i JUaC SWAGER Voetbalwedstrijden voor uniformfonds Gilde werden groot succes ftfaison Termoïide D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM liaison Termonde ƒ3,95 Officiële mededelingen Soest uw Zomermantel 167,50 Voor het complet van de Bruidsmoeder. Ook voor uw Regenmantel. Nu bok Pipo's PETRA bij snelreiniging fictief" L.T.C. „Soest" 2 kamp ïoenen «VTEMlIIMiS Erkende Auto- en Seooterrijscliool S.E.C.-nieuws K.P.S. IBronswerk I Geen Tempo-winst in derde rit zomercompetitie Klaar terwijl u wacht BEVEROL SMEERSTATION V.V.Z.-nieuws PARTICULIERE REKENING-COURANT Coop. Raifeisenbank Soest. kosteloze rekening-courant Acht pupillenelftallen bij B.D.C. op bezoek Jeugd-handbaltitelstrijd werd begunstigd door mooi weer Soest Damesslips met badstof kruisje. f 3,95. Streeh Dameskousen, W ederopbouwwet Drankwet Ruimtelijke ordening In onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIGT Tegen stilstaande bus gereden Eiermarkt DINSDAG 30 MEI 196T Voor een amusant voetbalspektakel zorgden zaterdagavond op het B.D.C.- terrein de elftallen van de afdeling Soest van de Jonge Boeren- en Tuin ders Bond en van het Groot Gaesbee- ker Gilde. Zij speelden een vriend schappelijke wedstrijd, waarvan de op brengst ten goede kwam aan het uni formfonds van het Gilde. Ruim 200 toe schouwers, onder wie burgemeester mr. S. P. baron Bentinck en wethouder A. P Hilhorst, woonden de wedstrijden bij. Eerst kwamen de huidige elftallen van beide verenigingen in het veld. De J.B.T.B. won dit duel met 8-2. Nog meer plezier dan aan de tien doelpun ten in deze wedstrijd beleefden de kij kers aan het optreden van de vetera- nenelftallen van beide verenigingen. In een lachwekkende strijd, waarin het niet zo nauw genomen werd met de spelregels, kwamen beide ploegen (uiter aard) remise overeen (1-1). De strijd tussen de eerste elftallen leek al spoedig in het voordeel van de J.B.T.B. te worden beslist, toen al na zeven minuten rechtsbinnen Voet uit een voorzet van midvoor Wim Hilhorst inkopte (1-0). Tien minuten later scoor de rechtsbuiten Fried v. d. Breemer 2-0 en in de 31ste minuut werd het 3-0 door midvoor Hilhorst. die spil Ries Brouwer omspeelde. Toch kwam de spanning terug. Het Gilde werd steeds sterker en de druk op het doel van Smink groter. Dat offensief resulteerde dan ook in twee doelpunten. Uit een voorzet van linksbuiten Hen Hagen scoorde Jaap Brouwer 3-1 en even la ter maakte dezelfde speler er uit een hoekschop van Hagen 3-2 van. Na de rust was het echter al spoedig bekeken. Want al had de Gilde-voor- gelijkmaker, tot scoren kwamen ze niet gelijmaker, tot scoren kwamen ze niet meer. De J.B.T.B.-ploeg daarentegen Burg. Grothestr. 36 Telefoon 3332. Voor in wollen wevenit. Pracht kleuren, wel. Eerst maakte midvoor Hilhorst er 4-2 van en Voet schoot zijn ploeg naar 5-2. Hilhorst zorgde voor 6-2 en Wag- ner nam beide laatste doelpunten voor zijn rekening (8-2). Het was een ver diende, maar zeer geflatteerde overwin ning gezien de krachtsverhouding in het veld. In de pauze van deze wedstrijd heeft het publiek zich kostelijk vermaakt om de wedstrijd tussen de veteranen. Na dat de elftallen op het