of 'nsetel Ton Beuken MAISON TERMONDE Autorijschool VAN BUUREN MARCHAL HAARMODE Officiële mededelingen GARAGE STAM DE NIEUWE KATECHISMUS Meningen van lezers ST. BARBARA SOESTERBERG Zonder commentaar Gemeenteraadsvergadering VOOR BETERE DAMES MODE W ederopbou wwet Renanlt dealer Ned. Vrouwen Elektr. Vereniging Het gemak dient de mens Wij dienen Uw gemak, INTERKERKELIJKE EVANGELISATIE SAMENKOMST Spreker ds. A. Dronkers. „OP WEG MAAR HET Instuif danst weer op beat Evangelisatiesamenkomst Gevonden voorwerpen 8.90 Boekhandel Alders, Ver. van Vrijzinnig Godsdienstigen Medische dienst K.V.0. verloor alle wedstrijden Jeugdvoetballers aan de winnende hand Intrede van ds. Van Eijk ii de Geref. Gemeente bij FALG0N regenkleding Binnen- en buitenlandse TIJDSCHRIFTEN EN POCKETS VAN DE VEN'S BOEKHANDEL altijd, elegant^ in een pantalon Hoppenbrouwers De gemeenteraad van Soest komt woensdag 19 oktober, te 19.30 uur. in openbare zitting bijeen ter behande ling van de navolgende agenda: 1. Beëdiging van het raadslid de heer P. C. Pieren. 2. Notulen van de vergadering gehou den op 13 Juli 1966. 3. Ingekomen stukken. a. Schrijven d.d. 1 september 1966 van P B. Verschoor te Zwijndrecht in zake verrekening van de waarborg som, gestort t.b.v. de huur van de woning Ch. Huygenslaan 39 te Soes- terberg met voorstel dit schrijven in handen te stellen van burgemeester en wethouders om advies. b. Koninklijk Besluit d.d. 21 juli 1966 nr. 60 inzake het partieel uitbreidings plan in hoofdzaak Soesterveen I met voorstel dit besluit voor kennisgeving aan te nemen. c. Schrijven d.d. 15 augustus 1966 van de bewoners van de Stadhouderslaan inzake wateroverlast met voorstel adressanten te berichten conform het schrijven van burgemeester en wet- houedrs d.d. 7 oktober 1966. d. Schrijven dd. 1 oktober 1966 van L. Workum alhier, inzake klachten over industrieën aan de Beckeringh- 9traat alhier, met voorstel dit schrij ven in handen te stellen van burge meester en wethouders om advies. e. Schrijven d.d. 4 oktober '66 van C. Sluik te Soesterberg inzake de aan leg van een rijbaan achter de wo ningen Plesmanstraat 45 t.e.m. 103 met voorstel dit schrijven in handen te stellen van burgemeester en wet houders om advies. Burgemeester Grothestraat 36 Telefoon 3332 Grote kollektie japonnen, ook in tussenmaten tot maat 53. Vraag en spaar de Hoefijzer zegels punt bij de percelen Van Weedestraat 53-55. 10. Voorstel tot het verlenen van een krediet voor de aanschaf van nieuwe gaskachels t.b.v. de openbare kleuter school aan de Duinweg. 11. Voorstel tot het verlenen van eervol ontslag aan mevrouw M. Blok- Brand als hoofdleidster aan de open bare kleuterschool te Soesterberg. 12. Voorstel tot het beschikbaar stel - len van een krediet voor het treffen van voorzieningen t.b.v. de R.K. Kleu terschool aan de Mariastraat. 13. Voorstel tot het beschikbaarstel- len van een krediet voor het bouw- rijpmaken van gronden gelegen in Colenso (complex II). 14. Voorstel tot het beschikbaarstel len van een krediet voor het instel len van een onderzoek naar de be hoefte aan scholen. 15. Voorstel tot vaststelling van de gemeentelijke vergoeding over 1965 overeenkomstig de bepalingen van de Kleuteronderwi j swet. 10 LESUREN f55,— MET DE NIEUWSTE V.W. 1300 Laanstraat 20 - Telefoon 4685 f. Controlerapporten van het Cen traal Bureau voor Verificatie en Fi nanciële Adviezen der Vereniging van Nederlandse Gemeenten met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. g. Aanbieding ingevolge art. 20. lid 1, van de gemeenschappelijke regeling van de begroting voor het dienstjaar 1967 alsmede de tweede wijziging van de begroting 1965 en de eerste wij ziging van de begroting 1966 van de A-kring U.c. Doorn bescherming be volking. met voorstel deze voor ken nisgeving aan te nemen. 