ma ngggga Ton Beuken spinazie a la crème In betaald voetbal sanering noodzakelijk of 'it bank van hier en daar I I PIPO BIJ Actief S0ESTERBERG Officiële mededelingen Autorijschool VAN BUUREN Keep Fit S.E.C.-nieuws Rodenstom Mixed Hockey Club Soest Verschillende clubs staan voor financieel bankroet Geen fusies uit prestige-overwegingen CIRCUS-PIPOWAGEN BIJ Actief V.V.Z. -nieuws B.D.C.-nieuws Tanden blank-Adem ff is Lagere elftallen Hees-Nieuws Brengt Hees in Veenendaal S.V.P. de eerste keer een nederlaag toe? KLUKKLUK BIJ Actief Soester Vogelvrienden „De Meteoren" Medische dienst Kath. Vrouwengilde Voetbal Opstelling voetbal S.E.C.-zaterdag Hinderwet DIKKE DEUR BIJ Actief - .'-'„a.'-i-u- Dit hebt u nog nóóit gegeten! Pak van 450 gram 1.45. Met proefbon 25 ct. reductie. Aan houders van honden Morgen, zaterdag 4 maart, zal in de Soester duinen een loop-cross van 4 km worden gehouden. De start vindt plaats te 9.30 uur op het sportcomplex aan de Bosstraat, terwijl het geheel onder leiding staat van de heer R. Habermehl, sportleider van de R.K. gymnastiekvereniging „Crescendo". Leden zullen in een gesloten klasse lo pen, terwijl in de open klasse, iedereen kan deelnemen. Reeds eer. half jaar is „Crescendo" be zig met deze zaterdagmorgensport voor iedereen, om fit te blijven. Het inschrijfgeld voor de cross bedraagt 1,50. Dit wordt een heel belangrijke wed strijd voor beide clubs, daar de ver liezer weer in de staartgroep terecht komt bij de laatste twee clubs welke voor degradatie in aanmerking komen. Iedere Soester zal zich de wedstrijd in Utrecht nog wel hherinneren die door S.E.C. met 7-0 werd verloren. Oud trainer W. Boerboom zal ook nu zijn jongens wel weer terdege inlichten over het spel van S.E.C. Of S.E.C. zich deze keer weer zo ge makkelijk zal laten inmaken is voor ons nog een vraag. De ploeg die zondag het veld ingaat bestaat uit een zeer jonge en technische voorhoede welke in staat is om de Ultrajectum-achter- hoede uit elkaar te spelen. Focko Dettmer heeft voor het eerst in deze competitie plaats moeten maken voor de inmiddels weer herstelde Kees Dorrestein. Voor Aalberts ziet er er naar uit dat de waarschuwing, die hij zondag heeft gekregen, op een schorsing uit zal lopen, zodat voor zondag mis schien nog een noodzakelijke verande ring aangebracht moet worden. We ver wachten zondag een leuke en sportieve wedstrijd en hopelijk een revanche van S.E.C. voor de enorme nederlaag van verleden jaar. Het programma voor zondag luidt: Vriendenschaar-Donar H.M.S.-Saes- tum. S.E.C.-Ultra jectum. Zeist- Holland. D.E.V.-Fortitudo. Victo- ria-C.D.N. Opstelling: doel J. Hattem; achter L. de Rooy, J. Krijt, L. Ruttenberg en A. Hooyer; midden P. v. Boeyen en L. v. Breukelen; voor K. Dorrestein, C. Aal- bers, H. Duist en D. J. v. d. Broek. Reserves B. v. Essen, F. Dettmer en R. Dorrestein. S.E.C. II en S.E.C. III hebben allebei een rustdag. S.E.C. II speelt de week hierop tegen de bovenste U.V.V. 4 en moet deze winnen, ondanks dat ze de laatste drie wedstrijden gelijk hebben gespeeld. S.E.C. III krijgt dan C.D.N. 2 op bezoek. S.E.C. 4-QUICK 6 Het vierde elftal heeft plotseling weer volop kans gekregen, doordat V.V.O.G. 3 zo