V er zekerings advies 69" GJ liever lui dan moe ...soms mag dat best! ^talU)T»ad m m Onroerende goederen - Hypotheken - Taxaties Verzekeringen ZELFSTANDIGEN OPGELET! ARBEIDSONGESCHIKTHEIDSVERZEKERING exclusieve drie-kamer flats moderne middenvilla modern woonhuis vrijstaand woonhuis Op 1 juli a.s. gaat de Wet op de Arbeidsongeschiktheidsverzekering in voor werknemers. Deze vezekering is voor hen een grote vooruitgang, maar U als zelfstandige valt erbuiten. U draagt een groot risico indien U door ziekte, ongeval of invaliditeit arbeidsongeschikt wordt. Probeer in zo'n geval uw inkomsten te handhaven en draag uw risico over door het sluiten van een Vraag ons advies in uw eigen belang. Makelaars- en Assurantiekantoor Lochtenberg Soesterbergsestraat 8 - Soest ZWEEDS EIKEN PARKET Comfortabel jasje van ruige Harris Tweed,2zij-split ten, leren knopen. Ruimekeus v.a.i •:mZ In de tuin en bij' de tent wilt u lekker lui zitten. Gemakkelijk. Ontspannen. In een stoel die licht is (zodat u niet moe wordt nadat u bent uitgerust), en sterk (er komen méér vakanties, en méér zomers!). Die stoelen vindt u bij Vroom Dreesmann. In een enorme sortering. In diverse maten. In alle kleuren. En in alle prijzen. VROOM DREESMANN VRIJDAG 21 APRIL 1967 SOESTERBERG Nog enkele met c.v. en lift, deeluitmakende van een zeer fraai flatgebouw met slechts 3 flatwoningen per etage, uitkomende op een grote centrale hal, Bev.: o.a. ruime zit-eetkamer. grote hal, luxe keuken met ingebouwde koelkast, zonnig balkon en 2 slaapkamers. In het souterrain een ruime berging. Garage beschikbaar. Koopsommen van 39.700,tot 42.300, SOEST-ZUID Prachtig gelgen aan de rand van het natuurreservaat, ruime met schuur en tuin. Huurgarage beschikbaar. Ind.: ruime zit-eetkamer met parketvloer, hal, keuken, kelderkast, 3 flinke slaapkamers, douche, zolder. 49.500,—. SOEST Nabij de oude kerk gelegen met garage en tuin. Ind.: ruime zit-eetkamer, hal, keuken, kelderkast, 3 slaapkamers, ingerichte badkamer, zolder. 50.000,—. SOESTDIJK Aan gezellige rustige laan gelegen ruim met 2 garages en tuin. Voorzien van c.v. aardgas. Bev.: 2 kamers ensuite, zijkamertje, hal, keuken, kelder, 3 slaapkamers, badkamer, zolder met 2 slaapkamers. 72.000,—. Telefoon (02955)-5050-2064-5404, bij geen gehoor (02950)-17727 van de beste kwaliteit, vlekvrij, opneembaar, op hout of beton, in stroken- en tegelmodel, korte levertijd. Uiterst konkurrerende prijzen. Vraagt kleurenfolder en vrijblijvende prijsopgave aan: VLOERENBEDRIJF G. HOOGENDOORN Bussum Telefoon 02959-16082 BLOEMBAKKEN - vazen tuinschalen - potten, In aardewerk, asbest, plastic en hout. Tulntoko Van Drie, Amsterdamsew. 139 Amersfoort, teL (03490)- 17031. Schoorsteen vegen zonder stof. Elektrisch vegen, ieders lof. TAKS BRANDSTOFFEN- HANDEL, Van Weede- straat 41, telefoon 2676. schrijfmachines. Triumph - Adler - Olivetti Olympia - Remington Erika etc. In- en verkoop. Crediet-service. BEKA, Hilvertsweg 151, tel. 02950-46789, Hilversum. Speciaal adres voor zon- schermen en aluminium JALOUZIEËN. Laag in prijs en vlotte levering. Fa. PERMA, Van Weede- straat 43, Soest. Telef. 5434, Amersfoort 14369. Iedere vrijdag leest U: AUTOFINANCIERINGEN in 1 dag. Assurantiekan toor „Secnra". Soest. Waldeck Pyrmontlaan 22, telef. 5721. Autoverzeke- ringeL vanaf f 95.-. Gebruikte TELEVISIE TOESTELLEN v.a. 150.- met garantie. Gem. betaling. Erkende Philipsservice C. v d. Berg, Oosterstraat 34, Baarn, tel. 02954-4235. DAMESKAPPER POSTMA is een vertrouwd adres voor een natuurlijke per manent of keurbehande ling met garantie. Brinkstraat 4, Baarn. Telefoon 2470. HANDW0VEN jo25- G°5 Draadstoeltje Een zogenaamd metalen "Vis stoeltje" met katoenen loper. Heel gemakkelijk mee te ne men. Opvouwbaar. 