BLAUPUNKT Frans Bosman SWAGI S.E.C. na twee uur voetbal in de volgende bekerronde Inruüpremies tot ƒ400,- 5 S i 0 Hoorderweg 11 DOORSMEREN GARAGE BOSBOOM van hier en daar Telefoonnummer Korfbalvereniging Klaar terwijl u wacht BEVER ©L SMEERSTATSON Tennis L.T.C. „Soest" L.T.C. „Soest" S.E.C.-Softball S.E.C.-honId)al Bruto prijzen v.a. 795,- tot 1395,- Soesterbergsestraaf 20A - Telef. 3367 S.E.C.-nieuws Ex-provo in onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIGT Overwinningen van Duinkikkers-teams DINSDAG 23 MEI 1987 De bekerwedstrijd S.E.C.-Holland kreeg een verlengstuk van een hall uur, daar, na het verstrijken van de normale speeltijd, een gelijke stand (3-3) was verkregen. Door het nemen van strafschoppen moest daarna de strijd worden beslist. Het eerste kwartier van de wedstrijd was Holland in de meerderheid, maar wist dit niet in doelpunten uit te druk ken. In de 17de minuut echter wist S.E.C. de leiding te nemen door een schot van K. Dorrestein (1-0). De Soesters hadden echter niet lang plezier van deze voorsprong, want 1 minuut later maakte Holland reeds ge lijk, hoewel aan dit puntje wel een buitenspelluchtje zat, 1-1 dus. In de 23ste minuut nam Holland zelfs de leiding door Temming (ex-speler D.O.S.) 1-2. Het had maar weinig ge scheeld of Holland was tot 1-3 uitge lopen, maar Van Essen redde fraai. Drie minuten voor rust wist Van Ber- kel, na fraai aangeven van K. Dorre stein, de stand weer op gelijke voet te brengen 2-2, maar nog voor rust werd 't toch weer 2-3 voor Holland. Hoewel S.E.C. na de thee eerst in de verdrukking kwam, wist zij zich toch weer los te werken en smaakte Rijnders het genoegen de stand op 3-3 te bren gen. waarmede ook het einde kwam. In de hierna gevolgde verlengingen zou die partij, die het eerst een doel punt scoorde, winnaar van de wedstrijd worden, doch dat doelpunt bleef uit, hoewel de kansen aan weerskanten er wel waren. Projectie - APPARATEN en SCHERMEN FOTO BURG. GROTHE! TEL: 3917 50ESTDJI DE METEOOR PUPILLEN WERDEN KAMPIOEN Zaterdag was het dan zo ver. De twee de kampioensploeg kon gehuldigd wor den. De pupillen werden na een span nende wedstrijd kampioen, door met 1-0 te zegevieren over Tovers f. Van het begin af was het duidelijk, dat de jongste Meteoortjes er op gebrand waren kampioen te worden, want direct togen zij ten aanval en Laura maakte vrij snel 1-0. Tovers bleef sportief te genstand bieden, maar kon vrijwel geen ogenblik gevaarlijk worden. Onze spe lertjes bleven vrijwel constant aanval len, maar hoewel er nog wel enkele kansen kwamen, bleef de stand toch 1-0. Na afloop kreeg de aanvoerder Tammo bloemen aangeboden door de voorzitter en daarna kreeg hij - na mens de G.U.K.B. - een medaille aan geboden. Het kampioensteam bestond uit: Laura Oosterhof, Sonja Kruitbos, Ria Huurdeman, Cora van de Berg, Ro nald Groenesteijn, Otto Edelenbosch, Edu Jansen en Tammo Hilgers. Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 KORFBALDAG De tweede Pinksterdag is voor een aan tal Meteorenleden en voor een groot aantal niet-leden een prettige en spor tieve dag geworden met een aantal zeer leuke korfbalwedstrijden. Dat dit een geslaagde dag is geworden bemerkten wij aan een aantal ouders van de jongere spelers en speelsters, waaronder ook ouders van xiiet-leden. De reacties waren voor hen die deze dag organiseerden en stimulans om zo'n dag nog eens te herhalen. De gehele dag had men de beschikking over een prima geluidsinstallatie, waar door vrolijke muziek over het veld kon klinken en waarmee de spelers konden worden opgeroepen. Door de kantinecommissie kregen de jeugdige spelers versnaperingen aange boden. ASPIRANTENNIEUWS Daar het veld vanaf 1 juni niet meer beschikbaar is wegens werkzaamhe den. zal er voor de laatste maal voor de aspiranten A en B een laatste serie wedstrijden worden gespeeld en wel op 27 mei tegen de Beetzlaanschool. De vermoeidheid ging nu bij diverse spelers danig een woordje meespreken. Door het nemen van 5 strafschoppen door iedere partij zou nu beslist wor den, wie naar de volgende ronde zou overgaan. S.E.C., die het eerst aan bod kwam, schoot 4 maal van de vijf strafschop pen raak. De S.E.C.-doelman Van Essen verricht te een fraaie redding bij de eerste Hol land strafschop en daar de tweede strafschop gemist werd (en nog wel door Temming) werd S.E.C. winnaar. S.E.C. speelt nu zaterdag a.s., om half zes, aan de Bosstraat tegen de 2e klas- ser U.V.V. uit Utrecht. Na de maximale winst in de thuiswed strijd ging nu in Utrecht slechts één partij verloren. Alleen mej. Y. Hopman moest na een gevecht van bijna twee uur haar eerste nederlaag van dit sei zoen incasseren. Zij revancheerde zich echter duidelijk via de dubbelspelen. Mevr. C. Felix had wel enige moeite met haar tegenstandster, maar wist tenslotte toch de volle winst binnen te halen. De heer Van Breukelen behaalde weer een zeer duidelijke overwinning. De heer Geijtenbeek startte erg zwak en stond dan ook met 4-0 achter. Hij her stelde zich echter keurig en wist de partij toch nog in zijn voordeel te be slissen. De uitslagen waren: Herenenkelspel: J. C. Ogterop-J. H. v. Breukelen 1-6; 2-6. G. ten Broek-G. W. Geijtenbeek 4-6; 3-6. Damesenkelspel: Mej. L. Bekkering- Mej. Y. Hofman 6-3; 2-6; 10-8. Mevr. E. Karssen-Mevr. C. Felix 4-6; 6-8. Herendubbelspel: J. C. Ogterop en G. ten Broek-J. H. v. Breukelen en P. Jansen 9-11; 6-4; 3-6. Damesdubbelspel: Mevr. E. Karssen en Mej. L. Bekkering-Mevr. C. Felix en Mej. Y. Hofman 5-7; 0-6. Gemengd dubbelspel: Mevr. E. Karssen en J. C. Ogterop-Mevr. C. Felix en G. W. Geijtenbeek 3-6; 5-7. Mej. L. Bekkering en G. ten Broek-Mej. Y. Hofman en P. Janssen 0-6; 6-8. ZUILEN 2-L.T.C. SOEST 1 1-7 Ook de returnwedstrijd tegen Zuilen 2 bracht het eerste team van de L.T.C. Soest een ruime overwinning. DE MEERN 7-1 Zondag werd in deze thuiswedstrijd door Soest II weer een flinke over winning behaald. De dames Jessie en Angèle Janssen be haalden in respectievelijk drie en twee sets de volle winst. De heren Frans Sprangers en Henk Leliefeld deden dit op dezelfde wijze, waarbij de heer Sprangers een streke tegenstander op voortreffelijke wijze wist te bedwingen, hoewel hij in de beslissende set met 4-0 achterstond. Ook de dames- en herendubbel lever den overwinningen voor de thuisclub op. In de gemengde dubbels wist elk team een overwinning te behalen, zodat de eindstand op 7-1 werd gebracht. Na