jong Oranje van hier en daar JONGE KRACHT DRUKKERIJ SMIT GARAGE STAM (mtfa/ S0ESTERRERC Autorijschool VAN BUUREN Bridgeclub O.N.I. Medische dienst PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten B.D.C. -nieuws \oor leuk afwisselend werk S.E.C.-nieuws Springplank naar het Nederlands elftal Laat ze maar eens tonen wat zij waard zijn ücnauBf dealer V.V.Z.-nieuws S.E.C.-zaterdag ..De Meteoren" Medische dienst „The Red Stars" Mixed Hockey Club Soest Uitslagen 5e ronde district Gooi- en Ommeland: 2e Klasse. B.E.O. 2-O.N.I. 1 4-2. Abconi 3-O.N.I. 2 1-5. Novum 1- O.N.I. 3 0-6. 3c Klasse. G.B.C. 6-O.N.I. 4 5-1. O.N.I. 5-Fazant C.L. 4 0-6. O.N.I. 6- De Kei 4 0-6. O.N.I. 7-De Kei 3 5-1. Stand na le helft competitie. 2e Klasse A. De Kei 1 23. Amers foort 4 17. O.N.I. 2 17. B.C.D.B. 4 16. Vr. Kring 1 15. Abconi 3 2. 2e Klasse B. Hilversum 4 26. B.E.O. 2 21. O.N.I. 1 20. B.D.C. 5 13. B.C.D.B. 2 5. Fazant Cl. 1 5. 3e klasse E. O.N.I. 3 26. De Kei 1 17. Abconi 2 16. Novum 1 13. Baarn 3 12. B.C.C.B. 3 6. 3e Klasse A. G.B.C. 5 30. Gr. Wit 12 17. Fazant Cl. 4 15. B.B.C. 6 13. O.N.I. 5 9. Naarden 6 6. 3e klasse B. Vr. Kring 3 26. Abconi 4 20. Novum 2 13. De Kei 4 12. O.N.I. 6 10. Amersfoort 7 9. Derde klasse D. Amersfoort 5 21. Abconi 5 15. O.N.I. 7 15. Vr. Kring 4 5. De Kei 3 4. De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen door de artsen J. C. Rip, Soesterbergsestraat 16. tel. 2423. en H. G. Rupert, Burg. Grothestraat 49. tel. Tandartsen Zaterdag en zondag, van 13.00-13.30 uur. F. de Morrée. Dr. Rupertlaan 52. Apotheek Zaterdag en zondag apotheek „Soest- Zuid" Maandag t.e.m. vrijdag na 6 uur apotheek „Soestdijk". Oranje-Groene-Kruis Zr. Kropff. Middelwijkstraat 36, tel. 2902 "Wit-Gele-Kruis Zr. M. van Loon. Saenredamplantsoen 15. tel. 5425, b.g.g. 03490-17172. Groene Kruis Zr. Boom. Braamweg 51, tel. 4365. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk. Kerkstraat. 10.30 uur ds J. Mettau. 7 uur ds H. Roest. Jeugddienst. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds K. van Liert. 19 uur Dr. L. D. Terlaak Poot, Amers foort Tijdens de morgendienst kinderoppas. Heeskapel, Insingerstraat. 10 uur ds H. Roest. Eltheto. Driftje. 9 uur Gezinsdienst. 10.15 uur Jeugdkerk. Eikenhorst. Koninginnelaan. 7 uur ds J. Mettau. Huisdienst. Zonnegloren Soesterbergsestraat 10 uur ds J. Smit. Ichtuskerk, Alb. Cuyplaan. 10 uur de heer Scheepmaker te Utrecht. 5 uur ds J. Smit. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakcrk 10 en 5 uur ds S. de Jong. Wilhelminakerk Tijdelijk, wegens restauratie, in de Her vormde Oude Kerk aan de Torenstraat. 9 uur ds Barkey Wolff van Zeist. 5 uur ds Barkey Wolff van Zeist. GEREF. KERK Gebouw Middelwyk Talmalaan 8.30 uur ds Duits. Voorber. H. Avond maal. 3 uur ds Duits. CHR. GEREFORMEERDE KERK 10 uur ds P. Smit. 7 uur ds Brandsma van Hilversum. GEREF. GEMEENTE Kleine Rembrandtzaal 10 en 5 uur Leesdienst. Waensdag. Dankdag. 3 en 19.30 uur ds Van Haaren. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond 10.15 uur ds J. Spijker (Rem.) van Den Haag. EVANGELISCH LüTH. GEMEENTE Van Weedestraat 19 Geen dienst. Zie Baarn. ADVENTSGEMEENTE Zaterdag. 10 uur, Bijbelstudie, 11 uur ds N. Heykoop. Volle evangelie-samenkomst Maandagavond, 8 uur, evangelie-samen komst in het St. Josephgebouw, zaal Zuid. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.30 uur ds H. C. Valeton. Donderdagavond, 8.15 uur, Adventsme- ditatie. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE 10.30 uur ds A. Burghoorn, van Ede. 10.30 uur. Kinderkerk in de Kapel. KERK SOEST, Steenhoffstraat. Zondag. H. Missen 7.30, 10.30, 12.00 uur. 9 uur Hoogmis, 's Avonds 7 uur lof. In de week de H. Missen te 8 en 9 uur. KERK SOESTDIJK. Burg. Grothestraat. Zondag H. Missen 7.30, 9.00, 12.00 uur. 10.30 uur Hoogmis, 's Avonds 7.00 uur lof. In de week (uitgezonderd woens dag en zaterdag) H. Missen te 7.45 en 8.30 uur. Woensdag en zaterdag te 7.45 en 9 uur. KERK SOEST-Z., St. Willibrordusstraat. H. Missen te 8.00 en 11.30 uur. Hoogmis te 9.30 uur. 's Avonds 6.00 uur lof. Overige dagen H. Missen om 7 en 8 uur. Zaterdag 3 december, 7.30 uur, Oecumenisch Avondgebed. Derde klasse E. Fazant CJ. 2 15. Naarden 3 14. G.B.C. 9 13. 't Gooi 7 12. Hilversum 10 6. Derde klasse F. Vr. Kring 2 24. Gr. Wit 11 18. Br. Gooiers 5 15. G.B.C. 7 12. Amersfoort 7 3. O.N.I. 8 7. Derde klasse G. Hogerheide 8 28. Fazant Cl. 3 18. O.N.I. 4 13. G.B.C. 0 12. Naarden 5 8. I.F.F. 2 5. Wanneer de velden zondag niet afge keurd worden zullen 8 B.D.C.-elftallen binnen de lijnen komen. B.D.C.-E.M.M. B.D.C. zal haar vierde thuiswedstrijd spelen tegen E.M.M. uit Hilversum. E.M.M., dat vorig seizoen, evenals B.D.C. tot de sterkste teams uit de afdeling behoorde, draait dit seizoen niet zo best. Toch zal dit voor de blauw-witten een zware wedstrijd worden, daar de Hil versummers tegen B.D.C. altijd goed voetbal trachten te spelen. B.D.C. dat zondag in Utrecht tegen Voorwaarts de kans voorbij liet gaan door via een overwinning aansluiting met de kopgroep te krijgen, heeft voor eigen publiek heel wat goed te maken. De blauw-witten kunnen een goede wedstrijd spelen, doch door vele blessu res was men genoodzaakt het team vaak te wijzigen. We geloven dat de juiste formatie nog niet gevonden is. Voor zondag verwachten we echter een aantrekkelijke wedstrijd. De opstelling zal eerst vrijdagavond na de training bekend worden gemaakt. in onze moderne drukkerij vragen wij een leeftijd ongeveer 16-18 jaar. 5-daagse werkweek: zaterdags vrij. Vanzelfsprekend kunt U rekenen op een behoor lijke beloning. Aanmelden, gaarne spoedig, bij Van Weedestraat 29A - Tel. 256C. Uit de reeds 5 gespeelde wedstrijden behaalden de blauw-witten een score van 45 doelpunten, terwijl de achter hoede zich slechts 3 maal het onder spit moest delven aan hun tegenstan ders. We verwachten ook nu weer van B.D.C. 10 de volle buit. EINDE DISPENSATIE-MOGELIJKHEID Er zijn diverse spelers, die a.s. zondag niet meer uit mogen komen voor de competitiewedstrijden. Met ingang van 1 december is de dis pensatie-mogelijkheid geëindigd Wc zuilen trachten deze spelers zo spoedig mogelijk te laten keuren, zodat ze weer in competitieverband kunnen spelen. COMPLEET S.E.C.-TENUE GEVONDEN Er is een compleet voetbaltenue ge vonden langs de hoofdweg door de heer J. Oomse, Röntgenstraat Hilversum. De gegadigde kan zich in verbinding stel len met bovengenoemd adres, of even telefonisch contact opnemen met de se- kretaris van S.E.C., J. Veldhuizen, tel. 3615. S.E.C.-LOTERIJ De zevende trekking van de S.E.C.