II III II III II Oecumenisch Advents-gebed i Burgerlijke stand RINGENQLDUS Meningen van lezers D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM Krabbels van Knelis PIANO'S. Telefoonnummer ziekenauto 5980 Noorderweg 23 Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Prachtige prestatie van Soester Hervormd Jeugdkoor 25-jarig ambtsjubileum hoofdinspecteur-korpschef van politie Sinterklaas kwam op bezoek Sint Nicolaas bedankt ec BATFIVRI TR(»*S Erkende Auto- en Scoofferrijisehool ln onze collectie BRILMONTUREN Fa. F. VOIGT Klaar terwijl u wacht BEVEROL SMEERSTATION Uitslag verloting „Vogelvreugde" P. T. Hilhorst hield causerie voor imkers Volkskerstzangavond K. J. Vegter schaakkampioen van Soest De Soester Vogelvrienden Avond Veilig Verkeer ^en r op' Pianohandel W. van Tol, Herhaling Polv Praktijkdemonstratie in Soest LANGE BRUINE LAARZEN? PANTOFFELS TASSEN KLEIN LEDERWAREN. Voor het eerst in de geschiedenis staan er op het kerkelijk erf in Soest grote dingen te gebeuren. Al geruime tijd hield een kleine groep, geïnspireerd door de Communiteit van Taizé, oecu menische gebedssamenkomsten op woensdagavond in de Hervormde Kerk aan de Kerkstraat. In overleg met de nieuwe pastoor en de kapelaan van Soest-Zuid en met de consulent der Gereformeerde Kerk en de Hervormde predikant heeft men nu vier bijzondere avond-gebedsdiensten voor de adventsweken vastgesteld. De laatst genoemde dominee schreef hierover in „SAMEN", het R.K. ge meenteblad van de H. Familie, terwijl pastoor J. H. J. van Gendt in het ker- keblad der Hervormde Gemeente „De Eigen Zender" de vorige week o.m. schreef: „De R.K. Kerk is sinds enkele ja ren geleden ook volop de oecume nische beweging binnengetreden. Wat nu officieel gebeurt, was eigen lijk al lang op gang gekomen. Er heeft reeds lang een klimaatsver andering plaats gehad. Waardering voor elkanders overtuiging is van zelfsprekend onder christenen, die leven en wonen in eenzelfde straat en gemeente. Geen katholiek zal zijn protestantse medechristenen nog ketters noemen en wij mogen vertrouwen, geen protestant zijnr.k. medechristenen afgodendienaars. Ge scheidenheid in geloofsovertuiging betekent ook niet meer gescheiden- STEENH0FFSTPS3 TEL Z8« SOEST GEBOREN: Edith Maria, dochter van E. van den Heuvel en A. M. Schouten, Heuvelweg 48. Elizabeth Aleida Pe- tronella, dochter van J. de Rijk en E K. M. Voorend, Smitsweg 17. Ronny Antonius Wilhelmus, zoon van W. H Veenendaal en J. C. J. Vaessen, Jan Steenlaan 25. Nokolien Narda Sien, dochter van M. F. J. Pijnenburg en J. M. Swinkels, Van Lijndenlaan 5. Martha, dochter van L. V. Wijshijer en van Asnidar, Birkstraat 138. Savina, dochter van D. Pellegrino en C. W. van Altena, Birkstr. 132. Brigitte, doch ter van G. W. van Ee en N. Bouw, Prof. Lorentzlaan 63, Soesterberg. Albertus Antonius, zoon van A. Pol en A. C. E. van Klink, van Goyenlaan 210. Petronella, dochter van D. A. Suiker en F. P. H. van der Zee, Van Goyen laan 91 Olivier, zoon van B. W. Noordam en A. Landman, Eikenhorst- weg 1. Irma Maria Richarda, dochter van J. B. Post en A. M. R. Hooft, bei den wonende te Baarn, Johannalaan 33. Johanna Christina, dochter van A. L. M. Wissink en M. W. Kamps, Gen. Winkelmanstraat 29, Soesterberg. Menno, zoon van J. L. Gans en W. v. d. Velden, P. C. Hooftlaan 38. ONDERTROUWD: Johannes Wilhelmus Verhoeve, Braamweg 94 en Richarda IMwina Elizabeth Epskamp. Braamweg 90. Arie den Hertog, Korte Brink- weg 41 en Annigje Neeltje Terlouw, Koekoekweg 3. Cornelis de Jong, Noorddammerweg 93, Amstelveen en Margaretha Cornelia van Rouwendaal, Oude Grachtje 11. Cornelis Francis- cus Adolfse, Markt 1, Schagen en Cor nelia Maria Schouten, Midelwijkstraat 