ij van 1Ü Vaste Paasdatum l Dick Bruynesteyn leken ll/assecelk Uitbreiding J. C. v. Huissteden Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers Wie is er voor Meningen van lezers IK Autorijschool VAN BUREN Cartonist van het Zondag-Sportjournaal DE REBELLIE TEGEN WILSON Officiële mededelingen ƒ1,35 69 ci 79 et. f.V, - Voor horloges Oosterse tapijten J. J. Pauëlsen Boomplantdag te Soest In de kunt U de hele was te gelijk doen. U bent dus in een uurtje klaar Poging tot inbraak De ruitentikker weer op pad Zeepost Uw RECORDER staat klaar bij „DE G0UM SNJSflR" Hinderwet De wereldraad van Kerken heeft in een brief aan alle aangesloten kerken ge vraagd of zij zich willen bezinnen op het instellen van een vaste datum voor Pasen. De rooms-katholieke kerk heeft er geen bezwaar tegen, zo is gebleken tijdens het tweede Vaticaanse concilie, mits ook de andere christelijke kerken er mee instemmen. De hervormde synode stelt voor Pasen elk jaar te vieren op de zondag die tussen de 10de en de 16 april valt. Dit impliceert dan, dat Pinksteren „vast" komt te liggen tussen de 29ste mei en de 4de juni. Komt het tot invoering van een vaste datum voor Pasen, dan zal daarmee het laatste restje heerschappij van de maan over onze kalender verdwijnen. Tot nu toe valt Pasen op de eerste zondag na de eerste volle maan na het begin van de lente. Dit is zo vastgesteld door het concilie van Nicaea (Klein Azië) in het jaar 325. De koppeling van het paasfeest aan de schijngestalte van de maand had 't gro te praktische voordeel dat de pelgrims die op weg waren ter viering van het paasfeest, zeker zouden zijn van verlichte nachten. Het gevolg hiervan is echter, dat de paasdatum tot nu toe op grillige ma nier heen en weer schuift in onze ka lender. Ons kalenderjaar van 365 dagen (eens in de vier jaar 366) telt namelijk niet een geheel aantal z.g. synodische maanomlopen. Een synodische maanomloop is de tijd die de maan nodig heeft om weer de zelfde schijngestalte te bereiken. Deze tijdsduur bedraagt gemiddeld 29,5306 middelbare zonnedagen. (De toevoeging „synodisch" is nodig omdat er ook an dere definities van het begrip maanom loop bestaan, zoals b.v. de „siderische"; dit is de tijd die de maan nodig heeft om, uitgaande van een bepaalde positie tussen de sterren, dit punt opnieuw te bereiken. Dat duurt gemiddelde 27,3217 middelbare zonnedagen). Deze afhankelijkheid van de maan leidt er toe dat de paasdatum kan variëren tussen 2 maart en 25 april, een periode CHOCOLADE EITJES. Een assortiment puur en melk eitjes in kleurig sta- niol. Netje 250 gram CARAMEL - MOU. Die heerlijke zachte Lonka Caramels. Nu nog voorde liger. Zakje a 200 gram ADVOCAAT EN 3IOCCASPRITS. Heerlijke brosse sprits op gespoten met advocaat en moccacrème. Pakje a 250 gram VROOM DREESMANN Het zij ons vergund bij het artikel „Fis cale Filantropie" in de Soester Courant van 3 maart j.1. enige kanttekeningen te plaatsen. Het doet ons genoegen te constateren, dat u de ambtenaren hun welvaartsvast pensioen gunt en dat u de hoop uit spreekt, dat er wegen zullen worden gevonden, dat de bedrijfspensioenen ook welvaartsvast zullen worden. In het slot van het artikel spreekt "U echter van „de klok terugdraaien" in dien dit laatste niet bereikbaar zou zijn. Dan zou het volgens u billijk zijn te gaan tornen aan de welvaartsvastheid van de ambtenarenpensioenen. Deze zienswijze kunnen wij geenszins delen en het valt ons een beetje tegen van uw blad dat in andere opzichten zo'n vooruitstrevende en moderne koers vaart! Dat de pensioenmaatregelen van 1963 getuigen van een lichtzinnige verkwis ting van de belastinggelden is niet houd baar. In deze tijd toch was Zijlstra mi nister van Financiën en Toxopeus minis ter van Binnenlandse Zaken. Deze na men mogen