FUGERS FIETS SONY „De Gouden Snaar f 598.- Morgen middag leken VENEMA HEROPENING FOTO SWAGER 1,1 1 Hees-Nieuws Kodenstodt goed- B.D.C.-nieuws VOOR UW GAZELLE, RALEIGH, BURCO Kerkstraat 3 - Soest - Tel. 2030 Uw succes is onze reclame Auto- en Vrachtwagen rijschool D. ENGEL S.E.C.-zaterdag Klaver jaseoncours Meteoren Nieuwe modellen FALCON dames- en herenregenjassen S.E.C.-jeugd vraagt hulp B.D.C. handbal Korfbalvereniging „De Meteoren" M.H.C. „Soest" Stereo - 4 sporen tapedeck met voorversterkers ft S.E.C.-nieuws Daaraan volgend tot 18.00 uur receptie. B.D.C. -nieuws Voor verlovingsringen V.V.Z.-nieuws Medische dienst PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten BELANGRIJKE BESLISSINGEN IN TWEEDE KLASSE A? Zaterdag, om vier uur, wordt op het T.O.V.-terrein in Baarn de bal aan 't rollen gebracht voor de streekderby T.O.V.-Hees. Zoals alle nog resterende wedstrijden voor Hees is ook deze ont moeting uiterst belangrijk, want de rood-witten hebben nog een goede kans op het kampioenschap van de tweede klasse A van het zaterdagvoetbal afde ling Utrecht. Daar staat echter tegenover, dat T.O.V. voor de Soesters altijd een lastig te overwinnen tegenstander is en boven dien staan de gastheren op een beschei den plaats, die zij best willen verbete ren. Het zal daarom zaterdag voor de rood- witten een moeilijke opgave worden om T.O.V. te kloppen. Met een volledige inzet en een voorhoede, die - n schot niet thuislaat, moet een overwinning toch mogelijk zijn, temeer daar Hees anders wel eens naast de titel zou kun nen grijpen. En een betere kans op het kampioenschap van deze tweede klasse heeft de club van voorzitter Kok nog niet gehad. Indien Hees wint, betekent dit een stap in de goede richting, want V.V.Z. ont vangt zaterdag koploper Hulshorst. V.V.Z. is zelf nog lang niet kansloos en is alleen gebaat bij winst op Hulshorst. Voor Hulsthorst geldt echter hetzelfde, dus het kan een spannende strijd wor den, waarbij het haast wel zeker is, dat de verliezer uitgeschakeld is voor het kampioenschap. Voor Hees dus een gun stige ontwikkeling, indien de rood-wit ten in Baarn tenminste geen steek laten vallen. De opstelling luidt: doel Tempelaars; achter De Ruiter en Van Beek; midden Castricus, Geytenbeek en Kok; voor Bosman, Van Es, Walet, Van Veen en Hardeman. Vertrek om drie uur bij het terrein aan de Kooiweg. KAN HEES 2 DEGRADATIE ZATERDAG ONTLOPEN? Niet alleen voor het eerste, ook voor het tweede elftal is het zaterdag een belangrijke dag. De rood-witten vechten dan namelijk voor de laaste kans op het behoud van hun plaats. Bij verlies zijn de Soesters wel zeker van degra datie. Het zal geen gemakkelijke op gave zijn om Scherpenzeel 2 op eigen terrein te verslaan, maar Hees 2 voet balt in de wetenschap, dat een neder laag het lot over dit elftal bepaalt. HEES 3 IS ALLEEN BIJ OVERWINNING GEBAAT Ook voor Hees 3 staat een belang rijke wedstrijd op het programma. Om vier uur treedt dit elftal op eigen ter rein aan tegen Langbroek 2. Als de rood-witten de promotie een feit wil len laten worden, zullen ze zaterdag middag van de bezoekers moeten win nen, want verlies zou een lelijke streep door de rekening betekenen. HEES 4-C.J.V.V. 5 Onder leiding van scheidsrechter W. Dorresteijn treden om 2 uur op het Heesterrein aan de Kooiweg Hees 4 en C.J.V.V. 5 uit Amersfoort aan. Voor beide ploegen staat weinig meer op het spel. Een gelijkspel zal al een mooi resultaat betekenen. JEUGDWEDSTRIJDEN De Hees-adspiranten gaan zaterdagmid dag op bezoek bij de c-adspiranten van H.V.C. op Birkhoven. Na het goede re sultaat van de adspiranten tegen V.V.Z. zijn ze tegen de Amersfoorters beslist niet kansloos. Maar omdat het tegen H.V.C. altijd moeilijk spelen is, zijn we met een gelijkspel al tevreden, hoewel een overwinning natuurlijk ook wel mag! De Hees-pupillen spelen om 1 uur op het B.D.C.