deze 4e achtereenvolgende overwinning moet het kampioenschap met nog 2 wedstrijden te spelen zeker te behalen zijn. De uitslagen waren: Heren enkel: F. Sprangers-W. Mulder 2-6; 7-5; 6-4. H. Leliefeld-H. van Wel- sem 6-0; 6-1. Dames enkel: Mej. A. E. Janssen- me vrouw M. de Haan 7-9; 7-5; 6-2. Mej. A. G. Janssen-mevr. S. Luchtenberg 6-3; 6-1. Heren dubbel: F. Sprangers en H. Le- liefeld-W. Mulder en H. van Welsem 6-2; 7-5. Dames dubbel: A. F. Janssen cn A. G. Janssen- S. Luchtenberg en A. van Welsem 6-1; 6-2. Gemengd dubbel: Mej. A. G. Janssen en F. Sprangers-Mevr. M. de Haan en W. Mulder 4-6; 3-6. Mej. A. E. Janssen en H. Leliefeld-Mej. A. van Welsem en H. van Welsem 5-7; 6-3; 6-0. GOOILAND B-SOEST A 1-4 Ook het zaterdagmiddag-team heeft haar overwinningen-reeks in deze 4e competitie-wedstrijd voortgezet. Met uitzondering van de heer Smit wisten allen hun partijen te winnen, ook in valler Faber, die de hr. Kuiphof moest vervangen, heeft zich naar behoren van zijn taak gekweten. Ook hier nog even doorzetten en de vlag gaat in top. De uitslagen waren: Herenenkel: Hr. Teunissen-Hr. Smit 6-3; 6-3. Damesenkel: Mevr. Petersen-Mevrouw Groart 8-6; 9-11; 4-6. Heren dubbel: Hr. Teunissen en Hr. Tjoeng-Hr. Smit en Hr. Faber 3-6; 3-6. Dames dubbel: Mevr. Petersen en me vrouw Teunissen- Mevr. van Mourik en Mevr. Groart 7-5; 1-6; 1-6. Gemengd dubbel: Mevr. Teunissen en Hr. Tjoeng-Mevr. van Mourik en Hr. Faber 0-6; 1-6. SOEST B-'t SPIEGHEL B 0-5 Ook in de thuiswedstrijd tegen het sterke 't Spieghel wisten de Soester junioren geen enkele partij te winnen. Mies Klaus bracht het in haar partij nog het verst door de eerste set te winnen en in de tweede set met 11-10 voor te staan. Ze liet de winst echter glippen en ver loor de 2e met 14-12. Ook de jongens bleken niet opgewassen tegen hun ster kere tegenstanders. Het tweede team heeft vrijdagavond in een zeer spannende wedstrijd een 9-8 nederlaag moeten lijden. De tegenstan der U.V.V. uit Utrecht had echter veel moeite om deze wedstrijd te winnen, hetgeen wel blijkt uit de uitslag. Een zwak gestart S.E.C. werd in de loop van de wedstrijd echter sterker. Door goed honklopen wist S.E.C. zelfs een voorsprong te behalen, maar U.V.V. bleef niet achter en slaagde erin de achterstand in te lopen en deze zelfs om te zetten in een 9-5 voorsprong. S.E.C. wist in de laatste inning nog tot 9-8 te komen, wat de einduitslag bleef. Vanavond speelt het eerste team uit tegen H.C.A.W. in Bussum. Het eerste team heeft tot nu toe alle gespeelde wedstrijden nog gewonnen. Ook U.V.V. 1 heeft dezelfde prestatie geleverd, dus U.V.V. zal de naaste concurrent van S.E.C. 1 worden. Beide teams komen op 2 juni tegen elkaar uit. Afgelopen zondag speelde S.E.C. in Den Haag een toernooi. Celeritas, de orga niserende vereniging, had de uitgenodig de clubs verdeeld in drie poules, S.E.C. speelde in poule B. De eerste wedstrijd werd verloren, maar de twee volgende wedstrijden wist S.E.C. te winnen, vooral in de laatste innings kwam S.E.C. tot een goed te genoffensief en wist de winnende pun ten te scoren. In de laatste wedstrijd moest S.E.C. echter zijn meerdere erkennen in H.B.C. uit Heemstede. Deze ploeg be haalde uiteindelijk de eerste prijs in de poule. Een S.E.C.