WassemAe Argument na argument een PHILIPS Televisie Van Geet voor van I VAN ■Mi ■i D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM Coop. Raiffeisenbank SOEST B.D.C. Nieuws VAN WEEDESTRAAT 52 SOESTERBERGSESTR. 30 Klaar terwijl u wacht BEVEROL SMEERSTATÏON S.V.V.-Volleybal „The Red Stars" kosteloze rekening-courant V.V.Z.-nieuws Diefstal in kleedkamer In onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIGT S.E.C.-nieuws BATENBFRG'S Erkende Ante- en Seooterrijschool Hees-Nieuws 929,- aré Voor dienstbetoon en vakmanschap A.P.W.C. 2B.D.C. 2. 1-1 B.D.C. 2 heeft in Amersfoort het nog on geslagen A.P.W.C. 2 een gelijkspel afge dwongen. Dit betekende voor de Amers- foorters het eerste verliespunt. In de eerste helft wogen beide partijen goed tegen elkaar op, hoewel B.D.C. en kele goede kansen onbenut liet. In de tweede helft nam A.P.W.C. de lei ding toen een ingeschoten bal door Van de Hengst van richting veranderde en doelman Smink kansloos was. Tien minuten later wist Smink een straf schop op keurige wijze te stoppen. Hier na ging B.D.C. fel in het offensief en dit bracht bijzonder veel gevaar in de A.P.W.C.-achterhoede. Dorrestein mikte tweemaal buiten be reik van de keeper op de lat, maar tien minuten voor tijd maakte Van de Hengel uit een goede voorzet van Brouwer ge lijk, 1-1. Er ontstonden nog hachelijke situaties voor het doel van A.P.W.C., maar de B.D.C.-voorwaartsen misten het het doel maar net. Met deze 1-1 stand kwam ook het einde, waarmee A.P.W.C. dubbel en dwars te vreden mocht zijn. In de wordt uw was zó schoon mevrouw, en na het wassen kunt U het f^jn drogen, dróóóógen. A.S.U. 3—B.D.C. 4. 1-5 B.D.C. 4 is zondag in de uitwedstrijd te gen A.S.U. 3 nog ongeslagen gebleven. In een goed gespeelde wedstrijd versloe gen de blauw-witten A.S.U. met 5-1. Voor de doelpunten zorgden A. Brouwer (3 x), M. v. Dijk en C. Wolfsen. ACTIF 5—B.D.C. 5 0-3 Ook B.D.C. 5 bleef op de goede weg. In Hilversum versloegen de Soesters Actief 5. die nog ongeslagen was, met 3-0. De B.D.C.-doelpunten werden gescoord door H. v. Dijk (2 x) en G. Beyer. B.D.C. 7—ACTIF 6 4-2 B.D.C. 7 bleef, dankzij de 4-2 zege op Actif 6, ook nog ongeslagen. De B.D.C.-ers staan nu alleen aan de kop van haar afdeling. G. Hilhorst scoorde driemaal en J. Hil- horst bracht de stand op 4-2. B.D.C. 8—B.D.C. 9 1-4 B.D.C. 9 heeft aan de verwachtingen vol daan door B.D.C. 8 te verslaan. Dankzij deze uitslag blijft ook B.D.C. 9 goed in de kopgroep meedraaien. HEES 2-COBU BOYS 2 5-1 Hees 2 heeft eindelijk het goede rithme gevonden. In een vlot gespeelde wed strijd zorgde H. de Bree voor 3 tref fers en A. van Brienen voor 2 doel punten. Het enige tegenpunt kon door Coby boys uit een strafschop worden gescoord. HEES 3-JONATHAN 4 0-7 Tot de rust wist Hees 3 nog stand te houden tegen het veel sterker Jonathan. In de 44ste minuut scoorde Jonathan 0-1 en na de thee werden de doelpun ten met de regelmaat van de klok op gevoerd tot 0-7. VVONDENBERG a-HEES a 11-0 De jeugd van Hees wordt wel erg op de proef gesteld wat hun incasserings vermogen betreft. De veel grotere en oudere spelertjes van Woudenberg hadden een gemakke lijke prooi aan de Heesjeugd. De lijst aanvoerder Woudenberg heeft de be schikking over een produktieve voor hoede. Zij scoorden namelijk 58 doel punten in 6 wedstrijden en slechts 4 doelpunten werden tegen gescoord. Wij hopen echter, dat de Hees-jeugd uit deze wedstrijd weer wat geleerd heeft. Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 Van de zes teams, die de afgelopen week voor het spelen van wedstrijden in actie moesten komen, wist alleen het eerste herenteam van de Soester Vol leybal Vereniging tot winst te komen. Zo verloor het eerste damesteam in Veenendaal de wedstrijd tegen Panters met 3-0. Een vrij grote achterstand in de eerste en tweede set wisten zij wel iswaar nagenoeg volledig weg te wer ken, maar met 14-16 en 14-16 gingen beide sets verloren. Ook de derde set was met 15-8 voor de Veenendaalse da mes. Het tweede damesteam verloor de wed strijd tegen Wilhelmina I met 3-0. In de eerste set werd aanvankelijk een flinke voorsprong genomen, maar hier na namen de Wilhelmina-dames het heft in handen en met 3-0 hielden zij de punten in Amersfoort. Het derde damesteam was tegen het derde damesteam van V.V.A. bij voor baat kansloos. Twee speelsters, die het vorige jaar nog in het eerste team van V.V.A. speelden, vormden de rugge- graat van het oudere en geroutineerde V.V.A.-team. Het vierde damesteam wist tegen D.E.V.U. een set in wist op te zetten. De eerste en derde set waren voor hun tegenstanders uit de Lage Vuurse. Het eerste herenteam had in de eerste set me S.S.S. 2 weinig moeite. Een in zinking in de tweede set deed evenwel een kostbaar punt verloren gaan. De derde set was weer voor onze plaatsge noten. Het tweede herenteam moest in A.G.A.V.S. in drie sets de meerdere er kennen en verloor met 3-0. Voor aanstaande donderdag staan voor S.V.V.'ers de volgende wedstrijden op het programma: S.V.V.-V.I.O.S. (meis jes). V.I.O.S. 3-S.V.V. 1 (heren). S.V.V. 3-L.E.A. 1 (heren). Het is zaterdag de senioren en junio ren niet gelukt hun derde wedstrijd te winnen. De tegenstander van de junioren, S.V.S. A, was inderdaad veel sterker en met Open een PARTICULIERE REKENING-COURANT bij de Door de steeds grotere toename van het girale geldverkeer stelt de Raiffeisenbank haar cliënten in de gelegenheid een te openen, waarop alle betaling verricht kunnen worden. Kantoren: Kerkplein 9 en Soesterbergsestraat 14. name hun verdediging sloot perfect.. Het was daarom zeer moeilijk om een gat te vinden en Red Stars A probeer de het toen met afstandsschoten. Dit was echter niet voldoende om de winst in handen te krijgen. De eerste helfe sloot Red Stars af met 6-18. De tweede helft vlotte wat beter en werd het 12-18 voor S.V.S. A. zodat Red Stars A haar eerste nederlaag moest incasseren met 18-36. Ook de heren leden hun eerste neder laag, hoewel zeer verdiend. Het was een bijzonder enerverende wedstrijd tussen Red Stars en Midland. De grote wedstrijdervaring van Mid land. gaf echter de doorslag. De eerste helft was 24-14 voor Midland. In de tweede helft kreeg Red Stars steeds meer vat op het spel, vooral door uit stekend spel van Hans Bosboom. De tweede helft werd dan ook 21-23 voor Red Stars, echter niet voldoende voor de zege. Deze ging in deze zeer sportie ve wedstrijd naar Midland met 45-37. Ongetwijfeld zullen morgenavond de junioren en de senioren zich volledig trachten te revancheren. De junioren spelen dan te 19.00 uur, in de Amersfoortse Sporthal tegen S.V.S.