&f *n bank Ton Beuken I \/<6aX6> V'I M. TIJSSEN C0LLEWIJN WEGENS VAKANTIE GESLOTEN „De Witte Pompen" VOLVO - Veilig Autorijschool Van de Ven's Boekhandel Uw succes is onze reclame S.E.E.-nieuws SP S.E.C.-zaterdag SaestumS.E.C. puntloos gelijkspel PARKGARAGE A. v. d. Hoef B.D.C.-nieuws B.D.C. in de zorgen 'i WA flut ze laat B.D.C. handbal V.V.Z, Rouw- en Trouwkleding V.A.M.Q.R. - FIAT 850 van 27 maart t.e.m. 1 april. nieuws Auto- en Vrachtwagen- rijschool D. ENGEL /.mum* Hees-Nieuws In onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIGT Mixed Hockeyclub „Soest"' „The Red Stars" Jeugdtoernooi van „Hees" afgelast Soester scholen op basketbaltoumooi HOLLAND-S.E.C. Na het gelijke spel tegen Saestum krijgt S.E.C. zondag om 14.30 uur de moelijke uitwedstrijd tegen Holland. Deze wed strijd kan S.E.C. toch wel met enig op timisme tegemoet zien daar Holland de laatste wedstrijden van slag af is. In het S.E.C. elftal is weer teruggekeerd Cockie Aalberts, die voor twee wed strijden niet opgesteld kon worden. Ruttenberg, die vorige week verdienste lijk werd vervangen door Ries Dorre- stein is ook weer opgesteld. S.E.C. is nog niet helemaal veilig en zal alles op alles dienen te zetten om twee punten te veroveren. Zondag 9 april zal S.E.C. thuis zijn laatste competitiewedstrijd spelen te gen Fortitudo. Opstelling: doel J. Hattem: achter L. de Rooy, R. Dorrestein. L. Ruttenberg en A. Hooyer; midden P. v. Boeyen en V. Krijt; voor K. Dorrestein, C. Aalbers, H. Duyst en D. J. v. d. Broek. Reserves W. Rijnders, B. v. Essen en R. Hoed. Het programma voor zondag is: C.D.N.- Donar. Saestum-Vriendenschaar. Ultrajectum-H.M.S. Holland-S.E.C. Fortitudo-Zeist. Victoria-D.E.V. NIJENRODES II-S.E.C. II Na deze wedstrijd voor zondag (12 uur), rest S.E.C. alleen nog de thuiswedstrijd tegen Veenendaal II. Het tweede team is zondag vrij ge weest maar de concurenten Hercules 3 en Fortituo verloren, zodat de stand er niet slechter op is geworden. Toch zijn de mannen van aanvoerder Piet van Remmerden niet kansloos te gen het nog voor het kampioenschap in aanmerking komende Nijenrodes II. Uit de laatste vijf wedstrijden werden alle punten vergaard, zelfs twee op lei der U.V.V. 4. Met een goede inzet kan ook Nijenrodes een punt afhandig ge maakt worden. Opstelling: doel B. v. Essen; achter R. Hoed, P. Huizinga, J. Abbel en P. v. Remmerden; midden L. v. Breukelen en B. v. Veen, voor S. Lenarduzie, L. v. Berkel, T. Surstedt en F. Detmer. Re serves D. Hooyer en M. Voskuilen. HOEVELAKEN 4-S.E.C. 3 Dit zal wel een te moeilijke opgave blijken voor ons 3e elftal, daar Hoeve laken dit seizoen een zeer sterk team heeft, waarmee ze onbedreigd aan kop gaat. Aanvang deze wedstrijd 2 uur. S.E.C. 2 is vrij. HET ADRES VOOR EEN GOEDE FIETS OF BROMMER. Ruime keuze uit diverse merken. Ook KINDERRIJWIELEN, DRIEWIELERS en AUTOPEDS. Voor een goede service staan wy garant. B.S.A. - PHOENIX - PUCH - SOLEX RAP - MOBYLETTE E.E.G. BURGERS RIJWIELEN. Steenhoffstraat 25 - Telefoon 2185 of uw gehele interieur... Bij Ton Beuken kunt u terecht. Ton Beuken geeft u adviezen, die afgestemd zijn op uw stijlgevoel en budget. Samen met u ontwerpt Ton Beuken uw interieurplan. interieurverzorging Soesterbergsestraat 51 - Soest t.o. busstation Soest Telefoon 02955 - 2180 S.E.C. 3 IS VRIJ Het derde elftal heeft vergeten of j.1. zondag een overwinning te behalen op Patria II. Men kwam niet verder dan 1-1. Hierdoor is het