veld waren ver schenen, de scheidsrechter in zwart boerenpak en zijn beide grensrechters in boerenwerkkleding voorop, stelden zij zich aan het publiek voor. Spelers en leiders draaiden zich vervolgens om en zwaaiden ook naar de andere kant, hoewel daar geen mens stond Daarna ging de strijd van start. Er werd niet zo op de regels gelet, maar dat was ook niet de bedoeling. Helaas moesten enkele spelers in het beruchte boekje van de scheidsrechter worden genoteerd en zij zullen er nog wel meer van horen. Het Gilde nam op onver klaarbare wijze een 1-0 voorsprong, on danks dat back Piet Hilhorst (Piet van Arie van Piet van Riek) nog pogingen deed het gevaar te bezweren. Het werd tenslotte toch nog gelijk, al moesten er dan twee strafschoppen aan te pas komen, want de eerste werd niet benut en dat was een tegenvaller voor de scheidsrechter, die iedereen te vriend en de stand gelijk wilde houden. Het einde van deze amusante vertoning kwam nog vrij onverwachts. Toen een speler geblesseerd bleef liggen, renden beide grensrechter-verzorgers om het hardst om hem weer op de been te kunnen helpen. Dat lukte sneller dan iedereen had gedacht, maar het is dan ook niet leuk als je als geblesseerde twee emmers water over je heen ge goten krijgt. Na afloop van de wedstrijden verza melden de leden van beide verenigin gen zich in hotel De Gouden Ploeg, waar de voorzitter van het Gilde, ouderman W. Schimmel, een dank woord sprak aan de deelnemers en aan de J.B.T.B. voor de medewerking. Daar na volgde de prijsuitreiking. J.B.T.B.- voorzitter Hilhorst keek wel op zijn neus, toen hij inplaats van een fraai kleinood een beker van gaas kreeg aangeboden als aandenken aan de strijd tegen het Gaesbeeker Gilde Maar even later volgde dan toch de echte wisselbeker. Nadat voorzitter Hil horst een prachtig dankwoord had ge sproken, bleef men tct laat in de avond gezellig bijeen. VANWEEDESTRAAT 52 SOESTERBERGSESTRAAT 30 De doelman van het Groot Gaesbeeker Gilde-elftal kwam herhaalde malen voor moeilijke situaties te staan. Hier brengt hij in fraaie stijl, die zijn klasse onder streept, redding bij een van de aanval len van de J.B.T.B.-veteranen. Naast de paal (links) grensrechter-verzorger v. d. Lugt. Foto Astra. Door een ruime 6-2 overwinning op concurrent Griffensteyn 3 behaalde het eerste team van de L.T.V. „Soest" af gelopen zondag het kampioenschap van haar afdeling. De heer H. Ebben voerde na afloop na mens het bestuur het woord, waarbij de dames van het Soester team natuur lijk in de bloemetjes werden gezet. Ook de dames uit Zeist werden hierbij niet vergeten. De uitslagen waren: Herenenkelspel: J. H. v. Breukelen-J. Dekker 4-6, 6-4, 0-6. G. W. Geijten- beek-J. Brugman 8-6, 6-0. Damesenkelspel: Mej. Y. Hofman-me vrouw E. G. Teunissen u-6, 6-3, 6-3. Mevr. C. Felix-mej. C. Visser 6-1, 6-0. Herendubbelspel: J. H. v. Breukelen en G. W. Geijtenbeek-J. Dekker en J. Brugman 6-4, 6-3. Damesdubbelspel: Mevr. C. Felix en mej. Y. Hofman- Mevr. E. G. Teunissen en mej. C. Visser 4-6, 6-4, 8-6. Gemengd dubbelspel: Mevr. C. Felix en P. Jansen-Mevr. E. G. Teunissen en J. Dekker 4-6, 6-2, 6-3. Ook het Soester A-team wist door een