*n k Ton Beuken ilinocl Hal ia l il ivprsale in iiwwamilitiis ëj Neem óók TWIN prettig rollen, lekker roken! s.v.v. Schiphol- centrum nieuwe kantoor WUZSi GARAGE STAM I. D. v. SOESTERBERG Telefoonnummer ziekenauto 5980 Nationaal volleybaltoernooi Dc Ruts Co. service nu ook in de vertrekhal van het Daar staan wij volledig tot uw dienst met ons Renault dealer Softbal ipimi V.V.Z. verloor in oefenwedstrijd Balletuitvoeringen S.E.C.-nieuws S.E.C.-zondag Rodenstü® Vendorama-folder Italia Universale Grote kleurwedstrijd voor de jeugd VROOM DREESMANN heeft van alles zoveel méér! Amersfoort Voor Sturka-kleding Mixed Hockeyclub ..Soest" V.V.Z.-nieuws De K.L.M. en De Spar ..Arti-shock" Uw RECORDER staat klaar bij „DE GOUDEN SNAAR" Medische dienst Voetbal Soesterberg uit tegen Bun nik De junioren hadden pech K.V.0. e strijdt om kampioenschap Programma voor Koninginnedag Lang gesneden - goed gemengd - 50 gram f 1,25 N.V.V. houdt hedenavond een bingo-avond Brandweerlieden geslaagd VRIJDAG 28 APRIL 1967 Wanneer de weersomstandigheden mee willen werken zullen op Hemelvaarts dag een vijfhonderd actieve volleybal- sters en volleyballers zich in hun sport uit kunnen leven op het toernooi dat door de Soester Volleybal Vereniging voor de dertiende keer in successsie ge organiseerd wordt. Een bijzonderheid van dit toernooi is, dat lagere teams van een vereniging ook voor dit toernooi in kunnen schrij ven mits ook de eerste teams worden ingeschreven. Deze voorwaarde is door de jaren heen door de vereniging ge steld om in Soest ook lagere teams eens gelegenheid te geven op een toer nooi te spelen, terwijl anderzijds er voor wordt gewaakt dat niet alleen vol leybalspel van lager peil te zien zal zijn. Zo zullen in het bijzonder de in de ereklasse ingedeelde teams moeten zor gen dat volleybalspel van goed gehal te aan het publiek wordt voorgescho teld. Naast deze ereklas bij de dames en he ren is er nog een A. B en C-klas, als mede een klas voor meisjes- en jon gens die op 1 januari de leeftijd van zeventien jaren nog niet mochten heb ben bereikt. Door een goede organisatie heeft het bestuur van S.V.V. kans gezien zich als buitentoernooi te handhaven ondanks concurrentie die in het verleden som tijds van Amersfoort en Utrecht on dervonden werd. Het toernooi zal dit jaar worden ge houden op de oefenvelden van de M.H.C. aan de Schrikslaan, tenzij het door deze vereniging geplande toernooi op Koninginnedag door weersomstan digheden verschoven zou moeten wor den naar donderdag, 4 mei. In dit laat ste geval wordt het volleybaltoernooi verplaatst naar het handbalveld van B.D.C. aan de Birkstraat. Renault 4 Luxe v.a. ƒ4.495, Dauphine Gordini v.a. ƒ5.385, Renault 8 v.a. ƒ5.550, Renault 10 Major v.a. 6.250, Caravelle Cabriolet v.a. ƒ9.730, Renault 16 v.a. ƒ8.650, Renault Rambler v.a. 16.995,1 Nieuwerhoekplein 1 - Soestdijk Telefoon 2850. Het toernooi, dat de afdeling softball van de vereniging S.E.C. organiseert en dat zaterdag gespeeld wordt, is voor de softball-sport in Nederland een waar evenement. Er zullen n.1. teams komen, die vorig jaar om het kampioenschap van Nederland een belangrijk woordje meespraken. Ook zal dit toernooi de eerste belang rijke gebeurtenis zijn in de softballwe- reld van Nederland, want de teams kun nen hier hun krachten meten met snel opkomende teams en de wat zwakkere ploegen kunnen hier nog veel van leren. De wedstrijden zullen om half twee be ginnen. Fr zal in twee poules gespeeld worden. De wedstrijden zullen elk 45 minuten of 5 innings duren. Hopelijk zal dit toernooi onder grote belangstelling en gunstige weersomstan digheden gespeeld worden. De competitie van de softball-sport zal in de maand mei ook weer beginnen. De S.E.C.