-terrein tegen een pupillen- elftal van B.D.C. Ook hier hebben de rood-witten de beste papieren. B.D.C.-JUNIOREN A SPEELT TEGEN P.V.C. A en S.E.C. A Doordat de Bond de competitiewedstrijd A.P.W.C. A-B.D.C. A heeft uitgesteld en ook het Utrechtse P.V.C. A zaterdag niet hoeft te spelen, is de leiding van Reeds vanaf 159,75 compleet. Bosstraat 5, telefoon 2543 en Kerkstraat 51, telefoon 6621. LAREN-S.E.C. Daar het eerste elftal vrij is wordt er een vriendschappelijke wedstrijd ge speeld tegen Laren. Deze club speelt in de 3e kl. G. Vertrek vanaf de Bos straat 3 uur. De wedstrijd vangt te 4 uur aan. S.E.C. 2-MONTAGNARDS 2 Wil het °e team de kleine kans op pro motie behouden, dan zal er gewonnen dienen te worden van Montagnards. Met nog 3 wedstrijden te spelen staat S.E.C. 2 één punt achter op koploper S.O.V.A. 2. De eerste ontmoeting eindigde in een 7-1 overwinning voor S.E.C. De wedstrijd vangt aan om 4 uur. C.J.V.V. 6-S.E.C. 3 Het derde elftal gaat naar C.J.V.V. in Amersfoort. De thuiswedstrijd werd, na met de rust met 4-0 voorgestaan t-? hebben, amper met 5-4 gewonnen. Het zal voor S.E.C. 3 niet meevallen deze wedstrijd, welke om 4 uur aanvangt, te winnen. beide jeugdelftallen met elkaar over eengekomen om de vrije zaterdag te benutten voor het spelen van de vorige week door de slechte gesteldheid van het P.V.C.-terrein uitgestelde wedstrijd in de voorronden van de striju om de Bisschopsbeker. De blauw-witten tre den dan, evenals trouwens de volgende dag tegen S.E.C. A, in enigszins gewij zigde opstelling aan, daar Wim Jansen door ziekte niet kan spelen. De wedstrijd tegen P.V.C. A is voor de Soesters belangrijk nu zij de eerste wedstrijd tegen Bilthoven A met over tuigende cijfers hebben gewonnen. Zo gemakkelijk zal het in Utrecht tegen P.V.C. ongetwijfeld niet gaan, want de gastheren zullen alle in het werk stel len om de kleine 3-2 nederlaag tegen plaatsgenoot D.V.S.U. goed te maken. En slagen zij hierin, dan zijn de kan sen weer open, al staat D.V.S.U. er dan het beste voor, want deze ploeg zal het tegen Bilthoven ook wel kunnen redden. Een moeilijke opgave dus voor de A- junioren van B.D.C. Zondagmiddag, om kwart over één, speelt het A-juniorenelftal van B.D.C. op het S.E.C.-terrein een wedstrijd te gen de A-junioren van S.E.C. als voor- wedstrijd voor het eerste, dat om half drie tegen Zeist speelt. In deze wed strijd staat niets op het spel. Maandagavond houdt de vereniging Meteoren' de laatste avond van 't paas- concours klaverjassen. Deze avond wordt wederom gehouden in het wijkgebouw aan de Talmalaan. Zij, die niet aan het concours hebben deelgenomen, zijn ook welkom. Voor hen zijn afzonderlijke prijzen beschik baar. DAMES- EN HERENKLEERMAKERIJ Hofleverancier van Z.K.H. de Prine der Nederlanden in tweed, camel, katoen, terlenka, tergal e.a. F. C. Kuyperstraat 28 - Tel. 2803 PALTHE AGENTSCHAP Wij, jeugd van S.E.C., pl.m. 150 man sterk, verkeren in nood. Niet financieel, zoals