Soest toen - Soest nu Vluch telingenactie 1966 B.D.C. lijdt gevoelige nederlaag ENGELAND OP BROOD EN MARGARINE Zij verteren in nood Wij niet, duswij helpen DE CHINESE AFFAIRE Het oog gericht op de val Dinsdag 18 oktober 1966 48e jaargang no. 79 Uitgave Drukkerij Smit - Soest Bureau voor redactie en administratie Van Weedestraat 29a, Soest Tel. 2566 - Postgiro 126156 Düitse Starfighter-piloten op Soesterberg Auto tegen bromfiets Ons Genoegen Concert in de Oude Kerk Ernstig auto-ongeluk Dure proefrit Boek rond spionage in Den Haag Feliciteren 100-jarige Eiermarkt Bromfietser met duo-passagiere kwamen te vallen Handbal B.D.C. Bromfiets rijdl tegen kinderwagen Gebroken bovenbeen SOESTERI OURANT Abonn. p. kwart, f 2.75 - per post f 3.40 Verschijnt Iedere dinsdag en vrijdag De kerkboeken vlogen Engelands mi nister-president om de oren. scheld woorden en verwensingen klonken in de kerk te Brighton toen Harold Wil son, volgens oud gebruik, de kerk dienst bijwoonde en de bijbellezing op zich nam. Nog luidruchtiger, en niet minder vij andig. waren de arbeiders van de autofabrieken. die zijn lunch onder braken met hun geroep van „Harold kom d'r uit" en hun gezang, geïnspi reerd door de ..Yellow Submarines" van de Beatles ..Wij leven slechts op brood en margarine". Een argeloos toeschouwer zou verbijs terd zijn geweest wanneer iemand hem verteld had. dat de man. die zo werd bejegend, hier vertoefde temid den van zijn volgelingen. Dat het hol van de leeuw, waarin hij zich waagde, het congres was van zijn eigen partij! Maar Wilson kan ook in eigen partij geen gejuich verwachten over de harde maatregelen, die hij moet nemen om de Britse economie weer een klein beetje in het gareel te krijgen. Nie mand is daar enthousiast over. maar een deel der Labourites. in het bijzon der vakbondsleden, is openlijk vijan dig. Op het vliegveiligheids-. oefen- en testcentrum (V.OaT.C.) van de Ko ninklijke Luchtmacht te Soe-sterberg zal een aantal Duitse ..Starfightsr"- vliegers worden opgeleid tot instruc teur in de zogenaamde survial-vak- ken. De cursus oduurt veertien dagen en omvat onder andere de overleving op zee en het gebruik van de red dingsmiddelen. De eerste instructeurs ten behoeve van de ..Luftwaffe" is gisteren be gonnen. Op 31 oktober wordt een be gin gemaakt met de tweede. In totaal zullen voorlopig twintig Duitse vlie gers bij de Koninklijke Luchtmacht tot survival-instrukteur worden opge leid. Zoals bekend zijn de laatste maan den in Duitsland talrijke „Starfigh- ters" neergestort. Over de oorzaak hiervan bestaat in de meeste geval len nog geen zekerheid, maar men neemt algemeen aan. dat ondeskun digheid met de toestellen en het niet juist gebruiken van de reddingsmid delen de voornaamste oorzaken zijn. Gelet hierop, heeft de Duitse leger leiding besloten, dat meer moet wor den gedaan aan de training om bij een ongeval in leven te kunnen blijven. Het zenden van piloten naar Soester- berg om daar de eerder genoemde cursus te gaan volgen, is een onder deel van de maatregelen die men in West-Duitsland heeft genomen om het aantal ongelukken en het aantal slachtoffers daarbij te verminderen. Dp de kruising bij .,'t Zwaantje" in Soesterberg rtond het verkeerslicht op groen, dus reed de bromfietser S dc B. uit Harderwijk rustig door. Uit de Kampweg richting Radema- kerstraat kwam een auto. bestuurd door A. N. een woonwagenbewoner, die de bromfiets aanreed. B werd met ernstige verwondingen en een gebroken bovenkaak naar „De Lichtenberg" ve** >erd. Zij, die zaterdagavond naar de zaal van P.V. ,.De Zwaluw" zijn gegaan, en dat waren er velen, hebben een vrolijke avond gehad. Daar hield n.1. de Toneelvereniging ..Ons Genoegen" haar contactavond. Na de koffie opende de voorzitter, de heer J. G. Kamerbeek de avond. Daar bij kon hij tot zijn