6 Wassecetie altijd SINKAL-C WassëEëHe altijd altijd Burgerlijke stand D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM Arnould G. Diepeveen ontwerpt draagbare kleding Krabbels van Knelis Officiële mededelingen W ederopbou wwet SOESTERBERG Gereformeerde Wilhelminakerk na restauratie officieel in gebruik genomen Auto drie maal over de kop Dronken jongeman zou aangereden zijn Eerste Soester Begrafenis-Onderneming S.E.C.-zaterda<; De Winkeliersvereniging houdt Paaseierenaetie Spreekuur burgemeester Nieuws van de Soester Turnclub Klaar terwijl u wacht BEVER OL S38EERST ATIONï S.E.C.-nieuws Oranje Nassauschool POLITIETEL. 4444 TEL. BRANDWEER 3 3 3 3 helpt U sparen! Uw wasmachine staat hij de De voordelen zijn: Ie. géén aanschaffingskosten 2e géén instaüatiekosten 3e géén reparatiekosten 4e gratis zeep en gebruik van centrifuge Als klap op de vuurpijl kunt U de was gestreken en droog mee naar huis nemen! KOM WASSEN Bil DE Soester Politie Sportvereniging Eiermarkt M Collecte A.G.A.V.S. Tijdens een bijzondere kerkdienst is gisteravond de geheel verbouwde Wil helminakerk aan de Driehoeksweg of ficieel in gebruik genomen. Voor deze bijeenkomst in het prachtig versierde kerkgebouw bestond grote belangstel ling, waarover de heer D. Hoekstra, lid van de kerkeraad van deze gerefor meerde kerk, in zijn openingswoord zijn voldoening uitsprak. Na het zingen van drie verzen van Gezang 120 en Gezang 202 werden de belangstellenden wel kom geheten, met name de wethouders J. v. d. Arend en A. P. Hilhorst; ds. Rullman, oud-predikant van deze ge meente, en diens echtgenote, en de pas toor van de rooms-katholieke kerk van Soest-Zuid. De heer Hoekstra sprak de wens uit, dat Gods woord ook in de nieuwe omgeving een gezegend woord zal zijn en dat de samenkomsten altijd in het teken van Zijn woord zullen staan. Dominee J. de Jong, voorganger van de Gereformeerde Julianakerk in Soestdijk, las een gedeelte uit Cor. 8, gevolgd door declamatie. Voordat de overdracht van het gerestaureerde gebouw plaatshad, zongen de aanwezigen drie verzen van Psalm 116. Ir. C. J. Douma droeg vervolgens het gebouw over als voorzitter van de com missie van beheer. Namens de kerke raad aanvaardde de heer D. Hoekstra het. Hij bedankte de velen, die aan de totstandkoming van het gebouw-nieu- we-stijl hadden meegewerkt, in 't bij zonder ir. Douma voor de belangeloos geschonken vrije tijd. Mevrouw Douma kreeg bloemen aangeboden. HG bracht tevens dank aan de firma Pels en zn. te Alkmaar voor restauratie van het orgel, de heren Middelman, Van Dijk, Maandagmorgen reed de heer G. J. de G. uit Amsterdam op de Van Weerden Poelmanweg, richting Soesterberg toen zijn auto in een sliprand kwam. De auto reed van de rechter zijde van de weg tegen een boom en kwam daarna op de linkerkant van de weg terecht, waar de dagen drie maal over de kop sloeg en in de berm op zijn tot stil stand kwam. De heer G. bekwam geen letsel, het geen hij ongetwijfeld aan zijn veilig heidsriem te danken heeft. De auto werd totaal vernield. Zaterdagavond, 11 uur, werd in de uit rit van „El Paradiso" in Soesterberg de jongeman A. W. K., 18 jaar, uit Zeist, door een personenauto aangereden. Al thans dat gaf hij voor. De auto was naar zijn zeggen doorgereden. De jongeman, die dronken was, gaf het kentekennummer op van de auto en werd naar „De Lichtenberg" vervoerd voor onderzoek. De politie informeerde naar het kente kennummer dat in Hengelo bleek thuis