vriendelijk is geweest om een speler van het eerste team op te stellen. De afdeling Utrecht is hier achter ge komen en heeft V.V.O.G. 3 twee winst punten in mindering gebracht. De wedstrijd tegen Quick 4 kan met vertrouwen tegemoet worden gezien. Opstelling: doel v. d. Vaart; achter B. Kanters, K. Wildenburg en H. Luschen; midden Voskuilen en Jasper v. d. Lin den; voor M. Heinen, Schimmel, P. Mei- dam, J. Luitelaar en P. v. d. Brakel. Reserves Lagemaat en Groenestein. S.E.C. 6-QUICK 5 We zien het zesde team tegen Quick 5 niet verder komen door een nederlaag. Het zou voor S.E.C. 5 een leuke ver rassing zijn als het zesde de concurrent een nederlaag toe zou brengen waar door S.E.C. 5 het kampioenschap niet meer zou kunnen ontgaan. Opstelling: doel v. Beek; achter Tol boom, C. Meeder en J. Wildenburg; mid den Zwalve en Duist; voor P. Kanters, Opmeer, v. d. Brink, Legemaat en L. Meidam. Reserve Rens. S.E.C. LOTERIJ Bob van Servallen, oud eerste elftal speler van S.E.C., is de gelukkige win naar geworden van de auto V.W. 1500 op lot nr. 1311. De tweede prijs een T.V. toestel lot nr. 1249, ging naar de heer Voskuilen Soes- terbergsestraat, terwijl de derde prijs een wascombinatie naar H. v. Kooy, Bartelottilaan ging op nr. 1570. Voor S.E.C. is deze verloting een prach tig succes geworden, niet één persoon heeft het lot niet voldaan. Het S.E.C.-bestuur is hiervoor alle deelnemers zeer erkentelijk. Ga NaaRS P JKEK S.E.C. 5 is vrij. Wedstrijdprogramma voor zondag 5 mrt. Thuis. 12 uur Heren III-Kampong XIII. 12 uur Heren IV-Be Fair X. 14 uur Heren vet.-Groen Geel. 14.00 uur Heren I-Amersfoort II. Uit. 11 uur S.C.H.C. VIII-Heren II. 12 uur Shinty II-Dames III. 12 uur Randw. II-Dames I. Opstelling Herenelftallen. Heren II. P. v. Hofwegen, Tj. v. Wee ring, M. Lock, WT. v. Hall, H. Marcella, A. Artz, R. Vriens, P. Reinders. J. Landgraaff en A. Spoorenberg, T. Lou- man. Heren III. R. v. d. Maat, H. Wijnmalen, H. Schutte, L. v. Dijk, H. J. Blom, J. v. d. Ham, J. Rip, J. Rozendaal, H. Berghauser Pont, J. Smit en M. Spoo renberg. Heren IV. R. Pronk, W. v. Veen, Th. Alberdingk Thijm, J. Boukema, M. de Ruwe, H. Wooning, A. v. d. Mersch, B. v. d. Werff, J. Veninga, A. v. d. Weij- den, L. Haarman. Heren vet. C. Huisman, J. Hoppenbrou wers, H. v. d. Dussen, J. v. Balen, G. Hinderdael, C. v. Asselt, J. Winters, H. de Vries, Ph. Bakker, R. de Cneudst en C. Dobben. In sommige opzichten vertoont ont voetbalwereldje een treffende overeenkomst met datgene, wat zich in ons politieke leven afspeelt. Het aantal politieke partijen is te groot en slechts zeer moeizaam komt het af en toe tot een „fusie". Dat ziet men by onze voetballers ook. Talryke clubs kunnen het financieel nauwelijks bolwerken en de gebeurtenissen rondom De Volewyckers markeren een probleem, dat bepaald niet tot deze club blyft beperkt. In sommige gemeenten of streken is het aantal semiprof-clubs veel te groot maar fusies en sanering worden doorgaans geblokkeerd door chauvinis tische supporters, die tegen beter wet in blijven hopen op gunstiger tjjden. V.V.Z. 1-N.S.V.S. N.S.V.S. is de ploeg, die de onderste plaats op de ranglijst bezet en al het mogelijke zal doen om deze plaats te verlaten en dus zal moeten winnen. Dit zal het V.V.Z.