Ml KI MO OVERGORDIJNEN I. D. v.VUGT Officiële mededelingen V.V.V.-nieuws Uw succes is onze reclame predikbeurten SOESTERBERG Woninginrichting Voor al uw vrijetijdskleding Reispapieren SWIEBERTJE verjaardagkalender f 1.25 t.b.v. „Zonnegloren" verkrijgb. Bur. Soester Crt. Dominee L. de Ru nieuwe geestelijk verzorger van „Zonnegloren" Zo vlogen de duiven Hees-Nieuws Dodenherdenking Vleesverkoop Eiermarkt Blijetijds-, baby- en kinderkleding Ned. Christen Vrouwenbond Auto- en Vrachtwagen- rijschool D. ENGEL Zaterdagvoetbal Soesterberg won van Valkenheide E.H.B.0. -nieuws Adjudant v. d. Heijden hield receptie Geboortefeest Voetbal BunnikSoesterberg 1-1 Luisterrijke viering van koninginnedag Medische dienst R.K. Kerkdiensten TEL BRANDWEER 3 3 3 3 WOENSDAG 3 MEI '077 De grootste sportzaak van het Gooi. Nieuw Baarnstraat 39, Baarn, tel. 2490. De burgemeester van Soest vestigt er de aandacht van belanghebbenden op, da* thans de volgende reispapieren wor den verstrekt: a. paspoort, geldig voor 5 jaar, waar van de kosten 14,bedragen. Een paspoort kan tot 5 jaar na afloop voor toeristische doeleinden gebruikt worden voor reizen naar Andorra, België, West-Duitsland, Frankrijk, Italië, Luxemburg, Monaco, Oosten rijk en Zwitserland. b. toeristenkaart, geldig voor 2 jaar, waarvan de kosten 6,50 bedragen. De voorheen afgegeven toeristenkaart A, met een geldigheidsduur van 2 maanden, wordt niet meer verstrekt. Men dient er rekening mee te houden, dat de behandeling van een aanvraag voor een reispapier circa 14 dagen duurt. STUDIETOELAGEN. Aan ouders respectievelijk voogden van de in de gemeente Soest woonachtige leerlingen, die in het komende cursus jaar een opleiding zullen ontvangen aan een gymnasium, hogere burger school, lyceum, middelbare handels school, middelbare meisjesschool, hoge re technische school en andere dag scholen voor middelbaar nijverheids onderwijs, instellingen voor kunsten en wetenschappen of een cursus ter ver krijging van maatschappelijke bekwaam heden en die menen voor een studietoe lage in aanmerking te kunnen komen, wordt bekend gemaakt dat zij hun aanvrage met toelichting voor 1 juni 1967 bij burgemeester en wethouders kunnen indienen. Aanvragen die na genoemde datum in komen worden niet meer in behande ling genomen. Soest, 3 mei 1967. VERKEERSREGELS Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en -te kens; maken bekend, dat hun college heeft besloten; 1. op het gedeelte van de Hildebrand- laan, gelegen tussen de Soesterbergse- straat en de Vosseveldlaan. door plaat sing van borden 49 van bijlage II van het Reglement verkeersregels- en te kens het parkeren aan de rechterzijde van dit weggedeelte, komende van de Soesterbergsestraat, te verbieden; 2. op de Braamweg door plaatsing van borden 49 van bijlage II van het Regle ment verkeersregels en -tgkens het par keren aan de'linkerzijdevan deze weg, komende van de Ossendamweg, te ver bieden; 3. op het gedeelte van de Kerkkwars- straat, gelegen tussen de Kerkstraat en dé Olijkeweg door plaatsing van bor den 49 van bijlage II van het Regle ment verkeersregels en -tekens het parkeren aan beide zijden van dit weg gedeelte te verbieden. Van dit besluit staat voor iedere be