-lo terij is woensdagavond verricht door inspekteur H. G. Scholmeijer. De gelukkige was A. P. Dorrestein, In singerstraat 40, met lot nr. 1176. De volgende trekking zal plaatshebben op oude jaarsdag, 's middags. D.E.V.-S.E.C. Na twee weken niet gespeeld te hebben, is het de vraag of er zondag wel kans is om te spelen. Het terrein van D.E.V in Doorn zal niet gauw afgekeurd worden, zodat we wat deze wedstrijd betreft wel optimistisch mogen zijn. Inmiddels zijn er toch nog andere wed strijden doorgegaan, zodat S.E.C. weer wat op de ranglijst is gezakt maar S EC. kan, door de achterstallige wed strijden te winnen zich weer herstel len. Het zal geen eenvoudige opgave worden om in Doorn een punt te veroveren ten koste van de leider in deze afdeling. De eerste ontmoeting eindigde in een nederlaag voor S.E.C hetgeen de spel- verhouding weer gaf. D.E.V. beschikte over snelle vleugel spelers die met hun uitvallen ook suc ces hebben. In het S.E.C.-elftal is Leo v. Berkel te rug gekeerd, terwijl Henk Duyst deze keer reserve zal moeten staan. Wc verwachten een spannende wedstrijd met één of twee punten voor S.E.C, maar dan ook met een volledige inzet. Het Programma luidt: Ultrajectum- Saestum. Holland-Donar. Forti- tudo-Vriendenschaar. Victoria-H.M.S. D.E.V.-S.E.C. Zeist-C.D.N. S.E.C. II-ELINKWIJK IV Voor S.E.C. moet dit een overwinning kunnen worden, daar destijds de uit wedstrijd zonder moeite een 5-2 over winning werd met een gehavend elftal. Afgelopen zondag incasseerden de re serves een onnodige nederlaag tegen Veenendaal, omdat de achterhoede in de eerste helft veel te onbesuisd in greep. De eerste helft werd met een 5-1 voorsprong voor Veenendaal afge sloten. Na de rust verscheen S.E.C. met een geheel andere mentaliteit waardoor de achterstand nog verkleind kon worden tot 5-4. Voor zondag zal aanvoerder Piet v. Remmerden zijn spelers voor de aan vang een duchtig woordje dienen mee te geven om niet weer in herhaling te vallen. We rekenen erop dat middenvoor de Jong en Lenarduzzl weer zullen spelen als vorige week, en gesteund zullen worden door de andere spelers, zodat de punten in Soest blijven. In dit elftal spelen mee Aalbers, Ha- nasbei en de tot soldaat gepromoveerde Dirk v. d. Broek. Een bijzonder sterk elftal dus. S.E.C. III-UTRECHT II Voor S.E.C. 3 is er volop gelegenheid om de stemming, na afloop van de ko mende wedstrijden van zondag, zeker te stellen. Utrecht II staat als nummer één ge klasseerd en is nog ongeslagen. S.E.C. III kan de punten heel goed ge bruiken, daar de concurrenten in de vorige wedstrijd allen twee punten heb ben veroverd. Deze wedstrijd begint om half drie. Het vierde, vijfde en zesde elftal spelen ^ondag niet. TRAINING S.E.C.-ZOND AG Mocht zondag de wedstrijd tegen D.E.V. afgelast worden, dan zal S.E.C. om 12 uur trainen op het halfverharde veld. Dit geldt ook voor het tweede en derde AMERSFOORTSE BOYS 3-B.D.C. 2 B.D.C. 2 gaat in Amersfoort proberen twee punten aan hun totaal toe te voe gen door Amersf. Boys 3 te verslaan. Wanneer de blauw-witten dit gelukt komen zij weer goed in de kopgroep te zitten. De thuiswedstrijd werd destijds met 5-3 gewonnen. Bij B.D.C. speelt, na lange tijd wegens een blessure afwezig te zijn geweest. Martin van Asch weer mee. Dit kan ongetwijfeld een verster king betekenen. Wanneer B.D.C. uit