u dat zo dikwijls hoort, wij heb ben geen materiaalgebrek en ook niet in voetbalopzicht want wij staan wat dat betreft ons mannetje, maar er blijken te weinig leiders te zijn, zodat de trai ning en het spelen van wedstrijden on mogelijk gaat worden. U begrpijt nu waarschijnlijk wel dat we hem knijpen, want aan de voetbal hebben wij, zoals miljoenen in ons land. ons hart verpand. Iedere week opnieuw is het verademing als wij onze aan- schrijvingskaart ontvangen. Het is ons bekend, dat hiervoor door enkele mensen enorm veel werk wordt verzet en we zijn er dan ook dankbaar voor. Maar de situatie is thans onhoudbaar geworden. Daarom vragen wij hulp, hulp van mensen die net als wij de voetbalsport een goed hart toedragen, en enkele uren per week ons willen helpen, bij de beoefening van onze mooie sport. Komt u a.s. zondagmiddag, wanneer ons eerste elftal tegen Zeist speelt (wat een spannende strijd zal dat worden), eens met ons kennismaken. Wij willen ons graag in de rust aan u voorstellen. Onze junioren A (dat is ons sterkste jeugdelftal) speelt van halftwee tothalf- drie een voorwedstrijd, waarin zij daad werkelijk hun kunnen willen tonen. Moge wij op uw komst rekenen? Ja! Dan graag tot zondag! De S.L.C.-jeugd. In aansluiting op het bovenstaande doen wij een beroep op de ouders van onze jeugd, oudspelers en zij, die in dr zo meravond-competitie nog actief voetbal len, alsmede aan allen die S.E.C. en de jeugd een warm hart toedragen, om aan de hulpkreet van de jeugd gehoor te geven. Veie handen maken ook in dit opzicht licht werk en u zult er intens plezier aan beleven. Gaarne zullen wij u a.s. zondag in de cantine ontvangen, om nadere toelich ting en informatie te verstrekken. Bestuur S.E.C.-jeugd. Programma zondg 19 maart (veld): 12.00 uur Heren jun. B.D.C.-B.S.V. 13.00 uur Heren sen. B.D.C. 1-S.S.V.U. 14.15 uur Dames sen. B.D.C. 1-Amers- foort. 14.15 uur Dames jun. Celeritas-B.D.C. 1. 12.10 uur Dames jun. D.S.O.-B.D.C. 2. 15.00 uur Heren sen. Atilla 3-B.D.C. 2. Wedstrijdprogramma zondag 19 maart. 14.00 uur Meteoren I—Zwaluwen III. 12.00 uur Meteoren II—Olympia III. 14.00 uur Vogel III—Meteoren III. Opstellingen. Eerste twaalftal: Ria Groen; Riet Maris; Annie Venema; Corrie van Herwaarden; Marja Roozenboom; Ralleke Zimmer- man; Flip Brandsma; Henk de Jong; Rus Kemler sr.; Dik Maris; Wim Wam- steeker; Rus Kemler jr. Tweede twaalftal: Joke Saarloos; Riek van Soest; Hannie v. d. Biezen; Nivja Vulperhorst; Marja Schaafsma; Ineke Timmer; Gerard van den Bor; Willem Kraay; Jan v. d. Kuil; Ries van Her waarden; Peter Verlinden; Koert Geval; Reserve: Gerda v. d. Biezen. Derde twaalftal: Coby van Gelder; Wil Huurdeman; Olga Kweekei; Corrie v. Nieuwenhuis; Marja v. Wijngaarden; Hetty Kruitbos; Frans v. d. Kuil; Wil lem 't Lam; Ben Beypveld; Charles Eykeleboom; Rudi Lagemaat; Henk Frie- bel; reserve: Ciska Wiss; Otto van den Bor. DAMES II—KAMPONG Het 2e dameselftal speelt a.s. zondag, te 12.30 uur, haar laatste wedstrijd van 't seizoen. De verrichtingen van dit elf tal zijn waard om genoemd te worden, daar deze zeer opmerkelijk zijn. Aan het optreden van dit elftal is een kleine voorgeschiedenis verbonden. Men beschikte nl. over een aantal jonge, maar nog onervaren speelsters. Door een wekelijkse training en coaching hoopte men een elftal in het veld te brengen, dat in haar klasse zo moge lijk het kampioenschap moest behalen