met nog één wed strijd voor de boeg, nodig geworden één punt te behalen. Volgende week speelt het derde uit te gen Minerva II zijn laatste wedstrijd. S.E.C. 4-K.V.V.A. 5 Het vierde elftal behaalt opmerkelijk grote overwinningen. V.V.Z.A. 3 werd zondag het slachtoffer door een 7-1 overwinning van S.E.C. 4. De week daarvoor behaalde S.E.C. 4 een overwinning van 13-1. Of K.V.V.A. 5 het zondag (12 uur) ook zover zal laten komen valt te betwijfe len. Opstelling: doel v. d. Vaart; achter B. Kanters, K. Wildenburg en Schiffaerd; midde- Luschen en V. Lagemaat; voor P. v. d. Brakel, Schimmel, M. Heinen, v. Luitelaar en P. Meidam. Reserve v. d. Linden. O.D.I. '58 3-S.E.C. 5 Het vijfde zal dan eindelijk weer eens in het veld verschijnen na drie weken niet espeeld te hebben. Na zondag moet het vijfde nog vier wedstrijden spelen waaruit nog twee punten behaalt moeten worden om zich definitief kampioen te kunnen noemen. Opstelling: doel Lub; achter L. van Klooster, J. Belt en J. Hoed; midden E. Kareisen en J. Westerveld; voor L. Meidam, F. Roest, W. v. Dijk, A. J. v. Dasselaar en J. Veldhuizen. Reserve Scheurwater. BINGO Vanavond wordt, onder leiding van Wout de Bruin en E. Roeymans, de maandelijkse bingo-avond gehouden. S.E.C.-L.E.V.U. S.E.C. zal zaterdag Levu uit Utrecht ontvangep. Gezien de stand op de rang lijst zal S.E.C. deze wedstrijd moeten winnen. De uitwedstrijd werd met 2-1 gewon nen. De wedstrijd begint om 4 uur. Dat het in deze wedstrijd niet aan span ning zou ontbreken was te voorzien, daar beide clubs in de gevaarlijke hoek op de ranglijst staan. De wedstrijd is van meet af zeer hard geweest en het terrein was zeer slecht. Het eerste half uur stond S.E.C. prak tisch met de rug tegen de muur, wat wel blijkt uit de corner-verhouding 10 tegen 2 in het voordeel van Saestum. Het dient echter gezegd, dat de S.E.C.- verdediging, waarin Ruttenberg wegens ziekte ontbrak, zich uitstekend van haar taak kweet. Krijt bezette de spilplaats, terwijl Dor restein in de verdediging was terugge trokken. Het middenveld was echter vol ledig voor Saestum, terwijl van de S.E.C.-voorhoede weinig uitging. Saestum had pech toen de rechtsbuiten, buiten bereik van Van Hattum, tegen de paal schoot. De ruststand kwam, hoewel ook S.E.C. nog een kans kreeg tot scoren, met 0-0. De tweede helft begon met een hevig offensief van de Zeistenaren, doch het enige resultaat was 3 a 4 corners. De S.E.C.-verdediging had het dikwijls zeer moeilijk, maar zij wist toch doelpunten te voorkomen. De Soesters wisten zich sporadisch uit de Zeister greep los te werken. Duist kreeg zowaar nog een mooie kans om de wedstrijd in 't voordeel van S.E.C. te beslissen, maar zijn schot trof geen doel. Kort voor het einde wist Saestum toch te doelpunten, doch de scheidsrechter keur de het doelpunt wegens obstructie af. Wat Saestum ook probeerde, het onge twijfeld verdiende doelpunt bleef ach terwege, zodat de wedstrijd in een on beslist 0-0 eindigde, waarmede S.E.C. zeker tevreden mag zijn. Westerveld, M. v. Asch en F. Bunnik; voor F. Lameron, C. Dorrestein, J. Ver hoeve, K. Verkerk en D. Dorrestein. B.D.C. 6-L.V.V. 5 Deze wedstrijd is van geen enkel be lang meer, zodat hier een aardig par tijtje voetbal verwacht kan worden met een gelijkspel in het vooruitzicht voor de blauw-witten. OLYMPIA 5-B.D.C. 7 Voor het nog steeds ongeslagen B.D.C. 7 betekent dit een zeer lastige opgave. Wanneer de mannen van Frans Duwel deze wedstrijd tot een goed einde weten te brengen, zijn zij een heel eind op weg naar het kampioenschap. B.D.C. 9-VICTORIA 9 B.D.C. 9, ook nog met kampioensillusies, ontvangt Victoria 9. Voor de blauw- witten moet hier een winstmogelijkheid in zitten. S.I.O.S. 4-B.D.C. 10 Dit wordt een spannende wedstrijd. De ze uitwedstrijd wordt gespeeld op het B.D.C.