de wedstrijd min der dan een winstpunt weet te behalen, zou dit een grote teleurstelling beteke nen. In het elftal ontbreken A. Brouwer en F. Bunnik. Zij mogen na 1 december niet meer uitkomen, daar zij nog niet medisch gekeurd zijn. Opstelling: doel A. Smink; achter W. v d. Hengel en T v. d. Mast; middeii M. v. Asch, B. Bakker en H. v. <f Lugt; voor B. Wigtman. F. Cameron, N. Gros, C. Dorrestein en C. Verkerk B.D.C. 3-R.K.B V.V. 3 B.D.C. 3 krijgt R.K.B.V.V. 3 uit Blari- cum op bezoek. De Soesters moeten in staat worden geacht uit deze wedstrijd zeker een winstpunt te behalen. In deze afdeling ontlopen de teams el kaar niet veel aan kracht, zodat de blauw-witten bij winst enkele plaatsen kunnen stijgen op de ranglijst. Opstelling: doel H. v. Dalen; achter A. Hilhorst en J. v. d. Deyssel; midden W. v. d. Breemer. A. Roest en J. Spoel- stra; voor P. Lankreyer. A. Wagner. R. Kleinegris, N.N. en D. Dorrestein. B.D.C. 4-V.B.O. 3 Het nog ongeslagen B.D.C. 4 zal aan treden tegen V.B.O. 3 uit Nederhorst den Berg. B.D.C.dat de uitwedstrijd met royale cijfers won, moet ook nu weer in staat worden geacht om de volle buit in Soest te houden. L.V.V. 6-B.D.C. 6 B.D.C. 6 gaat naar Laren om L.V.V. 6 te bekampen. We geloven dat dit voor de blauw-witten een te zware opgave zal betekenen. Een puntenverdeling zou reeds een verdienstelijk resultaat be tekenen. E.M.M. 6-B.D.C. 7 Het ook nog ongeslagen B.D.C. 7 trekt naar Hilversum, om de strijd aan te binden met E.M.M. 6. Om hun positie aan de kop te verste vigen zullen de mannen van Frans Du- wel ook hier de beide punten weg die nen te halen. D.O.N.A.R. 7-B.D.C. 9 B.D.C. 9 dat ook nog goed geklasseerd staat zal strijd moeten leveren tegen Donar 7 in Hilversum. Dit zal een zware opgave betekenen voor de blauw-witten. B.D.C. 10-S.D.O. 9 Ook B.D.C. 10 is nog ongeslagen. De blauw-witte veteranen zullen in de thuiswedstrijd tegen S.D.O. 9 proberen dit te handhaven. „Wü werken zelfs toe naar drie nationale elftallen, die vrijwel van gelijke sterkte zijn," vertelt Siem Plooyer. een van de assistenten van trainer George Kessler. De bondscoach voegt hier aan toe: „Ik ben al tevreden als er per seizoen twee spelers van Jong Oranje met succes kunnen doorstoten naar het Neder lands elftal." Aan de jeugd is de toekomst, zo luidt een bekend gezegde en dat geldt zeker in de voetbalwereld. Tegen 1970, wanneer de wereldkampioenschappen voetbal in Mexico plaatsvinden, wil onze bondscoach de beschikking hebben over ongeveer twintig spelers, die allen in het oranjeshirt ervaring hebben opgedaan en elkaar in voctbalkundc niet veel ontlopen. Een moeilijke opgave als men bedenkt dat in de afgelopen jaren de coaches al met de handen in het haar zaten, als één uitblinkende speler (bijvoorbeeld Mouljjn) niet beschikbaar was. ER IS JONG TALENT GENOEG De ploeg van Jong Oranje heeft dit seizoen al enkele malen van zich doen spreken. Een fraai triomf van 4-1 op de B-selectie van Tsjecho-Slowaije trok terecht de aandacht en het gelijkspel (2-2) tegen de B-selectie vin Roemenië was misschien ietwat teleurstellend, maar gezien de kwaliteiten van le Roe meense voetballers toch eigenlijk hele-, maal niet zo gek. Renault R 4 Luxe v.a. 4.495, Dauphine Gordini v.a. 5.385. Renault R 8 v.a. 5.960. Renault R 10 Major v.a. 