Hongaarse opstand TIEN JAAR GELEDEN BEGON DE... Een basis voor Siik bezit Jarige zag Abraham Nu ook rijdende supermarkets Westen leefde hartstochtelijk mee met vrijheidsstrijders S.E.C. met lege handen uit Hilversum Officiële mededelingen Krabbels van Knelis Burgerlijke stand SPAARBEWIJZEN a 25,— per stuk, 20 PREMIE RASFFEISSENBANK SOEST V.V.Z.-Nieuws In onze collectie BRILMONTUREN Fa. F. VOIfiT Dodelijk auto-ongeluk te Baarn II Korfbalvereni: „De Meteoren" Wederopbouwwet Eerste Soester Begrafenis-Onderneming 23 Oktober 1956, des middags om drie uur, trok een stoet van duizenden stu denten door de straten van Boedapest. Arbeiders, soldaten en officieren sloten zich aan. De stoet trok naar het standbeeld van de Poolse generaal Bem, die een heldenrol heeft gespeeld in de vrijheidsoorlog van 1848-1849. Daar werd een resolutie voorgelezen, waarin onder meer een onafhankelijke en nationale politiek werd bepleit op grondslag van het socialisme. Op de avond van deze woelige dag veranderde de Hongaarse beweging van karakter en sloeg om ln een gewapende opstand. Enkele dagen later trokken de Russische troepen via de Oekraïne en Roemenië Hongarije binnen en werd de opstand na verbitterde gevechten op bloedige wijze neergeslagen. PARTIJ IN VERWARRING De Hongaarse opstand behoort tot de meest dramatische gebeurtenissen, die de geschiedenis van het naoorlogse Europa kent. De gehele westelijke we reld leefde hartstochtelijk mee met de Hongaarse vrijheidsstrijders, die ten slotte moesten buigen voor de Russi sche overmacht. Tien jaar geleden begon onze aardbol op verschillende plaatsen roodgloeiend aan te lopen. Terwijl de Britse en kan men bereiken dooT het ko pen van waarbij het Rijk na 4 kalen derjaren verstrekt en u van de bank 3'& rente krijgt. Vraagt inlichtingen bij: Kantoren: Kerkplein 9, Soester- bergsestraat 14. Koninginnelaan naast 38. S.V.P.-V.V.Z. 1 0-0 Aangezien het vaderland beslag legde op enkele V.V.Z.-voetballers, trok V.VZ. 1 opnieuw met een gewijzigd elftal naar Veenendaal. Desondanks werd er behoorlijk gevoetbald en was het behalen van een winstpunt rede tot vreugde. Beide elftallen wogen goed tegen el kaar óp. In de achterhoede van V.V.Z. was Van Grol weer opgenomen. Beide elftallen wisten niet te scoren aange zien de achterhoeden van geen wij ken wisten. Bij V.V.Z. moest Demmers uitvallen aangezien hij dermate aan het hoofd werd gewond, dat verder spelen niet mogelijk was. Door dit winstpunt blijft V.V.Z. in de kopgroep. EEMNES 2-V.V.Z. 2 1-1 Tegen koploper Eemnes speelde V.V.Z. 2 een goede wedstrijd. V.V.Z. wist zelfs de leiding te nemen en indien de V.V Z -voorhoede beter van de kansen gebruik had gemaakt, was een over winning zeker nog mogelijk geweest V.V.Z. 3-CHEFANA 3 1-4 V.V.Z. 3 moest opnieuw met een ne derlaag genoegen nemen. Tegen de geroutineerden Chefana-spelers werd met 1-4 verloren De V.V.Z.-voor- waartsen konden niet tot doelpunten komen. Het V.V.Z. tegenpunt werd gescoord door spil Snijders. V.V.Z. 4-R.OJJ.A. 2 3-2 Het jonge vierde V.V.Z.-team wist beide winstpunten te veroveren na een prettig gespeelde wedstrijd. V.V.Z.-JEUGD QUICK JUN. C-V.V.Z. JUN. A V.V.Z begon heel aarzelend, vooral in de defensie, wat al na 4 min. resul teerde in een doelpunt van Quick. 0-1. Hierna kreeg V.V.Z. meer vat op het spel van Quick en menig goede aan val werd opgezet. 8 minuten voor rust slaagde Vet- kamp erin na goed aangeven van zijn medespelers de gelijkmaker te produceren, zodat met 1-1 gerust werd. 8 minuten na rust werd het goede en felle doorzetten van Akkerman be loond toen hij de back en keeper pas seerde. 