ofn stoel Ton Beuken INTER - REAL Peugeot WVl. 1:W Uw succes is onze reclame DE WITTE POMPEN FUGERS RIJWIELEN GARAGE STAM SOESTERRERG Officiële mededelingen 53 ci „The Red Stars" Auto- en Vrachtwagen- rijschool D. ENGEL B.D.C. -nieuws S.E.C.-nieuws 15 februari op beeldscherm Concurrent voor de politici Inter moet thuis winnen! De vouwfiets voor de gehele familie 235,- Itmult dealer S.E.C.-zaterdag Uw RECORDER staat klaar bij „DE GOUDEN SNAAR" V.V.Z.-nieuws Medische dienst Voetbal Collecte „Zonnestraal" Soesterberger benoemd tot lector Soesterberg 1 verloor na felle strijd Wederopbomvwet Mixed Hockey Club Soest Hinderwet 65 ci RED STARS A-TAVENO B 36-43 Het is het juniorenteam woensdagavond niet gelukt de belangrijke wedstrijd te gen Taveno te winnen. Deze wedstrijd werd in de Amersfoortse Sporthal ge speeld en het is kenmerkend maar de junioren kunnen in deze hal altijd moeilijk uit de voeten komen. Tevens hadden ze ook geen geluk met hun af standschoten. In de eerste helft nam Red Stars de leiding met 2-0. Spoedig daarna werd het 2-2 en zo ging het de hele eerste helft praktisch door met een kleine voorsprong aan het eind van de eerste helft voor Taveno. nl. 17.14. Taveno had een duidelijk lengte voor deel en dit wisten ze in de tweede helft uit te buiten door alle rebounds af te vangen en dan te doelen. HET BEHOUD VAN UW TANDEN Onbetwist de beste tandpasta Red Stars kwam achter met 31-22, maar plotseling liep het weer even en kwa men ze terug tot 31-30. Hierna drukte Taveno B door en wist deze wedstrijd zodoende verdiend te winnen met 43-36. Doelpunten werden gemaakt door "Wim Jansen Schippers 13. Harry Versluijs 10, John Woerdeman 4. William Chang 4, Allan Harris 3 en Bart Jansen Schip pers 2. RED STARS 1-U.V.V. 3 59-51 Eveneens speelde woensdagavond het herenteam van Red Stars in de Amers foortse Sporthal, echter met meer suc ces. In een zeer enerverende doch spor tief gespeelde wedstrijd wist Red Stars de balans i zijn voordeel te brengen. Het zag er in de eerste helf nog niet raar uit dat Red Stars zou winnen. Doch ook in deze wedstrijd was er een zeer wisselende score. Bij de stand 12-13 ging Red Stars even door de knieën en kwam op een achterstand van 12-19 te staan. Gelukkig is de mentaliteit, de sfeer en het uithoudingsvermogen bij de Red Starsploeg groot waardoor zij toch weer even terug wisten te komen. De eerste helft was toch nog voor U.V.V. met 33-28. In het begin van de tweede helft werd het zelfs 29-30 voor U.V.V. Toen achtte Red Stars zijn tijd gekomen en wist het team op wonderbaarlijke wijze terug te komen tot de stand 45-45. Nog waren de reserves niet uitgeput en bereikte het team een zeer verdiende 59-51 over winning. Hedenavond spelen de junioren weer een zeer zware wedstrijd tegen het sterke B.C.H. Deze wedstrijd wordt in Hilversum gespeeld en thuis is B.C.H. altijd een zeer zware tegenstander. De junioren zullen echter al hun krach ten bij elkaar bundelen om een eervol resultaat te bereiken. Zaterdagmiddag (morgen) speelt het ju niorenteam wéér, dan in de Utrechtse Beatrixhal. Aanvang 16.20 uur. De wed strijd wordt gespeeld tegen de nieuwe Utrechtse vereniging O.S.G. Mammoets. Zondagavond a.s. treden de heren weer aan. Zij ontmoeten dan Flinstones 2, ook uit Utrecht. Deze wedstrijd heeft plaats in de Beatrixhal te Utrecht, aan- vang 19.00 uur. Bosstraat 5, telefoon 2543 en Kerkstraat 51. telefoon 6621. ff f67,50 of uw gehele interieur... Bij Ton Beuken kunt u terecht. Ton Beuken geeft u adviezen, die afgestemd zijn op uw stijlgevoel en budget. Samen met u ontwerpt Ton Beuken uw interieurplan. interieurverzorging Soesterbergsestraat 51 - Soest t.o. busstation Soest Telefoon 02955-2180 B.D.C.