-terrein, daar S.I.O.S. over geen veld geschikt. Beide teams staan op kop met een ge lijk aantal punten. De winnaar van de ze wedstrijd is dan ook vrijwel zeker van de titel. Amallalaan 19/21 Baarn Telefoon 02954-2323 Reeds vanaf 9.985, Tweede Paasdag trad B.D.C. aan tegen de op de laatste plaats staande ploeg uit Naarden, Meervogels. In de stromende regen nam de wed strijd een aanvang. B.D.C. werd in de eerste helft regel matig teruggedrongen, daar Mcrvogels volkomen de toon aangaf. De B.D.C.- verdediging wist echter voorlopig doel punten te voorkomen, doch na 10 mi nuten nam Meervogels toch de leiding. Na een half uur werd het zelfs 0-2, wederom door midvoor De Graaf. Het veld was intussen herschapen in een modderpoel, hetgeen het spel niet ten goede kwam. Hoewel B.D.C. nog wel probeerde de achterstand te verkleinen, bleef de stand tot de rust ongewijzigd. Na rust leek het erop, dat B.D.C. zich zou herstellen, daar zij met goed sa menspel ten aanval trok. Meervogels werd teruggedrongen, maar de keeper was in goede vorm. Toch moest hij voor een schot van Jos Brouwer zwichten. 1-2. De Soesters roken een gelijkspel en zetten door. Na 5 minuten smaakte de hard werkende Nico Gros het genoegen de gelijkmaker in het Meervogels-net te deponeren. 2-2. Jammer was, dat de hierna volgende strijd om het winnende doelpunt in het voordeel van Meervogels uitviel. Rechtsbuiten J. Post bracht Meervogels op winst. 2-3. De Soesters zullen nog enige punten moeten vergaren, anders komt het er donker voor B.D.C. uit te zien. B.D.C.-E.M.M. De eerder vastgestelde thuiswedstrijd van B.D.C. tegen Hoogland is komen te vervallen. Nu komt het Hilversumse E.M.M. bij de blauw-witten op bezoek. B.D.C., dat zondag j.1. van Meervogels verloor, is hierdoor weer in ernstig de gradatiegevaar gekomen. Om uit deze benarde positie te komen, zullen de B.D.C.-ers zich zondag voor de volle 100 procent dienen te geven, om E.M.M. te kunnen weerstaan. De blauw-witten zullen vanaf het be- ginsignaal voor iedere meter grond die nen te „knokken". In deze moeilijke si tuatie kunnen de B.D.C.-ers uiteraard de publieke aanmoedigingen niet missen, daar zij alleen met winst gebaat zijn. De B.D.C.-ploeg verschijnt in de vol gende opstelling: doel A. Smink; achter G. Egbers en R. Brouwer- midden A. Voet, J. van Fulpen en B. Bakker; voor T. v. d. Mast, A. v. d. Breemer, J. Beyer, J. Brouwer en J. Dorresteyn. SOESTERBERG 2-B.D.C. 2 Het voor de competitie uitgespeelde B.D.C. 2 gaat een vriendschappelijke wedstrijd spelen tegen Soesterberg 2. Opstelling: doel E. v. Thienen; achter P. Hilhorst en A. Brouwer; midden J. XfPsmoN{ STEENHDFFSTR 53 TEL 2842 SOEST Hoewel er gedurende het Paasweekeinde geen competitie-wedstrijden waren vast gesteld namen de dames en heren van B.D.C. Paaszaterdag deel aan het inter nationale tournooi van de vereniging Laren. De dames speelden tegen Laren en tegen een elftal van Deense dames. In dit tournooi stak B.D.C. ver boven de andere elftallen uit. De dames wisten te winnen van de Deense met 5-0, van Laren 1 met 3-1 en van Laren 2 met 9-1. De dames van B.D.C., welke het 5-1 systeem speelden, waren technisch beter, ondanks dat de Deense felle en gevaar lijke aanvallen ondernamen. Ook de B.D.C.