1 SIMCA lOOO de Scepter BUREN A MAIS0N TERM0NDE NIEUWE KATECH1SMUS Eethoek staal met Ploeg of skai zie 't zelf op de meubeltoonzalen van Officiële mededelingen Ziekte van weil VAN WIEREN J- HOPPENBROUWERS Duinkikkers vierde derde lustrum V.V.Z.-Nieuws W ederopbouwwet Mixed Hockey Club Soest S.E.C.-nieuws ■4: W" Colbertcostuums Regenjassen Demies Sportcolberts Pantalons Binnen- en buitenlandse TIJDSCHRIFTEN EN POCKETS VAN DE VEN'S BOEKHANDEL Automobielbedrijf Alex van Keulen N.V. Ruitersportvereniging „Soestdijk" B.D.C. Nieuws VOOR BETERE DAMES MODE Prijs f 8,90. Bisschop Bekkers: Liefde als wapen. 4,50 Bisschop Bekkers: Vriend van ons allen 5,90. Bisschop Bekkers: Negen jaar met Gods volk onderweg 12,90, geb. f 16,50. Smits Pockethall- Boekhandel. B.D.C. handbal TEL BRANDWEER 3 3 3 3 POLITIETEL. 4444 De zwemvereniging De Duinkikkers bestaat vijftien jaar. Het bestuur wil de dit derde lustrum onopgemerkt voorbij laten gaan. Enige jeugdleden dachten er anders over. Zij vormden een feestcommissie. Het bestuur werd hiervan ln kennis gesteld en het plan kreeg goedkeu ring. Zaterdagavond was gebouw El- thetho prachtig versierd en vrolijke muziek weer klonk. Toen Edith de Clippelaar de avond opende, was de zaal geheel bezet. Zij verwelkomde ln 't bijzonder het gehele bestuur met bun dames. De voorzitter, de heer G. Brink, dank te het comité voor het initiatief, het geen door het bestuur op hoge prijs werd gesteld. Spreker bood de dames Elderman en Kat bloemen aan, omdat zij hun echtgenoot dikwijls moesten afstaan ontving een beker met inscriptie voor het feit, dat hij tien jaar voor het eerste team heeft gespeeld. N.S.V.S. 1-V.V.Z. 1 Opnieuw trekken de groen-wltten, naar Veenendaal, nu om N.V.S.V. te bestrijden. Gezien de stand op de ranglijst moet het mogelijk zijn beide punten te veroveren, maar het is reeds gebleken, dat alle in deze afdeling spelende elftallen elkaar niet veel in kracht ontlopen. Bij winst voor V.V.Z. bestaat de kans, dat VV.Z. de ranglijst gaat aanvoe ren. Bij verlies zullen onze plaatsge noten diverse plaatsen zakken. V.V.Z. de mooiste meubelen uit 85 fabriekscollecties blijft gehandicapt door spelers ln mi litaire dienst en blessures. Desondanks zijn wij er van overtuigd dat zij hun huid duur zullen verkopen. De aanvang van deze wedstrijd ls vastgesteld te 15.45 uur. V.V.Z. ver trekt van garage Van Kooy te 14.45 uur. Opstelling V.V.Z. 1: doel J. v. Kooy; achter v. d. Kraak, Grol, H. v. Kooy en v. .d Vlekkert; midden Demmers en v. Kooy; voor v. Doorn, Timmer, Hamant en Schaap. De stand is: Tweede klasse A Renswoude 6-9 Hees 6-6 V.V.Z. '49 7-8 TO.V. 7-6 Valleivogels 6-7 Candla '66 6-5 S.V.P. 6-7 Kulan 6-5 Hulshorst 6-7 N.S.V.S. 7-3 Rood Wit 7-7 Ranke vierkante stalen buis. Lekker zittende stoelen met Ploeg stof of skai voor 72.50 per stuk. Tafel met blad b.v. teakhout voor 6 personen 175.- (voor 8 per sonen 225.-) stoelen Geuzenweg45a Hilversum achter het station ingang Goois Zakencentrum Tel.