Telefoonnummer ziekenauto 5980 SOESTERBERG Medische dienst PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten S.E.C.-Softball V.V.Z.-nieuws „The Red Stars" Hees-Nieuws Voor verlovingsringen S.E.C.-nieuws Medische dienst Weer een overwinning voor K.V.0. 2 Voetbal „Euterpe" gaf mooie zanguitvoering Verkeerscursus Veilig Verkeer Reuma Gemeenschappelijke vijand Geslaagd DINSDAG GEEN COURANT. DINSDAG GEEN COURANT. Geen training bij B.D.C. Aquariumvereninging „Zilver Tetra" Soester Politie Sportvereniging Zaterdagvoetbal Twee meter te ver gereden 89 cl. De artsendienst wordt als volgt waar genomen: van zaterdag 8 uur tot maan dag 8 uur J. Borst, Paulus Potterlaan 30, tel. 4662 en H. van Dorssen, Korte Bergstraat 3, tel. 2119. Van maandag 8 uur tot dinsdag 8 uur J. Borst, Paulus Potterlaan 30, tel. 4662 en H. J. Stro band, Henr. Blaekweg 14, tel. 2434. Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00-13.30 uur J. G. van Eek, Wald. Pyrmontlaan la. Maandag, 2e paasdag, van 13.00-13.30 uur M. L. Evers, Ir. Menkolaan 75. Apotheek Avonddienst van zaterdag t.e.m. maan dagavond Apotheek „Soestdijk". Dinsdag t.e.m. zaterdagavond Apotheek „Soest- Zuid". Oranje-Groenc-Kruis Beide paasdagen Zr. G. Pluim en Zr. Sijtsma, Bosstraat 29, tel. 4610. Wit-Gele-Kruis Beide paasdagen Zr. Anthoniana, Nieu- werhoekplein „Mariënburg" tel. 4255. Groene Kruis Beide paasdagen Zr. Beima, De Genes- tetlaan 3b, tel. 2427. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. Goede Vrijdag 19.00 uur ds H. Roest. Viering H.A. Zondag 9 uur gezinsdienst. 10 uur ds H. Roest. Bevestiging lidma ten en viering H.A. Tijdens de morgen dienst kinderoppas. Donderdagavond 7.15 uur Oecumenisch avondgebed. Emmakerk, Regentesselaan. Goede Vrijdag 10 uur ds K. van Liere. Viering H.A. 19 uur ds K. van Liere. Viering H.A. Zondag 10 uur ds K. van Liere Gezins dienst. 19 uur ds K. van Liere. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Heeskapel, Inslngerstraat. Goede Vrijdag 20 uur ds J. Mettau. Viering H.A. Zondag 10 uur ds J. Mettau. Zonnegloren, Soesterbergsestraat Goede Vrijdag 19 uur dr. M. H. Bolke- stein, Zeist. Viering H.A. Zondag 10 uur ds P. Veen, Utrecht. Eltheto, Driftje. Zondag 10.15 uur Jeugdkerk. Ichtuskerk, Alb. Cuyplaan. Goede Vrijdag 19.30 uur ds J. Smit. Z' idag 10 uur ds J. Smit. 17 uur ds J. Terlouw, Lage Vuursche. Eikenhorst, Beckeringhstraat. Goede Vrijdag 10 uur ds H. Roest. Vie ring H.A. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk Goede Vrijdag 19.30 uur drs. S. de Jong. Bediening H.A. Zondag 10 uur ds M. Wilschut. 5 uur gezamenlijke dienst, voorgangers drs. S. de Jong en ds K. van Liere. Wilhelminakerk Goede Vrijdag 20 uur dr. J. C. Gilhuis van Amsterdam. Zondag 10 uur drs. S. de Jong. 7 uur gezamenlijke dienst, ds H. Roest, Hervormd predikant en ds P. B. Suur- mond, Geref. predikant te Baarn. GEREF. KERK Eltheto. Zondag 8.30 uur ds W. Borgdorff van Baarn. 3 uur ds R. Timmerman van Bunscho ten-Spakenburg. CHR. GEREFORMEERDE KERK Goede Vrijdag 19.30 uur ds P. de Smit Zondag 10 uur ds P. de Smit. 7 uur ds G. Bouw van Eemdijk. 2e Paasdag 10 uur ds v. d. Weele van Huizen. GEREF. GEMEENTE Kleine Rembrandtzaal Zondag 10 en 5 uur Leesdienst. 2e Paasdag 10 uur Leesdienst. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 10. Goede Vrijdag 19.00 uur ds W. Leerink, Avondmaaldienst. Zondag 10.15 uur ds W. Leerink. 