43. Gijsbertus Joannes Bakker, Am- sterdamseweg 57, Amersfoort en Emmy Jetty van Leersum, Heuvelweg 6. GEHUWD: Jan Weerdenburg, Dalweg 99 en Jansje Smits, Klein Èngendaal- weg 4. Albertus van den Dijssel, To renstraat 2 E en Johanna Anna Maria van der Linden, Soesterbergsestraat 49. Hendrik Berculo, Laakweg 15, Nij- kerk en Susanna Nicolasina Maria Pe tronella Veldhuizen, Kostverlorenweg 5. Wilhelm Herman Jan Schlebaum, Ruysdaellaan 2 en Peterdina Veltman, Ruysdaellaan 2. Hendrik Marinus Adrianus Reulen, Rubenslaan 35 en Jo hanna Everdina de Bree, Hobbemalaan 11. Cornelis Wiebe Sluimer, Spaarne- straat 97. Amersfoort en Elisabeth Christina Maria Koelink, Talmalaan 15. Dwight Doicer Messinger, Monti- cello, Florida U.S.A. en Geertruida Boon, Meidoornweg 38. Hendrikus Albertus Adrianus Mathies, Oud Bus- sumerweg 4, Huizen en Ida Harriet Kanters, Sophialaan 14 Rudolph Nassau van Oosterom, Van der Vlugt- pad 6. Eindhoven en Maria Alberts, Burg. Grothestraat 51. Willem Wolf, Birkstraat 147 en Jacoba Christina Koenders, Birkstraat 147. Martinus van Leijenhorst, Postweg 5, Soesterberg en Trijntje Hiltje Lubbers, Amersfoort- sestraat 74. Hans van Mantgem, Langeweg 7a. Blaricum en Joan Blok, Rubenslaan 101. OVERLEDEN: Willem Tolboom, 88 jaar, gehuwd met W. van Asch, Ringweg 2. Gerrit van Os, 59 jaar, Koninginne- laan 150. Beeldje van der Sluis, 61 jaar, gehuwd met D. Schurink, Laan- straat 52. Evert van Oostenbrugge, 72 jaar, gehuwd met J. de Vries, Lange Brinkweg 37. Sara Johanna van Uxem, 74 jaar, weduwe van G. M. Ac- ronius. Korte Hartweg 17. Dhr IL W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) heid ook op andere levensterreinen. Het is verleden tijd dat een katho liek geen melk wil drinken van een protestantse bezorger en dat een protestant weigert brood te eten van een katholieke bakker. Ook op hoog niveau heeft de laatste jaren een klimaatsverandering plaats ge had. Het Vaticaans Concilie spreekt uitdrukkelijk over andere christe lijke „kerken", en een open gesprek tussen deze kerken over wat hen - tot aller verdriet - scheidt, komt steeds meer op gang". De bovengenoemde vier avond-gebeds diensten blijven kort (van 19.30 uur tot 20.00 uur) met nu alleen een gesproken meditatie van enkele minuten. Op zaterdag 3 en 10 december in de Parochiekerk van de H. Familie te Soest-Zuid (Willibrordusstraat) en op 17 december en vrijdag 23 decem ber in de Oude Kerk te Soest-Zuid (Kerkstraat), met alleen deze laatste keer koffiedrinken na afloop. Schreef de hervormde predikant ds. H. Roest deze week in zijn wijkbericht: „Een samen-bidden op deze wijze van R.K., gereformeerd, hervormd, katholiek-apostolisch, vrij-katholiek en alle anderen, die mee wilen doen is voor Soest een ongekende mogelijkheid! Ik ben er blij om dat dit nu kan". De in overleg samengestelde liturgie voor dit Oecumenisch Adventsgebed vermeldt psalm 23 van Gelinau (Vul gaat 22), een schriftlezing uit Jesaia, een gezang uit de Herv. bundel of de Parochiebundel, terwijl de Dienst der gebeden besloten wordt met het Onze vader en de gezamenlijke dienst ten slotte eindigt met de Lofzang van Ma ria. Zie de aankondiging in de Soester Cou rant van vrijdag a.s. J. VISSER. Omega Saphette Een precisiehorlogc, dal bovendien uitmunt door schone vorm. In plaats van een glas beschermt een als briljant geslepen synthetische saffier het uurwerk. IVij hebben steeds de nieuwste modellen. LAANSTRAAT 62-64 - BAARN TELEFOON 3392 Erkend Omega-dealer met bevoegd heid tot afgifte van het officiële Omega wereldgarantie-certificaat. Het was vrijdagavond niet de eerste keer dat Maarten Kooy met zijn Her vormd Jeugdkoor Soest een groot, bijna avondvullend werk tot uitvoering