(0 2910)1 67 41 De burgemeester van Soest brengt ter openbare kermis, dat, in verband met de vaststelling van gevallen van de ziekte van Weil, honden en katten in deze gemeente moeten worden vast gelegd of opgesloten. Indien een hond of kat verschijnselen van deze besmettelijke ziekte ver toont, geeft de eigenaar, houder of hoeder hiervan terstond kennis aan de burgemeester der gemeente waar de hond of kat zich bevindt. De aandacht wordt erop gevestigd dat honden en katten, welke loslopend worden aangetroffen, zullen worden gedood, indien zij niet binnen 2 x 24 uur worden opgehaald bij het open baar slachthuis aan de Lange Brink- weg, alhier. Overtreding van het bovenstaande wordt gestraft met een hechtenis van ten hoogste een jaar of geldboete van ten hoogste vijfhonderd gulden. Soest, 21 oktober 1966. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij voorne mens zijn om A. Brouwer. Middel- wijkstraat 66 en H. van Logtenstein, Stéenhoffstraat 40, op hun daartoe gedaan verzoek, op grond van het be paalde in artikel 20 van de Weder- opbouwwet, vergunning te verlenen voor het bouwen van een bungalow op het perceel, gelegen aan de Dal- weg, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie E. nummer 7947 (ged.) zulks in afwijking van het bestem mingsplan „Rijksweg". Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een ter mijn van één week na de dagteke ning van deze bekendmaking hun eventuele bezwaren schriftelijk bij hen in te dienen. De op de bouwaanyTage betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn ter ge meentesecretarie ter inzage. Soest, 21 oktober 1966. V.V.Z. 2 moest thuis spelen tegen D.O.B. 2. terwijl V.V.Z. 3 Hulzen zou ontvangen. Deze wedstrijden kunnen echter geen doorgang vinden, evenals de wedstrijd V.V.Z. pupillen tegen Amsvorde. V.V.Z. 4 trekt naar de Bosstraat teneinde SEC. 2 te ontmoeten. Dit zal voor V.V.Z. een te zware opgave blijken. De jonge V.V.Z.-ploeg zal echter alle krachten inspannen om een zo goed mogelijk resultaat te be halen. V.V.Z. 5, de oudere V.V.Z.-garde gaat op bezoek bij Posthoorn 3 te Amersfoort. Een verdeling der punten ligt hier in de lijn der verwachtingen. H.V.C.-V.V.Z.-junioren. De tot nu toe ongeslagen V.V.Z.-junioren wacht morgen opnieuw een lastige wedstrijd. De V.V.Z.-ers zijn echter vol goede moed en zullen trachten ook nu on geslagen te blijven. Aanvang wed strijd 16.00 uur. H.V.C.-V.V.Z. adsp Ook de adsp. gaan naar het sportpark Birkhoven. Indien de V.V.Z.-adsp. spelen als J.l. zaterdag na de rust. is een goed re sultaat zeker mogelijk. Aanvang wed strijd 14.00 uur. V.V.Z.-terrein Na alle ongunstige berichten in de laatste tijd kunnen nu betere geluiden ten gehore worden gebracht. In opdracht van de gemeente zijn de werkzaamheden aan het V.V.Z.-ter rein in volle gang, waardoor water overlast in de toekomst hopelijk tot het verleden zal gaan behoren. Het V.V.Z.-bestuur en de leden zijn overgelukkig met de verbetering van het terrein, maar blijven hopen dat spoedig een tweede veld ter beschik king zal komen. V.V.Z. moet thans met negen elftallen op een veld spe len en dit wordt een hopeloze situatie. Uitslag-en van j.l. zondag Hilversum III-Heren I 1-5. Heren II- Hilversum 9 3-0. S.C.H.C. 9-Heren III 0-10. Laren 9-Heren 4 6-1. Dames I- Randwijk 1-1. Shlnty I-Dames II 1-2. Programma voor zaterdag Thuis: 15.15 uur Jongens A-Kameleon A. 14.15 uur