Keukens BON TON de nieuwste vinding Van Van Asch uw slager Burgerlijke stand SOESTERBERG RALSTONI ORANJEBAL administratieve kracht (mnL), Automobielbedrijf Gebr. Van Kooij-Soest N.V., VERTEGENWOORDIGER Coöperatieve Raiffeisenbank hield 61ste jaarvergadering 1966 was moeilijk jaar Openbare lagere scholieren gaven toneeluitvoering Leuke revue en operette Nepalees koninklijk paar vanmorgen in Soesterberg aangekomen Uitreiking Zimmermanwisselbeker Trainingsrit Tempo B.D.C. handbal Eiermarkt Sluiting winkels op Koninginnedag Artiestenpalet L.T.C. ..Soest" Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Soester natuurbad v.v. Soesterberg Uitvoering uitgesteld Wijk bij Duurstede Soesterberg 0-1 J. NIJH0F De lichtst strij kende deklaag ter wereld! Soester Courant Reklame-krant Zaterdagavond, 8 uur in de Gouden Ploeg, 3 mnl. of vrl. krachten, een administratief medewerkster Ie kwaliteit - Ruime sortering DEZE WEEK EXTRA VOORDELIG 500 gram Runderlappen, iets doorregen298 500 gram magere Rlblappen378 500 gram Saucijsjes 198 500 gram magere Varkensrollade 398 500 gram Varkenslappen 298 LAMSVLEES RUIM VOORRADIG!! VLUG KLAAR - PANKLAAR 3 x Hamburgers 90 3 x Frieandellen 135 3 x Miniboutjes 105 5 x Vleescroquetten 98 150 gram Vleessalade 75 VLEESWAREN uit onze eigen worstkeuken: 250 gram Leverworst75 150 gram magere Ham 105 150 gram Pekelvlees98 150 gram Ossen worst98 150 gram Kalfsrollade 135 Woensdag en donderdag gehaktdag: 500 gram Gehakt198 Van Weedestraat 66 - Tel. 2372 DINSDAG 25 APRDL 196T Tijdens de gisteravond in hotel De Gou den Ploeg gehouden jaarvergadering van de Coöperatieve Raiffeisenbank Soest is de heer A. G. van 't Klooster, die als bestiiurslid aftredend was, herkozen. Dit gebeurde ook met de heer P. H. Stalen hoef, die als lid van de Raad van Toe zicht aftredend was. Deze 61ste jaar vergadering was redelijk goed bezocht. De bijeenkomst werd geopend door voor zitter J. R. van Poppelen, die in zijn welkomstwoord met name de aanwezig heid van de heer J. K. Bal, rayon-in specteur van de Raiffeisenbank te Utrecht op prijs stelde. De voorzitter herinnerde eraan, dat 1966 een moeilijk jaar is geweest, hoofdza kelijk op het gebied van de kapitaal markt. Hypotheken moesten worden ver hoogd of uitgesteld, maar desondanks zijn slechts weinigen in Soest teleurge steld. Voor het bouwen van eigen wo ningen of verbeteren van woningen wer den voorschotten verleend. De rente moest voor de hypotheken noodzakelijk omhoog, evenals trouwens voor de spaargelden. De Bank was in 1966 aktief en gaat met haar tijd mee. Spreker bracht dank aan de directeur, de heer C. v. d. Bremer. en het personeel. De directeur gaf vervolgens een uiteen zetting over de resultaten over 1966. Er is sprake van een gunstige ontwikkeling in de cijfers. De toevertrouwde gelden, inclusief de bijgeschreven spaargeldrente, namen bij de bank toe met ruim 1.940.000,— (in 1965 met 1.294.000). Deze aanwas, die aanmerkelijk hoger ligt dan die van het voorgaande jaar, betekent dat het totaal der toevertrouw de spaargelden een groei van 11.89 pet. heeft vertoond en het spaartegoed bij de bank per 31 december 1966 ruim 18 miljoen gulden bedroeg. De andere component in de toevertrouw de gelden, de crediet-saldi in rekening- courant, heeft in 1966 eveneens tot de stijging van die gelden bijgedragen. De crediet-saldi namen toe met 363.000 (vorig jaar 115.000), waardoor het totaal van deze saldi per ultimo dec. 1966 1.126.685,16 bedroeg. Deze stijging is mede een gevolg van het toenemende rekening courantverkeer. In 1966 werd een record bereikt, wat betreft de omvang van