genoegen mede delen. dat ..Ons Genoegen" van de Gemeente een clubhuis heeft toege wezen gekregen, n.1. de zaal van ..De Lichthoek" aan de Parklaan. De zaal moet echter wel opgeknapt worden en daarom deed de voorzitter een beroep op donateurs, die vaardig met kwast of hamer zijn. Later op de avond werd door de heer M. J. ter Hoeven een quiz geleid, waar in moeilijke en minder moeilijke vra gen eerlijk over de partijen werden verdeeld. Bij een goed antwoord ontving de deelnemer een luid applaus, bij ver keerde beantwoording was een boe geroep zijn loon. Er werd gedanst op de zeer goede muziek van de „Char- ron-frères" uit Amersfoort. Hedenavond wordt het maandelijks concert in de Oude Kerk te Soest ge- geven. Het is ditmaal een solistenconcert, waaraan medewerken Maria v. d. Slik- ke. sopraan; Ine Kooy, alt; Henk Brouwer, viool: Jan Jansen, orgel. De begeleiding is in handen van het or kest van Muziekkring de Nederlandse Cantorij o.l.v. Maarten Kooy Het programma vermeldt o.m. een eerste uitvoering in Nederland van de cantate voor sopraan en strijkorkest „O Dieu quand je t'implore" van de Zwitserse componist Bernard Reichel. wiens Magnificat ook reeds in de Oude Kerk werd uitgevoerd. Verder worden uitgevoerd een canta te voor alt en strijkers van Johann Wolfgang ?"ranck. een vioolconcert van Tartini en een orgelconcert van G. Fr. Handel. Aanvang 8.15 uur. De aanvoerder van deze groep Is de strijdbare Frank Cousins, een echte vechtjas (liefhebber van de „revolutie- gymnastiek", die zich vooral uit in stakingen), die, evenals Soekarno, al leen maar kan gedijen in de revolutio naire sfeer, waarom hij die sfeer dan ook graag zo lang mogelijk in stand houdt. Niet op het kerkhof Het is met dat Britse socialisme een beetje wonderlijk. In Engeland, om precies te zijn op het kerkhof van Highgate, ligt Karl Marx begraven en Wilson durfde het aan te zeggen, dat men op dit kerkhof de oplossing voor Engelandse problemen bepaald niet moest zoeken! Men zou kunnen zeggen, dat Labour van Marx alleen het idee van de klas senstrijd heeft overgenomen, alleen omdat die in Engeland al zo duidelijk aan de gang was en feitelijk nóg aan de gang is. Strijd in ieder geval meer dan overleg. Wilson wilde de kant van het overleg wel op, Cousins natuurlijk niet, want dan kan hij niet schitte ren. En toen zei Wilson: niet goed schiks, dan maar kwaadschiks, dan zullen wij. de regering, de zaken maar de hand nemen en van boven af gaan decreteren. Ondanks de kerkboeken, ondanks het geschreeuw van Cousins en de zijnen heeft het congres van Labour^ in de badplaats Brighton Wilson hierop zijn fiat gegeven, al was het niet van har te. Want openlijk deze regering desa voueren, dat kon men toch niet op brengen. De tact en diplomatie van Wilson heb ben het in Brighton gewonnen van de revolutie-gymnastiek van Cousins. Geen hecht front Wilson is. met zijn eeuwige pijp. de schreeuwende arbeiders onvervaard te gemoet getreden. Ze schreeuwden zo hard, dat hij zich zelfs per luidspre ker niet verstaanbaar kon maken, maar tenslotte liet de premier weten, dat hij met een delegatie wel wilde praten en dat heeft hij langer dan een uur gedaan. En in zijn grote openingsrede is hij zorgvuldig om alle tere punten heen gedraaid, maar heeft de ontevredenen In eigen partij geweldig van katoen gegeven en duidelijk gemaakt, dat er voor Labour maar één weg was: aan sluiten achter de regering-Wilson. Het enige, dat het congres een beetje deed opleven, was de rede van Brown. de minister van Buitenlandse Zaken, die een 'plan had om de kwestie-Viet- nam op te lossen. Wellicht zal men ook hiernaar aanvankelijk kritisch hebben geluisterd, want Brown is be paald geen geheelonthouder en tijdens zijn redevoeringen komt dat soms maar al te duidelijk aan het licht, zo dat men hem wel