UAmeeeüé FUGERS RIJWIELEN Dinsdag geen courant SpCAXv^A^- steun uw WASDAG DUURT MAAR 3 KWARTIER NIEUWE FIETS MOEDERDAG- GESCHENKEN RODE KRUIS ZWARTE ZES een van Vanaf f 159,75 compleet DE GAULLE BEGINT ECONOMISCH OFFENSIEF DE RÏT OP DE TIJGER MET RAAD EN DAAD Zo vlogen de duiven O.N.I. 3 Districts kampioen Softbal Slechte start van K.P.S. 1,39 Korfbalvereniging Meteoren Zaterdagvoetbal S.E.C.-nieuws Voor SPORT-, CAMPING- ZEILPAKKEN SPIJKERBROEKEN SPORTHUIS EB KARELSEN EN ZN. moeder Zeepost Voor modern DRUKWERK naar DRUKKERIJ SMIT Wegens de viering van Pinksteren op maan dag verschijnt ons blad dinsdag a.s. niet. Cultivé Parelcolliers Briljant ringen Dames fantasieringen Broches Hangers Armbanden Horloges - Klokken Wekkers F^T',ÏY,P Medische dienst PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten VRIJDAG 12 MEI 1967 De postduivenvereniging „De Vriend schap" nam met 467 duiven deel aan de wedvlucht vanaf Soingies, afstand 199 km. De duiven werden gelost te 8.10 uur met zuid-westen wind. De eerste duif arriveerde te 10.06.32 uur, de laatste te 10.15.08 uur. Uitslag: J. Kamerbeek 1 3 6 12. H. Ver kerk 2 17 29 51 60. E. Kaats 4 15 41 50. J. Wijnands 5 37 45. J. v. Breukelen 7 33. J. Ruttenberg 8 9. D. Bos 10 20 26 28 46 49 83 84, A. Heesters 11 13 16 21 35 43 54. C. Vaessen 14 72. J. Rijksen 18 19. R. Westerveld 22 58. E. Veerman 23 44 48 52 65 79. D. de Zoete 24. C. Bokma 25 32 55 67 73 78. G. Reijerse 27 39 59. Comb. Hooyer-Kleinegris 30 71 74 80. W. v. Breukelen 31 76. Z. K. H. Pr. Bernhard 34 42 53 61 63 87. S.K.B. 36 40. W. Roest 38 62. C. Jak 47 56. J. v. Groningen 56 86. T Groenestein 64. G. v. d. Broek 66 75. W. Altenaar 68. E. Daatselaar 69 82. H. v. d. Broek 70. B. Schimmel 77. J. v. Klooster 81. J. Rademaker 85. Door een 5-1 overwinning op Hilver sum 4 (na achtereenvolgens B.B.V. 4 en Hoogerheide 4 met 6-0 te hebben verslagen) is het O.N.I. 3 gelukt zich districtskampioen te mogen noemen van de 2e klasse district Gooi en Omme land van de Nederlandse Bridge-Bond. Het succesvolle viertal bestaat uit de heren G. Alders (captain). J. F. Okker- man. A. van Opstal en H. Seinen. Het tweede team van de Soester Soft- bal-vereniging heeft afgelopen dinsdag avond een grote nederlaag geleden. Een sterk verzwakt team moest met 32-3 de eer aan F.A.K. uit Bilthoven laten. S.E.C. 2 heeft nu één wedstrijd gewon nen. In Bussum werd met 12-5 van H.C.A.W. 2 gewonnen en een wedstrijd verloren. Donderdag moet S.E.C. 2 tegen U.V.V. 2 spelen dit belooft een spannende wed strijd te worden. Er zal gespeeld wor- n op een veld aan de Bosstraat en de wedstrijd zal om zeven, uur beginnen. Het eerste team zou afgelopen vrijdag avond haar eerste kompetitie-wedstrijd spelen, maar vreemd genoeg kwamen de tegenstandsters niet opdagen. H.M.S. uit Utrecht krijgt 2 verliespunten en de wedstrijd zal moeten worden overge speeld. Vrijdagavond speelt S.E.C. 2 tegen O.S.O. uit Hilversum er wordt in Hil versum gespeeld. Clubgenote Fenna Nauwelaerts de Agé zal het Pinksterweekend doorbrengen in een softballkamp georganiseerd door de Nederlandse Softballbond. Voor S.E.C. is het een grote eer, dat een speelster van haar club uitgenodigd is. Dit bewijst, dat S.E.C.