-elftal zaterdag om 3.45 uur niet mogen vergeten en er zal met meer inzet en vechtlust gespeeld moeten worden, dan vorige week, willen zij de beide punten in de wacht slepen. Opstelling: doel C. Pouw; achter v. d. Vlekkert, v. d. Kraak, Grol en v. d. Munt; midden v. d. Bosch en J. v. d. Bovenkamp; voor v. Doorn, Hament, Demmers en Schaap. Terrein K.P.S. V.V.Z. 2-BLOEMENKWARTIER 3 Beide ploegen staan in de bovenste re gionen van de ranglijst en wil V.V.Z. nog iets hoger komen te staan, zal er zaterdag gewonnen moeten worden. Aanvang 1.45 uur. Terein K.P.S. T.O.V. 3-V.V.Z. 3 Beide elftallen zullen zaterdag a.s. trachten de punten te bemachtigen, daar beide ploegen niet zonder degradatie gevaar zijn. V.V.Z. heeft nog de beste kansen, daar zij minder wedstrijden heeft gespeeld en 1 punt achter staat op T.O.V. H.V.C. 1 uur. V.V.Z. 1 uur. Deze B.D.C. V.V.Z. Deze O.D.I. T.V.Z. 4 uur. V.V.Z. JEUGD pup. II-V.V.Z. pup. 1, aanvang pup. II-V.V.Z.A. pup. II, aanvang wedstrijd wordt gespeeld op het handbalveld. asp. a-O.D.I. asp., aanvang 4 uur. wedstrijd wordt gespeeld op het terrein te Amersfoort, jun. A-B.D.C. jun. C, aanvang BARNEVELD-B.D.C. B.D.C., wiens prestaties in de laatste 3 wedstrijden weer in stijgende lijn gaan, gaat op bezoek bij Barneveld. Barneveld, voor B.D.C. echt geen ge makkelijke opgave, staat evenals B.D.C. in de middenmoot geklasseerd. We kunnen dus rekenen op een aardig partijtje voetbal tussen twee gelijk waardige tegenstanders. Wanneer B.D.C. haar tegenstander met hetzelfde enthousiasme als tegen 't Gooi en Amersfoortse Boys bestrijdt, zit er in deze wedstrijd voor de blauw-witten zeker een winstpuntje. B.D.C. 2-A.P.YV.C. 2 B.D.C. 2 dat zondag j.1. N.S.C. 2, door een prima wedstrijd te spelen, overtui gend klopte, krijgt koploper A.P.W.C. 2 op bezoek. Wanneer de B.D.C.-reserves deze tegenstander ook weten te ver slaan, kunnen zij nog wel enige aan spraak op de kampioenstitel maken. B.D.C. 3-K.D.S. 4 B.D.C. 3 ontvangt K.D.S. 4. De blauw- witten komen lelijk in degradatiegevaar. Om dit te ontlopen zullen zij de Utrechters van de volle winst af dienen tc houden. Met enthousiast spel kunnen zij dit wel bereiken. B.D.C. 6-D.O.S.V. 4 Voor B.D.C. zit er weer eens kans in om een of meer winstpunten rijker te worden door D.O.S.V. te verslaan. MINISTERPARK 3-B.D.C. 9 Een wedstrijd tussen twee gelijkwaardi ge tegenstanders, waarop geen enkel belang meer staat. Een puntenverdeling ligt dus wel voor de hand. Onbetwist de beste tandpasta In Utrecht wordt dit seizoen de nood- I zaak van sanering van ons betaalde voetbal misschien wel het duidelijkst j bloosgelegd. Elinkwijk draagt in de eredivisie de rode lantaarn en speelt doorgaans zo slecht, dat een tweede di visieclub er niet voor zou bezwijken. Enkele plaatsen hoger staat D.O.S., dat zich alleen in de eredivisie kan handha ven omdat Willem II en Telstar nog zwakker zijn. Waarschijnlijk wachten de geelzwarten nog een jaartje met degradatieIn de eerste divisie staat het Utrechtse Velox al vrijwel het ge hele seizoen op een der onderste plaat sen. Kortom, in het hartje van het land is de voetbalmisère