duidelijke 5-0 overwinning op Thirty All het kampioenschap van haar afde ling in de zaterdag-competitie te beha len. Tevens wist het 2e team met 7-1 Wils kracht aan hun zegekar te binden, zo dat dit team a.s. zondag kampioen moet worden. Een geweldig resultaat. t/> Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (02955) b.g.g. 03498-1951. Ook vrachtwagen- en busrübewtfs. V wordt gehaald en gebracht. Het le team van de L.T.C. „Soest" dat zondag in haar afdeling het kampioen schap behaalde. S.E.C.-PUPILLEN ZEER SUCCESVOL In het door de verenigingen Baarn, Limvio en T.O.V. georganiseerde toer nooi voor pupillen, waarvan de op brengst ten goede komt aan de Polio stichting, waren de S.E.C.-pupillen zeer succesvol. Het eerste en tweede S.E.C.- team behaalden de eerste prijs en dit betekende voor de organisatoren de beste verenigingsprestatie, zodat ook de grote wisselbeker in bezit van S.E.C. kwam. De S.E.C.-pupillen I behaalden 7 pun ten en boekten o.a. de volgende resul taten: S.E.C. I-Eemnes I 1-0. S.E.C. I- Soesterberg' I 2-0. S.E.C. I-Spakenburg I 4-1. S.E.C. 1-Zebra's I 0-0. S.E.C. behaalde 7 punten, terwijl Soes- terberg er 5 behaalde. Zebra's met 6 punten werd tweede. Eemnes en Spa kenburg sloten de rij met I winstpunt. De tweede groep S.E.C.-pupillen werd eveneens eerste, maar moest eerst tot viermaal toe strafschoppen nemen te gen Soesterberg, dat evenals S.E.C. met 7 winstpunten de strijd beëindigde. S.E.C. won. De uitslagen van de S.E.C. pupillen 2 waren: S.E.C. 2-Hees 1 2-0. T.O.V. 5- S.E.C. 2 1-2. S.E.C. 2-Soesterberg 2 0-0. S.E.C. 2-Limvio 5 9-0. Totaal voor S.E.C. 13 doelpunten voor en slechts 1 tegen. Na S.E.C. eindigde Soesterberg met eveneens 7 punten. 3. Hees 4 punten en een gedeelde vierde plaats voor T.O.V. en Limvio met één punt. De wisselbeker dus voor S.E.C. die vóór één jaar het eigendom is van de S.E.C.-jeugd. STRIJD OM T.O.V.-WISSELBEKER Woensdagavond, 2 augustus a.s. zal S.E.C. in Baarn op het T.O.V.-terrein aantreden tegen Eemnes voor het ver krijgen van een beslissing in de strijd in het T.O.V. nederlaagtoernooi van vorig jaar. Zowel S.E.C. als Eemnes wonnen destijds met 8-1 van het Baarn- se team, zodat de prijs niet kon worden uitgereikt. De winnaar van de strijd S.E.C.-Eemnes zal de bezitter worden van de wisselprijs. 2 S.E.C.-ELFTALLEN NAAR HUIZEN Zowel S.E.C. 1 als S.E.C. 2 zullen za terdagavond, 5 augustus a.s. te gast zijn in Huizen bij de vereniging Zuid- vogels in Huizen. Om 6 uur zullen de beide S.E.C.-teams in vriendschappelij ke wedstrijden aantreden tegen Zuid vogels I en II. SOESTERBERG 1—S.E.C. 1 In het kader van de nederlaagwed strijden van Soesterberg I zal het eerste S.E.C.-elftal op zondag 11 juni a.s. in Soesterberg spelen tegen Soesterberg I. Behalve S.E.C. zullen Utrecht en Sae- stum spelen tegen Soesterberg. De ploeg, die Soesterberg de grootste nederlaag toebrengt, wordt winnaar van het toer nooi. S.E.C. is de ploeg die als laatste aantreedt tegen Soesterberg. BESLISSINGSWEDSTRIJD S.E.C. 4V.V.O.G. 3 Zondag a.s. is het dan eindelijk zover. S.E.C. 4 zal op het S.E.C.-veld, om 6 uur, na beëindiging van het S.E.C.