18,50 TOM OKKER Voor uw vakantie J. Hoppenbrouwers 79 ct. 98 ct. óók'* MARCHAL HAARMODE Failliete boedel in Cairo „Sgt. Peppers lonely Hearts Club Band" „DE GOUDEN SNAAR" SOESTERBERG VOLVO - Veilig ZWART KIJKEN OF LACHEN Succes op Wimtledon van belang voor zijn contracten Tom Okker: laatste 16 zeker mogelijk OPREIS Weekend-shirts Polo-Pulls Truien Sweaters Zwembroeken Shorts HALF ZWARE SHAG Winkeldiefstal Gei-o Zilduro FESTI, Nr. 75C Fa. Spijker „The Red Stars" De „tuinman" had meer op zijn geweten 13 gloodnienwe Beatle-nummers stereo - mono Steenhof f straat 15 Medische dienst Examens Naar middelbare scholen Soesterbergse bejaarden gingen uit Uw succes is onze reclame Auto- en Vrachtwagen rijschool D. ENGEL PARKGARAGE A. v. d. Hoef Ruitenvernieling Benoemd Medische dienst PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten VRIJDAG 23 JUNI 1967 Op 26 juni begint het grootste tennisspektakel van het jaar weer: Wimbledon, een begrip in de hele tenniswereld. Tot en met 8 juli is in Londen het neusje van de tenniszalm uit de hele wereld by elkaar. Wimbledon heeft mooi weer nodig en dat niet alleen om de tenniswedstrijden te kunnen spelen, maar evenzeer om de altijd aanwezige Engelse upper-ten de gelegenheid te geven zich te laten zien in de zomermode van 1967 of van 1900, al naar gelang de leeftijd. Aardbeien met ijs of slagroom vormen de meest ge liefde en traditionele lekkernij op dit tennisfeest bij uitstek. Voor onze succesvolle landgenoot Tom Okker wordt het Wimbledon-toernooi dit jaar heel belangrijk. Hjj kan doorstoten naar de top op wereldniveau of, zoals de laatste paar jaar, daar net onder blijven. „M'n resultaten waren dit jaar in het voorseizoen niet zo daverend." zegt Tom Okker, „maar 't gaat steeds beter. Ik reken er helemaal niet op, dat ik Wim bledon zou kunnen winnen, maar tot de laatste 16 moet ik wel kunnen door dringen en dan hoop ik heel sterk op het halen van de kwart- of halve finale. In de dubbels met Trudy Groenman en Ray Ruffels (Australië) heb ik wel ver trouwen. Vooral met Ray heb ik veel geoefend de laatste maanden." carbovit tegen maag- en darmstoornissen. MUGOUH (reukloos) ter voorkoming van muggebeten. Okker heeft het al eerder gepresteerd om tot de laatste 16 te komen in het heren enkelspel op Wimbledon. Dat was twee jaar geleden, toen hij met Trudy Groenman plotseling tot de halve finale verzeilde in het gemengd dubbelspel, in 1965 de meest verrassend omhoog ge schoten combinatie. Vorig jaar lukte het hem niet zo best, toen werd hij na een prachtige partij die ongeveer twee en een half uur duurde, uitgeschakeld door een Fransman. badstof-velours v. Weedestraat 80-82 - Soestdijk De zwakte van Tom Okker was voor heen zijn conditie, maar die is in het afgelopen jaar sterk verbeterd. Vroeger verloor hij bijna altijd de partijen waar in meer dan drie of vier sets moesten worden gespeeld. De tengere Haarlem mer raakte dan in de laatste sets de controle kwijt, die voor het top-tennis van zoveel belang is. Dit seizoen heeft hij al verscheidene partijen gewonnen waarvoor vijf sets nodig waren. Vooral daardoor staan de kansen van Tom Ok ker er beter voor dan in enig ander jaar. Breder top Op nationaal niveau wordt Tom Okker alleen bedreigd door de sterke Jan Ha- jer, die echter de verfijnde techniek en de snelheid van Okker niet heeft. Ook Jan Hajer is door de organisatoren van het toernooi goed genoeg bevonden om zonder voorwedstrijden mee te doen. Dat geldt eveneens voor de dames Trudy Groenman, Betty Stöve, Lidy Jansen- Venneboer, Ada Bakker