1-2. Heel Quick kwam hierna in de aanval, zelfs de backs kwamen ver naar voren. Dit verre opdringen werd Quick nood lottig. want een erre bal bereikte de op volle sprint liggende Brons, die eerst de back passeerde en daarna de bal beheerst achter de keeper plaat ste 1-3. Het spel werd nu wat rommelig en dit. leidde tot een doelpunt van Quick 2-3. De versterkte verdediging kon de res terende minuten zonder kleerscheuren doorkomen en behaalde V.V.Z. een verdiende overwinning. Franse troepen Egypte's Nasser ver geefs tot de orde trachtten te roepen, zochten in Hongarije de lang opge kropte gevoelens een uitweg. Reeds lang had het min of meer on dergronds gerommeld in deze Oost- europese satellietstaat. In april 1955 was premier Nagy beschuldigd van „rechtse afwijkingen" en werd hij af gezet. Vooral onder de intellectuelen ontstond toen grote ontevredenheid, die meermalen openlijk werd geuit. Uit balans Na Chroesjtsjow's sensationele rede in februari 1956. waarin een felle aan val op Stalln werd gedaan, raakten de communistische partijbonzen in verwarring. Op allerlei liberalisatie- plannen ln de satellitstaten reageer den zij beurtelings toegevend en af wijzend. Deze onevenwichtige hou ding zaaide verwarring en hoopte de rancune tegen Moskou steeds meer op, zowel in r-olen als Hongarije. De li beralisatiebeweging in Polen onder leiding van Goumoelka werkte als een katalysator op de ontwikkeling in Hongarije. De 23ste oktober kwam het tot eer. uitbarsting. Bij deze kritieke omslag heeft ongetwijfeld ook het feit een rol gespeeld, dat er een conspiratieve or ganisatie in het Hongaarse leger was gevormd, die een militaire opstand voorbereidde. Deze organisatie beschik te over wapens en zij entte op de avond van de 23ste oktober haar stre vingen op de spontane beweging in de straten van Boedapest. Contra-revolutionairen Russische tanks reden een dag later ln Boedapest. Met stenen en benzine- bllkken werden ze bekogeld- Hongaar se militairen openden van strategi sche posities uit het vuur met mitrail leurs en anti-tankgeschut. Op 25 oktober arriveerden de Russi sche partijleiders Mikojan en Soeslow in de Hongaarse hoofdstad. Janos Kadar werd benoemd tot partijsecre taris en hij noemde voor de radio de opstandelingen contra-revolutionairen. Nagy beloofde echter dat hij zou on derhandelen over het terugtrekken van is er zeker een naar uw keus Burgem Grothestraat 30 Erkend zlekenfondsleverancier de Russische troepen. De strijd werd verbitterder. Ondanks hevige artille rie-bombardementen kregen de Rus sen geen vat op de opstand, die zich over heel Hongarije uitbreidde. Hun tanks werden met molotov-cocktails opgeblazen, Hongaarse politie- en le gereenheden liepen over met al hun wapens. De veiligheidspolitie dook verschrikt onder. In Györ werd een tegenregering ge vormd. die over een radio-station be schikte. Zij stelde Nagy een ultima tum; onmiddellijke terugtrekking der Russische troepen en vrije verkiezin gen. Nagy zwichtte. Hij bood de op standelingen een wapenstilstand aan. Kadar Militair bezien leek de opstand te zijn geslaagd. Politiek bleef de situatie verward. Op 31 oktober kondigde Na gy aan dat Hongarije een neutrale staat zou worden. Hij deed een beroep op de Verenigde Naties voor bescher ming. Janos Kadar en drie andere commu nisten vonden dat Nagy te ver ging en traden uit de regering. Zij betitel den Nagy als .contra-revolutionair". In de vroege ochtend van 4 november ondernamen de Russen een groot scheepse aanval op het vrije Honga rije en sloten Boedapest in een tang beweging in. Opnieuw ontbrandden verbitterde gevechten die meer dan twee weken duurden. Dag en nacht riep Radio Boedapast om hulp. Het bewind van Nagy viel onder de massale Russische aanval uiteen. Hij zelf vluchtte naar de Joegoslavische ambassade, terwijl de bevrijde kardi naal Mindszenty een onderkomen