30 Soester ingezetenen bouwen aan Beukenlaan eigen woning of 'h Ton Beuken altijd SINKAL-C altijd altijd Gemeenteraadsvergadering Bouw van een vierklassige school voor g.l.o. te Soest-Zuid Verbeteringen aan het politiebureau TACTICUS SOEHARTO J. HOPPENBROUWERS GARAGE STAM U KUNT NIET ALLES WETEN! M. TIJSSEN ..De Witte Pompen" Voor Baby Voor Briljanten ringen illllllllllMl Speciale Paasaanbtetling lülessiah compl, 3 l.p.'s „De Gouden Snaar" Colbertcostuums Sportcolberts Pantalons Regenjassen li Renault dealer Autorijschcol V.A.M.O.R. - FIAT Rouw- en Trouwkleding spoeling De raad van Soest kwam woensdag avond in vergadering bijeen. Afwezig waren om diverse redenen Mevr. S. M. Polet-Musler (P.v.d.A.), de heren dr. J. W. D. Berkelbach-v. d. Sprenkel (Chr. blok), C. Verheus (Chr. blok) en B. H. A. Elbertse (K.V.P.) en wethouder J. v. d. Arend. De voorzitter opende de vergadering met een welkom aan de heer P. Grift, die, na een langdurige afwezigheid wegens een hem overkomen ongeval, weer aan wezig was. De notulen van de vergadering van 18 januari werden godegekeurd. De heer De Bruin (V.V.D.) sprak er zijn verwondering over uit, dat wel de no tulen van januari op de agenda staan, maar die van december nog steeds niet. Oorzaak hiervan is. dat die zo uitge breid waren, dat het bureau, die deze uitwerken, hiermede nog niet ge reed was. POEDER - CREME - OLIE ZEEP 2. Ingekomen stukken. a. Schrijven van burgemeester en wet houders d.d. 28 februari 1967 inzake het aan het gemeentebestuur van Zeist ge zonden bezwaarschrift inzake de oprich ting van een stortplaats voor grof vuil alsmede een zandafgraverij en -zeverij op aan de Kampweg te Zeist gelegen percelen met voorstel dit schrijven voor kennisgeving aan te nemen. b. Rapport betreffende de behoefte aan scholen voor voortgezet onderwijs in de gemeente Soest, uitgebracht door het Economisch-Technologisch Instituut voor Utrecht, met voorstel dit rapport voor kennisgeving aan te nemen, zulks onder de opmerking dat op 18 juli 1962 reeds tot de bouw van een nieuwe openbare school voor u.l.o. is besloten. c. Controlerapporten van het Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen der Vereniging van Neder landse Gemeenten met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. d. Nota d.d. 8 maart inzake het al of niet toekennen van presentatiegeld aan ambtenaren voor het verplicht bijwonen van avondvergaderingen van raadscom missies etc. met voorstel deze voor ken nisgeving aan te nemen. Bij het ingekomen stuk 2d, kwam de hr. G. C. van de Berg (K.V.P.) op voor 'n geldelijke vergoeding voor de ambtena ren, die 's avonds wel eens een avond vergadering moeten bijwonen. Wethouder K. de Haan betoogde echter, dat de betreffende ambtenaren, hier voor vrije uren krijgen op de dag. De heer Van den Berg kon zich hier mede niet verenigingen en vroeg stem ming. Het voorstel werd niet goedge- VAN WEEDESTRAAT .40 SOEST TEL:436t Soeharto was in feite al waarnemend president van Indonesië en heeft nu ook officieel die titel gekregen bij de verdere ontmanteling van Soekarno's glorie. Hij voert zijn programma rustig en vast beraden uit, wat te opvallender is om dat het in Djakarta al jaren de ge woonte was voor alles en nog wat de emoties van de burgerij op te zwepen. Soeharto en zijn kabinet doen dat niet. Onopvallend werden de protretten van Soekarno verwisseld voor die van Soe harto, alsof het alleen maar ging om een nieuwe wandversiering. En het Volkscongres besteedde voornamelijk aandacht aan het etiquettevraagstuk hoe men Soekarno nu verder zou moe ten noemen, nu zijn presidentschap eigenlijk al helemaal uit is op het ver blijf in een paleis na, dat dan beter een gevangenis genoemd