eens letterlijk aan zijn jas heeft moeten trekken om er nu maar mee te stoppen. Er is niets gebleken van een gesloten front achter de regering Wilson, noch van vertrouwen in de politiek van de premier, maar niemand wist een be tere oplossing en wanneer men Wilson de poten onder de stoel vandaan zaag de, wat dan? Wel zeer tekenend voor de situatie was de sfeer, waarin het congres werd ge houden, nog afgezien van het inci dent in de kerk en de demonstratie der arbeiders. Een ordedienst controleerde nauwlet tend alle toegangsbewijzen en zelfs mi nisters kwamen niet binnen op hun eerlijke gezicht. Wilson was omgeven door een lijfwacht van potige kerels. Op de Nieuweweg heeft zondag een ernstig auto-ongeluk plaats gehad, waardoor 3 personen, de bestuurder en vier kinderen, met ernstige ver wondingen naar „Zonnegloren" moes ten worden overgebracht. De heer H. T. te B. alhier reed met zijn DAF op de Nieuweweg. richting Soest-Zuid, toen een hem achterop rijdend Volkswagenbusje, bestuurd door A. P. P. uit Soest, hem wilde passeren. Op het moment dat dit zou gebeu ren, zwenkte de DAF naar links met als gevolg een hevige botsing. In het Volkswagenbusje zaten ook een aantal kinderen De gevolgen deel den wij u hierboven reeds mee. Op maandag 24 oktober a.s., 's avonds van tien voor negen tot half tien. 25 miljoen gulden is nodig om 30.000 Tibetaanse vluchtelingen of wel 6000 gezinnen afdoende te helpen. Duitsland. Nederland Noorwegen en Zwitserland zorgen er voor dat dit bedrag op 24 oktober as. beschikbaar komt. In 1959, toen Tibet door China werd bezet, slaagden deze Tibetaanse vluchtelingen er in over de Himalaya heen naar India en Nepal te ontkomen. Zeven jaren lang reeds verblijven zij in deze landen, die zelf te kampen hebben met een sterk groeiende bevolking, een kwetsbare economie en voor wat betreft India met miljoenen vluchtelingen uit Pakistan, Ceylon en Afrika. Zij weten, dat terugkeer naar hun land wel haast een droom is. Zij weten ook, dat een bestaan overeenkomend met dat in Tibet, voor hen onbereikbaar is. Maar zij behoren de kans te krijgen een mens waardig bestaan op te bouwen. Vijf agrarische nederzettingen zijn reeds gebouwd. Dit is genoeg voor slechts een derde van de Tibetaanse vluchtelingen, voor twee derde van hen moeten nog definitieve oplossingen worden gevonden. 18.000 Tibetanen. mannen en vrouwen, werken op afgelegen plaatsen in de bergen aan wegen, gescheiden "an hun kinderen, die elders zijn ondergebracht! Voorwaar een hard bestaan. De plannen voor oplossingen van deze gezinnen zijn aanwezig. De verwezenlijking van deze constructieve plannen kost geld en dat ls er niet. Het gaat om totaal 25.000.000, Het zou van weinig werkelijk meeleven en sympathie getuigen om van de landen die aan deze vluchtelingen asiel hebben gegeven, te verwachten dat zij ook nog de financiële middelen maar op tafel leggen Dat ls een taak voor alle vrije burgers in genoemde landen die hulp willen bieden. In Soest en Soesterberg zullen in de komende week huis aan huls enveloppen worden bezorgd waarin men op 24 oktober a.s zijn bij drage kan sluiten. De bezorging van deze enveloppen geschiedt per post. Maandag 24 oktober a.s.. tussen tien voor negen en halt tien. worden zij huis aan huis ingezameld en ingeleverd op centrale punten. Voor Soest in het gemeentehuis, voor Soesterberg op de hulpsecre tarie. Er zijn die avond pl.m 400 Soesters op stap om de actie te doen sla gen. Ontvang ze vriendelijk en geeft met gulle hand. Laat Soest begrip tonen voor de noden van de Tibetaanse vluchtelin gen. Zij zijn van uw hulp afhankelijk en rekenen op U. Zet maandagavond uw radio of televisietoestel aan. U hoort en ziet dan waarom wij een beroep op U durven doen. Stichting Nederland.