langhebbende beroep open tot het ein de van een termijn van dertig dagen na heden. Het adres van het beroep schrift wordt gericht aan Hare Maje steit de Koningin doch ingediend bij de commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht, die een bewijs van ontvangst geeft. Soest, 3 mei 1967. CLUBGEBOUW TEMPO Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij voornemens zijn om aan A. J. Lamens, voorzitter van de Ren- en Touristenvereniging „""empo", Hobbemalaan 27, op zijn daartoe ge daan verzoek op grond van het bepaal de in artikel 20 van de Wederopbouw- wet, vergunning te verlenen voor het bouwen van een clubgebouw op het perceel, gelegen aan de Industrieweg, kadastraal bekend gemeente Soest, sec tie G, nummer 5015, zulks in afwijking van het bestemmingsplan „Industrie terrein". Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belangshebbenden in de gelegenheid om binnen een termijn van één week na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele be zwaren schriftelijk bij hen in te die nen. De op de bouwaanvrage betrek king hebbende stukken liggen geduren de diezelfde termijn ter gemeentesecre tarie ter inzage. Soest, 3 mei 1967. DRANKWET Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat op 26 april 1967 bij hen is ingekomen een verzoekschrift van G. Th. Kok, van be roep technisch-verkoper, wonende te Soest, om een verlof A in de cantine van de voetbalvereniging „Hees", op het perceel gelegen aan de Kooiweg, aldaar. Binnen twee weken na de dagtekening dezer bekendmaking kan ieder tegen het verlenen van deze vergunning schriftelijk bezwaren bij Burgemeester en Wethouders inbrengen. Soest, 3 mei 1967. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet, ter algemene kennis, dat ter gemeente secretarie van Soest ter inzage is ge legd een verzoek met bijlagen van N.V. Kobros, Koninginnelaan 99, Soest, om vergunning tot het oprichten, in werkingbrengen en in werking houden van een inrichting voor het vervaardi gen van diervoedsel in het perceel Ko ninginnelaan 99, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie H, nr. 7792. Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der ver gunning in te brengen bij het gemeente bestuur. Bovendien zal op dinsdag, 16 mei a.s., des voormiddags 10.00 uur, in het ge meentehuis een openbare zitting wor den gehouden, alwaar mondeling bezwa ren tegen de inwilliging van dit ver zoek kunnen worden ingebracht. Soest, 28 april 1967. RUIMTELIJKE ORDENING EN VOLKSHUISVESTING. De burgemeester der gemeente Soest maakt, ter voldoening aan het bepaal de in artikel 11 van de Overgangswet ruimtelijke ordening en volkshuisves ting juncto artikel 37 van de Woning wet 1901 bekend, dat vanaf 2 mei 1967 gedurende veertien dagen op de afdeling algemene zaken van de gemeente-se- cretarl (geopend op werkdagen van 9.00-12.00 uur) ter inzage liggen de door de raad dezer gemeente op 19 april ge nomen besluiten op a. herziening van artikel 9 onder b (overgangsbepaling) van het partieel plan in hoofdzaak, regelende de bestem ming van gronden, gelegen in Soester- veen I b. herziening van artikel 9 onder b (overgangsbepaling) van de bebouwings voorschriften, behorende bij het partieel