'tis dus naar buiten! T-XZ S.E.C. lijdt wederom nederlaag HollandS.E.C. 3-1 S.E.C.-nieuws S.E.C.-zaterdag V.V.Z.-nieuws r K/, X B.D.C. handbal Mooie opbrengst Rheumafonds-collecte Clubtrainingsrit PARTICULIERE REKENINGCOURANT Coop. Raifeisenbank Soest. kosteloze rekening-courant vendorina( VROOM DREESMANN heeft van alles zoveel méér! S.E.C. heeft tegen Holland niet de zo hoog nodige punten kunnen behalen. Het eerste kwartier was S.E.C. nergens, het was alles Holland wat de klok sloeg.' Het kon dan ook niet anders of er moest een doelpunt komen. Voorzet na voorzet belande gevaarlijk in het S.E.C. doelgebied en uit één daarvan kopte de linksbuiten van Holland zijn club naar de leiding. 1-0. Langzaam keerde het getij op het zeer gladde veld en hoewel de S.E.C.-voor- hoede technisch niet onverdienstelijk speelde, was zij niet in staat een doel punt te maken, hetgeen in het tweede gedeelte van de eerste helft wel ver diend zou zijn geweest. De Soesters kregen na rust echter al binnen de minuut een morele klap, want toen Dorrestein uitgleed, kreeg de links buiten een vrije kans en het was 2-0. S.E.C. gaf zich echter niet gewonnen en de wedstrijd had een keerpunt kunnen neme:, als Van den Broek de na 9 mi nuten toegekende strafschop had benut, maar de Holland-keeper, die in een pri ma vorm verkeerde, stopte het niet al te harde schot. Holland maakte er zelfs 20 minuten voor tijd 3-0 van door een boogbal van de linksbuiten. Dat de linksback van S.E.C., A. Hooyer, er uit een voorzet van Aalbers 3-1 van maakte, typeert wel de machteloosheid van de aanval. Dat Van Hattum nog een keer prachtig moest redden, bracht S.E.C. niet tot een beter resultaat en er zullen toch nog enige punten uit de resterende wed strijden moeten komen, wil S.E.C. niet de kans belopen te degraderen. Verdere uitslagen: C.D.N.-Donar 2-1; Victoria D.E.V. 2-4. S.E.C. BINGO Een vol huis voor bingomaster Wout de Bruin vrijdagavond j.1. in de S.E.C.- cantine. De bingomaster werd deze avond terzijde gestaan door Jan Luy- telaar, die bijzonder veel en goed werk verrichtte. S.E.C. had weer een enorm aantal prijzen voor deze voorlaatste bingo-avond en zo konden omstreeks het middernachtelijk uur vele tevreden S.E.C.-mensen de terugweg naar huis aanvaarden. Een attractie was de manier waarop twee overgebleven winnaars om een prijs moesten strijden. De bingo-master liet de beide heren de stropdassen van de aanwezige heren afnemen. Hij, die in één minuut de meeste stropdassen had verzameld, werd winnaar. De twee ver zamelden in deze ene minuut niet min der dan 20 stropdassen. Voor de dames iets dergelijks: zij moesten in een mi nuut trachten zoveel mogelijk rechter- damesschoenen te verzamelen. S.E.C. heeft veel succes gehad met haar maandelijkse bingo-avond. De heer de Bruin maakte bekend dat de laatste bingo-avond van dit seizoen zal worden gehouden op vrijdag 28 april a.s. N1JENRODES 2-S.E.C. 2 1-1 Na het verstrijken van de officiële speel tijd scoorde Nijenrodes 2 de gelijkma ker. Opnieuw bleef S.E.C. 2 ongeslagen en behaalde een nuttig winstpunt tegen de leiders. Na 24 minuten nam S.E.C. de leiding door Leo van Berkel. S.E.C. speelde voor rust veel sterker dan Nijenrodes, maar liet te veel kansen on benut. Na rust was Nijenrodes sterker, maar de S.E.C.