of 'm bank Ton Beuken Si MCA ■ÜJ piffs lOOO S, OKTOBERMAAND SCHOENENMAAND DE GOUDEN LAARS l Autorijschool VAN BUUREN SOESTERBERG V.V.Z.-Niemvs S.E.C.-nieuws mammmm i 1 Bridgeclub O.N.I. Mixed Hockey Club Soest Alex v. Keulen n.v. B.D.C. Nieuws Uw succes is onze reclame Auto- en Vrachtwagen- rijschool D. ENGEL In het strijdperk der mode wint Toreador! Medische dienst Vier overwinningen voor Soesterberg-jeugd Aanrijding Weer overwinning voor K.V.0. 2 Hees-Nieuws V.V.Z. NAAR HULSTHORST Na de nederlaag van J.l. zaterdag staat voor V.V.Z. a.s. zaterdag weer een moeilijke wedstrijd op het pro gramma. De groen-witten gaan n.1. op bezoek bij Hulshorst. Dit elftal heeft ln deze competitie al enige goe de resultaten behaald, zodat, Indien V.V.Z. één winstpunt weet te behalen, dit al een goed resultaat zal zijn. In dien de In militaire dienst zijnde spe lers van V.V.Z. aanwezig kunnen zijn, zal dit de kracht van het elftal zeker ten goede komen. WH V.V.Z. de aan sluiting met de kopgroep niet geheel verliezen, dan zullen zij zeker één punt moeten veroveren. De samenstelling van het elftal is nog niet bekend. dien de V.V.Z.-ers hetzelfde spel spe len als ln de vorige wedstrijden is winst zeer mogelijk. De adsplranten en pupillen hebben een rustdag. V.V.Z.-TERREIN Aangezien het de afgelopen week ge regend heeft is de kans groot dat het V.V.Z. terrein a.s. zaterdag niet be speelbaar zal zijn. Door het V.V.Z. bestuur worden reeds uitwijkmoge hjkheden gezocht. Verder bleek, dat door de competitie- leider twee wedstrijden werden vastge steld op hetzelfde tijdstip, n.1. V.V.Z. junioren en V.V.Z. 3. Ook voor deze competitieleider zijn de moeilijkhe den groot. Veel elftallen en maar één veld. V.V.Z. heeft de moeilijkheden zelf op gelost door met de tegenpartijen on derling de aanvangstijden te regelen. V.V.Z. 3 speelt nu om 13,00 uur en de junioren direct hierna, waarna V.V.Z. normaal om 16.00 uur kan be ginnen. Intussen blijft V.V.Z. natuurlijk ho pen. dat maatregelen worden getrof fen ter verbetering van het speelveld, om van uitbreiding van het terrein maar niet te spreken. Dit is mode op z'n best. Char mante creatie in ori- gineel reptiel met calfsleer. Koninginnelaan 24 - Soestdijk Eigen reparatie-inrichting. V.V.Z. 2-S.VIVL BOTS 2 Indien de weersomstandigheden het toelaten en het V.V.Z.-terrein bespeel baar is. zal V.V.Z. 2 thuis spelen tegen S.V.M. boys. Indien V.V.Z. 2 volledig kan uitkomen zit er zeker winst voor de thuisclub in. Aanvang van deze wedstrijd 16.00 uur. V.V.Z. 3-ALTIUS 6 Ook V.V.Z. 3 speelt een thuiswed strijd. Om 13 uur ontvangt zij n.1. Altius uit Hilversum. Een kleine over winning is zeker mogelijk. hLES 3-V.V.Z. 4 V.V Z. 4 gaat naar de Kooiweg om de strijd aan te binden met plaatsge noot Hees Wij verwachten dat Hees in dit duel de sterkste zal zijn. Aan vang 14.15 uur. COBU BOYS 4-V.V.Z. 5 De oudere V.V.Z.-garde gaat naar Amersfoort en bezoekt Cobu boys. V.V.Z. 5 is de competitie begonnen met twee overwinningen en zal a.s. zaterdag zeker trachten opnieuw de volle winst te behalen. Junioren: V.V.Z.