éWA.ffütièlddï ff DOORSMAKEN GARAGE BOSBOOM Officiële mededelingen Waarom loopt U moeilijk als het gemakkelijk kan? Jac.Kroes gMnrnrnmnzr Krabbels van Knelis Voorstellen voor de raadsvergadering van 19 oktober *1!' 't GooiB.D.C. 2-2 Bingo-avonden Ziekte van weil Klaar terwijl u wavlil KKVEEiOI. SMEERSTATBON Restauratie Wilhelminakerk Wederopbouwwet 2e Rit Jubileumcompetitie van de Pedaalridders Volkskerstzangavond S.V.V. - Volleybal Hockey-dames verloren BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Correspondentie SLIPGEVAAR Muziekvakbeurs te Hilversum VOORZIENINGEN IN DE R.K. KLEUTERSCHOOL. B. en W. stellen voor in de R.K. Kleuterschool aan de Mariastraat de volgende voorzieningen te laten uit voeren. Herziening toiletafdeling, ver vanging van de vitrage- en overgor dijnen. aanschaffing van nieuwe meu bels en het aanbrengen van nieuwe teken-schilderborden In drie klassen. De kosten hieraan verbonden belopen 12 694,88. B. en W. stellen voor een krediet van 13.000,beschikbaar te stellen. BOUWRIJPMAKEN GRONDEN IN COLENSO. Voor het bouwrijp maken van „Co- lenso" complex II, is ter uitvoering van de restant der werken een be drag van 16.051.363 nodig. Omdat dit bedrag In de exploitatie-opzet is opgenomen zullen deze kosten vla verkooptransacties met derden weder om in de gemeentekas terugvloeien. B. en W. zullen voor een krediet van 161.000.te voteren. 'III n i 0 RUILING VAN GROND. Met mevrouw J. A. van den Berg- DooreMolen, Prins Hendriklaan 20, alhier wenst de gemeente Soest een ruiling van grond aan te gaan. waar bij de gemeente een toegift van 696,ontvangt. Ook de heer P. J. van der Wansem, Nassaulaan 31, alhier, is bereid een ruiling van grond aan te gaan. De gemeente Soest zal een toegift be talen van 160,en bovendien een bedrag van 1780,als vergoeding wegens waardevermindering van in eigendom verblijvend perceelsgedeel te. Zondag j.1. heeft B.D.C. een verdien stelijk gelijkspel behaald in Hilver sum, waar zij op bezoek gingen bij het sterke 't Gooi. Al direct na het beginsignaal probeerden de gasthe ren met snelle aanvallen de B.D.C.- achterhoede te overmeesteren, het geen reeds na 4 minuten leidde tot een daverend schot uit de Gooi-voor- hoede. Dit schot dat slechts half ge stopt werd door doelman Smink, die de geblesseerde Thienen verving, re sulteerde i een vrije scoringskans voor 't Gooi. De opnieuw ingeschoten bal werd echter door Smink over zijn doel gewerkt. Dat het in de beginfase van de strijd nog niet helemaal klopte in de achter hoede van de blauw-witten bleek op het moment dat Smink een hoge bal zou vangen, doch Voet nam geen risi co en plaatste met een harde kopstoot de bal achter de lijn. De hieruit ont stane corner werd door Bakker weg gewerkt. 't Gooi bleef echter aan vallen en een vrije trap werd door T. Voet met het hoofd onschadelijk ge maakt. Dat er kracht achter deze schoten zat bleek uit het feit dat de B.D.C.