uitbreidingsplan „Soestdijk N.W. II", regelende de bestemming van gronden gelegen nabij de Noorderweg c. vaststelling van het partieel plan regelende de bestemming van gronden, gelegen in het landelijk gebied van de gemeente Soest d. herziening van de renvooi-voorschrif ten behorende bij het plan „Landelijk Gebied" regelende de bestemming van gronden, gelegen in het landelijk gebied van de gemeente Soest. Belanghebbenden, die bezwaren tegen dit plan bij de gemeenteraad hebben ingediend, kunnen gedurende zes we ken na afloop van die termijn bij ge deputeerde staten te Utrecht bezwaren tegen dit plan indienen. Soest, 28 april 1957. Hoe ziet een Amerikaan Nederland, hebben we ons afgevraagd, toen we langs de Lek en de Linge toerden en toen we vanaf de kronkelende dijk wegen de koetjes als speelgoedbeesten in de wei zagen staan, de knotwilgen scheef en krom langs de sloten, de wip molens als trotse modellen voor Madu- rodam in het voorjaarslandschap. Die Amerikaan moet dit alles met welwillend genoegen bekijken en hij zal denkenhoe vriendelijk is het hier, hoe fris en hoe verzorgd Maar als hij voor de waterwerken staat, de sluizen, de bruggen, kan het niet an ders of zijn bewondering stijgt en hij is overtuigd van de prestaties en de kracht van een volk, dat geboren wordt, eeft en werkt tussen de dijken en ri vieren. En wij -Wij, die op onze vakantiedag ons eigen land in de prille lentetooi zagen Wij hebben genoten van deze schoonheid en wij kwamen voldaan thuis. Wilt u ook bloesemtochten onderne men Wij kunnen u de Lek- en Linge- route van de A.N.W.B. warm aanbeve len, daarnaast de Utrechtse bloesem- routes, die wij al eerder onder uw aan dacht brachten. Het is zaak van de mooie voorjaarsdagen '<4 profiteren. Wij zijn er van overtuigd, dat u, even als wij, verrukt zult zijn van ons eigen landje. Zaterdagavond a.s. kunt u het uitge stelde kabaretprogramma van Jaap van der Merwe „Wijs Wezen" meemaken in de zaal van de Gouden Ploeg. Aan vang 8 uur. In de kerk van „Zonnegloren" deed zondagmorgen dominee L. de Ru zijn intrede als geestelijk verzorger van het ziekenhuis-sanatorium. Ds. K. H. Meij er uit Rotterdam, die voordien geeste lijk verzorger in „Zonnegloren" was, bevestigde zijn collega in zijn ambt. Dominee De Ru is negen jaar lang geestelijk verzorger geweest bij de emi granten in Australië. Hij is opvolger van ds. D. M. Jalink, die ongeveer een jaar geleden afscheid nam als geestelijk verzorger. Na votum en groet zong de gemeente psalm 89 de verzen 1, 3, 6 en 7. Do minee Meijer ging hierna voor in ge bed, waarna hij een tekst voorlas uit Johannes 1, de verzen 19-31. De tekst van de preek uit Johannes 1 de ver zen 23-29 luidde: „Ik ben een stem: Zie het Lam Gods, dat de zonde der wereld wegneemt". Na het zingen van gezang 223 vers 1, 2 en 3, las ds. Meijer het formulier voor van de bevestiging van een die naar des Woords. Met een duidelijk „ja" beantwoordde dominee De Ru de hem gestelde vra gen. Na de bevestiging zong de ge meente haar nieuwe herder staande ge zang 269 vers 2 toe. Daarna beklom ds. De Ru het preek- gestoelte. Hij las vervolgens voor uit Marcus 6 de verzen 7-13 en 30-34. De tekst van zijn prediking uit Marcus 6 vers 31a: „En