-IJSSELMEER VOGELS Om 14 45 uur spelen de V.V.Z. junio ren op het terrein aan de Ferd. Huycklaan tegen IJsselmeervogels. In- of uw gehele interieur- Bij Ton Beuken kunt u terecht. Ton Beuken geeft u adviezen, die afgestemd zijn op uw stijlgevoel en budget. Samen met u ontwerpt Ton Beuken uw interieurplan. interieurverzorging Soesterbergsestraat 51 - Soest t.o. busstation Soest Telefoon 02955 - 2180 S.E.C.-VRIENDENSCHAAR Deze altijd weer gevreesde tegenstan der presteerde het zondag opnieuw om Zeist te verslaan, zodat SEC zondag op een nog fellere ploeg zal stuiten, welke, gesteund door dit suc ces. de Jonge SEC-ploeg zond Van Hattum op zijn minst één punt afhandig zal maken. De technische commissie heeft Kees Dorrestein weer als rechtsbuiten op gesteld terwijl Theo Surstedt de links buitenplaats zal bezetten ln plaats van Focke Dettmer. De uit het team vertrokken oudspelers Ab Hooyer en Leo van Breukelen blijken toch nog niet geheel vervangen te kunnen wor den door de jongere spelers, die tech nisch goed zijn. maar mentaal niet opgewassen zijn om de grote druk tot het einde te kunnen verwerken. Vo rige week Is dit heel duidelijk tot uiting gekomen bij H.M.S. Toch zal S.E.C. door dienen te gaan met deze jongeren, maar hier mag geen degradatie aan ten grondslag liggen. De uiterst spannende wedstrijd voor zondag zien we toch zwaar in. Te spelen wedstrijden voor zondag: H.M.S.-C.D.N. Zeist-Donar Vic- toria-Ultrajectum S E C.-Vrienden schaar D.E.V.-Saestum Fortltu- do-Holland. S.E.C. 2-U.V.V. 4 De S E C.-reserves moeten -zondag, om 12 uur, aantreden tegen het ster ke U.V.V. 4 uit Utrecht. Het team van U.V.V. moet als een van de sterksten uit deze afdeling worden gezien. Het zal voor S.E.C 2 dan ook niet zo eenvoudig gaan als de vorige week in Culemborg, waar de S E C.-reserves op een royale zege leken af te gaan. De wedstrijd werd echter na 35 mi nuten gestaakt omdat enkele Vrien denschaarspelers S.E.C. niet in de gelegenheid stelden een strafschop te nemen. De S E C.-reserves hadden op dat moment al een 2-0 voorsprong. Zondag zal er echter uit een ander vaatje getapt moeten worden, maar onder de ..vaderlijke" aanvoering van Ab Hooyer bestaat de mogelijkheid de punten in Soest te houden. C.D.N. 2-S.E.C. 3 Het is S.E.C. eindelijk gelukt om de vierde wedstrijd tegen Kampong 2 te winnen en geheel verdiend. Zondag zal voor het eerst de ge blesseerde Daniël Hanasbei het weer eens gaan proberen in dit elftal. Verder heeft het derde de beschik king gekregen over de jeugdige ex- jeugdspeler Hagelen van (betaalde jeugd) H.V.Cdie zondag, na een jaar niet meer gespeeld te hebben, het toch nog behoorlijk deed. Elke punt die dit elftal in de wacht sleept Is bijzonder veel waard, want ze be hoort op dit moment tot één van de degradatiekandidaten. C.D.N. is echter nog ongeslagen en zal zich zeer zeker niet thuis laten ver rassen. S.E.C. 4-V.V.Z.A. 3 Afgelopen zondag verloor SEC. 4 van V.V.O.G. 3. In deze voor beide ploegen belangrijke wedstrijd heeft S.E.C. het onderspit moete delven. V.V.O.G. was deze middag duidelijk de sterke re ploeg. Met soms geraffineerd drie- hoekspel brachten de V.V.O.G.-voor- waartsen grote verwarring in de S.E.C.