-Flyers zijn ingedeeld in het district Gooi-Utrecht. Er zal in twee klassen gespeeld worden en het eerste team komt uit in de eerste en het tweede team in de tweede klasse. S.E.C. 2 zal het eerste team zijn, dat voor de vereninging S.E.C. de compe titie gaat openen dit team zal namelijk a s. dinsdag een wedstrijd spelen tegen een team van H.C.A.W. uit Bussum. De wedstrijd wordt op een veld aan de Bosstraat gespeeld en er wordt om zeven uur begonnen. BW v.ij of uw gehele interieur... Bij Ton Beuken kunt u teiecht. Ton Beuken geeft u adviezen, die afgestemd zijn op uw stijlgevoel en budget. Samen met u ontwerpt Ton Beuken uw interieuiplan. interieurverzorging Soesterbergsestraat 51 - Soest t.o. busstation Soest Telefoon 02955 - 2180 TEL. 2886 SOEST STEENHOFFSTRAAT 9A Geopend van 9 tot 12 uur Woensdagavond speelde de voetbalver eniging V.V.Z. tegen Amersfoortse Boys 2 een nuttige oefenwedstrijd. De spe lers van beide elftallen gaven elkaar gelegenheid om goed te spelen en het werd dan ook een sportief duel met weinig overtredingen. De ruststand was 0-0. Na de hervatting, toen bij kunstlicht werd gespeeld, scoorden de gasten ech ter al snel een doelpunt, maar dat werd wegens buitenspel afgekeurd. Het was echter uitstel van executie, want kort daarna namen de blauw-witten toch een 0-1 voorsprong. Die werd la ter nog vergroot tot 0-3, want V.V.Z. kon .vel het tempo volgen, maar kwam toch duidelijk conditie tekort om het de Amersfoorters lastig te maken. De balletschool Fokeline Peelen-Blom- berg geeft twee leerlingenuitvoeringen op vrijdag 28 en zaterdag 29 april, beide avonden des avonds 8 uur in het Ver enigingsgebouw aan de Steenhoffstraat. PHILIPS SPECIAALZAAK S.E.C.-ZATERDAG In verband met het a.s. zaterdag te hou den S.E.C.-Softbaltoernooi op de S.E.C.- terreinen aan de Bosstraat, kunnen er geen competitiewedstrijden gespeeld worden. S.E.C. 1 en 2 zijn uitgespeeld voor de competitie. S.E.C. 3 moet nog enige wedstrijden spelen o.a. op 6 mei tegen V.V.Z. 5 uit. WOENSDAG GEEN TRAINING In verband met de dodenherdenking zal er woensdag geen training zijn voor de S.E.C.-elftallen die dan gewoonlijk trai nen. QUICK 5—S.E.C. 6 Ook voor het zesde team zit de com petitie er bijna op. Deze wedstrijd is lestijds uitgesteld omdat er geen scheids rechter kwam opdagen. S.E.C. 6 won de eerste ontmoeting tegen Quick 5 nogal fortuinlijk, zodat we nu een kleine nederlaag verwachten. WEDSTRIJDPROGRAMMA EN OPSTELLINGEN S.E.C. II—DONAR II. Doel B. v. Essen achter R. Hoed, P. Huizinga, V. Abbel en D. v. Remmerden midden F. Dett- mer en B. v. Veen voor S. Lenarduzie, J. Surstedt, L. v. Berkel en W. Rynders. Res. D. Hooyer en H. Luschen. S.E.C. 4—B.D.C. 4, 14.30 uur. Doel Van de Vaart achter B. Kanters, K. Wildenburg