-speelster werd als beste slagvrouwe van het hele toernooi uit geroepen en kreeg als beloning hier voor een knuppel. Het eerste team moest het zaterdag op nemen tegen The Animals uit Dieren. Vermoedelijk door de cupfinal op de T.V. en de straffe wind hebben veel toeschouwers een mooie honkbalwed strijd gemist. Vooral in de eerste innings bood The Animals zeer goed tegenstand aan S.E.C. maar in derde inning werd de ploeg uit Dieren volledig van het veld gespeeld. Blok kwam door een fout van de cat cher op het eerste honk en wist als een prof. het tweede honk te bereiken. Toen waren er liefst vier man voor nodig om hem op het derde honk uit te maken. Drie van de tegenstander en de scheidsrechter. In deze inning heeft de hele ploeg gescoord behalve Knickenbocker. De vijfde inning werd ontsierd door een obstructie van onze catcher. De scheidsrechter beoordeelde een paar ballen geheel verkeerd en dit was aan leiding dat de catcher van S.E.C. zich geroepen voelde om hem een bril aan te bieden. Reuze leuk voor een cabaret maar behoort op het sportveld niet te gebeuren. Het veldwerk van S.E.C. was zeer goed en het werpen van Allan Harris was zonder meer subliem te noemen. Tussenstanden: S.E.C. 1-0-8-1-4-0-1 15 The Animals 0-0-0-0-0-0-0 0 Werpers: Harris (S.E.C.) 13 x 3 slag, 5x4 wijd en 1 honkslag tegen. Het veld maakte een fout. Prinsen (The Animals) 3x3 slag, -1x4 wijd en 8 honkslagen tegen het veld maakte 11 fouten. Punten: Blok, Bosboom, Prior, Van Mourik en Harris ieder 2 maal. J. Hof man, Murhy, Knickenbocker, Bazur en Kelner ieder 1 maal. Uitslagen van de rst van de afdeling: Terriers-Trekvogels 2-15. Baseball Pals-Drachten 32-3. W.H.S.C.-H.B.C. 2-15. Stand in de 3e klasse B: S.E.C. 4-4-0-8 70-6; Trekvogels 4-4-0-8 48-11; H.B.C. 4-3-1-6 44-21; W.S.C.H. 4-2-2-4 19-35; Baseball Pais 4-1-3-2 44-58; Animals 4-1-3-2 14-30; Terriërs 4-1-3-2 24-40; Drachten 4-0-4-0 5-87. Zondag speelde het tweede team tegen F.A.K. II uit Bilthoven. Het tweede kreeg wederom de beschikking over zijn vertrouwde werper R. Hofman, die steeds een inspiratie is gebleken voor het teamwork. F.A.K. moest het onder spit delven met 10-7. De wedstrijd ging gelijk op hetgeen de tussenstanden laten zien: S.E.C. 1-0-3-5-0-1 10 F.A.K. 2-0-2-1-0-2 7 Werperresultaten: R. Hofman 5x3 slag, 5x4 wijd en 5 honkslagen tegen en S.E.C. maakte 5 veldfouten. Van de Brink 10 x 3 slag, 6x4 wijd en 8 honkslagen tegen en maakte 2 veld fouten. De punten werden gescoord door: R. Hofman, Bosboom, Niehorster en Bal- tus ieder 2 maal en Groenestein en De Roos ieder 1 maal. De jeugd moest eerder op de middag in een eenzijdige wedstrijd het onder spit delven tegen de jeugd van U.V.V. uit Utrecht. Onze jeugd ging met een nederlaag van 21-0 huiswaarts. tv inruilen? vraaa dan naar de nieuwste blaupunkt^ Ook dit jaar heeft Blaupunkt weer een grandioze collectie uitgebracht: bijzonder fraaie modellen in een sublieme vormgeving. De beste raad die wij u daarom kunnen geven: met gezwinde spoed naar uw Blaupunkt dealer.Dat is de man wiens advies goud waard kan zijn. Een Blaupunkt-advies, uiteraard I Vraag hem de oren van zijn hoofd. Hij weet er