10.15 uur Kinderkerk, zowel in de Kerk Rembrandtlaan als in het wijkgebouw Soest-Zuid. Braamhage. Zondag 19.00 uur ds W. Leerink. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Van Weedestraat 19. Zondag 10.30 uur Eerw. Heer J. B. Oosterwelder. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE te Baarn, Kapelstraat 7. Goede Vrijdag 19.30 uur drs. W. J. Man- ger, bed. H.A. Zondag 10.30 uur ds W. F. Schröder. ADVENTSGEMEENTE Zaterdag Jeugdcongres. Interkerkelijke Zondagsschool. 10 tot 11 uur in de Da Costa School. Volle Evangelie-samenkomst. Maandagavond, 8 uur. evangelie-samen komst in het St. Josephgebouw, zaal Zuid. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Goede Vrijdag 19.30 uur ds H. C. Vale- ton, avondmaaldienst Zondag 10.30 uur ds H. C. Valeton. KERK SOEST, Steenhoffstraat. Goede Vrijdag 3 uur oefening voor de kinderen. 20.00 uur Goede Vrijdagliturgie. Zaterdagavond 22.45 uur Paaswaken. Zondag H. Missen 9.00 en 12.00 uur. 10.30 uur Hoogmis. 2e Paasdag H. Missen 7.30, 10.30 en 12.00 uur. 9 uur Hoogmis. In de week H. Missen te 8.00 en 9.00 uur. KERK SOESTDIJK, Burg. Grothestraat. Goede Vrijdag 14.45 uur Goede Vrijdag oefening. 19.00 uur, Goede Vrijdagplechtigheden. Zaterdag 22.00 uur plechtige Paasnacht- wake met de Hernieuwing der Doop beloften. Zondag H. Missen 10.30 en 12.00 uur. 9.00 uur Hoogmis. 19.00 uur plechtig Lof. 2e Paasdag H. Missen 9.00 en 12.00 uur. 10.30 uur Hoogmis. Dinsdag 8 uur H. Mis. Woensdag 9.00 uur H. Mis, 14.30 uur Huwelijksmis. Donderdag 14.30 uur Huwelijksmis, 19.00 uur Avondmis. Vrijdag 8 uur H. Mis. Zaterdag 10 uur gez. H. Mis. KERK SOEST-Z., St. Wiliibrordusstraat. Goede Vrijdag 3.00 uur Kruisweg. 19.30 uur plechtige Avonddienst. Zaterdag 22.00 uur Paasplechtigheden. Zondag H. Misssen 8.00 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. 6 uur Plechtig Lof. 2e Paasdag H. Missen 8.00 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. Overige dagen H. Missen te 8.00 uur. Woensdagavond 7 uur Gezinsdienst. Ook de softballclub heeft dit jaar weer de jaarvergadering gehouden. De op komst was echter niet zo groot als ge hoopt werd, vooral omdat er onderwer pen ter sprake zouden komen, die voor ieder lid belangrijk zijn. Na het openingswoord van de voorzit ster, die de aanwezige welkom heette, gaf de secretaresse haar jaarverslag. De komende competitie was het volgen de onderwerp. Er zal in twee klassen gespeeld worden. Het eerste S.E.C.-soft- ballteam zal in de eerste klasse uitko men en het tweede team in de tweede klasse. Naast de bekende clubs zal er nu een „nieuweling", H.C.A.W. uit Bus- sum, mee gaan spelen. Deze club, die vorig jaar de softball-afdeling oprichtte, was toen echter te laat om met de toen lopende competitie mee te doen. Ook de demonstratie-wedstrijden, die S.E.C.- softball tegen de scholen in de om streken gaat spelen, kwamen ter sprake. Een belangrijk onderwerp als de kleding kon echter niet besproken worden. Het bestuur zal hierover een beslissing ne men. In de maand maart zal er op de hockey velden geoefend worden en wel zon dagsochtends van half tien tot elf uur. Na maart zal men echter weer kunnen beschikken over een veld aan de Bos straat, dan zal er 's avonds getraind worden. De training van a.s. zondag gaat niet door. Deze zal nu tweede paasdag ge houden