-B. Het herenteam zal zich weer naar Utrecht begeven om het daar te 20.15 uur in „De Hommel" op te nemen te gen U.S.S. 2. KULAN 1-V.V.Z. 1 2-0 Deze uitwedstrijd van V.V.Z. eindigde in een 2-0 nederlaag. Onderschatting van de tegenstander is o.i. mede oor zaak van deze nederlaag. Verder bleek ook nu weer. dat de huidige V.V.Z.- voorhoede onmachtig is doelpunten te scoren. Alle V.V.Z.-voorwaartsen stel den teleur. In de eerste helft wogen beide elftal len goed tegen elkaar op. De achter hoede van de groen-witten, waarin Van Grol een goede wedstrijd speelde, wist echter stand te houden. De achterhoede van Kulan wist de zwakke V.V.Z.- voorhoede eveneens het scoren te be letten, zodat de rust met een dubbel- blanke stand aanbrak. Na de thee een energiek spelend Kulan De gastheren speelden directer en be grepen dat een overwinning mogelijk was. Na ongeveer 20 min. spelen wist Kulan te scoren en de stand op 1-0 te bren gen. Verder dan een schot tegen de paal wist V.V.Z. het niet te brengen. Nadat Hament, na een mislukte uit trap van de Kulan-keeper, alleen voor het doel verscheen en nog miste, was het Kulan dat ten aanval trok. Een onschuldige handsbal bij het V.V.Z.-doel bestrafte de scheidsrechter met een strafschop. Hieruit wist Kulan de stand op 2-0 te brengen. Met deze stand brak ook het De militair P. T. v. V. uit Uithoorn, die met zijn vereniging op bezoek was voor het spelen van een wedstrijd op een sportterrein aan de Schikslaan, miste na afloop uit zijn kleding, een zwart lede ren portemonnee, inhoudende ongeveer 50,—. einde aan, waardoor Kulan twee punten rijker werd. V.V.Z. 2-T.O.V. 2 3-3 Na de fraaie overwinning van de vori ge week wist V.V.Z. 2 nu één winst punt te veroveren. De arbiter kende in deze wedstrijd driemaal een strafschop toe, waarvan T.O.V. er twee en V.V.Z. er één mocht nemen. V.V.Z. 2 blijft in de midden moot van haar afdeling. V.V.Z. 3-T.O.V. 3 2-5 V.V.Z. 3 heeft een gevoelige nederlaag geleden. Oorzaak hiervan is het ont breken van de doelverdediger, waar door een veldspeler het doel moest ver dedigen. De ruststand was 0-3 in het voordeel van T.O.V. Direct na de thee wist V.V.Z. de stand op 2-3 te brengen, maar door twee mis grepen van de keeper werd de eind stand 2-5 in het voordeel van T.O.V. Adspiranten A.P.W.C.-V.V.Z. 2-3 Ook hier moest driemaal een straf schop worden genomen, maar uitslui tend door A.P.W.C. Doelman Hospes wist er echter twee te stoppen. Door beter samenspel wisten de V.V.Z.-ers deze wedstrijd te winnen, waardoor zij de tweede plaats op de ranglijst blijven bezetten. Pupillen V.V.Z. 1-A.P.W.C. 7-0 De jongste V.V.Z.-ers schoten in deze wedstrijd met scherp en wisten het doel van de tegenpartij zeven maal te door boren. De wedstrijd van V.V.Z. 2 (pup.) kon geen doorgang vinden daar de tegen partij bericht van verhindering had ge zonden. DON BOSCO jun. A-V.V.Z. jun. A In een onplezierige wedstrijd, wat in hoofdzaak te danken was aan een par tijdige scheidsrechter is V.V.Z. ook in de zesde wedstrijd ongeslagen gebleven. V.V.Z. heeft de gehele wedstrijd een veldoverwicht gehad, maar door de vreemdste beslissingen van de scheids rechter bleven doelpunten uit. Is er zeker een naar uw keus Burgem Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier Ook toen de Don Bosco keeper, voor iedereen zichtbaar, een hard schot ach ter de doellijn stopte en de scheids rechter gewoon door liet spelen. Deze beslissingen kwamen de stemming in het veld niet ten goede. Na 10 min. was het dan toch raak, toen Vetkamp doorsprintte op een verre bal en heel beheerst de keeper passeerde. 