4 Voorstel tot intrekking van het besluit tot verkoop van grond, gele gen nabij de Prins Hendriklaan aan mevrouw R. C D. C. Blok-de Jonge. 5. Voorstel tot vaststelling van een verordening regelende de subsidiëring van de kosten, verbonden aan het huren van zalen. 6. Voorstel tot vaststelling van een verordening regelende de subsidiëring van de lichamelijke opvoeding en sport buiten schoolverband. 7. Voorstel tot het benoemen van een hoofdleidster aan de openbare kleuter school te Soestdijk. 8 Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan het bestuur van de Stichting van der Huchtscholen, voor het verbeteren van vier urinoirs in de Van der Hucht scholen. 9. Voorstel tot het verlenen van ont heffing als bedoeld in artikel 1 van de ..Zone ver ordening Hinderwet" voor: a. het oprichten van een benzine installatie aan de Postweg; b. het uitbreiden en wijzigen van een benzine-verkooppunt bij het perceel Van Weedestraat 84, alsmede voor het oprichten van een benzine-verkoop- of uw gehele interieur... Bij Ton Beuken kunt u terecht. Ton Beuken geeft u adviezen, die afgestemd zijn op uw stijlgevoel en budget. Samen met u ontwerpt Ton Beuken uw interieurplan. interieurverzorging Soesterbergsestraat 51 - Soest t.o. busstation Soest Telefoon 02955 - 2180 16. Voorstel tot aankoop van grond gelegen a. aan de Nassaulaan van G. Mirck; b. aan de Nassaulaan van H. van der Bijl; c. aan de Nassaulaan van drs. G. H. Oldenboom d. aan de Nassaulaan van A. Holtrop; e. aan de Beukenlaan van F. Ver woerd; f. aan de Nieuweweg van dr. A. de Graaf g. aan de Birkstraat van A. Snij ders; h. aan de Pieter de Hooghlaan/Prins Bernhardlaan van F. C. Mijnssen; i. aan het le Heeserlaantje van J. A. C. F. Potasse; SCHRIKSLAAN 19 SOESTDIJK TELEFOON 3990 j. aan het le Heeserlaantje van P. Kok. met vaststelling van de desbetreffen de begrotingswijziging. 17. Voorstel tot ruiling van grond gelegen aan de: a. Prins Bernhardlaan met mevrouw J. A. v. d. Berg-Dooremolen; b. Nassaulaan met P. J. van der Wansem c. Smitsweg en de Nieuweweg met D. Hulsman; d. Verlengde Kononieweg met me vrouw G. A. Schut-van Tol met vaststelling van de desbetreffen de begrotingswijziging. 18. Voorstel tot het verlenen van een voorschot op de 5-jaarlijkse af rekening 1961-1965. 19. Voorstel tot het verlenen van een zakelijk recht aan de P.U.E.M. N.V. voor het leggen van een hoogspan ningskabel. 20. Voorstel tot intrekking van de verordening regelende de instelling, het beheer en de administratie van het geldelijk beheer van het wegen fonds der gemeente Soest. 21. Voorstel tot het verlenen van een aanvullend krediet voor het aanschaf fen van leermiddelen voor de Chr. school voor g.l.o. te Soesterberg. 22. Voorstel tot aankoop van gTond met opstallen gelegen aan de Ring weg van A. J. Hilhorst. met vaststel ling van de betreffende begrotings wijziging. 23. Voorstel tot het treffen van voorzieningen aan de c.v.-kelder van de openbare lagere school Soest-Zuid. 24. Voorstel tot verlenging van de ontruimingstermijn van onbewoon- baarverklaarde woningen. 25. Voorstel tot het beschikbaarstel len van een krediet voor de aanleg van een speelgelegenheid op de Eng. 26. Voorstel tot het verstrekken van hypothecair krediet aan een ambte naar voor de aankoop van een wo ning. REPARATIES. - Ik bewoon een huur huis. De eigenaar heeft mij 3 jaar de tijd gegeven om een andere woning te zoeken. Hij heeft mij voor 3 jaar geleden de huur opgezegd omdat hij het huis zelf wil bewonen. Ik heb nog geen andere woning gevonden. Nu heeft de eigenaar een paar deuren en ramen er uit laten halen. z.g. om te repareren en schilderen. Kan