worden, te beginnen om half tien. V.V.Z. '49-T.O.V. Zaterdag, om 4 uur, staat er voor het lste elftal weer een belangrijke wed strijd op het programma, nl. de ont moeting met T.O.V. uit Baarn. Al be hoort T.O.V. niet tot de kopgroep, toch moet V.V.Z. met een niet te onderschat ten tegenstander rekening houden. Dit heeft Hees vorige week al moeter. on dervinden. Wil V.V.Z. de kans op een eventueel kampioenschap benutten, zul len zij zaterdag a.s. moeten winnen. Opstelling: doel C. Pouw; achter: v. d. Vlekkert, H. van Kooy, Van Grol en v. d. Kraak: midden: v. d. Bosch en Hament; voor: Brons, Timmer, v. d. Bovenkamp en Van Doorn. Indien het V.V.Z. terrein afgekeurd wordt, zal deze wedstrijd op het B.D.C. Sportcentrum aan de Bosstraat worden gespeeld. Dit is mogelijk gemaakt door de welwillende medewerking van het B.D.C. bestuur en de sportstichting. Dit zal bekend gemaakt worden op de bekende V.V.Z. raambiljetten. V.V.Z. 4-C.J.V.V. 5. Aanvang 2 uur Voor de V.V.Z.-ers een tegenstander, die zal trachten om beide punten mee naar Amersfoort te nemen, daar deze op een gunstige 2de plaats staat. Toch is het voor V.V.Z. mogelijk om er een ge lijkspel uit te halen. Als het V.V.Z. terrein wordt afgekeurd, komt deze wedstrijd te vervallen. D.O.B. 2-V.V.Z. 2. Aanvang 4 uur. Dit moet volgens de ranglijst een win nende strijd voor V.V.Z. worden. D.O.B. staat op de onderste plaats. Toch zal V.V.Z., op z'n tellen moeten passen en het niet te licht mogen opnemen. KARBOYS 2-V.V.Z. 3. Aanvang 4 uur. Een wedstrijd waarin voor V.V.Z. de kans klein is om met 1 of 2 punten naar huis te komen. Karboys is een goede ploeg, die op de bovenste helft van de ranglijst staat, terwijl V.V.Z. een der onderste plaatsen bezet. V.V.Z.-JEUGD V.V.Z.-pup. 1-Achterveld pup. Aanvang 1 uur. V.V.Z. terrein of B.D.C. handbalveld. GEEN TRAINING In verband met goede vrijdag is er hedenavond geen jeugdtraining. RED STARS A-U.V.V. B 80-28 Woensdagavond j.1. moesten de junioren van Red Stars in de Amersfoortse Sport hal aantreden tegen de junioren van het Utrechtse U.V.V. Het werd de groot ste en gemakkelijkste overwinning van Red Stars in deze competitie. Het was een zeer eentonige ontmoe ting, waarbij Red Stars duidelijk een klasse beter speelde. Zowel in technisch als in tactisch op zicht was er sprake van een groot Red- Stars-overwicht. Al in de eerste mi nuut nam Red Stars de leiding met 2-0 en regelmatig werd er door Red Stars gescoord met een gemiddelde sco re van vier punten per minuut. De eerste helft bracht een positieve score van 38-10. In de tweede helft ging Red Stars door nadat U.V.V. even kans kreeg enkele punten te scoren. Red Stars maakte er echter nog 42 bij. waartegenover U.V.V. er 18 plaatste, zodat de eindstand kwam op 80-28 in het voordeel van de Soester junioren. De doelpunten werden gemaakt door Wim Jansen Schipper (24), Allan Harris (22), Harry Versluys (16) William Chang (12) en Bart Jansen Schipper (6). BASKETBALLTOERNOOI Zoals gebruikelijk houdt de Amersfoort se Basketball Club weer een basketball- toernooi voor scholieren. Dit toernooi wordt weer op paaszaterdag gehouden. Vorig jaar namen er voor het eerst twee scholen uit Soest aan deel, die voor dit jaar weer zijn uitgenodigd. De Lagere Technische School doet mee met één jongensteam, de R.K. ulo laat zich vertegenwoordigen door één jon gensteam en één meisjesteam. De aanvang van het toernooi is te half een. Meerdere Soester jongens spelen in com petitieverband bij „Red Stars" zodat zij de klappen van de zweep al enigszins kennen. H.M.S. 19-26 C.D.N. 18-17 D.E.V. 17-20 Donar 18-17 Zeist 18-21 S.E.C. 17-16 Holland 17-19 Ultrajectum 18-15 Victoria 17-19 Saestum 18-16 Vriendensch. 