-Softball niet on opgemerkt is gebleven in de Nederland se Softballwereld. K.P.S. speelde z'n tweede wedstrijd in de zomeravondcompetitie. Plaatsgenoot Foxboro was de tegenstander. Het werd een verdiende overwinning voor Fox boro, dat de gehele wedstrijd sterker was. Dat is enigszins begrijpelijk, om dat Foxboro bijna allemaal spelers heeft, die geregeld in clubs spelen, ter wijl bij K.P.S. ieder jaar jonge mare chaussees spelen, die elkaar op voetbal- gebied nog moeten leren kennen. K.P.S. heeft de eerste helft Foxboro RUMBONEN SUPER-MELANGE CHOCOLADE WELLINGTONS De bekende kwaliteit, deze week nog voordeliger 250 gram Een melange van de fijn ste toffee's, import uit Bel gië. Voordeelzak 500 gram Extra fijne banketbakkers koekjes, geglaceerd met chocolade, Pakje 200 gram VROOM DREESMANN bedwongen, zodat de rust met blanke stand inging. Daarna een beter Foxboro en na 10 minuten wist midvoor Versluis de kee per van K.P.S., Dekker, onhoudbaar te passeren, 0-1. Daarna trok Foxboro zich iets terug en kreeg K.P.S., meer vrijheid van beweging. Enige hoek schoppen voor K.P.S. leverden niets op. Toen er nog drie minuten te spe len waren, liep linksbuiten Cees Ver kerk door de gehele K.P.S.-verdediging heen en met een ferm schot bracht hij de stand op 02. Daarbij bleef het. Doordat Henk Friebel en Marja van Wijngaarden, wat te laat kwamen, werd met twee aspirant-invallers gestart. Al snel bezorgde Gerda v. d. Biezen Mete oren een voorsprong, waarna Willem 't Lam van afstand voor de vakwisse ling zorgde. Jan Verlinde wist na lang zoeken ook het doel te vinden (3-0), waarna Vogel III de eer redde en voor de tweede vakwisseling zorgde, door dat Willem 't Lam even faalde in de dekking. Otto v. d. Boven en Ciska Wiss wisten de overwinning zeker te stellen en brachten de eindstand op 5-1. HOEVELAKEN 4-S.E.C. 3 Het 3e elftal van S.E.C. gaat zaterdag naar Hoevelaken, naar de club die al reeds kampioen is. We zien de wedstrijd met belangstel ling tegemoet of S.E.C. er in zal slagen deze ploeg te bedwingen. Na afloop van de wedstrijd gaan de mannen snel naar Soest terug om op receptie gaan bij het zilveren paar Vermont, die van 15.00-16.30 uur re- ceptieert in gebouw St. Jozef, Steen- hoffstraat. Het 3e elftal kan het echtpaar Vermont geen mooier cadeau aanbieden dan een overwinning op Hoevelaken. Aanvang wedstrijd 2.00 uur. UTRECHT IS.E.C. I Dit is de eerste wedstrijd welke op 2e Pinksterdag gespeeld zal worden van de clubs welke hebben ingeschreven voor de Beker-competitie. Wordt deze wed strijd verloren dan is S.E.C. gelijk uit geschakeld. Bij een overwinning zal een week later gespeeld worden tegen de winnaar van de wedstrijd Midlandia Holland. In het S.E.C.-elftal is opgesteld Rijnders, die de in dienst verblijvende Dik van de Broek vervangt. RODA 3—S.E.C. 4 Voor S.E.C. 4 is dit nog een competitie wedstrijd die gewonnen moet worden om het kampioenschap nog te kunnen behalen. Het S.E.C.-bestuur heeft de afdeling Utrecht om opheldering gevraagd voor de destijds geleden nederlaag tegen V.V.O.G. 3, in welk elftal spelers uit kwamen die daartoe niet gerechtigd wa ren. Deze wedstrijd moet overgespeeld wor den. Bii winst op Roda 3, zondag a.s., kan S.E.C., als zij in staat is om een week later de beslissingswedstrijd tegen V.V.O.G. 3 te winnen, kampioen worden. AMSVORDE 6— S.E.C. 5 De laatste wedstrijd voor het vijfde in dit voor haar zo succesvolle seizoen. Ook deze laatste wedstrijd willen de mannen van Belt trachten ongeslagen te blijven. GROOT JEUGDTOERNOOI Zaterdag, om half één, organiseert S.E.C. een groot toernooi voor haar jeugd. Er zijn 8 ploegen, die onderling uit zullen maken welke de sterkste is. BEZOEK UIT OBERHAUSEN. Zaterdag tussen 2 en 3 uur, komt uit Duitsland een gezelschap om een voet balwedstrijd te spelen tegen het vijfde elftal. Dit gezelschap bestaat uit een elftal van veteranen „die alte Herren", die met hun dames de pinksterdagen op bezoek komen bij S.E.C. Zaterdagavond, om zeven uur, wordt er een wedstrijd gespeeld, waarna er feest zal zijn in de S.E.C.