-defensie, waarin een goede spil ontbrak. Dat het met de rust slechts 2-1 stond voor V.V.O.G. was voor een groot deel te danken aan keeper Van de Vaart. Na de rust zakte S.E.C na een for tuinlijk doelpunt voor V.V.O.G. in el kaar. De uitslag werd 8-1 en deze stand kan men nauwelijks geflatteerd noemen, al moet nog wel vermeld worden, dat keeper Van de Vaart net na de rust moest uitvallen met een geblesseerde pols. wat onze ploeg uiteraard geen voed deed. Zondag zal S.E.C. het zonder keeper Van de Vaart moeten proberen tegen de vrij sterke Amersfoortse ploeg V.V.Z.A. 3. AMERSFOORTSE BOYS 6-S.E.C. 6 Dit wordt een wedstrijd waarvan we geen voorspelling kunnen geven, want de kracht van de Boys is geheel on bekend. Het zesde behaalde twee pun ten uit de twee gespeelde wedstrijden. BINGO S.E.C. Hedenavond vindt er weer een bingo avond plaats in de S.E.C.-kantine aan de Bosstraat. Opstelling der elftallen S.E.C. I. Doel nog onbekend: achter L. de Rooy, J. Krijt, L. Ruttenberg en W. Brouwer: midden B. van Boeyen en B. v. Veen; voor K. Dorrestein, L. v. Berkel, H. Duist en T. Surstedt. Res. F. Dettmer. S.E.C. II. Doel M. v d. Broek: achter Hoed. Rodermond. R Dorrestein en A. Hooyer; midden P Huizlnga en P. v. Remmerden; voor S. Lenarduzle, D. de Jong. D. J. v. d Broek en H. Lu- schen. Res. J. de Jong. S.E.C. III. Doel K. v. Limburg; achter D. Hooyer. J Abbel en W. de Vries; midden Pureveen en W. Pothoven; voor L. v. Breukelen, W. de Bruin. D. Hanasbei. D. van Hagelen en P. v. d. Brakel. Res. J. Hoed Uitslagen Viertallencompetitie district Gooi- en Ommeland NBB. 2e klasse: A Amersfoort 4-O.N.I. 2 1-5. B Hilversum 4-O.N.I. 1 5-1. E O.N.I. 3-Baarn 3 6-0. 3e klasse: A O.N.I. 5-Groen-Wit 12 4-2. B Abconl 4-O.N.I. 6 5-1. D O.N.I. 7-Abconi 5 4-2. F O.N.I. 8-Vriendenkring 2 0-6. G O.N.I. 4-Naarden 5 5-1. Uitslagen van zondag 2 oktober Heren I-S.C.H.C. IV 1-3. Maarn I- Heren II3-3. Heren IV-Be Fair VII 0-5. H.I.C. I-Dames I 5-2 Dames II- Voord. III 1-1. Be Fair VI-Dames III 1-6. Wedstrijdprogramma voor zaterdag Thuis. 15.15 uur Jongens C-Kampong D. 14.15 uur Jongens D-Amersfoort D. 14.15 uur Meisjes A-Amersfoort A. 15.15 uur Meisjes C-S.C.H.C. F. Uit: 15.15 uur S.C.H.C. B-Jongens A. 15.15 uur Kampong B-Jongens B. 15.15 uur Schaerweijde C-Meisjes B. Wedstrijdprogramma voor zondag Thuis: 11.30 uur Heren II-Schaerweijde VII. 11.00 uur Heren IV-Baarn I. 12.30 uur Dames II-S C.H.C. III. 13.00 uur Dames III-Kampong VIII. Uit: 14.00 uur Amersfoort II-Heren I. 14.00 uur Pinoké Veteranen-Heren ve teranen. 11.00 uur Kameleon VH-Heren ELI. 12.30 uur Pinoké I-Dames I. Opstelling der elftallen Heren I: P. Rip. R. v. Hall. E. Hin- derdael, H. v. Mierop. D Stroband. B Geertsema. G Diehl, A. Artz, H. Evenhuis. Fr. Collard. P. v. Hofwegen Heren II: P v. Hofwegen. Tj. v. Wee ring. M. Lock. H. Marcella. W v. Hall. A. Spoorenberg. J. Rip. R Vriens, T. Louman. JJ Landgraaf. M Spooren berg. Heren III: R v Maat. H. Schutte. H. Wijnmalen. R. v. Hengel. H Blom. J. v. d. Ham. P Ingenegeren, J. Rozen- daal. J Smlth, H. Berghauser. Ph. J. Beeck Calkoen. Heren IV: W. v. Voen. R Pronk, A. v. d. Mersch. H. Wooning, M. de Ruwe. bont om elegant in te zijn ir bont om sportief ln te zijn ir bont om heel gelukkig in te zijn ir bont voor elk uur van de dag Al uw wensen zijn verwerkt ln de kollektie van BONTHUIS B. VAN TENT. Laanstraat 35 Baarn Telefoon 2726. P. Spoorenberg. L. Haarman. J. Bou- kema, A. v. d. Weijden. J. Veeninga, B. v. d. Werff. Heren Veteranen: C. Huisman. Ph. Bakker. H. v. d. Dussen. J. v. Balen. H. v. d. Hoek. C. v. Asselt, H. v. d. Weijden, H. Boerma. R. de Cneudt, H. de Vries, K. Dobben. Res.: G. Hin- derdael. Maak een proefrit bij: Automobielbedrijf Amsterdamseweg 29 Amersfoort - Telef 14243 Iedere zaterdag SIMCA-SHOW KAMPONG-B.D.C. B.D.C. gaat zondag a.s. naar Utrecht om Kampong te bekampen, wat, ge zien de stand, een niet al te zware opgave mag betekenen. Bij een overwinning kan B.D.C. op de ranglijst wel weer enkele plaatsen stijgen daar D.W.S.V. bezoek krijgt van Barneveld. wat voor D W.S.V. ze ker geen gemakkelijke opgave zal zijn. 't Gooi moet bij Naarden op be zoek. die een wedstrijd minder heeft gespeeld en een punt minder heeft dan 't Gooi. zodat ook Naarden alle krachten zal inzetten om deze strijd in een zo gunstig mogelijke uitslag te beëindigen. Ten slotte moet Hoogland naar E.M.M.. waar midvoor Dekkers en de spil weer ln het elftal zijn opgenomen, zodat E M.M. geen gemakkelijke te genstander meer zal zijn. B.D.C. heeft het in de afgelopen 2 wedstrijden lang niet gek gedaan, hoewel de blauw-witten in de eerste helft niet over geluk te klagen ge had hebben maar het gelijke spel in de 2e helft toch volkomen verdiend heeft. Bij een zelfde inzet als a.s. zon dag moet B.D C. de volle buit mee naar Soest kunnen nemen. Kampong Is een technisch begaafd team. dat haar tegenstander ook laat voetballen. Deze tegenstanders liggen B.D.C het best. B.D.C. verschijnt a.s. zondag waar schijnlijk in dezelfde opstelling als j.l. zondag, zodat Van Thlenen en Van Asch. die zondag geblesseerd waren, de komende wedstrijd niet mee zullen spelen. Opstelling B.D.C. I: Doel A. Smlnk; achter A Voet en R. Brouwer; mid den J. Beyer, J. v. Fulpen en B Bak ker; voor T. v. d. Mast. M. v. d. Lugt, J. Brouwer. J Westerveld en J. Ver- hoeve.r-Res. M. v Asch en J. Dorre stein. Stand ln de afdeling luidt: Amersf. Boys 5 8 Barneveld D.W.S.V. 5 8 Voorwaarts 't Gooi 5 7 Meervogels Naarden 4 6 E.M.M. Hoogland 5 6 Kampong B.D.C. 4 5 Actief H.V.C. 4-B.D.C. 2 BD.C. 2 speelt zondag op Birkhoven tegen H.V.C, 4 Dit zal voor B.D.C 2 een zware opgave zijn, vooral gezien de vele geblesseerde spelers die B.D.C. telt. o.a. Van Thlenen en Van Asch van B.DC. 1 en A. v d. Breemer, J. v. d. Lugt en P. Hllhorst. die a.s. zondag niet beschikbaar zijn. Hier door komt ook B.D.C. 2 met een ge havend team binnen de lijnen. Het zal voor de blauw-witten een zware taak zijn deze tegenstander te ver- Opstelling BD.C. 2: Doel W Schim mel: achter G. Egberts en A. Brou wer: midden B. Wigtman, W v. d. Hengel en H. d. Lugt; voor F. Ca- meron. F. Bunnik. N. Gros, C. Dorre stein en C. Verkerk. 10 LESUREN f55,— MET DE NIEUWSTE V.W. 1300 Laanstraat 20 - Telefoon 4685 ELINKWIJK 6-B.D.C. 3 Ook voor B.D.C. 3 staat een uitwed strijd op het programma en wel tegen Elinkwijk 6. B.D.C. 3. dat tot nu toe tegenvalt, zal het ook zondag niet ge makkelijk krijgen, temeer daar B.D.C. 3 nog al verzwakt uit zal komen doordat C. Verkerk en W. v. d. Hen gel in het 2e zijn opgenomen terwijl W. v. d. Breemer ook geblesseerd is. B.D.C. is als volgt samengesteld: Doel H. v. Dalen: achter A. Hilhorst en J. v. d. Deysel; midden E. Wester veld. A. Roes en J. Spoelstra; voor N.N., R. Kleinegris, A. Wagner. N.N. en D. Dorrestein. B.D.C. 4-ACTIEF 4 B.D.C. 4 speelt zondag thuis tegen Actief 4. De vraag is echter of B.D.C. 4 de volle buit thuis zal weten te hou den daar ook B.D.C. 4 de dupe is ge worden van de blessures in B.D.C 1. 