dat zo maar en hoe lang mag dit duren? Antwoord: Dringend noodzakelijke re paraties dient de huurder te gedogen. Nu gaat het er dus maar om of deze reparatie inderdaad noodzakelijk was en niet op andere wijze ter plaatse was uit te voeren. Dat kunnen wij uit de verte uiteraard niet beoordelen. BARTOLOTTI. - Ik woon in de Bar- tolottilaan. Waar komt die naam van daan? Antwoord: De naam van de laan be staat sinds oktober 1923. Deze is ge noemd naar een zekere Bartolotti, die omstreeks 1600 op die plaats beplan- Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij voorne mens zijn om aan de Kerkvoogdij der Ned. Hervormde Gemeente, Kerkpad Z.Z. 89 te Soest, op haar daartoe ge daan verzoek op grond van het be paalde in artikel 20 van de Wederop- bouwwet, vergunning te verlenen voor het bouwen van een pastorie op het perceel, gelegen aan de Bartolottilaan, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie C, nummer 3134, zulks in af wijking van het bestemmingsplan Soest-Zuid. Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een ter mijn van éèn week na de dagtekening van deze bekendmaking hun even tuele bezwaren schriftelijk bij hen in te dienen. De op de bouwaanvrage be trekking hebbende stukken liggen ge durende diezelfde termijn ter gemeen tesecretarie tr Inzage. Sost, 14 oktober 1966. Renault R 4 Luxe v.a. f 4.495. Dauphine Gordini v.a. f 5.385. Renault R 8 v.a. f 5.960. Renault R10 Major v.a. f6.495. Renault R 16 v.a. f 8.650.— Caravelle Coupé v.a. f 10.530. Renault Rambler v.a. 114.450. Nleuwerhoekpleln 1 - Soestdijk Telefoon 2850 De afdeling „Eemland" van de Ned. Vrouwen Eelektr. Vereniging organi seert vrijdag 21 oktober, om 2.30 n.m., in het Anna Paulownahuis alhier, een lezing met vertoning van fims. Deze middag wordt verzogd door de Kon. Ned. Heidemij en de volgende films zullen worden vertoond: ,,Van oerwoud tot rijstveld", ,,Het bijstere land van Veluwen", ,,Hij, zij en de Wereldhaven", „Dwars door Canada" en „Stiermarken, land der veelzijdig heid." Het bestuur hoopt, dat velen deze middag zullen bezoeken, daar aan deze middag veel werk is vooraf ge gaan en het is dan niet leuk, als de belangstelling te wensen overlaat. Bo vendien wacht de dames een kleine verrassing. ting liet aanbrengen. Hij had daar ook een buitenverblijf dat „Heuvel en Daal" heette. Zijn dochter trouwde met de heer Van Beuningen, naar welke persoon de Van Beuningenlaan genoemd is. Van Goyenlaan 156, telefoon 5897 Woensdag 19 oktober a.s., om 8 uur, in de Julianakerk aan de Julianalaan. Herv. Evang. predikant te Utrecht. Onderwerp H M.m.v. het Julianakerkkoor o.l.v. de heer G. den Broeder. Organist: de heer G. Muts. Interkerkelijk Evang. Comité. Na het succesvolle wijnfeest van vo rige week komt de R.K. instuif nu weer met een beatband op de planken n.1. „The Volcano's". Kosten, noc hmoedte zijn gespaard om deze band te engageren. Zondag 16 oktober zal deze speciale dansavond gehouden worden in het Verenigingsgebouw aan de Steenhoff- s tra at. De instuif doet een beroep op ieder lid tijdig aanwezig te zijn, daar zij niet alle belangstellenden zal kunnen toelaten wegens plaatsgebrek. Het interkerkelijk Evangelisatie co mité houdt a.s. woensdagavond, om 8 uur, een evangelisatiesamenkomst in de Julinakerk aan de Julianalaan. In deze samenkomst zal Ds. A. Dron kers. Ned. Herv. Evangelisatie predi kant te Utrecht, spreken over het on derwerp „Op weg naar het jaar 2000". Deze samenkomst wordt opgeluisterd door zang van het Julianakoo-r o.l.v. de heer G. den Broeder. Organist is de heer G. Muts. Bij de politie zijn als gevonden aan gegeven een rode jurk, kinderfiets (blauw), etuitje, jongensjack. kinder cape. vulpen, ring met 3 sleutels, grij ze