- jeugdtoernooi, aantreden tegen V.V.O.G. 3 uit Harderwijk. De winnaar van deze wedstrijd zal zich kampioen kunnen noemen en pro moveert naar de res. 3e klasse. Voor de mannen van S.E.C. 4 de gelegenheid zich tijdens deze week serieus voor te bereiden op deze zo belangrijke wed strijd. OBERBAYERNAVOND EN HULDIGING BESTUURSLEDEN Tijdens de zaterdag a.s. te houden feestavond voor de S.E.C.-familie zal een viertal bestuursleden worden ge huldigd in verband met het feit dat zij 12V2 jaar onafgebroken zitting hebben gehad in het S.E.C.-bestuur. De feestcommissie wil deze bestuursle den eren voor alles wat zij in deze periode voor S.E.C. hebben verricht. Het tot stand brengen van het club huis, dat een zo belangrijke schakel betekent tussen de leden, het oprichten van een honkbalafdeling en daarna softbalafdeling en de vorming van een zaterdagafdeling. Dit zijn slechts enkele voorbeelden van de initiatieven, die de S.E.C.-bestuur ders in deze 12V2 jaar genomen hebben. De feestavond belooft een groot succes te worden. Het overdekte terras zal de bezoekers de gewenste ruimte geven, zodat niet alle activiteiten in de can- tine behoeven plaats te vinden. De wedstrijden in houthakken en andere activiteiten beloven het beste. DRUKKE TIJD VOOR S.E.C.-VETERANEN Voor de S.E.C. veteranen staat in augustus een uitgebreid programma te wachten. Zondag 13 augustus a.s. zal worden deelgenomen aan het toernooi van Ultrajectum in Utrecht. Zondag 20 augustus a.s. het eigen toernooi, waaraan 8 ploegen deelnemen, te weten B.D.C., Baarn, Donar, 't Gooi, A.P.W.C., Ultrajectum en 2 S.E.C.-teams, terwijl op 27 augustus wordt deelgenomen aan het toernooi van B.D.C. POLIOTOERNOOI IN AMERSFOORT S.E.C.-pupillen zullen zaterdag a.s. deel nemen aan het poliotoernooi in Amers foort op het sportpark Nimmerdor. S.E.C. JEUGDTOERNOOI Het S.E.C. jeugdtoernooi met deelne mende ploegen van B.D.C.De Meern, Limvio, K.V.V.A. en S.E.C. gaat zater dag a.s., om 1 uur, op de beide S.E.C.- velden van start en zal zondag 4 juni a.s. worden voortgezet. Vanaf 1 uur tot half zes zullen op de eerste wedstrijd dag de teams van de genoemde ver enigingen elkaar bestrijden in de leef tijden van 12-14 jaar en 14-16 jaar. Zondag komen de leeftijdsgroepen van 16-18 en 10-12 jaar aan de beurt. De vereniging, die in de vier leeftijdsgroe pen in de gespeelde wedstrijden de meeste punten behaalt is winnaar van het toernooi. K.P.S. begint hedenavond aan de 2e helft van de competitie. Gespeeld wordt om 7 uur tegen Bronswerk aan de Biltseweg. De eerste wedstrijd werd door K.P.S. met 1-0 gewonen. Niettegenstaande het regende, waren er toch nog 32 amateurs en nieuwelingen en 10 adspiranten en 1 dame versche nen. De laatsten reden 20 ronden (23 km). Al in de 2e ronde waren 4 ren- nertjes met een lichte voorsprong te noteren, maar 2 jongelui wisten weer aansluiting te krijgen. Na het passeren van de adspiranten en nieuwelingen wist H. Peet even langer te volgen en zo op afstand te geraken. Hij werd winnaar, maar kreeg de waarschuwing dat hij een volgende keer gediskwali ficeerd zou worden. De spurt van het peleton was voor Theo Majoor. Uitslag: 1. H. Peet (Ad.) 23 km 37,20 min. 2. Theo Majoor (T.). 