-rechtsback na dit ..kopgeweld" even groggy ging. gelukkig niet lang. B.D.C. werkte zich na een kwartier wat los en verplaatste het spel naar Marcel v. d Lugt ging hoog over. Een hoekschop van links werd keurig ge stopt door doelman Guiting. Jan Beyer probeerde het met een listig boogballetje, wat juist over ging. Na ongeveer een half uur spelen kreeg J. Westerveld een vrije trap te nemen aan de zijlijn. Het werd een hoge voorzet en Jos Brouwer was /(«psaioNi 5TEENH0FF5TR 53 TEL - Z8« 50E5T ONDERZOEK NAAR STICHTING MIDDELBARE SCHOOL. In verband met het feit, dat aan B. en W. verschillende malen vragen zijn gesteld met betrekking tot de op richting van een middelbare School in Soest, dient naar de behoefte hier van een onderzoek ingesteld te wor den. Het Economisch-Technologisch In stituut is bereid dit onderzoek te ver richten en de kosten hiervan worden geraamd op 8000,B. en W. stel len voor de opdracht aan het E.T.I. te verstrekken en het benodigde krediet te verlenen. GEMEENTELIJKE VERGOEDINGEN AAN KLEUTERONDERWIJS. Vóór 1 december van ieder jaar die nen de vergoedingen vastgesteld te worden, waarop de schoolbesturen aanspraak hebben. De staatssecretaris van onderwijs en wetenschappen heeft deze vastgesteld op 18,30 per leerling en 1235,— per lokaal. B. en W. stellen voor deze bedragen aan te houden. De Soester Politie Sportvereniging hield in De Rank een bingo-avond voor leden en genodigden. Zoals ge woonlijk was de leiding in handen van de heren W. v. d. Brink en R. ten Hove. De nieuwe voorzitter van S P S.V., inspecteur G. D. H. van Wou denberg sprak een welkomstwoord tot de ruim tachtig aanwezigen. Ook in het Jessurunkamp te Soest- duinen had een bingo-avond plaats voor personeelsleden met hun dames en genodigden van brigade Soestdijk en de Soester politie, ook vergezeld van hun dames. De onderofficiers mess was tot de laatste plaats bezet, toen adj. C. Ch Vandenbroucke met de wedstrijd begon. Tijdens de gezamenlijke show van de firma's Middelman en Van de Pol in Eemland. organiseert Middelman- Mode dagelijks een aantrekkelijke modeshow. precies op tijd om met een schitte- i rende kopbal de stand weer gelijk te de middenlinie. Een goede doorloop- brengen. 2-2 bal bracht een kleine kans voor J Verhoeve. Zijn schot ging rakelings naast. Hierna volgde een periode van op en neergaande strijd met aan beide zij den leuke combinaties met goede aan vallen. Na 30 minuten opende 't Gooi een fel offensief en een scherpe voor zet van zijn linksbuiten stelde Van Berkel in staat onhoudbaar in te koppen 1-0. B.D.C. ging niet bij de pakken neerzitten, maar kwam fel terug. Men speelde echter te weinig over de vleugels en teveel door het midden, waar spil Van Garderen. ex seml-prof. speler, resoluut opruimde. Een hard schot van midvoor Verhoe ve kon Gooi keeper Guiting niet on der controle krijgen, maar geen der B.D.C.-aanvallers wist hiervan te pro fiteren. Evenzo ging het met de scho ten van J. Westeveld en Th. v. d. Mast. J. Beijer die als schakelspeler enorm veel werk verzette en hard zwoegde zag dit zwoegen beloond door een te nemen corner. De goed geno men hoekschop resulteerde. 3 minuten voor rust i:i een scrirhmage voor het Gooi-doel, waaruit Marcel van de Lugt, die opgesteld was in verband met een blessure van Van Asch, de stand gelijk kon brengen. 