te behoren, maar de eigenaar van deze auto was in het geheel niet in Soester berg geweest. Alles was echter intussen opgehelderd. K. had de aanrijding gefantaseerd en was door zijn dronkenschap gevallen. Na wat ontnuchterd te zijn kon hij naar huis gaan. GEBOREN: Jacqueline Maria, dochter van J. J. Beijer en van M. R. L. Eps- kamp, beiden wonende te Baarn, Gas- laan 7. Edgar Roberto, zoon van J. Huisman en van A. Klompenhouwer, Simon Stevinlaan 62, Soesterberg. Linda Theresia Maria, dochter van C. H. Manten en A. H. W. Olthof, Juliana- laan 54. Wilhelmus, zoon van H. W. J. van Leek en B. Rotman, Saenredam- plantsoen 73. Bas Paul, zoon van G. Douwstra en W. van de Meeberg, Bunt- weg 20. Catharina Hendrika, dochter van C. B. A. Noordhuizen en H. E. de Ruiter, Dalweg 129. Roland Francis- cus Adrianus, zoon van E. M. Kuijer en E. M. M. Kerkenaar, Veldweg 8. Ju- liëtte Margot, dochter van H. Werkhoven en J. M. Vismale, Nieuweweg 60A. Ronald Raymond, zoon van R. J. Rots- burg en R. J. M. Brok, Wilhelminalaan 16. Elisabeth Maria, dochter van W. G. van de Mast en G. C. M. Zwanikken, Kerkpad Z.Z. 79. Wendy Jacoba Mar- garetha, dochter van L. F. Gerlach en P. Biesheuvel, Plesmanstraat 343, Soes terberg. ONDERTROUWD: Gerard de Gier, Ben- schopperweg 9, IJsselstein en Jannigje Christina Elisabeth Benschop, Den Bliek laan 21, Soest. Antonie van Brumme- len, Soesterbergsestraat 184 en Jacoba Johanna van de Biezen, Troelstrastraat 6. Adriaan Mari van Peski, Kerke- laan 30, Bergen en Klasina Arina van der Hucht, Braamweg 71. Gerrit Pe trus Antonius de Beer, Molenstraat 90, en Aartje Martijntje Verweij, Molen straat 83. Arie Twisker, Tulpstraat 17, Baarn en Jane Evelyn Ernst, Van de Veldeplantsoen 63. Antonius Johannes Henricus van Broekhoven, Constance- straat 9, Dongen en Antonia Jacoba Drissen, Braamweg 23. GEHUWD: Reinier Willem Jacobs, Ade laarstraat 33, Hilversum en Johanna Spelt, Vermeerlaan 14. John Cook, Kamp Nieuw Amsterdam, Zeist en Béa- trice Angélique Flapper, Stadhouders laan 94. Johan Jacob Buis, Dr. Mans- veltkade 14, Wassenaar en Wendelina Helder, Van Weedestraat 27. OVERLEDEN: Johannes Flameling, 69 jaar, weduwnaar van P. J. de la Court, Soesterbergsestraat 125. Susanna Streefland, 82 jaar, weduwe van T. Ver- beeck, Nieuwerhoekplein 10. Hendri ka Alexendrina de Haas, 83 jaar, we duwe van J. van der Made, Insp. Schreuderlaan 2. Dir. H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) Timmer en Kareisen voor de totstand koming van de verbouwing en de heer Boers, die belangeloos in zijn vriie tijd een avondmaalstafel en een doopvont vervaardigde. Dominee De Jong haalde een preek aan van de apostel Paulus: „Wees blijde met deze wijding". Hij hoopte, dat de kerk een centrale plaats in de gemeente zal innemen en dat deze tempel tot Gods eer zal worden gebruikt. Een dank woord richtte hij aan de commissie, die de organisatie van deze avond verzorg de. Schoolkinderen zongen: Laat de kinder- kens tot mij komen, terwijl twee kin deren het doopvontdeksel binnenbrach ten. Het kerkkoor met als solisten Ge rard de Vos; tenor; Trieneke Hooghart, alt; Henk van Monsjou, bas; Harry Se- venstern en zoon, trompet en Wim Dee- len, orgel, gaf een indrukwekkende vertolking van het Te Deum van Han del. De heer Douma verzorgde een de clamatie en broeder Van Tol bracht de kanselbijbel binnen, waaruit hij een tekst uit Deut. 30 voorlas. Dominee C. M. van de Loo, die onlangs deze ge meente heeft verlaten, sprak een dank gebed. Twee catechisanten brachten de avondmaalstafel in orde, waarna de ge meente Gezang 116 zong. Dominee Van de Loo sloot de bijeenkomst met ge bed; de slotzang was psalm 87. S.E.C.