en Astrid Suur- beek, alsmede Els Veentjer-Spruyt. De Nederlandse top is bij de dames wat breder dan bij de heren, maar het is verheugend dat voor het eerst sinds de dagen van dokter Van Swol (omstreeks 1950) ons land weer een kwalitatief goe de afvaardiging heeft. Het stijgende niveau van het tennis in ons land wordt ook wel aangetoond, SIN ASSNIPPERS. Frisse sinas en pittige cho colade. De bekende kwali teit. 200 gram FRUIT NAPOLITAINS. Extra fijne frui kauwbon- bons, verpakt in kleurig staniol. Deze week 2 zak jes. 200 gram VENDE BISCUIT. Café-noir cocosbiscuit en mokkawafels. Zoek maar uit. Per pak 59 ct. VROOM S DREESMANN door het feit, dat de Koninklijke Neder landse Lawn Tennis Bond o.m. de jonge tennissers Peters Soeters en Nick Fleury kon inschrijven, die ook al direct tot het grote toernooi zijn toegelaten. „Amateurs" Voorlopig staat Tom Okker echter nog op een wat eenzaam hoog peil in onze vaderlandse tenniswereld. Daarom is voor hem het succes in Wimbledon zo belangrijk. Hoewel de tennissers op Wimbledon al lemaal amateurs heten te zijn, verdie nen zij aardig aan hun sport. Tom Ok ker vraagt 1700,als hij voor een toernooi of een demonstratie wordt uit genodigd en daar komen de verblijf kosten bij. Als hij op Wimbledon enkele tegenstanders van naam weet te ver slaan en tot minstens de kwart finale komt, die dokter Van Swol in 1948 als eerste Nederlander ook haalde, kan hij nog heel wat gunstiger contracten voor het komende seizoen afsluiten. De 23-jarige Haarlemmer traint hard om zover te komen. Elke dag staat hij vier tot zes uur op de baan en daar komt de conditietraining dan nog bij. Geweldige ervaring Wat Tom Okker van al dat reizen en trekken door de hele wereld als tennis- artiest vindt? „Nou, 't is geweldig, dat ik door de ten- nisbond in de gelegenheid ben gesteld om al die ervaring in het buitenland op te doen. Anders zou ik nooit zover zijn gekomen en gelukkig vonden de mili taire autoriteiten het ook goed, dat ik bleef tennissen om op die manier Ne derland in het buitenland te vertegen woordigen. Het legt je natuurlijk wel verplichtingen op, maar 't tennis is een deel van m'n leven geworden. Als ik uitgerangeerd V tv.'.:/.,... 50 gram f 1,25 SCHR1KSLAAN 19 SOESTDIJK TELEFOON 3990 goed in de maatschappij terecht te ko men breed genoeg, ook al door die in ternationale ervaring. Je krijgt vooral veel goede kennissen, die later van be lang kunnen zijn. Wat ik dan word weet ik nog niet pre- cies. Sportleraar of sportjournalist zou ben als top-tennisser is m'n basis om ik best willen, of zoiets." De zieligste figuur van dit ogenblik is Gamal Abdel Nasser, president van wat dan altijd nog trots maar zonder reden de Verenigde Arabische Republiek heet, maar niet meer is dan Egypte - thans minus de Sinaï-woestijn. Het lijkt er wel op, alsof hij geen oor log wilde en ook niet verwachtte. Het opnieuw sluiten van de Straat van Ti ran was voor hem kenelijk een diplo matiek offensief dat zijn tanende glans van grote Arabische leider weer wat moest oppoetsen. En hij dacht te kunnen zegevieren zonder dat de Israëli's naar de wapens grepen. Het gedrag van pre mier Esjkol in de eerste tijd kan hem ook in die mening hebben gesterkt en waarschijnlijk werd Nasser al door spijt bevangen toen Mosje Dajan in Tel Aviv de portefeuille van defensie overnam. De strijd kwam, waarvan hij tevoren wist dat hij hem niet kon winnen. In plaats van de daadwerkelijke hoop waarop hij in de oorlog wellicht nog hoopte van de zijde van de Sowjet- Unie, krijgt hij alleen - nu dat er niet