en Schiffaerd midden M. Voskuilen en Luschen voor P. v. Brakel, Schimmel, M. Heinen, P. Mei- dam en J. Luitelaar. Res. Rens. S.E.C. 5—AMSVORDE 6 De voorlaatste wedstrijd van het ge promoveerde vijfde elftal, dat nog steeds ongeslagen is zal tegen Ams- vorde 6 dit record wel handhaven. Quick 5S.E.C. 6. Doel Van Beek achter Tolboom, Scheurwater en J. Wil denburg midden Opmeer en F. Duist voor Kanters, Nieuwenhuis, S. v. d. Brink, Zwalve en Legemaat. Res. Groe- nestein. Ga NaaRSP'JKER TEL.2382 50E5TERBERGSE5TR 26 Het veelzijdige Italië zal u gastvrij begroeten. In uw warenhuis Vroom Dreesmann vindt u een weerspiegeling van het vele dat dit zonnige land de wereld biedt: charme, élégance, stijl en esprit - uitgedrukt in een werkelijk representatieve kollektie. Overal in uw warenhuis wordt u begroet door karakteristiek Italiaanse artikelen, die met flair, vernuft en goede smaak werden gemaakt. Door een hoog ontwikkelde industrie én... met de hand. Want dat kan nog in het Italië van 1967. Ze steken elkaar dan ook naar de kroon. In de nieuwe kleurrijke Vendorama-folder vindt u een greep uit de enorme kollektie artikelen die speciaal voor u uit het zonnige Italië hier werd bijeengebracht. Wanneer u deze folder thuis niet hebt ontvangen kunt u er één afhalen bij de afdeling Klantenservice. Deze kleurplaat is verkrijgbaar bij onze kassa's voor kinderen tot 12 jaar. Een deskundige jury zal de inzendingen beoordelen en de uitslag op 1 juli bekend maken. Natuurlijk zijn er prachtige prijzen te winnen De hoofdprijs is een fiets, 2e prijs een auto ped en de 3e prijs een fototoestel. Voorts nog 100 troostprijzen! De grootste sportzaak van het GooL Nieuw Baarnstraat 39, Baam, tel. 2490. Op 1 mei organiseren de veteranen een jeugdhockeytoernooi. Het winnende elf tal ontvangt een wisselbeker de z.g.n. Veteranenbeker. De aanvang van het toernooi is om 11.30 uur Na afloop is er een thé-dansant. Opstelling elftallen. Elftal A. W. Radstock, W. Slaap, W. Pfeiffer, D. Gordeau, G. ter Meulen, C. Kuyper, B. van Ee, R. Dorrestijn, R. Goedkoop, C. Koster, L. Bos. Elftal B. E. Tabois, P. van Woerden, J. Spoorenberg, R. R. Brakema, E. v. d. Mersch, A. v. Woudenberg, L. Eggen- kamp, Fr. de Hoop Scheffer, N. v. Breukelen, H. v. d. Hucht, W. Wijs muller. Elftal C. H. van Mierop, J. R. Bisschop, M. Wijsmuller, J. Gaaf. A. Berghauser- Pont, A. Mariens, H. Hietbrink, A. Spoorenberg, A. Pfeiffer, M. v. Hengel, N. v. Heemstra. Elftal D. M. de Zinger, G. Kok, C. Beijnen, K. Wijnmalen, M. R. Bisschop, A. v. Rijssen, E. Hahn, H. v. d. Ham, C. Flapper, I. Spoorenberg, Fr. Schutte. Elftal E. H. Lenderink, C. R. Veul, M. Brakema, S. Tromp Meesters, Th. Bleij- denstein. H. Bakker, H. Cleveringa, C. Gordeau, H. Stroink, M. v. d. Poll, B. Diepenveen. Elftal F. P. Huynink, M. Keulers, P. Lamme, M. van Noort, R. Klarenberg, M. Beijnen, A. Smulders, M. Walter, H. Spoorenberg, H. v. d. Hengel, C. v. Asselt. V.V.Z. 1VALLEIVOGELS. 1 De laatste competitiewedstrijd, die het ee -ste elftal zaterdag moet spelen voor deze competitie. Vallei vogels is een goede ploeg en indien V.V.Z. ook met volle inzet speelt, kan deze laatste ont moeting een leuke wedstrijd worden. De opstelling is nog niet bekend voor vrijdagavond, zodat deze niet gepubli ceerd kan worden. Aanvang 4 uur. De voor het 5de elftal vastgestelde thuiswedstrijd tegen Woudenberg is door de bond uitgesteld. V.V.Z.