-cantine. Voor eerste Pinksterdag staat er een be zoek aan Volendam op het program. OPSTELLING DER ELFTALLEN. Utrecht IS.E.C. I. 14.30 uur. J. van Hattum De Rooij R. Dorrestein Abbel Hoed Van Boeijen Krijt K. Dorrestein Aalbers Duist Rijnders Res. Van Essen en Ruttenberg. Roda 3S.E.C. 4. 12.00 uur. Van de Vaart Kanters Wildenburg Schiffaerd Voskuilen Vasper v. d. Linden Schimmel Luchen v. Brakel Heinen Lupitelaar Res. Zwalve en Meidam. S.E.C. 5DUITSLAND. Zat. 19.00 uur. Lub v. Klooster Belt Hoedt Kareisen Roest Ten Hove Dasselaar L. Meidam v. Dijk Veldhuizen Res. Scheurwater. Amsvorde 6S.E.C. 5. 12.00 uur. Lub v. Klooster Belt Hoedt Roest Westerveld Kareisen v. Dasselaar Meidam v. Dijk Veldhuizen Res. Scheurwater en Tolboom. KONINGINNELAAN 32 Telefoon 2650 - Na 18 uur 2749 een half jaar volmachten te vragen om de Franse economie aan te passen aan de E.E.G.; een voornemen waarvan al le ministers ophoorden, behalve de mi nister van financiën, Debré. Een dergelijk ingrijpend besluit - zou men zeggen - had wel eens even in het voltallige kabinet mogen worden be sproken. Maar dat was niet het voor naamste waarover Pisani zich boos maakte. Dat half jaar volmachten vra gen betekent in feite dat het Franse parlement uitgenodigd wordt zichzelf voor een groot deel op te heffen. Een belangrijk stuk werd zou moeten wor den uitgevoerd buiten de volksvertegen woordiging om. Pas aan het eind van het werk mag het opzitten en pootjes geven en zeggen dat Pompidou het goed heeft gedaan. Het verschil tussen zo'n systeem en een dictatuur is te gering om er ernstig naar te gaan zoeken en Pisani gaat dit eenvoudig te ver. Hij is een gaullist van een links type en als zodanig heeft hij met zijn groep vaak geijverd voor een grotere aandacht voor economische en sociale problemen door de regering. Maar dan niet op deze absolutistische manier. Gesputter. Typerend voor de manier waarop De Gaulle de Franse zaken overheerst, is dat Pisani eenvoudig vervangen is en daarmee is de kous af. Dé oppositie WEG VRIJ? DAN PAS VOORBIJ! Een automobilist die gaat inhalen stelt zichzelf en in niet mindere mate zijn medeweggebruikers aan grote risico's bloot. De inhaalmanoeuvre omvat een complex van handelingen, die allemaal op foutieve wijze kunnen worden uitge voerd. Uit de ongevallenregistratie van Rijks- en Gemeentepolitie over 1966 is geble ken, dat alle inhaalfouten samen ge nomen 11,8% van 2.862 ongelukken op de autosnelwegen hebben veroorzaakt. (Uit Zwitserse en Duitse statistieken blijkt dit type ongeval 12 te bedra gen op een totaal van 375.979 ongeluk ken). Wordt onderscheiden naar de soort fout, dan blijkt in 5,7 van de ongevallen de oorzaak te zijn dat naar links wordt uitgeweken om te gaan inhalen op het moment dat de inhaler zelf wordt in gehaald. De gevaarlijke situaties die hierdoor ontstaan, kunnen zonder meer voorko men worden wanneer men een juist ge bruik maakt van de op en in de auto spiegels. Eerste zorg is daarbij dat deze goed gesteld zijn en wel zodanig dat binnen- en buitenspiegel elkaar aanvul len. In de buitenspiegel moet tevens te zien zijn of er zich verkeer naast de auto bevindt. Aan de hand van de spiegelbeelden" kan de automobilist zich ervan overtuigen of hij zonder ge vaar hinder voor andere weggebruikers kan gaan inhalen. Is de weg voor, opzij en achter vrij, dan moet sinds 1 januari de