de voorschot- en kredietverlening. De uitzettingen namen in totaal toe met 1.680.300. Het grootste gedeelte van dit bedrag werd gevormd door de toeneming van de post hypotheken aan natuurlijke en rechtspersonen namelijk met 1.586.605, terwijl het overige gedeelte verstrekt werd in de vorm van debet-saldi in re kening courant en voorschotten met an dere zekerheden. Het aantal leden bedroeg per 31 decem ber 1966 1141 zodat ook in dit opzicht van een verheugende ontwikkeling kan worden gesproken. Bij alle pogingen om de liquiditeitspo sitie te bewaken en te versterken is er steeds naar gestreefd om in eigen kring zowel het agrarische als het niet-agra- rische deel daarvan in de normale fi nancieringsbehoeften te blijven helpen. De omvangrijke uitbreiding van zaken bij de bank weerspiegelt zich duidelijk in de stijging van het balanstotaal. De vermogenspositie werd ook ditmaal weer duidelijk versterkt. Na afschrij vingen en reserveringen bedroeg de ba lanswinst ƒ38.956,77. Na bijschrijving van deze winst zal de gewone reserve dan gestegen zijn tot 568.973,88. Ten gerieve van de bewoners in het werkgebied werd aan de Koninginnelaan te Soestdijk een tweede bijkantoor ge opend, dat in afwachting van een defi nitieve vestiging voorlopig is gehuisvest in een noodgebouw. Tenslotte spreekt het bestuur de wens uit, dat de bank ook in '67 haar dienst verlenende taak in alle opzichten zal kunnen volbrengen, waarbij gesteld mag worden dat de verwachtingen dienaan gaande hoopvol gestemd zijn. Er traden in 1966 86 nieuwe leden toe; afgevoerd werden door overlijden en vertrek 9 leden, zodat het aantal op 31 december 1966 1141 bedroeg. In 1966 werden 1119 nieuwe spaarbank boekjes uitgegeven, terwijl van 475 boek jes het totaal tegoed werd terugbetaald. Op 31 december 1966 waren 8347 boek jes in omloop. Het aantal voorschotten bedroeg per 31 december 698, het aantal rekeninghou ders met krediet 61 en zonder krediet 182. Door bijboeking van de winst over 1965 en de rente van de reserve per 31 de cember 1966 is de gewone reserve ge stegen tot ƒ530.011,67. De Belastingreserve bedroeg per 31 de cember 1966 69.976. De Res. Onderlinge Raiffeisen-Garantiefonds ƒ28.890; Res. Risico eff. 15.000 de Res. Nieuwbouw 110.000. Het bestuur bestaat thuis uit: J. R. v. Poppelen, voorzitter; A. F. Kuy- per, secretaris; J. J. Brouwer; P. G. Kok; A. G. van 't Klooster. De voorzitter deelde tenslotte mee, dat in de eerste maanden van dit jaar reeds voor 400.000,aan spaargelden is inge legd, hetgeen een goed teken is voor de toekomst. Na de geanimeerde rondvraag sloot de heer Van Poppelen de bijeen komst. In de grote zaal van het Verenigings gebouw hebben leerlingen van de drie openbare lagere scholen, de Margriet- school Soest-Zuid, de O.L.S.-Centrum en de Beetzlaanschool Soestdijk, gister avond een operette en een revue op gevoerd. Verleden jaar werd als proef een toneelavond verzorgd door de ge zamenlijke openbare scholen in Soest. Het succes daarvan was zo groot, dat men besloot ook dit jaar weer gezc.ir.en- lijk in zee te gaan. Ongeveer zeventig kinderen hebben de operette en de re vue ingestudeerd en gisteravond was het dan zover, dat ze voor een echt publiek echt konden toneelspelen en la ten zien, waarop zij enkele maanden r volle overgave hebben gezwoegd. Maar niet alleen de kinderen, ook de ouderen verdienen een pluim, want zij hebben in betrekkelijk korte tijd alles in orde moeten maken om het geheel om te toveren tot het fleurige geheel, dat men van de „openbare school" avon den in Soest gewend is. Zoals gezegd leek het de toneelcommis sie een