om de afstand tussen het le (2e klasse) en 2e (4e klasse) kleiner te maken en zodoende een aanvulling te kweken voor het le elftal. De competitie begon hoopvol met een 3-1 overwinning, maar van de drie vol gende wedstrijden werden er twee ver loren en een gelijk gespeeld, hetgeen een achterstand opleverde van 5 punten op de bovenste op een totaal van twaalf wedstrijden. Een ogenschijnlijk onmogelijk in te ha len achterstand. Al wie er zo over dach ten, niet het elftal zelf. De vijfde wedstrijd moest uitgespeeld worden tegen een van de drie nog on geslagen ploegen. Na een heet gevecht, waarin beide ploegen alles gaven, wist Soest II een 2-1 overwinning te beha len. De volgende wedstrijd ging tegen een andere koploopster, die met 3-1 werd geklopt. De volgende vijf wedstrijden m de reeks werden gewonnen met 6-1, 6-1, 4-0, 4-2, 2-1, met als resultaat dat Soest nu 1 punt voorstaat op haar rivale, die zon dag a.s. te Soest wordt ontvangen. Sluit Soest deze wedstrijd met winst of een gelijk spel af, dan is zij kampioen en promoveert zij automatisch naar de 3e klasse. Voorwaar een opmerkelijk staaltje van doorzettingsvermogen. Het nieuwe SONY stereo bandrecorder-deck model 250-A is een viersporig, solide apparaat van uitste kende kwaliteit, vervaardigd met Sony precisie. De Sony 250-A is eenvoudig in te stellen en doel treffend simpel in gebruik, ideaal om uw high fidelity geluidssysteem met stereo- en monoband opnamen en -weergaven te verryken. Kan ook ver ticaal gebruikt worden. Bandsnelhedcn: 19 of 9,5 cm/sec. Frequentiebereik: 30-18.000 c/s. voor aansluiting op stereo-eindversterker of stereo-radio STEENHOFFSTRAAT 15 TELEFOON 2132. S.E.C.-ZEIST Voor S.E.C. betekent dit de voorlaatste thuiswedstrijd; hierna komt alleen For- titudo nog naar de Bosstraat. Uit moet er nog gespeeld worden te gen Saestum op Tweede Paasdag, Vic toria, D.E.V. en Holland. Hieruit blijkt wel dat het programma zwaar is, temeer omdat er vier uit wedstrijden zijn en S.E.C. uit alleen heeft gewonnen van Fortitudo en ge lijk speelde tegen Zeist, de rest werd verloren. Er is dus alle reden om aan te nemen, dat S.E.C. nog niet uit de gevarenzone is verdwenen, daar de laagst geplaat ste twee ploegen zich danig roeren. Zondag is dus een spannende wedstrijd te verwachten op het S.E.C.-terrein, want Zeist is nog niet geheel kansloos voor de bovenste plaats. Opmerkelijk zijn de overwinningen wel ke Zeist achter elkaar heeft geboekt. Holland, Ultrajectum, Saestum en j.1. zondag Donar werden overtuigend ver slagen. Voor S.E.C. is er zondag dus weinig kans op een winstpunt, Aalberts is ge schorst en voor hem zal meespelen als debutant Ries Dorrestein. Het programma voor zondag is: C.D.N.-Ultrajectum. Saestum-Holland. Donar-Fortitudo. Vriendenschaar- Victoria. H.M.S.-D.E.V.. S.E.C.- Zeist. FORTITUDO II-S.E.C. II Een prachtige prestatie leverde S.E.C. II door leider U.V.V. 4 zondag kans- loon-te verslaan. Hanasbei maakte het eerste doelpunt en Ries Dorrestein de andere twee. waarvan er één bijzonder mooi werd ingekopt met een zweefduik. Na deze overwinning moet S.E.C. zon dag nog spelen tegen Fortitudo en daar na tegen Veenendaal en Nijenrodes, ook al geen gemakkelijk programma dus. Tegen Fortitudo moet beslist gewonnen worden om wat veiliger te komen staan. De voorhoede van S.E.C. is weer bij zonder sterk, zodat toch minimaal één punt verwacht mag worden. Blijkbaar