0-1. Na rust hetzelfde spelbeeld. Het was Brons, die na 11 min. een fout in de verdediging van Don-Bosco afstrafte met een hard schot. 0-2. V.V.Z. ging toen beter spelen en na 21 min. was het weer Brons die van de vleugel naar binnen zwenkte en van plm. 25 m. keihard inschoot. 0-3. Een prachtig doelpunt. Don-Bosco wist 4 min. voor tijd de eer te redden met een slap rollertje, waar op Den Breejen zich verkeek. 1-3, waarmee het einde kwam aan deze zeer onplezierige wedstrijd. 2e S.E.C. BINGOAVOND De S.E.C. bingocommissie, bestaande uit de heren Edy Roeymans en Wout de Bruin, organiseert op vrijdagavond, 11 november a.s., in de S.E.C.-cantine, de 2e bingoavond van seizoen 1966-'67. De aanvang is gesteld op 8 uur. Op deze avond kunnen leden, dona teurs, poolleden, honkbal- en softbal- leden met introducee aan dit steeds meer in de belangstelling komende spel deelnemen. Ook voor deze avond zijn weer schitte rende prijzen beschikbaar gesteld, zodat een reis naar de S.E.C.-cantine zeker aan te bevelen is. TERREINMOEILIJKHEDEN Afgelopen zaterdag was het weer mis met de terreinsituatie van S.E.C. Door de Bond waren, om 1 uur, op de twee S.E.C.-terreinen niet minder dan vier competitiewedstrijden vastgesteld, terwijl om half vier door de Bond drie wedstrijden waren gepland. Na heel veel telefoneren en contact zoeken met de Bond is men er bij S.E.C. tenslotte in geslaagd slechts één wedstrijd te moeten doen uitstellen, na melijk de wedstrijd S.E.C.-zaterdag 3- V.V.Z. 5. De pupillenwedstrijden konden door gang vinden, daar Quick in Amersfoort S.E.C. terwille was en de aanvangstijd van 1 uur naar kwart voor twee wilde verzetten. De tweede omzetting was nodig voor de S.E.C.-aspiranten, die tegen H.V.C. moesten aantreden. Deze wedstrijd werd teruggeschoven van half vier naar 2 uur. S.E.C. heeft aan de Stichting lichame lijke Opvoeding en Sport reeds verzocht om, indien mogelijk, het B.D.C.-hand- balterrein, dat in de wintermaanden niet gebruikt wordt, voor de zaterda gen aan S.E.C. ter beschikking te stel len. Ook zal contact worden gezocht met de bevriende vereniging K.P.S. of het K.P.S.-terrein in noodgevallen voor S.E.C. beschikbaar kan worden gesteld. Het S.E.C.-bestuur is vastbesloten om aan ieder lid de mogelijkheid te ver schaffen tot het spelen van wedstrijden. Men wijst ons er op, dat reeds jaren geleden S.E.C. het gemeentebestuur er op attent heeft gemaakt dat uitbreiding van velden noodzakelijk was. Toen des tijds van het veld aan de Schrikslaan afstand werd gedaan verklaarde de ge meente Soest, dat uitbreiding aan de Schrikslaan van het aantal velden niet mogelijk was. Nadat S.E.C. hier vertrokken was, wer den echter na enkele jaren twee nieu we terreinen en een oefenstrook aange legd, welke thans bespeeld worden door de hockeyvereniging. Aan de Bosstraat was, volgens de ge meente, meer mogelijkheid tot uitbrei ding van de terreinen. Voor S.E.C. heeft het er echter niet in gezeten. Hopenlijk komt er echter des ondanks spoedig een gunstige oplossing. Voorlopig zal het S.E.C.