compleet. Natuurlijk wordt er in de domstad wel eens gesproken over een mogelijke fu sie, maar dan krijgen de leden van de drie clubs met allerlei prestige-over wegingen te kampen. Dus gaat men door op het oude stramien. Hoe lang nog? Waarschijnlijk zolang, tot de pu blieke belangstelling nog meer is terug gelopen dan de laatste jaren toch al het geval is. Ook in Zuid-Limburg is de strijd voor het behoudt van gevestigde posities zeer hardnekkig. Fusiepogingen tussen Fortu- na, M.V.V. en Sittardia stuiten af op - wat men met een fraai woord - club- trouw noemt. En in de tweede divisie is Zuid-Limburg dan nog eens verte genwoordigd door Roda J.C. en Lim- burgia. Verdeeldheid In Brabant ligt het weinig anders. Ba ronie en N.A.C. in Breda, Noad en Wil lem II in Tilburg, Eindhoven en P.S.V. in Eindhoven, F.C. Den Bosch en Wil- helmina in de Brabantse hoofdstad. Ook hier zegeviert dus de verdeeldheid en in Gelderland ligt het niet zo heel veel gunstiger. Daar zijn de ploegen wel meer over verschillende, dicht bij el kaar gelegen gemeenten verdeeld, maar waarom probeert men ook hier niet tot fusies te komen? Voor een goede voetbalclub heeft het publiek heus wel een reisje over. Denkt u maar eens aan alle Dordtenaren, Delftenaren etc die in de gloriedagen van Feijenoord met dui zenden naar de Rotterdamse kuip trok ken. N.E.C., Graafschap, Wageningen en Vitesse doen nu al 12 jaar mee in het betaalde voetbal, maar tot dusver heeft deze provincie nog nooit een eredivisie club gehad. Dat zegt toch voldoende. Zo hebben de clubs uit het westen de touwtjes stevig in handen en van de provincie hebben zij niets te vrezen. Slechts het Groningse G.V.A.V. en het Deventer Go Ahead hebben kracht ge zocht in hun isolement en staan er derhalve duidelijk beter voor. In Fries land is er voor F.C. Cambuur, de club van politicus Anne Vondeling, stellig toekomst weggelegd. Sentimenteel Maar het publiek is de levensader van het commerciële voetbal. En als dat publiek wegblijft, dan zal men maat regelen moeten nemen. Tal van betaal de clubs staan op de rand van een fi nancieel bankroet. Dat de penningmees ter van de Volewijckerc al maanden lang slapeloze nachten heeft, is bekend maar hij is de enige niet. Waarom wil De Volewijckers trouwens een profclub blijven? Dankzij de altijd gulle publiciteitsme dia heeft het bestuur van de Noord amsterdamse club zijn sentimentele ar gumenten in alle huiskamers kunnen verkondigen. Ach, het was vroeger zo'n fijne club, die al eens kampioen van Nederland is geweest, die zo geliefd is in Noord-Amsterdam enz. enz. Maar wat koopt men voor dergelijke argu menten? Waarom moet met allerlei middelen het leven van deze vereniging zo kunstmatig gerekt worden? Ieder, die een klein beetje realisme in zijn overwegingen kan leggen, begrijpt im mers dat de club het toch niet zal red den. Ons betaalde voetbal behoeft een groot scheepse restauratie. Twee afdelingen met tien a twaalf clubs is ruim vol doende voor een klein landje als het onze. Nu willen verschillende clubs uit allerlei prestige-overwegingen zich met wankelende tred handhaven, maar wat voor verdienste schuilt hierin? Want het voetbal als kijkspel wordt er minder