goede gedachte de gecombineer de opvoering, die vorig jaar zo'n succes bleek te zijn, dit jaar te herhalen. Leer lingen van de Margrietschool en de Openbare Lagere School Centrum ver zorgden de opvoering van de operette „Blond Zigeuner-Elsje" en de leerlingen van de Beetzlaanschool brachten de re vue „Het speeluur slaat". Het geheel stond onder leiding van de heer C. F. van Vliet. De heer Siegers, voorzitter van de oudercommissie van de Beetzlaanschool, toonde zich in zijn openingswoord ver heugd over de grote belangstelling; hij verwelkomde de aanwezigen, onder wie burgemeester mr. S. P. baron Bentinck, die ook vorig jaar op de feestavond van de gezamenlijke Soester openbare scholen aanwezig was, en sprak de hoop uit, dat zij een plezierige avond zouden hebben. Voor de pauze brachten leerlingen van de Margrietschool en de O.L.S. Cen trum de kind^roperette.- muzikaal bijge staan door de heer Piet de Geus uit Soest, die voor pianobegeleiding zorgde. De scholiertjes hadden onder leiding van de heer Van Vliet hun best gedaan om zo goed mogelijk voor de dag te komen en hun moeite is niet voor niets ge weest. Mede door de leuke aankleding cn het vlotte en enthousiaste spel van de kinderen werd het een hartverove- rende uitvoering, die de aanwezigen met een hartelijk applaus beloonden. In de pauze werd een tombola gehou den, waarvoor fraaie prijzen beschik baar waren. Verschillende ervan waren door Soester industrieën en middenstan ders ter beschikking gesteld. Na de pauze verzorgden de leerlingen van de Beetzlaanschool het tweede ge deelte van de avond, met de opvoering van „Het speeluur slaat", één van de revue's, die in het verleden zo bij het publiek is ingeslagen. Uiteraard waren hier en daar wijzigingen en verbeterin gen aangebracht. De aanwezigen kregen zang, dans, schetsjes en declamatie voor geschoteld en wist dit alles op de juiste en spontane wijze te waarderen. De avond werd met een dankwoord aan de scholieren en aan het onderwijzend personeel voor de tijd, die zij aan het helpen instuderen besteedden, besloten door de heer Bijl, die daarbij tevens z'n dank uitsprak aan het adres van de heren Van Vliet en De Geus en hun een attentie aanbood. Daarmee was een einde gekomen aan de geslaagde uitvoering, waarbij de ou ders stellig tot de overtuiging gekomen zullen zijn, dat het Openbaar Onderwijs, behalve de nodige kennis en vaardig heden, de kinderen ook buiten de school op goede en verantwoorde wijze weet te boeien. De koning en de koningin van Nepal, die van vandaag tot en met vrijdag een staatsiebezoek brengen aan Nederland, zijn vanmorgen in ons land aangeko men. Niet per trein, maar per vliegtuig, dat op de vliegbasis Soesterberg van morgen om kwart voor tien landde. Met het vliegtuig van het type Friend- ship reisden behalve het hoge gezel schap ook hun gevolg. De koning en de koningin komen uit Parijs overge vlogen. Het koninklijk paar werd op de vliegbasis Soesterberg begroet door Prins Claus. Vanaf het militaire spoor wegemplacement reisde het gezelschap per koninklijke trein naar Amsterdam. In Amersfoort had een korte stop plaats om de diesellocomotief door een elek trische lkoomotief te vervangen. Het inschakelen van de koninklijke trein was nodig, omdat een staatsbe zoek protocolair in Amsterdam behoort te beginnen en een autorit van Soester berg naar Amsterdam te weinig decor zou zijn. Om elf uur vanmorgen werd het koninklijke Nepalese paar op het Centraal Station begroet door koningin Juliana en prins Bemhard. De koning en de koningin van Nepal zullen tijdens hun verblijf in ons land hun intrek ne men in het paleis op de Dam in Am sterdam. Vrijdagavond heeft S.E.C.