zoveel meer toe doet - kolossale Rus sische bijstand in de V.N. Dat kan de afwikkeling van de zaak misschien wat minder pijnlijk maken, maar hij heeft kwellender problemen. Al voor de eenweekse oorlog was Egyp te bijna failliet. De verschuldigde te rugbetaling aan het Internationaal Mo netair Fonds is al maanden over tijd. Dit fonds kan niet meer doen, maar probeerde een aantal New Yorkse ban kiers in te schakelen voor een ingewik kelde financiële transactie die de basis kon zijn voor een nieuwe lening aan Egypte. Door de oorlog is hiervan voor lopig niets terecht gekomen. Het steenrijke Koeweit heeft aan Cairo weliswaar een kwart miljard gulden geleend maar dat is minder dan het nu gesloten Suez-kanaal in een kwartaal opbrengt. De totale Egyptische buiten landse schuld is al meer dan zeven mil jard gulden en het komt wellicht dicht bii de tien miljard als de Sowjet-Unie toch nog betaling verlangt van de in de strijd verloren gegane tanks en vlieg tuigen. Oorlog is een dure sport. China heeft een druppel op de gloeiende plaat ge stort, maar dat is niet meer dan een propagandagiftje dat geen zoden aan de dijk zet. Moskou wil soepel zijn met graanleveranties, maar kan niet genoeg leveren om de hongersnood geheel te voorkomen. Er zal ook nog Amerikaans of Canadees graan moeten komen, te betalen in dollars, die Egypte niet heeft. Intussen staan door sluiting van het Suez-kanaal de voornaamste staatsin komsten stil. Er is nu een enorm kost baar project bijgekomen doordat de na gelaten betrekkingen van de vele ge sneuvelden moeten worden gesteund en de verzorging van de vele vluchtelin gen en invalide geworden militairen is ook al weer een belasting van het bud get. Dan voert Nasser nog een dure oorlog in Jemen. Bovendien is het bouwen van de Aswandam - hoog nodig om het toch al schrale landbouwareaal wat uit te breiden in een hongerig land - on danks giften toch nog een kostbare zaak. Tenslotte is Egypte doende met industrialisatie, wat eerst investeringen betekent voor de baten gaan vloeien. Zonder hulp zakken de Egyptenaren nog dieper weg in de misère, maar wie zal helpen. De U.S.S.R. zal ook niet po pelen om roebels In een bodemloze put te gaan werpen. Amerika en Engeland zijn er al een tijdje mee opgehouden. Frankrijk ziet er wellicht een politiek belang in, maar heeft er gewoon niet genoeg geld voor. De bemiddelde Arabische broedervol ken voeren de broederschap nooit zo ver door dat ze elkaar uit de financiële put halen. Het schijnt dat Nasser, om althans een gat in de schatkist te dich ten, een eind wil maken aan de strijd in Jemen. Dat wil zeggen: de imam en zijn strijders de zege gunnen. Maar dat is niet genoeg. De enige die hulp zouden kunnen bieden, zijn de Verenigde Naties, die echter nog niet toegekomen zijn aan het bespreken van dit probleem. Zij zouden er op toe kun nen zien dat de hulp niet wordt belegd in tanks en bommenwerpers en ze zou den diverse maatregelen kunnen af dwingen om de hulp ook nog zo effec tief mogelijk te laten zijn. Dat is dan niet alleen om de Egypte naren te redden voor de gevolgen van een financieel-economisch zowel als po litiek wanbeleid (dat al vóór Nasser trouwens is begonnen), maar ook om te voorkomen dat de verpauperde Egypti sche massa's zich weer propaganda voor een heilige oorlog e.d. laten verkopen als vervangmiddel voor brood. De 15-jarige J. G. B. L. uit Amster dam werd in de supermarkt van Albert Heyn, aan de Van Weedestraat, alhier, op heterdaad betrapt bij het stelen van een zak drop. Nadat zijn ouders hiervan in kennis