17-19 Fortitudo 17-11 BINGO-AVOND Hedenavond om acht uur, houdt Hees weer een bingo-avond, die, gezien het succes van de voorgaande keren, zeker zal slagen. Daar staat ook de schat van prachtige prijzen zorg voor. De heer Van Velzen heeft weer de leiding van dit aantrekkelijke spel, dat zal worden afgewisseld met muziek, na afloop waar van er gelegenheid is om te dansen. HEES 3-S.S.V.U. 5 Het derde elftal speelt zaterdagmiddag, om vier uur, de thuiswedstrijd tegen het Utrechtse S.S.V.U. 5 onder leiding van scheidsrechter Bayens. Het is voor de rood-witten een mooie kans om het puntenaantal omhoog te brengen, want een overwinning mag toch zeker tot de mogelijkheden gerekend worden. JEUGDVOETBAL Ook voor de Hees-jeugd staat weer een aantal wedstrijden op het programma. De adspiranten gaan op bezoek bij Hoe velaken, waar ze om kwart voor drie tegen spelen. De wedstrijd was al eer der vastgesteld, maar wegens slechte weersomstandigheden uitgesteld. Na de zware nederlaag van de Hees-adspiran- ten, afgelopen zaterdag tegen H.V.C., zou een overwinning op de Hoevelaken- jeugd zeer welkom zijn. Om één uur spelen de pupillen de thuis wedstrijd tegen H.V.C. 4. De jongste Hees-voetballertjes doen het leuk in de ze competitie en uit de laatste wed strijden behaalden ze een flink aantal punten en goede doelcijfers. Daarom voorspellen we voor zaterdag weer een kleine zege. Zaterdag komen voor 't eerst de jon gens in het veld, die pupillen 2 vormen. Zij hebben zaterdag een oefenwedstrijd gespeeld tegen een elftal van nieuwe pupillen van B.D.C. en wonnen met 5-2. Hees 2 gaat op bezoek bij V.V.Z.A. 2 in Amersfoort en als ze weer net zo op dreef zijn als tegen B.D.C. dan zit er in deze eerste wedstrijd toch wel een kleine winstkans. JUWELIER - H0RL0GER VAN WEEDESTRAAT 40 SOEST TEL:436I SAESTUM-S.E.C. Na de nederlaag tegen Zeist is S.E.C. weer enigszins in gevaar gekomen, door dat ook de laatstgeplaatste ploegen wonnen. De ontmoeting voor maandag (te 14.30 uur) tegen Saestum is van groot be lang voor beide clubs. Verliest Saestum, dan is de kans groot dat zij zullen de graderen. Inmiddels hebben ze echter twee wed strijden achter elkaar gewonnen, van D.E.V. met 2-1 en zondag met maar liefst 4-1 voor Holland, zodat de toe komst nog niet hopeloos is. In het S.E.C.-elftal zijn weer verande ringen aangebracht. Leo van Breuke- len en Ries Dorrestein hebben plaats moeten maken voor Van Veen en Dett- mer. Voor de technische commissie schijnt het dit jaar bijzonder moeilijk te zijn om de juiste ploeg in het veld te bren gen. Opstelling: doel Van Hattum; achter L. de Rooy, J. Krijt, L. Ruttenberg en A. Hooijer; midden P. v. Boeijen en B. van Veen: voor D. J. v. d. Broek, K Dorre stein, H. Duijst en F. Dettmer. Reserves: B. v. Essen, R. Hoed, R. Dorrestein en L. van Berkel. Scheidsrechter: G. de Valk. Het programma voor maandag is: C.D.N.