-JEUGD. V.V.Z. jun. A—Roda jun. A. Aanvang 2.30 uur. V.V.Z. 4—MONTAGNARDS 2. Deze wedstrijd zal op verzoek van Montagnards niet op het V.V.Z.-terrein gespeeld worden, doch op hun terrein in Amersfoort. Aanvang 2 uur. CHOCOLADE BLOEMEN. De fijnste chocolade in melk en puur 150 gram 79 ct ENGELS DROP. De originele Engelse drop, merk Basset, eigen import dus extra voordelig. Zakje a 400 gram 110 c! BIESJES. Extra fijn koekje, zo uit de oven in vershoudende ver pakking. Pakje 250 gr. 59 cf VROOM DREESMANN In verband met de opening van de ge moderniseerde luchthaven Schiphol heeft De Spar,, in samenwerking met de K.L.M.een grootse actie op touw gezet, waarbij u een kans maakt op een onvergetelijke vliegvacantie per K.L.M. op kosten van De Spar. Deze actie loopt van 26 april tot en met 21 juni 1967. Dooi" het oplossen van een eenvoudige prijsvraag kunt u in het bezit komen van één der tientallen geheel verzorgde vliegvacantiereizen (voor 2 personen) naar Mallorca. Bovendien worden vele attractieve K.L.M.-artikelen voor iedere Sparkoper beschikbaar gesteld. In een folder, die u gratis bij De Spar, Van Weedestraat, alhier, kunt bekomen, staat alles wat u weten wilt. Door buitengewone omstandigheden zal Jaap van der Merwe niet op 29 april optreden, maar op 6 mei a.s., om 20.00 uur, in de grote zaal van „De Gouden Ploeg" te Soest. Hierin is gevestigd het micro-theater „Arti-shock", dat regelmatig Poëzie manifestaties en kleinkunstprogramma's organiseert voor het Soester publiek. Jaap van der Merwe presenteert op 6 mei de one-man-show „Wijzer -vezen", een kabaret-satire. Dokter A. Th. M. Splinter, Amersfoort- sestraat 3, Soesterberg, telefoon 03483- 1432, neemt in Kfet a.s. weekeinde de dienst waar voor de artsen J. C. Lucas te Soesterberg, W. F. van den Helm te Huis ter Heide en D. J. R. Jellema te Den Dolder. Dokter A. J. W. Hagedoorn, Oude Tem pellaan 6, tel. 03463-517, neemt de dienst waar voor dokter L. H. Brandt te Den Dolder. Opstelling doel Wielders achter Klip, Kuyer midden v. Twigt. Krak, Odijk voor Esmeyer, Kenter, Geers, J. Huis man en v. Ee. De junioren maakten geen beste beurt. De A-junioren verloren thuis van E.M.S. met 1-2. De B-junioren waren hun kam pioensallures kwijt en verloren met 3-0 van Patria in Zeist. De C-aspiranten verloren met 1-0 van Jonathan. De pu pillen deden goed werk en verloren geen enkele wedstrijd. Pupillen 1C.D.N. 3-0 D.A.S.C. 2pupillen 2 1-1 pupil len 3Saestum 4 4-1; pupillen 4Zeist 4 2-0. Jeugdspelers, die nog geen 12 jaar zijn kunnen zich aanmelden voor de V.V. Soesterberg bij de heer Jongerius, Prof. Lorentzlaan 35. Van de korfbalploegen van K.V.O. heeft K.V.O. 2 een 3-2 zege behaald op Argus 1 en hebben de pupillen K.V.O. c. met niet minder dan 0-6 gewonnen van Tovers f. Deze pupillen spelen zaterdag 29 april de laatste wedstrijd om het kampioen schap tegen Meteoren d. Door de an dere ploegen werden nederlagen ge leden. K.V.O. 1 verloor met 7-1 van Doorn 1. De K.V.O.