1-1. Na de rust .hetzelfde. sReLbÊeld-..Beide ploegen opnieuw aYWIsselbiId in_ de. aanval, waarbij liet speTiefs-harder begon te worden. Na 5 min. ontstond een uiterst gevaarlijke situatie toen Voet miste en de hard ingeschoten bal in eerste instantie werd gestopt door de paal. De terugstuitende bal kwam echter voor de vrijstaande Van Berkel die geen fout maakte en opnieuw scoorde 2-1. De mannen van Bas Bakker werden hierdoor geprikkeld en gingen alles op alles zetten Het schieten was echter niet altijd zuiver. Een hard schot van Diverse honden in Soest geven teke nen. besmet te zijn met de ziekte van weil. Daarom is het raadzaam, dat hondenbezitters de honden aan de lijn houden, ook in die gedeelten van Soest, waar het toegestaan is, honden los te laten lopen. Met het oog op de volksgezondheid en wel speciaal voor de kinderen ver trouwt de politie dat iedereen zich hieraan stipt zal houden. Dit mede in verband, dat deze ziekte niet nog meer honden zal aantasten. De blauw-witten bleven doorzetten en zowel leterlijk als figuurlijk pakten donkere wolken zich samen boven het Gooi-doel. De tijd was echter spelbre ker. want er werd niet meer gescoord, terwijl ook de regen pas begon te val len toen de vele B.D.C.-supporters vol daan huiswaarts keerden. De blauw- witten namen dus weer 1 punt mee naar huis, en naar onze mening was dit volkomen verdiend. Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerhruggen ten dienste staan Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef 3256 De (Gereformeerde) Wilhelminakerk aan de Soesterbergsestraat zal de ko mende maanden grondig worden aan gepakt. Niet alleen zullen noodzake lijke reparaties en voorzieningen (zo als centrale verwarming) worden ver richt, maar ook wordt het interieur op diverse punten aanzienlijk verbe terd en aangepast aan de eisen van deze tijd. De kerkdiensten zullen met ingang van a s. zondag, 9 oktober, gehouden worden in de <Ned. Herv.) Oude Kerk, om 9 en om 5 uur. De Wilhelminakerk zal in elk geval gedurende enkele maanden gesloten zijn. Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter kennis, dat zij voornemens zijn aan M van Veeren, Van Weedestraat 2 te Soest, op zijn daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 20 van de Wederopbouwwet. vergunning te ver lenen voor het bouwen van een bun galow met garage op het perceel, ge legen aan het Nassauplantsoen. kada straal bekend gemeente Soest, sec tie H nummer 9216, zulks in afwij king van het bestemmingsplan „La- zarusberg". Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een ter mijn van één week na de dagtekening van deze bekendmaking eventuele be zwaren schriftelijk bij hen in te die nen. De op de bouwaanvrage betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn ter gemeentesecreta rie ter inzage. Soest, 4 oktober 1966. A.s. vrijdag 7 oktober is Dr. Scholl's bekende voetexpert, de heer M. van Holst de gehele dag tot uw dienst. U krijgt gratis een volledig voetonderzoek. VoetpLin van heden, behoort dan tot het verleden. Welkom vrijdag 7 oktober bij Langestraat 78 - Amersfoort. Tel. 03490-16252. De deelname was ditmaal veel beter. Er gingen 17 adspiranten. waaronder 3 B-adspiranten en 4 veteranen van start. Zij reden resp. 20 min. plus 3 rondten en de veteranen plus 4 ron den. Bij de adspiranten ging het vrij hevig toe, waardoor een drietal moest los sen en enkelen afstapten. Ook een veteraan kon het tempo niet volgen. De rest moest in een spurt de punten verdelen. De uitslagen werden: Adspiranten: 1. H Stekelenburg. 