-defensie hield goed stand. Toen de officiële speeltijd reeds verstreken was scoorde Nijenrodes uit een vrije schop de gelijkmaker. S.E.C. 4-K.V.V.A. 5 7-2 S.E.C. 4 speelt zeer strek en behaalt zege na zege. Ook K.V.V.A. 5 was niet opgewassen tegen het geweld van S.E.C. 4. Vooral het weer opnemen in het team van Schiffart, betekende een verster king. Piet Meidam bleef topscorer en schoot ditmaal driemaal raak. Schimmel, ook een nuttige speler, doepuntte eenmaal, terwijl Henk Lüschen en Heynen beiden eenmaal scoorden. Doelman v. d. Vaart, scoorde uit een strafschop en wist aan de andere zijde een strafschop van K.V.V.A. te keren. De kansen op de titel zijn er nog steeds en gezien het vertoonde spel zal in de komende wedstrijden slechts weinig winstpunten meer worden verspeeld. O.D.I. 58 3-S.E.C. 5 5-6 Deze moeilijke klip werd door S.E.C. 5 overwonnen, dat thans in de eerstvol gende wedstrijd, uit tegen Amersfoortse Boys op 16 april a.s., bij winst de kam- pioensvlag kan hijsen. Tegen O.D.I., dat reeds viermaal achter een had gewonnen, ging het niet zo ge makkelijk. Een vreemde wedstrijd, waar in de scheidsrechter aanvechtbare be slissingen nam. S.E.C. nam de leiding door een doelpunt van Frans Roest, maar de snelle binnenspelers van O.D.I. zaaiden hierna paniek in de S.E.C.-defen sie en kwamen al snel op 1-1, terwijl hierna, na een doorbraak op rechts, zelfs een 2-1 voorsprong werd genomen. Wim van Dijk scoorde 2-2 en hierna de poneerde Veldhuizen vanaf links de bal over de O.D.I. doelman. Door Lex Mei- dam werd het 4-2. Toen Wim van Dijk hierna doorbrak rende de O.D.I.-doelman de S.E.C.-mid- denvoor tegemoet. De S.E.C.-speler werd in het strafschopgebied zo ernstig ge raakt, dat overbenrging met een zie kenauto naar De Lichtenberg noodza kelijk bleek. Na afloop van de gemaakte foto mocht hij naar huis terug. De scheidsrechter kende voor deze over treding binnen het strafschopgebied geen strafschop toe, maar legde de bal buiten het strafschopgebied. Uit de vrije schop plaatste één der O.D.I.-verdedi- gers de bal achter de doellijn, maar de scheidsrechter besliste dat de bal de doellijn niet had overschreden. Na rust scoorde Frans Roest 5-2, maar toen hierna de O.D.I.-middenvoor door twee S.E.C.-verdedigers werd aangeval len betekende dit een strafschop en het werd 3-5. Weer scoorde Frans Roest 3-6, waarna OJXI. succes had 4-6. 1 Het werd in deze slotfase spannend, maar toen Eb Kareisen op de rand van het strafschopgebied 7-4 dacht te sco ren leek de strijd gestreden. De scheids rechter kende de treffer toe, maar keur de hierna, op advies van de grensrech ter, toch deze weer af. Vreemde situaties derhalve, want één minuut later kreeg O.D.I. nogmaals een strafschop wegens te zwaar aanvallen door Joop Belt. Het betekende 5-6. Het ontbrak O.D.I. aan tijd om nog gelijk te maken. Het kampioensfeest door de commissie van S.E.C. 5, bestaande Roel ten Hove, Eb Kareisen en Joop Belt, kan de fes tiviteiten gaan voorbereiden. S.E.C.-L.E.V.U. 3-1 De wedstrijd S.E.C.-Levu is niet van die kwaliteit geweest als we ver wacht hadden, hoewel S.E.C. met een ruime voorsprong de wedstrijd heeft be slist. Wanneer de inzet groter was ge weest hadden we zeker een hogere uit slag kunnen noteren. Het was al na 3 minuten spelen dat de keeper van Levu maar ternauwernood kon redden. Roels was gevaarlijk door gebroken. Het was overwegend S.E.C. dat gevaarlijk bleef aanvallen. Na 20 minuten was het dan toch zo ver. Sen- gers kreeg de bal toegespeeld maar kon er in eerste instantie niet goed mee wegkomen. Hij haalde de bal om, maar met zo veel effect, dat hij de kruising van paal en lat passeerde, binnen het doel draaide, maar er zo ook weer uit kwam. Nu was v. d. Loon echter pre sent en gaf het beslissende tikje. 1-0. Yl Het ging er op lijken dat S.E.C. met een voorsprong de rust zou ingaan, maar in de 45e minuut was het een aanval van Levu, dat nog juist voor het fluit signaal gelijk kon maken. 1-1. De tweede helft ging in met even veel kansen. Maar het was weer S.E.C. dat het initiatief nam. Levu speelde regel matig op de buitenspelval. Menigmaal trapte S.E.C. er in, maar in de 7e mi nuut was het Sengers, die voor Levu vermeend buitenspel stond, maar de scheidsrechter was ter plaatse en liet doorspelen. Niets stond hem meer in de weg en hij scoorde. 