bestuur der een teken met zijn richtingaanwij zer geven. Is de zijdelingse verplaat sing voltooid - dus is men naast de in te halen auto gekomen - dan dient de richtingaanwijzer uitgeschakeld te worden, ook al blijft men links rijden voor het inhalen van meerdere auto's. Bij het weer naar rechts gaan geldt de verplichting van richting aangeven niet. Overigens mag het richting aange ven op zich nooit als garantie voor veilig inhalen worden beschouwd. KERKSTRAAT 3 SOEST TELEFOON 2030 Een merkwaardig voorbeeld van de ma nier waarop Frankrijk nu geregeerd wordt, is gebleken uit het vertrek van minister Pisani, voorheen beroemd als pleitbezorger van de Franse landbouw bij de E.E.G., sinds kort belast met de openbare werken. Het begon ermee dat premier Pompi dou besloot aan het parlement voor maakt niet meer klaar dan wat ge sputter en zelfs een groep als die Gis- card d'Estaing pruttelt wel maar durft toch niet tegen de grote baas in te gaan. En dus gaat maar weer een stuk democratie over boord. Alle andere leden van de E.E.G. tob ben met dezelfde moeilijkheid, maar die vertrouwen kennelijk nog wel de zaak te klaren op de gebruikelijke par lementaire manier. Daarenboven valt ook op dat De Gaul le opeens meer aandacht heeft gekre gen voor het welzijn van de E.E.G. Tot voor kort placht hij over de heren in Brussel te spreken als Jean-Foutres (zoiets als hondsvotten) en vaderlands- loze technocraten. Dat hoort men nu niet meer. De generaal is zelfs bereid om aan een Europese top deel te ne men, waarvan het doel wel moet zijn om op de economische integratie een vervolg te vinden. Supernationaal Nu de zes landen economisch een grote eenheid hebben bereikt, komen konse- kwenties. Ten opzichte van monetaire wereldproblemen bijvoorbeeld moet men wel een gemeenschappelijke lijn gaan trekken; geen der zes kan zich ook meer permitteren in zaken als ontwik kelingshulp een van die der anderen afwijkende koers te varen. Onderhande lingen als die over de Kennedy-ronde in Genève (een vreselijk slepende af faire) vereisen een gemeenschappelijk standpunt. Het zijn allemaal proble men die haast vereisen dat er een in stantie komt die gemeenschappelijke politieke richtlijnen maakt voor alle zes. Dat is een supernationaal samenwer ken waar De Gaulle altijd ernstig te- gens is geweest. Kennelijk ziet hij nu dat het noodzakelijk is. En men mag aannemen dat hij zal proberen in een dergelijk instituut de boventoon te voe ren. De volmachten van het parle ment die hij nu vraagt - of liever eist - dekken hem in de rug, waardoor hij een vrijheid tot handelen krijgt die de andere vijf, met meer democratische principes, moeten missen. Het ziet er naar uit dat De Gaulle weer eens een offensief begint waar voor hij beter voorbereid is dan zijn partners. Of partners - soms lijkt het er meer op dat men tegenstanders moet zeggen en dan ook nog zwakke tegen standers, waarmee de generaal de vloer aan kan vegen. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Argentinië ms „Rio Corrientes, 19 mei. Australië „Regenstein", 15 mei. Brazilië ms „Graveiand", 17 mei. Canada ms „Polydora", 16 mei. Chilims „Maren Skou", 16 mei. Indonesië ms „Essen", 20 mei. Kenya, Oeganda, Tanganjika ms „La Bourdonnais", 19 mei. Ned. Antillen ms „Ulysses", 16 mei. Nw.-Zeeland ms „O. Nassau", 17 mei. U.S.A. ms „Gorredijk", 17 mei. U.S.A. m.s. „American Rover", 19 mei Z. Afrika (Rep.) en Z.-W.