-LAGE VUURSCHE 1-0 Onder hoogspanning is de wedstrijd S.E.C.-Lage Vuursche verlopen. De scheidsrechter die bepaald geen sterke indruk maakte, liet de wedstrijd wat te veel op zijn beloop, waardoor moeilijk heden werden veroorzaakt. Een veel gevaarlijker en sterker S.E.C. kon maar niet tot doelpunten komen. Ondanks de voortdurende druk op het doel van Lage Vuursche, was het iedere keer de uitstekende spil die als voor laatste man het gevaar kon bezweren. De eerste helft verliep dan ook zonder dat er gescoord kon worden. Keeper Kramer was deze middag uit stekend op dreef. Menige kans van de tegenstander maakte hij ongedaan. Midvoor Hop werd zwaar bewaakt door de defensie van de Vuursche en dat werd hen later noodlottig. De tweede helft werd de wedstrijd wat onvriendelijker, wat jammer was. Tien minuten voor het eindsignaal was het de Lage Vuursche-speler Richter, die het vele" moest verlaten wegens na trappen. Een juiste beslissing, maar de scheidsrechter had iets eerder moeten ingrijpen, dan was het niet zo ver ge komen. Lage Vuursche speelde met tien man verder. Dat was het moment waar S.E.C. gebruik van maakte. Alles trok ten aanval. Er werd een corner gefor ceerd en Nijhuis plaatste de bal goed voor het doel en de mee naar voren gekomen Sengers gaf een prachtige kop stoot, waar de uitstekende Vuursche doelman geen antwoord op had. 1-0. Met deze stand kwam het eindsignaal. Een voor S.E.C. zwaar bevochten maar dik verdiende overwinning. HEES 4-S.E.C. 2 0-2 Het tweede elftal van S.E.C. was deze middag te gast bij plaatsgenoot Hees. S.E.C. trok al meteen vanaf het begin signaal fel ten strijde maar de voorhoe de faalde volkomen. Een verschijnsel wat we bij de S.E.C.-elftallen op het ogenblik wel meer tegenkomen. Er werd onzuiver geplaatst en men wist elkan der niet best te vinden. Na een half uur spelen moest doelman Van Rossum het veld verlaten door een wat al te harde charge van een aanval lend Heesman. Veldspeler Piepenbroek nam direct zijn plaats in en invaller Bouma ging de aanval versterken. Het bleef 0-0. Na rust zagen we een heel ander spel- beeld. Bij een aanval van S.E.C. in de 15e minuut was achterspeler Kleppers zo ongelukkig met het stoppen van de bal, dat deze keihard van zijn schoen in het doel verdween. 0-1. Dat was voor S.E.C. het sein om er nog een extra schepte boven op te doen. De veteranen van Hees toonden enige vermoeidheid en dat werd door S.E.C. uitgebuit. S.E.C. kreeg een corner te ne men en de bal werd in eerste instantie goed weg gewerkt, maar de snelle Bou ma dacht er kennelijk anders over en schoot de bal weer in en het was weer raak. 0-2. Met deze voorsprong kwam ook het ein de. Over het geheel genomen was het een leuke en sportieve wedstrijd waar de toeschouwers van hebben genoten. Pupillen: S.E.C. 1-H.V.C. 1 1-0 Het eerste jeugd-elftal van S.E.C. speel de zaterdagmiddag een wedstrijd tegen H.V.C. Er stond voor deze jongens veel op het spel, want zouden ze de tegen stander verslaan, dan kwamen ze op de bovenste plaats. Na veel goede aanvallen over en weer was het dan toch S.E.C. dat de leiding nam. De keeper van S.E.C. blonk bij zonder uit. Niets was voor hem deze middag onmogelijk. Toen S.E.C. eenmaal voor stond was het H.V.C. dat sterk ten aanval trok, maar de achterhoede van S.E.C. liet niets aan het toeval over. De wedstrijd had een leuk en sportief karakter en voor de S.E.C.