uw vrije-tijdsbesteding als uit laat voor extra energie of afleiding. Donderdag kan uw geluksdag zijn. Ajje 't ming vraort mok zelge dak me- heer Van der Pol van Peters Baon van haarte ut ere- lldmaotschaap gun, wat die verenuging um het annebooje. Hie het jaorelaang, in weer en wingd, klaor estaon veur de club en veuraal veur de minse op de baon. As contre- leur, as kaortjesverkoper, bie wedstrle- je - je kon ut zo gek nle bedenke of meheer Van der Pol was present. Veurtaon zal dat wel nie meer zo wee- ze Hie het tenminste zelluf ezeid, dattie d'r defenetief een punt aach- ter zet. Maor ut bloed kruupt waor ut nie gaon kan en ik wed, dat as Knelis us een keer een baontje pikt, hie daor ok meheer Van der Pol nog wel us zal tegekomme. En da's eige- luk maor goed ok. waant om je zo- maor los te maoke van een verene- ging. waor je zoveul jaore bestuurslid van eweest bin. vaalt heus nie mee. Ajje dat nie geleideluk andoet. krieg je d'r laoter spiet van. dajje d'r mee uut escheje bin en dat mot niet, waant meestal kan ut nie aanders. Da's bie meheer Van der Pol net zo, waant hie mot om gezongdheidsrede- ne ophouwe mit ut warrek veur Pe ters Baon. Ik weet presies hoe die zich vuulde maondagaovond in De Gouwe Ploeg. Ik heb ut zelluf ok een keer of tien, twaolluf mee emaokt, dat ik most be- daanke veur een vereneging. En iede re keer kreeg ik een lintje of een oorkonde. Waant geleuf maor gerust, dat ik ming veur een heuleboel dinge verdiensteluk heb emaokt. Dat doe ik noeng trouwes nog, alleen ik bin een bescheide man en ik laot ut nie zo marreke. Noeng wullie ut toch over al die lint jes en oorkondes en ere-lidmaot- schaape hebbe en ok ik d'r inene bie betrokke eraokt bin, wil ik wel effe uut de doeke doen. dajje ut op ut moment zelluf meraokels beroerd vind. dajje zomaor uut een verene ging of zomaor uut een bestuur staapt. Meestal heb je 't d'r meraokels naor 't zin ehad en 't vaalt vaok nie mee om dat allemaol lostelaote. Maor, net as ik eerder zee. ajje noeng maor geleideluk an afscheid neemt, ajje ok nao dat je bin weggegaon of af etreje nog us awipt om ut' zomerus te zeige. dan gaot ut best. En zo heurt ut ok eigeluk. Waant noeng komme wullie op een teer punt. maor ik mot ut toch zeige. Volleges ming zitte d'r teveul minse in allerlei be sture. die d x eigeluk nie mee in tuus- heure. egriep ming goed: zullie kenne wel de haardste warrekers veur de vereneging weze en zullie kenne d'r wel in vast eroest zittte. maor der mot op zijn tied joeng bloed in een be stuur komme. Volleges ming is ut heulegaor gin wongder, datter clubs binne. die een sterrevend bestaon lieje. Vaok zitte d'r te ouwe minse in ut bestuur. Zul lie hebbe nog wel aordugge ideeje soms, maor meestal binne die ideeje te ouwerwets. Te mot mit de tied mee, ok in verene- -n<-r<ronH Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef 3256 KERSTPAKKETTEN VOOR OVER ZEESE BESTEMMINGEN Met het oog op een tijdige verzen ding van z.g. Kerstpakketten zijn hieronder voor enige overzeese be stemmingen (hoofdzakelijk emigra- tielanden) de data opgegeven waarop deze pakketten bij rechtstreekse zee postverzending uiterlijk ter post moe ten zijn bezorgd, teneinde - onvoor ziene omstandigheden voorbehouden - vóór Kerstmis te kunnen worden be steld: Australië 1 november. Canada 11 november. Indonesië 1 november. Nederlandse Antillen (Aruba, Bonai re. Curaqao) 26 november. (Saba. St. Eustatius, St. Maarten - Ned gedeelte - 26 november. Nieuw-Zeeland 12 oktober. Rhodesië 11 november. Suriname 11 november. Verenigde Staten van Amerika 18 no vember. Zuid-Afriko, 11 november. Omtrent de data van verzending met niet-recht-streekse zeepostverbindingen kunnen, in verband met de tijd van verwerking in de transitlanden, geen inlichtingen worden verstrekt. De KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN te AMERSFOORT houdt woensdag a.s., van 14 tot 17 uur. voor het verstrekken van inlichtingen, zit ting ten gemeentehuize alhier L Telefoon 6038 LESGELD 7,50 PER LES. Uitslagen van 24 september: Voor- daan A-Jongens A 3-4 Jongens B- Amersfoort A 1-7. Schaerweijde D- Jongens C 0-0. Jongens D-Phoenix E 1-5. Meisjes A-Laren B 2-1 Amers foort C-Meisjes B 2-1. Meisjes C- Kampong E 0-3. Uitslagen van 25 september: Schaer weijde II-Heren I 2-1 Heren II- S.C.H.C. 8 9-0. Kompong 13-Heren III 1-3. Dames I-Schaerw. I 3-0. Schaer weijde III-Dames II 3-0. Dames III- Shinty 2 2-0. Soest Veteranen-S.C.H.C. 1-2. PROGRAMMA VOOR ZONDAG Thuis: 14.15 uur Heren I-S.C H C. IV. 11.00 uur Heren IV-Be Fair VIII 12.30 uur Dames II-Voordaan III Uit: 13.00 uur Kraaien V-Heren Veteranen. 14.00 uur Maarn I-Heren II. 12.00 uur H.I.C. I-Dames I. 12.00 uur Be Fair VI-Dames III. OpsteUing elftallen Heren I. P. Rip. R v. Hall, E Hinder- dael, P. v. Woerden. B. Vriens. B. Geertsema. P. v. Hofwegen, A. Aartz, H Evenhuis, Fr Collard. G. Diehl. Heren II. P. v. Hofwegen. Tj. v. Wee ring. M. Lock, W. v. Hall. A. Spooren- berg. H. Marcella. J. Rip. R. Vriens, J. Landgraaf, M. Spoorenberg, T. Lou- man. Heren IV. W v. Veen. R Pronk. A. v. d. Mersch. J. Veeninga. A. v. d. Weijden, M. dc Ruwe, P Spoorenberg, L. Haarman, H. Wooning. H. Wijn malen. Ph. Beeck Calkoen. Veteranen: C. Huisman, Ph Bakker, H. v. d. Dusscn, H v. d Hoek, G. Hinderdael, C. v. Asselt. J Winters, A. Cremer. R. de Cheudt. H v. d. Weijden. Heer Boerma. Res. J. v. Ba len. PROGRAMMA VOOR ZATERDAG Thuis: 14.30 uur Jongens A-Schaerweijde A. 15.15 uur Jongens C-Voord. B. 15.15 uur Meisjes B-S.C H.C. Uit: 15.15 uur Schaerweijde B-Jongens B. 15.15 uur Shinty B-Jongens D. 15.15 uur Schaerweijde A-Meisjes A. 15.30 uur Phoenix B-Meisjes C.

Soester Courant | 1966 | | pagina 9