cowboyhoed, bruine portemonnee inhoudende 8,50 en buskaart, gou den dasspeld met parel, bril met dub bele glazen, mapje met foto's, paar dameshandschoenen (bruin-crème), aktetas met fles. enkele grijze fietstas met inhoud cn een gouden ring met inscriptie F. R. Aan komen lopen een konijn (zwart grijs). Verzeker U nu van een exemplaar! Ruim 600 blz., met uitvoerig tref woordenregister, in linnen band, met fraai omslag Steenhoffstraat 13 - Tel. 2476. Direkt naast postkantoor. Aan de redactie van de Soester Courant, alhier. Geachte Redactie, Zou onderstaande ontboezeming in uw blad geplaatst kunnen worden? Mijn dank bij voorbaat. WANDELPARK (af schandepark?) COLENSO Toen destijds het gerenommeerde ho tel Trier in verregaande staat van ontbinding verkeerde en het stadium van een hotel „triest" had bereikt, meesmuilden wij. Soesters, schokschou derend over die van Baarn, die met onuitstaanbare arrogantie hun ge meente als „de Residentie" plachten te betitelen, maar ondertussen niet wisten te verhinderen, dat onder het oog der vorstelijke woning dit on smakelijke ontbindingsproces maar rustig bleef doorgaan. Daarom is het zo diep bedroevend, dat er. slechts enkele meters verwil derd van de plek waar Trier zo roem loos de geest gaf, nu juist op Soester gebied iets bezig is te onstaan, wat minstens even schandalig is. Ik bedoel de snel naderende onder gang van het eertijds zo schilder achtige park Colenso. Als hier niet zeer snel en krachtdadig wordt inge grepen, ontstaat hier een toestand die in zijn soort niet veel verschilt van het jammerbeeld van hotel Triest. En als die eigenwijze Baarners nu gaan schamperen over die Soester hufters, wat kunnen wij daar dan tegenover stellen? Wegkruipen van schaamte, anders niet Enkele jaren geleden heeft onze ge meente metterdaad een loffelijke aanloop genomen met het toiletteren van het oude park. De bruggen wer den vernieuwd, rustieke leuningen aangebracht, banken en papierman den geplaatst, het huls afgebroken. En wat zien we nu? Van een der bruggen is het dek bezig weg te rot ten en levert een lang niet denkbeel dig gevaar op voor kleine kinderen. De eertijds zo landelijke brugleunin Woensdagavond hield de Vereniging van Vrijzinnig Godsdienstigen. af de ling van de Ned. Protestantenbond, alhier, een ledenvergadering in de kerk aan de Rembrandtlaan De voor zitter. de heer J. L. van Dommelen, opende de vergadering met een woord van welkom tot de aanwezigen. Het verheugde hem, dat de opkomst be vredig end was en bracht nog even de moeilijke periode in herinnering, die thans, naar hij hoopte, achter de rug is, maar hij deed een beroep op de leden alle krachten te geven en de vereniging krachtig en daadwerkelijk te steunen. Het deed spreker genoe gen. dat de gewijzigde statuten ko ninklijk zijn goedgekeurd De hoofdschotel van de avond was het afscheid van mevr. Slagter. die 25 jaar lang haar beste krachten als bestuurslid heeft gegeven. De voorzitter schetste mevr. Slagter als een zeer actief bestuurster en bo vendien steeds bezorgd en verzorgend. Wat zij allemaal voor de vereniging heeft gedaan is moeilijk onder woor den te brengen, aldus spreker, en wat haar het meest sierde, dat was, dat zij nimmer wenste op te vallen voor haar werk en dat gaf haar juist een sterke persoonlijkheid. Nu weet ik wel mevr. Slagter. aldus de voorzitter, dat u niet zolang hier op het podium in het middelpunt van de belangstelling, wil zijn, maar het moet toch. Hij bood mevr. Slagter in eerste instantie een fraai bloemstuk aan en wees daarbij ook op de steun van de heer Slagter, voor wie het ook nooit te veel was om bij te sprin gen als het nodig was. Bloemen verwelken, aldus spreker, en wij willen u daarom nog