-jongens is het een verdiende overwinning geworden. DE TRAINING VAN WOENSDAG a.s. Wij wijzen er op dat de wedstrijd Du- kla-Ajax zal worden uitgezonden van 18.30-20.00 uur. Het is voor de zater dagspelers van belang om deze wed strijd te volgen. De training wil men echter niet laten vervallen. Er zal getraind worden van 20.30-22.00 uur. c o Op de gisteravond gehouden vergade ring van de Winkeliersvereniging Soest is o.a. besloten van donderdag 17 maart tot en met 25 maart een paaseieractie te organiseren, waarbij iedere be zoeker aan een deelnemende zaak een bon krijgt aangeboden. Vier van deze bonnen geven recht op een ei. Een uitvoerig verslag van deze Verga dering zullen wij opnemen in ons blad van a.s. vrijdag. De burgemeester van Soest brengt ter kennis van belanghebbenden, dat zijn spreekuur van woensdag 8 maart a.s. niet zoals gebruikelijk zal worden ge houden van 11-12 uur, doch van 9-10 uur. De onlangs benoemde Jeugdraad van de Soester Turn Club heeft Ronald Kraal tot voorzitter gekozen. De overi ge posten zullen nog verdeeld worden onder Rudi Vlok, Marijke Egberts, Rita de Liefde en Annie de Vries. Mevrouw Wijdeveld en de heer Krips hebben om studieredenen moeten be danken voor hun functie in het tech nisch bestuur. Het algemeen bestuur van de S.T.C. besloot om praktische rede nen mevrouw Egberts en de heren De Voer en Dammers tot nieuwe technische commissie te benoemen. In samenwer king met de commissie voor kleding, materiaal en de voorturners vormen zij het bestuur, dat in technisch opzicht gemachtigd is zelfstandig op te treden. De onderlinge wedstrijden van de ver eniging zullen worden gehouden maan dag 13 en woensdag 15 maart in de grote zaal achter de St. Jozefschool. De winnares van de verenigingsbeker 1966, mevrouw Egtberts, heeft medegedeeld dit jaar buiten mededinging aan de wedstrijden te zullen deelnemen, even als de andere leidster, mej. De Boer. De datum voor de Eerste Soester Turn- kampioenschappen, die in Soesterberg gehouden zullen worden, is bepaald op woensdag 22 maart. De datum kon niet eerder worden vastgesteld, omdat met uiteenlopende belangen van de vijf deel nemende verenigingen rekening moest worden gehouden. De S.T.C.-leiders zul len op basis van de oefenstof en de prestaties tijdens de onderlinge wed strijden bepalen, die de kleuren van S.T.C. in Soesterberg zullen verdedigen. Tijdens de onlangs gehouden kader vergadering werd de begroting 1967 goedgekeurd. Tevens benoemde men een Jeugdraad, bestaande uit vijf leden. Het werkprogramma werd definitief vastgesteld en de voorbereiding van het jubileum in 1968 nam een aanvang. Sportkeuring werd noodzakelijk geacht voor de wedstrijdgroepen en alle leden boven de 35 jaar. Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef 3256 Opnieuw heeft de Bond drie wedstrij den vastgesteld op hetzelfde tijdstip. Voor zaterdag 11 maart a.s. staan om vier uur gepland de volgende wedstrij den: S.E.C. zat. 3-S.O.V.A. 3; S.E.C. jun. C-H.V.C. E en S.E.C. b-Roda b. De jeugdcommissie zal, in overleg met met de zaterdagcommissie, trachten het programma zodanig te wijzigen dat alle drie de S.E.C.-teams toch hun wed strijd kunnen spelen. S.E.C. JUNIOREN VESTIGEN AANDACHT OP ZICH Het S.E.C.