waren gesteld, mocht hij zijn weg naar huis vervolgen. Horloger - Juwelier Opticiën Soesterbergsestraat 26, telefoon 2982. HERENTEAM VAN DE STARS PROMOVEERT Het is het eerste herenteam van de Soester basketballvereniging „The Red Stars" gelukt om in het tweede jaar van zijn bestaan te promoveren. Na in het eerste jaar tweede te zijn gewor den, werden de heren dit jaar weer tweede, maar veranderingen in het pro motiereglement gaven Red Stars de gelegenheid de 2e klasse te verlaten en te verhuizen naar de le klasse-A, dis trict Utrecht. Het behalen van het kampioenschap van de le klasse geeft recht tot deel name in de regionale competitie. Dit is een bijzonder groot succes voor de nog jonge voorzitter, de heer R. Valk, zelf speler van het eerste team, die twee jaar geleden is overgegaan tot de oprichting van deze vereniging. Ongetwijfeld zal Red Stars het in deze afdeling moeilijk krijgen en niet elke wedstrijd zo makkelijk winnen, maar het spelpeil zal er echter in hoge mate door verbeterd worden. Het is zeer jammer, dat Red Stars niet de kans heeft zich voor eigen publiek te tonen en altijd genoodzaakt is naar recht of Amersfoort te reizen, maar toch hoopt het dit in de nabije toe komst te kunnen doen. Voorts heeft Red Stars plannen vol gend seizoen met een damesafdeling te beginnen. De plannen zijn al in een vergevorderd stadium. Deze plannen zijn echter alhier dan te verwezenlijken indien de vereniging be schikt over voldoende kader. Het bestuur doet daarom een dringend verzoek aan sportvrienden, die geïnter- resseerd zijn in basketball te leiden of te begeleiden, zich in verbinding te stel len met de voorzitter, Vinkenweg 39, alhier. Het gaat hier dus om ouderen, die zelf niet meer spelen, hoewel dit niet noodzakelijk is. Onlangs heeft het juniorenteam van Red Stars de juniorenkampioen van Utrecht in Soest mogen ontvangen. Deze ploeg, Taveno, was met twee pun ten verschil boven Red Stars geëindigd. In een prachtige en sportieve wedstrijd heeft Red Stars deze vriendschappelijke ontmoeting met 64-62 gewonnen. De reactie van Taveno was: „Het is altijd Red Stars, die ons de grootste te genstand biedt". Wij schreven in onze vorige editie over de „tuinman" die een bewoner van de Prins Bernhardlaan honderd gulden af handig had gemaakt als voorschot op door hem te verrichten tuinwerkzaam- heden, waarna hij niet meer op kwam dagen. Er kwamen de laatste tijd hier en in de omtrek meerdere meldingen binnen van oplichting. Onze lezers herrinne- ren zich nog wel de oplichting van enige weken geleden bij de firma S. aan de Soesterbergsestraat. Dergelijke feiten werden ook gepleegd in Amersfoort, Hilversum, Baarn, De Bilt, Bussum en Apeldoorn. De gezamenlijke politie van Soest, Baarn en Amersfoort stelde daarom een onderzoek in en door het tonen van een foto van de bewuste „tuinman", C. M. uit Amersfoort, bleek dat alle feiten door M. werden gepleegd. Bij huiszoeking in Amersfoort werd een voorraad door oplichting verkregen voorwerpen aangetroffen tot een waar de van ruim twee duizend gulden. Dokter A. Th. M. Splinter, Amersfoort- sestraat 3, Soesterberg, tel. 03463-1432, neemt in het a.s. weekeinde de dienst waar voor de artsen A. J. W. Hage- doorn en J. C. Lucas, bedien te Soes terberg, W. F. van den Helm te Huis ter Heide en L. H. Brandt en D. J. R. Jellema, beiden te Den Dolder. Voor het mulo-examen A zijn geslaagd H. W. Dekker, A. J. Rolie en E. Viert- veinen; voor de mulo-diploma's A en B en tevens voor het middenstands diploma J. G. J. Gijtenbeek. De volgende leerlingen van de