vond bij de Amerikaanse legatie. De noodkreten in de ether verstomden. Op 4 november vormde Kadar een te genregering in Szolnok. Deze regering steunde het Russische opperbevel. Chaotisch In de tweede week van november legden de opstandelingen hun eisen aan Kadar voor. Zij eisten andermaal terugtrekking van de Russische troe pen. Kadar beloofde onderhandelin gen te zullen beginnen. Op 17 novem ber hervatten de meeste arbeiders het werk. maar in vele delen van het land bleef de onrust voortduren. Tal loze Hongaren (bijna 200.000) namen de wijk naar Oostenrijk. tot de grens weer hermetisch werd gesloten. Begin december liepen de emoties weer hoog op. Op 4 december de- constreerden duizenden vrouwen in Boedapest ter gedachtenis van de tij dens de opstand omgekomen verzet strijders. De regering verbood de re volutionaire comités van studenten m militairen. Leden van de centrale ar beidersraad werden gearresteerd. Uit protest hiertegen riep deze raad op 11 december een algemene staking van 48 uur uit. waarna Kadar de staat van beleg afkondigde. Standrecht Speciale rechtbanken werden ingesteld om standrechterlijk vonnissen te vel len en uit te voeren wegens misdrij ven als gewapende actie en wegens plundering. De economie van het land bleek in een volslagen chaotische toe stand geraakt. Het Rode Kruis tracht te met grote voedselzendingen de erg ste nood te lenigen. Aan het eind van 1956 maakte de re gering een aantal maatregelen be kend die ten doel hadden de bevol king te winnen en de economie op gang te helpen. Het optreden van de Russen in Hon garije wekte in het westen een golf van verontwaardiging. De Ver. Naties konden weinig uitrichten, want hier betrof het werkelijk „em interne aan gelegenheid". In ons land koelde het publiek zijn woede op de gebouwen van communistische organisaties. Pe politie zag in vele gevallen toe. Er werd halfstok gevlagd. En de com munisten werden verwijderd uit de belangrijkste commissies o.a. buiten landse zaken en defensie) van de Eerste en Tweede Kamer. Daarin keer den zij kort geleden na tien jaar terug. Op de Eemnesserweg in Baarn reed de heer P J. K., 53 jaar, in een groe ne Peugeot in de richting van de Brink. Naast hem zat de heer K. J. Hoekx en achter in de auto bevond zich de heer R. uit Soest. Door tot nu toe onbekende oorzaak vloog de auto in de flauwe bocht bij de Nachtegaallaan in Baarn tegen een boom. De gevolgen waren zeer ernstig. De heer Hoekx moet op slag gedood zijn. Met grote moeite werden de an dere twee inzittenden uit het wrak bevrijd. Zij werden in bewusteloze toestand naar het ziekenhuis in Baarn ver voerd. De heer J. D Bouwens varf de pot tenbakkerij „De Vlieguut" aan het Kerkpad zal zijn vijftigste verjaardag wel niet gauw vergeten. Buurtbewoners hadden namelijk ter ere hiervan voor zijn uit 1570 date rende huis aan de Eemstraat een aan geklede pop neergezet, die Abraham moest voorstellen. Dit is een oud ge bruik. dat in de Kerkebuurt nog in ere wordt gehouden. Toen de heer Bouwens vrijdag op stond en in de kamer kwam, zag hij tot zijn verbazing „Abraham" naar binnen staren. De pop was voor de ramen neergezet. Later heeft de heer Bouwens „Abraham" verplaatst. Hij kreeg een plekje naast de voordeur van het sfeervolle huls aan de Eem straat, waarin honderd jaar geleden een school was gevestigd. De heer Bouwens heeft dus wel op een heel bijzonder wijze „Abraham" gezien. D.O.N.A.R.