is S.E.C. zijn inzinking te boven. S.E.C. III-PATRIA II uitgesteld Op verzoek van beide verenigingen zal deze wedstrijd op tweede Paasdag ge speeld worden. Als S.E.C. deze wedstrijd wint zijn ze behouden voor de Res. le klasse na een heel spannende competitie. S.E.C. 4- A.P.W.C. 6 Voor het vierde elftal een goede gele genheid om weer twee punten rijker te worden met behoud van een kans op het kampioenschap. V.V.Z.A. 4-S.E.C. 5 Nog drie wedstrijden voor S.E.C. 5 en de kampioensvlag kan worden gehesen. Ongetwijfeld zullen de spelers dit uit bundig vieren. A.P.W.C. 5-S.E.C. 6 Een puntenverdelin ligt hier voor de hand als we de stand bekijken. Inmiddels is aanvoerder Scheurwater herstellende van zijn operatie. De spelers hopen hem binnen niet al te lange tijd weer in hun midden te hebben. Opstelling elftallen: S.E.C. I-ZEIST I. Aanvang 14.30 uur. Doel J. Hattem; achter L. de Rooy, J. Krijt, L. Ruttenberg en A. Hooyer; mid den P. v. Boeyen en Van Breukelen; voor K. Dorrestein, R. Dorrestein, H. Duist en D. J. v. Broe. Res. W. Potho ven, W. Rijnders en Van Essen. Fortitudo II-S.E.C. II. Aanvang 11.30 uur. Doel Van Essen; achter R. Hoed, P. Huizinga, J. Abbel en P. v. Rem merden; midden F. Dettmer en B. v. Veen; voor Lenarduzie, D. Hanasbei, Surstedt en L. v. Berkel. Reserves Bakker, W. de Vries en D. v. Hagelen. S.E.C. 4-A P.W.C. 6. Aanvang 12.00 uur. Doel v. d. Vaart; achter B. Kanters, K. Wildenburg en De Schiffaerd; mid den M. Voskuilen en Luschen; voor P. v. d. Brakel, Schimmel, P. Meidam, J Luitelaar en v. Lagemaat. Res. M. Heinen. V.V.Z.A. 4-S.E.C. 5. Aanvang 12.00 uur. Doel Lub; achter L. v. Klooster, J. Belt en J. Hoed; midden E. Kareisen en J- Westerveld; voor L. Meidam, R. ten Hove, P. Meidam, A. J. v. Dasse- laar en J. Veldhuizen. A.P-W.C. 5-S.E.C. 6. Aanvang 12.00 uur. Doel Van Beek; achter Tolboom, C. Meeder en J. Wildenburg; midden Rens, en F. Duist; voor Hoebee, Groenestein, j. v. d. Brink, Nieuwenhuis en P. Kan ters- Res. Legemaat. beren een zo gunstig mogelijk resultaat uit deze wedstrijd te behalen. Op eigen veld is D.W.S.V. een zeer moeilijke tegenstander. De thuiswed strijd werd door B.D.C. met 4-1 ver loren, zodat de Soesters wel op revan che belust zijn. We achten B.D.C. niet kansloos in deze wedstrijd. B.D.C. zal met de volgende spelers de reis aan vaarden: Smink, Egbers, R. Brouwer, Voet, Bakker, T. v. d. Mast, Wigtman, Beyer, Gros, A. v. d. Breemer, J. Brou wer en Dorresteyn. B.D.C. 2-K.V.V.A. 3 Voor de E.D.C.-reserves betekent dit de laatste competitiestrijd. De B.D.C.-ers die zondag j.1. Baarn 3 met liefst 6-1 versloegen zullen deze wedstrijd moeten winnen om de eer volle tweede plaats achter kampioen A.P.W.C. 2 te blijven bezetten. B.D.C. 3-ELINKWIJK 6 B.D.C. 3 krijgt hekkesluiter Elinkwijk 6 op bezoek. De blauw-witten, die uit 3 wedstrijden 5 punten behaalden, zijn aardig uit de degradatiezone gekomen, doch zijn nog niet helemaal veilig. Deze wedstrijd zal dus door B.D.C. 3 gewonnen dienen te worden. B.D.C. 4-GOOISCHE BOYS 3 Lijstaanvoerder B.D.C. 4 treedt aan te gen Gooische Boys 3. Bij eventuele winst zijn de B.D.C.-ers nog geen kam pioen daar Avance 3 met nog enkele wedstrijden te spelen 1 punt boven B.D.C. kan komen. De kans dat B.D.C. 4 kampioen wordt is wel groot, daar de wedstrijd Limvio 3-Avance 3 gestaakt is en uitgespeeld dient te worden met een 3-2 voorsprong voor Limvio en met nog 15 minuten te spelen. OLYMPIA 4-B.D.C. 5 Tegen middenmoter Olympia 4 moet B.D.C. 5 in staat geacht worden zeker de volle buit binnen te halen. B.D.C. 6- t GOOI 5 Dit zal voor de B.D.C.