- Comité Vluchtelingenhulp 1966 Mr. S. P BARON BENTINCK H. J VAN HAL Zo begaf zich de leider van de La bour Party te midden van zijn „ge trouwen". Buiten het congres heeft Wilson meer lof geoogst voor zijn rede dan binnen het kolossale en lelijke congresgebouw. Zijn vastberadenheid om kost wat kost de Britse economie weer op poten te zetten, is goed aangeslagen. Maar die vastberadenheid droeg dan ook eigenlijk meer conservatieve dan socialistische trekken. De eerste minis ter van Engeland is pas in de tweede plaats partijman. B.D.C.-D.W.S.V. 1-4 Het is B.D.C. in de eerste thuiswed strijd niet gelukt de volle winst te be halen. integendeel het werd een ge voelige nederlaag tegen D.W.S.V. De Utrechters waren over alle linies sterker, zowel in technisch als tac tisch opzicht. B.D.C. mocht nog blij zijn, dat de De heer A. M. alhier was doende zijn auto te verkopen aan H. G. C. uit Amsterdam. Daarom werd een proefrit gemaakt. De koper C. bestuurde de auto. ter wijl M. naast hem had plaats geno men. Op de Soesterbergsestraat, ter hoogte van de Van Beuningenlaan. ging de auto slippen en kwam na een licht mast te hebben geraakt, tegen een boom terecht. Hoewel beiden er zonder lichamelijk letsel afkwamen, is de auto, een Al fa Romeo, total-loss. voorsprong tot de rust tot 0-1 be perkt bleef. De Soesters hadden Van Thienen weer onder de lat. doch dat bleek niet be paald een versterking. In de 25ste minuut kreeg midvoor Scharneberg van D.W.S.V. een mooie doorloopbal toegespeeld en kwani op geruime afstand van het doel in vrije positie, doch Van Tienen verzuimde door uitlopen zijn doel te verkleinen en het was 0-1 voor D.W.S.V. Hoewel D.W.S.V. sterker bleef, kwam in de stand geen verandering meer. Na rust een aanvallend B.D.C.. dat resulteerde in een doelpunt van Beyer, nadat Westerveld nog een prachtkans gemist had. 1-1 dus met nog alle mo gelijkheden. Het heeft zo niet mogen zijn. want D.W.S.V. nam het spel weer in han den en na 13 min. werd het 1-2. Toen Van Fulpen na 30 min. de door gebroken Van Rooyen ongeoorloofd onderuit haalde, werd de toegekende strafschop door Verheul in een doel punt omgezet en het werd 1-3. B.D.C. was een geslagen ploeg en dat de rechtshalf van D.W.S.V. er In de 44e minuut nog 1-4 van maakte was van weinig belang meer. Het dient gezegd dat de omzetting in de B.D.C.-ploeg na de rust wel wat meer vaart in het elftal bracht en had deze wijziging eerder plaats ge vonden. wellicht was een gunstiger resultaat hiervan het gevolg geweest. De verwikkelingen rond de Chinese diplomatieke vertegenwoordiging in Den Haag zijn wereldnieuws geweest. Velen weten nog wel het Wlld-West- achtige begin: hoe in juli van dit jaar een vooraanstaande Chinese lastech- cus zwaar gewond werd aangetroffen voor een van de door de communis- tisch-Chinese diplomatieke vertegen woordiging in Den Haag gehuurde huizen. Hoe de ingenieur naar het Haagse Rode Kruis-ziekenhuis werd overgebracht en daaruit nog diezelfde (zaterdagi middag werd ontvoerd door Chinese diplomaten. De lastechnicus overleed een dag later in het gebouw van de Chinese legatie aan de Adriaan Goekooplaan in Den Haag, recht te genover de witte ambtswoning van minister-president mr. Cals. De dood van de Chinese technicus Hsu Tsue Tsai is officieel nooit op gelost. Wel hebben vele geruchten over hem de ronde gedaan. Niet in het minst aangewakkerd door het soms raadselachtige gedrag van de officiële Chinese vertegenwoordigers. Hsu Tsue Tsai nam met acht landge noten deel aan een internationaal las- congres, dat werd gehouden in de za len van de Technische Hogeschool in Delft. Zijn acht collega's verblijven nog steeds op de Chinese legatie in Den Haag. hoewel hun verblijf vergun ningen reeds lang zijn verlopen. De Nederlandse regering verlangt, dat zij een verklaring afleggen over het geen zij weten van wat hun overleden