-voorzitter M. Wilhelm de Zimmermanwisselbeker uitgereikt aan de heer A. Groenestein. De vorige bezitter Henk Duijst zal de volgende competitie zich weer met alle krachten inzetten om de beker terug te winnen. Aan deze slotavond was een groot aan tal prijzen verbonden, zodat de helft van de aanwezigen met een „prijsje" naar huis ging. In september hoopt de leiding weer met klaverjassen te starten. Het is tevens de bedoeling om volgend seizoen een keer te spelen tegen B.D.C. en eventueel Baarn. Op deze gure zondagochtend hielden de renners van Tempo een trainingsrit op het parkoers, voor die renners, die geen officiële wedstrijd hadden. Er gingen 11 adspiranten en nieuwelingen van start voor een uursrit en 4 adspiranten voor een rit over drie kwartier. Bij deze adspiranten kwam een valpar tij t je voor, dat gelukkig goed afliep, maar Joop Schaafsma, bleef staan met een gebogen wiel en moest de strijd staken. Het spurtje werd gewonnen door Theo Majoor. Uitslag: 1. Theo Majoor, ruim 24 km in 44.15 min. 2. Jan Hovius. 3. Wim Groot- veld. Bij de groten viel de slag al in de 2e ronde. De gebroeders Van Leijenhorst, Jan W. de Lange, Johnny Vonk en Rik Hees namen een goede 100 meter voor sprong. De verwoede pogingen van het drietal Ries van Breukelen, Rob de Haas en Eddy de Lange om weer aan sluiting te krijgen, mislukten. Het vijftal aan de kop liep steeds ver der uit. De derde groep bestaande uit Gerrit Ruttenberg, Theo Zeedijk en Marius v. d. Ent kregen in de 17e ronde een lap. Inmiddels hadden drie renners wegens de kou de strijd gestaakt. Eddy de Lan ge, alleen overgebleven van zijn groep je, kreeg in de 20e ronde een ronde achterstand. In de eindspurt kregen wij een felle strijd tussen Rik Hees en Jan Willem de Lange, door laatstgenoemde op de meet gewonnen. Uitslag: 1. Jan Willem de Lange, 40'/< km in I.01.42 uur. 2. Rik Hees, op banddikte. 3. Johnny Vonk. 4. Joop v. Leijenhorst. 5. Eddy de Lange, op 1 ronde. 6. Ger rit Ruttenberg. 7. Theo Zeedijk. 8. Ma rius v. d. Ent, ou ruim 1 ronde. Uitslagen van gespeelde wedstrijden: Dames sen. S.D.O.-B.D.C. 4-1. De dames van B.D.C. zijn de kompetitie als volgt geëindigd: 14 gesp., 6 gew., 1 gel., 7 verl., 13 pnt. 25-30. Dames jun. Celeritas-B.D.C. 1 1-15. Stand thans met nog 3 wedstrijden te spelen: 11 gesp., 11 gew., 0 gel., 0 ver., 22 pnt. 115-12. Dames jun. D.S.O.-B.D.C. 2 3-5. Deze dames hebben de kompetitie be sloten met: 10 gesp., 3 gew., 3 gel., 4 verl., 9 pnt. 37-44. Dames adsp. S.D.O.-B.D.C. 2 2-4. Dames adsp. B.D.C. 1-D.E.S. 5 5-3. Dames pupillen A.S.V.-B.D.C. 1-3. Heren sen. B.D.C.-Laren 3-10. Heren sen. Attila 3-B.D.C. 2 16-2. Programma voor zondag: 12.00 uur Dames jun. B.D.C. I-Sport Vereent. 13.00 uur Heren jun. B.D.C.-S.S.V.U. II.45 uur Heren sen. U.D. 4-B.D.C. 2. 12.00 uur Dames adsp. U.D.-B.D.C. 12.00 uur Dames adsp. Fidelitas-B.D.C. 2. Programma voor zaterdag: Terrein Fidelitas aan de Bokkeduinen te Amersfoort. Dames pupillen. 14.00 uur B.D.C.-Olympia. 15.15 uur B.D.C.-Dorestadt. 16.05 uur B.D.C.