-keepster stak weer in goede vorm en had beslist haar dag. De Soester dames demonstreerden hier goed cirkelspel en zelfs werden er ver schillende achten gedraaid, zoals dit technisch heet. Tegen Laren 2 speelden de 2 snelle ju nioren, Til Smeeing en Mies Haagen mee, welke zeer goed mee konden ko men. De heren waren in Blaricum op bezoek en deden het niet zo best. Met verschillende invallers werd er van Blaricum verloren met 9-3, terwijl tegen een elftal uit West-Duitsland verloren werd met 3-18. Toch is ook dit tournooi voor velen een goede training geweest. Programma voor zondag 2 april. 12.00 uur Dames junioren: B.D.C. 1 Spirit 1. 12.00 uur dames adspiranten: B.D.C. 2 S.D.O. 12.00 uur dames senioren: LarenB.D.C. 14.15 uur heren senioren: SpiritB.D.C. 13.00 uur heren senioren: R.H.C. B.D.C. 2. 12.15 uur heren junioren: SpiritB.D.C. 13.00 uur dames adspiranten: Eendracht —B.D.C. 1. door T.O.V. werd benut en omgezet ln een doelpunt 1-1. Wat V.V.Z., ook probeerde zij konden het winnende doelpunt niet maken en 5 minuten voor het einde maakte T.O.V. uit een korner 2-1 en was de kans voor V.V.Z. verkeken. In de rust van deze wedstrijd heeft zich nog een minder prettig geval voorge daan. Een van de V.V.Z.-pupillen was met andere jongens een balletje voor het doel aan het trappen. Ondanks dat zij weten, dat het bestuur dit niet kan toestaan, gebeurde het toch en gingen Laanstraat 55 Telefoon 2783. ook enkele toeschouwers zich ermee bemoeien en werd door een toeschou wer uit Amersfoort op een gegeven moment zeer hard naar de bal geschopt, die echter de bal niet raakte, doch het scheenbeen van deze pupil. De jongen moest met een gebroken scheenbeen op genomen worden in „Zonnegloren". Dit zal voor het bestuur aanleiding zijn om nog strenger tegen het voetballen op het veld tijdens de rust op te tre den. Verdere uitslagen: V.V.Z. 4-C.J.V.V. 5 2-2. D.O.B. 2-V.V.Z. 2 1-0. Kar- boys 2-V.V.Z. 3 3-2. V.V.Z. pup. 1- Achterveld pup. 3-0. Programma voor zaterdag a.s. Door de overvloedige regenval van de laatste dagen kan er weer niet op eigen terrein gespeeld worden en zullen de wedstrijden plaatsvinden op het K.P.S.- terrein en zelfs zal er uitgeweken moe ten worden naar Amersfoort. Thuiswedstrijden K.P.S.-terrein: V.V.Z. 1-Kulan 1. Aanvang 4 uur. Voor beide elftallen staat er niets op het spel. Hierdoor kunnen zij misschien vrijer uit spelen en zal er met minder spanning mooier en beter voetbal ge speeld kunnen worden. De kans voor V.V.Z. om te winnen is zeker aanwezig, hoewel een voorspel ling zeer moeilijk is gezien het wissel vallige spel van de laatste tijd. Opstelling: doel C. Pouw; achter v. d. Vlekkert, H. van Kooy, Demmers en Ruizendaal; midden v. d. Bosch en Van Grol; voor Timmer, Hament, Floor en Van Doorn. V.V.Z. 3-HUIZEN 6. Aanvang 2 uur. Dit zal voor het 3de elftal een moeilijke tegenstander worden. Een gelijkspel zou zeker al een goede uitslag zijn, hoewel winnen niet altijd het leukste resultaat F. C. Kuyperstraat 11 - Soest - Tel. 6038 le 10 LESUREN ƒ45,— LOSSE LESSEN 8,50 Thuiswedstrijden 'n Amersfoort. V.V.Z.-S.O.V.A. 3. Aanvang 4 uur. Deze wedstrijd wordt gespeeld op het S.O.V.A.