2-1. Levu ging het nog eens extra proberen maar de achterhoede, waarin H. Wolfs- sen zeer bijzonder uitblonk, liet niets aan het toeval over. S.E.C. ging zelfs de score nog verhogen, dat was in de 27e minuut. Na een crimmage voor het doel was het wederom v. d. Loon die de Levu-doelman 't nakijken gaf. 3-1. Bij deze stand is het gebleven. V.V.Z. 1—KULAN 1. 2-3 Het eerste elftal heeft het zaterdag niet tot winst kunnen brengen. In de eerste helft was V.V.Z. beslist niet de mindere partij. Na een kwartier spe len werd dit door een doelpunt van Floor tot uitdrukking gebracht, na een goede combinatie met de linksbuiten Van Doorn. Vlak voor rust maakte Kulan gelijk en was de ruststand 1-1. Na de thee een goed en snel aanvallend Kulan. Op een gegeven moment moest één der achterspelers van V.V.Z. bij zo'n aanval redding brengen door de bal cor ner te trappen. Uit deze corner maakte één der Kulan-spelers, door een schit terende kopbal, de stand op 2-1. V.V.Z. ging steeds meer onzuiver plaat sen, waardoor het spel rommelig werd en Kulan een kwartier voor het einde de stand op 3-1 wist te brengen in haar voordeel. Daarna ging V.V.Z. weer beter spelen en feller aanvallen. Er werd menig schot op het doel van Kulan gelost, steeds stond echter de uitstekend spelende doel man op de goede plaats om een doelpunt te verhinderen. Enkele minuten voor het einde kreeg Hament echter weer een kans en zette deze om in een doelpunt. V.V.Z. pro beerde er nog een gelijkspel uit te halen, wat echter niet meer lukte. T.O.V. 2—V.V.Z. 2. 4-2 Door een vergissing bij het aanschrijven der spelers, kwam het elftal met 10 man in het veld zonder doelman. Eén der veldspelers heeft deze plaats op een prima manier verdedigd, doch met 1 man minder in het veld, was het moei lijk om in deze overigens zeer goede wedstrijd de winst mee naar huis te ne men. V.V.Z. 2—HUIZEN 6. 5-3 Tegen de verwachtingen in heeft het derde elftal een schitterende overwin ning behaald op Huizen. Het was een goede wedstrijd, waarbij echter een en kele maal door de tegenstander wat hard werd ingegrepen. Door de goede leiding van de scheidsrechter was dit echter gauw voorbij. Een overwinning, die, gezien de stand, dit elftal, hard nodig heeft. V.V.Z. S—S.O.V.A. 3. 3-5 Met de rust stond het nog 2-0 voor V.V.Z. Na de rust werd het zelfs nog 3-0, doch het laatste halfuur kwamen de V.V.Z.-veteranen adem tekort. Tegen het jongere elftal van S.O.V.A. Er werd met 3-5 verloren. UITSLAGEN V.V.Z.-JEUGD V.V.Z.-jun. AAmsvorde jun. B. 5-0. V.V.Z. asp. AAmsvorde asp. B. 5-2. V.V.Z. pupillenS.E.C. pupillen II. 0-0. Amsvorde pupillen 4V.V.Z. pup. 2. 0-3. Ondanks het slechte weer en vele ter reinafkeuringen speelden enige elftallen van B.D.C. toch wedstrijden. De dames sen. trokken naar Laren en wonnen met 8-0. Laren speelde met slechts 9 speelsters, zodat de rust reeds met een 5-0 stand kwam. Na rust maakte Wil Smeeing 2 prach tige gaols, terwijl de andere doelpunten werden gemaakt door de bekende gaol- getters van B.D.C. Meisjes adsp. waren bij Eendracht in Vleuten op bezoek en wonnen daar met 7-0. Hren sen. 2 gingen naar Rhenen en kwamen terug met een dikke nederlaag n.1. 23-4. Deze heren spelen in de 2e klasse, doch deze is wel te zwaar voor hen. De overige wedstrijden zijn niet doorge gaan wegen slechte terreinen. Programma voor zondag 9 april. 12.00 uur Dames jun. B.D.C. 1-E.M.M. 13.00 uur Heren sen. B.D.C. 2-Spirit 2. 14.15 uur Heren sen. B.D.C. 1-H.H.C. 2 12.00 uur Dames adsp. B.D.C.-Oranje. 13.00 uur Dames adsp. B.D.C. 2-E.M.M. 1. 12.00 uur Dames sen. Fidelitas-B.D.C. 11.45 uur Heren jun. A.A.V.