15 km in 27 min, en 6 sec. 2. C. Boe- zaart. 3. H. Blaschke. 4. Co v. Zijt- veld. 5. J. v. Schaik. 6. R. Jansen. 7. A. Schurink. 8. J. Smit. 9. J. Hovius. 10. R. Vos. 11. A. Dorrestein. 12. W. v. d. Brug. B-adspiranten: 1. Harm Hees, 15 km in 27 min. en 9 sec. 2. E. Opheikens. 3. H. v. d. Berg. Veteranen: 1 A. Emo. 16^ km in 29 min. 2 H. Stouten. 3. G. Alfrink. 4. C. de Jong. De 33 nieuwelingen moesten 45 min. plus 5 ronden rijden. Ook hier ging het heel hard. In de 8e ronde trokken Arie Bakker en H. Zeeman op avon tuur uit. In de 11e ronde waren het J v. d. Beek en T. Valkenburg. In de 13e ronde sprong P Krijnen weg, doch werd gevolgd door J. v. Leijen- horst en W. v. Schaik. In de 16e ronde achtervolgden vier man de kop groep. waaronder A. Bakker. Zij kre gen nog van vier man versterking. Ten slotte demareerden nog drie kna pen. Arie Bakker was de eerste, die bij de koplopers kwam. maar in de 23e ronde lagen alle uitlopers bijeen en de rest van het peleton was ge slagen. Na een felle strijd werd de uitslag: 1. H. Zeeman. 35 km in 57.29 min. 2. J v. Beek. 3. J. v. d. Pol. 4 J. Vals- tuin. 5. F. Valkenburg. 6. Joop van Leijenhorst. 7. W. Jansen. 8. Arie Bakker. 9. D. v. Doorn. 10. Jan W. de Lange. 11. P. Krijnen. 12 W. v. Schaik. De 24 amateurs moesten een uur en 5 ronden rijden. In de 7e ronde ontsnapten H. Ligter. G. Brouwer, A. v. d. Ploeg. J. v. Ingen en H. Molenaar en wat niemand ver wachtte. geen enkele renner zag kans aansluiting te krijgen. Molenaar stap te af. waardoor 4 mannen overbleven. In de 8e ronde probeerden Sand- brink. Hees, Vonk en Van de Tol nog aansluiting te krijgen, maar dit luk te niet. Toen de kopgroep het peleton in de rug keek, sprongen Rik Hees. Johnny Vonk en Wim Schaeffer in de 25e ronde nog weg In de laatste ronde wisten Ruttenburg, Verhoef. De Vries en Vervloet zich nog lichtelijk af te scheiden zodat de uitslag werd: 1. G. Brouwer, 42 km in 1 uur en 10.52 min. 2. J. v. Ingen. 3. Harry Ligter. 4. Aad v. d. Ploeg. 5. Rik Hees. 6. Wim Schaeffer. 7. Johnny Vonk. 8. R. Richel. 9. Gerrit Ruttenberg. 10. Leo Verhoef. 11. Nico de Vries. 12. Dick Vervloet. Een gedeelte van de aardgas-show van de firma G. van de Pol. die tot en met zaterdag wordt gehouden in de grote zaal van „Eemland". Reeds nu delen wij u mede dat de volkskerstzangavond dit jaar is vast gesteld op donderdag 22 december, des avonds om 20.00 uur, in de Julia- nakerk. Wij doen deze mededeling op verzoek, opdat men met deze datum rekening kan houden bij het vaststellen van vergaderingen, het maken van afspra ken, enz. Slechts twee S.V.V.-teams moesten de afgelopen weken wedstrijden spelen en wel het derde damesteam en het eerste herenteam. De dames moesten het opnemen tegen het sterke S.V.H. I. In drie sets toon den de dames uit Hoogland zich de meerderen, zodat de roodwitten met lege handen naar Soest terug moes ten keren. Een beter resultaat behaalde het eers te herenteam van de Soester Volley bal Vereniging door de V.I.O.S.