-bestuur door gaan op de thans 2 aanwezige velden. Met de snelle bevolkingsaanwas van Soest is uitbreiding echter dringend ge wenst. FEESTAVOND S.E.C.-HONKBAL Zaterdag 19 november organiseert de S.E.C.-honkbalcommissie, samen met S.E.C.-bingomaster Wout de Bruin een bingo-balavond in de S.E.C.-cantine. De S.E.C. honkballers zullen dan, in verband met het kampioenschap dat af gelopen seizoen behaald werd, gehul digd worden. K. V.V.A. 6-S.E.C. 5 0-4 De vierde zege voor leidende S.E.C. 5, dat echter voor rust alle zeilen moest bijzetten om K.V.V.A. van scoren te weerhouden. De vierde zege voor 't leidende S.E.C. 5, Aanvoerder Joop Belt, Eb Kareisen, Martin Voskuilen en Joop Westerveld konden het wel klaren. Met een prachtig schot opende Tony Dasselaar voor S.E.C. de score. De K.V.V.A. doelman stond te ver voor zijn doel en over hem heen verdween de bal in het net. Kansen waren er voor rust voor Piet Meidam en Jan Abbel, maar beide S.E.C.-schutters lieten enkele goede kansen liggen. Na rust was S.E.C. oppermachtig, maar vooreerst waren er nog geen doelrijpe kansen. Na een kwartier spelen kwam S.E.C. op 2-0, toen linksbuiten Veldhuizen met eeri ver schot de K.V.V.A., doelman sloeg. K.V.V.A. werd definitief geslagen toen Piet Meidam succes had en het werd 4-0 toen Lex Meidam zijn effect volle schot tot ieders verassing, via de K.V.V.A.-doelman in het Amersfoortse net zag verdwijnen. Na rust speelde Leo van het Klooster in het S.E.C.-team Joop Wildenburg. S.E.C. 5 zal haar leiderspositie zondag a.s. thuis, om 12 uur, moeten verdedi gen tegen no. 2 op de ranglijst, het Amersfoortse Quick 5. S.E.C. 5 zal deze middag dan weer de beschikking hebben over Ten Hove. Bij een zege wordt S.E.C. 5 de besliste lei der in de reserve vierde klasse. Het zal zondag dan ook aan de Bosstraat bij zonder spannen. C/3 Gedipl A.BA.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (02955) b gg 03498-1951 Ook vrachtwagen- en busrijbewijs U wordt gehaald en gebracht ODI '58 3-S.E.C. 6 2-1 Een ongelukkige wedstrjd voor S.E.C. 6, dat de gehele speeltijd de toon aan gaf en voor rust verdiend de leiding nam door een treffer van Van de Vaart. Enorm veel kansen werden ech ter niet benut. Doelman v. Beek kreeg maar weinig werk. Na rust verzuimde S.E.C. 6 de kansen te benutten. Odi '58 deed het beter en scoorde 2 maal. Jammer voor aanvoerder Cas Meeder, dat de twee winstpunten niet behaald konden worden. Scheurwater werd licht geblesseerd. TRAINING S.E.C.-JEUGD Zolang de weersomstandigheden gunstig blijven zal de S.E.C.-jeugdcommissie de buitentraining van de S.E.C.-jeugd op de velden aan de Bosstraat blijven voortzetten. Indien de weersomstandigheden van dien aard worden, dat het niet meer mogelijk is buiten te trainen, zal dit via ons blad zo snel mogelijk worden be kend gemaakt. De trainingsavonden van de S.E.C.