-Vriendenschaar. Holland- D.E.V. Saestum-S.E.C. Ultrajec- tum-Zeist. Holland-D.E.V. Fortitu- do-Victoria. S.E.C. II IS VRIJ Negen minuten voor het einde van de wedstrijd Fortitudo II-S.E.C. 2 stond S.E.C. nog met 4-1 achter. Het wilde maar niet vlotten. Het ongelooflijke ge beurde echter, er werd nog gelijk ge speeld. Een bijzonder belangrijk gelijkspel want Fortitudo stond twee punten lager dan S.E.C., dat nu nog niet vrij is van de gradatie. Met de volgende wedstrijd tegen Nijen- rode in het vooruitzicht staat S.E.C. nog wel iets te wachten. S.E.C. III-PATRIA H Als S.E.C. deze wedstrijd wint, zijn ze behouden voor de le klasse. Vorig jaar promoveerde dit team, en de leiding en spelers waren er goed van doordrongen dat het een moeilijk jaar zou worden. Door de goede verstandhouding in dit elftal heeft men het ver geschopt. Patria is n.1. de kandidaat die in aan merking komt voor één van de laatste twee plaatsen. Na deze wedstrijd nog één uitwedstrijd tegen Minerva II uit Utrecht en de competitie zit er voor dit elftal weer op. Opstelling: doel Bakker; achter D. Hooyer, J. Abbel en W. de Vries; mid den Pureveen en W. Pothoven; voor D. Hagelen, W. de Bruin, D. de Jong, H. Luschen en W. Rijnders. Reserve F. Roest. V.V.Z.A. 3-S.E.C. 4 Als dit elftal weer zo produktief- is als zondag, (er werden 13 doelpunten ge scoord) is er weinig pret aan voor V.V.Z.A. 3. Aanvoerder v. d. Vaart zal maandag (12 uur) zijn mannen wel wat meer aan moeten sporen dan afgelopen week. Opstelling: doel v. d. Vaart; achter B. Kanters, K. Wildenburg en Schiffard; midden M. Voskuilen, Luschen; voor P. v. d. Brakel, Schimmel, Heinen, J. Luitelaar en P. Meidam. Reserve L. Meidam. Scheidsrechter F. G. Malestein. S.E.C. 5 is vrij. S.E.C. 6-O.D.I. '58 3 Zondag werd de wedstrijd tegen V.V.Z.A. 4 op het allerlaatste moment afgelast wat voor de aanwezige S.E.C.- spelers een grote teleurstelling was. Nu kunnen ze zondag om 12 uur re vanche nemen voor de destijds geleden nederlaag. Opstelling: doel v. Beek; achter Tol boom, C. Meeder en J. Wildenburg; mid den F. Duijst en Zwalve; voor Nieuwen- huis, Legemaat, J. v. d. Brink, Groene- stein en P. Kanters. Reserve: Rens. Scheidsrechter: H. J. Jekel. Dokter J. C. Lucas, Simon Stevinlaan 1, Soesterberg, telefoon 03463-1200, neemt op de beide paasdagen de dienst waar voor de artsen A. Th. M. Splinter te F■•sterberg, W. F. van den Helm te Huis ter Heide en D. J. R. Jellema te Den Dolder. Dokter A. J. W. Hagedoorn, Oude Tempellaan 6, tel. 03463-517, neemt de dienst waar voor dokter L. H. Brandt te Den Dolder. K.V.O. 2 heeft het weer prima gedaan. Er werd met 0-3 gewonnen van Argus 2. K.V.O. 1 verloor de wedstrijd uit tegen Austerlitz met 9-3. Bij de aspiranten werd slechts één overwinning geboekt tegen drie verliespartijen. K.V.O. B won met 2-0 de thuiswedstrijd tegen BikoB; de a-aspiranten verloren van Meteoren A met 0-2; de C-aspiranten verloren slechts met 0-1 van Samos G en K.V.O. D leed een gevoelige 12-0 nederlaag te gen het A-team van Viko. De pupillen wonnen met 1-0 van Tovers. Na de B-aspiranten zijn nu ook de A-aspiranten van „Soesterberg" kam pioen geworden door een 6-1 overwin ning op de tweede club van de rang lijst, Patria. Na een zenuwachtig begin nam Patria een 1-0 voorsprong en het duurde vrij lang voordat Lensink de gelijkmaker scoorde. Heystek bracht de stand voor rust nog op 1-2. Na de rust toonde Soesterberg zich veel sterker; door doelpunten van Schaep- kens en de hattrick van