2 en 3.. want de sterkste spelers zullen in een hoger elftal opgesteld worden. B.D.C. 5-GOOISCHE BOYS 4 BD.C. 5. dat zondag j.l. met 4-3 ver loor van 't Gooi 4, ontvangt nu Gooi- sche Boys 4. Toch was deze nederlaag nog geen teleurstelling, daar B.D.C met 9 man heeft gespeeld. Wij hopen dat zondag allen weer present zullen zijn en dat zij de goede weg zullen inslaan B.D.C. 6-HILVERSUMSE BOYS 4 J.l. zondag heeft B.D.C. 6 voor de verrassing van de dag gezorgd door van 's Graveland 4 met 3-1 te win nen. De vraag is echter of B.D.C 6 de goede weg blijft volgen. LAREN 4-B.D.C. 7 Voor B.D.C. 7 staat a.s. zondag de moeilijke uitwedstrijd tegen Laren 4 op het programma. Deze wedstrijd zal voor de B.D.C.-ers bij een gelijk spel wist betekenen. B.D.C. 9-ZEBRA'S 6 B.DC. 9 speelt zondag thuis tegen Zebra's 6. B.D.C. 9 heeft 2 wedstrij den gespeeld °n gewonnen met ruime cijfers. Voor B.D.C. 9 houden we het ook op een kleine overwinning. Bosstraat 5, telefoon 2543 en Kerkstraat 51, telefoon 6621. ^BELa Vaders kennen deze traditie: het onovertrefbare kostuum, exclusief vervaardigd voor v. d. Brul Nederland, kostte van ouds... f225.- Wars van alle prijsstijgingen kunnen vader en zoon nog profiteren: HET KOSTUUM VAN HET JAAR uit originele engelse Toreador-stof blijft, exclusief verkrijgbaar voorf 225.- KERKBRINK - HILVERSUM AMSTERDAM 's-GRAVENHAGE GRONINGEN LEEUWARDEN HILVERSUM HOORN ARNHEM Dokter W, F. van den Helf, Prins Alex- anderweg 82, Huls ter Helde, telefoon 03404-31474, neemt in het a.s. week einde de dienst waar voor de artsen A. Th. M. Splinter en J C. Lucas te Soesterberg en D. J. R. Jellema te Den Dolder. Dokter L H. Brandt, Dolderseweg 59, Den Dolder, tel. 03402-2696, neemt de dienst waar voor doktor A. J. W. Ha- gedoorn te Soesterberg. De jeugd van de v.v. Soesterberg heeft zaterdagmiddag met zeven ploegen deelgenomen aan de competitie. Vier ploegen zorgden voor een overwinning; de a-Junioren wonnen de uitwedstrijd tegen F A.K. in Bilthoven met niet minder dan 0-8: de b-adspiranten be haalden thuis een kleine 1-0 zege op Bilthoven pupillen 1 versloeg op eigen terrein C.D.N. met 7-1, terwijl pupil len 2 een 0-7 overwinning in Den Dol der op D.O.S.C behaalden. De a-adspiranten deelden de winst met C.D.N. (4-4) terwijl de b-junioren van Dorestad met 3-2 verloren. Ook pupillen 3 leed een kleine nederlaag op eigen veld tegen B.V.C. 4 (0-2). Zaterdag 8 oktober te 14.45 uur spe len de A- en B-junioren thuis tegen Bunnik en Valkenheide om 14.45 uur. De A- en C-adspiranten gaan uit naar Jonathan en Zeist, alleen het tweede pupillenelftal speelt thuis tegen E.M.S. 1 (13.45 uur). Pupillen 1 gaat naar Saestum en pupillen 3 naar E.M.S. 2. Op de Amersfoortsestraat, ter hoogte van Boltini, reed een personenauto, waarvan de bestuurder, die naar Duits land moest, plotseling krachtig remde en naar rechts stuurde om te keren, daar hij tot de ontdekking kwam, dat hij zijn paspoort had vergeten. Een achter hem rijdende vrachtauto, bestuurd door M. v. d. B. uit Yerseke, kon hem wegens tegenliggers niet meer passeren, en ramde de personenwagen krachtig aan de