attractief door en dus blijft het publiek weg of het gaat voor een paar kwart jes naar een amateurwedstrijd, waar het tenminste nog spannend kan toe gaan. Het zal nog heel wat jaartjes duren voordat de sanering van ons betaalde voetbal zich krachtig doorzet. Dat ze er eens zal komen, staat voor ons vast. De stand in deze afdeling is momen teel: Hulshorst 16-23 Valleivogels 14-14 Renswoude 16-21 Kulan 16-13 Hees 15-20 T.O.V. 15-13 S.V.P. 14-17 Rood-Wit 17-11 V.V.Z. '49 13-15 Candia 14-10 N.S.V.S. 16- 8 De opstelling van Hees 1 is gelijk aan die van vorige week. Die luidt: Doel Tempelaars; achter De Ruiter en Van Beek; midden Castricum, Geytenbeek en Kok; voor Bosman, Van Es, Wallet, Van Veen en Hardeman. Men vertrekt om half drie per bus vanaf het terrein. Supporters worden verzocht op tijd aan wezig te zijn. Het bestuur rekent op een grote aanhang voor deze belangrijke wedstrijd. Voor Hees 2 staat een uitwedstrijd op het programma, namelijk tegen Huizen 4. Het zal voor de Soesters een moei lijke opgave worden, maar met een vol ledige inzet zal men toch wel op min stens één puntje mogen rekenen. Het derde elftal treedt om kwart voor vier op eigen terrein aan tegen E.D.O. 2 uit Utrecht. De thuisclub moet in staat worden geacht beide punten in eigen huis te houden. Moeilijker zal het vierde elftal het krijgen, dat om kwart voor twee thuis speelt tegen het tweede elftal van de S.E.C.-zaterdagafdeling. Een Duntenverdeling is hier het meest waarschijnlijk eindresultaat. De pupillen tenslotte gaan op bezoek bij Amsvorde in Amersfoort en gezien de goede resultaten in de laatste wed strijden, geven we de kleinste Hees- voetballers wel een kansje op succes. Jongens, doe je best! Het eerste elftal van Hees. dat mo menteel op de derde plaats staat in de tweede klasse A van het zaterdagvoet bal afdeling Utrecht met drie punten achterstand op Hulshorst en één op Renswoude, overigens met een wedstrijd minder gespeeld, gaat zaterdag op be zoek in Veenendaal, waar het moet pro beren S.V.P. de eerste nederlaag in eigen huis toe te brengen. De Veenendalers hebben op eigen veld in deze competitie nog geen enkele nederlaag geleden. Ze staan momenteel op de vierde plaats van de ranglijst en hebben nog kans op het kampioenschap. Het wordt voor beide ploegen een zwa re opgave, want beide zullen moeten winnen, willen ze de kans op de bo venste plaats behouden. S.V.P. heeft nu het voordeel van eigen terrein en dat zou wel eens beslissend kunnen zijn. De ploeg zal z'n uiterste best doen om het ongeslagen thuisrecord te handha ven. Voor Hees dus een moeilijke op gave, die de Soesters echter tot een goed einde zullen moeten brengen, wil len ze niet uitgeschakeld worden voor één van de bovenste plaatsen. Overigens zijn er meer interessante wedstrijden op deze zaterdag. Zo ont vangt het thuis sterk spelende Rood wit kanshebber Renswoude, die op zware tegenstand kan rekenen. Candia krijgt in Rhenen koploper Hulshorst op bezoek en Candia is een ploeg, die juist tegen hoog geklasseerde tegenstan ders goed op dreef is. Dat bewees de ploeg vorige week, toen ze S.V.P. liefst met 3-0 een pak voor de broek gaven. Een interessant programma dus zater dag, waarin