kan worden. Maar dat zou niet hoffelijk zijn. En hoffelijk blijft het volkscongres juist wel. Maar die titelkwestie is door dit pra ten belangrijker geworden dan de eigen lijke machtsoverdracht; daarbij ging het al niet meer opvallen dat de erenaam „leider van de revolutie" ook al van het visitekaartje van ir. Soekarno is ver dwenen. Deze voorzichtigheid wordt voorname lijk in acht genomen omdat er nog steeds een grote aanhang voor Soekarno bestaat en de nieuwe leiders een bur geroorlog willen vermijden. Soeharto's voornaamste thema in redevoeringen is de laatste tijd ook dat men de eenheid moet bewaren. Kenners van de mentaliteitsverschillen tussen de verschillende eilandbewoners zijn hierover pessimistisch. De optimis ten wijzen er op dat Soeharto zeer ver standig eerst zijn leger tot een betrouw baar instrument heeft gesmeed voor hij zelfs maar begon Soekarno uit te scha kelen. Dat leger moet dan de rugge- graat vormen voor een eenheid in ver scheidenheid die overigens ook aan de top tot dusver voorbeeldig schijnt te lo pen. Sumatranen als Malik en Nasoetion en Javanen als Soeharto en sultan Ha- mengko Boewono vormen inderdaad een team. En als zij Soekarno inderdaad alle politieke activiteit kunnen beletten - Soeharto kan die wellicht afdreigen met zijn bevoegdheid een gerechtelijk onder zoek te laten instellen tegen ir. Soekar no in verband met de nu al zeer oude staatsgreep - dan kan alles vlot blijven verlopen. Tot dusver toont Soeharto een groot ta lent voor een strategisch en tactisch voe ren van politiek Als hij geen tegensla gen krijgt en de eenheid bewaard blijft, kon hij wel eens vrij veel verwezenlij ken van wat hem voor ogen staat. keurd. Een tussenvoorstel van de heer J. H. Hom zal in het college nader be keken worden. 3. Voorstel tot het niet ontvankelijk verklaren van het verzoek van het be stuur van de vereniging voor Christe lijk onderwijs te Soesterberg om mede werking als bedoeld in artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 voor verrichte herstelwerkzaamheden aan het dak van de school voor g.l.o. aan de Generaal Winkelmanstraat 111. Dit agendapunt werd aangehouden. 4. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor de aanschaffing van meubilair t.b.v. de openbare school voor g.l.o. te Soest-Zuid. Conform besloten. 5. Voorstel tot verhuur van een per ceel grond aan de Soester IJsvereni ging Peter's Baan. Voorgesteld wordt aan de IJsvereniging Peter's Baan het nabij de Eemweg, al hier gelegen weiland te verhuren ter exploitatie van een ijsbaan, voor 350,- per winterseizoen. Over dit voorstel was wel even verschil van mening, daar de heer A. S. Westra (V.V.D.) de IJsvereniging uit sportief oogpunt wilde steunen. Deze gedachte werd echter niet gedeeld door de heren G. H. Oldenboom (Chr. blok), J. C. Korte (K.V.P.), J. R. v. Pop- pelen (K.V.P.) en P. C. Pieren (P.v.d.A.). Ook de wethouders A. P. Hilhorst en K. de Haan waren van mening, dat men de verhuur van grond aan de IJsver eniging niet moet verwarren met het geven van subsidie aan deze vereniging. Als Peters Baan aanspraak op subsidie denkt te maken, dan kan zij dit ken baar maken. 6. Voorstel tot wijziging van de ge meente- en bedrijfsbegrotingen voor het dienstjaar 1965. Conform besloten. 7. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet t.b.v. de bouw van een vierklassige Chr. school voor g.l.o. te Soest-Zuid. Op 18 september 1963 heeft de raad be sloten aan het bestuur van de Vereni ging „De school met den Bijbel" mede werking te verlenen voor het bouwen van een vierklassige school voor g.l.o. te Soest-Zuid. Thans verzoekt genoemd bestuur voor deze bouw een bedrag van 330.000, beschikbaar te stellen plus 10.000, voor kosten voor eerste inrichting. B. en W. stellen voor een bedrag van 340.000,te voteren. De heer M. de Groot CB.P.) vroeg hoe het stond met het toezicht op de bouw. De wethouder de heer K. de Haan zei, dat dit toezicht van de school moet ge beuren. De gemeente heeft hier geen taak. 8. Voorstel tot het verlenen van ont heffing van het bepaalde in artikel 1 van de „Zoneverordening Hinderwet" voor: a. het oprichten van een wasserette aan de Rademakerstraat; b. het uitbreiden en wijzigen van een herstelinrichting voor motorvoertuigen aan de Stationsweg; c. voor het oprichten van een benzine installatie aan de Noorderweg; d. voor het uitbreiden en wijzigen van een brandstoffen-verkooppunt ian de Rademakerstraat. Alle aanvragen worden goedgekeurd. 9. Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 aan: a. het R.K. Schoolbestuur te Soestdijk voor de aanschaffing van enige leer middelen t.b.v. de Mariaschool, alhier; Kosten 1500, b. het bestuur van de vereniging of uw gehele interieur... Bij Ton Beuken kunt u terecht. Ton Beuken geeft u adviezen, die afgestemd zijn op uw stijlgevoel en budget. Samen met u ontwerpt Ton Beuken uw interieurplan. interieurverzorging Soesterbergsestraat 51 - Soest t.o. busstation Soest Telefoon 02955 - 2180 „Trein 8.28 H.IJ.S.M." te Amsterdam voor de stichting van een school voor zeer moeilijk opvoedbare kinderen. c. het bestuur van de vereniging „Trein 8.28 H.IJ.S.M." te Amsterdam voor het aanschaffen van leermiddelen voor het vak verkeersonderwijs t.b.v. de school voor zeer moeilijk opvoedbare kinderen; Kosten 150, d. het bestuur van de vereniging „Trein 8.28 H.IJ.S.M." te Amsterdam voor het aanschaffen van schoolborden t.b.v. de school voor zeer moeilijk op voedbare kinderen. Kosten 850, De raad ging met de voorstellen ac- coord. 10. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor het alsnog toe kennen van een vergoeding wegens waardevermindering aan de heer H. J. Heurer. De prijs van deze uiter mate boeiende uitvoering is tot 26 maart ƒ23,70. UITVOERENDEN Heather Harper. Helen Watts, Dun- can Robertson, Roger Stalman, Lon- don Philharmonic Orchestra and Choir o.l.v. Frederic Jackson. Reserveert u tijdig Steenhoffstraat 15 - Telefoon 2132 VAN WEEDESTRAAT 80-82 - SOESTDIJK Conform besloten met een bijzonder WQord van waardering van de heer M. de Groot (B.P.) voor de -vlotte wijze van afhandeling door het college. 11. Voorstel tot het vaststellen van de vijfjaarlijkse afrekening voor de g.l.o., v. g.l.o. en u.l.o. scholen. Conform besloten. 12. Voorstel tot beschikking over re serve art. 24c woningbesluit en reserve premiewoningen. Totale kosten 22.420, Conform besloten. 13. Voorstel tot taxatie van gronden in beheer bij het grondbedrijf. De taxatie kan op advies van de direk- teur van gemeentewerken achterwege blijven. Aldus besloten. 14. Voorstel tot het verklaren dat de oprichting en instandhouding van een cursus motorvoertuigen-techniek nodig is te oordelen. Het bestuur van de Vereniging tot Be vordering van het Nijverheidsonderwijs te Soest verzoekt medewerking voor het oprichten en instandhouden van een cursus motorvoertuig-techniek. B. en W. achten een dergelijke cursus nodig. Aldus besloten. 15. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen, gelegen: a. aan de Smitsweg van A. Muts; b. aan de Parklaan van D. C. Tak; c. aan de Ferdinan Huycklaan van de erven G. H. de Rooy-Pothoven; d. aan de Kerkstraat van de Kerk voogdij der Ned. Herv. Gemeente te Soest; e. aan de Dorresteinweg van J. C. Baars; f. aan de Smitsweg van W. d. Beer; g. aan de Smitsweg van B. Praag, met vaststelling van de desbetreffende begrotingswijziging. Aldus besloten, met de aantekening dat de fractie van de V.V.D. tegen punt 15 b is. 16. Voorstel tot aankoop van grond, ge le en: a. aan de Rademakerstraat van W. van Vark; b. op de Eng van C. J. Dijkman, met vaststelling van de desbetreffende begrotingswijziging. Conform besloten. 