soest 1966 gezien öoor öe Gamena le rij v.l.n.r. Op 27 juni vond de officiële opening plaats van de Lagere Technisch School „Eemland" door H.K.H. Prinses Margriet, waarbij zij op de binnenplaats een beeld onthulde. Op 11 augustus reikte burgemeester mr. S. P. baron Bentinck aan Adriaan van Esveld het eremetaal uit van de „Mij. tot redding van drenkelingen" voor zijn kordaat optreden, waardoor hij het leven redde van Carla Verwoerd. 2e rij v.l.n.r. Zoals gewoonlijk veel belangstelling bij de zanghulde, die op de verjaardag van H. M. Koningin Juliana aan het gemeentebestuur werd gebracht. Een grote verbetering was weer de verlichte rich tingwijzers bi] de splitsing Birkstraat - Soester- bergsestraat. Door een 6-3 zege op F.A.K. en meerdere prachtige overwinningen werd S.E.C.-honkbal ongeslagen kampioen in de le klasse rayon Gooi - Utrecht. 3e rij v.l.n.r. Voor de Coöp. Raiffeisenbank te Soest was 11 januari een heugelijke dag, want toen werd het 60-jarig bestaan gevierd met een druk bezochte receptie. Op 19 oktober werd opa G. H. Schimmel, Konïn- ginnelaan 52 honderd jaar en werd hij hierbij ge feliciteerd door de burgemeester van Soest. De Soester Jan Roest, na terugkeer van 'n Zuidpool expeditie, waarvan wij een uitgebreid wedervaren in onze krant opnamen. 4e rij v.l.n.r.Op 11 juni kreeg Soest toch een voetbalkampioen en wel de zaterdagvereniging V.V.Z. Een dodelijk ongeluk vond in de nacht van 9 op 10 juli plaats op de Soesterbergsestraat bij de Van Beuningenlaan. De auto brak in twee stukken. Het voorste stuk vond men 100 meter verder.

Soester Courant | 1966 | | pagina 11