toch wel een waarborg wor den genoemd tegen het zorgeloos om springen met 's lands financiën! Maar wéét men wel alles van de amb tenarenpensioenen? Is het algemeen be kend, dat de ambtenaar een pensioen premie betaalt die in de buurt van 10°/o van zijn inkomen ligt? En weet men ook dat de ambtenaar, als hij op 65-jarige leeftijd gepensioneerd wordt, zich een korting op zijn pensioen moet laten wel gevallen van 80 °/o van zijn A.O.W. Voorts dient men te weten, dat de amb tenaar niet in aanmerking komt voor tantièmes, wat in het bedrijfsleven niet zeldzaam is. In het jaarverslag van de Amro Bank, dat u aanleiding gaf tot uw artikel, wordt de instelling aanbevolen van een staatscommissie, die de welvaartsvast heid van de pensioenen in het bedrijfs leven in studie zal nemen. Die kant moet het uit en niet ,de klok terug draaien"! Namens het bestuur van de afdeling Soest van de Nederlandse Bond van Ge pensioneerden. M. DE REGT, voorzitter G. HOVENKAMP, secretaris. van 35 dagen. Dit jaar valt Pasen vroeg (26 maart), maar in de komende tien jaar zullen de meeste paaszondagen in april vallen; in 1973 pas op 22 april. Pinksterzondag valt in dat jaar dus op 10 juni. Onze moderne tijd heeft de maan niet meer nodig als bron van verlichting tijdens nachtelijke reizen. Het lag dus voor de hand dat er voorstellen zouden komen om Pasen los te koppelen van de schijngestalte van de maan en een (min of meer) vaste paasdatum in te voeren. Geheel vast kan deze niet worden, al thans niet zolang wij de nu in gebruik zijnde kalender blijven hanteren. In de ze Gregoriaanse kalender valt een gege ven weekdag elk volgend jaar op een andere datum (vandaar „tussen 10 en 16 april" in het Paasvoorstel van de hervormde synode). Een werkelijk vast liggende paasdatum zou er pas kunnen komen na een vrij ingrijpende hervorming van de kalen der, bijvoorbeeld in de zin van het ont werp dat een aantal jaren geleden ter tafel heeft gelegen bij de Verenigde Naties. Dit ontwerp verdeelde het jaar in vier kwartalen van onderling gelijke duur (elk 91 dagen, samen dus 364) met aan het einde een dag-zonder-datum, een z.g. blanco dag. In schrikkeljaren zou een soortgelijke blanco dag worden in gelast na de laatste zaterdag van juni. In dit ontwerp begint elk nieuw jaar op een zondag en ook elk nieuw kwar taal (91 is namelijk een veelvoud van 7, zodat elk kwartaal een geheel aantal weken telt). De eerste maand van elk kwartaal krijgt 31 dagen, de twee vol gende elk dertig. Op die manier ontstaat er een gelijkma tig ritme (31-30-30, vier maal herhaald) waarin elke datum voortaan steeds op de zelfde weekdag valt (kerstmis bij voorbeeld voorgoed op maandag en dinsdag!). Dit jai-r, 1967, zou een goed jaar zijn g-weest om deze herziene kalender in te voeren, omdat 1 januari dit jaar in derdaad op zondag viel. Er leven echter '3» - «#sf„ -Hl bij sommige, godsdienstige groeperingen bezwaren tegen dit ontwerp, omdat het met zijn „blanco dagen" het door velen als heilig beschouwde zevendaagse rit me verstoort. (Tussen de laatste zondag van het oude jaar en de eerste van het nieuwe komen dan zeven dagen te lig gen in plaats van zes zoals nu). Voorlopig zal de paasdatum dus toch nog blijven schuiven. 10 LESUREN ƒ65,— MET DE NIEUWSTE V.W. 1300. Laanstraat 20 Telefoon 4685 De sporttekeningen in de zondagse sportprogramma's op de T.V. zijn al niet meer weg te denken. Al zes jaar lang maakt Dick Bruynesteyn deze cartoons. Hij woont in Soest op de Duinweg, waar hij zomers in de tuin zit te werken. Bruynesteyn heeft eerst bij de K.L.M. gewerkt op de boekings- en passage afdeling. Als luchtmachtsoldaat is hij meer gaan tekenen en toen hij in 1948 naar Den Haag werd overgeplaatst stuurde hij aarzelend wat tekeningen in. Eerst ver schenen zijn cartoons in Sportwereld en later in De Haagsche Courant, waar Herman Kuiphof toen chef was. „M'n eerste tekening ging over E.D.O.