6.495, Caravelle Coupé v.a- 10.530. Renault Rambler v.a. 14.450. Nieuwerhoekplein 1 - Soestdijk Telefoon 2850. Voor goede, jonge voetballers is Jong Oranje een springplank naar het Neder lands elftal. Hier kunnen talentvolle jeugdige wedstrijdervaring in interna tionaal verband opdoen waardoor de ..sprong" gemakkelijkeer zal lukken. Aan het einde van het vorig seizoen vroeg men zich af, wat er nu eigenlijk veranderd was sinds Kessler de leiding van het Nederlands elftal in handen had genomen. Voor het overgrote deel bestond het nationale team immers nog steeds uit de oude getrouwen, waarmee het Dennis Neville niet gelukt was door de voorronden voor de wereldkam pioenschappen in Engeland heen te ko men. De bondscoach zegt echter: He lemaal waar is dat niet. Ik heb Willv Dullens en Van der Kuylen van P.S.V laten debuteren. Voor de rest leek het me onverstandig om in één klap het gehele elftal om te gooien. Veranderin gen moeten geleidelijk worden inge voerd". Mogelijkheden Kessler schijnt deze laatste woorden waar te willen maken. Langzamerhand krijgen toch meer jonge spelers de kans om het Oranjeshirt te dragen. Zuurbier, de succesvolle achterspeler van Ajax. kreeg tegen Tsjecho-Slowa- kije een kans en hij heeft die benut ook. Het zou ons niet verbazen, wanneer zijn clubgenoot van Duivenbode bin nenkort Cor Veldhoen nog van zijn vas te plaats zou verdringen. Op het mid denveld lijkt de keuze ook groter te worden. Pijs, Muller en Dullens zijn daar reeds beproefde krachten, maar ook van de Go Ahead-speler Strik koes teren wij grote verwachtingen, terwijl de A.D.O.'er De Zoete nog geenszins is uitgeteld. Een uitstekend verdediger is de Go Ahead-stopper Warnas, een man die in de naaste toekomst stellig nog een be dreiging voor Daan Schrijvers zal gaan vormen. Over keepers behoeven wij niet be zorgd te zijn. Tonny van Leeuwen zou allang onder de nationale lat hebben gestaan, als Eddy P. G. niet zo con stant was gebleven en verder weten ook een Pim Doesburg en de A.D.O.-er Thie van wanten. Als toekomstige voor- waartsen van Oranje hebben zich de D.F.C.'er Kleinjan, Rensenbrink (D.W.S.) Geurtsen (M.V.V.) en Pahlplatz (Ensche de) reeds aangediend. Lagere divisies Toch zou de vader van ons elftal er goed aan doen ook eens naar spelers in de lagere divisies uit te zien. Daar zit meer talent onder dan alleen Klein jan. Het verschil in voetbalkwaliteit tussen de verschillende divisies is toch minder groot dan enkele jaren geleden. Dat wordt dit seizoen wel overduide lijk bewezen. De newcoomers in de eredivisie (N.A.CXerxes en Sittardia) doen het in de hoogste afdeling uitste kend. Sittardia was zelfs een van de weinige ploegen, waar Ajax niet van kon winnen. En kijkt u eens naar de stand in de eerste divisie! Pas gepromoveerde teams als Den Bosch en D.F.C. prijken hier trots in de bovenste helft van de rang lijst en koesteren terecht hoge aspira ties. Een ploeg als Zaanstreek, die vorig seizoen op het nippertje promoveerde, handhaaft zich uitstekend. En het Arn hemse Vitesse heeft zijn aanpassings moeilijkheden kennelijk overwonnen, terwijl promovendus R.C.H. de reputa tie van reuzendoder heeft gekregen. Durven Kortom, we kunnen bepaald niet be weren, dat het voor voetballers uit een lagere afdeling zo moeilijk is zich in een