bracht. Toch was de vertolking van het Requiem van Mozart een grote verras sing: met stijgende verbazing volgde men de nagenoeg vlekkeloze verrichtin gen in de koorfuga's en andere gecom pliceerde gedeelten van dit werk. Het meest opvallende daarbij was, dat het haast „spelenderwijs" leek te gaan; er werd niet krampachtig of te schuchter gezongen, maar vrij en met grote mu zikaliteit. Bijzonder fraai klonk hierbij het aan deel van het orkest, dat voor de partij en van de blazers beschikte over barok- instrumenten; speciale vermelding ver dient de bassethoorn met z'n klank tus sen de klarinet en de saxofoon. Mozart zal er wel zijn redenen voor gehad heb ben dit ongewone instrument voor te schrijven en dat de uitvoerenden dit voorschrift gerespecteerd hebben, is een van de vele bewijzen van de grote toe wijding die uit de gehele uitvoering naar voren kwam. Voor de diverse korte en langere soli had Maarten Kooy acht zangers en zangeressen uit het koor gerecruteerd, die over het algemeen bevredigend, zij het niet echt „solistisch" werk leverden. Slechts de tenoren waren wat onzeker en lieten het, vooral in de ensembles, een enkele maal afweten. Gezien de meestal zeer jonge leeftijd van deze so listen, mag zeker van bewonderens waardige prestaties worden gesproken. De erepalm gaat echter naar het koor in z'n geheel en daarnaast toch ook naar het orkest, dat met liefde en zeer attent accompagneerde. In verband met het feit, dat de heer H. G. Scholtmeyer, zijn 25-jarig ambts- jpbileum viert, zal op donderdag 8 de cember a.s. in „De Rank", Soesterbergse straat 18, alhier, een receptie worden gehouden. BIJ DE DUINKIKKERS De zwem- en polovereniging De Duin- kikkers had de jeugd beneden de 15 jaar uitgenodigd voor een gezellige St. Nicolaasbijeenkomst in Eltheto, welke zaterdagavond werd gehouden. Ongeveer 60 jeugdleden waren aanwe zig, toen de Sint met twee zwarte Pie ten binnentrad. Hij werd luid toege zongen. Nadat de voorzitter van De Duinkik kers de Sint had verwelkomd, zei de heer J. Brink, dat hij dankbaar was, dat de Sint, die het deze dagen erg druk heeft, de jeugd van de Duinkik kers niet heeft vergeten. Hier kwam natuurlijk het dikke boek, waarin de Pieten alles opschrijven, te voorschijn. Enkelen kregen een pluimpje, maar er waren er ook, die een geducht standje kregen omdat ze de training niet gere geld bezoeken. De Sint vroeg in 't al gemeen, wat is de gezondste sport en in koor hoorde hij, „De zwemsport". Al le kinderen kregen een cadeautje. BIJ CERAMIEK VAN BREUGEL Ook in de kantine van Ceramiek van Breugel werd zaterdagavond het jaar lijkse St. Nicolaasfeest gehouden, geor ganiseerd door de personeelsvereniging. Deze avond werd bijgewoond door de direktie. De voorzitter van de personeelsvereni ging, de heer A. Steketee, sprak het welkomstwoord en was blij, dat zoveel werknemers met hun dames gehoor had den gegeven aan de uitnodiging. Nadat een artiestengezelschap van de G.A.B. uit Utrecht, bestaande uit Tiny en Tom van Maaren (zang en schets jes), De Gerto's (accordeon), de dwaze clown Fantasio, het Spaanse paar Ale- gria en tenslotte Cornel en Monique (goochelen) hun beste beentje hadden voortgezet met schitterende pianobege leiding van Tonny Schifferstein, arri veerde St. Nikolaas vergezeld van zwar te Piet. Allen beloofden hun best te zullen doen en kregen een cadeau van zwarte Piet. Mag ik langs deze weg de mij onbe kende dame bedanken die mij op m'n tocht door Soest getracteerd heeft op een beker heerlijke koffie. Het was frisjes in 't rijtuig en die kof fie was dus een welkom iets. M'n secretaris weet er van mee te pra ten. Heel hartelijk dank. Sint Nicolaas 00 09 Gedipl B A N -Instructeur