17. Voorstel tot verhuur van een per ceel grond, gelegen aan de Middenlaan, aan P. J. Felis. Accoord bevonden. 18. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor het aanbrengen van enige verbeteringen aan het bureau van politie. Op verzoek van de hoofdinspecteur van politie is de situatie in en rond het bureau van politie aan een nadere be schouwing onderworpen. Daarbij is ge bleken, dat de navolgende voor-.ienin- gen dienen te worden getroffen. Verbouwing bureau, verplaatsing tele- foonapparatuur en uitbreiding garage- ruimte, waarvan de gezamenlijke kos ten op 15.000,worden geraamd. B. en W. stellen voor dit bedrag te vote ren. De heer P. C. Pieren (P.v.d.A.) vraagt hoe het staat met het nieuwe politie bureau. Het kan nog wel een paar jaren durerj. alvorens met de verbouwing van het hiervoor aagekochte St. Jozephgebouw begonnen kan worden. De heer M. de Groot (B.P.) vraagt of het niet mogelijk is, dat het politie bureau een tweede lijn krijgt, daar het bureau dikwijls moeilijk te bereiken is, wat moeilijkheden kan geven. De voorzitter acht die tweede lijn niet direkt urgent. 19. Voorstel tot wijziging van Bezol digingsverordening 1966 en de Wacht geldverordening. Het eerste gedeelte van dit voorstel, wijziging bezoldigingsverordening 1966, werd aangehouden. Met het tweede ge deelte, de wachtgeldverordening, ver klaarde de raad zich accoord. 20. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor het aanschaffen van de herinneringsboekjes „Het Boek van bet Prinsenkind". Het ligt in het voornemen van B. en W. dit boekje aan de leerlingen van de eerste drie klassen van de lagere scho len, alsmede aan de oudste kleuters van de kleuterscholen uit te reiken. Hiervoor zijn nodig 2200 exemplaren, waarvan de kosten 875,— zullen be dragen. B. en W. stellen voor hiervoor een krediet beschikbaar te stellen. Aldus besloten. 21. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst met mevr. H. Noteboom- van Vliet inzake het tennispark aan de Schrikslaan, met vaststelling van de desbetreffende begrotingswijziging. B. en W. stellen voor met mevrouw H. Noteboom-van Vliet een overeenkomst aan te gaan, waarbij zij van haar rech ten op de percelen van het tennispark, groot in totaal 33105 m2, inclusief op stallen, ten behoeve van de gemeente Soest afstand doet, waarvoor de ge meente haar in de periode van 1 april 1967 tot 1 april 1978 22 halfjaarlijkse periodieke uitkeringen uitbetaald van ƒ4.176,26. Aldus besloten. 22. Voorstel tot verkoop van grond ge legen: a. nabij de Beukenlaan aan 30 Soester ingezetenen. 8 percelen worden verkocht voor 2800,en 22 percelen voor 24.00,—. Alle gegadigden zullen bovendien aan de gemeente moeten betalen een bedrag van 4500,voor het aanleggen van wegen, riolering en groenvoorziening, aanbrengen van straatverlichting en plaatsing van brandkranen. Mevr. P. J. Oranje-Entink (V.V.D.) vraagt wethouder Hilhorst of het aan de 30 kopers bekend is, dat daar ook een flatgebouw komt van 3 lagen. Volgens de wethouder is dat bekend. b. aan de Industrieweg aan A. Luyben. De heer A. Luyben, Eigendomweg 22, wenst een stuk grond te kopen ter grootte van 20.000 m2, gelegen aan de Industrieweg, alhier voor de prijs van 100.000,-. Bj. en W. hebben hiertegen eveneens onder bepaalde voorwaarden geen be zwaar. Na een korte discussie wordt tot ver koop besloten. 23. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor het treffen van een noodvoorziening voor het hoofdge bouw van de openbare Leeszaal en Bi bliotheek te Soest. Renault 4 Luxe v.a. ƒ4.495, Dauphine Gordini v.a. 5.385, Renault 8 v.a. 5.550, Renault 10 Major v.a. 6.250. Caravelle Cabriolet v.a. ƒ9.730, Renault 16 v.a. 8.650, Renault Rambler v.a. 16.995, Nieuwerhoekplein 1 - Soestdijk Telefoon 2850. F. C. Kuyperstraat 11 - Soest - Tel. 6038 lc 10 LESUREN 45, LOSSE LESSEN 8,50 De openbare leeszaal en bibliotheek aan de Steenhoffstraat 38 moet worden af gebroken. Er zijn plannen in voorbe reiding dit hoofdgebouw te verplaatsen naar de voormalige nijverheidsschool aan de Molenstraat. Daar de uitvoering hiervan echter nog geruime tijd kan duren, is een nood oplossing gevonden. Tijdelijk zal de bibilotheek ondergebracht worden in het voormalig St. Josephgebouw aan de Steenhoffstraat. De kosten van inrich ting van enige lokaliteiten, alsmede de verhuiskosten zullen ten laste van de gemeente moeten worden gebracht. De totale kosten hieraan verbonden zullen 17.500,bedragen. B. en W. stellen voor hiervoor een kre diet tot dit bedrag beschikbaar te stel len. Conform besloten. 24. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een aanvullend krediet voor het uitbreiden van het noodgebouw naast het gemeentehuis, vergroting van de raadszaal, aanleg meerdere parkeer ruimte en uitbreiding van het nood gebouw bij gemeentewerken. Voor de uitbreiding van het noodge bouw naast het gemeentehuis, vergro ting van de raadszaal, aanleg meerdere parkeerruimte en uitbreiding noodge bouw gemeentewerken werd reeds door de raad een krediet van 193.000, beschikbaar gesteld. Enige onderdelen zullen de gemaakte begroting overschrijden, waardoor de totale kosten op 208.000.zullen ko men, zodat nog een aanvullend krediet van 15.000 nodig is. Aldus besloten. 25. Voorstel tot uitgifte in erfpacht van een perceel grond, gelegen nabij de Bosstraat aan H. van Harskamp. De heer H. van Harskamp te Hilver sum, wil op een perceel aan de Bos straat een tennispark met 3 banen stichten, met de mogelijkheid tot uit breiding tot 10 banen. Tegen uitgifte van deze grond in erfpacht voor de duur van 20 jaar bestaat geen bezwaar. Voor drie banen is 37 are nodig, dat een jaarlijks canon van 1260,- moet opbrengen. Onder bepaalde voorwaarden is hierover overeenstemming bereikt en de raad verzocht wordt hieraan haar goedkuering te geven. De heer J. K. de Bruin vraagt waarom door het college zulke stringente voor waarden zijn gesteld. Nadat de voorzitter hierop een bevre digend antwoord heeft gegeven wordt dit voorstel aanvaard. 26. Voorstel tot het verlenen van extra subsidie aan het Oranje Comité Soest en de Oranjevereniging Wilhelmina te Soesterberg. B. en W. stellen voor zowel aan het Oranje Comité Soest als aan de Oranje vereniging „Wilhelmina" te Soesterberg resp. 1000,en 1650,beschikbaar te stellen. Dit in verband met de vie ring van de te verwachten heuglijke ge beurtenis op kasteel Drakensteyn. Nadat ook dit voorstel was goedgekeurd sloot de voorzitter de vergadering. Naaimachines die geolied zijn worden weer van het te veel aan olie ontdaan door een stukje vloeipapier een paar maal door te stikken. Melk kookt niet zo vlug over als de rand van de melkkoker met wat boter is in gesmeerd. Lijsten die verguld zjjn worden afgeno men met een mengsel van een deel azijn op 5 delen water. Koeken die men weer vers wil maken. worden eerst in melk of water gedoopt en dan even in de oven gezet (niet te warm). Gort zal niet schiften in melk als u het eerst even kookt met water en er dan na het water afgegoten te hebben pas melk bij giet en verder gaar kookt. Eten dat te zout gemaakt is wordt dik wijls nog goed als u een eetlepel azijn en een eetlepel suiker