3. H. de Boer (Ad.). 4. H. Blaschke (Ad.). 5. W. v. d. Heuvel (Ad.). 6. J. Veerman (Ad.). 7. Jan Hovius (T.). 8. Joop Schaafsma (T.). 9. Thea Hardeman (Ad.). 10. L. v. d. Kamp (Ad.). Bij de amateurs en nieuwelingen werd er flink aan getrokken. Ook hier al in de 2e ronde een ontsnapping van Win- gelaar en Frans Hulsken zonder succes. Daarna zagen we P. Krijnen nogal ac tief. In de 9e ronde probeerden Jan W. de Lange, J. Boor en R. Vos te ont snappen. Gert de Weerd was de vol gende demarant. Weer zagen wij P. Krijnen een poging wagen. Frans Hulsken in de 20e ronde. Zo ging het door, maar niemand slaag de. In de eindspurt was Frans Hulsken allen de baas. Uitslag: 1. Frans Hulsken (Ad.) 32 ron den (37 km) in 58,33 min. 2. Rik Hees (T.). 3. Cor v. Leijenhorst (T.). 4. Jan W. de Lange (T.). 5. C. Vonk ,Ad.). 6. Cees Albert (T.). 7. Piet Bakker (Ad.). 8. E. Koene (Ad.). 9. Wim Schaeffer (T.). 10. Ries v. Breukelen (T.). 11. Joop v. Leijenhorst (T.). 12. C. v. d. Vee- (T.). Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 Met een enthousiaste jeugd en eenstra- lende zon is dit toernooi een sportief en succesvol voetbalfestijn geworden en hier past een woord van dank aan al len, die er voor zorg droegen dat een ca. 100 jeugdige voetballers weer een fijne voetbalmiddag hebben gehad. Ook dankt het bestuur van V.V.Z. de vereniging B.D.C. en de sportstichting voor de medewerking, dat dit toernooi op het B.D.C.-complex kon plaatsvin den. De uitslagen zijn als volgt: Junioren: 1. T.O.V. uit Baarn, 5 punten. 2. V.V.Z. '49, 4 p. 3. B.D.C. 3 p. 4. Pre- sikhaaf uit Arnhem op. Aspiranten: 1. T.O.V. uit Baarn, 6 pun ten. 2. Presikhaaf uit Arnhem 3 p. 3. B.D.C. 2 p. 4. V.V.Z. '49. 1 p. Voor de winnaar van elke poel was een mooie beker beschikbaar en aan de elftallen, die de 2de en 3de plaats be zetten, werd ook een beker uitgereikt, terwijl voor degene, die de onderste plaats bezette, een herinnerings-medail- le aanwezig was, zodat niemand met lege handen naar huis is gegaan. KLAAS VAN DE VEEN TOERNOOI Hedenavond wordt de eerste wedstrijd in dit toernooi gespeeld tussen B.D.C. en V.V.Z. op het V.V.Z.-terrein en niet op het B.D.C.-complex, zoals andere be richten luidden. Ook de wedstrijd Hees- S.E.C. op donderdagavond en de verlie zersronde en finale op a.s. zaterdagmid dag, aanvang half 3 en ca. 4.15 uur, vinden op het V.V.Z. terrein plaats. Het eerste V.V.Z.-toernooi voor junio ren en aspiranten behoort alweer tot het verleden. Zaterdagmiddag j.1. opende om 1.30 uur de heer Strietman van het jeugdbestuur van V.V.Z. dit toernooi, dat plaats vond op het B.D.C.-complex. S BURG. GROTHESTR,45 TEL:3317 SOESTD'JK Open een bij de Door de steeds grotere toe name van de uitbetaling der salarissen per giro, stelt de Raiffeisenbank U in de ge legenheid een te openen, waarop alle be taling verricht kunnen wor den. Kantoren Kerkplein 9, Soesterbergsestraat 14 en Koninglnnelaan, naast nr. 38. De voetbalvereniging G.V.O. uit Krom menie was zondag met niet minder dan acht pupillenelftallen op bezoek bij B.D.C. G.V.O. maakte z'n jaarlijkse uitstapje en maakte van de gelegenheid gebruik de jeugd ook te laten voetbal len. Omdat er in de buurt geen vereni ging is, die zomaar acht pupillenelftal len kan samenstellen klopte het G.V.O.