-B.D.C. Het comité geeft met groot genoegen kennis van de opbrengst der gehouden collecte voor het Rheumafonds, die vo rige week in Soest werd gehouden. Deze was 5.666,94 groot, tegen vorig jaar f 4.424,42. Een mooi succes. Alle collectanten, me dewerkers, alsmede alle gevers(sters) wordt hartelijk dank gebracht. Door het gure weer en wedstrijden el ders was de deelname niet groot, daar om gingen alle renners gelijktijdig van start om een uur gezamenlijk te trai nen. Al in de 2e ronde had Ries van Breu- kelen een flinke voorsprong genomen en het duurde tot de 15e ronde voor Rik Hees en Gerrit Ruttenberg hem Open een bij de Door de steeds grotere toe name van de uitbetaling der salarissen per giro, stelt de Raiffeisenbank U in de ge legenheid een te openen, waarop alle be taling verricht kunnen wor den. Kantoren Kerkplein 9, Soesterbergsestraat 14 en Koninginnelaan, naast nr. 38. benaderden. De 2 adspiranten Co van Zijtveld en Theo Majoor met de nieuweling Nic v. d. Ent vormde het 2e peleton en kregen slechts een ronde achterstand. Vlak voor het einde nam v. d. Ent een kleine voorsprong en verzekerde zich van de 4e plaats. De andere adspiran ten liepen meer achterstand op. De spurt van de kopgroep was voor Rik Huos en Ries v. Breukelen wist Gerrit Ruttenberg achter zich te houden, want spurten ligt Gerrit nu eenmaal niet. Toch blijft hij een prachtig voorbeeld voor alle renners. Uitslag: 1. Rik Hees, 35 km 1.01.09. 2. Ries van Breukelen. 3. Gerrit Rutten berg. 4. Nic v. d. Ent. 5. Theo Majoor. 6. Co van Zijtveld. 7. Jan Hovius. 8. Harm Hees. 9. J. Schaafsma. 10. H. Broers. Strijkvrij jurkje en pakje van makkelijk wasbaar Supravyl. Trapeze- en hangjurkjcs in diverse modelletjes. In ciel, rose, koren of rood. Voor 2 jaar: 15.95 voor 1 jaar 13.75 Bijpassend hespakje met voor- en achtersluiting. Voor 2 jaar: 14.95 voor 1 jaar: 14^0 Shapira Jongenspakje in bleu met wit randje. Ideaal in de was, zo droog en stryken overbodig. Voor 11/2 jaar: 17.95 voor 1 jaar: ie.95 Strijkvrije brasstère van wit Tergal broderie-. Koket opstaand kraagje en rijk geborduurd. Voor de leeftijd 2 t/m 6 maanden. 9.50 Katoenen brassière-pakje. 'Zeer goed wasbaar. In pastel tinten op wit fond. Voor de leeftijd 2 t/m 6 maanden. 6.50 Crylor jongens- en meisjes jasje met bijpassend mutsje. Leuk fantasierandje. Zeer goed wasbaar en strijkvrij. In wit, ciel of rose. 14.95 FoDy-fashloned klcutertrnitje van praktisch Dralon. Met lange of korte mouw. In wit, bleu, groen, grys, rood of koren. Maten: 1-2 jaar. Met lange mouw, 2 jaar 8.50 1 jaar 7.95 Met korte mouw, 2 jaar^ 95 7.50 Kleuterjasje van Terlenka met nylon. Warme, door gestikte voering. Zeer goed wasbaar. In ciel, rose of wit. Voor 1 V2 30.95 voor 1 jaar: 29 75 endorina Extra chroom wandelwagen op riemvering, geheel opvouwbaar. Afneembare spaakwielen, doorsnede 235 mm, verstelbare rug en voetenplank. Perion bekleding in 2 modeme rode, groene en blauwe dessins. uo.- Opvouwbare wandelwagen van lichtgewicht chroom. Met rem en in 3 standen verstelbare rug. Frisse blauwe, rode cn groene ruitbekJeding. 59.50 Gelakte wandelwagen met afneembare spaakwielen. Verstelbare rug, voetenplank en rem. Op trekveer. Fleurige skai-bekleding in diverse effen tinten w.o. blauw, groen en rood. 69.75 Chroom wandelwagen met afneembare spaakwielen. Verstelbare rug, voetenplank- Je en rem. In rood, blauw of cognackleurig skai met z.g. wiberprinti 79.75 Vendorina chroom wandel- wagen met afneembare spaak wielen, doorsnede 235 mm. Verstelbare rug, voetenplank en rem. In blauw, rood of groen gedessineerd skai-lccr. 85.- Chroom wandelwagen met Perion bekleding op riemvering. 2 Moderne rode, groene en blauwe dessins. Afneembare spaakwielen, doorsnede 235 mm. Verstelbare rug, voetenplank en rem. 99.50 Chroom combiwagen, te gebruiken als reiswieg, wandelwagen en kinderwagen. Afneembare spaakwielen, los zitje voor wandelwagcn. Geheel opvouwbaar. Bekleding van wit, blauw of groen krimplccr. Kap te gebruiken op wandelwagen. 189- Alles wat Baby's wereld uitmaakt, draagt de naam Vendorina. Onder dit merk brengt Vroom Dreesmann die artikelen die het leven van onze allerjongsten mooi, warm en Yeilig maken. Amersfoort 4

Soester Courant | 1967 | | pagina 7