Vroom Dreesmann kocht een enorme kollektie 30.75 29-75 34.75 SWAGER Bijverdienste VROOM DREESMANN Hoge beloning. In onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIGT Gemeente-teams winnen Bedrijfssport-volleybal Kampioenswedstrijden diensthonden Openbare Bibliotheek Courantenb®zorgers(sters) gevraagd tijdens de vakan* fiemaanden. S.E.C.-nieuws Soester Courant heeft van alles zoveel méér! Amersfoort DINSDAG 13 JUNI 1967 VAN WEEDESTRAAT 52 SOESTERBERGSESTRAAT 30 Tricel. Maten 40-50 Koele katoenen gabardine. Maten 42-50 Zorgeloos polyester. Maten 42-48 schoten Van Voskuilen, Van Remmer- de;,, Detmer en De Jong kwam men niet. De zaterdag-combinatie stelde hier eni ge gevaarlijke uitvallen tegenover, voor al door Van Es en Sengers. Bij een van deze aanvallen kreeg de rechts buiten van de Combinatie de bal vrij en via de binnenkant van de paal ver dween 't harde schot in het doel van keeper Kok. Dat was 3-2 voor de Com binatie, welke stand ook de eindstand werd. ls er zeker een naar uw keus Burgem. Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier Het volleyballen in het kader van de Soester Bedrijfssportcompetitie 1967 zit er op. Vrijdagavond zijn de finalewed strijden gespeeld en tot veler verrassing kwamen zowel bij de dames als bij de heren de teams van de Gemeente het best voor de dag. Beide versloegen de teams van Lindner en mogen zich nu een jaar kampioen van Soest noemen. Voor de winnaarsrondes en de finales bestond zeer grote belangstelling, voor al van supporters van de meespelende teams, die de voorronden hadden over leefd. Het weer werkte mee op deze avond en dat leidde ertoe, dat het programma vlot kon worden afgewerkt. Om half S.E.C. 2-COMB. ZATERDAG ELFTALLEN 2-3 Zaterdagmiddag speelden, op het ter rein van K.P.S., de elftallen van S.E.C. 2 en een Combinatie van de Soester Zaterdag elftallen tegen elkaar in een oefenwedstrijd voor het treffen tegen een zaterdagcombinatie uit Baarn. Het leek er aanvankelijk op dat S.E.C. 2 in deze Combinatie een makkelijke te genstander zou vinden, want men ging direct al met vlotte aanvallen van start. Na enige schermutselingen voor het doel van de combinatie was het Van Beek van Hees, die moest redden op de doellijn, na een schot van Van Breuke- len. Na 15 minuten spelen was het weder om De Jong, die met een hard schot keeper Pauw van V.V.Z. op de proef stelde, maar de keeper hield dit schot schitterend. Toen begonnen de spelers van de Com binatie beter samen te spelen en de achterhoede van S.E.C., met Abbel en Van Remmerden aan het hoofd, kregen menige moeilijke situaties te verwer ken. Het was keeper Kok, die zijn ta lenten in het S.E.C.-doel kon demon streren. Toch was het S.E.C. dat het eerste doelpunt maakte na een snelle combi natie tussen Van Breukelen en Lenar- duzzi. Deze gaf een voorzet op maat en het was linksbuiten Reijnders die hard inschoot. Even daarna was het Voskui len, die zijn schot zag terugspringen van de paal en het was weer Reijnders die scoorde. Dat was 2-0 voor S.E.C. Direct daarna werd het 2-0 doordat Van Es zich vrijspeelde en scoorde. En kele minuten later speelde Sengers zich op rechts vrij en uit een moeilijke hoek zag hij kans om te scoren. Dit beteken de 2-2 en met deze stand kwam de rust. Na rust was het een saaie partij voet bal, waarbij S.E.C. goed op elkaar in gespeeld bleek te zijn. Met vlotte aan vallen ging men op het doel van kee per Pauw af, maar verder dan harde zeven al werd de eerste wedstrijd ge speeld, tussen de dames van Hollandia 2 en Lindner 1. Beide teams waren in de poule gelijk geëindigd en ook de setcijfers waren precies gelijk, zodat nog een wedstrijd nodig was om uit te maken welk team naar de finale wedstrijden zou overgaan. Lindner won deze ontmoeting verdiend met 7-15. De uitslagen van de winnaars rondes zijn: dames: Pribor-Hollandia 1, 4-15; Gemeente-Lindner 1, 17-15. Hier blijkt wel uit, dat het danig heeft gespannen in deze finalewedstrijd en dat de Gemeente-dames de overwinning niet cadeau hebben gekregen. Ze kwa men tenslotte met de hakken over de sloot. De eindstand werd door deze resultaten als volgt: 1. Gemeente; 2. Lindner 1; 3. Hollandia 1 en 4 Pribor. Bij de heren werden de volgende re sultaten geboekt: Howson-Foxboro, 15-13; Van Kooij 1-Gemeente, 