-reser ves met 3-0 te kloppen. Voor deze week staan de volgende wedstrijden voor de S.V.V.-teams op het programma: Woensdag, 5 oktober: S.V.V. l-B.G. S.V. 1 (heren). Wilhelmina 2-S.V.V. 3 (heren). S.V.V. 4-V.I.O.S. 6 (dames). Donderdag. 6 oktober: Olympia 3-S.V.V. 3 (dames). Zaterdag. 8 oktober: S.H.A.D.O.W.S.-SV.V 1 (dames). Uitslagen van door de Mixed Hockey club Soest gespeelde wedstrijden. Dames: HIC 1Soest I 5-2. De Soes ter dames begonnen met drie inval sters hetgeen een zware handicap be tekende. Vrij spoedig stond HIC met 2-0 voor. Loor van de Sterren scoorde 2-1. Na rust maakte HIC er 3-1 van. Loor van de Sterren 3-2. HIC bleef sterker en het einde kwam met een verdiende 5-2 zege. Overige uitslagen: Dames: Soest II— Voordaan III 1-1; Be Fair VISoest III 1-6. Heren: Soest 1—SCHC IV 1-3; Soest IVBe Fair VII 0-5; Soest II Maarn I 3-3. Veteranen: Kraaien V— Soest 7-2. GEBOREN: Antine Adriana. dochter van G. Verkade en A. W. Brouwer, Middelwijkstraat 75 Date Willem Egbert. zoon van H. W. Rentema en J Brink, Irenelaan 46. Saskia Ma- riëtte, dochter van G. J. Heere en H. M. Rademaker, Vosseveldlaan 41. Hendrikus Gerardus Richardus. zoon van G J. H. Ruijer en H. G. Schoon- derbeek. Van de Veldeplantsoen 27. Jessica Mireille Beldewina Mariana, dochter van B. M. Bouvy. wonende te Blaricum en T. J. W. van Dillen, Amersfoortsestraat 45, Soesterberg. Claudla. dochter van T. M. de Vries en A. Kooij, Dalweg 113. Sandra Wilhelmina Catharina, dochter van J. C. V. Hilhorst en M. C. A. van den Berg. Eemweg 2. Daphne. dochter van B Pas en E. Wisker, Plesman- straat 253. Soesterberg. Hermanus Cornelis. zoon van P. C. v. d. Berg en W. B M. Beijer. Beetzlaan 125. Jo- landa Cornelia Maria, dochter van B. W. I. Fugers ,en _M. A. Berghuizen. Torenstraat 13 Yolanda Clarie, dochter van C. Koeman en G. J. Bosch. A. v. Leeuwenhoeklaan 133. Andreus Jacobus. zoon van M. A. den Ouden en H. A. van Putten. Molen straat 124. Roland Hendrikus, zoon van G. W. Beijersbergen en H. S. J. de Jong, Heuvelweg 9. Hase, zoon van F. van de Vosse en T. N. Pere boom. Rubenslaan 166. Pascal Da- ryl, zoon van M. A. Andoetoe en S. S. Kiemeneij. A. v. Leeuwenhoeklaan 51. Jelle Pieter. zoon van T S. Roes en C. M. v. d. Heiden, F. C. Kuijper- straat 16. ONDERTROUWD: Peter Rowton Seal. Damstraat 22. Leidschendam en Wan- da du Mee. Regentesselaan 8. Ro- bert Jan de Vink. Eikenhorstweg 10a, en Petronelle Hendrlka Schneider. Hertenlaantje 4. Willem Wolf, Birk straat 147 en Jacoba Christina Hoen ders. Birkstraat 147. Rolf Kneefel, Kortenaerstraat 2b, Amersfoort, en Maria Matha Alida van Dorresteijn, Groen van Prinstererstraat 26. Adrianus Maria van den Hoed. Kor te Brinkweg 16 en Johanna Petronella Lucia Teresia Knoope. Van Weedestr. 6. Rudolf Vastenburg. Esdoornstr. 