vier Soesterbergse lagere scholen werden toegelaten op scholen voor middelbaar of voorbereidend Hoger onderwijs. Chr. Lyceum Zeist: Linda Poublon, An neke Venema, Dicky Drenth, Jan Hei- tink, Meindert Kooistra, Fred Ouwer- kerk, Kees Plug, Hans Wels, Jaap van Vondel. M.M.S. O.L. Ter Eem Amersfoort: An- nelies Luyf, Lidewijn Koeken, Astrid Veen, Ans Preusser. Constantijncollege Amersfoort Wijnand van Nieuwenburg, Martin Bloem, Peter Bremer (H.B.S.) en Marcei van Hinten (Gymnasium). St. Gregorius Havo-Mavo Utrecht: Paul Hoyer, Jan Hoffmann, Alex Knoops, Jos Sukkel. Lyceum Katwijk de Breul Zeist: Cees van As en Jac. van Houtert. Rijks M.M.S. Amersfoort Jos Vrieze. Openb. Lyceum Schoonoord Zeist: Ma- rian Stomp, Ingrid Smitz, Willeke West broek, Karin Stomp. Anneke Klaver, Coby van Esseveld, Jan Dekker, Ronnie Bakker, Theo Arts, Peter van Rijswijk. Amersfoorts Lyceum: Frances Bakker en Max Visser. Onder leiding van mevrouw Jagers hebben de bejaarden van de r.k. be jaardensociëteit woensdag een mooie uitgaansdag gehad. Bij heerlijk zomerweer vertrok reeds vroeg in de morgen een autobus met een opgewekt gezelschap over Zeist, Driebergen, Amerongen en Rhenen naar Arnhem, vervolgens naar Oosterbeek en Sonsbeek, waar koffie werd gedron ken en een mooie wandeling werd ge maakt. In restaurant „De Paardestal" in Elle- com werd gedineerd in De Steeg wer den de prachtige Bosbaan valleien be zocht. De terugtocht ging over Apeldoorn in de richting Zeist en het was diep in de namiddag toen men weer in Soesterberg arriveerde en in het verenigingsge bouwtje bij de Katholieke Kerk uit stapte voor het gebruiken van con sumpties. Hier bracht de heer Grünerwald dank aan mevrouw Jagers en het bestuur van de sociëteit voor deze mooie dag. Na afloop volgde nog een tractatie in café 't Centrum. Bosstraat 5. telefoon 2543 en Kerkstraat 61. telefoon 6621. Baarn Reeds vanaf 9.985, Telefoon 02954-2323 Amallalaan 19/21 De ruiten van het Kompostbedrijf aan de Maatweg waren het doelwit van drie jongens, W. R. v. L., (12 jr.), G. D. W. (11 jr.)» en E. L. (12 jr.), allen uit Baarn. De ouders van de jongens zullen de totale schade, ongeveer negentig gulden, moeten vergoeden. Wegens vertrek van mej. M. G. Huig- sloot is per 1 augustus a.s. benoemd tot hoofd van de Maria Kleuterschool aan de Mariastraat mej. C. M. C. Bo- gaerts. Dr. Holtrop, president van de Neder landse Bank, is van het financieel-eco nomisch tapijt verdwenen. Hij is daar vele jaren een vooraanstaand strijder geweest voor een gezonde gulden. Jaar op jaar heeft hij gewezen op de eco nomische gruwel en onrechtvaardigheid van de inflatie. Men heeft hem daarom verguisd en als een zwartkijker uitge kreten. Maar nimmer is deze figuur omgevallen om door fraaie uitspraken populariteit te verwerven. Wij moeten deze grote financier daar voor dankbaar zijn. Wij hebben inge boet als finacieel centrum in de we reld. Hetgeen daarvan overeind is blij ven staan door vertrouwen in ons bank wezen, door vertrouwen in onze munt danken wij mede aan dr. Holtrop. De aftredende president van de natio nale bank gaf ons een afscheidsbood- schap mee bij zijn vertrek. Hij zinspeelt er duidelijk op dat wij op de rand van een crisisperiode wandelen. Herstel is mogelijk als wij de fundamenteel eco nomische waarheden toepassen op ons bedrijfsleven. In de eerste plaats de lo nen niet meer verhogen dan de produk- tiviteit toelaat. Vervolgens geen meer jarige collectieve arbeidscontracten af sluiten die als zodanig een inflatiehaard vormen. In de derde plaats zo snel mo