- Haarlem", zegt Bruynesteyn. „Dat was toen nog een heel belangrijke derby. De lange doelman Kluit liet ik toen door het oog van de naald kruipen. Toen ik uit dienst kwam ben ik naar Australië geëmigreerd. Twee jaar lang ben ik daar geweest en ik heb er van alles ge daan. Eenmaal hier terug ben ik weer gaan tekenen, voornamelijk voor het Vrije Volk, waar ik nu al 14 jaar voor werk. In 1952 trouwde ik, ik had toen wat meer contracten." Dick Bruynesteyn vindt zichzelf geen goede tekenaar. Hij moet het hebben van een goed idee. „In zo'n sportcartoon moet humor zit ten. Je moet ook alles in weinig lijnen zeggen. Vroeger, toen ik alleen voor de krant werkte deed ik heel lang over een tekening. Alle details werkte ik uit. De details ben ik. door m'n zes jaar ervaring voor de T.V., overbodig gaan vinden. Uit tijdnood heb ik ze wegge laten. Voor de T.V. heb je wel meer mogelijkheden. In de krant zien de men sen de tekening onmiddellijk helemaal. Op de T.V. kun je hem laten invloeien. De verrassing is dan groter." Dick Bruynesteyn heeft in al die jaren een heel archief opgebouwd van alle be langrijke sportmensen. Bij een wedstrijd maakt hij zoveel mo gelijk schetsen van mensen die later belankrijk kunnen worden. Zo doet hij het ook met buitenlanders. „Dat noem je dus carikaturen. Ik hou er echter niet van om een carikatuur te overdrijven. De mensen moeten er op lijken. Vroeger heb ik in Frankrijk por tretten getekend, daar leer je veel van. Nu maak ik dus een strip voor het Vrije Volk over sport. Dat is erg leuk om te doen. Je moet er de sfeer goed voor kennen die in zo'n stadion hangt. Daarom ga ik ook veel naar het sta dion toe en schets dan het enthousiasme van het publiek. Ik ga ook veel naar het buitenland. Tegenwoordig kun je heel goedkoop met de supporters mee reizen. Na de wedstrijden op zondag ga ik altijd direct naar het cinecentrum in Hilversum. Tussen vijf en zeven uur worden daar de films proefgedraaid voor de commentatoren. M'n tekeningen kan ik dan nog aanpassen aan de T.V.- film." De heer J. G. van Huissteden opende nog geen drie jaar geleden een naai machinehandel in de Brinkstraat te Baarn en kreeg in die jaren vele klan ten uit Soest. Daarom liep hij reeds lang met het plan rond een filiaal in Soest te beginnen als de gelegenheid zich daartoe voordeed. Die gelegenheid kwam aan het eind van het vorig jaar in een pand aan de Soesterbergsestraat 28, welke zaak hij in het begin van dit jaar opende en de zaak blijkt in een behoefte te voorzien. Niet alleen dat de heer Huissteden alle mogelijke naaimachines en meubels tot de meest moderne toe, verkoopt, doch ook alle bijbehorende artikelen zijn ver krijgbaar. Nog niet tevreden heeft de heer Huis steden de zaak wederom een uitbreiding doen ondergaan en wel door toevoeging van een afdeling kinderwagens en bij behorende artikelen. Ook deze afdeling mag er zijn en het publiek kan op zeer gemakkelijke wijze keus maken uit een mooie sortering kinderwagens. JUWELIER - HORLOGER VAN W EEDESTRAAT 40 - SOEST TEL:436I| Voetbal is natuurlijk niet het enige dat Dick van illustraties voorziet. Ook an dere sporten worden door z'n pen be- commentariseerd. „De Tour de France doe ik ook graag. Ik heb de grote da gen van Wout Wagtmans meegemaakt. Onvergetelijk is dat. Nu wordt elke wed strijd omgeven door mysteries. Er zit te veel geld achter. Bij voetbal speelt geld ook al een belangrijke rol. Er zou voor de Sport een nieuw woord uitge vonden moeten worden. Sport is wat Kuiphof en ik hier op de Soester Ten nisclub doen." Er is nog niet zo lang geleden een boek je met cartoons van Dick Bruynesteyn uitgekomen. De