achterzijde, om ver volgens rechts van de weg tegen een boom tot stilstand te komen. De bestuurder van de personenauto, K.. liep geen kwetsuren op, doch de beide inzittenden, L. P. K. en P. S. uit Gouda, werden met ernstige hoofd wonden naar het ziekenhuis De Lich tenberg overgebracht. De personenauto werd van achteren ernstig beschadigd de vrachtwagen aan de voorkant. Evenals vorige week heeft K V O. slechts één overwinning en één gelijk spel weten te behalen. K.V.O. 2 won met 5-2 van Vinken 3 in eigen sportpark en de K.V.O. c-ad spiranten speelden de uitwedstrijd te gen Kameo-b gelijk (0-0). Verder waren er nog drie nederlagen te registreren, waarvan K.V.O. 3 het wel heel erg bont maakte. Deze ploeg verloor met niet minder dan 1-14 van Meeuwen 2. Het eerste K.V.O. twaalf tal verloor maar net op het nippertje met 5-6 in de thuiswedstrijd tegen Austerlitz 1. K.V.O. b.-adspjranten boekten een kleine nederlaag tegen Meteoren-b. Het programma voor zaterdag 8 okto ber vermeldt vier wedstrijden en slechts één thuiswedstrijd van de K.V.O. c-adspiranten tegen S-K.V. e om 15.00 uur. K.V.O. 1 gaat naar Vin ken 1, K.V.O 3 naar Antilopen 1, KV.O. a komt uit tegen Samos b en pupillen K.V.O. d gaat naar Tovers d. B.DC. 8 en B.DC 10 zijn vrij en krijgen dus gelegenheid om de ver richtingen van B.D.C. 1 gade te slaan. B.D C. is nog ongeslagen evenals BD.C. 4, 7, 9 en 10. B.D.C. 2. 3. 5 en 6 heb ben allen wedstrijd verloren, zodat over het algemeen de B.D.C.-elftallen de competitie goed begonnen zijn. De weg is echter nog lang. HEES SPEELT THUIS TEGEN T O V. Hees speelt zaterdag, om 4 uur. thuis tegen T.O.V. uit Baarn. Zoals uit het verleden bekend heeft Hees het tegen T.O.V. altijd moeilijk. Wij verwachten een spann.nd duel aan de Kooiweg. T.O.V. heeft tijdens de laatste wed strijden het juiste ritme nog niet kun nen vinden, maar het wordt voor Hees toch oppassen. Indien de Hees voorhoede zaterdag beter op schot is moet er een overwinning Inzitten. Uit onderstaande standenlijst blijkt, dat alle clubs tegen elkaar opgewassen zijn, maar als Hees een woordje mee wil blijven spreken moet er gewon nen worden. Hees komt uit in de volgende opstel ling. doel Tempelaars: achter De Ruijter en Van Beek: midden Jekel, Geytenbeek en De Jong: voor Harde- man. Van Es. Van Veen, Walet en Bosman. De stand in afdeling 2de klasse A. Renswoude 5 7 Valleyvogels 5 5 S.V.P. 4 6 Candia 4 4 Hulsthorst 4 5 T.O.V. 5 4 Hees 4 5 Rood-Wit 5 4 V.V.Z. 5 5 N.S.V.S. 5 3 Kulan 4 2 N.S.C. 2-HEES 2 Hees 2 gaat op bezoek bij N.S.C. te Nijkerk en gaat weer een moeilijke wedstrijd tegemoet. Wil men op be houd in de reserve 2de klasse spelen, dan zal er gewonnen moeten worden, wat echter een zware opgave zal wor den. Niettemin veel succes. DOLDERSCHE BOYS 2-HEES 3 Hees 3 speelt om 3 uur in Den Dolder en zal haar mooie plaats op de rang lijst zwaar moeten verdedigen. Er zit een goede kans in, dus we rekenen op winst. HEES 4-V.V.Z. 4 Hees 4 speelt, om 2.15 uur, thuis te gen plaatsgenoot V.V.Z. De oude Hees-garde zal het moeilijk krijgen tegen de jonge V.V.Z. ploeg. Uit de 3 gespeelde wedstrijden behaalde Hees 4 punten, hetgeen een goed resultaat is en een reden om ook deze wedstrijd met vertrouwen tegemoet te zien.

Soester Courant | 1966 | | pagina 13