hoger milieu aan te passen. Al met al mogen we stellen, dat onze vertrou wensman met gemak twee elftallen van ..Jong Oranje" kan samenstellen, die el kaar in kracht nauwelijks zullen ont lopen en dat geeft goede hoop voor de toekomst. Alleen zal hij er goed aan doen een jonge speler, die de pech heeft dat een betere kracht hem de weg naar het nationale elftal afsnijdt, toch eens een kans te geven om interland-routine op te doen. Dat moet dan misschien niet gebeuren in een bekerwedstrijd, maar in een vriendschappelijke ontmoeting zijn dergelijke experimenten stellig wel verantwoord. Waarom zou bijvoorbeeld tegen de Bel gen nu eens niet Van Leeuwen, in plaats van Eddy P. G. het nationale doel kunnen verdedigen? Waarom in zon ontmoeting niet eens Strik in plaats van de langzamerhand wat ouder wordende Muller opgesteld? Laat men gerust deze risico's nemen. In de af gelopen jaren hebben wij als voetbal land wellicht daarom zoveel aan presti ge ingeboet, omdat er vrijwel nooit ri sico's werden genomen. Ga NaaaSP'JKER TEL.29R2 50ESTERBERGSE5TR 26 elftal, dat de conditie nog wel wat kan opvoeren. Na afloop van deze training zullen de spelers, eventueel met hun dames, ge bruik kunnen maken van een heerlijk bord erwtensoep, en voor liefhebbers zelfs meer. Als de wedstrijd tegen D.E.V. wel doorgang vindt, wordt deze snertmaaltijd om 6 uur gehouden. Misschien kunnen S.E.C. II en S.E.C. III door onderling een vriendschappelijke wedstrijd spelen om de tijd enigszins te overbruggen. Het ligt in de bedoeling van het S.E.C.- bestuur om gedurende de winter zoveel mgoelijk te trainen en dan na afloop de spelers nog enige tijd gezellig bij elkaar te houden, om de onderlinge band wat te verstevigen. Indien de weersomstandigheden het toe laten zullen morgen (zaterdag) alle V.V.Z.-seniorenelftallen het groene veld betreden. RENSWOUDE 1-V.V.Z. 1 Voor V.V.Z. I staat een zeer belangrijke wedstrijd op het programma, aangezien een bezoek wordt gebracht aan koplo per Renswoude. Indien het V.V.Z. gelukt beide winst punten te veroveren, dan keert de spanning in deze afdeling weer terug. De thuiswedstrijd eindigde destijds in een 4-4 gelijkspel. De groen-witten kun nen voor deze wedstrijd beschikken over G Floor, hetgeen o.i., een versterking zal zijn. Aanvang van de wedstrijd 14.30 uur. ZUIDVOGELS 3-V.V.Z. 2 Het 2e elftal gaat naar Huizen teneinde Zuidvogels 3 te bestrijden. Op eigen terrein is deze tegenstander noeilijk te verslaan, en toch moet het mogelijk zijn beide punten mee naar Soest te nemen. Aanvang van de wedstrijd 14.30 uur. V.V.Z. 3-BLOEMENKWARTIER 4 Als Pluvius ophoudt met regenwater te laten nederdalen, waardoor het V.V.Z.-terrein misschien bespeelbaar is, dan speelt V.V.Z. 3 tegen Bloemenkwar- tier uit Hilversum. Het wordt tijd, dat V.V.Z. 3 winstpun ten gaat behalen, aangezien anders de gradatiegevaar gaat dreigen. Bij even tuele winst van V.V.Z. wordt de laatste plaats aan Bloemenkwartier overge dragen. Aanvang wedstrijd 14.30 uur. V.V.Z. 4-C.J.V.V. 5 Hel jonge vierde elftal doet het tot nu toe zeer goed. Zaterdag echter wacht hen zware tegenstand. Desondanks be staat de mogelijkheid tenminste één punt te veroveren. S.E.C. 3-V.V.Z. 5 V.V.Z. blijft in Soest en speelt aan de Bosstraat tegen S.E.C. 3. De oudere V.V.Z.