titel is „Sportjournaal in Beeld." De uitgever is Meander in Lei den. Zoals alle tekeningen zijn ook deze ondertekend met Dik. De c is er om typografische redenen uitgelaten. Bruy nesteyn haalt graag grapjes met zijn naam uit. Zo was één prent b.v. on dertekent met Dik Jan Cremer. Politieke cartoons maakt hij nooit. Hij houdt zich bij de sport. Zijn tekeningen zijn een sport en Dick Bruynesteyn is een insider wat aan zijn karikaturen en cartoons te merken is. W. J. v. d. WETERING De afdelingSoest van de U.V.V. heeft maandag j.1. in het Oranje-Hotel, de jaarvergadering onder voorzitterschap van mevr. Van Ginkel gehouden. In haar openingswoord verwelkomde zij de vele aanwezigen, in het bijzonder de ere-presidente, mevr. Bentinck, de pro vinciale voorzitster, mevr. Wijnbeek, en de spreekster van deze middag, zr. Pruis directrice van het ziekenhuis Zon negloren. Eveneens sprak zij haar waar dering uit over de aanwezigheid van vertegenwoordigers van de pers, die door hun verslagen in de verschillende kranten aandacht aan het werk van de U.V.V. geven. Na het voorlezen van de notulen van de vorige jaarvergadering kwam het ziekenhuiswerk ter sprake, dat nu bijna een jaar goed en steeds beter loopt. Driemaal per week werken drie dames op verschillende afdelingen van het zie kenhuis Zonnegolren. Daar verzorgen zij de bloemen en maken vervolgens het fruit voor de patiënten klaar. Mevr. Oranje regelt dit werk en stelt daarvoor elke maand een werkrooster samen. Nieuwe medewerksters kan- dit werkobject nog steeds gebruiken. Hierna kreeg mevr. Faber het woord, die iets vertelde over haar wekelijkse bezoeken nu al enige jaren aan de Wil lem Arntz Hoeve in Den Dolder. Waren het eerst de z.g. vergeten patiënten, die regelmatig bezocht werden, nu zijn het op verzoek van de leiding van deze instelling, dat mevr. Faber hand- en spandiensten verleent op de afdeling jeugdige patiënten. De bejaarden-sociëteit in de Viersprong moet na 6 jaar daar regelmatig sa mengekomen te zijn verhuizen. Geluk kig vond U.V.V. een nieuw onderdak in de voormalige Lichthoek aan de Parklaan, waar vanaf 4 april a.s. elke dinsdagmiddag van 2 tot 4.30 uur so ciëteit wordt gehouden onder dezelfde leiding als bij de Viersprong, nl. mevr. Smits. De heer Peet heeft toegezegd de opening te zullen verrichten. BUSSUM - Raadhuisstraat 38 Telefoon 02959-12160 Woensdag 22 maart wordt in onze ge meente een boomplantdag gehouden voor de leerlingen van de 6e klas van de lagere scholen. De kinderen, die aan deze boomfeest dag deelnemen, ontvangen een exem plaar van het boekje „Ik zie, ik zie wat jij niet ziet" en een bouwplaat, aan het maken waarvan dit jaar geen wed strijd is verbonden. Het planten van de bomen vindt plaats op de volgende plaatsen en tijdstippen: Voor de scholen te Soest: Openbare school Soest-Zuid aan de Bonifacius- straat; Openbare school Soest-Centrum aan de Prins Bernhardlaan; Openbare school Soestdijk aan de Pelikaanweg; St. Theresiaschool aan de Stadhouders- laan; Mariaschool aan de Hartweg, vanaf Nieuwstraat; Insingerschool aan de Bosstraat (bij B.D.C.-terrein); Van der Huchtschool aan de Ir. Menkolaan; Groen van Prinstererschool aan het We teringpad Sav. Lohmanschool aan de Prins Bernhardlaan. Voor deze scholen zal het planten te 9.30 uur aanvangen. De kinderen van de scholen te Soester- berg zullen komen planten langs de Sterrenbergweg, waar de kinderen te 14.00 uur worden verwacht. Na afloop van het planten gaan de Soester kinderen naar het St. Josefge- bouw en de kinderen te Soesterberg naar gebouw „De Hoeksteen", waar de boomplantdag enigszins feestelijk zal worden besloten, waarbij de kinderen een traktatie zal worden aangeboden. Op een volgende vergadering zal mevr. Kruik aftreden en de leiding van de sociëteit