-terrein in Amersfoort. Het moet voor de V.V.Z. veteranen mogelijk zijn deze wedstrijd te winnen, daar de te genstander een van de laatste plaatsen bezet. V.V.Z. asp. a-Amsvorde asp. b Aanvang 2.45 uur V.V.Z. jun. A-Amsvorde jun. B Aanvang 4.00 uur Deze beide wedstrijden zullen wegens de terreinnood bij V.V.Z. op het Ams- vorde-terrein gespeeld worden. Het moet voor beide elftallen mogelijk zijn de winst in Soest te houden, gezien de standen op de ranglijst. B.D.C. handbalveld: V.V.Z. pup. 1-S.E.C. pup. 11. Aanvang 1.00 uur Uitwedstrijden: T.O.V. 2-V.V.Z. 2. Aanvang 2 uur. Het is te hopen, dat het 2de elftal het er beter afbrengt tegen T.O.V. dan j.1. zaterdag het eerste. De stand op de ranglijst is praktisch gelijk, dus beide partijen hebben gelijke kansen. Amsvorde pup. 4-V.V.Z. pup. 2 Aanvang 2.00 uur SOESTERBERGSESTRAAT 53 SOEST TELEFOON 2419 V.V.Z. 1-T.O.V. 1 1-2 Zaterdag 25 maart is voor V.V.Z. de beslissing gevallen of zij nog tot de kanshebbers voor een kampioenschap zou behoren of niet. Door de 2-1 neder laag tegen T.O.V. hebben zij deze kans voorbij laten gaan. Na 10 minuten spelen werd het door een goed doelpunt van Timmer 1-0 voor V.V.Z. Daarna een gelijk opgaande strijd, waarbij de voorhoede van T.O.V. meer en betere aanvallen opbouwde, dan de voorhoede van V.V.Z. Toch kreeg na 35 minuten spelen Van Doorn de bal, bracht deze goed op en gaf een schit terende voorzet, waarop de rechtsbui ten Brons inliep en uit een moeilijke positie de bal inschoot, welke echter te gen de paal werd afgestoten. Na de thee een aanvallend T.O.V. en werd na een half uur spelen door een overigens goed spelende V.V.Z.-achter- hoede de bal te traag weggewerkt, wat Bosstraat 5. telefoon 2543 en Kerkstraat 51. telefoon 6621. Winnen ze nu zaterdag ook van Hees, dan kan de vlak wel in top, want dan is Hulshorst onbereikbaar geworden voor alle concurrenten. Maar Hulshorst kan er in ieder geval op rekenen in Soest op zwaar verzet te stuiten, want Heel zal willen bewijzen, dat de over winning met 1-2 in Hulshorst geen uit schieter is geweest. Hees start in de wetenschap, dat alleen een overwinning de kans op het kam pioenschap kan handhaven, want ook bij een gelijkspel kunnen de rood-wit- ten zich wel als uitgeschakeld beschou wen. Maar als er winst geboekt wordt, is er nog van alles mogelijk. Hulshorst is nog niet uitgespeeld en het zou best kunnen, dat deze ploeg in de eindspurt eens een steekje zal laten vallen. Als Hees zaterdag de twee punten in eigen huis oudt is de achterstand nog maar één punt. En dan moet Hulshorst in ieder geval beide resterende wedstrijden winnen om zich van het kampioenschap te verze keren. Een gelijkspel zou een beslis singswedstrijd betekenen en verlies, dat SPfifiRZfiRH SOEPEL SCHOON SNEL I E8KEND /MS SOESTERBERGSESTRRAT19 TEL :Z945 SOEST de titel alsnog naar Hees gaat. Er is dus nog volop spanning in deze tweede klasse, waarin de beslissing za terdag kan vallen. Men verwacht veel publiek aan de Kooiweg, waar de wed strijd om vier uur begint. Scheidsrech ter is de heer W. A. Lulf. De opstelling van Hees luidt: doel: Tem pelaars; achter: De Ruiter en Van Beek; midden: Castricum, Geytenbeek en Kok; voor: Bosman, Van Es, Walet, Van Veen en Hardeman. COBU BOYS 2-HEES 2 Om vier uur speelt het tweede elftal van Hees de uitwedstrijd tegen Cobu Boys 2 in Amersfoort. De Hees-reserves hebben niet zo'n best seizoen achter de rug en verkeren dan ook in ernstig de gradatiegevaar. Verlies van de rood- witten zou wel eens kunnen betekenen, dat ze