-'t GOOI Zondag om 2.30 uur ontvangt B.D.C. koploper 't Gooi aan de Bosstraat. Bei de ploegen hebben de punten hard no dig. B.D.C. omdat ze niet in de buurt van de rode lantaarn moet komen, en 't Gooi om concurrent Naarden op af stand te houden. De uitwedstrijd werd na een uiterst spannende strijd, afge sloten met een 2-2 gelijkspel. De B.D.C. opstelling zal wel afwijken van die van zondag j.1. want Jos Brou wer zal wel door de bond geschorst worden. Om tot een zo goed mogelijke prestatie te komen heeft B.D.C. de hulp nodig van haar publiek, zodat we ver wachten dat zij de blauw-witten zo veel mogelijk zullen aanmoedigen. De B.D.C.-ers hebben vaak de gewoon te om tegen sterke tegenstanders goed voetbal te tonen, zodat er voor zondag wel eens een spannende wedstrijd ver wacht kan worden. Het team zal vrijdagavond na de trai ning uit de volgende spelers samenge steld worden: E. v. Thienen, R. Brouwer, T. v. d. Mast, J. v. Fulpen, J. Beyer, G. Egbers, A. Voet, M. v. d. Lugt, B Wigtman, A. v. d. Breemer, J. Brouwer, B. Bakker en J. Dorrestein. VEENSCHE BOYS 2-B.D.C. 2 B.D.C. 2 heeft zondag j.1. haar kam pioenskansen verspeeld door van hekke- sluiter B.V.C. te verliezen met 2-1. Zondag om 2.30 uur binden de reserves in Nijkerk de strijd aan met Veensche Boys 2. Veensche Boys neemt ook een zeer be scheiden plaats in op de ranglijst, zo dat op papier gezien hier voor B.D.C. winst in moet zitten. Opstelling. Doel A. Smink; achter P. Hilhorst en A. Brouwer; midden W. v. d. Hengel, M. v. Asch en F. Bunnik; voor F. Cameron, C. Dorrestein, N. Gros, B. Wigtman en D. Dorrestein. B.D.C. 3-ZEBRA'S 3 B.D.C. 3, dat de laatste weken weer goed draait, krijgt zondag om 1.45 uur Zebra's 3 op bezoek. De sterke Hilversummers kunnen dus op een warm onthaal rekenen. Een puntenverdeling zal een redelijk resultaat zijn. Opstelling. Doel H. v. Dalen; achter A. Hilhorst en J. v. d. Deyssel; midden W. v. d. Breemer, A. Roest c J. Spoel- stra; voor P. Lankrijer, H. v. Dijk. A. Wagner, R. Kleinegris en K. Verkerk. B.D.C. 4-A.S.V. 3 Het ongeslagen B.D.C. 4 speelt om 12 uur thuis tegen A.S.V. 3. Deze ploeg neemt de laatste plaats in op de rang lijst, zodat de blauw-witten weer winst moeten kunnen behalen. Ze mogen ech ter hun tegenstander niet onderschat ten. Opstelling. Doel W. Schimmel; achter B. Schimmel en P. Hooft; midden J. v. d. Meulen, A. Brouwer en H. Hilhorst; voor H. v. Isselt, C. Wolfsen, M. v. Dijk, M. Lenarduzzi en H. Kroder. BAARN 5-B.D.C. G B.D.C. 6 krijgt de moeilijke taak om Baarn 5 te weerstaan. We mogen hier niet op een winstpunt reker.en. B.D.C. 7-E.M.IVI. 6 B.D.C. 7 krijgt E.M.M. 6 op bezoek. De blauw-witten zijn nog steeds onge slagen en ruikt het kampioenschap reeds. Wanneer de mannen van verzorger B. Roest weer zo spelen als zondag j.1. te gen Victoria 6 (9-4 gewonnen) rekenen we ook nu weer op winst, temeer daar schutter G. Hilhorst weer aardig op dreef is. MINISTERPARK 3-B.D.C. 8 B.D.C. 8, dat zondag j.1. won van E.M.M. 7, gaan op bezoek bij Minister- park 3. Ook hier verwachten we wel een winstpunt. C.D.N.S.E.C. De eerste uitwedstrijd