25. Amersfoort en Anna Pietronella Gijsberta van Sloten. Verlengde Tal- malaan 21. Otto Harrison Bohanan, wonende te Knoxville. Verenigde Sta ten van Amerika en Agnes Theodora Maria Schutte. Hartmanlaan 28. Dwight Doicer Messinger, wonende te Monticello, Verenigde Staten van Ame rika en Geertruida Boon. kapster. Meidoornweg 38. GEHUWD: Gerrit Zwep, Graaf Otto- straat 11, Elburg en Rozalina van Rouwendaal. Oude Grachtje 11. Lambertus Catharinus de Bruin, Veld. Montgomeryweg 3 en Johanna Jose- phina Maria Jasperse, Dijkhuisstraat 7. Pieter Arnold de Vries. Oranje- weg 15, 's-Graveland en Louise Ger- ritje Wilhelmina de Rooij. Nieuw- straat 39. Antonius Johannes ten Hoove, Van Galenstraat 75, Amers foort en Alida Wijnanda van Egdom, Ossendamweg 43. OVERLEDEN: Elisabeth Maria Petro nella Meek. 71 jaar. ongehuwd, Dal- weg 42. Ebelia Anna Dirks, 85 jaar, ongehuwd, Insp. Schreuderlaan 2. Cornelia Clasina Koedam. 73 jaar, weduwe van J. G. P. Merkens. Vosse veldlaan 36. Jan Jacobus Bate Spreij. 66 jaar, gehuwd met S. J. van Ghesel Grothe. Nieuweweg 98. Cor nelis Theodorus van Impelen. 60 jaar, gehuwd met Maria Cornelia van Duist. Vreeland 51c, Amersfoort. Janke van Mulligen, 81 jaar. onge huwd. Bosstraat 2 Catharina Ro zalina van Herpt. 87 jaar. weduwe van W. Peters. Amsterdam, Van Limburg Stirumstraat 34-36 II. Dir H W VeUlnea Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis. Crematie. Transport (Rouwkamer) Ajje 't m'mg vraogt mok zei ge dak veu- rige week daacht, datte grens verplaotst was. Op de Birrek- straot stinge een paor geüniformeerde manne. die otomebie- le anhielde. Ik denk: jon ges, in Soest ok 1 doeaone, daor hek niks van Ck wist ok heul nie, datter hier zo bar esmokkeld wier. Maor dat Is toch bliekbaor wel zo, waant die manne doke meteen tusse de spatborde en bie de remme en soms ginge zullie d'r zellufs ongder leige. Zullie stinge bie Aoviao an de Birrek- straot, vlak bie de otomebielebrug. Een veurbiegaanger hiellup ming al vlug uut de droom en zee: Knelis, dat bin- ne gin doeaoneminse, dat binne ge woon contreleurs. Toen wist ik genog. Da's netuurluk een brugwaachter, ging ut deur ming heen. Hie had een meraokels mooie pet op en een blauwe kiel an. Hie keek steeds ongder de otomebiele as ze d'r weer een evaange hadde, maor hie durrefde ze nie zelluf an te hou- we, waant d'r sting een pelisieman bie. As ut um zo uutkwaam dee die z'n arreme over mekaor; soms haolde die ze uut mekaor en dan stak die d'r één op. Gin sigeret netuurluk, maor een arrem. Eén otomobilist begreep dat verkeerd en zwaoide terug, maor dat was un vergissing. Die pelisieman was mit een otomebiel, die had die keurig an de kaant ezet. 't Was een heul nieuw voertuug Dat kajje begriepe. Zelluf ouwe otomebiele anhouwe en dan ok nog mit een ouwe waoge komme, dat gaot nie. Zullie hebbe netuurluk net zo laang ewaacht tot die nieuwe oto d'r was; kunne aandere minse d'r teminste een veur- beeld anneme. Affing, een contreleur was ut ok nie. waant hie scheurde heulegaor gin kaortjes af. Allenig scheurde die z'n overal, toen die aachter een uutsteek- sel van een ouwe oto bleef haoke. Laoter daacht ik bie me eige: Knelis, 't is netuurluk een soort van wege- waacht, maor dat was ut ok nie, waant de wege waachte wel. ok as zul lie nie op de Birrekstraot staon. Om een laang verhaol kort te maoke: pas laoter heurde ik, dattut allebei pelisiemanne waore, die een techniese controle op otomebiele hield. En nie allenig op otomebiele, vertelde Gart, mit wie ik op de terugweg