alles van, van de service organisatie (perfect!), van de technische perfectie (uniek!) en wat u verder maar over Blaupunkt te weten wilt komen. S.E.C. JUNIOREN A—COMMISSIES 1-5 Do revanche voor de 2 weken eerder geleden 2-1 nederlaag van de junioren A tegen de leiding is er niet uitgeko men. De „ouderen" met de uit Terborg over gekomen Menze v. d. Broek namen geen halve maatregelen en wonnen met maar liefst 5-1. Leo van Berkel was de meest schot- vaardige schutter met 4 treffers. De junioren waren wat onfortuinlijk in hun strijd tegen de bestuurders en trainers. Bij een handsgeval in het ju nioren strafschopgebied werd een straf schop toegekend, welke door Commis siedoelman M. v. d. Broek onberispe lijk werd benut. Door Van Berkel, die met zijn rushes nogal eens voor paniek zorgde bij de Junioren werd het 2-0, maar toen Ruttenberg na rust in eigen (bestuursdoel) schoot was de strijd weer open. Een strafschop voor de junioren mocht Kees Dorrestein tot tweemaal toe overnemen, maar geen van beide keren werd het een treffer. Doelman v. d. Broek bleek het doelverdedigen nog niet verleerd. Leo van Berkel switchte nog enkele malen door de defensie van de junioren en had nog driemaal succes. Een goede en prettige strijd, waarbij de mannen van de com missies wel wat geflatteerd wonnen. POLIOTOERNOOI IN BAARN Twee S.E.C. pupillenteams zullen zater dag a.s. in Sportpark ter Eem deel nemen aan het door Baarn en Limvio te organiseren poliotoernooi. JUNIOREN A II OP TOERNOOI De S.E.C. junioren A II zullen zondag a.s. deelnemen aan het door de v.v. Midlandia te organiseren jeugdtoernooi. S.E.C. ZONDAG 2—N.F.C. ZATERDAG 1 Zaterdag a.s., te 3 uur, zal het tweede S.E.C.-elftal aantreden tegen de eerste zaterdaguitgave van N.F.C. Als bijzonderheid kan vermeld worden, dat in het N.F.C.-team speelt de oud- S.E.C. middenvoor Maas Maassen, die in de jaren vijftig met zijn broer Otto zulke grote triomfen boekte in het eerste S.E.C.-elftal. DERDE RONDE BEKERWEDSTRIJD S.E.C.—U.V.V. Het eerste S.E.C.-elftal, dat twee be kerronden overleefde (zeges op Utrecht en Holland), zal in de derde ronde uit komen tegen U.V.V., dat zondag j.1. D.V.S.A. in Amerongen met maar liefst 10-1 sloeg. Een moeilijke opgave derhalve voor S.E.C. om te trachten op deze zeer sterke 2e klasser de derde ronde te bereiken. Het S.E.C.-team zal het zonder Leo van Berkel moeten stellen, die met het vijf de elftal op bezoek gaat in Oberhausen. Aangezien zondag a.s. het veld van S.E.C. zal zijn bezet voor districtshand- balwedstrijden is met LT.V.V. overeenge komen dat S.E.C. en U.V.V. elkaar op zaterdag a.s. te 17.30 uur zullen ont moeten. De ontmoeting is op half zes gesteld aangezien de zaterdagafdeling op za terdagavond a.s. een feestavond in de cantine organiseert en de cantine om acht uur ontruimd dient te zijn. Voor S.E.C. een krachtproef om te trachten tegen het technische U.V.V. een ronde verder te komen. De tegen standers worden iedere ronde sterker. De mogelijkheid is aanwezig, dat het S.E.C.