best eens verrassingen zou den kunnen vallen. Voor Hees is het dus zaak om geen puntenverlies op te lopen in Veenendaal. Het kan daar een spannende wedstrijd worden. Hedenavond houdt de vereniging „Soes ter Vogelvrienden" een ledenbijeenkomst in het Verenigingsgebouw aan de Steen- hoffstraat, in zaal Zuid. Aanvang 8 uur. De heer C. Wijnands uit Amersfoort houdt een lezing met als onderwerp „De veredeling van kanaries." De Soester korfbalvereniging „De Me teoren" moet a.s. zondag de volgende wedstrijden spelen. 14.00 uur: De Starfighters-Meteoren 2. 14.15 uur: Meteoren 3-Welgelegen 3. 12.00 uur: Meteoren jun.-Tovers jun. Zaterdag 4 maart 14.15 uur: Excelsior c-Meteoren c. 14.45 uur: R.D.Z. b-Meteoren b. 14.00 uur: K.V.O. d-Meteoren d. Dokter A. Th. M. Splinter, Amersfoort- sestraat 3. Soesterberg, telefoon 034637 1432, neemt in het a.s. weekeinde de dienst waar voor de artsen J. C. Lucas te Soesterberg, W. F. van den Helm të Huis ter Heide en D. J. R. Jellema t» Den Dolder. Dokter A. J. W. Hagedoorn, Oud' Tempellaan 6, tel. 03463-517, neemt dc dienst waar voor dokter L. H. Brandt te Den Dolder. Onder de titel „Ouders in de mist" wordt dinsdag 7 maart a.s. een avond belegd door de Soesterbergse afdeling van het Katholiek Vrouwengilde en het Oudercomité van de beide katholieke scholen te Soesterberg. Drs. J. G. van Gelder, pedagogisch adviseur uit Nij megen zal een inleiding houden over de actuele problemen van de ouders. De omlijsting van deze ouderavond zal bestaan uit een kort filmprogramma van de Titus Brandsmaschool en ver toning van dia's van de Carolusschool. De bijeenkomst heeft plaats in de hal van de Titus Brandsmaschool. Aanvang 19.45 uur. Veel beter dan het eerste elftal deed Soesterberg 2 het tegen Hercules 5, waarvan het met 14-0 won. De Soes terbergse koploper heeft nog twee wed strijden te spelen en staat twee punten voor op de naaste concurrent. Soester berg 3 was vrij. Zndag 5 maart, Soesterberg-Bunnik. doel Wielders; achter Klip en Kuijer; midden v. Twigt, Krah en Apeldoorn; voor Esmeyer, Kenter, Geers, J. Huis man en Venekamp. S.E.C.-LAGE VUURSCHE Zaterdag a.s. te 3.45 uur komt Lage Vuursche op bezoek. De uitwedstrijd werd gewonnen met 4-1. Defensief speelt het eerste zeer sterk, maar aan vallend wil het de laatste weken niet lukken. Dit blijkt wel uit de laatste wedstrijd tegen V.C.U., die onnodig ver loren werd met 1-0, daar de voorhoede de prachtige kansen die ze kreeg, niet in doelpunten kon omzetten. HEES 4-S.E.C. 2 Het 2e team gaat zaterdag om 1.45 uur de strijd aanbinden met plaatsgenoot Hees. De eerste ontmoeting eindigde in een gelijkspel 3-3. Ook bij het 2e elftal was de voorhoede machteloos, kansen waren er volop, maar de afwerking ontbrak. S.E.C. 2 zal zaterdag op meer tegen stand moeten rekenen, als in het eerste duel. Met een gelijkspel zijn we niet onte vreden. S.E.C. 3 is zaterdag wederom vrij. Burgemeester en wethouders van Soest brengen, overeenkomstgi het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinder wet. ter algemene kennis, dat ter ge- of uw gehele interieur... Bij Ton Beuken kunt u terecht. Ton Beuken geeft u adviezen, die afgestemd zijn op uw stijlgevoel en