-Afrika ms „Annenkerk", 17 mei. Inlichtingen betreffende de verzen dingsdata van postpakketten geven de oostkantoren. Het snelheidsverschil tussen inhaler en voorligger moet op zijn minst 20 km zijn, wil de lengte van de inhaalweg redelijk blijven. Een bestuurder die ingehaald wordt, moet in staat zijn alles wat achter hem gebeurd - dus inhaalmanoeuvres - waar te nemen. Dat geldt ook voor beladen vrachtwagens, waarvan de berijders volledig zijn aangewezen op het uit zicht in de buitenspiegels. Om méér uitzicht te verkrijgen op het links ach ter hen gelegen weggedeelte, willen vrachtwagenschauffeurs die een brede lading hebben, nogal eens even naar links sturen. Het linker voorwiel van vrachtauto's in het oog houden is een belangrijk punt voor bestuurders van personen auto's. Temeer, omdat zij er altijd op bedacht moeten zijn dat een voertuig dat wordt ingehaald, toch naar links kan uitwijken. Het inhalen van een auto die op de rechter rijstrook met een hoge snelheid op een aanzienlijk langzamer rijdende auto inloopt, kan een gevaarlijke situ atie doen ontstaan. De bestuurder van dit laatste voertuig kan hierdoor in een bijzonder moeilijke situatie gebracht worden - hij rijdt in een fuik - waar uit hij zich slechts door een „noodrem- ming" kan redden. Wat men dus nooit moet doen is: plotseling uit een file breken. Boven dien is het ook voor het invoegen van inhalende auto's van belang om vol doende afstand te houden op de auto snelweg. Daardoor is het ook mogelijk plotseling af te remmen of te stop pen zonder het gevaar van slippen, kettingbotsingen, etc. Een vuistregel voor afstand houden is: de minimum veilige afstand in meters is gelijk aan de helft van de snelheid. Bij 80 km dus minstens 40 m vrijhouden. Bij druk vakantie- en weekendverkeer verliezen autosnelwegen hun eigenlijke karakter en lenen deze zich niet meer voor snel rijden. De verstandige auto mobilist zal zijn snelheid en de afstand tot de voorligger dan aanpassen aan de verhoogde verkeersintensiteit. Dom weg inhalen is in zo'n situatie onver antwoord. Onbekendheid bij verkeerspleinen en -rotondes maakt dat vele vakantiegan gers pas op het laatste moment naar links uitwijken om voor te sorteren. Met een dergelijke situatie dient voort durend rekening te worden gehouden. Wie op een tijger rijdt, zegt een Chinees spreekwoord, kan niet zonder gevaar af stappen. De Chinezen ondervinden de waarheid van dat spreekwoord aan den lijve. Ze hebben plaatsgenomen op de tijger van de proletarische revolutie en ze beginnen te bemerken, dat die de verkeerde kant op gaat. Wanneer men vrij baan geeft aan de revolutionaire instinkten en dan pro beert af te remmen, komt men tussen de wal en het schip terecht. De felle revolutionairen schreeuwen „verraad aan de revolutie", hun tegenstanders zijn ontevreden omdat er slechts halve maatregelen worden genomen, en uitein delijk is het nog de vraag in hoeverre afremmen mogelijk is, om de revolutie niet te doen omslaan in volledige anar chie. Nu is deze Chinese revolutie wel van een wonderlijke soort. Ze is niet uit het volk opgekomen, maar door de leiding, of een groep in de leiding, geïnspireerd. Men heeft eenvoudig het ogenblik ge schikt geacht om een zorgvuldig opge leide groep fanatieke jongeren te gaan gebruiken voor het bereiken van eigen doeleinden, te weten de absolute macht. Jeugd naar school Het gevaar van zulk een geregisseerde revolutie is, dat ze een echte revolutie kan oproepen door het verzet van de be volking. In China is dat al helemaal niet onmogelijk, doordat vooral de ouderen er voor bedanken door jonge „snotneu zen" te worden geringeloord. Boeren zo wel als arbeiders hebben hun