-team zich aan de sterkere te genstander zal optrekken. S.E.C. 5 NAAR OBERHAUSEN Joop Belt en zijn ploeg zullen zaterdag a.s. reeds zeer vroeg naar Oberhausen vertrekken. Om kwart voor negen is de aankomst gepland in de Duitse plaats, waarna één der grootste staal fabrieken in Europa gedurende 3 uur bezichtigd zal worden. Het Soester gezelschap zal uit 25 per sonen bestaan, die zondagavond weer in Soest terugkeren. Tijdens het bezoek aan Duitsland zal het vijfde team een wedstrijd spelen tegen de Alte Herren en hoopt op een revanche voor de in Soest geleden 4-1 nederlaag. S.E.C. ZONDAG 3—SOESTERBERG 2 5-2 Een verjongd S.E.C. 3 team met enkele junioren versloeg Soesterberg 2 met 5-2. Technisch goede voetballers zijn de overgekomen junioren, die, bij enige aanpassing, binnen niet al te lange tijd zich candidaat zullen kunnen stellen voor hogere S.E.C.-teams. Jan van Veenendaal, Bosman en Dor restein bleken zich in de eerste senio renwedstrijd wonderlijk goed te kunnen aanpassen. S.E.C. 3 speelde een goede wedstrijd met de nieuwe doelman Van Rooyen, die weinig werk kreeg. Wim de Vries als vaste speler van dit team hielp de nieuwelingen over de eerste moeilijkheden heen en al spoedig bleek dat de spelers uit de jeugd wel wisten wat men met een bal kan doen. Er kwamen vele openingen en een winst punt was dat men elkaar de kansen gaf. Met rust was het al 3-0 waarbij Bos man succes had gehad en Dik Hooyer in de aanval goede passes gaf. In de defensie moest Dorrestein als spil wel even wennen, maar spoedig kreeg hij vat op de Soesterberg aanvallers. De junioren zullen in de komende toer nooien nog mee spelen en hierna defi nitief tot de senioren toetreden. S.E.C.-ZATERDAG TEGEN POSTHOORN De laatste wedstrijd voor de nacompe- titie van S.E.C.-zaterdag zal zaterdag a.s. in Amersfoort worden gespeeld te gen Posthoorn. De S.E.C.-zaterdag ploeg zal diezelfde avond haar feestavond houden in de S.E.C.-cantine. Zaols bekend zal S.E.C.-zaterdag met haar eerste en tweede team op zater dag a.s. één groot toernooi organiseren r de beide S.E.C.-velden. Deelnemende teams aan dit toernooi zijn behalve S.E.C., Soesterberg, Laren, Kar. Boys en Nijenrodes. Er zijn zo wel voor de eerste als tweede teams prijzen beschikbaar. De zaterdagmiddagspelers worden woensdagavond 24 mei om 20.00 uur weer op de training verwacht. S.E.C. JEUGDTOERNOOI Het S.E.C. jeugdtoernooi strekt zich dit jaar uit over 2 dagen. Op zaterdag 3 juni en zondag 4 juni zullen de spelers van B.D.C., K.V.V.A., Limvio en De Meern gasten zijn in Soest tijdens het jeugdtoernooi. De wedstrijden zullen steeds 's middags, om 1 uur, aanvangen en om ca. half zes geëindigd zijn. Op zaterdag spelen de spelers der vijf clubs in de leeftijden tot 14 jaar en van 14-16 jaar, en op zondag de kleinste voetballers (pupillen 10-12 jaar) en de junioren A tot 18 jaar. De vereniging, welke de meeste punten met haar vier teams weet te behalen, is winnaar van het toernooi. OBERBAYERNFEEST Na het beëindigen van de eerste dag van het S.E.C. jeugdtoernooi zal, om 8 uur 's avonds, het grote Oberbayern- feest van start gaan. De S.E.C. feestvierders zullen bij goed weer het grote terras, dat overdekt wordt voor deze gelegenheid, gaan ge bruiken. Vier grote vaten bier worden in elke hoek opgesteld. Dames zullen wedstrij den houden in houtzagen, terwijl de heren eikaars krachten zullen beproe