hij zeide tot hem: Komt hier en gaat (met Mij) alleen naar een eenzame plaats en rust een weinig". Na het laten zingen van gezang 152 gaf ds. De Ru de gemeente de zegen. Dominee H. Roest, predikant der Ned. Hervormde Gemeente in Soest, ver welkomde de nieuwe geestelijke ver zorger van „Zonnegloren" in de rij van Ned. Hervormde predikanten in Soest. Hij beloofde zijn collega alle medewerking en vriendschap en sprak de wens uit, dat de nieuwe predikant en zijn gezin zich spoedig in Soest zul len thuisvoelen en dan vooral in „Zon negloren". De voorzitter van het bestuur van „Zonnegloren", dr. C. Lion Cachet uit Amersfoort, zei er bijzonder verheugd over te zijn, dat „Zonnegloren" thans weer een eigen predikant heeft. Hij stelde, dat dominee De Ru een dank bare taak te wachten staat en hoopte eveneens, dat hij zich in „Zonnegloren" zou thuisvoelen. Namens de classis Amersfoort verwel komde de heer v. d. Bosch dominee De Ru. Dr. J. A. W. Berghauser Pont, directeur-geneesheer van „Zonnegloren", sprak over het werk, dat dominee De Ru in „Zonnegloren" zal gaan verrich ten. Hij zal naast de zorg over de geestelijke verzorging van de patiën ten ook predikant zijn. Dr. Berghauser Pont besloot zijn welkomstwoord tot de nieuwe dominee met hem alle moge lijke steun en medewerking toe te zeg gen. De nieuwe herder en leraar kreeg ten slotte het laatste woord, waarin hij ieder bedankte voor het fijne welkom in een goed sfeer, die hij in de toe komst bestendigd hoopte te zien. Hij bedankte tenslotte, mede namens zijn gezin, de sprekers voor hun wel komstwoorden en goede wensen. Tenslotte was er voor de talloze aan wezigen, die het kerkgebouw van „Zon negloren" tot de laatste plaats bezetten, gelegenheid om persoonlijk kennis te maken met dominee en mevrouw De Ru. De Postduivenvereniging „De Vriend schap" hield een wedvlucht vanaf Vil voorde. Afstand 151 km. De duiven werden gelost te 8.10 uur met westen wind. In concours waren 464 duiven. De eerste duif arriveerde te 9.54.46 uur, de laatste om 10.06.05. De uitslag was als volgt: S.K.B. 1 10 25 41 62. W. Altenaar 2 83. C. Vaessen 3 12 13 43 57 76. E. Veer man 4 9 28 33 37 45 52. J. Rijksen 5 55 61 69. J. Wijnands 6 30 59 72 86 90. C. Kaats 7 81. H. Verkerk 8 40 56 60 64. C. Bokma 11 14 24 31 65 71 82. J. v. Groningen 15 21 50. B. v. Gar- dingen 16. W. v. Breukelen 17 47 84. Comb. Hooijer-Kleinegris 18 46 49 54 58 73 92 93. E. Daatselaar 19 42. J. Ra demaker 20 70. R. Westerveld 2. Z.K.H. Prins Bernhard 23. J. Kamerbeek 26 34 78. A. Meesters 27 36 38 44 48 74. D. Bos 29 32 66 77 88. H. v. d. Broek 35. C. Jak 39 87. W. Roest 51. P. Taal man 53. G. v. d. Broek 63. J. v. Kloos ter 67. D. de Zoete 68. B. Schimmel 75. R. Koster 79 85. J. Brouwer 80. J. Ruttenberg 89 91. Ook de vereniging „De Zwaluw" nam deel aan de wedvlucht vanaf Vilvoor de met 474 duiven. De eerste duif kwam aan te 9.53.57 uur met eer. snelheid van 1439.13 m per minuut. Laatste prijsduif te 10.05.01 uur met een snelheid van 1310.60 m per minuut. Uitslag: A. J. v. Dorrestein 1 23 48 52 65 81 90. C. v. Soest 2 41 54 63. C. Dijkman 3 74 86. E. de Goede 4. A. C. v. Ee 5 13 16 25 21 38 45 60 68 73 78 89. G. Rijksen 6 14 17 27 28 32 35 36 46 47 