volgend jaar een klasse lager zullen moeten uitkomen. Daarom is winst van groot belang. JEUGDWEDSTRIJDEN Zaterdag staat ook weer een aantal jeugdwedstrijden op het programma en het is voor de jongens te hopen, dat de terreinen bespeelbaar zijn. Was er op Tweede Paasdag al de teurstelling, dat het adspiranten-toernooi van Hees hal verwege door het slechte weer moest worden afgebroken, daar kwam afgelo pen week nog bij, dat de paas-school- voetbaltoernooien in Amersfoort en HEES 1 VECHT ZATERDAG VOOR ZN LAATSTE KANS Als de weergoden de voetballers voor dit weekeinde gunstig gezind zijn en het Hees-terrein voldoende is opgeknapt nadat het veel te lijden heeft gehad van het slechte weer in de afgelopen week, wordt zaterdagmiddag om vier uur op het terrein aan de Kooiweg de topper in de tweede klasse A zaterdagmiddag- voetbal in de afdeling Utrecht gespeeld. Hees ontvangt dan koploper Hulshorst en voor de rood-witten betekent deze wedstrijd de laatste kans voor het even tuele kampioenschap. Hees heeft nog een kans op de titel, zij het een theoretische. Hulshorst heeft namelijk een voorsprong van drie pun ten op de Soesters, als de gasten ten minste de achterstallige wedstrijd in winst weten om te zetten. Is er zeker een naar uw keus Burgem. Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier CHEMISCHEEN WIT WASSERIJEN HAALT GRAAG UW WAS OP MAANDAG EN BRENGT DIE VRIJDAG SCHOON THUIS V TELEFOON 08380:8050 onbespeelbaar geworden en daarom werd (met goedvinden van de jeugdlei ders) besloten om het toernooi verder af te gelasten en het doelgemiddelde de beslissing te laten brengen. Natuurlijk was dit wel een teleurstelling voor de adspiranten-voetballertjes, maar ook zij zagen toch wel in, dat verder spelen weinig zin meer had. Na afloop van het toernooi dankte de heer De Bree de deelnemende ploegen en reikte de prijzen uit. Deelnemende verenigingen waren: Hees, S.E.C., B.D.C., Amsvorde en K.V.V.A., beide uit Amers foort en Baarn. De uitslagen waren: K.V.V.A.—B.D.C. 1-0; S.E.C.—Amsvorde 0-0; BaarnHees 1-0; K.V.V.A.Ams vorde 0-0; B.D.C.Hees 0-2; Baarn S.E.C. 0-2. (B.D.C. had het adspiranten c-elftal gestuurd). De eindstand werd door deze uitslagen als volgt: 1. S.E.C., 3 punten; 2. K.V.V.A., 3 punten; 3. Hees, 2 punten. Programma zondag 2 april: Thuis. 11.30 uur: Dames I-Be Fair II. 11.30 uur: Heren III-Amersfoort XI. Uit. 12.30 uur: Be Fair X-Heren IV. 12.00 uur: Be Fair III-Heren I. 12.30 uur: Pinoké-Heren vet. RED STARS 1-CANGEROUS 2 65-33 Woensdagavond moest het herenteam het in de Amersfoortse Sporthal opne men tegen het onder aan de ranglijst staande Cangerous. Het werd een zeer eentonige wedstrijd, waarin Red Stars de hele wedstrijd het betere van het spel had. Al spoedig nam Red Stars de leiding met 2-0 en vergrootte de voorsprong in de eerste helft tot 26-8. Dat er in deze eerste helft geen hogere score op het bord kwam te staan was louter en alleen de oorzaak van het te individuele spel van enkele Red Stars- spelers. Als er meer gecombineerd was, zou Red Stars in staat geweest zijn een veel ho gere score op te bouwen. Gelukkig ging de tweede helft iets beter en werden nog 39 doelpunten gemaakt. Ook Cangerous draaide wat beter en mocht er zelfs nog 25 noteren, zodat de eindstand een toch wel duide lijke 65-33 overwinning voor Red Start is geworden. Beide teams van Red Stars staan zeer hoog genoteerd op de ranglijst en heb ben nog kans op het