H. v. d. Berg werd het 1-6. De overige jeugduitslagen waren als volgt: Pupillen 1 won van Patria met 2-1; pupillen T speelde 1-1 gelijk tegen B.V.C.; pupillen 3 eveneens gelijk tegen B.V.C. 5 (1-1); pupillen 4 won met 2-1 van Saestum 5. Alleen de c-aspiranten verloren van F.A.K. met 0-1. In de kerkzaal van „De Hoeksteen" gaf het Christelijk Gemengd Koor „Euterpe" een uitvoering, welke in het teken stond van de Passie-Paastijd. Onder de rus tige leiding van de nieuwe dirigent, de heer A. M. Okker, werd met overgave een twaalftal kleine werken ten gehore gebracht, waarvan o.m. het „Wachet auf ruft uns die Stimme" van Bach bijzonder aansprak. Ter afwisseling zong het kinderkoor met begeleiding van een blokfluitgroep van de christelijke school op verdienstelijke wijze eenstemmige paasliederen. Als so liste trad op mevrouw M. Groenendijk, lid van het koor, die een Nederlandse versie zong van het Largo van Handel, begeleid door haar broer W. van de Panne, organist in Voorburg. Alhoewel het koor maar ongeveer een dert j leden sterk is, waarbij de heren maar weinig in getal zijn, werd er toch goed gezongen. De begeleiding was in bekwame handen bij organist Van de Panne, die zelf nog twee voortreffelijke orgelsoli vertolkte. Aan het slot van de avond werden so liste, dirigent en organist met bloemen gehuldigd. Voorzitter Slob besloot de avond met een welgekozen dankwoord. Op donderdag 6 april a.s. zal ook te Soesterberg een verkeerscursus begin nen, te geven door het Verbond van Veilig Verkeer. Deze cursus wordt 6 weken lang iedere donderdagavond, van 20-22 uur, met uitzondering van Hemelvaartsdag, gege ven in één der zalen van „De Hoek steen". De gehele kosten verbonden aan het volgen van de cursus bedragen voor le den Veilig Verkeer 2,50 en voor niet- leden 4.00 per persoon. Meerdere le den uit één gezin betalen 2,50. De kosten van het lesmateriaal bedra gen voor de gehele cursus 1,50. Daar het aantal deelnemers beperkt is, is spoedige aanmelding gewenst. Men kan zich opgeven aan het bureau van politie te Soesterberg. Een gemeenschappelijke vijand belaagt ons volk! Een vijand die volwassenen noch kinderen ontziet. Die oorzaak is van lichamelijke misvormingen en ont stellend veel geestelijk leed. Deze vijand - het Reuma - is voortdu rend in de aanval en veroorzaakt enor me schade door het onttrekken van werkkrachten aan het arbeidsproces. Hij brengt niet alleen veel leed toe aan lij ders aan deze vreselijke ziekte, doch tevens aan de gezinsleden, die bij dit geestelijk lijden nauw betrokken zijn. Wil deze volksvijand verslagen worden, dan is hiervoor enorm veel geld nodig. Geld, dat het Nationaal Rheumafonds mede door de plaatselijke collecten voor dit doel tracht te verwerven. Ook Soest is bereid zijn aandeel in deze strijd te leveren. Van 27 maart tot 2 april a.s. zal een collecte ten bate van het Nationaal Rheumafonds gehouden worden. Door de talloze reumalijders wordt ook op uw hulp gerekend. Hulp. die kan wor den geboden door vrijgevig in uw beurs te tasten, wanneer door collectanten een beroep op U wordt gedaan. Voor het rijexamen slaagden de dames G. Pieper, G. Venhuizen. S. de Bruin, C. Pouw en J. v. Es en de heren W. v. Bloemendaal, R. v. Essen en H. Bon. Zij kregen hun opleiding bij Autorij school Van Buuren, Laanstraat 20, Soest. tetra. Voor het Uniepraktijkexamen machine- schrijven