Jongens C-S C.H.C. C. 14.15 uur Jongens D--S.C.H.C F. 1515 uur Meisjes B-Shinty K. Uit: 15.15 uur Phoenix B-Jongens B 15.15 uur Kampong A-Meisjes A. 1515 uur Kampong E-Meisjes C. Opstelling elftallen Meisjes A A. Zoetelief, M. v. Hengel, T. v Rijn. J v. Zadelhoff. B Butze- laar, W. Slaap. N. Heemstra, C. Kuy- per, A. P. Spoorenberg, D. Gordeau. M. Smulders. Meisjes B L. Bos. L. Koster. J. Spoo renberg. N v. Breukelen, L Eggen- kamp, M. R. Bisschop, J. Workum, A. de Jong. D. Gordeau. E. Tabois, A. v. Woudenberg. Meisjes C. Fr. Schutte, I Spoorenberg. C. Flapper, A. Alting, H. Veul, M. v. Noort. M. Keulers. S. Tromp Meesters. H. Beijnen. M. Walter, E. Verbeek. Jongens A. C. Ottow, M. Wijsmuller, H. Hietbrink. E. v. d. Mersch, P v. Woerden. A. Pfeiffer. A Bergh. Pont. Fr. de Hoop Scheffer. H. v. Mierop, G. ter Meulen, G. Pfeiffer. Jongens B. A. v. Rijssen, H. v. d. Hucht, W. Radstock, K. Wijnmalen, C. Kok, C, Beynen. H. v. d. Ham. G. Kok, R. Goekoop, E. Hahn, W. Wijs muller. Res. J. Brakema. I. Palies Jongens C H. Lenderink. M. Hiet brink, A. Dirkzwager. P. Lamme, H. Cleveringa. J. R. Bisschop. Th. Bley- denstein, L. v. d, Lee, R. Klarenberg, D. Repko, W Spaink. Jongens D. Th. Kok. H. Stroink, P. v. d. Hoek, P. Wolbers. R. Vogt, M. Krusemeier, P Bos. H Huyndnk. C. v. Asselt, M. Schimmelpenninck, F. La- seur. Programma voor zondag Thuis. 14 00 uur Soest I-Be Fair III. 12 30 uur Soest Veteranen-Zandvoort. 1100 uur Soest III-Schaerweijde XI. 11.00 uur Heren IV-Amersfoort X. 12.00 uur Dames I-Kameleon. 12.00 uur Dames III-Be Fair VI. Uit. 11.00 uur Kampong 5-Dames II. 12.30 uur Kampong 11-Heren II. Opstelling Herenelftallen Heren I. P Rip. E- Hinderdael, R. v. Hall, B. Geertsema, D. Stroband, H. v Mierop G. DiehlA. Artz, H. Even huis, Fr. Collard, Ptr. v. Hofwegen. Heren II. P. v. Hofwegen. Tj. v. Wee ring. M. Lock, W. v. Hall. H. Marcel- la A Spoorenberg, J Rip. R Vrlens, P. Reinders, J. Landgraaf, M. Spoo renberg. Heren III. R. v. d. Maat, H Schutte, H. Wijnmalen, J. v. d. Ham. H. J. Blom, R v. Hengel, J. Rozendaal, B. v. d. Werf. H. Pont, J. Smith, P. Ingeneren. Heren IV. C. Ottow, J. Boukema, L. Haarman, M. de Ruwe, H. Wooning, R. Pronk, A. v. d. Weijden, J. Vee- ninga. W. v. Veen, A. v. d. Mersch Th. Alberdlngh Thijm. Opstelling Veteranen. Hulsman, Van Dussen, Hoppenbrouwers, Van Balen, Hinderdael, Van Asselt, De Cneudt, Cremer, Boerema, De Vries. Bakker. Res. v. d. Weyden en Winters. Competltiesfandcn Heren en Dames Heren I. S.C.H.C. IV 5-8 Amersfoort II 5-6 Kampong IV 5-8 Soest 5-4 Schaerw. II 5-6 Be Fair 5-2 Gooi II 5-6 Hilversum III 5-0 Dames I. Pinoké 4-8 S.C.H.C. II 5-5 H.I.C. 5-7 Kameleon 5-2 Randwijck 5-7 Schaerw. 5-2 Soest 4-6 Laren II 5-1 Dames II. Kampong V 4-8 Soest II 4-3 Shinty 4-6 Voordaan III 5-3 S C.H.C. III 4-5 Amersfoort III 4-0 Schaerw. III 5-5 S.E.C.