waarin S.E.C. de volle winst behaalde was j.1. zondag te gen Fortitudo. Deze club had slechts 4 punten en stond op de laatste plaats. Tegen C.D.N. zal dit niet zo gemakke lijk gaan. Deze club beschikt over jonge en zeer snelle spelers. S.E.C. heeft de eerste ontmoeting tegen C.D.N. thuis met 3-0 gewonnen, maar uit speelt S.E.C. dit seizoen nogal onge lukkig. De Driebergenaren bezetten de vijfde plaats en staan drie punten boven S.E.C. Vorig seizoen presteerde deze club het om alle laatste wedstrijden te winnen, iets wat onmogelijk leek. Dit seizoen spelen ze echter stukken beter. Het S.E.C.-team is ongewijzigd geble ven en zal het zondag dienen waar te maken of het een goede greep is ge weest. Opstelling: doel J. Hattem; achter L. de Rooy, J. Krijt, L. Ruttenberg en A. Hooijer; midden P. van Boeyen en B. van Veen; voor F. Dettmer, K. Dorre stein, H. Duyst en D. J. v. d. Broek. Reserves B. van Essen, Hanasbei, Hui- zinga en W. Brouwer. Het programma voor zondag is alsvolgt C.D.N.-S.E.C. H.M.S.-Zeist. Vrienden- schaar-D.E.V. Donar-Victoria. Saestum- Fotitudo. Ultrajectum-Holland. HERCULES 3—S.E.C. 2 S.E.C. 2 gaat weer met een sterk elftal een wedstrijd tegemoet, die gemakkelijk gewonnen kan worden. Ze bewijzen echter steeds het tegendeel. De laatste vier wedstrijden zijn dan ook allen geëindigd in nederlagen. Toch zal S.E.C. 2 zondag de punten mee naar huis moeten nemen, wil het niet tot de laatste plaats terugvallen. De politici hadden het zo mooi voor elkaar! Op de avond van de vijftiende februari zouden radio en televisie regelmatig de verkiezingsuitslagen publiceren en uiteraard zouden verschillende kamerleden en ministers worden geïnterviewd. In dit plan is geen verandering gekomen. Maar onze radio- en televisiecommenta toren zullen nu moeten opboksen tegen een concurrentie, die de kijk- en luister dichtheid op de gereserveerde zenders tot een laag percentage terugbrengt. Want op het tweede televisienet zal op deze avond het Europacupduel tussen Inter Milaan en Real Madrid worden uigtezonden, en welke politicus is tegen deze con currentie bestand? Een topduel, dit treffen tussen de twee sterkste ploegen van ons continent, die de pecht hebben gehad vóór de finale reeds tegen elkaar te loten. In de nationale competitie gaat het In ter Milaan en vooral Real Madrid op het ogenblik voor de wind. In de sterke Italiaanse competitie ondervonden de Milanezen geduchte concurrentie van het vermaarde Juventus, de sterrenploeg uit Turijn, maar tot dusver heeft In ter de kop weten te behouden. Real Madrid begon de competitie nogal zwak jes, kreeg een morele opdoffer door de nederlaag tegen de kampioen van Uru- quay (om het wereldkampioenschap voor clubs), maar de laatste maanden zijn de Madrilenen weer ongenaakbaar en be zetten de eerste plaats met een comfor tabele voorsprong. Het Europacupavontuur is voor Inter succesvol begonnen. Twee sterke tegen standers, te weten Torpedo en Vasas Boedapest, werden uitgeschakeld, en vooral de 2-0 overwinning in Boeda pest bevestigde de uitstekende vorm van de Milanese topploeg. Real hoefde als bekerhouder niet in de eerste ronde uit te komen, maar moest in de tweede ronde direct al tegen München aantre den. Deze lastige tegenstander werd pas na heel veel moeite bedwongen. Vorig seizoen werd Inter tot veler ver rassing door Real Madrid uitgeschakeld. Dat gebeurde in de halve finale, toen