in het Anna Paulownahuis overdragen aan zr. Van Lennep en me vrouw de Jong. Maar niet voordat her dacht is, dat deze soos op 17 maart 12 l/0 jaar bestaat. Mevr. Kruik zal op een nader te be palen datum de leiding overdragen, waarbij zij nu al uitsprak dat het haar voldoening schenkt het werk in zulke goede handen te weten. Het jaarverslag over 1966 werd rondge bracht aan alle leden en donateurs. Het hoefde dus niet te worden voorgelezen. Wel sprak mevr. Van Ginkel een waar derend woord aan het adres van de heer en mevrouw Marree van het in stituut Praktikum voor de keurige ver zorging van het verslag. Uit het financieel verslag van de pen- ningmeesteresse bleek over verslagjaar een tekort van 560,62 te zijn. In dit verband kwam ter sprake de aanvraag voor subsidie zaalhuren, die naar aan leiding van de nieuwe verordening werd ingediend. Hierop werd van de Gemeente het ver heugende bericht ontvangen, dat de U.V.V. in principe voor subsidie zaal- huren in aanmerking komt. De kascom- missie bestaande uit de dames Bickes en Schut-Tismeer bevond de admini stratie geheel in orde. De nieuwe kas- commissie zal nu bestaan uit de dames Schut-Tismeer en Hoogendoorn. Na de pauze hield zr. Pruis een inlei ding over „Is het een roeping", waar „het" betekent het verpleegster zijn. Zij begon haar praatje met een caricaturale beschrijving van de hand van Harriet Freezer en geschreven bij een jubileum van de Bond van Verplegenden. Een, gezien de naam van de schrijfster, zeer humoristisch stuk, geschreven als spotternijtje naar aanleiding van dok tersromans, ziekenhuisartikelen in da mesbladen enz. enz. Daarna gaf zij een kort overzicht van de geschiedenis van de ziekenverple ging. Hoewel het beroep van de zie kenverpleging pas 100 jaar oud is, gaat de verzorging van zieken en het be oefenen van de geneeskunde tot in het verre verleden terug. Al in de grijze oudheid werden krui- denaftrekseltjes gemaakt, zelfs de Ba- byloniërs wisten al dat vliegen over brengers van ziekten zijn. In India kende men al heel lang inenting tegen pokken. En toch weten we dat er in de 18e en 19e eeuw donkere tijden zijn geweest op het gebied van de verple ging in de z.g. gasthuizen, waar de sterfte onrustbarend was. èn door het gebrek aan hygiène èn door het prak tisch zonder opleiding werken door het verplegend personeel, indien men dit zo noemen mag, want het waren vaak gestraften en vrouwen van de straat. Het was een boeiend verhaal, dat ein digde bij onze tijd, nu per 1 januari jl. de nieuwe beschikking over de op leiding van verpleegsters is afgeko men. Roeping en beroep, zij horen bij elkaar was de eindconclusie. De voorzitster dankte zr. Pruis voor haar interessante causerie onder aan bieding van een attentie en de verdere aanwezigen voor hun belangstelling. De heer M. H. E. T. aan de Regentesse- laan hoorde in de nacht van woensdag op donderdag gemorrel aan de achter deur van de bijkeuken. Toen hij ging kijken, zag hij iemand weglopen, die dus met minder goede bedoelingen wenste binnen te komen. Va een geparkeerde auto op Colenso werd de voorruit vernield. In Engeland doet zich het niet onge bruikelijke verschijnsel weer voor, dat een socialistische premier meer last heeft van rebellen in zijn eigen partij dan van de oppositie. Nu is de heer Wilson niet iemand die dit met onverschilligheid aanvaardt. Vandaar dat hij de labourfractie ont haald heeft op een donderspeech, waar in hij de rebellerende fractieleden ver geleek met honden voor wie de pen ning niet meer betaald zou worden als ze al te onaangenaam aan het bijten slaan. Die honds bejegende groep promoveerde terstond de scheldnaam tot een erenaam en beschouwt zich nu als de kennel club. En is bepaald niet verlegen. Fijn tjes wordt Wilson erop gewezen