eigen ideeën over de volvoering van hun eigen taak en dulden geen inmenging van derden, te minder wanneer die van deze zaken geen verstand hebben en alleen maar reciteren uit het rode boekje van Mao. Dat dit gevaar levensgroot aanwezig was, is dan ook door Mao en de zijnen onderkend en men heeft zijn best ge daan olie op de golven te werpen. De jeugd is weer naar school gestuurd (arme onderwijzers en leraren!) en zelfs werden de rode gardisten op de vingers getikt omdat ze hier en daar veel te ver waren gegaan. Nieuw offensief Maar de „culturele revolutie" is nog niet ten einde en dat blijkt uit de nog steeds aan de gang zijnde, ja hernieuwde aan vallen op president Lioe-Tsjao-tsji. Na tuurlijk gaat het niet om de president persoonlijk (wat zou hij op zijn eentje?) maar tegen allen, die met hem gelden als „gematigden". De vraag mag zelfs worden gesteld of het gaat om een voor of tegen de revolutie dan wel om het tempo, waarin ze dient te worden vol.- trokken. Een vraag, die te scherper ac cent krijgt, doordat het revolutiegebeu- ren de Chinese economie een schrikba rend eind achterop heeft gebracht. En tegen cijfers en feiten helpen leuzen maar weinig. Tenslotte is China oneindig groot en kan mei niet zeggen, dat, wat in Pe king gebeurt, beslissend is. Toch is duidelijk, dat Mao, even ge schrokken van het verzet, probeert de revolutie opnieuw in gang te zetten. Wellicht ziet hij de invloed van de ge matigden als een gevaar voor die re volutie, en vandaar dan het nieuwe of fensief tegen Lioe. Alleen betekent dat niet, dat Mao's positie sterker is gewor den; het kan voor hem een kwestie zijn van te zijn of niet te zijn, en misschien vecht hij met de rug tegen de muur. Dan rijst te meer de vraag, of de ge beurtenissen in Peking maatgevend zijn voor de rest van het Rijk. Twee vraagtekens Twee vraagtekens blijven levensgroot staan. Het ene achter de positie van het leger. Het andere achter de positie van premier Tsjoe-En-lai. Het leger schijnt momenteel op te treden om de balans weer in evenwicht te brengen. Het hul digt (althans in Peking) de gedachten van Mao, maar kennelijk van oordeel dat de gedisciplineerde soldaat dat be ter kan doen dan een groep ongedisci plineerde rode gardisten. Wellicht voelt het leger net als altijd in tijden van on rust, zich de enig stabiele factor, de enige onwrikbare zuil van de staat. En de merkwaardige, glimlachende Tsjoe wee onder al deze omstandigheden zijn positie te handhaven. Hij is de man op de achtergrond, het duikelaartje, dat altijd weer op de benen terecht komt. Misschien ziet hij heel die revolutionaire activiteit als een goede gelegenheid tot stoom afblazen. Juist in de huidige situatie geldt van Mao's China, dat hoe meer we er van te weten komen, des te beter we besef fen hoe weinig we ervan begrijpen. in goud, zilver en doublé Horloger Opticiën SCHUTTING. - Op welke afstand moet ik een door mij te zetten schutting, die nende als windkering. en waarvan de hoogte 1.90 m. is uit de werkelijke scheidingslijn plaatsen in verband met het belemmeren der zon in de tuin der buren? Antwoord: Voor het plaatsen van een schutting of afrastering geeft de wet geen bepaalde afstand aan. Deze mag tot op de erfscheiding worden geplaatst. Voor de aard en hoogte der afscheiding dient U echter even bij de gemeente na te vragen, welke voorschriften hiervoor gelden. Dit is per gemeente geregeld. De artsendienst wordt tijdens de Pink sterdagen als volgt waargenomen. Van zaterdagmiddag 12.00 uur tot maandag morgen 8 uur H. van Dorssen, Korte Bergstraat 3, tel. 2119, en B. C. A. Ni- colas, Steenhoffstraat 12, tel. 2667. Van maandagmorgen 8 uur tot dinsdag morgen 8 uur H. J. Stroband, H. Blaek- weg 14, tel. 2434 en W. J. Schutte, Burg. Grothestraat 65, tel. 2333. Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00-13.30 uur P. ten Berge, Steenhoffstraat 69, 2e Pinksterdag van 13.00-13.30 uur A. A. Bueno Bibaz, Soesterbergsestraat 158, Apotheek Vanaf zaterdag t.e.m. volgende week zondag heeft apotheek „Soest-Zuid" avonddienst. Oranje-Groene-Kruis Zr. Kropff, Middelwijkstraat 36, telef. 2902. Wit-Gele-Kruis Zr. M. van Loon, Saenredamplantsoen 15, tel. 5425, b.g.g. 03490-17172. Groene Kruis Zr. Boom, Braamweg 51, tel. 4365. Medisch Opvoedkundig Bureau. Elke 2e en 4e woensdag van de maand 10.30-11.30 uur v.m., gebouw Wit-Gele Kruis, Molenstraat 11. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. Zondag: 9 uur Gezinsdienst. 10 uur ds H. Roest. H. Doop. 19.00 uur ds J. Mettau. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Donderdagavond 18 mei Oecumenisch Avondgebed. Emmakerk, Regentesselaan, Zondag: 10 uur ds J. Mettau. H. Doop. 19 uur Geen dienst. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Heeskapel, Insingerstraat. 10 uur ds K. van Liere. Zonnegloren, Soesterbergsestraat Zondag: 10 uur ds L. de Ru. Eltheto, Driftje. 10.15 uur Jeugdkerk. Ichtuskerk, Alb. Cuyplaan. Zondag: 10 uur ds J. Smit 17 uur ds J. Kazander van Scherpen- zeel. Gebouw Middelwjjk, P. de Hooglaa*. G«en zondagsschool. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk 9.30 uur ds M. Wilschut. 17 uur Gez. Dienst. Ds K. van Liere ds M. Wilschut. Wilhelminakerk 10 en 17 uur ds Barkey Wolf. GEREF. KERK Eltheto. 8.30 uur ds J. J. Arnold van Amers foort. 3 uur J. F. Hey van Amersfoort. CHR. GEREFORMEERDE KERK Zondag: 10 uur ds P. de Smit. 15.30 uur ds G. Bouw van Eemdijk. GEREF. GEMEENTE Kleine Rembrandtzaal 10 en 5 uur leesdienst. 2e Pinksterdag, 19.30 uur, ds Hofman van Zeist. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 10. Zondag. 10.15 uur ds W. Leerink. 10.15 uur Kinderkerk, zowel in de kerk als in het wijkgebouw Soest-Zuid. 's Avonds 19.15 uur. wijkgebouw Soest- Zuid, ds. W. Leerink. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Van Weedestraat 19. Zondag: 10.30 uur Eerw. Heer, J. B. Oosterwei- der van Amsterdam. Pinksterdien^ ADVENTSGEMEENTE Zaterdag 10 uur Bijbelstudie. 11 uur Ds A. C. Schmutzler. Interkerkelijke ZondagsschooL 10 tot 11 uur in de Da Costa SchooL Volle Evangelie-samenkomst Maandagavond, 8 uur, evangelie-samen komst in het St Josephgebouw, zaal Zuid. B A A R N DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.30 uur ds H. C. Valeton. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Kapelstraat 7. Zondag: 10.30 uur Drs. W. J. Manger. Pinkster- dienst. 10.30 uur Kinderkerk in de kapel. KERK SOEST, Steenhoffstraat. Zaterdagavond 19.00 uur Avondmis. Zondag H. Missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. 2e Pinksterdag als op zondag. In de week H. Missen te 8.00 en 9.00 uur. KERK SOESTDIJK, Burg. Grothestraat. Zaterdag 19.00 uur Avondmis. Zondag H. Missen te 8 en 9.30 uur. 11.00 uur Hoogmis. 2e Pinksterdag als op zondag. H. Missen op maandag en dinsdag 8.00 uur. Woensdag en zaterdag 9 uur. KERK SOEST-Z., St. Willibrordusstraat. Zaterdag 19.00 uur Avondmis. Zondag H. Missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. 2e Pinksterdag als op zondag. Woensdagavond 19 uur Avondmis. Overige dagen H. Missen te 8.00 uur.

Soester Courant | 1967 | | pagina 3