11-15; Stam-Lindner, 15-10; Gemeentewerken- Van Kooij 3, 15-12; Howson-Stan., 9-15; Van Kooij 1-Gemeentewerken, 15-11; Foxboro-Lindner 7-15; Ceramiek 1-Van Kooij 3 15-4; Howson-Lindner, 13-15; Foxboro-Stam, 15-9; Gemeente-Lindner, 17-15; Van Kooij 1-Van Kooij 3, 15-8; Gemeente-Gemeentewerken, 12-15. Ook hier werd het team van de Ge meente kampioen; Lindner werd twee de, Stam derde en Van Kooij 1 eindig de on de vierde plaats. Het volleybal stond deze avond op goed peil en de toeschouwers leefden harts tochtelijk met de verrichtingen van hun favorieten mee. Er was veel sfeer op de terreinen van de Soester Volleybal Ver eniging, die dit zo geslaagde onderdeel van de Bedrijfssportcompetitie op uit stekende wijze had georganiseerd. Op de Basis Kamp van Zeist te Soes- terberg hebben de kampioenwedstrijden voor diensthonden der Koninklijke Luchtmacht plaatsgevonden. Deze kam pioenschappen waren voorafgegaan door een reeks selectie wedstrijden op ver schillende onderdelen van de Konink lijke Luchtmacht. De acht winnaars van deze voorwedstrijden trachtten tijdens de kampioenschappen de door de Be velhebber der luchtstrijdkrachten be schikbaar gestelde wisselbeker voor de beste diensthond te veroveren op de kampioen van het vorige jaar, de dienst hond Ronnij, geleider de dienstplichtig korporaal G. van Lanen van de Basis Kamp van Zeist. Honden worden in de Koninklijke Luchtmacht ingezet bij de bewaking van de onderdelen waar zij een goede aanvulling vormen voor de menselijke oplettendheid en speurzin van het met de bewaking belaste personeel. De ge leiders van de honden zijn meestal be roeps-personeelsleden, hoewel tegen woordig ook sporadisch een enkele dienstplichtige de functie van honden geleider bekleedt. De deelnemers aan deze kampioen schappen waren van heinde en ver sa mengekomen om in eerlijke rivaliteit te tonen waartoe hun hond op het ge bied van de normale bewakingstech niek, zoals b.v. de oefeningen waarbij een indringer in de bossen dient te worden opgespoord en op dat van de dressuur, waartoe de gehoorzaamheids oefeningen behoren, in staat waren. Na een zeer interessante en mooie strijd kwam tenslotte de Sergeant der eerste klasse L. Smits van de vliegbasis Vol- kel als winnaar uit de bus. De Generaal-Majoor G. W. de Zwaan, Sous-chef van de Luchtmachtstaf, die een gedeelte van de wedstrijd had bij gewoond, reikte na afloop de wisselbe ker benevens enkele andere prijzen, voor verschillende onderdelen van deze wedstrijd beschikbaar gesteld door com mandanten van de Koninklijke Lucht macht, aan de winnaars uit. Van Weedestraat Boeken voor de feestdagen. Volkers, De vijf sterretjes van Bethlehem. Toen het begon te lichten; nieuwe bundel paasverhalen. Bruyn, Sinterklaas zet zijn schoen. Studieboeken. De vanouds vermaarde Enkhuizer almanak. Van Baaren, Mensen tussen Nijl en zon. Born- kamm, Jezus van Nazareth. Statis tische zakboek 1966. Viersen, Jon ker en Stoffer, De belasting-almanak 1967 van „Elseviers-weekblad". For- bes, Vijftig eeuwen olie. Van Praag, Psychologische encyclopedie. Jacobi, De psychologie van C. G. Jung. Van Praag, De kunst van het opvoeden. Snijders-Oomen, Spelend voor Gods aangezicht. De Vries, Kleine bloemp jes der vreugd. Menningcr, Wij en de wiskunde. Kuehn, De wereld der oneindigheid. Burger, Galileo Gali- lei. Dieren-encyclopedie voor ieder een. MÖhres, Kevers in kleur. He rald, De wereld der dieren; vissen. Zweeres, Naar Rijke vogelgebieden. Schenk, De mens; gisteren, heden, mor gen. Nilsson, Het grote wonder. B~ckmann, Ziekte en gezondheid. Holthausen, Nederlands hoorn van over vloed. Daglish, Onze huisdieren en wat u van hen weten moet. Hoede- man, Aquariumvissen-encyclopedie. 2 dln. Verkeerscode. Schwarzler, De radio-amateur aan het werk. Lings- ma, Gids voor de Deltawerken. Stib- be, Kreta en Mykene. Honderdvijftig jaar Nederlandse kunst. Theile, Kunst in Afrika. Dorgelo, Modern Euro- pean architecture. Blake, Le Corbu- sire. Grimm, Rafaël. Hempel, Ja panse houtsneekunst. Koonings, Ne- gentiende-eeuws zilver. Keiler en De Lange, Theater in de tijd. Bult huis, Geschiedenis van het poppenspel in Nederland. Franquinet, Jules Ver- ne en zijn wonderreizen. Lavrin, Leo Tolstoj. Van Leeuwen, Drie vrien den. Hermans, Een landingspoging op Newfoundland. Miniaturen; een bundel kleine vertellingen. Nabokov, Lente in Fialta. Sesam atlas bij de wereldgeschiedenis. Sesam nieuwe geïllustreerde wereldgeschiedenis. 