slaagden de dames A. v. d. Boogaard, J. Cozijnsen, G. van Ommen, D. van Ooijen en W. A. M. de Ruiter; voor het Vaardigheidsdiploma machine- schrijven mej. W. G. Hendriksen en voor het Uniepraktij kdiploma stenografie Duits mevr. A. G. Norg-Hagenbeek. Daar ons, door dc viering van Tweede Paasdag, de tijd ontbreekt ons volgend num mer zowel redactioneel als technisch gereed te maken, verschijnt er In verband met Goede Vrijdag zal er hedenavond geen voetbaltraining wor den gehouden. Maandag j.1. heeft de heer A. van den Nieuwenhuizen in het restaurant „Astoria" te Baarn een lezing met licht beelden gehouden voor de gcoombineen- de aquariumverenigingen uit Soest en Baarn. De veelzijdige spreker heeft zich ook deze keer niet willen beperken tot de aquarium-houderij. Zo was er o.m. een opvallende serie dia's over broedverzorging bij de bonte specht. Tevens werden diverse terra- riumdieren besproken, waaronder enige kikvorssoorten en de bladstaartgekko. Traditiegetrouw waren de opnamen van uitzonderlijke kwaliteit, waarbij vooral de fraaie kleurcontrasten van tropische zeesterren opvielen. De S.P.S.V. is wel de meest actieve afdeling van de Nederlandse Politie Sportbond en herhaaldelijk vinden ac tiviteiten, die de gehele bond betreffen in Soest plaats. Op donderdag 30 maart a.s. organiseert S.P.S.V. weer een nationaal schaaktoer nooi in het restaurant van het Soester Natuurbad. De opening van het toernooi is te 10 uur, de prijsuitreiking ongeveer 17.45 uur. Zij, die niet tot de politie behoren, maar belangstelling hebben voor schaken, zijn ook van harte welkom. Zo is de Soester politie nu eenmaal. Voor zaterdag zijn er geen competitie wedstrijden vastgesteld voor S.E.C. Toch is er een topper op het S.E.C.-veld. Het tweede elftal van de zaterdag-afde ling zal namelijk 2e paasdag Baarn Za terdag (kampioen) op de Bosstraat ont vangen. Voor de mannen van Baptist zal het werkelijk een opgave worden ook deze wedstrijd te winnen. We verwachten dan ook een zeer span nende wedstrijd met veel belangstelling van het eerste en derde elftal. Ook zal het publiek uit Baarn zich vermoedelijk niet onbetuigd laten. De aanvang van de wedstrijd is om 2.30 uur. De heer H. F. B. uit Soesterberg reed met zijn auto op de Nieuwstraat rich ting Beckeringhstraat, waar hij de be doeling had links af de Betezlaan in t» rijden. Daar hij een paar meter te ver was doorgereden, stopte hij met de be doeling achteruit te rijden. Op hetzelfde punt stonden echter enige auto's geparkeerd, terwijl de bromfiet ser H. J. L. alhier naderde, die tegen de stilstaande auto van B. aanreed. B. schrok hiervan dusdanig, dat hij op zijn gaspedaal trapte en vooruit schoot, een tuinmuurtje ramde, buizen en af rastering vernielde en in deze chaos tot stilstand kwam. Zowel de bromfiets als de auto werden zwaar beschadigd, hoe wel zich geen lichamelijk letsel voor deed. BONBON-M ARION. Een assortiment van de fijnste bonbons, een feeste lijke tractatie. 250 gram120 Cti ANANASPUNTJES. Frisse ananas geglaceerd met pittige chocolade. 250 gram COCOSKOEKEN. De bekende Venda cocos- koeken deze week extrc voordelig. Per pak 69 ci BOTERRONDJES. Extra fijne zandkoekjes be reid met 100 roomboter Per pakje 85 ct PAASEIEREN. Grote chocolade paaseieren per stuk 65 ct. Nu 3 stuks175 C* VROOM DREESMANN

Soester Courant | 1967 | | pagina 13