collega is overkomen. De Chinese lega tie weigert echter al maandenlang zo'n verhoor. Dat draagt er vanzelfsprekend niet toe bij om de indruk te wekken, dat alles wel zuivere koffie (of Chine se thee) is. Over deze mysterieuze affaire ls nu van de hand van drie Haagse journa listen een boek verschenen, waarin volgens de verslaggevers de waarheid wordt onthuld. Het is een keihard re laas van internationale politiek en spionage, dat niet heeft nagelaten de nodige opschudding in Den Haag te brengen. Niet in het minst omdat het boek diverse Haagse overheidsinstan ties er van beticht bewust een deel van de waarheid te hebben verhuld in een waas van tegenstrijdige en on volledige mededelingen. Volgens het boek wilde de Chinese in genieur overlopen naar de Verenigde Staten Hij vervulde daarbij ook nog een rol in een gewaagde Amerikaanse intrige, opgezet door de Amerikaanse inlichtingendienst, de C.I.A., om in het bezit te komen van een, door een Poolse geleerde uitgevonden, nieuw soort zenuwgas. De journalisten willen de bronnen van hun verhaal niet onthullen. Zij beroe pen zich op het uitdrukkelijke ver langen van hun zegslieden de anoni miteit ten koste van alles te bewaren. Men kan daardoor sceptisch staan te genover het boek. aan de andere kant klopt het verhaal zodanig met de con troleerbare gegevens, dat men toch ook aarzelt het boek zonder meer naar het rijk van de fictie te verwijzen. Het boek (een ..paperback" van de Periodiekenpers N.V. i is in nog meer opzichten opvallend. Het is in Neder land niet gebruikelijk, dat boeken worden gepubliceerd over actuele za ken (afgezien van wetenschappelijke of kritische verhandelingen). Met name in de Verenigde Staten is het echter een geheel nieuwe vorm van literatuur een kruising tussen literatuur en journalistiek gewor den. Zo actueel als het boek „De Chi nese affaire" zal men zelfs in Amerika niet zijn: de affaire is nog niet eens voorbij, de lastechnici bevinden zich nog altijd op de legatie in Den Haag. Als deze vorm van journalistiek ook in Nederland in trek komt. dan zal dat ongetwijfeld een grote verandering betekenen voor ons taalgebied In aansluiting op ons bericht in de krant van vrijdag j.1 betreffende de 100ste verjaardag van opa Schimmel, verzoeken de familieleden ons mede te delen, dat er morgen, woensdag 19 oktober van half drie tot half vijf voor belangstellenden gelegenheid be staat om de jubilaris geluk te wensen en wel ten huize van de jubilaris. Ko- ninginnelaan 52. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 45.000 stuks in prijzen van ,12— tot 13.25. Middenprijs 12,50. Prijs per kg 1,98. Mej. C. C A. M. van E., alhier, mocht van mej. J. K., die op de duo zat, haar bromfiets besturen. Dit was ech ter de eerste keer dat mej. Van E. 'n bromfiets bestuurde en terwijl zij op de Soester Eng weg reed, raakte zij de macht over het stuur kwijt en beiden kwamen te vallen. De duopassagiere werd met een her senschudding naar huis vervoerd. Het financieel-economische beleid van het kabinet-Cals. het team van sterke mannen, zoals het heette, is halver wege de rit ten val gekomen. De kritiek vanuit de Kamer, in het bijzonder van de Katholieke Volks Partij, op het financieel-economische beleid is het kabinet noodlottig ge worden. De zeer uitvoerige redes van zowel minister-president Cals als van mi nister Vondeling van Financiën heb ben de val niet kunnen voorkomen. Een val. die in het algemeen sterk wordt betreurd, omdat het kabinet toch grootse dingen tot stand heeft gebracht Anderzijds echter ls het zo. dat het teveel plannen in één keer wilde door voeren en dat het ineens te veel voor zieningen wilde treffen, die pas ja ren later van belang zouden zijn. Geen wonder, dat de Kamer zowel als het volk hierop kritiek hadden. Het treffen van voorzieningen