-SAESTUM Uit de zes gespeelde competitiewed strijden heeft S.E.C. slechts vier pun ten weten te bemachtigen en staat er voor de eerstkomende wedstrijden nog moeilijker voor dan tot nu toe het geval was. Het keepersprobleem heeft een climax bereikt. Nadat eerst Van Essen uitge schakeld was voot lange tijd, trof S.E.C. het noodlot dat Van Hattum voor bepaalde tijd naar Duitsland moest i.v.m. militaire dienst. Ijlings werd de op non-aktief zijnde Menze van de Broek te hulp geroepen. In de twee competitiewedstrijden tegen D.E.V. en Vriendenschaar verrichte hij voortreffelijk werk. Tegen Donar verging het hem slech ter; hij kwam zo ongelukkig te val len, dat hij per ziekenauto vervoerd diende te worden naar huis, men con stateerde een gescheurde spier. Dit alles betekent voor S.E.C., dat zondag Cobus van Limburg het doel zal verdedigen als hij tenminste vrij is van militaire dienst. Van Limburg speelde het laatste jaar als veldspeler en zal zich moeten in spannen om weer zijn oude vorm van vroeger te krijgen. Voor de lagere elftallen ls zelfs ge sproken over de oud S.E.C.-keeper Harm Adams om daar een beroep op te doen. De wedstrijd tegen Saestum wordt zondag toch wel zeer belangrijk voor S.E.C. Als deze verloren wordt is de laatste plaats een feit en zal het moeilijk worden weg te komen uit de hoek waar de klappen vallen. Saestum draaide vorig jaar met S.E.C. mee om de eerste plaats. Merkwaar dig dat beide clubs nu vechten om de laatste plaats te ontlopen. Voor zondag luidt het programma: Vriendenschaar-C. D.N. H.M.S.-Do- nar. S.E.C.-Saestum. Zeist-Ul- trajectum. D.E.V.-Holland. Vic- toria-Fortitudo. S.E.C. 2-V.E.L.OX. 4 Na de 2-0 nederlaag van S E C. 2 te gen D.O.S. '01 2 vorige week in Utrecht, zal S.E.C. 2 zondagmiddag Van Weedestraat 40 Telefoon 4361 Nu ook 2 Jaren verzekerd tegen diefstal en verlies. VAN WEEDESTRAAT 80-82 SOESTDIJK gezwoegd tot de laatste minuut. Zondag zal, voor het eerst sinds maanden, Daniël Hanasbei weer spe len. Hij begint in het derde team evenals de geblesseerde Leo van Breu kelen. Wout de Bruin heeft twee weken ge leden een blessure opgelopen aan zijn enkel en zal nog een poosje verstek moeten laten gaan. De wedstrijd tegen Minerva moet als een grote opgave gezien worden al is het elftal op papier sterker dan zondag j.l. Soesterbergsestraat 53, tel. 2419. (Tegenover het Busstation). op de Bosstraat aantreden tegen Ve- lox 4, een van de zwakkere teams uit deze afdeling. De S.E.C.-reserves zullendeze wed strijd niet te licht mogen opvatten, maar ondanks het keepersprobleem van S.E.C. op dit ogenblik zullen de S.E.C.-reserves, met de volle inzet spelend, toch de punten in Soest moe ten kunnen houden. S.E.C. 3-MINERVA 2 Na de zeer spannende match van zondag tegen D.E.V. 2 is het derde erin geslaagd de laatste plaats te ver laten. De jongens hebben uitstekend hun best gedaan en met redelijk voetbal Wij verwachten van aanvoerder Wim de Vries en zijn mannen echter een volledige inzet en misschien één puntje. HOOGLAND 3-S.E.C. 4 Na de enorme nederlaag tegen V.V.O.G. 3 uit Harderwijk een wat minder moeilijke tegenstander, waar van S.E.C. nog nooit heeft gewonnen. Aanvoerder Lagemaat zal zijn man nen een hartig woordje dienen toe te spreken om aan deze nederlaag eens een halt toe te roepen. S.E.C. 6-A.P.W.C. 5 A.P.W.C. 5 heeft slechts één neder laag te incasseren gekregen. Wat dit voor gevolgen voor S.E.C. 6 zal heb ben weten we zondagmiddag. KLAVERJASSEN Heden - vrijdagavond - vindt de 2e ronde plaats van het klaverjassen ln 't clubhuis van S