-a aspiranten ver- 1 - met 1-0 van S.K.F. a. Midlandia maakte korte metten met de b-tjes. (9-0), terwijl ook de c-aspiranten met 0-6 van Kameo-b verloren. K.V.O. 2 speelt zaterdag thuis tegen Huizen 2 en K.V.O. 3 speelt een uitwedstrijd tegen Fortissi mo. De aspiranten zijn vrij. 7 uur: Reveille door de muziekvereni ging „Soesterberg" en de drumbands van A.G.A.V.S. en Laetitia. 9 uur: Vertrek van de leerlingen der kleuterscholen voor een poppenkast voorstelling in de Titus Brandsma en de ODenbare school. 10 uur: Vertrek van de leerlingen van de 3de tot en met de 6de klassen der Lagere scholen naar de Garnizoens ont- iSpanningszaal, waar een jeugdfilm ver toond zal worder 10.30 uur: Voorstelling voor de kinde ren van de 1ste en 2de klassen in de Titus Brandsmaschool en de Openbare school. 14.30 uur: „Stratenloop door Soester berg" georganiseerd door de voetbal vereniging „Soesterberg", t.g.v. haar 45- jarig bestaan. Start en finish in de Gen. Winkelmanstraat. De route volgt het parcours van de wielerronde. Er wordt gelopen in 4 klassen. 18.30 uur „Ronde van Soesterberg", verzorgd door de Utrechtse wielersport- vereniging „De Volharding". Verschil lende premies zijn door diverse Soes- terbergse winkeliers beschikbaar gesteld. 20.30 uur Na afloop van de wieler ronde, fakkel- en lampionoptocht over het circuit, m.m.v. de muziekvereniging „Soesterberg". Vanavond houdt het N.V.V., afdeling Soest, om acht uur in gebouw De Rank, achter d'e Gerefbrméerde Wilhelmina- kerk aan de Driehoeksweg, een bingo avond voor leden en genodigden van alle aangesloten vakorganisaties in Soest. Bingomaster is de heer Lagerwerf, die al meer bingo-avonden heeft geleid en daarmee steeds succes oogstte. Er zijn fraaie prijzen beschikbaar voor de win naars van dit spel, dat nog niets aan populariteit heeft ingeboet en steeds meer liefhebbers weet te boeien. Het theoretische gedeelte van de exa mens voor brandwacht eerste klasse en pompbediende werd donderdagmiddag afgenomen in de brandweercentrale aan de Lange Brinkweg, het praktisch ge deelte daarbuiten. Alle kandidaten waren opgeleid door brandweercommandant J. F. Groart. Het examen werd afgenomen door le den van de Rijksbrandinspectie. Voor het diploma brandwacht eerste klasse slaagden: H. J. van Assen; J. B. de Boer; C. T. de Bruin; C. van Es sen; J. P. v. d. Grint; W. Kersten en C. van Konkelenberg. Zij zijn niet alleen lid van het vrijwillige brandweercorps, maar maken tevens deel uit van de bedrijfsbrandweer van Foxboro. Voor het diploma pompbediende slaag den de navolgende kandidaten; C. J. van Doorn; L. v. d. Hoed; J. J. Kole; G. de Rooij; H. C. Schoemaker; H. H. Smal en D. Stolk. Gistermorgen werden ook examens af genomen in Hamersvld, het theoretisch gedeelte in het gemeentehuis, het prak tisch gedeelte bij de brandweercentra le. Aan het examen werd deelgenomen door kandidaten uit Bunschoten, Spa kenburg, Leusden en Stoutenburg. Zij werden opgeleid door de commandant van de Soester vrijwillige brandweer, de heer J. F. Groart, die ongeveer twin tig lessen verzorgde. Voor het exa men brandwacht tweede klasse slaagden alle negen kandidaten uit Bunschoten en Spakenburg en alle acht kandidaten uit Leusden en Stoutenburg. Voor het examen brandwacht eerste klasse slaag den allebei de kandidaten.

Soester Courant | 1967 | | pagina 6