budget. Samen met u ontwerpt Ton Beuken uw interieurplan. Sntepieupverzorging Soesterbergsestraat 51 - Soest t.o. busstation Soest Telefoon 02955 - 2180 meente-secretaris van Soest ter inzage zijn gelegd verzoeken met bijlagen van; a. Directie van Shell Nederland ver koop Mij. N.V., Wassenaarseweg 80, Den Haag, om een nieuwe de gehele inrich ting omvattende vergunning tot het op leveren van motorbrandstoffen, op het slaan en afleveren van motorbrand stoffen, op het perceel Eikenlaan 5, kadastraal bekend gemeente Soest, sec tie c. nr. 2382. b. Firma Lincoln Engineering Interna tional N.V., Kostverlorenweg 5 b, Soest, een nieuwe de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een metaalwa- renfabriek, op het perceel Kostverloren weg 5b, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie G, nrs. 4907. 49C3 ged. Firma A. W. van Logtenstein, P. v. d. Breemerweg 3, een nieuwe inrichting de gehele inrichting omvattende ver gunning tot het bewerken van hout en metaal, op het perceel P. v. d. Bree- Kijk, wat de Iglo-koks deden. Zij hakten zorgvuldig spinazie. Die werd snel gaar gekookt. Intussen maakten zij een apart romig sausje met exquise kruiden. Dat mengden zij door de spinazie. En toen proeven... verrassendI En kijk nu eens bij uw winkelier in de diep- vrieskast. Daar ligt die verbazend lekkere spinazie a la crème! Voor ul Tafelklaar! Alleen maar opwarmen. Niets toevoegenI Niets! Eet vandaag nog deze heerlijke Iglo- keuken-vondst. Spinazie a la crème! Verkrijgbaar in: Baarn, de Bilt, Hilversum, Huizen, Soest en omstreken merweg 3, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie B, nr. 538. d. Keiler Nederland N.V., Postweg 38, Soesterberg, om vergunning tot het op richten in werking brengen, in werking houden van een inrichting, bestemd tot het opslaan en afleveren van motor brandstoffen. op het perceel Postweg 38, Soesterberg kadastraal bekend gemeen te Soest, sectie E, nr. 2822. Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der ver gunningen in te brengen bij het ge meentebestuur. Bovendien zullen op dinsdag, 21 maart a.s., des voormiddags, resp. te 10.00, 10.30, 11.00 en 11.30 uur, jn het gemeen tehuis openbare zittingen worden ge houden. alwaar mondeling bezwaren tegen inwilliging van deze verzoeken kunnen worden ingebracht Soest, 3 maart 1967. AFSLUITING VAN LENNEPLAAN EN GALLENKAMP PELS WEG Burgemeester en wethouders maken be kend, dat, ter uitvoering van werk zaamheden, de Van Lenneplaan vanaf de Birkstraat met ingang van 3 maart 1967 en de Gallenkamp Pelsweg met ingang van 6 maart 1967 tot nader or der gesloten zullen zijn voor alle ver keer. Soest, 3 maart 1967. Van politiezijde verzoekt men ons op het navolgende te wijzen. Het komt veelvuldig voor, dat honden hun behoefte doen op trottoirs of vlak voor de ingang van een woning. Dat is niet prettig voor de betreffende bewoners en het is toch een kleine moeite om de hond weg te trekken en het dier zijn behoefte in de straatgoot te laten doen. Laten hondenbezitters(sters) hierop let ten, dan worden vele onaangenaamhe den vermeden. 10 LESUREN 65, NIET DE NIEUWSTE V.W. 1300. Laanstraat 20 - Telefoon 4685

Soester Courant | 1967 | | pagina 5