E C. Opstelling der elftallen S.E.C. I. Doel K. v. Limburg; achter L. de Rooy, J. Krijt, L. Ruttenberg en A. Hooyer: midden P. v. Boeyen en B. v. Veen; voor F. Dettmer, T. Sur- stedt, H. Duist en L. v. Berkel. Reserves K. Dorrestein en Schimmel. Aanvang wedstrijd 14.30 uur. S.E.C. II. Doel Bakker; achter Hoed, Rodermond, R. Dorrestein en P. v. Remmerden; midden P. Huizinga en W. Brouwer; voor H. Luschen, C. Aalbers, D. de Jong en D. J. v. Broek. Reserve J. de Jong. Aanvang wedstrijd 12.00 uur. SEC. III. Doel Van Beek; achter D. Hooyer. J. Abbel en W. de Vries; mid den Pureveen en W. Pothoven; Van Breukelen. Luitelaar, Hanasbey, D. v. Hagelen en P. v. d. Brakel. Reserve J. Veldhuizen. Aanvang wed strijd 12 uur. SEC. 4. Doel Van de Vaart; achter B Kanters, K. Wildenburg en P. Cor- nelissen; midden Voskuilen en J. La gemaat; voor L. Meidam, Heinen. P. Mei dam, Van Rijn en J. v. Ginkel. Reserve J. Belt. Aanvang wedstrijd 12 uur. S.E.C. 6. Doel Lub; achter J. Wilden burg. Zwalve en J. Hoed; midden C. Meeder en Scheurwater; voor Tol boom, Duist, J. v. d. Brink, P. Kan ters en Legemaat. Reserve Nieuwen- ZATERDAG VOETBAL S.E.C. 1-F. C. MAJELLA 1 Zaterdagmiddag, te 3.45 uur, zal S.E.C. 1 het opnemen tegen F. C. Majella, uit Utrecht. Naar de ranglijst te oordelen moet het voor S.E.C. mogelijk zijn deze wedstrijd te winnen. Spil Staal zal niet van de partij kun nen zijn, aangezien hij al enige we ken met een blessure kampt. Toch hebben wij vertrouwen in de S.E.C.- ploeg, die vorige week zo n uitsteken- Volwaardige vierdeursautomoblel. Lage prijs - Hoge inrullwaarde. Onverbeterlijk goedl ZÊH Amsterdamseweg 29 Amersfoort - Tel. 03490-14243 IEDERE ZATERDAG SIMCA-SHOW e de partij speelde tegen P.U.E.M. Hoewel F. C. Majella alles ln het werk zal stellen een plaats omhoog te gaan moet het voor S.E.C. mogelijk zijn de punten thuis te houden. Het elftal ziet er als volgt uit: doel Kra mer; achter Rijken, v. d. Schagt, Beij- er; midden Wolfssen en A. Hodde; voor Nijhuis, Roels, Sengers, Hop en Vink. Aanvang wedstrijd 3.45 uur. S.E.C. 2-V.V.Z. 4 Zaterdagmiddag, te 2 uur, zal de wedstrijd S.E.C. 2-V.V.Z. 4 op de Bos straat gespeeld worden. Twee bekende ploegen met voor elk dezelfde kansen. Maar voo rde jonge S.E.C. ploeg zal het oppassen zijn tegen de gerouti neerde V.V.Z.-ers Met goed samenspel is S.E.C. zeker niet kansloos. Het elf tal ziet er als volgt uit: doel Van Rossum: achter De Boer en Duinker ken; midden Kok, Kraai j en Van Delden; voor Rademaker, v. d. Loon, R. Wolfssen, L. Tolboom en van Beek. Ter gelegenheid van het tweejarig bestaan van de Ruitersportverenrging ..Soestdijk" organiseerde deze vereni ging een „Military", waarin ruiter en paard worden getest. De wedstrijd bestond uit vier onder delen n.1. dressuurproef. wegparcours, cross country en sprlngwedstrijd. In totaal namen 20 amazones en rui ters deele die geen van allen wed strijdervaring hadden. De jury bestond uit de heren N. H. van Stigt en adj P Dijkstra, belden van de Nederlandse Hippische Sport bond. Prijswinnaars werden: 1. R. Broeck- man met „Sirius". 2. Mej. H. Schoor met „Sheik". 3. Hans Timmers met .Falco". 