Inter uit met 1-0 verloor maar thuis niet verder kwam dan 1-1. Hechte defensie Wil Inter dit seizoen voor de derde maal de Europacup veroveren, dan zal het de thuiswedstrijd tegen de Spanjaarden be slist moeten winnen. Dat behoeft niet met ruim verschil te gebeuren. Elke club, die eerst thuisuitkomt tegen Real, moet met ruim verschil winnen om in Madrid nog een kans te maken, maar dat geldt niet voor Inter. De Milanezen beschikken over zo'n verschrikkelijk hechte defensie, dat zij zoals al vaak bewezen is, aan één doelpunt verschil meestal voldoende hebben om een vol gende ronde te bereiken. In die defensie zult u vooral het emi nente werk van Fachetti (de back die ook dikwijls doelpunten voor zijn club maakt), Burgnich, Guarneri en doelman Sarti kunnen bewonderen. De voorhoede van Real, die niet te vergelijken is met het met sterren als Puskas en Di Stefa- no uitgeruste kwartet dat eens alle de fensies van Europa onder de voet liep, zal weinig kans maken door deze be tonnen muur heen te breken. Dat wil niet zeggen dat de Madrilenen volkomen kansloos zijn om een doelpunt te scoren. Hun enige waarlijk grootse voorhoedespeler is de snelle Amancio, die met zijn indrukwekkende solo's te allen tijde in staat is om de vijandelijke defensie te verrassen. Maar bovendien zal Inter moeten aanvallen om de doel punten te maken, die hen de mogelijk heid scheppen de return in Madrid te overleven. Dat wil zeggen dat men niet constant defensief kan spelen en wan neer Inter ten aanval trekt, krijgt Real misschien toch de ruimte om tegenstoten te arrangeren Bang voor elkaar Nu zal de Inter-voorhoede toch moeite hebben om de Madrileense defensie te overrompelen. In die Spaanse verdedi ging zijn doelman Betancourt, achter- speler Sanchis en vooral kanthalf Zocco spelers van allure. U moet vooral eens op die Zocco letten, een intelligente, technisch voortreffelijke voetballer, die men gerust op één lijn met een Becken- bauer en Bobby Moore kan stellen. Reeds meer dan 25 jaar het goedkoopste adres voor Bij grote afname van Petroleum of Huisbrandolie no. 1 speciale prijzen. Wij leveren uitsluitend merkprodukten. Dan loopt er in Inters voorlinie ook het nodige talent rond. Dirigent van de aan val is de befaamde Spanjaard Suarez, een van de beste voetballers ter wereld, die schutter Mazzola ongetwijfeld weer van vele passes zal voorzien. De Bra ziliaan Jair en de zwervende Mario Cor so bezetten de beide vleugels van Inter en ook van hem mag men knappe acties verwachten. Niemand kan zeggen of InterReal Ma drid een briljante of een saaie wedstrijd wordt. Wanneer beide ploegen enthou siast op de aanval gaan spelen, dan zal het stellig een „grote wedstrijd" worden, een treffen op zeer hoog niveau. Niet onmogelijk is echter, dat beide ploegen bang voor elkaar zijn en geen enkel ri sico durven nemen. Uiteraard zullen de miljoenen televisiekijkers hopen op een spannend, briljant voetbalgevecht, dat beide ploegen aan hun reputatie toch eigenlijk ook wel verplicht zijn. TOM NODDY KERKSTRAAT 3 TELEFOON 2030. Opstelling: doel B. van Essen; achter R. Hoed, P. Huizlnga, Rodermond en P. van Remmerden; midden L. v. Breu- kelen en R. Dorrestein; voor S. Lenar duzzi, C. Aalbers, T. Surstedt en L. van Berkel. Reserve P. v. d. Brakel. KAMPONG 2—S.E.C. 3 Zou het derde elftal nog in staat zijn om na de overwinning op K.D.S., j.1. zondag, aan de degradatie te ontkomen? De