-junioren A elftal, spelend in de geselecteerde jeugdcompetitie, vestigt de aandacht op zich door vooral de laat ste weken voor prachtige resultaten te zorgen. Ook zaterdag j.1. werd weer gewonnen. Tegen P.V.C. in Utrecht sloeg S.E.C. A weer toe en won met 7-0. Na het wat minder goede begin stijgt S.E.C. A op de ranglijst. De speciale training van oefenmeester v. d. Velde, die het team ook vergezelt bij de wedstrijden, gaat vruchten af werpen. S.E.C. heeft de oefenmeester ook gecontracteerd voor de junioren A, aangezien men bij S.E.C. van mening is dat de junioren goed voorbereid dienen te worden voor het spel in de senioren- afdeling. Vol vertrouwen ziet men bij S.E.C. uit naar nieuwe successen van de jeugd. S.E.C. 4-QUICK 6 4-1 Een oppermachtig S.E.C. 4 had veel pech. Quick gaf moedig partij, maar het betere S.E.C. had weinig moeite reeds voor rust een ruime voorsprong te nemen Na rust weer een overheer send S.E.C. Frans Roest scoorde tweemaal, Schim mel eenmaal, terwijl ook v. d. Brakel succes had. S.E.C. 4 blijft goede kansen behouden op de titel. Doelman v. d. Vaart stopte een strafschop. S.E.C. 6-QUICK 5 2-1 S.E.C. 6 hielp S.E.C. 5 wat dichter naar het afdelingskampioenschap door de concurrent van S.E.C. 5 een 2-1 neder laag toe te brengen. Quick liep vergeefs storm op het doel van S.E.C. 6. Doelman Van Beek was in uitstekende vorm. Jan v. d. Brink scoorde voor rust 1-0, terwijl Quick na rust gelijkmaakte. Een grote schare geïnteresseerde dames uit Soest en omgeving volgde vrijdag middag en -avond de modeshow van Arnould G. Diepeveen in het restaurant ..Kobus aan de Poort" te Amersfoort. In snel tempo lieten vijf topmanne- quins, waaronder de bekende Tanya Trijbels, een keuze zien uit de collectie, door Diepenveen ontworpen voor zijn boutiques in Soest en Amsterdam. De getoonde modellen vielen in de eers te plaats op door hun draagbaarheid en betaalbaarheid. De ontwerper was soms merkbaar geïnspireerd door de grote Franse couturiers, maar nergens was het een slaafs copiëren geworden. De grote rage van de onflatteuze broek rokken was hier nergens terug te vin den. De ontwerper heeft rekening ge houden met de vrouw uit Soest en om geving. Bij enkele modellen was gebruik ge maakt van een rok met losse panden, waaronder een Bermudo short van het zelfde materiaal gedragen werd. Voor overdag is er een ruime keuze van linnen en dunne wollen jurkjes. Opvallend waren een aantal chemisiers van zuiver zijde. Voor de jonge vrouw een leuke, vlotte, soms felkleurige col lectie katoenen en flanellen mantels, soms met bijpassende hoeden, die in een prijsklasse van 135,tot 165,voor ieder bereikbaar zijn. Voor de niet meer zo piepjonge vrouw mooie ensem bles in het altijd geliefde marine blauw met wit. Japonnen met jasjes, die op het eerste gezicht simpel zijn, maar nadat het jasje is uitgetrokken een snoezig ge kleed japonnetje tevoorschijn toveren, hadden zeer veel succes. De keuze van exclusieve stoffen gaven de veelal eenvoudige en draagbare mo dellen juist dat tikje raffinement, waar door een eenvoudig namiddagensemble een creatie wordt. Diepeveen kwam ook met een schitte rende collectie cocktail- en avondkle ding. De stoffen voor deze mooie ja ponnen worden soms in Parijs speciaal voor hem geborduurd. Vermeldenswaard zijn ook de bijzonder fraaie kapsels, die vervaardigd werden door Loek Limburg uit Amsterdam, en uit soms grappige, soms bijzonder ele gante haarstukken bestaan, die los aan gebracht op het kapsel een aparte char