8 dln. J. Evans, Leven in de Middeleeuwen. Catalani, Waaiers. Scullard, Klei ne Atlas van de antieke wereld. Lessing, De „Odysee"; foto's met ver zen van B. Aafjes. Woodhead, Kunst en beschaving der West-Grieken. Guerdan, De dogenstaat Venetië. Wansink en Wels, Zeven pijlen, negen pennen. Timmers, Atlas van de Ne derlandse beschaving. Smedts en Troost, De lange nacht. Het grote Beatrixboek. Kuijk en Van Veen, De heer en mevrouw van Vollenhoven. Veer, Daendels. Spaans-van der Bijl, T. Josephine en Beauharnais, 1763- 1814. Haslip, Elizabeth. Huizinga, Internationaal aardrijkskundig woor denboek. Nieuwe Winkler Prins at las. Levron, Madame de Pompadour. Watson, Het oude China. Wen- tinck, Torens, tempels en taveernen. Gids voor de Nederlandse kastelen en buitenplaatsen. Heitling, De Achter hoek. Van Tricht en Oldambt, Insa- lata Italiana. Turkije. OVERGANG NAAR SENIOREN. De heren G. Bosman en C. van Dorre- steijn, die dit jaar zijn overgegaan van de junioren A naar de senioren van S.E.C., zijn toegetreden tot de jeugdcommissie. De heer C. N. Wildenburg, die zich reeds beschikbaar had gesteld om een van de vacante plaatsen in te nemen in het S.E.C.-bestuur, heeft zich bereid ver klaard om zitting te nemen in het jeugd- bestuur. WAARNEMING SECRETARIAAT S.E.C. In verband met vacantie van de S.E.C.- secretaris zal het secretariaat vanaf 17 juni tot en met 10 juli worden waar genomen door de heer W. van Dijk, Schrikslaan 62, tel. 4825. VOETBALPOOL. Deze week zal de laatste toto plaats vinden. Toto 51. Alle S.E.C.-poolers worden geadviseerd zich tijdig te laten registreren bij de bekende adressen. S.E.C. I. Voor het komende seizoen heeft S.E.C. de K.N.V.B. opnieuw verzocht in de Utrechtse afdeling te mogen uitkomen. FEESTAVOND. Wederom wordt in de S.E.C.-cantine een feestavond gehouden. Ditmaal ter gele genheid van het behaalde kampioen schap van het 4de elftal. Tot deze avond hebben de spelers van het 4de elftal de spelers van het 6de elftal uitgeno digd, daar de spelers van de overige elftallen hun feestavond reeds hebben gehad. Meer gegeven^ over deze feest avond volgen in ons nummer van Vrij dag a.s. SOESTERBERG I—S.E.C. I 1-5. Zondagmiddag speelden Soesterberg en S.E.C. de laatste wedstrijd in het neder- laagtournooi van Soesterberg. Beide voorafgaande wedstrijden waren in een overwinning voor Soesterberg geëindigd, zodat S.E.C. aan een 1-0 overwinning voldoende had. S.E.C. startte direct al met enige forse aanvallen, maar het leek er niet op dat Soesterberg een gemakkelijke te genstander zou worden. Dit veranderde echter snel toen de Soesterbergse spil een schot van Aal- bers van richting veranderde en de bal onhoudbaar voor de keeper in eigen doel schoot. Nadat een prachtig schot van Van Ber- kel op de doellijn werd gered door de linksback was het na ongeveer een half uur Dorresteijn die uit een scrimmage voor het Soesterberg doel wist te sco ren. Dit betekende 2-0 voor S.E.C. Hierna leek Soestreberg wakker ge schud, want verschillende aanvallen op het doel van S.E.C. konden slechts met grote moeite door doelman Van Essen en zijn medeverdedigers tot een goed einde worden gebracht, hetgeen wel enige corners voor Soesterberg oplever de. Na de rust was het al vrij snel rechts buiten Dorresteijn, die met een hard schot via de handen van de keeper voor 3-0 zorgde. Hierna wist Soesterberg uit een vrije schop op de rand v?n het strafschopge- b ed voor 3-1 te zorgen. Het was echter S.E.C., dat opnieuw in de aanval ging en het was Van de Broek die Van Veen vrij wist te spe len en deze laatste scoorde voor S.E.C. (4-1). Direct hierna was het 5-1 door Van de Broek. Soesterberg werd hierna geheel in de verdediging gedrongen „maar tot doelpunten kwam men niet meer. zoiiierjaponnen van tot 30.75 Met deze overwinning behaalde S.E.C., na vorige week de Klaas van Veer. bo kaal te hebben gewonnen, opnieuw de eerste prijs in een toernooi. Vederlicht Diolen. Maten 40-46 Tricel met permanent plissé- garnering. Maten 40-48 Luchtige zomerse Tricel. Maten 42-48 Aanmelden: Van Weedestraat 29A, telefoon 2566. Geheel gevoerd.

Soester Courant | 1967 | | pagina 9