meeree. Toen ik dat heurde, bin ik maor gauw de dam van Piet op edraoid, waant as zullie ming an ehouwe hadde. was ik nog nie jaorug eweest. Ik had ming bel nie esmeerd en as zullie daor aachter komme, binne zullie on verbid - deluk. Dan kajje geliek je fietsie wel inlevere, heb ik eheurd. Maor ik heb allenig ezien, dat zullie otomebiele anhielde. Gart vertelde ming, dat hie geluk ehad had. toen die mit z'n gierkar pesseerde. Die hiel de zullie nie an. Daor durrefde zullie nie ongder te kruupe netuurluk, waant die lekte. En dat was maor goed ok, waant Gart zee, dat z'n peerd de laot- ste tied nie zo best meer remt. Ik zee: da's niks nieuws, dat heb je wel meer mit die trugtrappers. Goed minse, wullie kenne d'r noeng wel een grapje van maoke. maor ik vind ut meraokels goed, dat de pelisie af en toe us van die gebrekkug uut- ziende waogetjes anhoudt. Waant kreupele waoges hebbe wullie op de Soesder wege al genog. Ek zou noeng allenig nog maor wille wete, of zullie d'r nie veur niks estaon hebbe. Waant jonges. jonges, wat was ut die dag druk op de Peter van de Breemerweg. P.D. Wij beantwoorden geen vragen van personen die ons onbekend zijn. Verzoeke daarom ons uw naam en adres mede te delen. Door de gladheid van de weg door de regen en doordat de bomen hun bla der laten vallen zijn enige auto's ge slipt. De heer C. A. v. d. H. reed op de Soesterbergsestraat. richting Soester berg en slipte bij de Van Beuningen- laan uit de bocht met het gevolg, dat zijn auto zwaar beschadigd werd. Persooonlijke ongelukken deden zich niet voor. Op de Birkstraat reed D. B. uit Bla ricum met zijn auto. Bij de Hart manlaan slipte zijn auto. waardoor deze tegen een boom terecht kwam. De auto werd aan de zijkant zwaar beschadigd, doch de bestuurder kwam met de schrik vrij. De bromfietser R. v. V. uit Amers foort raakte waarschijnlijk eveneens door de gladheid de macht over zijn stuur kwijt en kwam tegen een boom terecht. Hij kreeg diverse hoofdwon den en werd naar het ziekenhuis ,,De Lichtenberg" te Amersfoort vervoerd. Van 10 t/m 13 oktober a.s. wordt voor de tweede maal een Nationale Muziekvakbeurs gehouden in de Expo- hal te Hilversum, welke maandagmor gen te 9 uur zal worden geopend door de burgemeester van Hilversum, de hoogedelachtbare heer J. J. G. Boot. Ruim 40 deelnemers, uitsluitend fa brikanten, importeurs/grossiers en bladmuziekuitgevers uit Nederland ne men deel aan deze wederom groots opgezette muziekbeurs. Deze unieke beurs biedt een ongeken de veelsoortigheid aan muziekinstru menten, muziekuitgaven, uniformen, kleding voor musici, kortom alles wat met muziek te maken heeft. Eveneens zullen vele interessante nieuwtjes ge toond worden. Electronische instrumenten worden gedemonstreerd in geluiddempende cabines waardoor zal worden voorko men dat er geluidshinder ontstaat. De le Nationale Vakbeurs ..Het Mu ziekinstrument". die zijn start in 1964 in Hilversum beleefde, was een zeer succesvolle en trok een groot aantal bezoekers. Ook de 2e Nationale Vak beurs ..Het Muziekinstrument" is een bezoek alleszins waard. Het zal deze interessante muziekbeurs zeker niet aan belangstelling ontbreken.

Soester Courant | 1966 | | pagina 5