mogelijkheid is aanwezig, maar dan moet medekandidaat Kampong 2 zondag verslagen worden. In het elftal zijn zeer strijdlustige spe lers, die voor S.E.C. met de volle inzet nog veel kunnen gaan betekenen. We zullen het beste er maar van hopen voor de mannen van aanvoerder De Vries. Opstelling doel Lub; achter D. Hooy- er, W. de Vries en K. Wildenburg; mid den Pureveen en W. Pothoven; voor D. van Hagelen, J. Abbel. W. de Bruin, H. Luschen en W. Rijnders. Reserve J. van Ginkel. S.E.C. 4—HOOGLAND 3 S.E.C. 4 kreeg een gevoelige nederlaag te incasseren van V.V.O.G. 3 en is nu meteen uitgeschakeld voor 't kampioen schap. Tegen Hoogland moet het voor moge lijk worden gehouden dat S.E.C. wint. Opstelling: doel v. d. Vaart; achter B. Kanters, F. Roest en Schiffaerd; mid den Van Rijn en Voskuilen; voor M. Heinen, Schimmel, P. Meidam, J. Lege- maat en J. Luitedaar. Reserve: Zwalve. S.E.C. 6-V.V.Z.A. 4 De club uit Amersfoort neemt een goe de plaats in en het zal voor S.E.C. 4 een niet gemakkelijke wedstrijd worden. Opstelling doel Van Beek, achter C. Meeder, Scheurwater en J. Wildenburg; midden F. Duyst en Opmeer; voor Tol boom, Legemaat, J. v. d. Brink, Groene- stein en Rens. Reserve P. Kanters. S.È.C. 5 is vrij. Renault R 4 Luxe v.a. 4.495, Dauphine Gordini v.a. 5.385, Renault R 8 v.a. 5.960. Renault R 10 Major v.a. 6.495, Caravelle Coupé v.a. 10.530, Renault Rambler v.a. 14.450, Nieuwerhoekplein 1 - Soestdijk Telefoon 2850. P.U.E.M.—S.E.C. Gezien de stand van de ranglijst zal het voor de S.E.C.ploeg zeker mogelijk moeten zijn deze wedstrijd te winnen. De eerste ontmoeting was sportief en aantrekkelijk. Wanneer er door S.E.C. nu net zo goed gevoetbald wordt, dan zien we zeker een overwinnig tegemoet. Aanvang 3.30 uur. SPARTA 5—S.E.C. 3 Het tweede team gaat op bezoek bij Sparta in Nijkerk. De thuiswedstrijd werd met moeite gewonnen. Er zijn wedstrijden verloren, hetgeen helemaal niet nodig was, maar gezien het resul taat van de laatste drie wedstrijden (5 punten) hopen we maar dat het tweede elftal weer op de goede weg is. Daar om houden we het op een overwinning. Aanvang 1.30 uur. S.E.C. 3—POSTHOORN 3 Deze wedstrijd zal een moeilijke op gave worden. Door de grote hoeveelheid spelers die beschikbaar zijn voor het derde elftal, kan men nooit tot een vast team komen. Wanneer S.E.C. er een derde veld bij heeft zijn ook deze moeilijkheden uit de weg. Dan zal er spoedig een vierde elftal worden geformeerd. In de uitwedstrijd tegen Posthoorn is er verloren met 4-1. Dus met een gelijk spel zouden we al dik tevreden zijn. S.E.C.-SOFTBALL WISTE U dat Softball een van de meest beoefende sporten in de wereld is en dat het niet alleen een fascinerende sport is voor de deelnemers, maar ook voor de toeschouwers dat Softball in Nederland op vrij wel alle middelbare scholen onderwezen en gespeeld wordt dat Softball in Nederland georga niseerd is in de Nederlandse Amateur Softball Bond, de N.A.S.B. TEL.2982 SOESTERBERG5ESTR26 dat Softball zowel een sport is voor dames als heren, voor meisjes en jon gens en hier in Soest door dames be oefend wordt dat Softball op ieder voetbalveld, hovkeyveld enz. kan worden gespeeld, zonder dat veel beschadigingen aan de grasmat ontstaan dat Softball een „team"-spel is, waarbij toch ook persoonlijke prestaties gevraagd worden, zoals vaardigheid in het slaan, gooien, vangen en sprinten dat Softball al jaren door