-L.V.V. Op de weekmarkt werden aangevoerd 45.000 henneneieren van 11,75 tot 12,50. Middenprijs 12,10. Prijs per kg 1,95. De Winkeliersvereniging „Soest" advi seert haar leden op Koninginnedag (1 mei) hun zaken de gehele dag te slui ten. Artiestenpalet komt donderdagavond, te 8 uur, met een programma in bejaar dencentrum „Braamhage". Belangeloze medewerking verlenen Hen- ny de Goede met voordracht, Ellen van Ey> met volksliedjes, het mondorgel kwintet The Borwini's en Guus Milzink met Zuid-Amerikaanse repertoire. SOEST I-ZUILEN II 8-0 Het eerste team startte dit weekeinde in de landelijke competitie 3e klasse west verrassend goed tegen een overi gens voor deze klasse matige tegenstan der. Alle partijen werden gewonnen, zodat de maximale uitslag van 8-0 werd bereikt. Verheugend was, dat, naast de oude kern van het Soester team, ook de debutant, de heer P. Janssen, zijn beide partijen wist te winnen. De uit slagen waren: Heren enkel: J. H. van Breukelen-J. G. ten Broek 6-2, 6-3. Ogterop 6-0, 6-3. G. W. Geijtenbeek-G. ten Broek 6-2, 6-3. Dames enkel: Mej. Y. Hof man-Me j. L. Bekkering 6-2, 6-2. Mevr. C. Felix-Me- vrouw E. Karssen 3-6, 6-3, 6-0. Dames dubbel: Mevr. C. Felix en Mej. Y. Hofman-Mevr. E. Karssen en Mej. L. Bekkering 6-4, 6-3. Heren dubbel: J. H. van Breukelen en P. Janssen-J. G. Ogterop en G. ten Broek 10-8, 4-6, 6-2. Gemengd dubbel: Mevr. C. Felix en G. W. Geijtenbeek-Mevr. E. Karssen en J. G. Ogterop 6-2, 6-0. Mej. Y. Hofman en P. Jansen-Mej. L. Bekkering en G. ten Broek 6-4, 11-9. VLEUTEN-DE MEERN—SOEST II 0-8 Het tweede team versloeg in de lande lijke competitie vijfde klasse west de Utrechtse vereniging Vleuten-De Meern met eveneens de maximale score. Hoe wel dit team, bestaande uit de dames Angele en Jessie Janssen en de heren F. Sprangers en H. Leliefeld, voor de eerste keer in deze samenstelling in de competitie optrad, bleek deze combina tie goede vooruitzichten te bieden. De Socrfr heren overklasten hun tegen standers en ook de dames konden voor deze prestatie niet onderdoen en allen wonnen zij hun partijen. Indien dit team het huidige peil zal weet te handha ven zijn de kansen op de bovenste plaats zeker aanwezig. SOEST A—GOOILAND B 4-1 Het Soester A-team in de districtscom petitie 2e klasse zette de successen van het vorige seizoen zaterdagmiddag voort met een overwinning op Gooiland. Dit team, bestaande uit de dames G. Groart en I. van Mourik en de heren J. Smit en H. Kuiphof, heeft in het begin wat moeite gehad om ingespeeld te raken, waardoor de heer J. Smit in zijn tegen stander zijn meerdere moest erkennen. De heer Kuiphof wist zich echter goed door de beginfase heen te werken en won met mevr. I. van Mourik verdiend. Ook mevr. Groart wist haar single zowel als de damesdubbel te winnen, zodat de eindstand 4-1 werd en volkomen ver diend was. SOEST B JUNIOREN— 't SPIEGHEL B JUNIOREN 0-5 Dit jonge team, bestaande uit de meis jes M. Klaus en M. Wüstefeld en de jongens R. Schuuring, R. de Vos Bur- chart en R. Nijhuis, staat voor de moei lijke taak zich in de eerste klasse ju nioren van het district Utrecht te hand haven. Dit zal een zeer zware opgave worden en het viel dan ook niet te verwonderen dat van het veel sterkere 't Spieghel za terdagmiddag werd verloren met 5-0. Daar he$ enthousiasme echter aanwezig is zullen de komende wedstrijden toch wel betere resultaten geven. GEBOREN: Dorothy Petronella, d.v. W. A. A. Moorrees en M. A. Suminem, Amersfoortsestraat 91, Soesterberg. Yvonne, d.v. C. A. Kok en G. J. Wester- veld, Klaarwaterweg 55. Elbert Johan. Albert, z.v. C. H. Bakker en H. Roetman, Molenstraat 163. Mascha, d.v. H. Buurma en A. M. van der Linde, Ru benslaan 100. Esther Maria, d.v. A. Dekker en G. E. M. Ravensloot, Van Goyenlaan 7. Petra Wilhelmina Alijda, d.v. R. J. Kok en J. H. van Daatselaar, Braamweg 104. Richard Johannes, z.v. J. L. M. Köhnen en J. Schouten, Konin ginnelaan 99. René, z.v. K. Bakker en J. M. Oprins, Professor Lorentzlaan 159, Soesterberg. Johannes Theodorus Hen- drikus, z.v. J. N. Amersfoort en A. S. Dorresteijn, Professor Lorentzlaan 221. ONDERTROUWD: Orie Neil