2.75 VIs9toel Dit metalen stoeltje met katoe nen Ioperisnietalleengeschikt voor het vissenKlein op vouwbaar. zonder rugleuning 3.75 met rugleuning 5.75 Campingfauteull Vacance •Bijzonder praktisch camping- stoeltje, verkrijgbaar met staal ofaluminiumframe. Vederlicht en het zit heerlijk, staal 8.50 aluminium 10.50 Strandstoel Panama Opvouwbaar en met handva ten. Dus gemakkelijk meo te nemen. Met opbergvak voor badgoed of lectuur. Met hou ten armleggers. In 2 standen verstelbaar. staal 16.50 aluminium 19.50 Een geheel nieuwe en unieke serie camping-of tuinmeubelair, speciaal vervaardigd voor Vroom &Dreesmann. De fauteuils.de twee-zitsbank en de tafel zijn uitgevoerd in vierkant aluminium buis. De fauteuil San Rafaël heeft heerlijk zachte polyether kus sens met katoenen overtrek. In vier standen verstelbaar, met houten steunen. 59.- Dezelfde stoel San Marino, maar dan met een hoge rug 65.- Fauteuil San Sebastian Een heerlijk luie stoel om in te rusten, te lezen, te zonnen Dezelfde uitvoering als de San Marino, maar nu met een vaste, inklapbare voetsteun.De polyether kussens zijn maarliefst 7cm dik.... 89.50 Twee-zitsbank Een charmante twee-zitsbank met vier losse kussens van poly ether. De zitkussens zijn effen, de rugkussens geruit. De rugleu ning heeft stevige, houten steunen. Een "chique" bank voor mensen die van luxe houden. 110.- Camping-tuintafel Bijzondermooie, langwerpige tafel in dezelfde stijl als de stoelen. Mooi genoeg om zelfs in de serre te zetten.... 52.50 Unica Een sterk en licht camping stoeltje met houten armleg gers. Klein opvouwbaar. In diverse streepdessins. staal 9.75 aluminium 12.90 Unica de Luxe In twee standen verstelbare stoel met extra stevig 22 mm frame van staal of aluminium. Gemakkelijk mee te nemen. .Met houten armleggers. ■staal 14.50 aluminium 16.90 Fauteuil Commodore Een fijne stoel voor "hem". Witgelakte armleggers en blauw-katoenen loper. Zonder voorstang, dus heerlijk om in te zitten. Hoogglanzend alu minium. 19.50 2-poots scharnierbed Het hoofd- en voeteneinde van het bed zijn verstelbaar. Met katoenen tijk in unf-kleu- ren. Heerlijk voor camping, tuin of balkon. 19.90 Veertjes veldbed Met hoogglanzend verzinkt frame en stevige katoenen tijk, geheel met veertjes opgehan gen. De tijk kan niet uitscheu ren! In unl, geruit of dessins, uni23.50 ruit26.- dessin27.- Veertjes veldbed gepolsterd De sterke tijk van dit veldbed, is gepolsterd met polyetheren ligt dus heerlijk! Rondom ve rend opgehangen. Een ideaal logeerbedin effen en dessin, effen 34.50 dessin 36.» Kampeer-logeerbed Een heerlijk bed voor verwen de slapers. Sterke spiraal met 5 cm-dikke polyether matras.- Hoofdeinde in- 5 standen ver stelbaar. In fleurige dessins. 43.50 Fauteuil Santa Fe Heerlijk lichte stoel met frame van 25 mm aluminiumbuis. Houten armleggers. Zitting en rug zijn doorgestikt en gepol sterd met polyether. Fraai dèssin. 23.50 Fauteuil San Rafaël Comfortabele stoel met 5 cm- dikke polyether kussens en katoenen overtrek. In 4 stan den verstelbaar. Met houten armleggers en Nosag-vering. 36.50; met hoge rug 41.50 Fauteuil San Sebastian Eenverrukkelijkefauteuil met vaste, inklapbarevoetensteun. Verkrijgbaar in 2 cm-dikke polstering of met losse poly ether kussens van 5 cm dik. gepolsterd 46.50 met Kussens 57.50 Relax Palm'Beach Een sierlijke, sterke stoel met veel zitcomfort. Gepolsterd met 5 cm polyether. Ook deze stoel heeltde beroemdenosag veringdienooitverslapt! 79.50 Florida ligbed op wielen Luxueus en bijzonder comfor tabel ligbed om uren van da zon te genieten... Doorde wie len Is het gemakkelijk ver plaatsbaar. 7 cm-dikke poly ether matras. De rugleuning is Jn4standenversielkaar.98.5a heeft van alles zoveel méérl Amersfoort

Soester Courant | 1967 | | pagina 12