51 57 59 72 76 79 82 88 91. J. H. Hengstum 7 10 87. H. Gorissen 8 18 21 24 75 92. R. G. Voskuilen 9 20 22 26 77 94. J. Huijskes 11 12 53 70 71. T. Wigtman 15 55. C. v. d. Veen 19. W. de Bree 30. H. Woudstra 31. B. v. d. Wie len 33. C. Bosboom 34 69. J. v. d. Belt 37. H. den Dekker 39 67. Jac. Stalen hoef: 40 56. C. v. d. Lugt 42. P. de Bes 43. C. v. d. Hoek 44 95. P. J. Rauch 49 66 84. Jac. Wijnands 50 62. F. Reijer- se 58 93. J. v. d. Brakel 61 64. J. Knoops 80. H. Dijkstra 83. P. G. Duijst 85. HEES 3—LAGE VUURSCHE 1 5-0 In 'n vriendschappelijke wedstrijd traden Hees 3 en Lage Vuursche 1 op konin ginnedag tegen elkaar aan. Lage Vuur sche had maar de beschikking over acht spelers, maar kreeg er twee van Hees bij. In de tiende minuut omspeelde Sak kers de rechtsback der gasten en scoor de 1-0. Dit herhaalde zich later nog eens (2-0). Dit was ook de ruststand. Na de thee kwam er nog een speler opdagen van Lage Vuursche. zodat beide elftallen compleet waren. Na rust werd het door De Bree uit een afstandsschot 3-0, door Bloemendaal 4-0 en door Jansen 5-0. Midvoor Burgstede van Lage Vuursche werd volkomen uitgeschakeld door rechts back Kamphorst en spil De Boer. Kee per Muis van Hees weerstond de aan vallen van de gasten allemaal goed. De wedstrijd werd op voortreffelijke wijze geleid door de heer A. Rommers. ADSPIRANTEN VERLOREN MET 7-0 VAN H.V.C. De Hees-adspiranten bleken niet tegen het streke H.V.C. opgewassen te zijn. De achterhoede deed wat ze kon om zo min mogelijk doelpunten toe te staan. Dit lukte tot de 20ste minuut. Kort voor rust scoorde H.V.C. twee doelpunten. Na de pauze een fel aan vallend Hees, maar de achterhoede van de Amersfoorters zat potdicht. H.V.C. voerde geleidelijk aan de score op tot 7-0, waarmee het einde kwam. PUPILLEN 1 WON Pupillen 1 deed het beter tegen de jongste uitgave van Amsvorde uit Amersfoort. De Amsvordianen konden het niet bolwerken tegen de Soester jongens, die nog ongeslagen zijn. Door goed samenspel scoorden de rood-witte jeugdspelers zes keer. De doelpunten kwamen van de schoen van H. Loog; N. van Es; C. van Dijk, R. Brons en tenslotte nog twee keer van midvoor Van Dijk. PUPILLEN 2 VERLOOR Pupillen 2 kon het niet redden tegen het sterkere V.V.Z. in de thuiswedstrijd op het Hees-terrein. De V.V.Z.-speler- tjes hadden een betere balbehandeling en doelpuntten voor rust twee keer. Do Hees-jeugd kon ook daarna niet scoren, maar moest nog twee tegen treffers toestaan. Eindstand dus 0-4 voor V.V.Z. Hedenavond wordt de dodenherdenking gehouden bij het monument in Braam- ha ge. Tijdens deze herdenking zullen bloe men worden gelegd door het Gemeente bestuur, het Voormalig Verzet, het Oorlogsgravencomité, de afd. Soesi- Baarn van het Veteranenlegioen, het Oranje-Comité en de Padvinders. Zaterdag a.s., te 9 uur, heeft aan het slachthuis verkoop van vlees plaats aan de houders van de gele kaarten genum merd van 101 tot en met 200. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 45.000 stuks in prijzen van 11,75 tot 12,50. Prijs per kg 1,96. telt u de maanden, lelt u de weken. Voor die maanden, voor die weken maakt Modart zorgeloze gemakkelijke kleding. Gallenkamp Pelsweg 11. Telefoon 6286 De N.C.V.B. afd. Soest-Zuid komt woensdag 10 mei a.s. voor de laatste maal in dit seizoen bijeen in het wijk- gebouw Eltheto. Aanvang kwart voor acht. Dr. G. J. Smeets houdt een lezing over: „Huisvrouw en Rheuma". Na de pauze vertoning van de film; „Wil om te winnen". Bosstraat 5, telefoon 2543 en Kerkstraat 51. telefoon 6621. i nt; ..De Volharding", was de belang- stelling enorm. Het aantal renners bedroeg 70. Winnaar werd Van der Knaap uit Wateringen. 2. Werner uit De Bilt, 3. Albert uit Hil versum. Tal van mooie prijzen en premies, door diverse Soesterbergse winkeliers beschik baar gesteld, werden uitgereikt. Na afloop van de wielerronde volgde een fakkel- en lampionoptocht over het cir cuit, opgeluisterd door de muziekvereni ging „Soesterberg". In haar uitwedstrijd tegen Valkenheide heeft Soesterberg een 3-4 overwinning behaald. Bij een gedecideerde aanval gaf links binnen Versteeg Soesterberg de leiding. 0-1. Rechtsbuiten Jaarsma en midvoor Willems verhoogden achtereenvolgens de voorsprong tot 0-3. Daarna maakten de gastheren het eerste tegenpunt. 1-3. Maar toen was het weer Willems, die voor Soesterberg scoorde. 1-4. Met deze stand brak de rust aan. Na de hervatting gelukte het Soesterberg niet meer om het doel te vinden. Val kenheide wist nog 2 maal te scoren en door een starfschop de stand op 3-4 te brengen. In deze stand, ln het voordeel van Soes terberg, kwam geen verandering meer. Tegelijk met de vreugde over de ge boorte van het prinsenkind beleefden 14 kandidaten vreugde met het behalen van het Eenheidsdiploma van de Kon. Ned. Ver. E.H.B.O. In de marechaussee-kazerne werd het examen door dr. Timmerans uit Amers foort afgenomen. Het diploma werd behaald door: S. Her- ber, C. H. A. Pouw, H. M. Schrieken, W. A. v. d. Brink, A. Hinderink, J. W. Pouw, M. B. v. d. Zee, J. J. Greeven, S. A. Heystek, C. H. Verhoeff, W. B. Banning, J. Klapwijk, R. Pouw, A. H. S. Lenten (met lof). Op de algemene ledenvergadering op 29 juni a.s. zullen de diploma's en insignes worden uitgereikt. Na zijn afscheid vrijdagmiddag van het Soester politiecorps, in verband met het bereiken van zijn pensioengerechtigde leeftijd, werd door de postcommandant te Soesterberg, adjudant C. v. d. Heij den in een zaal van de „Hoeksteen"- kerk een druk bezochte receptie gehou den. Er werden tal van toespraken ge houden alsmede geschenken aangeboden en bloemen voor mevr. v. d. Heijden. Namens de Soesterbergse politie over handigde hoofdagent Kaspers, die dankte voor de prettige samenwerking, een pols horloge; de heer C. van Daalen, briga dier van de reserve-politie, een wand bord, de heer Luijf, commandant vrijw. brandweer, een doos sigaren. Ook van de gymnastiekverenigingen A.G.A.V.S. en Laetitia, de v.v. Soesterberg en de korf balvereniging K.V.O. werden er geschen ken aangeboden, evenals van tal van za kenlieden en particulieren. In de zaal prijkte een schat van bloe men. Tegen het einde van de receptie kwam de muziekvereniging „Soester berg" nog een serenade brengen, die veel belangstelling trok. Ook hier is de geboorte van het prinsen kind gevierd en herdacht. In de ,,Hoeksteen"-kerk werd van 20.15 tot 20.45 uur een dankdienst gehouden. Toen de duisternis inviel werd, onder