zeer bekende sportverenigingen wordt ge speeld dat Softball ook gespeeld wordt in Soest, in de vereniging S.E.C. dat wij trainen op woensdagavond in de gymnastiekzaal van de Ulo in de „Kerkebuurt", van 7 tot 8 uur dat belangstellenden van harte wel kom zijn Dus komt u gerust eens kijken. Zaterdag a.s. zal het eerste elftal één van haar laatste uitwedstrijden moeten spelen en wel tegen Rood Wit te Put ten. Thuis werd er van dit elftal verloren met 4-0. Het moet thans echter, gezien de ranglijst, mogelijk zijn de winst mee naar Soest te nemen Wil V.V.Z. bij de koplopers blijven is dit noodzakelijk. De opstelling is: doel J. van Kooy; achter v. d. Vlekkert, H. van Kooy, van Grol en v. d. Kraak; midden Hament en v. d. Bosch; voor Schaap, Timmer, Dem- mers en Van Doorn. Aanvang van de wedstrijd 15.30 uur. Vertrek van Garage Van Kooy 14.15 uur. V.V.Z. 2 speelt thuis tegen O.S.O. Ook voor dit elftal is het mogelijk de beide punten binnen te halen. O.S.O. staat 1 punt hoger, doch heeft 1 wedstrijd méér gespeeld. Aanvang der wedstrijd 15.30 uur. V.V.Z. 4 speelt thuis tegen plaatsgenoot Hees 4, waarvan de uitwedstrijd werd verloren met 2-1, zodat een gelijk spel niet tot de onmogelijkheden behoort. Aanvang der wedstrijd 13.30 uur. V.V.Z. 5 moet uit spelen tegen Wouden berg 4. Een uitslag is moeilijk te voor spellen, doch de kansen voor een gelijk spel zijn zeer zeker aanwezig. Aangezien het V.V.Z. terrein voor zater dag a.s. wéér onbespeelbaar zal zijn, heeft het bestuur een beroep gedaan op het K.P.S.-bestuur en. gelukkig niet te vergeefs, zodat de thuiswedstrijden van zaterdag het K.P.S.-terrein gespeeld zullen worden. Ook voor de thuiswedstrijden van de pupillen is een oplossing gevonden en deze elftallen zullen hun tegenstanders ontmoeten op het B.D.C. handbalterrein. Om 11 uur speelt V.V.Z. pupillen 2 te gen de Hees-pupillen, terwijl om 13.30 uur het eerste pupillen-elftal zal aan treden tegen de pupillen van Wouden berg. Dokter J. C. Lucas, Simon Stevinlaan 1, Soesterberg telefoon 03463-1200, neemt in het a.s. weekeinde de dienst waar voor de artsen A. Th. M. Splin ter te Soesterberg, W. F. van den Helm te Huis ter Heide en D. J. R. Jellema te Den Dolder, Dokter L. H. Brandt, Dolderseweg 59, Den Dolder, tel. 03402-2696, neemt de dienst waar voor dokter A. J. W. Ha- gedoorn te Soesterberg. Opstelling voor de wedstrijd Soester- berg-De Meern. Doel Wielders; achter Klip en Kuyer; midden v. Twigt, Krah en Kenter; voor Esmeyer, Geers, W. Huisman, J. Huisman en Venekamp. In de week van 13 tot 13 februari zal weer de jaarlijkse t.b.c.-collecte „Zon nestraal" gehouden worden. De orga nisator, de heer P. Geers, Gen. Winkel manstraat 47, doet een dringend beroep om collectanten voor dit liefdadige en nuttige doel. Tot gewoon lector in de psychologische functieleer aan de rijksuniversiteit te Groningen is benoemd onze plaatsge noot dr. W. J. A. Levelt, medewerker aan het instituut voor zintuig-fysiolo- gie van R.V.O.