- jeugdbestuur bij B.D.C. aan en dat re sulteerde in acht wedstrijden. Een week tevoren waren er vier adspirantenelf- tallen uit Krommenie op bezoek. Op vier velden werden de wedstrijden gespeeld, die onder leiding stonden van G.V.O.-jeugdleiders. Op verzoek leidde ook de heer C. Hilhorst een wedstrijd en hij deed dat zeer bekwaam; hij zal in de toekomst dan ook wel meer op de B.D.C.-velden te vinden zijn als scheids rechter. Jammer was het, dat één van de G.V.O.-pupillen bij een val een been brak. Hij werd naar het ziekenhuis Zonnegloren gebracht, terwijl de overi gen hun reis voortzetten naar het Dol finarium („Flipper") in Harderwijk. Nadat de G.V.O.pupil, de 10-jarige Piet Hein, daar geholpen was, kon hij naar huis terug. De voorzitter van G.V.O., de heer Heesbeen, overhandigde de heer P. G. Jansen, jeugd voorzitter van B.D.C., als dank voor de gastvrijheid en voor de medewerking een fraaie zuil met inscriptie als herinnering aan deze dag. Ook mevrouw Jansen werd dank gebracht. Het was een geslaagde dag. De handbalvereniging B.D.C. heeft zich kandidaat gesteld voor de organisatie van de Ned handbalkampioenschappen. De kans bestaat inderdaad dat de Ned. Handbal Bond de Soester vereniging als organisatrice aanwijst gezien de fraaie accommodatie, waarover zij kan beschikken. Bovendien was de organi satie van de gisteren op de S.E.C.-ter- reinen gehouden wedstrijden om de dis- trictstitel jeugdhandbal vlekkeloos. Het programma werd vlot afgewerkt en zo wel deelnemers als officials waren vol lof over de verzorging van het geheel. Bij de dames zegevierde Nilos uit Am sterdam, bij de heren won Attila uit Utrecht. De wedstrijden werden geopend door B.D.C.-handbalvoorzitter C. v. d. Berg, die de deelnemende ploegen verwel komde en spelers en speelsters spor tieve wedstrijden toewenste. Op twee velden werden daarna in totaal negen wedstrijden gespeeld om de districts- titel. Bovendien speelden de herenploe- gen van B.D.C. en Amersfoort een de monstratiewedstrijd, die door Amers foort met 5-6 werd gewonnen ondanks uitstekend keeperswerk van Jan Smee- ing. De uitslagen waren bij de dames: Niloc (Amsterdam)-IJmond (Velzen) 5-1. Spi rit (Utrecht)-S.H.C. (Schagen) 4-3. Spi- fit-IJmond 3-3. Niloc-S.H.C. 10-4. S.H.C.- IJmond 2-6 en Niloc-Spirit 6-1. Door deze resultaten werd de eind stand: 1. Niloc 3-6 (21-6). 2. IJmond 3-3 (10-10). 3. Spirit 3-3 (8-12). 4. S.H.C. 3-0 (9-20). Uitslagen bij de heren: Concordia (Zaandam)-Attila (Utrecht) 2-8. Concor- dia-Aalsmeer 8-4. Aalsmeer-Attila 7-7. Eindstand: 1. Attila 2-3 (15-9). 2. Con cordia 2-2 (10-12). 3. Aalsmeer 2-2 (11-15). Aan de aanvoersters van Niloc en de aanvoerder van Attila bood voorzitter C. v. d. Berg na afloop bloemen aan. Bij de dames gaan Niloc en IJmond naar de strijd om de nationale titel en bij de heren zijn dat Attila en Concor dia. Twee ploegen dus, omdat in het district Zuid B alleen zeven-handbal wordt gespeeld door de jeugd. De .strijd om de Nederlandse jeugdkampioen schappen wordt 11 juni in Velzen ge houden. De strijd in Soest werd begunstigd door fraai weer en de toeschouwers genoten dan ook dubbel. Onder de belangstel lenden was ook het raadslid v. d. Berg, tevens vice-voorzitter van de Stichting voor Lichamelijke Opvoeding en Sport „Soest". Ook het ere-lid van B.D.C.