-ers wel een te zware opgave betekenen, temeer daar 't Gooi een goede kampioenskans heeft. OLYMPIA 6-B.D.C. 7 B.D.C. 7 moet trachten haar leidersposi tie te verbeteren door Olympia 6 te verslaan. We geven de blauw-witten hiertoe een goede kans. MINISTERPARK 3-B.D.C. 8 ZEBRA'S 6-B.D.C. 9 Beide wedstrijden kunnen overwinnin gen opleveren voor de B.D.C.-ers. B.D.C. 9 heeft nog een zeer goede kampioenskans. 2 uur D.W.S.V.-B.D.C. B.D.C. brengt zondag a.s. een bezoek aan het Utrechtse D.W.S.V. Om niet weer in de gevarenzone te komen ver keren, dienen de blauw-witten te pro- JUWELIER - HORLOGER 1 VAN WEEDESTRAAT 40 SOEST TEL:«36l| Afgelopen dinsdagavond is de oefen wedstrijd tegen H.V.C. II een zeer leer zame en tevens prettige wedstrijd ge worden, waarvan de V.V.Z. spelers veel hebben kunnen leren. Dat V.V.Z. deze wedstrijd met 9-1 heeft verloren is begrijpelijk, doch minder belangrijk. Op 12 april a.s. zal, indien het V.V.Z.- terrein bespeelbaar is, een returnwed strijd plaatsvinden. Voor a.s. zaterdag moeten alle elftallen spelen en zullen de thuiswedstrijden op diverse plaatsen gespeeld worden. V.V.Z.-TERREIN V.V.Z. 1-HULSHORST 1 Voor V.V.Z. een zware opgave om van Hulshorst te winnen, daar deze ploeg de koploper is en de kampioenskansen zich zeker zomaar niet zal laten ontne men. De uitwedstrijd werd door V.V.Z. ge wonnen met 2-1. Indien thuis dezelfde uitslag wordt bereikt, zou dit een mooi resultaat zijn. Gezien het spel in de oefenwedstrijd van afgelopen dinsdag avond, moet het mogelijk zijn. Aanvang wedstrijd 4 uur. Opstelling: doel C. Pouw; achter v. d. Vlekkert, H. v. Kooy, van Grol en v. d. Munt; midden v. d. Kraak en v. d. Bosch; voor Demmers, Hament, Timmer en Van Doorn. V.V.Z. 5-COBY BOYS 4 Door de bond is deze wedstrijd uitge schreven tegen 6 uur en zal gedeelte lijk een lichtwedstrijd moeten worden. Voor dit elftal moet er winst in deze wedstrijd zitten. Beide elftallen staan op de ranglijst in het midden. Het is te hopen, dat de maartse buien deze week verder zullen uitblijven, dan is het V.V.Z.-terrein misschien enigs zins bespeelbaar en andera zal het weer afkeuren geblazen zijn. K.P.S. TERREIN V.V.Z. jun. A-Don Bosco jun. A te 1 uur. V.V.Z. asp. a-A.P.W.C. asp. b te 2.45 uur. Voor beide jeugdelftallen een thuiswed strijd. Na lang wachten hebben zij dus een mogelijkheid hun tegenstanders in Soest te ontvangen al is het dan nog niet op eigen terrein. De gemeente is gelukkig steeds bezig de terreinen te verbeteren en bespeel baar te maken en wi hopen, dat het niet lang meer zal duren, dat V.V.Z. weer verenigingen op eigen terrein kan ontvangen. B.D.C. HANDBALTERREIN V.V.Z. pupillen 2-Am. Boys pupillen 2 te 1 uur. Uitwedstrijden S.V.M. BOYS 2-V.V.Z. 2 te 4 uur Daar in deze klasse de nummers 1 en 2 promoveren, zal V.V.Z. moeten trach ten zaterdag te winnen, wat beslist mo gelijk is. Hierdoor zullen de promotie kansen stijgen. SPARTA 5-V.V.Z. 4 te 4 uur Ook voor dit elftal kans om punten te bemachtigen, daar zij het midden van de ranglijst bezetten en Sparta tot de laagste 2 behoort. Alle spelers zullen echter aanwezig moeten zijn, zodat niet, als afgelopen zaterdag, met 10 man gespeeld moet worden. B.D.C. pupillen 2-V.V.Z. pupillen 1 Aanvang 1 uur. De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen door de artsen H. J. Stro- band, H. Blaekweg 14, tel. 2434. Zaterdagmiddag 12 uur tot zondagmor gen 8 uur H. van Dorssen, K Bergstr. 