Henson, Zeist, Kamp Nieuw Amsterdam en Geer- truida Maria Renooij, Nieuwstraat 66. Leonardus Westerveld, Oude Arnhemse- weg 169, Zeist en Petronella Hendrika Wilhelmina Gijtenbeek, Kampweg 16, Soesterberg. GEHUWD: Cornelis Wilhelmus Johannes- Baars, Zandvoortweg 44, Baarn en Jan netje Hendrika van Fulpen, Klaarwater weg 80. Paul Oudenbroek, Zwaan straat 32, Amersfoort en Carla Monica Hoebee, Schoutenkampweg 95. Hen drik Bitterling, Klaarwaterweg 86 en Hendrika Cornelia Kentin, Kostverloren- weg 11. Andries Stuit, Stadhouders laan 146 en Aukje van Dijk, Inspecteur Schreuderlaan 2. OVERLEDEN: Anna Elisabeth Sophia Jacoba Goossens, 84 jaar, gehuwd met D. G. Wiegand Bruss, Insp. Schreuder laan 2. Jannigje van den Brink, 77 jaar, ongehuwd, Koninginnelaan 134. Geertruida Visker, 44 jaar, gehuwd met J. P. van Kersen, Vosseveldlaan 39. Maria Klasina van den Broek, 89 jaar, weduwe van H. van Laar, Staalwijklaan O O Dir. H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) De aandacht wordt erop gevestigd, dat er van dinsdag 2 t.e.m. vrijdag 5 mei a.s., des morgens tussen 9.00-12.00 uur, gelegenheid bestaat om in het natuur bad leskaarten te bespreken voor het zwemdiploma A en B. Bespreking is alleen mogelijk voor per sonen van 7 jaar en ouder. In het kader van de negende lustrum viering van de v.v. Soesterberg wordt op 4 mei, Hemelvaartsdag, een groot jeugdvoetbaltoernooi georganiseerd, waaraan zal worden deelgenomen door pupillen, aspiranten en junioren van de voetbalverenigingen T.E.C. (Tiel), Zee- burgia en Blauw-Wit (Amsterdam), B.V.V. (Den Bosch) en Soesterberg. t De uitvoeringen van de kinderoperette „De dochter van de sheik" door de Soesterbergse kinderoperette „De Ko bolds" op 30 april in St. Louis, Amers foort en op 11 mei in de garnizoens- ontspanningszaal gaan niet door wegens ziekte van de pianist, J. J. Heijmink Liesert. In oktober zullen de Kobalds hun oosterse operette over het voetlicht brengen, zowel in Soesterberg als in Amersfoort. VOETBAL In haar uitwedstrijd tegen Wijk bij Duurstede heeft Soestreberg met 0-1 gewonnen. Voor rust werden er nog geen doelpunten gemaakt, maar reeds in de eerste minuut na rust opende mid- voor Geerts uit een voorzet van v. cL Borg de score (0-1). Het spel zette zich daarna aanvankelijk voort zoals in de eerste helft. Maar juist voor het einde moest de wedstrijd nog worden afge broken door ruw spel van de Wijkers, die maar liefst met een man of vier te gelijk de keeper aanvielen. Met blessu res in het gelaat moest deze naar de cantine worden weggedragen. Een laak bare en onbegrijpelijke handeling van de gastheren, die toch voor de wed strijd al wisten dat ze degraderen moes ten. Na een langdurig, moe dig gedragen lijden is, volkomen voorbereid, van ons heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorg zame moeder en groot moeder, WILHELMINA ADRIANA LUCKING, geboren Post, in de ouderdom van 77 jaar. G. J. Lucking 's-Gravenhage, H. Demmenie- Lucking R. Demmenie Soest, H. G. Lucking 's-Gravenhage, J. N. Esmeijer- Lucking A. J. Esmeijer en kleinkinderen. Soest, 22 april 1967. Aagje Dekenlaan 30. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 26 april, om 14.00 uur, op de Ned. Herv. be graafplaats aan de Veld weg te Soest. Gevraagd flinke huishou delijke HULP voor enkele dagen per week, of werk ster. Mevr. Dogterom, Torenstraat 6, tel. 2050. Gevraagd LEERLING VERKOOPSTER voor huishoudelijk winkelwerk. Van Dam's schoenen. To renstraat 5, Soest. Telef. 