-T.N.O. te Soesterberg,, die onlangs tijdelijk werkzaam was als visiting assistent professor aan de Uni- versity of Illinois in de Verenigde Sta ten. Buiten het gewoel van de competitie om heeft Soesterberg 1 een vriend schappelijke wedstrijd gespeeld tegen Hoogland, waarbij de gasten de over winning beslist niet van de geelzwarten cadeau kregen. J. Huisman opende na twintig minuten de score 1-0, doch direct daarop volgde de gelijkmaker 1-1. Nog voor de rust nam Soesterberg de leiding door een prachtig genomen vrije trap van W. Huisma 2-1. Na rust maakte de actieve ploeg uit Hoogland al gauw gelijk 2-2. Uit een penalty kreeg Hoogland de overhand 2-3. Een groot en langdurig offensief van Soesterberg bracht geen verande ring meer in de stand. Soesterberg 2 was eveneens vrij en speelde een vriendschappelijke wed strijd tegen S.E.C., een 7-0 overwin- nning voor de Soesterbergse koplopers in de competitie was het resultaat. Het derde won met 4-0 van Oranje-Wit. Gedurende tien dagen na de dagteke ning van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de ge^^nheid schrifte lijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het ge meentebestuur van Zeist. Bovendien zal op maandag 27 februari 1967, des middags te 12.00 uur, in het gemeentehuis van Zeist een openbare zitting worden gehouden, waarin mon deling bezwaren tegen de inwilliging van het verzoek kunnen worden inge bracht. Een ieder kan op genoemde sc~rctarle kennis nemen van de ter zake ingeko men schrifturen. Soest, 10 februari 1967. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend dat zij voornemens zijn om aan A. C. van Ee. Kerkpad Z.Z. 148 te Soest op zijn daartoe gedaan verzoek, op grond van het bepaalde in artikel 20 van de Wederopbouwwet, vergunning te verlenen voor het bouwen van een woonhuis op het perceel, gelegen aan de Kerkstraat, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie H, nummer 8186, zulks in afwijking van het uitbreidings plan voor gronden geleden ten noorden van de spoorlijn Utrecht-Amersfoort. Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een termijn van één week na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele be zwaren schriftelijk bii hen in De op de bouwaanvrage betrekking hev>'^--'-ken zelfde termijn ter gemeentesecretarie ter inzage. Soest, 10 februari 1967. Wedstrijdprogramma voor zaterdag 11 februari Thuis. 15.00 uur Jongens B-Schaerw. B. 14.15 uur. Jongens D-Shinty B. 15.00 uur Meisjes A-Schaerw. A. 14.00 uur Meisjes C-Phoenix B. Uit. 15.00 uur Schaerw. A-Jongens A. 15.15 uur Voordaan B-Jongens C. 15.15 uur S.C.H.C. D-Meisjes B. Wedstrijdprogramma voor 12 febr. a.s. Thuis. 11.00 uur Heren I-Schaerw. II. 11.00 uur Dames I-Hilversum. 11.00 uur Heren III-Hilversum V. 12.30 uur Heren II-Kampong XI. 12.30 uur Dames III-Be Fair VI. Uit. 14.00 uur Pinoké-Soest Veteranen. 12.00 uur Schaerw. II-Dames II. Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat bij het gemeentebestuur van Zeist is inge komen en ter secretarie dier gemeente ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van Hendr. Cirkel Handels- en Trans portbedrijf N.V., Havenweg 17 te Amers foort, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking hou den van een stortplaats voor grofvuil, alsmede van een zandgraverij en zeve- rij, waarbij gebruik zal worden gemaakt van een verplaatsbare zeefmachine, aangedreven door een elektromotor met een vermogen van 10 p.k., kadastraal bekend gemeente Zeist, sectie C., nrs 331, 332, 333, 336, 337, 338 339 en 958 ged. TRIO'S. Een kombinatie van puur, wit en melkchocolade, nu nog voordeliger. 150 gram 89 ©f IMPRIAL-MINTS. Heerlijke pepermuntdragé. een frisse versnapering. Zakje 175 gr. KLETSKOPPEN. Voor de liefhebbers van een croquant koekje. Zakje 200 gr. VPOOM 4 DREESMSNN

Soester Courant | 1967 | | pagina 3