3, tel. 2119. Zondagmorgen 8 uur tot maandagmor gen 8 uur, J. Kuipers, Middelwijkstraat 34, tel. 2815. Tandartsen Zaterdag en zondag, van 13.00 tot 13.30 uur A. A. Bueno Bibaz, Soesterbergse- straat 158. Apotheek Avonddienst zaterdag en zondag apo- theek „Soestdijk". Maandag tot zater dag apotheek „Soest-Zuid". Oranje-Groene-Kruis Zr. Kropff, Middel wijkstraat 36, telef. 2902. Wit-Gele-Kruis Zr. J. Senden, Simon Stevinlaan 3, Soesterberg, tel. 03463-1359 of briefje door brievenbus. Groene Kruis Zr. Boom, Braamweg 51, tel. 4365. Medisch Opvoedkundig Bureau Elke 2e en 4e woensdag van de maand 10.30-11.30 uur v.m., gebouw Wit-Gele Kruis, Molenstraat 11 HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 9 uur Gezinsdienst. 10.00 uur ds J. Mettau. Bevestiging van lidmaten. 19 uur ds H. Roest. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Donderdagavond. 7.15 uur, oecumenisch. avondgebed. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds K. van Liere. Bevestiging van lidmaten. 19 uur ds J. Mettau. Tijdens de morgendienst kinderoppif. Heeskapel, Insingerstraat. 10 uur ds H. Roest. Zonnegloren. Soesterbergsestraat 10 uur dr G. Hartdorff van Amsterdam. Eltheto, Driftje. 10.15 uur Jeugdkerk. Ichtuskerk, Alb. Cnyplaan. Zondag 10 en 17 uur ds J. Smit. Gebouw Middelwyk, P. dc Hooglaan. 10.00 uur Zondagsschool. GEREFORMEERDE KERKEN Jnlianakerk 10 en 5 uur ds M. Wilschut. Wilhelminakerk 10 en 5 uur ds J. Thomas van Amers foort. GEREF. KERK Eltheto. 8.30 uur ds H. J. Nijenhuis van Bun schotenSpakenburg. 3 uur ds W. Borgdorff van Baarn. CHR. GEREFORMEERDE KERK 10 uur ds P. de Smit. 7 uur ds Carlier van Kampen. GEREF. GEMEENTE Kleine Rembrandtzaal 10 en 5 uur Leesdienst. VER. v. VRIJZ. GODSDIENST!GEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 10. 10.15 uur ds W. Leerink. 10.15 uur Kinderdienst, zowel in de kerk Rembrandtlaan als in het wijk gebouw Soest-Zuid. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Van Weedestraat 19. 10.30 uur geen dienst. Zie Baarn. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE te Baarn, Kapelstraat 7. 10.30 uur drs. W. J. Manger. AD VENTS GEMEENTE Zaterdag 18 maart, 10 uur. Bijbelstudie. 11 uur ds C. P. de Ruiter. Volle evangelie-samenkomst Maandagavond, 8 uur, evangelie-samen- komst in het St Josephgebouw, zaal Zuid. Interkerkelijke Zondagsschool. 10 tot 11 uur in de Da Costa School. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.30 uur ds H. C. Valeton. KERK SOEST, Steenhoffstraat. Zaterdagavond 7 uur. Avondmis. Zondag H.H. Missen 10.30 en 12 uur. 9.00 uur Hoogmis, 's Avonds 7 uur lof. In de week de H. Missen te 8.00 en 9.00 uur. KERK SOESTDIJK. Burg. Grothestraat. Zaterdagavond 7 uur avondmis. Zondag H.H. Missen 9.00 en 12.00 uur. 10.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen op maandag en dinsdag 8 en 8.30 uur. Woensdag 8 en 9 uur. Donderdag 8 en 19.30 uur. Vrijdag 7.45 en 19 uur. Zaterdag 9 uur. KERK SOEST-Z., St. Willibrordusstraat. Zaterdagavond 7 uur Avondmis. Zondag H. Missen 8.00, en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. 6.00 uur Lof. Overige dagen H. Missen 8 uur. Woensdagavond 7 uur Avondmis.

Soester Courant | 1967 | | pagina 5