-S.E.C. 2-1 De Soesters worden, wat hun keepers betreft wel door pech achtervolgd. Reeds na 15 maanden moest de reser vekeeper Van den Broek uitvallen met. na later bleek, een gescheurde rugspier en moest Van Limburg in vallen. wat, als men uit een 4e of 5e elftal komt niet meevalt. Het terrein was glad en moeilijk be speelbaar en hoewel de wedstrijd in de beste verstandhouding en sportief werd gespeeld, moest ook de Donar- speler De Graaf geblesseerd het veld verlaten en vervangen worden door Van Gardingen. De Hilversummers namen na 25 min. de leiding nadat Van Limburg een in geschoten bal had weggestompt, pre cies voor de voeten van midvoor Van Kreuningen en via diverse spelers, liep de bal tergend langzaam in het S.E.C. doel. Donar bleef sterker en na 32 min. werd het 2-0 voor Donar. nadat de bal in eerste instantie tegen de lat was gegaan. Van Gardingen was de maker. Na rust was S.E.C. meer aanvallend, wat misschien mede het gevolg was van het feit. dat Donar het accent meer op de verdediging legde. S.E.C. kreeg dan ook diverse mooie kansen om de achterstand te verklei nen o.a. door Van Berkel en Dorre- stein. maar het lukte niet. totdat S.E.C. in de 30ste minuut een straf schop kreeg toegewezen, die Van Veen in een doelpunt omzette. 2-1. De Soesters waren in de tweede helft sterker, maar de Donar-verüediging, met de prima linksback aan het hoofd, hield stand. Bij S.E.C. vonden wij Van Boeyen en Ruttenberg de beste spelers, maar de Holland 6 11 C.D.N. 6 5 Donar 6 8 Ultra jectum 6 5 D.E.V. 6 8 Fortitudo 6 4 Vriendensch. 6 8 S.E.C. 6 4 Zeist 6 7 Saestum 6 3 H.M.S. 6 6 Victoria 6 3 Sinds enige tijd kunnen de huisvrou wen in kleinere plaatsen hun inkopen van levensmiddelen ook vlak bij de deur doen. In Ermelo b.v. rijdt namelijk de A O - Automarket. Dit is een SUPERMARKET op wielen. Gewone rijdende winkels bestaan er al lang in Nederland, dat is niets nieuws In deze rijdende A O Supermarket is letterlijk van alles op levensmidde- lengebied te koop. Vlees, vleeswaren, groente en fruit, diepvries produkten en natuurlijk sui- ker. koffie, thee, kaas, ja alles wat in' een levensmiddelenbedrijf te vinden is. Deze Automarket komt 3 x per week voor de deur op een vast tijdstip en dan kunnen de huisvrouwen net als ln elke supermarket zich zelf bedienen en bij het verlaten van de Automarket bij de kassa afrekenen. Het is de bedoeling van A O - Ne derland. een organisatie van 1300 zelf standige levensmiddelenbedrijven. om mettertijd een groot aantal van deze Automarkets op de weg te brengen, want het staat wel vast dat deze in een grote behoefte voorzien In vele plaatsen immers, ook in nieuw bouwwijken, zijn vele woningen ver van de winkels verwijderd en moet men om boodschappen te doen heel wat tijd uittrekken. Dat is voor vele huisvrouwen en zeker de jonge huismoeder met kleine kin deren vaak zeer bezwaarlijk. Als de Automarket echter vrijwel voor de deur stil houdt, kan men toch ge zellig winkelen en kost het maar heel weinig tijd wat vele dames stellig zullen appriciëren De prijzen in de Automarket zijn ge lijk aan die van de A O-winkels, terwijl ook dezelfde reklame-aanbie- dingen en de gratis A O-zegels ge hanteerd worden. HEES-V.V.Z. adsp. Tegen plaatsgenoot Hees 1-6 wisten de V.V.Z.-adspiranten een vrij grote over winning te behalen. Ruststand 1-2. Indien Hees niet over zo'n goede doel man had beschikt, zou de overwin ning nog groter zijn geweest. De gro tere routine van V.V.Z. gaf hier de doorslag PUPILLEN VV.Z.-B.D.C. 6-0 Ook in deze plaatselijke ontmoeting de volle winst voor V.V.Z. UITBREIDING V.V.Z-JEUGD Genoodzaakt door toeloop van spelers heeft het V.V.Z.-jeugdbestuur een 2e pupillenelftal voor de competitie in geschreven. Dit elftal is ingedeeld in afd. E en speelt de eerste wedstrijd op 29 oktober a.s. diverse uitslagen in deze competitie bewijzen toch wel. dat het maken van doelpunten voor de S EC.-aanval een zeer moeilijke opgave is. De positie op de ranglijst bewijst eveneens dat S.E.C. meer aan de onderste dan aan de bovenste plaats moet gaan denken. Verdere uitslagen; Vriendensch'aar-H.M.S. 4-3. Saestum-Zeist 1-4. Uutrajectum-D.E.V. 2-1. Holland-Victoria 3-2. C.D.N.