PARKLAAN 33 - SOES! TELEFOON 3982 (02955) bgg 03498-1951 Ook vrachtwagen- en busrijbewijs U wordt gehaald en gebracht I Is er zeker een naar uw keus Burgem Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 Op de volgende nummers van loten van de vogelliefhebbersvereniging „Vogel- vreugde" vielen de prijzen: 1003 2003 1071 1504 93 475 86 89 2486 953 1176 363 726 2419 196 370 1325 2236 852 2154 1525 972 500 789 707 2179 1290 1581 800 425 1091 893 2466 2023 866 143 1991 642 1569 2298 926 1174 537 743 1784 490 141 2306 1467 608 1256 2017 1481 892 2070 1647 1451 2037 1601 645 1457 402 989 1014 1299 1550 1295 719 2250 1788 597 1493 311 495 596 2161 58 484 1892 2286 1392 1170 1301 973 986 1726 1040 957 432 122 1957 2109 1960 1687 722 1853 34 1606 717 840 1308 2405 2123 1987 1475 1644. De prijzen kunnen worden afgehaald Talmalaan 9, Soest. De afdeling Soest van de Vereniging der Bijenteelt in Nederland hield vrij dagavond in gebouw „De Rank" een bijeenkomst in het kader van het win- terprogramma. Voorzitter A. van Breu- kelen sprak een openingswoord. Hij heette de leden op deze goedbezochte vergadering (meer dan 50 procent van het ledental was aanwezig) van harte welkom en met name de heer P. T. Hilhorst uit Den Haag. die een cause rie hield onder de titel: „De bijenteelt en de landbouw". In zijn openingswoordt herinnerde de voorzitter aan het jaar 1950, toen de bijenteelt een dieptepunt kende. Door bemiddeling van de Imkerorganisatie en het Landbouwschap heeft de bijenhou- derij de laatste jaren veel van het ver loren gegane terrein terug gekregen en is zelfs, naast de hobbysector, eveneens een toename in de beroepsimkerij te constateren. Na het openingswoord werden enkele mededelingen gedaan. Ten eerste wordt deze winter weer een beginnerscursus gehouden, die vier theorielessen en rV-Wt-S elifc Flonkerend tafelzilver, porselein en glaswerk op fonkelend damast... De distinctie van een stijl vol gedekte dinertafel. Wij nodigen u uittekomen kijken naar de vele variaties op dit thema. U bent van harte welkom op de expositie die tot 16 december wordt gehouden in de villa van Centre Classique aan de's-Gravelandseweg 51 te Hilversum. DEZE EXPOSITIE KWAM TOT STAND DOOR SAMENWERKING VAN GO EMA AT-TAFELLINNEN, VORM EN KLEUR-SERVIEZEN EN GLASWERK, RUTGERS-TAFELZILVER, CENTRE CLASSIQUE- STIJLMEUBELEN. twaalf praktische lessen omvat. Het cursusgeld bedraagt tien gulden. Ver der werden mededelingen gedaan met betrekking tot de afdelingsbibliotheek, en werden de ingekomen stukken be handeld. Hierna kreeg de heer Hilhorst het woord. Hij begon met op te merken, dat hij als geboren Soester de uitnodi ging om in Soest een causerie te hou den gaarne had aangenomen. Hij ken schetste de tegenwoordige imkerij als een hobby, waar nooit geld bij hoeft, dank zij de regeling, die met de fruit telers is getroffen voor de bestuiving van de fruitbomen. De bijen brengen voor miljoenen aan deviezen op voor ons land. Alleen de komkommerkwekers zijn niet gesteld op deze insecten aangezien zich bij bestui ving van de komkommers door bijen zaadvorming voordoet. Bij goede afslui ting met nylonnetten voor de ventila- tieramen wordt bijen- en hommel-be zoek in de kassen geweerd. Na de pauze discussieerde men over dit onderwerp. Het was voor de leden van de imkersvereniging een leerzame en interessante avond. Zoals al eerder vermeld, zal op don derdag 22 december a.s., des avonds om 8 uur, de Volkskerstzangavond worden gehouden in de Julianakerk aan de Ju- lianalaan 19 A. De burgemeester werd bereid gevonden deze avond te openen en verder zullen als sprekers optreden: Pater J. Collig- non, Missionaris te Soesterberg met als thema: Ik lag machteloos