4. Erik Meerts met „Cigaat". De waarnemend voorzitter, de heer L. P. Timmers reikte de prijzen uit. Programma B.D.C. zondag a.s. 2.30 uur Hoogland 1-B.D.C. 1. 12.00 uur K.V.V.A. 3-B.DC 2. 12.00 uur Zebra's 3-B.D.C. 3. 12.00 uur BD.C. 4-Avance 3. 12.00 uur B.D.C. 5-Limvlo 4. 12.00 uur E.M.M. 6-B.D C 7. 1200 uur Hilversum 6-B.D C. 9. HOOGLAND-B.D.C. Voor zondag staat de streekderby Hoogland-B.D.C. op het programma. Volgens de ranglijst zijn dit twee ploegen dit ongeveer even sterk zijn. Hoogland speelt echter agressiever dan BD C. welk spel de blauw-witten niet zo erg goed ligt. We verwachten echter dat de blauw-witten alles zul len geven om tot een zo gunstig mo gelijk resultaat te komen, om weer ln de kopgroep terug te komen. Met open aanvallen is Hoogland, dat een stugge verdediging heeft, wel te ver slaan. De B D C-opstelling wordt eerst vrij dagavond na de training bekend ge maakt. daar er enkele spelers gebles seerd zijn. Van Asch is nog steeds niet hersteld van zijn blessure, terwijl nu ook J Brouwer en Verhoeve geblesseerd zijn Hier komt nog bij, dat J. Westerveld ziek is. Hoe de opstelling ook mag zijn. we zien een spannende wedstrijd ln Hoog land tegemoet. De stand ziet er momenteel als volgt uit: Eerste klasse A. Amersf. Boys 7-12 Meervogels 7-6 D.W.S.V. 7-12 E.M.M 5-5 't Gooi 7-11 B.D.C. 6-5 Naarden 6- 7 Voorwaarts 7-4 Hoogland 7- 7 Kampong 6-2 Barneveld 7- 6 Actlf 6-1 K.V.V.A. 3-B.D.C. 2 Ook voor B.D.C. 2 weer een zware krachtmeting. In Amersfoort zullen de reserves moeten proberen K.V.V.A 3 te bedwingen, dat op gelijke hoogte staat als B.D.C. 2. Na de onnodige nederlaag van j.l. zondag tegen N.S.C. 2 hebben de BD.C.-ers weer heel wat goed te ma ken. Willen de BD.C.-ers in de kopgroep blijven, dan dienen zij echter wel uit een ander vaatje te tappen als zondag j.l. De voorhoede faalde toen steeds, waardoor enkele prachtkansen verlo ren zijn gegaan. Het B.D.C.-team zal ongetwijfeld weer enkele spelers moeten afstaan aan BD.C. 1. Toch verwachten we van B.D.C. 2. ondanks deze handicap, 1 winstpunt. ZEBRA'S 3-BJD.C. 3 B.D.C. trekt zondag a.s. naar lijstaan voerder Zebra's 3 in Hilversum. Gezien de slechte resultaten van BD.C 3 in de laatste wedstrijden, mogen we niet op winst voor de blauw-witten rekenen. Een gelijkspel zal reeds een verdienstelijk resultaat voor B.D.C. 3 betekenen. Doordat doelman Van Balen gebles seerd is, wordt de plaats onder de lat Ingenomen door good-old doelman Gerard Roest, keeper van B.D.C. 10. Opstelling BD.C 3. doel G. Roest: achter A. HUhorst en E. Westerveld; midden R. Lankreyer. A. Roest en J. Spoelstra; voor N. N., R. Kleinegris. A. Wagner, D. Dorrestein en J. v. d. B.D.C. 4-A.V.A.N.C.E. 3 B.D.C. 4 krijgt Avance 3 uit Neder- horst den Berg op bezoek. Avance is evenals B.D.C. nog steeds ongeslagen, zodat een spannende wedstrijd tege moet kan worden gezien. Wanneer B.D.C. 4 met de volle inzet speelt moet het mogelijk zijn op zijn minst een gelijkspel te behalen. Opstelling B.D.C. 4: doel W. Schim mel; achter B. Schimmel en P. Hooft; midden H. Hilhorst, A. Brouwer en C. Wolfsen; voor M. v. Dijk, H. Kro- der, J. v. d. Meulen, M. Lenarduzzi en H. v. Isselt. B.D.C. 5-L.I.M.V.I.O. 4 B.D.C. 5 zal Limvio 4 aan de Bos straat ontmoeten. Van deze jonge B.D.C.