dat niet hij - of de partij - hun honden penning betaalt, maar zij de zijne. Nu heeft elke lagerhuisfractie een soort hondemepper in dienst, de chief whip, die belast is met het handhaven van de tucht en die zou eigenlijk moeten op treden. Maar dat is tot dusver uitge bleven. Wat weer andere zich aan de rebellen ergerende Labour-lagerhuisle- den zo boos maakt, dat ze nu dreigen in voorkomende gevallen met de re bellen mee te stemmen, niet uit over tuiging, maar om eindelijk de whip eens in actie te laten komen. Trouwens in heel Engeland is Wilsons opmerking niet goed gevallen. Tenslot te zit ieder lagerhuislid in Westminster omdat de kiezers van zijn district hem daar wilden hebben. En daar ligt de eerste verantwoordelijkheid. Bovendien is het zeker niet zo dat de M.P.'s zonder meer verplicht zijn al leen maar op commando van hun voor man op te zitten en pootjes te geven, om even in hondse termen te blijven. De bedoeling is dat ze namens hun kie zers invloed uitoefenen. De achtergrond van het misnoegen is dat Wilson naar de smaak van vele linkse aanhangers teveel het conser vatieve pad bewandelt. Hij werkt net als zijn conservatieve voorgangers met de loonstop, alleen wat harder, hij zet het mes niet in het leger en met name de kernwapens, en hij flirt met de E.E.G. Ook heeft hij nog teveel „een speciale relatie" met de V.S. Hoezeer dit ook praktische politiek mag heten, het is buiten het programma van de meest radicale aanhang, die hem dat nu durft in te peperen daar Labours meerderheid thans lang niet zo precair meer is als in Wilsons begintijd. De moeilijkheid voor Wilson is nu, dat hij met gedeeltelijke onwillige honden op de hazenjacht moet. En wel juist op een moment dat hij - vooral ten aan zien van het economische beleid - een hechte achterban nodig heeft. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Australië: ms „Kulmerland" 20 maart en ms „Himalaya" 21 maart. Brazilië: ms „Pasteur" 22 maart en ms „Algorab" 24 maart. Canada: ms „Belgiën" 22 maart en ms „Polydora" 24 maart. Chili: ms „Archimedes" 21 maart en ms „Geestemünde" 24 maart. Indonesië: ms „Darmstadt" 19 maart. Ned. Antillen: ms „Prins der Neder landen" 20 maart. Nieuw-Zeeland: ms „Kina" 20 maart. Suriname: ms „Aristoteles" 21 maart. Verenigde Staten van Amerika: ms „Soestdijk" 22 maart en ss „American Reliance" 24 maart. Z.-Afrika (Rep.) en Z.W.-Afrika: ms „Oostkerk" 22 maart. Inlichtingen betreffende de verzen dingsdata van postpakketten geven de postkantoren. ti Burgemeester en wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b. der Hinderwet, ter algemene kennis, dat ter gemeente secretarie van Soest ter inzage zijn ge legd verzoeken met bijlagen van: a. Benzine en Petroleum Handel Maat schappij N.V., Fredirikplein 42. Amster dam om een nieuwe de gehele inrich ting omvattende vergunning voor een herstelinrichting voor motorvoertuigen met bijbehorend brandstoffenverkoop- punt, op het perceel Stationsweg 6, ka dastraal bekend gemeente Soest, sectie H. nr. 4963. b. Aardolieproducten Onderneming Ori- on N.V., Westzijde 332/340, Zaandam, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in wreking houden van een inrichting bestemd tot het op slaan en afleveren van motorbrandstof fen, op het perceel Noorderweg 23, ka dastraal bekend gemeente Soest, sectie A, nr. 2791. Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk be zwaren tegen het verlenen dezer ver gunning in te brengen bij het gemeen tebestuur. Bovendien zullen op dinsdag, 4 april a.s., des voormiddags te resp. 10 en 10.30 uur, in het gemeentehuis openbare zittingen worden gehouden, alwaar mon deling bezwaren tegen de inwilliging van deze verzoeken kunnen worden in gebracht. Soest, 17 maart 1967.

Soester Courant | 1967 | | pagina 13