toevoegt. Laanstraat 55 - Baarn Telefoon 2783. IKKZHD !NS7hLLh7£UR A S RINGEN Go noorSP'JKfR TEL. 29 8 2 50E5TERBERGSESTR 26 GRAVEREN KLAAR TERWIJL U WACHT. HET ADRES VOOR EEN GOEDE FIETS OF BROMMER. Ruime keuze uit diverse merken. Ook KINDERRIJWIELEN, DRIEWIELERS en AUTOPEDS. Voor een goede service staan wjj garant. B.S.A. - PHOENÏX - PUCH - SOLEX RAP - MOBYLETTE E.E.G. BURGERS RIJWIELEN. Steenhoffstraat 25 - Telefoon 21S5 AFTREK INKOMSTENBELASTING. - Ik heb in 1966 een longoperatie onder gaan en ruim 9 weken in het zieken huis gelegen. Ik ben een bejaarde en hielp voor de operatie mijn vrouw met het werk, omdat zij dit werk niet alleen aan kan. Bij mijn thuiskomst bleek dat mijn vrouw het werk alleen had gedaan en zich daardoor te veel had vermoeid. Wij waren toen genoodzaakt om hulp van gezinszorg te nemen. Tien weken hebben wij een zuster gehad die mij 40,p.w. kostte. Zelf moest ik nog versterkende middelen hebben en moet ook nu nog steeds naar het ziekenhuis voor controle. Kan ik een en ander af trekken voor de inkomstenbelasting? Antwoord: Ziektekosten gelden als bui- eengewone lasten voor zover ze meer bedrag en dan 2l/9 °/o van het inkomen. Meer dan 500,(voor inkomens bo ven 20.000,dus) behoeft u echter niet af te trekken. Belastingaftrek voor die buitengewone lasten krijgt u (aangenomen dat u geen kinderaftrek geniet) indien deze meer dan 4 °'o van uw inkomen bedragen. Of de kosten van de huishoudelke hulp af trekbaar zijn hangt af van de vraag of ze door de ziekte zijn veroorzaakt, of dat ze, gezien uw financiële omstandigheden voor u normaal zijn te achten. Verster kende middelen behoren uiteraard wel tot de ziektekosten, eventueel vermin derd met normale kosten die u thans uitspaart. Reiskosten voor controle in het ziekenhuis ook. Een en ander is verder nog uiteengezet in de toelichting bij het aangiftebiljet. MINIMUMLOON. - Vanaf 1 januari 1967 is er een minimumloon vastgesteld op 126,per week. Is dit voor gehuwden of moet je daar een bepaalde leeftijd voor hebben? Geldt dit zowel voor man nen als voor vrouwen en is dit bruto of netto? Komt hier op 23-jarige leeftijd dan oo knog ƒ35,90 per maand huur- compensatie bij? Antwoord: Het minimumloon, thans 126,— per week, geldt voor gehuwden en ongehuwden. Iedere werknemer, die de leeftijd van 25 jaar heeft bereikt, kan hierop zonder meer aanspraak ma ken. Het is 126,— bruto per week. Het minimumloon geldt voor mannen en vTOuwen.De huurcompensatie, waarop de werknemer krachtens een beschikking van het college van rijksbemiddelaars aanspraak kan maken, is hierbij niet in begrepen. VAKANTIEGELD. - Mijn zoon komt in juni 1967 uit militaire dienst. Hij gaat terug naar zijn vroegere baas. Is deze baas verplicht vakantiegeld 2 weken loon uit te betalen? Het bedrijf wordt tijdens de vakantie stilgelegd. Of moet ik met deze vraag naar de Raad van Arbeid? Antwoord: De werkgever is niet ver plicht om de werknemer die pas uit zijn diensttijd is teruggekeerd naar zijn vroe gere baas, vakantiegeld uit te betalen. Wel hebben de vakbonden de werkge vers in deze zin geadviseerd, maar ver plicht zijn zij niet. Als het bedrijf tij dens de vakantie geheel stilgelegd wordt, hebt u wel aanspraak op vakantie met behoud van loon. Naar de Raad van Ar beid behoeft u beslist niet te gaan. Dit orgaan gaat in het geheel niet over der gelijke zaken. De Raden van Arbeid zijn de uitvoeringsorganen van allerlei soci ale verzekeringswetten als de a.o.w., a.w.w., kinderbijslagwet e.d. Het blok aan de haak actief bij elke EEN FRISSE W.C. Eén verpakking reinigt en verfrist' AUTOMATISCH 12 weken lang bij elke spoeling! De ophanghaak Is gratis bljverpakt.

Soester Courant | 1967 | | pagina 7