gebonden, Hij komt en maakt mij vrij; en Ds M. Wil schut, Geref. predikant te Soestdijk; thema: Hij doet mij schatten erven, die nimmermeer vergaan. Verder zullen medewerken: het Paleis- koor. de Chr. koorvereniging „Sursum Corda", Julianakerkkoor onder leiding van de heer L. J. Meijer; R.K. Kerk koor „St. Caecilea" te Soest o.l.v. de heer G. v. d. Schepop; Mannenkoor „Apollo" o.l.v. de heer G. v. d. Schep op; Kinderkoor o.l.v. mevrouw Paula van Alphen; Muziekkorps van het Le ger des Heils te Amersfoort, directeur Kapitein Spek de heer G. den Broe der, orgel. Iedereen, die hiervoor be langstelling heeft wordt uitgenodigd de ze avond samen te komen. Wanneer zulks gewenst zou zijn, wil men gaarne zorgen voor het rijden van auto's t.b.v. bejaarden en/of invaliden. Wilt U zich daarvoor dan tijdig mel den bij de heer E. Belgraver-Bilder- dijklaan 6, Soest-Zuid, telef. 5203, of H. J. Brink, Julianalaan 8, Soestdijk, telef. 2981. Maar niet alleen bejaarden zijn wel kom. Men zou ook zo graag veel jeugd zien. Kom leiders van jeugdclubs, spreekt U eens met uw meisjes en jon gens af hier heen te gaan. Jullie horen er beslist ook bij. Doordat er enige vertraging was geko men in de zomercompetitie van de Soes ter Schaakclub, kon dit jaar de kam pioen niet gehuldigd worden op onge veer dezelfde tijd waarop dit bij vori ge gelegenheden placht te geschieden, nl. begin september. Maar nu is aan alle onzekerheid een einde gekomen: de heer K. J. Vegter is schaakkampioen van Soest 1966 geworden. Hiermee is een onderbreking gekomen in de lange reeks clubkampioenschap pen, die de heer C. Samson op zijn naam heeft staan. Des te groter is de prestatie van de heer Vegter als men bedenkt, dat hij pas kort geleden als lid van de Soester Schaakclub toetrad. De huiscompetitie is weer in volle gang. Uitslagen van de op 25 november ge speelde partijen: Van Veen-Van der Wal 1-0: Gerth-Dontje 1-0; Van Coe- verden-Visser 0-1; Hilhorst-Leydes 1-0; Wamsteeker-Brands 1-0; Van Beinum- A. v. Dijk 1-0; Gordeau-Zwiers 1-0. In aansluiting aan hetgeen wij reeds in ons nummer van vrijdag schreven over de tentoonstelling en show van de Soester Vogelvrienden schreven, kan worden gemeld, dat deze werd geopend door de heer B. J. Bos uit Doorn. Het geheel maakte een prachtige indruk. Niet alleen, dat de vogels zelf al met hun prachtige kleurschakeringen een mooie indruk gaven, maar het bestuur had met haar bloemen- en sparversie- ringen het geheel een feestelijk aan zien gegeven. De heer Bos sprak hierover dan ook zijn bewondering uit en wenste het be stuur veel succes met deze vogelshow. Hierna werd de uitslag van de 's mid dags gehouden keuring bekend ge maakt. Het moet voor de keurmeesters geen gemakkelijke taak zijn geweest om uit een zo grote verscheidenheid met een bepaalde puntenwaardering winnaars aan te wijzen. Hoewel er vele le. 2e en 3e prijswin naars waren in de verschillende soor ten, willen wij volstaan met het noe men van de winnaars der kampioens- prijzen. P. J. F. Klören, mooiste vogel van de tentoonstelling. C. de Goede, mooiste Kanarie van de tentoonstelling. C. de Goede, kampioen gepigmenteerde Kanarie. J. v. d. Pol, kampioen vetstof Kanarie. C. de Goede, kampioen duo Kanarie. C. de Goede, kampioen trio Kanari. B. G. A. v. d. Vaart, kampioen Kanarie bastaarden. K. G. Wijnhoff, kampioen Derby van de Kanaries. P. J. F. Klören, kampioen van de tro pische vogels. P. J. F. Klören, kampioen bastaarden tropische vogels. J. A. Schalkx, kampioen Derby tropen. A. P. J. Wijnands, kampioen van de Parkieten. J. v. d. Pol, kampioen Duo. C. de Goede, kampioen Trio. Men verzocht ons mede te delen, dat de hedenavond door Veilig Verkeer ge