auspiciën van de oranje-vereniging „Wil- helmina", op een terrein aan de Amers- foortsestraat een prachtig vuurwerk afgestoken. De belangstelling was zeer groot en overweldigend was het gejuich, toen het pakkend slotnummer alles in vuur en gloed zette. De wedstrijd van Soesterberg tegen Bun- nik is in een 1-1 gelijkspel geëindigd. In een uiterst voorzichtig spel, waarbij beide partijen elkaar in evenwicht hiel den, werd pas twee minuten voor rust de score voor Soesterberg geopend door midvoor v. d. Borg. 0-1. Met deze stand brak ook de rust aan. In de tweede helft weer hetzelfde spelbeeld. Uit een vrije schop maakten de gastheren gelijk. (1-1). Hierna werd er niet meer ge doelpunt. Koninginnedag is hier met grote opge wektheid gevierd, 's Morgens 7 uur de den de Soesterbergse Harmonie en de drumbands van A.G.A.V.S. en Laetitia den bevolke kond, dat de feestdag was aangebroken. De voormiddag was speciaal voor de kinderen bestemd. De leerlingen van de kleuterscholen gingen naar een poppen kastvoorstelling. De leerlingen van de derde tot en met de zesde klassen der lagere scholen zagen een pakkende jeugdfilm en voor de eerste en tweede klassers werd een aparte voorstelling ge geven. Onder grote belangstelling begon 's mid dags half drie de „stratenloop door Soesterberg", georganiseerd door de voetbalvereniging .Soesterberg'. Start en finish waren in de Gen. Winkelman straat. Er werd gelopen in 4 klassen. Naast individuele werden ook ploegen- prijzen beschikbaar gesteld. Verschillende schoolteams uit Soester berg, Zeist, Soest, Amersfoort en Hoog land namen deel. De uitslagen waren als volgt: Meisjes 10 tot 12 jaar. 800 meter. Groeps- prijs: 1. Titus Brandsma school. Indivi duele prijs: 1. Henriëtte Corstens, 2. Mie- ke van Os, 3. Trees Deschger. Jongens 10 tot 12 jaar, 800 meter. Groeps- prijs: 1. Christelijke school. Individuele prijs: 1. Raymond v. Houwelingen, 2. Jan Prins, 3. Fokke Leijenhorst. Jongens 13 tot 15 jaar, 1500 meter. Groepsprijs: Lyceum „Schoonoord", Zeist. Individuele prijs; 1. Meindert Brouwer, 2. B. v. d. Wijngaard, 3. Hans Oostveen. Heren van 16 jaar en ouder, 3000 meter. 1. Balen, 2. G. van Reenen, 3. D. Jaars ma. Voor de „Ronde van Soesterberg", ver zorgd door de Utrechtse wielersportver- Rectificatie. Hemelvaarsdag: B. C. A. Nicolas, Steenhoffstraat 12, tel 2667, en J. Kuipers, Middelwijkstraat 34, tel. 2815. De artsendienst wordt in dit weekeinde waargenomen door de artsen H. G. Ru- pert, Burg. Grothestraat 49, tel. 2388, en J. C. Rip, Soesterbergsestraat 16, tel. 2423. Tandartsen Hemelvaartsdag van 13.00-13.30 uur, A. L. M. N. Vreeswijk, Burg. Grothe straat 63. Zaterdag en zondag van 13.00-13.30 uur IL Abbring, Larixlaan 16. Apotheek Woensdagavond na 6 uur tot vrijdag morgen 3 uur apotheek „Soest-Zuid". Avonddienst zaterdag en zondag apo theek „Soestdijk". Oranje-Groene-Kruis Zr. Kropff, Middelwijkstraat 36, telef. 2902. Wit-Gelc-Kruis Zr. Bijlard, Saenredamplantsoen 15, tel. 5425, b.g.g. briefje door de brie venbus. Groene Kruis Zr. Beima, De Genestetlaan 3 B, tel. 2427. Medisch Opvoedkundig Bureau. Elke 2e en 4e woensdag van de maand 10.30-11.30 uur v.rn., gebouw Wit-Gele Kruis, Molenstraat 11. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk. Kerkstraat. Hemelvaartsdag. 9.00 uur, Dr L Ziel- huis van Amersfoort en ds J. Mettau. 9 °uurSds D. H. L. Boutmy em. predi kant van Oegstgeest. Gezinsdienst 10 uur ds D. H. L. Boutmy. Medewer- king van kerkkoor. 19.00 uur ds K. van Liere. Jeugddienst. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Donderdagavond, 11 mei, oecumenisch Avondgebed. Emmakerk, Regentesselaan. Hemelvaartsdag, 9.00 uur, ds. K. van Liere. Zondag: 10 uur ds K. van Liere. H. Doop. 19 uur ds H. A. van Herwaarden van Udenhout. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Heeskapcl, Insingerstraat. Hemelvaartsdag, 9.00 uur, ds H. Roest. Zondag: 10 uur ds J. Mettau. Zonnegloren, Soesterbergsestraat Zondag: 10 uur ds L. de Ru. Eikenhorst. 19.00 uur ds J. Mettau. Eltheto, Drlft.je. 10.15 uur Jeugdkerk. Ichtuskerk, Alb. Cuyplaan. Hemelvaartsdag, 10.00 uur, ds J. Smit. Zondag: 10 en 17 uur ds J. Smit. Gebouw Middelwjjk. P. de Hooglaan. 10.00 uur Zondagsschool. GEREFORMEERDE KEKKEN Julianakerk 9.30 en 17 uur H, Reenders, miss. pre dikant i.o. te Baarn. Wilhelminakerk 10 en 17 uur ds T. Kamper van Zoeter- meer. Verkiezing Ambtsdragers. GEREF. KERK Eltheto. 8.30 uur ds J. J. Arnold van Amers foort. 3 uur ds W. Borgdorff van Baarn. CHR. GEREFORMEERDE KERK Hemelvaartsdag, 10 uur, ds P. de Smit. Zondag: 10 uur ds P. de Smit. 19 uur ds Baan van Zeist. GEREF. GEMEENTE Kleine Rembrandtzaal 10 en 5 uur leesdienst. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 10. 10.15 uur ds A. M. van Peski (Rem.) van Bergen. 10.15 uur Kinderkerk, zowel ln de kerk als in het wijkgebouw Soest-Zuid. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Van Weedestraat 19. Hemelvaartsdag, 10.30 uur, drs. W. J. Manger. Zondag: 10.30 uur Drs. W. J. Manger. ADVENTSGEMEENTE Zaterdag 10 uur Bijbelstudie. 11 uur leesdienst. Interkerkelijke Zondagsschool. 10 tot 11 uur in de Da Costa School. Volle Evangelie-samenkomst. Maandagavond, 8 uur, evany-UT-samen komst in het St. Josephgebouw, zaal Zuid. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.30 uur ds H. C. Valeton. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Kapelstraat 7. Hemelvaartsdag 10.30 uur drs C. Ch. G. Visser van Utrecht. Zondag: 10.30 uur Drs. C. Ch. G. Visser van Utrecht. 10.30 uur Kinderkerk in de kapel. KERK SOEST. Steenhoffstraat. Woensdagavond, 19 uur, avondmis. Hemelvaartsdag H. Missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. Zaterdagavond 19.00 uur Avondmis. Zondag H. Missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen te 8.00 en 9.00 uur. KERK SOESTDIJK, Burg. Grothestraat. Woensdagavond 19 uur Avondmis. Hemelvaartsdag H. Missen te 8 en 9.30 uur. 11.00 uur Hoogmis. Zaterdag 19.00 uur Avondmis. Zondag H. Missen te 8 en 9.30 uur. 11.00 uur Hoogmis. H. Missen op maandag en dinsdag 8.00 uur. Woensdag 9 uur. KERK SOEST-Z., St. VFillibrordusstraat. Zaterdag 19 uur Avondmis. Hemelvaartsdag te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. Zondag H. Missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. Woensdagavond 19 uur Avondmis. Overige dagen H. Missen te 8.00 uur. Torenstraat 3B - Soest Telefoon 02955-4786

Soester Courant | 1967 | | pagina 8