me aan de collectie geven. De bijzonder mooie, draagbare en be taalbare hoeden zijn alle ontworpen door Arnould G. Diepeveen, en ook op zijn eigen atelier in Amsterdam ver vaardigd. De collectie eindigde met een zeer mooie bruidsjapon, met een brede rand lelietjes van dalen langs de zoom, waarbij de bruid een opvallend mooie sluier droeg. In aanmerking genomen, dat er in de Soester boutique reeds jurken zijn van af 49,is een bezoek aan het huis van deze ontwerper voor een ieder de moeite waard. Wilt U persoonlijk advies van Arnould G. Diepeveen, dan kunt U hem daar iedere donderdag aantreffen. Ajje 't ming vraogt mok zeige dak mit voldoening eleze het dat de pelisie d'r op eweze het, dattut nie prettug is veur de minse datter hongde binne, die zonodug d'rluu behoefte op ut trutwaor of vlak bie de ingang van een huus motte doen. As de hongdebezitters d'r noeng ok maor naor haandelde, aanders hettut nog gin zin. En as zullie ut noeng maor eleze hebbe, aanders is ut allegaor vergeefse moeite eweest. Daorom schrief ik d'r noeng maor een stukkie over. Ik mot eerluk zeige, datter hongde bin ne, die as de bonte hongd bekend staon waant ut binne vaok dezellufde beeste, die de naorste plekkies uutzeuke om een grote of kleine boodschap te doen. De grote bie veurkeur midde op ut trut waor. Noeng weet ik wel, dattut mit onwilli ge hongde kwaod haoze vange is, maor dan motte zullie ut maor lere. Die beeste magge niet meer loslope as ut goed is, dus nermaol esproke motter aaltied iemand bie weze. En veur die iemand mottut toch een koud kunsje weze om die hongd betere meniere bie te brenge. D'r binne minse, die om elluk akke fietje de dierebescherreming of de pe lisie bell aster us wat mit een beest an de hand is, en dat is goed ok, waant ut is laf om die beeste te slaon of te laote verkommere, maor zullie ut denke d'r nie an, datter andere minse binne, die zich bie wieze van spreke doodar- rege an de minste, die d'rluu hongde op de meest beroerde plaotse laote plaotsneme om daor een aondenke an z'n verblief daor te laote deponere. Noeng kajje teuge zo'n hongdebezitter wel een paor woorde gebruuke, waor de hongde zellufs gin brood van luste, maor daor schiet je ok weinig mee op. Dan hejje grote kans dat zullie zeige: Kommandeer de hongd en blaf zelluf. En ajje dan toch deurgaot lope zullie wel weg als een hongd mit de start tusse de pote en dan hejje nog niks beriekt. Nee, je mottut vriendeluk prebere, dan hejje de meeste kans dat zullie zich d'r wat van antrekke. Waant ut motte toch wel raore minse weze as zullie nie begriepe, datter minse binne, die zich an die hongdesoeveniers arrege. En daorom hellup ik de pelisie noeng een bietje en schrief ik d'r een stukkie over. Licht dattut hellupt. Kwaod kan ut in ieder geval nie. Ik kan me ne- tuurluk wel kwaod maoke, maor daor kom je ok nie veerder mee. En aster nog us minse binne, die zonodug d'rluu hongd op een nie zo straotegiese ploats iets laote producere, dan bin ik d'r wel as de kippe bie om de eigenaor van ut beest daorop te wieze. As wullie dat al- lemaol doen, zou ut meschien verleeje tied weze, dat wullie mit smerige schoe- ne tuuskome. De strijd om de winnende treffer leek tenslotte in 't voordeel van Quick te ko men toen de scheidsrechter een doel punt toekende. S.E.C. grensrechter Van Essen wist ech ter de scheidsrechter te overtuigen dat uit buitenspelpositie was gescoord. Géén treffer beslist de niet erg zekere