voor de toekomst is juist, maar het moet niet zo zijn, dat die pas op heel lange termijn vruchten gaan afwerpen. De vraag is of de K.V.P. wel de enige schuldige in dit drama is. Op deze partij rust een grote verantwoorde lijkheid. vooral gelet op de onrust op de arbeidsmarkt. Maar Cals noch Vondeling zijn een haarbreed tege moet gekomen aan de verlangens van de K.V.P. Het kabinet wilde kennelijk ten on dergaan als het team der sterke man nen en de K.V.P. heeft de smadelijke terugtocht niet willen maken. Daarbij rijst de vraag of het kabinet niet wat al te snel is geweest met het in de waagschaal stellen van het ver trouwen van de Kamer. Het gevolg van de kabinetscrisis is een situatie van grote politieke onze kerheid. waarvan het einde nog niet in zicht is. En als er binnenkort toch een nieuw kabinet komt. zal men zich zeer kritisch moeten opstellen tegen de plannen hiervan. De vrees is niet ongegrond, dat het volgende kabinet een politiek zal gaan voeren van zodanige bezuinigingen, dat dringend noodzakelijke uitgaven nog verder zullen worden beperkt. Pas later zal blijken in hoeverre de K.V.P. gelijk heeft gehad in het la ten vallen van het kabinet, waarover K.V.P-minister-president Cals zich zeer verbolgen toonde. „Ik heb jarenlang mijn beste krach ten aan de K.V.P. gegeven en u kunt wel raden wat de eevolgen van de houding van de K.V.P. zullen zijn", aldus de minister-president, die ken nelijk doelde op zijn uittreden uit de partij. Als de financieel-economische situatie gezond kan worden gemaakt en de onrust op de arbeidsmarkt zal afne men. zijn er in ieder geval veel din gen gewonnen. Het is nu alleen nog maar de vraag hoe het nieuwe kabinet er zal komen. Vervroegde algemene verkiezingen lig gen het meest voor de hand. Als er één ding is. waar men in ons land momenteel behoefte aan heeft, is het wel een duidelijke uitspraak van de kiezers! KANTMAN. De Dames sen. 1. die op de bovenste plaats gelijk stonden met Fidelitas uit Amersfoort, heeft zondag deze club ontmoet. In de eerste helft wilde het niet vlot ten met de Soester dames. Een traag, onsamenhangend spel. waardoor Fide litas met rust reeds een 3-0 voor sprong kon nemen. Na de thee kwam een herboren B.D.C. het veld op en na verschillende aan vallen op het doel van Fidelitas wist Nel Surstedt-Brons het doel 2 keer te vinden. Hoe B.D.C. ook haar best deed. zij kon de achterstand niet meer inlopen en verloor met 2-3. De heren sen. herstelden zich na de resultaten van de afgelopen weken en klopte H.H.C. 2 in eigen huis met 4-9. Heren junioren wonnen van Attila 2 met 11-1 en Heren sen. 2 speelden te gen Arma 2 en ve.rloren met 5-11. Opvallend was het keepwerk van Thijssen. die zijn elftal van een nog grotere ondergang wist te redden. Dames junioren speelden uit tegen E.M.M. en wonnen met 9-1. Ook da mes junioren 2 behaalden een over winning op Attila 2 met 2-4. Dames adspiranten 1 bonden U.D aan hun zegekar door deze met 10-5 te ver slaan. terwijl ook de adso. 2 een over winning boekte op Fidelitas met 8-6 Het echtpaar E. J d? B liep in de Beukenlaan aan de linkerkant van de weg te wandelen met een kinder wagen Uit de tegenovergestelde richting kwam de bromfietser R. de Z. uit Soest en reed tegen de kinderwagen. Het onderstel van dc kinderwagen vloog er onder uit en gelukkig bleef het hierbij. Noch de beide wande laars, noch de baby liepen letsel op. De 6-jarige D A. uit de Beetzlaan werd op de Hellingweg door een wiel rijder aangereden. De wielrijder bracht de jongen op zijn fiets naar huis en bij onder zoek bleek, dat het jongetje een ge broken bovenbeen had en naar Zon negloren vervoerd moest worden. De wielrijder heeft zijn naam en adres niet bekend gemaakt en ls. nadat hij de jongen thui6 afleverde, vertrokken.

Soester Courant | 1966 | | pagina 1