graag een blijvend aandenken aanbieden en hij deed dit onder de aanbieding van een enveloppe, waarvan de inhoud is bij eengebracht door de leden en hij hoopte dat de jubilaresse hiervan een blijvend aandenken zou aanschaffen. Mevr. Slagter werd ongeduldig, want voor deze bescheiden vrouw duurde de huldigingen al veel te lang, maar de voorzitter vroeg nog even geduld en deelde onder luid applaus mede. dat zij met algemene stemmen tot erelid was benoemd. Zij dankte, zichtbaaT onder de In druk, voor de hulde en het vertrou wen haar steeds en ook nu weer ge schonken. Nadat de heer A. Lotgering in de opengevallen vacature was gekozen werd gepauzeerd. Na de pauze ging de officiële leden vergadering over in een Gemeente avond. waarop de leden hun wensen met betrekking tot de vereniging in de vorm van vragen konden voorleg gen aan een forum. Hiervan werd een aangenaam en vruchtbaar gebruik ge maakt. R.K. BEGRAFENIS ONDERNEMING Verzorging van begrafenissen, transporten, rouwkamer. Dir J. M. A. Lustenhouwer Vredehoffstraat 5 - Soestdijk Telefoon 2327 gen lossen op in het niet (al net zo gevaarlijk). Als er nog van een bank iets over is dan zijn het in het gun stigste geval alleen de poten, van de papiermanden Is nog wel de stang terug te vinden maar de manden zijn zoek! De paden zijn over grote gedeelten modderpoelen geworden en onbegaan baar. O. ja. ik weet wel. de regenrijke zo mer is hier ook wel enigszins debet aan. maar de op haar fietsen door het park jakkerende spes patrtae (wat ook al niet In een „wandel"park te pas komt!) helpt hier een flink hand je mee. Het goede Oude Grachtje, dat nog altijd trouw zijn best doet althans iets van de landelijke sfeer in stand te houden, is bezig te verworden tot een stinksloot, waarin alle mogelijke en onmogelijke ongerechtigheden door de spelende jeugd (en helaas ook door anderen) gedeponeerd worden. Meer dan eens heb ik mij in de laatste tijd afgevraagd: komt er ooit wel eens een lid van onze vroed schap door het park? Or is aan de dames en heren edelachtbaren het be staan van dit lustoord ontgaan? En bovendien heeft de gemeentelijke plantsoendienst er toch een behoor lijke kwekerij. Dat wil dus zeggen dat er geregeld gemeentelijke ambtenaren, beambten en verdere titularissen in het park komen. Zien die dan niets? Ach. wat hebben wij aan die flatge bouwen, die winkelpalelzen, die gran dioze verkeerswegen, als er niet er gens een klein rustig plekje voor ons overblijft, waar we althans een beet je tot ons zelf kunnen komen en nog een klein beetje natuurbesef kunnen ervaren Heus. Colenso hoeft geen elegant, op gedirkt stadspark te worden met wijd- se gazons en exotische beplanting. Het kan gerust zijn oude vertrouwde, zelfs een ietsje verwilderde karakter behouden, maar laat het niet te gron de gaan! Hans van Eeden. Braamhage. oktober 1966. Dokter A Th. M. Splinter, Amersfoort- sestraat 3, Soesterberg. telefoon 03463- 1432, neemt In het a.s. weekeinde de dienst waar voor de artsen J. C. Lu cas te Soesterberg. W. F. van den Helm te Huls ter Heide en D. J. R. Jellema te Den Dolder. Dokter A. J. W. Hagedoorn, Oude Tempellaan 6, tel. 03463-517. neemt de dienst waar voor dokter L. H. Brandt te Den Dolder. EVKEUD INSTALLATEUR Met onderbezette twaalftallen heeft K.V.O. een serie nederlagen moeten incasseren. De ploeg, die nog wel eens voor een overwinning zorgt K.V.O. 2, behoefde niet te spelen. Van de jeugd kwam KV.O. er nog met de minste kleerscheuren af. Deze ploeg verloor slechts met 1-0 van Tovers-d. De a- en c-asplranten verloren van Samos-b (7-0) en S.K.V. (0-6). In de laatste minuut ging hij K.V.O. 1 weer een gelijkspel verloren tegen Vinken <6-5) en K.V.O. 3 kreeg te Leusden klop met 6-2. Alleen