-spelers zullen het te gen de veel jongere tegenstanders moei lijk krijgen. Aanvang wedstrijd 14.30 uur. V.V.Z. JEUGDAFDELING Door de K.N.V.B. zijn voor de jeugd geen wedstrijden vastgesteld, zodat de jeugdleden deze vrije middag kunnen gebruiken om met St. Nicolaas te pra ten. c Het is nu reeds zo goed als zeker dat de elftallen van S.E C.-zaterdag niet zul len spelen. S.E.C. I moet naar de Jo- hanna Polder en dit terrein zal wel worden afgekeurd, terwijl de velden aan de Bosstraat ook niet geschikt zul len zijn om het tweede en derde elftal te laten spelen. Het S.E.C.-bestuur heeft daarom beslo ten om een training te houden in de vorm van een oefenpartijtje voor alle drie de elftallen, 's middags om half vier, op het halfverharde veld. Mocht het eerste elftal toch nog spelen, dan worden de volgende spelers uitge nodigd om te komen naar het S.E.C.- clubhuis, zaterdagmidag om half twee: Kramer, v. d. Schagt, Rijken, Sengers, Beijer, Wolfsen. Nijhuis, A. Hodde, Hop. Hartman en Vink. OPSTELLINGEN S.E.C. D.E.V. I-S.E.C. I. Aanvang 14.30 uur: doel J. Hattem: achter L. de Rooy, J. Krijt, L. Ruttenberg en A. Hooyer; mid den K. Dorrestein x B. v. Veen: voor T. Surstedt, P. v. Boeven. L. v. Berkel en F. Dettmer. Reservé: H. Duist. M. v. d. Broek. S.E.C. II-ELINKWIJK IV, aanvang 12.00 uur: doel M. v. d. Broek; achter Hoed, Rodermond, R. Dorrestein en P. v. Remmerden. midden C. Aalbers en W. Brouwer; voor Lenarduzie. D. de Jong, D. Hanasbey en D. J. v. Broek. Reserve H. Luschen. S.E.C. III-UTRECHT II. Aanvang 14.30 uur: doel B. v. Essen; achter D. Hooyer, V. Abbel en W. de Vries; miden P. Huizinga en W. Pothoven; voor K. Wildenburg. D v. Hagelen, W. de Bruin, Pureveen en P. v. d. Brakel. Reserve P. Cornelissen. Programma zondag 4 december: Meteoren Ill-Olympia III, 14.00 uur. Excelsior jun.-Meteoren jun.. 14.00 uur Opstellingen 3e twaalftal. Coby v. Gelder, Gerda v. d. Biezen, Hanny v. d. Biezen, Wil Huurdeman. Hetty Kruitbos. Ciska Wiss, Ben Zeypveld, Willem 't Lam, Rudi Lagemaat, Jos Minkels, Jon Verlinden. Henk Friebel. Junioren. Hanneke v. Gestel. Henny Kraay, Olga Kweekei, Corrie v. Nieu- wenhuizen, Ans Groenesteyn. Lies Ouwerkerk, Roel Hermsen, Ries Herm- sen. Otto van den Bor, Johan v. d. Heiden, Dik Wouters, Bart Veldhuis. Dokter W. F. van den Helm Prlnj Alexanderweg 82, Huis ter Heide, tele foon 03404-31574. neemt in het a.s weekeinde de dienst waar voor de art sen A. Th. M. Splinter en J. c. Lucas te Soesterberg en D. J. R. Jellema te Den Dolder. Dokter L. H. Brandt. Dolderseweg 59, Den Dolder, tel. 03402-2696, neemt de dienst waar voor dokter A. J. W. Ha- gedoorn te Soesterberg. VOETBAL De opstelling van het eerste elftal van „Soesterberg" voor a.s. zondag is als volgt: Thuis tegen M.S.V '19: doel Wielders; achter Klip, Appeldoorn; mid den van Twigt. Krah. Kenter; voor Es- meijer, Geers, W. Huisman, J. Huisman en Venekamp. JUBILEUM GROENE KRUIS Het comité voor de viering van het 60-jarig jubileum van het Groene Kruis „Huis ter Heide en Omstreken" waar van Soesterberg de grootste afdeling uitmaakt, schrijft ons het volgende: Het Groene Kruis jubileert, want het be staat binnenkort 60 jaar, een diaman ten feest! Stellig is er reden tot feest vieren, want de verenigin? pakt nog steeds problemen van de wijkverpleging op frisse wijze