- handbal, de heer N. L. Pouw, gaf van zijn belangstelling blijk. Burg. Grothestr. 36 Telefoon 3332. Voor Kent u ze al? mooi, dun, met elastieke boord. Zéér praktisch. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij voornemens zijn om aan E. C. Higler, Heideweg 73 te Soest, op zijn daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 20 van de Wederopbouwwet, vergun ning te verlenen voor het bouwen van 4 woningen met garages, op het per ceel, gelegen aan het Kerkpad N.Z., ka dastraal bekend gemeente Soest, sectie A, nummer 3651, zulks in afwijking van het bestemmingsplan „Rijksweg". Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een termijn van één week na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele be zwaren schriftelijk bij hen in te dienen. De op de bouwaanvrage betrekking hebbende stukken liggen gedurende die zelfde termijn ter gemeentesecretarie ter inzage. Soest, 30 mei 1967. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat op 23 mei 1967 bij hen is ingekomen een verzoekschrift van J. L. Gans, van be roep vertegenwoordiger, wonende te Soest, om een verlof A in het clubge bouw van het L.T.C. „Soest", van het perceel, plaatselijk gemerkt nr. 1 en gelegen aan de Schrikslaan. Binnen twee weken na de dagtekening dezer bekendmaking kan ieder tegen het verlenen van deze verguning schrif telijk bezwaren bij Burgemeester en Wethouders inbrengen. Soest, 30 mei 1967. De burgemeester van Soest maakt be kend, dat het voornemen bestaat aan J. ter Horst, Nieuweweg 99, alhier, met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, voor de tijd van 3 jaar vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het bestem mingsplan ten noorden van de spoorlijn Utrecht-Amersfoort i.v.m. het uitbrei den v&n een winkelpand op het perceel, gelegen aan de Nieuweweg 99, kada straal bekend gemeente Soest, sectie G, nummer 4066. Alvorens een definitieve beslissing te nemen worden de rechthebbenden op aangrenzende en nabij gelegen gron den in de gelegenheid gesteld binnen een termijn van veertien dagen na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te die nen. De hierop betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn ter gemeentesecretarie afdeling 1, ter inzage. Soest, 30 mei 1967. ls er zeker een naar uw keus Burgern Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier Een bus, van de firma Tensen, be stuurd door J. E. H. T. stond stil op de Nieuweweg bij de halte Bosstraat, hetgeen vermoedelijk niet werd opge merkt door de bromfietser F. M. S. uit Soest, waardoor hij tegen de bus botste. Hij bekwam hierbij een zware hersen schudding en werd per E.H.B.O. zieken auto naar Zonnegloren vervoerd. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 42.000 stuks in prijzen van 11,50 tot 12,60. Middenprijs 12,-20. Prijs per kg 1,94.

Soester Courant | 1967 | | pagina 3