organiseerde avond in gebouw „Middel- wijk" niet alleen voor de leden toe gankelijk is, maar voor iedereen. Ajje 't ming vraogt mok zeige dak nie graog an de Ples- manstraot in Soes- derbarreg zou wone. Wel arreges aanders en dan in een win keltje, waor ik pao- raopluus en stokke zou verkope. En re- zaokie zou lope, waant paoraopluus wor de daor veul ebruukt. Nie omdattut daor meer regent as arreges aanders, rnaor omdatter zoveul ratte binne. De minse durreve zongder stok of paoraopluu ut trappertaol of de graosje nie meer in, zoveul van die beeste lope d'r. Die minse hebbe zich noeng aneen eslote en een soort knokploeg evorremd. D'r is nog gin commedant benoemd as ik goed bin innelicht, maor meschien kan ik hellepe, ik weet nog een goeie. Hie woonde vroeger in Haomele. En as die nie wil dan weet ik nog een goeie fluutist, meheer Horn uut Bentveld, die fluut toch nie meer veur de K.N.V.B., meschien kan die noeng wel as ratte- vanger optreeje. Tot zolaang zulle de minse in Soesder- barreg zelluf mit paoraopluus en stokke 'n stokkie veur die ratteplaog motte ste- ke. Zullie hebbe in 't begin ok nog pao- raosols ebrukkt, maor toen bleek dattie ratte nie mit zich liete solle, dus daor binnen zullie gauw van af estapt. De minse, die paoraopluus ebruuke vor- reme de paoraotroepe, de minse dit mit stokke zwaoje binne de cavaleriste, die berieje d'rluu stokpaordje. Gezaomeluk trekke zullie ten striede teuge ut ratte- leger en de veldslaoge (of fletslaoge) binne nie van de lucht. Toch is ut de vraog of ut veul zal hel lepe, die stok- en paoraopluuslaoge in Soesderbarreg. Meschien hellepe barregstokke beter, daor zitte meraokelse pungte an en rat an 't spit is weer us wat aanders. D'r is één meheer, die het een meraokels mooie stok, een anwiesstok. Daor wiest die de beeste mee an en veur de aandere minse is ut dan nie zo moeiluk om de ratte te verslaon. Zullie in Soesderbarreg binne voortdu rend paoraot om die ratteperaode ut hoofd te kunne biede. Daorveur is ne- tuurluk een goed op pote gezette orre- genisaosie nodug en die ister dan ook. De paoraotroepe en de caveleriste doen d'rluu uuterste best om een end an die plaog te maoke. Zullie kenne ok range en stande, zoas stokslaonder eerste klas en hoofd paoraoplu-ist en zo. Zullie heb ben ut lang nie makkeluk, waant die ratte binne nie veur één gat te vange. Maor ik hoop, dat zullie nie laanger zul le hoeve vaange, waant ik vin dat de gemeente d'r wat an moet doen. Die stort teslotte al ut vuul in een grooF gat, waor die ratte vedaon komme. Ut benoeme van een rattevaanger, al is ut maor veur een paor maonde, liekt ming toch wel ut minste wat de gemeen- KLEINE Nieuwe en bespeelde 750,— tot 2800, Vanaf pl.m. 24,p. mnd. Nieuweweg 103 Telefoon 296* c j Wegens de grote belangstelling die vorige Poly-demonstratie over „haarver- zorging thuis" heeft ondervonden, vindt er op 9 december een herhaling plaats. De avond wordt gehouden in Café-Res taurant Eemland. Aanvang 8 uur. Voor de pauze zult U kunnen zien hoe U met Poly-Lock elk gewenst kapsel kunt maken. Tevens is er een demon stratie Poly-Color kleurshampoo en wor den er enkele interessante dia-shows vertoond. Na de pauze (met gratis koffie en cake) worden er adviezen gegeven over Mar- garete Astor huidverzorging en make-up. U kunt ook kosteloos deelnemen aan een tombola met leuk 3 prijzen. Denkt U erom: 9 december om 8 uur 's avonds in Eemland. Vraag nu al een toegangskaart aan uw drogist. Het is de moeite waard. Adv. SCHOENHANDEL LUXE LEDERWAREN REPARATIE-INRICHTING Koninginnelaan 76 - Telefoon 4145 VRAAGT U AAN DE SINT OOK ZE ZIJN ER EVENALS DEELNEMER SINT NICOLAASACTIE CONTANT ZEGELS

Soester Courant | 1966 | | pagina 5