refe- ree. S.E.C. scoorde hierna 2-1 en ook toen wilde Quick trachten de treffer ongel dig te doen verklaren- Het lukte niet want de scheidsrechter keurde deze tref fer van Lex Meidam goed. S.E.C. 5 is thans niet ver meer af van het afde lingskampioenschap. Op het zaterdag j.1. gehouden examen van de Vereniging van Leraren in Ste nografie „Groote" en Machineschrijven behaalden de volgende leerlingen van de Oranje-Nassauschool, Ir. Menko- laan 1, Soest, het diploma machine- schrijven. Janny Gerritse, Dirk V. W. van de Kemp. Corrie Pieper, Marinus J. G. Rey, Cornelis H. van Steendelaar, Mieke Stolk, Anneke van Sloten, allen uit Soest, en Gerrit J. G. Heuving, Gra- da Jansen, Henk Linde uit Baarn en Gerrit Hardeman uit Maartensdijk. De snelheid varieerde van 147 tot 189 aan slagen. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij voornemens zijn om aan D. Huisman, Smitsweg 38, Soest, op zijn daartoe gedaan verzoek, op grond van het bepaalde in artikel 20 van de Wederopbouwwet, vergunning te verlenen voor het bouwen van een woonhuis op het perceel, gelegen aan de Nieuweweg, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie G., nummer 3918, zulks in afwijking van het uitbreidings plan „Soesterveen". Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een termijn van één week na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele be zwaren schriftelijk bij hen in te dienen. De op de bouwaanvrage betrekking heb bende stukken liggen gedurende diezelf de termijn ter gemeentesecretarie ter inzage. Soest, 7 maart 1967. Van Goyenlaan 156, teL 5897. Op de Eng. Op maandag 20 maart a.s. zal de S.P.S.V. de organisatie op zich nemen van de jaarvergadering van de Neder landse Politie Sport Bond, district „West". Deze vergadering zal worden gehouden in het restaurant van het Soester Na tuurbad aan de Van Weerden Poelman- weg te Soestduinen. Het aanvangstijd- stip is vastgesteld op 13.00 uur. Op de weekmarkt werden aangevoerd 45.000 hoendereieren van 12,50 tot 13,25. Middenprijs 12,85, prijs per kg 2.07. De „Zonnestraal" collecte heeft alhier het mooie bedrag van 784,80 opge bracht. De jaarlijkse onderlinge wedstrijden van A.G.A.V.S. zijn weer afgelopen. Bij de meisjes van 9 tot 12 jaar was het peil hoog en de strijd spannend. De lste plaats werd bezet door Astrid Veen, een belofte voor de toekomst, met 4 punten voorsprong op Annelies Vedder, die voor Greetje Wesseling op de tweede plaats eindigde. Bij de meisjes van 12 tot 16 jaar werd Joke Loots lste, op de hielen gevolgd door Mieke Henrion Verpoorten. De herenwedstrijd gingen tussen Hans Walen en Maarten Pieren, waarbij Hans bij het laatste onderdeel, paardspringen de lste plaats veroverde. Het was bij alle groepen een sportieve strijd met de volgende uitslagen: Meisjes I (9 tot 11 jaar): 1. Marja Sein en Ineke Neuman. Meisjes II (9 tot 11 jaar): 1. Niesje Doornbos en Bernadette Vermeulen. Meisjes 9 tot 11 jaar selectie: Astrid Veen. Meisjes van 12 tot 15 jaar: Willie v. Deijl. Meisjes 12 tot 16 jaar selectie: Joke Loots. Dames: Corrie v. Loveren. In de drie verschillende groepen jon gens van 9 tot 11 jaar: Johan Sliggers, André v. Asselt en Mark v. Capelle. Jongens 12 tot 15 jaar Alex Henrion Verpoorten. Heren Hans Walen. aan de haak actief bi] elke spoeling EEN FRISSE W.C. Eén verpakking reinigt en verfrist' AUTOMATISCH 12 weken lang bij elke spoeling! De ophanghaak is gratis bljverpakt.

Soester Courant | 1967 | | pagina 3