-Ftrtitudo 4-2. De stand is thans: Doordat Meteoren I en n respectieve lijk van Zwaluwen III en Vogels m met 8-2 en 7-1 wonnen, staan beide teams aan de kop van de ranglijst- Meteoren I won zelfs voor de vijfde achtereenvolgende keer en is nog on geslagen. In de zondag gespeelde wedstrijd te gen Zwaluw III wist D Mares de score te openen, waarna C. van Herwaarden de stand op 2-0 bracht. Nadat Zwa luw tegengescoord had, brachten resp. W. Wamsteker en F. Brandsroa nog voor rust de stand op 4-1. Na de thee werd het 5-1. 6-1, 7-1 en 8-1 door M. Rozeboom. C. van Herwaarden en R. Kemler jr. (2 x). Nadat Zwaluw nog eenmaal tegenge- doelpunt had kwam het einde met een 3-2 overwinning voor de Meteoren. De verdere uitslagen luiden: Meteoren IIVogels III 7-1. Metoren III—SJi.V. III 1-9. Soesterkwartier Jun.—Meteoren Jun. 16-0. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij voornemens zijn om aan Benzine en Petroleum Han- delmij N.V.. Frederiksplein 42 te Am sterdam. op haar daartoe gedaan ver zoek, op grond van 't bepaalde in arti kel 20 van de Wederopbouwwet, ver gunning te verlenen voor 't uitbreiden van een garage met woonhuis, op het Derceel, gelegen aan de Stationsweg, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie H, nummer 4963, zulks in afwij king van het uitbreidingsplan voor gronden gelegen ten noorden van de spoorlijn Utrecht-Amersfoort. Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een termijn van één week na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele be zwaren schriftelijk bij hen in te die nen. De op de bouwaanvrage betrek king hebbende stukken liggen gedu rende diezelfde termijn ter gemeente secretarie ter inzage. Soest, 18 oktober 1966. DIr H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie. Transpori (Rouwkamer) Ajje 't ming vraogt mok zeige dak nie zo imme schik bin mit ut Duutse bezoek an Soesderbarreg. D'r komme pilote naor de vliegbaosus om les te kriege in hoe zullie mit straoljaogers motte omgaon. Dat Iwete zullie bliekbaor nie zo goed. waant d'r binne al meer dan zestug van die dinge zomaor uut de luch komme valle. En daorom bln ik d'r op teuge, dat zullie naor Soes derbarreg komme. Waant wie zelt ming, datter hier nie zo'n ding neer kwakt? Noeng kajje netuurluk net zo onver- schlllug weze as Kneliao, maor daor schiejje ok nie veul mee op. Die zee ongderlest; 't Vaalt zoas ut vaalt, en ze zat bove de koekepan mit een druup an d'r neus. Maor da's heul wat aan- ders as zo'n vlieggevaorte. Ajje dat op Je dak kriegt dan kajje wel opvliege Ik weet netuurluk wel, ajje iets mot lere gaot dat meestal mit valle en op- staon, maor die Duutse straoljaogers valle ming teveul en juust mit die dinge kajje dat noeng net nie hebbe. Die Duutse vliegers doen steeds ver keerde dinge in die vliegtuuge en daor om storte die zo vaok neer. Kiek, wullie in Holland hebbe die zel- lufde straoljaogers, maor hier vaalt d'r nooit één. De minse, die daorin zit- te. wete teminste hoe zullie mit die apperaote motte omgaon. Maar in Duutsland worre jonge minse denk ik zomaor in zo'n kist edouwd en dan motte zullie maor vliege. Ik hep ehoord, datter één man was, die zee; Ik laot ming nie kiste, maor die ister geliek uut evloge. Zukke ke rels kunne zullie bie de luchtmaach nie hebbe, daor zit je nie om vliege te vaange. Wel om te vliege. maor jam mer genoeg zonder genog kennis. Astie d'r zou weze. zouwe d'r nie zoveul van die vliegmesjines naor bene je komme valle. En nong kenne die Duutse pilote wel denke, dat zullie in ons laand ok me teen weer aachter de knuppel ln zo'n kist zitte. maor zo is ut noeng toeval lig nie. As zullie dat denke. zien zullie ze wel vliege, maor niet d'r eigen. Waant veurdat zullie in de lucht vliege, motte zullie eerst een heulekwak lere Hoe je je eige kan redde mit je schietstoel en zo. En veural: hoe je die kist in de luch mot houwe. Ut is gin kunst om mit zo'n zwaor ding naor beneje te vaale. 