pupillen 3 heeft zaterdagmid dag een kleine nederlaag geleden te gen het tweede van E.M.S., waarbij voor het eerst een tegenpunt door dit elftal kon worden gescoord. Pupillen 2 speelde 2-2 gelijk tegen het eerste van E.M.S., niet onverdienste lijk. Verder wonnen weer alle jeugd- ploegen van de v.v. Soesterberg. De A-junioren wonnen thuis met 4-0 van Bunnik: de B-junioren versloe gen Valkenheide met 3-1: de aspiran- tenploegen a en c behaalden overwin ningen op Jonathan (0-1) en Zeist (0-4). Saestum werd In eigen sport park door pupillen 1 geklopt met 1-4. Ongeveer de helf van de manschap pen van de Britse marine heeft tatoe ëringen laten aanbrengen op het li chaam. aldus de mededeling van een Britse marine-arts, maar de helft van hen heeft er spijt van. Het onderzoek van de arts heeft zich over een pe riode van twee jaar uitgestrekt. Bij een televisie-quic in Stockholm kregen drie dames de opdracht om binnen 5 seconden de nuttigste huis- houdmachine te noemen. De deel neemster Britta Eklund was in één seconde klaar toen zij riep: „Mijn man!" Het verhaal, dat de straten van Londen met goud geplaveid zijn. schijnt nog waar te zijn ook. Het stadsbestuur moest een strookje grond aankopen van 117 bij 13 meter voor de noodzakelijke verbreding van een weg. Daarvoor diende een bedrag van f 9 miljoen te worden neergeteld. Na in de morgendienst te zijn beves tigd als predikant bij de Gereformeer de Gemeente van Soesterberg deed ds. J. van Eijk 's middags voor een talrijk gehoor zijn intrede in de hervormde kerk „De Hoeksteen". In zijn prediking, die was gebaseerd op 1 Kor. 3, vers 21-23, sprak de nieu we predikant de hoop uit, dat de gro te belangstelling voor deze dienst niet was het zien van de nieuwe predikant, maar om God dankbaar te zijn, dat Hij de gemeente een nieuwe herder heeft gegeven. Na de dienst sprak de praeses van de kerkeraad, de heer J. Lock namens de gehele gemeente een begroetingswoord tot ds.en mevr. Van Eijk en hun ge- sin. Na het zingen van de zegenbede uit ps. 134 sprak de nieuwe predikant een dankwoord. Bij deze dienst waren o.m. tegenwoor dig de burgemeester van Soest. rar. 3. P. Baron Bentinck, zijn voorganger ds. P. van Breugel uit Leeuwarden, alsmede vertegenwoordigers- van de Hervormde Gemeente en de Rooms- Katholieke Kerk. DAMES- EN HERENKLEERMAKERIJ Hofleverancier van Z.K.H. de Prins der Nederlanden voor dames cn heren, in winterstoffen: tweed, loden camel enz. F. C. Kuyperstraat 28 - Tel. 2803 PALTHE AGENTSCHAP Soesterbergsestraat 53. tel. 2419. (Tegenover het Busstation). In de advertenties van een bekend merk closetrollen wordt gezegd: „Onze kingsize-rollen zijn 130 meter lang. Net iets langer dan de Domtoren (en veel zachter!") De eigenaar van een fabriek in Parijs plaatste de volgende adverten tie: „Wegens ziekte van onze nacht waker zoeken wij dringend naar een tijdelijke plaatsvervanger." Reeds in de volgende nacht verschenen er in brekers en zij behaalden een aantrek kelijke buit. Dagelijks worden in de Verenigde Staten van Amerika 350.000.000 tele foongesprekken aangevraagd. Het nieuwe paleis van Justitie in Beiroet heeft twee ingangen: een voor de aanklagers en een voor de aangeklaagden. Het is 'n extra veilig heidsmaatregel om te voorkomen dat beide partijen elkaar reeds voor het begin van de zitting in de haren zou den vliegen. Meer dan negenhonderd mannen en vrouwen hebben gesolliciteerd naar een overheidsfunctie op de maan. Nog dagelijks komen er brie ven binnen van mensen, die zich aan bieden om een van de posten te be zetten die t.z.t. door de federale dienst voor de ruimtevaart in de Ver. .Staten bezet zullen moeten worden. Van Weedestraat 80-82

Soester Courant | 1966 | | pagina 6