364 dagen per jaar staat moeder paraat de draaien we de rollen om Dan wordt moeder verwend, en hoe... f6 98.- VROOM DREESMANN smiÊ/Ê heeft van alles zoveel méér! Amersfoort Ét als zij bedden opmaaktschoonmaakt wast. inkoopt aardappelen schiltkookt en afwast... co 365lag (Moederdag) Doublé hanger 5 met fantasiestenen "sv en parels in elegante zetting, 1 voor moeders die van mooi houden. Aan 'n fijn en stevig kettinkje 12.50 Tss-vaporisateur Carmen van metaal met glas of met bloempjes- porcelein, lekt nooit, verstuift mlstfijn. Met 2 jaar garantie, porcelein 5.50 glas 3.90 Varkenslederen visitetas met vele vakken, waarvan 1 met rits en 1 met drukknop. In overal-bijpassend naturel, voor slechts 34.50 Rundlederen vleugeltas, wordt moeders trots: met leder gevoerd en wat 'n ruimte! Klassiek model in zwart, gebroken wit, bruin en marine 49.75 Kop en schotel van luxueus porceleinen „bone china" met origineel-Engelse bloemdessins die elke moeder prachtig vindtl In 2 maten. met bloemrand 5.50 met boeket 4.50 Nylon-acetaat sjaals In modieuze dessins in kleuren die bij moeders mooiste pakje passen: rose, turquoise, oranje, wit etc. Als extra verrassing 'n prachtige corsage op de leuke Operette-platen voor muzikale moeders, 30 cm LP. met briljante hoogte punten uit: die Fleder- maus, der Vogelhandler, der Zigeunerbaron, Maske in Blau/lm Weissen Rösl, der Bettelstudent. Exclusief voor Vroom Dreesmann 6. Vendex broodtrommel van roestvrij, onbreekbaar polypropylene. Houdt wel 3 broden vers met z'n ventilerende sluiting. 3 jaar garantie. In fris wit met bleu, geel of koraal deksel 9.75 Nylon nachthemd romantisch-lang, met 'n weelde aan kant in rose bleu, violet of topaas. Maten S, M of L 14.75 Bloemenmédaillon van echte gedroogde boeketjes in prachtige kleuren, achter bolglas, in ..gouden" lijstje. In Scandinavische stijl, kompleet met fluwelen ophangband vanaf 7.90 Nylon/satijn duster, in pasteltinten. Gewatteerd met Courtelte, waswillig, droogsnel. draaggraag dus mooi en makkelijk tegelijk. Alle maten 29.75 Elegant armbandhorloge. 20 micron doublé, 17 steens anker, Incabloc, shockproof, In diverse ranke modellen. 1 Jaar garantie 69.— Toilettafel met bijpassende tabouret in elegante Empirestijl met Franse streepdamast op de tabouret. Ruime laden bergen alle toilet spulletjes. Voor speciale Vroom Dreesmannprijs: toilettafel 159. tabouret 39.75 De Rotel keukenhulp wordt moeders rechterhand: hij raspt, perst, roert, klopt, klutst, mixt, snijdt en kost tijdelijk van 165,— slechts Huishoudduster van bedrukte katoen. Mooi aan 't werk in 'n elegant shift-model. Modieuze kleurstellingen. Hoeft niet gestreken. Maten S, M en L. Exclusief voor Vroom Dreesmann 14.90 Tafelgarnituur voor vele .goede morgens", In 2 ver schillende, meer- kleurige ruiten.'n Royale 130 x 160 plus 4 fleurige servetjes In gezellige cadeauverpakking 9.90 Moderne ovenwant in 10 vrolijke, gezellige dessins, altijd bij de hand aan 'n ophanglus.- Een groot cadeau van kleine kinderen. Voor een exclusieve Vroom Dreesmann-prlj8 1.50 Lunch-set van zuiver katoen, beeldig hand- geborduurd. Brengt regelrecht uit China Oosterse verfijning op tafel. 90 x 90, met 4 vingerdoekje8l0.90 ie-dool» gezeul r Oudhollands water keteltje van vrolijk rood, geel, oranje of blauw emaille. Brengt sfeer in keuken of kamer bv.met bloe men erin. Exclusief voor Vroom Dreesmann 9.75 Porceleinen tafel- boeketjes, handgemaakt in Engeland, in de tederste tinten, - 'n blijvende hulde aan kunstminnende moeders. Diverse modellen vanaf 5.95 Monogram-zakdoekjes van fijne Zwitserse katoen In 3 zachte tinten, met mooi randdessin, 27 x 27 cm. 'n Echt persoonlijk cadeau in 'n leuk doosje van 3 stuks 2.95 Dameshandschoenen met kanten boven- en nappa binnenband. Koel aan 't stuur, chique op elk uur. Wit, beige of beige/ cognac. Mt 63/4-8 14.90 Tuinparasol LIdo, groot formaat, voor veel schaduw, met extra „schaduwknik" in de crèmekleurige metalen stok. Vrolijke effen kleuren met brede bandgarnering, afgezet met franje. Op hoogte verstelbaar, Voor een exclusieve Vroom Dreesmann-prijs 49.50 Boodschappen wagentje ,,Roll-o-Bag" in Indruk wekkende geschenk verpakking. Stevig op nylon-gelagerde wielen, met ruime gezellig-geruite tas 23.75 Luxe postpapier „Tartan" met gezellige Schotse ruit gevoerde enveloppen, in grijs, azuré of groen, stevige map, voor weer zo'n bijzondere Vroom Dreeamann-prljs 2.50

Soester Courant | 1967 | | pagina 12