't is juust sen kunst om ut beesie vliegende te houwe. En daor binne zullie nie zukke kunstenaors in, daor in Duutslaand. Dat wordt zullie binnekort ln ons laand duudeluk emaokt. En pas as zul lie dat goed deur hebbe, magge zullie de lucht in. Maor niet te hoog. waant op Soesderbarreg haangt een bar wieze spreuk: „Die hoger klimt as um be- taomt, vaalt laoger as hie het eraomd". En as zullie dat nong maor veur oge houwe. kan d'r nie veul beure. Maor ajje soms een meraokelse klaap heurt, neem dan maor an. datter een straol- jaoger naor beneje ekomme is. En nie via de laandingsbnon! GEBOREN: Jacqueline, dochter van J. v. d. Kraats en M. Bosch. Lange Brink- weg 64. Margaretha Hendrika Wil- Iemina, dochter van W. H. van Schaik en S. G. Hielkema, Kolonieweg 6A. Remco. zoon van R. Meinema en T. Boonstoppel. Rubenslaan 81. Yvon- ne, dochter van J. Maassen en K. A J van Kempen, K. Hartweg 4. Ine ke Gerdine Johanna, dochter van H J. Koch en A. J. Peschar. B. Ballot- laan 57. Soesterberg. Gustaaf Hen- ry Anton, zoon van A. J. G. Weitzel en A. G. P Vergouwen, Van Straelen- laan 44. Diana Seraphia. dochter van J. J. Schans en RL J. Gouw, Van Goyenlaan 35. Ronald, zoon van A A. Broek en H. RL de Klerk, Gen Winkelmanstraat 34. Marco Theo zoon van T. de Bruin en H. Rlusch! Antonie van Leeuwenhoeklaan 213. Anna Maria, dochter van J. C H Douw en M. H. Grandiek, Alb Hahn-" weg 19 Andries Dirk, zoon van J J. M. van Engelen en J RL Brouwer. Hartmanlaan 3. Jan Cornelis, zoon van C. de Vries en J. Spruit. Veen- zoom 9. Hendrikus Jacobus Petrus, zoon van H G. Schimmel en C a' Roorda, Kerkpad Z.Z. 13. Gitta Ma ria. dochter van W. H. Hilhorst en J M. Rademaker, Smitsweg 15C. ONDERTTtOUWDHans van Eember- gen, Kolonieweg 2B en Geertje Jan netje Maria Duijst, Hartmanlaan 8 Wilhelm Herman Jan Schlembaum Ruysdaellaan 2 en Peterdina Veltman' Ruysdaellaan 2. Martinus Leijen- horst. Postweg 5 en Trijntje Hiltje Lubbers, Amersfoortsestraat 74 Herman Bert van de Bult Rfiddel- dorpstraat 9. Amstelveen en Carla van der Harst. Stadhouderslaan 36 Cor nelis Vellekoop, Schoutenkampweg 90 en Josina Veronica Knigge, Smedinge- slag 34, Emmen. Petrus Maria Hil horst, Nleuweweg 32 en Elisabeth Hen- drica Bernadette Louisette Henriette Vrakking, Beetzlaan 4. Benjamin Duijst, Beukenlaan 1 en Johanna Her- mina van der Stam. Korte Brinkweg GEHUWD: Adrianus Maria van den Hoed. Korte Brinkweg 16 en Johanna Petronella Lucia Teresia Knoope. Van Weedestraat 6. Adrianus Hendrikus Verhoeven, Nieuwravenstraat 4 bis, Utrecht en Pieternella Geertruida Sta rink. Saenredamplantsoen 59. Hans Joachim Grafe. Lerchenstrasse 78. Ge- velsberg, Duitsland en Anna Johanna Francisca Rlaria van den Brink, Kerk- dwarsstraat 4. Bartholomeus Corne lis Maria Borsboom, Rembrandtstraat 35, Delft en Nelly Janna Hiida van Beenen, Koninginnelaan 46 Jan Be rend Hendrik Suyderhoud, Ranonkel straat 59, 's Gravenhage en Carla Augusta Tonia Reiche, Burg. Grothe straat 45. Robert Jan de Vink, heusden. Amsterdam. Frederik Hen drika Schneider. Hertenlaantje 4, OVERLEDEN: Adriaantje van der Kooi. 77 jaar, weduwe van K. Oud- heusden, Amsterdam Frederik Hen drikstraat 94III. Helena Talens, 61 laar, gehuwd met W. C. L. Nuver, Van Lijndenlaan 4. Louise Maria Jacoba Jeekel, 85 jaar. weduwe van C. E. Rlar- gadant. Van Straelenlaan 20. Jan Willem van 't Net, 58 jaar, gehuwd met T. Grift Nieuwstraat 24.

Soester Courant | 1966 | | pagina 5