-ploeg verwachten we ook nu weer de volle bult, ondanks het ge mis van T. v. Fulpen en W. Hilhorst, die in militaire dienst zijn. Opstelling B.D.C. 5; doel F. v. d. Kant: achter H. v. d. Kant en H. Hagen; midden H. v. Dijk, E. Bode- wes en H. Sukel; voor G. Beyer, W. Visser, T. Jansen, G. Dorresteyn en Th. Smink. E.M.M. 7-B.D.C. 6 B.D.C. trekt naar Hilversum om E.M.M. 7 te bekampen. Voor B.D.C. 7, die oog nog ongeslagen is, ligt hier de mogelijkheid om de koppositie te verstevigen. Opstelling B.D.C. 7: doel A. Roest; achter P. Surstedt en A. v. d. Bree- mer; midden C. Beyer, F. Duwel en T. Westerveld: voor W. Hogeveen K Hilhorst, G. Hilhorst, C Hilhorst en J. HUhorst. HILVERSUM 6-B.D.C. 9 Voor B.D.C. 9 staat er ook een zware uitwedstrijd op het programma: Hit- verusm 6 ls n.1. de tegenstander. Hilversum staat met 1 wedstrijd min der gespeeld op de tweede plaats on der B D.C. en is eveneens nog onge slagen. Een puntenverdeling ligt dus wel in de lijn der verwachtingen. Opstelling B.D.C. 9: doel A. Pronk; achter A, Roest en C. v. Hattum; midden B. Kaats. H, v. Hengstum en B. Roest: voor J. Beyer, W. Logter- steyn, J. Kaats, J. Kaats en G. Kok. huis. Aanvang wedstrijd 13.45 uur. Burgemeester Grothestraat 36 Telefoon 3332 MANTELCOSTUUMS van Modehuis Barèse. Franse modellen. Wij geven Hoefijzer zegels. Spaar ze! Teken NU in op de (Nieuwe druk in voorbereiding) Uit voorraad leverbaar: Steenhoffstraat 15a, hoek Raadhuisstr. Tel. 2761. B.D.C.-handbal hield woensdagavond een buitengewone ledenvergadering als een voortzetting van de jaarvergade ring van 22 sept. j.l. Het enige punt was de bestuursver kiezing. daar, wegens gebrek aan kan didaten, dit op de jaarvergadering geen doorgang kon vinden. Door de leden was als kandidaat ge stemd de heer J. v. d. Berg en door het bestuur de heer C. v. d. Berg. Daar J. v. d. Berg echter alleen in de week ends thuis is. trok deze zich terug en werd C. v. d. Berg als voorzitter geko zen. Deze zeide een lnwerkperiode nodig te hebben, waarin hij veel medewer king verwacht van de heer Pouw, die de vereniging 9 jaar als algemeen ledder en 6 jaar als voorzitter heeft gediend. Deze zri, dat hij een be stuursfunctie zal blijven vervullen en de nieuwe bestuursleden zal inwerken. De geestelijk adviseur kapelaan Weer- sink. dankte de scheidende voorzitter voor zijn vele werk dat hij veelal in de nachtelijke uren moest verrichter.. Het spijt mij dat u heen gaat als voo.- zitter lk zag u altijd als een vader bij uw kinderen, aldus spreke-, maar ik meen dat het de vereniging een zeer goede keus heeft gedaan in de heer v. d. Berg. Hierna sloot de nieuwe voorzitter de vergadering, waarna men nog gezel lig bijeen bleef. Het programma voor zondag luidt 12 u. Heren Sen. B D C. 2-Celeritas. 13.15 u. Heren sen. BDC. 1-Arma 1. 10 uur Dames sen. B.H.C.-B.D C 13.15 u. Dames jun. Celerltas-B.D C. 1. 12 u. Dames jun. Fortisimo-B.D.C. 2. 12 u. Heren jun. A.A.V.-B.D.C. 12 u. Dames adsp. Eendracht-B D.C 1. 12 u. Dames adsp. L.V.V. 1-B.D.C. 2. Op het terrein van Olympia te Hil versum 14.20 u. Meisjes pup. B.D.C-B.H.C. 15 u. Meisjes pup. Olympia-B D.C.

Soester Courant | 1966 | | pagina 7