- jeugd zijn maandagavond aspiranten en B junioren onder leiding van de heren Oey en Van Veen. Dinsdagavond pupillen groep I onder leiding van de heren Van de Brakel en Hoed. Woensdagavond junioren A, voorlopig onder leiding van oefenmeester Van de Velde in verband met blessure van de heer M. v. d. Broek. Donderdagavond pupillen groep 2 on der leiding van de heren Van Berkel en J. P. C. Veldhuizen. Oefenmeester Hagelen is inmiddels van zijn blessure genezen en zal de jeugd- training hervatten. Hagelen kan bovendien zondag a.s. weer voor seniorenwedstrijden uitko men. HEES VERLIEST VAN VALLEY- VOGELS 3-0 Hees heeft het zaterdag tegen Valley- vogels uit Scherpenzeel niet tot succes kunnen brengen. Weliswaar heeft Hees gedurende de hele wedstrijd een licht veldoverwicht gehad, maar tot doel punten kon men niet komen. Door het zwakke optreden van de voor hoede moesten de acht spelers vaak mee naar voren om te assisteren, wat hen vooral in de 2de helft noodlottig werd. In de 15de minuut kwam Hardeman al leen voor de Valley vogels-doelman, maar zijn schot ging juist naast. Het duurde tot de 40ste minuut alvo rens het eerste doelpunt viel. maar dat werd gescoord door de linksbinnen van Valleyvogels. Keeper Tempelaars verkeek zich op de ze bal en de bal ging over hem heen. Ruststand 1-0. Na rust een onstuimig aanvallend Hees, maar door bijzonder zwak spel van de beide vleugels en de midvoor kon de Valleyvogels-defensie steeds op tijd red ding brengen. Verder was de midden veldbezetting van de Hees-ploeg uiterst zwak. Daardoor kon in de 25ste mi nuut de rechtsbinnen van Valleyvogels doorbreken en de stand op 2-0 bren gen. Dit tweede doelpunt werd met de hand gescoord, hetgeen de scheidsrech ter ontging. Nog steeds drong Hees sterk aan, maar het Valleyvogels-doel kwam geen en kele maal echt in gevaar. In de 43ste minuut werd het 3-0 door de midvoor, die ongehinderd kon in schieten" doordat de Hees-defensie bleef staan voor een vermeende overtreding. Indien Hees in de competitie bij wil blijven, dan zal er, zowel aan de voor hoede als de middenveldbezetting veel moeten gebeuren. De uitslagen van de overige wedstrij den in deze klasse waren: Kulan-V.V.Z. 2-0. Candia-K.S.V.S. 4-1. T.O.V. - S.V.P. 1-6. Renswoude-Hulshorst 1-1. Door deze uitslagen is de stand thans: Renswoude 9-14 Valleyvogels 8- 9 Hulshorst 9-12 Kulan 9- 9 S.V.P. 9-11 Rood-Wit 9- 7 V.V.Z. 9-10 Candia '6j 9- 7 Hees 9-10 T.O.V. 9- 6 N.S.V.S. 9- 3 Superieure beeldkwaliteit door Philips unieke gradatiefilter en Direct Vision beeldbuis. Vele automatische functies zoals syn chronisatie, fijnregeling en drukknop afstemming. Feilloos en probleemloos. Onovertroffen geluidsweergave dank zij Philips jarenlange radio-ervaring. Betrouwbare service van uw deskundi ge leverancier en de Philips Technische Diensten. Nog enkele belangrijke pluspunten: Gunstige inruilmogelijkheid. Enorme keuze. Vrijblijvende demonstratie. 't is 'n PHILIPS uw merk van service en vertrouwen 1 Philips Super-ontvanger. Met 48 cm beeldbuis. Ie en 2e program- ma. 69g_ Philips Super-ontvanger. Met 59 cm beeldbuis. Ie en 2e program ma. Zeer gemakkelijke bediening. Philips Super-ontvanger. Met 59 cm beeldbuis, jaloeziedeur en twee luidsprekers. 1099 Kies bij de vakmen om: de betrouwbare garantie het deskundige advies de uitgebreide service 't complete Philips assortiment het hoge Inrullbedrag AMERSFOORT: PUTTEN: APELDOORN: Philips Super-ontvanger. Met 59 cm beeld- Kf buis. Ie en 2e pro gramma. 799 N-III-TV2 ARNHEMSESTRAAT 29 - TEL. (03490) 17147 DORPSSTRAAT 18-20 -TEL. (03418) 14 23 MERCATORPLEIN 24 - TEL. (0S760) 15543

Soester Courant | 1966 | | pagina 2