ven met houtblokken klieven. Er wordt een enorm kampvuur aange legd, zodat zij die last van kou mochten krijgen, zich kunnen warmen. De feestcommissie van S.E.C. zal reeds vanaf maandag 29 mei de voorberei dingen treffen voor de overkapping van het terras. De provo-beweging in Amsterdam heeft zich zelf opgeheven. Niet omdat met het ontslag van de burgemeester het doel zou zijn bereikt, maar waarschijn lijk eerder doordat de leden met hun eigen houding geen raad meer wisten. Volgens ooggetuigen werden er in de hoofdkwartieren van deze troep diver se verdovende middelen gebruikt en doorgegeven. Ook ontdekte de politie er bij invallen herhaaldelijk van huis weggelopen minderjarigen. Ook werd er ruimschoots gelegenheid geboden en genomen tot ontucht. Van alle romantische verhalen en poli tieke snoeverij bleef weinig meer over. De leiders bleken niet meer te zijn dan werkschuwe vagebonden die door de Amsterdamse politie beter als land lopers in de kraag hadden kunnen worden gegrepen, dan te worden be wierookt en geïnterviewd door binnen- en buitenlandse dagbladen. Amsterdam zal nog wel een lastige stad blijven, maat wat ons betreft mag men daar de ordeverstoorders op de zelfde wijze aanpakken als het in onze gemeente zou gebeuren. ls er zeker een naar uw keus Burgem. Grothestraat 30 Erkend zlekenfondsleveranciei Het eerste damesteam van De Duin- kikers heeft vrijdagavond de eerste competitiewedstrijd gespeeld tegen de dames van Woestduin uit Doorn. Het werd een forse zege van de Soester speelsters, die met 8-0 aan de postitieve kant van de score bleven. De Woestduin-dames konden in de aan val geen vuist maken en de nieuwe doelvrouwe, Tineke Thie, die als ver vangster van Ans Jak optrad en zeer goed werk deed, heeft dan ook weinig moeilijk werk te doen gekregen. De Duinkikker-dames togen direct na het eerste fluitsignaal ten aanval en Lily Kok was de eerste die succes had. Zij scoorde 1-0 voor de thuisclub, kor te tijd later gevolgd door de tweede treffer, die op naam kwam van Wil v. d. Brink. Marian Thie bracht kort voor rust door twee fraaie treffers de stand op 4-0. Na de pauze probeerden de dames van Woestduin met afstandsschoten tot suc ces te komen, maar ze vonden doel vrouwe Tineke Thie op hun weg. Ook schoten de gasten enkele keren tegen de bovenlat. Tot doelpunten kwam het echter niet. Wel aan de andere kant, waar Marian Thie voor 5-0 zorgde. Woestduin gaf zich na deze treffer wel gewonnen en de Soester dames hadden niet veel moeite om de stand tot 8-0 op te voeren. Dit gebeurde dank zij doelpunten van Lily Kok en Geraldina Egberts. De laatste benutte een straf- worp feilloos. De jongens-adspiranten van Duinkik kers speelden een voorwedstrijd, die zij met 7-2 van de Vuurse wonnen. De doelpunten werden gescoord door Otto v. d. Bor (4), Koos Wijnmalen (2) en Donald Géval. Voor De Vuurse scoorde Eggo van Leusden twee keer tegen. Vrijdag 26 mei a.s. komt heren 1 van Duinkikkers in het water tegen Posei- don. De wedstrijd wordt in het Soester Natuurbad gespeeld. Ook dez^. gaat vooraf door een jeugdwedstrijd, name lijk tussen de Duinkikkers-meisjesadspi- ranten en de meisjes van Flevo.

Soester Courant | 1967 | | pagina 7