3473, b.g.g. 5889. Jong echtpaar zoekt WOONRUIMTE. Br. onder no. 562 bur. S. Crt. Te koop dubbeldaks TENT i.z.g.st. 4-pers dwarsslaper met grote luifel. Herten laantje 2. Gemeubileerde KAMER te huur. Br. onder no. 563 bur. S. Crt. Te koop prachtig ouder wetse MANGEL. Houten rollen ƒ40,—. Tel. 02954- 2684. WERKSTER gevraagd, een halve dag per week. Mevr. W. K. J. de Wit, Insp. Schreuderlaan 68, Braamhage, 2de paviljoen. Huishoudelijke HULP. Wie kan mij één ochtend per 14 dagen komen helpen met het zwaardere werk in huis? Tel. 2325. Fr. Hals laan 15. Te koop MERCEDES 190D, bouwjaar 1960 (breed front), geen import, met radio en trekhaak, tegen elk aannemelijk bod. Ver keert in goede staat. Dr. Schoonenbeeklaan 16, tel. 5770. Te koop gevraagd berg- of hang- of LEGKASTEN. Geen antiek. Br. onder let ter F.K. bur. S. Crt. Heer zoekt net KOSTHUIS, met huiselijk verkeer. Weekenden afwezig. Brieven met opgave van kostgeld onder nr. 561 bur. S. Crt. Komplete keukens in diverse kombinaties, vanaf eenvoudige uitvoe ring tot diverse Neder landse en Duitse kunst stofkeukens. 8 fabrikaten keuken-hangkastjes met draai- en schuifdeurtjes. 20 modellen hang- en legkasten, 3 maten. Tevens speciale aanbie ding in mahonie hang en legkasten. Granieten aanrechten in moderne zachte kleuren (met tegelbak of roestvrij stalen bak). Roestvrij stalen aanrecht met enkele of dubbele bak, van 110 tot 120 cm lang. Formica aanrechten (ook op maat). Jacob van Lenneplaan 15 Baarn - Telefoon 3462 Confectiebedrijf „BUCO" vraagt voor direkt een ge routineerde machinestik- ster en geroutineerde stolpster. Aanmelden da gelijks van 8.00-17.00 uur. Eemnesserweg 8, Baarn, tel. 02954-2004; na 17.00 uur Prof. Fokkema An- drealaan 57, Baarn. Gevraagd MEISJE voor twee ochtenden per week. Luijben, Hartweg 45a, tel. 4804. Te koop gevraagd in goede staat zijnde DAMESFIETS met dubbele handremmen. Br. onder nr. 564 bur. S. Crt. GERRIT J. VAN DER MEIJ en ALIE VAN DEN BROEK hebben de eer U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op donderdag 27 april a.s., des namid dags om 3 uur, ten gemeentehuize te Soest. Kerkelijke bevestiging om 3.30 uur, door de Weleerwaarde Heer drs. S. de Jong in de Wil- helminakerk, Soesterbergsestraat 18 te Soest. Soest, april 1967. Soesterbergsestraat 18. Van de Veldenplantsoen 12. MIDDELWIJKSTRAAT 74. Voor ons kantoor te Soest vragen wij een in bezit van praktijkdiploma boekhouden. Leeftijd tot 25 jaar. Met eventuele vakantieafspraken kan rekening worden gehouden. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen, uitslui tend schriftelijk, te richten aan: SOESTERBERGSESTRAAT 2 SOEST. DEALER VAN MERCEDES BENZ EN VOLKSWAGEN. De VPRO vraagt a) voor zijn abonnementen en ledenadministratie eventueel voor halve da gen; b) voor de programma-ad ministratie van de tele- visiedienst met MULO- of gelijk waardige opleiding en bij voorkeur met enige boek- houdkundige-administra- tieve ervaring. Salaris overeenkomstig de voor de omroep gel dende C.A.O.-bepalingen, variërend naar leeftijd en ervaring. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan: VPRO, Postbus 11, Hilversum. Wij vragen een goede die zijn avonduren in een nevenfunctie productief wenst te maken. In de buitendienst van ons meer dan 50 jaar bestaande Concern zijn voor een serieuze kracht met een goede al gemene ontwikkeling en vlotte om gangsvormen, uitstekende toekomst mogelijkheden en een zeer aantrekke lijk extra inkomen te bereiken. Na een inwerkperiode zal zijn taak bestaan uit het bewerken van uitsluitend geïntroduceerde adressen. Het bezit van een eigen vervoermiddel is ge wenst. Brieven te richten onder letter M.V. aan het bureau van dit blad.

Soester Courant | 1967 | | pagina 3