wv fK|i VROOM DREESMANN im A Vanaf 37,50 47.50 4.50 heeft van alles zoveel méér Amersfoort Als auto-vaders verwend moeten worden is een handig autokompas een goed gekozen cadeau. 12,95 Ook nappa of varkensleren autohandschoenen in bruin en grijs of beige en tabac getuigen van cadeau-inzicht. 15.90 Het real camelhair herenvest is heerlijk warm en licht in het dragen. Het is een fully-fashioned model met twee zakjes en houdt auto-vaders (en nog vele andere soorten vaders) heerlijk warm. 39.75 De romantische Florentijnse pepermolens van zilverkleurig metaal zijn niet alleen praktisch, maar ook heel dekoraticf. Vanaf 37,50 Ideale geschenken biedt de Fleuret bijpas-set, die bestaat uit afzonderlijk verkrijgbare artikelen van gekapitonneerd plastic-folie in charmant bloemdessin: Anti-motzak met midden- of deursluiting 13.90 Opberg-etui 9.95 Taboerethoes 5.50 Hanger voor reserve-klosetrol 2.95 Tasje voor krulspelden, kammetjes enz. 3.50 Het moderne huishouden wordt heel wat gemakkelijker als roestvrij stalen serveerschalen gebruikt worden. Nu in twee maten: 16 cm 11.95 eit 14 ctn 8.50 Ook een roestvrij stalen theezeefje heeft grote voordelen 4.75 Dc roestvrij stalen botervloot is biezonder praktisch 13.95 Als Sinterklaas zwicht voor de wensen van heer „gemaal" komt hij vast thuis met dit prachtige zuiver wollen double-set (vest met pull-polo). Fully-fashioned, in bleu en beige. 49.75 'n Geschenk dat haast spreekwoordelijk is geworden is de herenparaplu, die in ons land (helaas) veel gebruikt moet worden. De goede Sint kiest daarom een Knirps opvouwbare paraplu in zwart en grijs. Verdwijnt gemakkelijk in de aktentas. 39.75 De lederen of suède tabakszak met opbergruimte voor de pijp van 5.90 waarbij een bruyère tabakspijp van 5.90 is een gezellig cadeau. Een goed glas wordt geschooken uit deze dekoratieve whisky-karaf van helder kristal. 47.50 Als uw echtgenoot een reizende echtgenoot is, is een piama-set van satin-feutre natuurlijk ideaal. Piama en kamerjas zijn verkrijgbaar in gedistingeerde dessins en diverse kleuren. 37,50 Sinterklaas kan u helpen wanneer u weer eens wilt weten wat er allemaal in de wereld is voorgevallen in de jaren '45-'50. Hij geeft dan het interessante boek „Mooie Vrede" van Michel van der Plas. •14.50 Een zuiver wollen plaid van Skandinavisch fabrikaat is nu ideaal in de auto en straks heel geschikt bij pikniks in de vroege lente. 69.- ra Voor kinderen heeft Sinterklaas altijd een zwak gehad... dat is ook weer duidelijk aan de cadeaus te merken. Voor de jonge Jim Clark's is er de trapauto van sterk plastic 29.50 De allernieuwste Arendsoog houdt de lezers bezig. De titel is „Nowee, terreur over Texas". 4.50 Biezonder praktisch is het muotenalbum voor de verzamelaars van alle leeftijden. Dit album heeft losse bladen van doorzichtig plastic. Solide band. 14.50 TfR/te" Voor moeders die extra verwend moeten worden zag Sint een chique Franse avondstola van crochet metallic. In gedistingeerd oud goud met zwart of opvallend jong goud met zwart. Afm. 50 x 200 cm. 45.- Een biezonder geschenk is het doublé Velona dameshorloge, 17-steens incabloc, 20-Micron doublé band, diamant geslepen. Verschillende elegante modellen. In etui 79.- Dit jaar trakteert de goedheiligman alle moeders op een heerlijke chocolade letter in puur, melk of wit. Zeer fraai met noten gedekoreerd en luxe verpakt. 4,25 De nuttige noot in het huishouden wordt door Sinterklaas zeker niet vergeten. Deze beeldige kop-en-schotel met het vrouwelijke roosmotief maakt het „kleintje" koffie tot een feest. 4.95 Schortjes mogen best iets frivools hebben. Dit zeer exclusieve cocktailschortje met leuke appliqué-figuren is o.m. in lila en oraDje verkrijgbaar. 7.50 Het dagelijkse huishouden wordt beslist prettiger, als moeder verrast wordt met zo'n prachtige bloemengieter met koperbeslag. 8.50 Bijpassende bloemenschikker 7.75 De verchroomde broodmachine vereenvoudigt het dagelijkse werk. Broodsnijden wordt nu een waar genoegen. 49.-

Soester Courant | 1966 | | pagina 12