aan en de wijkzusters en gezinshulpen staan altijd klaar om hulp te brengen waar dit nodig mocht zijn. Geheel naar de zinspreuk, die bij de oprichting werd gekozen. Voor al len, door allen". Begonnen wij met één wijkverplet ster, die lopend van patiënt naar pa tiënt ging, nu zijn er 3 verpleegs' - paraat om hun zeer nuttige werk te verrichten. Zij zijn gemotoriseerd, want de nieuwe tijd vraagt nieuwe middelen. Daarnaast zijn er de gezinshulpen ge komen, die bij ziekte de taak van d huisvrouw overnemen. Het oudste wijkgebouw is reeds lang verdwenen, maar er staat een gebou - in Huis ter Heide, terwijl wij, tege met dit jubileum, een nieuw modern wijkgebouw in Den Dolder kunr i ope nen. Voor Soesterberg bestaan planner om te komen tot iets als een gezond heidscentrum. U begrijpt, dat dit a geld kost en toch wordt dit allemaal geboden voor een contributie die zo laag mogelijk is gesteld. Wij menen daarom bij dit jubileum een beroep op de bevolking te mogen doen om oru- Groene Kruis een extra geldelijke "eun te geven. Het geld zal goed worden be steed, want u weet: altijd staat het Groene Kruis klaar om hulp te komen bieden. Er ontbreken echter nog een aantal artikelen die heus wel noodza - lijk zijn, zoals een opvouwbare invali dewagen, een hoogtezon. voorziening^ voor het wassen van de haren in bed elektrisch verwarmde kussens en twee ledikanten met moderne toebehoren (ruggesteun en bedtafel). Allerlei a - kelen die uit de normale middelen r. aangeschaft kunnen worden. Met alles is een bedrag van rond 3500,— gemoeid. U kunt uw bijdragen persoonlijk afge ven aan de leden van het comité Het comité bestaat o.m. uit dokter W. F. van den Helm, arts. Prins Alexander weg 2. Huis ter Heide en E. J Kare Gen. Winkelmanstraat 56. Soesterberg. ZATERDAGVOETBAL F.A.K.-SOESTERBERG 2-1 In haar uitwedstrijd tegen F.A.K. heeft Soesterberg met 2-1 verloren. Gezien de talrijke aanvallen, die er wederzijds werden opgezet, had men kunnen ver wachten dat er meer doelpunten in de ze wedstrijd zouden worden gemaakt, doch de defensies boden hiervoor geen kans. De gastheren slaagden er even wel in het doel toch nog tweemaal te passeren, terwijl Soesterberg maar een maal hierin slaagde, zodat zij bii het einde tegen een 2-1 verlies aankeek. 10 LESUREN f 55 MET DE NIEUWSTE V.W 1300 Laanstraat 20 - Telefoon 4685 Morgenavond spelen de junioren in de Beatrixhal te Utrecht tegen S.V.S.-B uit Bunschoten. Aanvang 19.00 uur. Verwacht mag worden, dat tegen het laag genoteerde tweede juniorenteam van Bunschoten een duidelijke over winning behaald wordt, zodat er weer twee winstpunten mee naar huis geno men kunnen worden. Zondagavond speelt het herenteam van Red Stars, ook in de Beatrixhal in Utrecht, tegen Nijenrode 2. Aanvang 21.20 uur. Hopenlijk zal Red Stars niet op dit late aanvangsuur reeds in de stemming van het Sinterklaasfeest zijn, aangezien Nijenrode een zeer zware te genstander is, die eveneens erg hoog genoteerd staat. Jammer is het, dat Rudi Blok sr. zon dagavond verhinderd is mee te spelen. De voorlopige opstelling wordt nu ge vormd door: Jan van Fulpen. Rinus Valk, John Bleyenberg, Hans Bosboom en Bert Majoor. Programma voor zondag: Heren I-Schaerweide II. 14 uur. Schaerweide V-Dames 1TI, 12.30 uur. I

Soester Courant | 1966 | | pagina 12