kampioenschap, want zowel de seniorer- als de junioren staan met gering puntenverschil op de tweede plaats. Heren 2e klasse: Midland 2 Red Stars 1 Taveno 2 Nijenrode 2 U.S.S, 2 15-28 15-26 14-18 14-18 17-18 Junioren 2e klasse: Taveno B 12-22 Red Stars A 14-22 S.V.S. A 13-20 B.C.H. A 13-14 U.V.V. 3 U.S.S. 3 Flinstones 2 LJ.V.V. 4 Zangerous 2 S.V.S. B U.V.V. B Midland B 15-14 18-14 14- 8 14- 8 16- 0 13- 6 13- 4 12- 2 Baarn ook moesten worden afgelast. De jeugd zal er daarom op gebrand zijn zaterdagmiddag weer te kunnen spelen. De adspiranten spelen om kwart voor drie de competitiewedstrijd tegen Hoog landerveen a. Deze wedstrijd is de voor- wedstrijd voor Hees 1. Na enkele ne derlagen zou het stimulerend zijn, als de adspiranten ditmaal weer eens een overwinning zouden behalen. Het kan, want in Hooglanderveen won de Hees- jeugd met 1-6. Verlies op eigen veld zou dus wel een teleurstelling beteke nen. Pupillen 1 gaat zaterdag op bezoek bij de Amsvorde-pupillen. De jongste uit gave van Hees doet het goed in deze competitie en kan de goede weg blij ven bewandelen, als zaterdag opnieuw gewonnen wordt. Het tweede pupillen- elftal speelt z'n tweede wedstrijd in de lopende competitie en ontmoet op eigen veld om één uur een pupillenelftal van S.E.C. Misschien een klein kansje op winst voor de nog onervaren Hees pupillen. De jeugdcommissie van de zaterdagvoet balvereniging „Hees" heeft Tweede Paasaig niet veel geluk gehad tijdens de organisatie van het jeugdtoernooi, waaraan zes verenigingen deelnamen. Het toernooi werd geopend door de or ganisator, de heer H. de Bree, die de elftallen en hun begeleiders verwelkom de. Daarna gingen de wedstrijden van start. Er werd met veel enthousiasme gespeeld, soms bij droog weer. soms bij regen. Die regen deerde de jeugd echter in 't geheel niet. Nadat alle deelnemende elftallen, be staande uit adspiranten-voetballers. twee wedstrijden hadden gespeeld, moest de winnaar nog uit de bus komen. Door de vele regenval was het terrein echter PHILIPS SPECIAALZAAK Van Weedestraat 72 - Tel. 2792 Op paaszaterdag is weer het traditio nele A.B.C.-basketballtoernooi gehouden voor scholieren uit Amersfoort en om streken. Soest werd vertegenwoordigd door de R.K. u.l.o. met een meisjes- en een jongensteam en door de L.T.S. met uiteraard alleen een jongensteam. De meisjes speelden in één poule van vijf deelnemende scholen om het kam pioenschap. Het was de eerste keer dat zij hier aan meededen en wisten een prachtige tweede plaats te bezetten ach ter de winnaar van de meisjesschool uit Bunschoten, die vorig jaar ook al eerste was. De jongens van de R.K. u.l.o. waren in een zware poule ingedeeld en kon den helaas niet verder komen dan een derde plaats in hun poule, zodat ze uit geschakeld werden van verdere deelna me. Het team van de L.T.S. heeft zich zeer goed gepresenteerd. Zij werden zeer overtuigend winnaar in hun poule. In de kruisfinales hebben zij echter pech gehad uit te moeten komen tegen de latere winnaar van het toernooi, de Amersfoortse Rijkskweekschool. De L.T.S. verloor deze wedstrijd met 19-12, waar voor de kweekschool ontzettend hard heeft moeten vechten. Het team van de L.T.S. moest nu ver der spelen voor de vierde, vijfde of zesde plaats, waarbij zij triomfantelijk vierde werden, zodat dit team een prachtige vierde plaats in dit toernooi mocht bezetten in een veld van elf deelnemende scholen.

Soester Courant | 1967 | | pagina 9