gelijk aanpassing zoeken aan structu rele veranderingen. Ook de staat krijgt een niet mis te verstane boodschap. Zij mag niet verder beslag leggen op de nationale middelen dan tot de som van aanvaardbare belastingdruk en draag baar beroep op de kapitaalmarkt. Wij dachten dat het voldoende was wanneer er 26 van het nationale in komen naar de staat gaat. Voorts moet het bedrijfsleven weer gelegenheid krij gen een beroep te doen op de nationale besparingen en daarvoor ook rende mentskansen zien. Die weg gaat open wanneer de winsten voldoende zijn om het publiek tot risicodragende deelne ming te verleiden. Daarvoor moet ook de winstinhouding bij het bedrijfsleven worden beperkt. Ziehier een welvaartsprogramma waar bij de nu geregistreerde 100.000 werk lozen weer nieuwe kansen zullen krij gen. Om die kansen te realiseren moet men ophouden de mensen die duidelijke en haalbare adviezen geven die voor de consumptie niet altijd prettig zijn, als zwartkijkers af .e schilderen. Beter zwart kijkend naar meer wel vaart dan lachend naar de armoede. De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen door de artsen: J. Kuipers, Middelwijkstraat 34, telef. 2815 en B. C. A. Nicolas, Steenhoff- straat 12, tel. 2667. Tandartsen Zaterdag en zondag van 13D0-13.30 uur W. H. A. Steen, Oranjelaan 11. Apotheek Avonddienst zaterdag en zondag Apo theek „Soestdijk". Maandag tot zater dag apotheek „Soest-Zuid". Oranje-Groene-Kruis Zr. Kropff, Middel wijkstraat 36, tel. 2902. Wit-Gele-Kruis Zr. C. A. M. Bijlard, Saenredamplant- soen 25, tel. 5425. Groene Kruis Zr. Boom, Braamweg 51, tel. 4365. Medisch Opvoedkundig Bureau. Elke 2e en 4e woensdag van de maand 10.30-11.30 uur v.m., gebouw Wit-Gele Kruis, Molenstraat 11. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 9 uur Gezinsdienst. 10 uur ds Th. M. Loran, Amersfoort. 19 uur geen dienst. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Emmakerk, Regentesselaan- 10 uur ds J. Mettau. Gezinsdienst. 19 uur geen dienst. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Heeskapel, Insingerstraat. 10 uur ds K. van Liere. Zonnegloren, Soesterbergsestraat 10 uur ds W. Sirag, Rotterdam. EItheto, Driftje. 10.15 uur Jeugdkerk. Ichtuskerk, Alb. Cuyplaan. 10 uur ds J. Smit. 17 uur ds R. A. Kuus, Voorthuizen. Gebouw Middelwjjk, P. de Hooglaan. Geen zondagschool. 19 uur ds J. Mettau. Dienst met kerk koor. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerb 9.30 uur ds M. Wilschut. H. Avond- maal. 17 uur ds M. Wilschut. Dankzegging, Wilhelminakerk 10 uur ds C. von Meyenfeldt, Nunspeet. 17 uur ds R. de Vries, Neede. GEREF. KERK EItheto. 8.30 uur ds J. P. Termoerkoet. 3 uur ds J. Kok, Amersfoort. CHR. GEREFORMEERDE KERK 10 uur ds P. de Smit. 19.00 uur ds M. Baan van Zeist. GEREF. GEMEENTE Kleine Rembrandtzaal 10 en 5 uur Leesdienst. Braamhage. 19.00 uur ds W. Leerink. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Md. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 10. 10.15 uur ds W. Leerink. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Van Weedestraat 19. 10.30 uur Mej. mr. M. N. M. Riemers, Amsterdam. ADVENTSGEMEENTE Zaterdag 10 uur Bijbelstudie. 11 uur Leesdienst. Interkerkelijke Zondagsschool. 10 tot 11 uur in de Da Costa SchooL Volle Evangelie-samenkomst. Maandagavond, 8 uur, evangelie-samen- komst in het St Josephgebouw, zaal Zuid. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.30 uur ds H. C. Valeton. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Kapelstraat 7. 10.30 uur Prof. Dr. C. W. Mönnich, Amsterdam. 10.30 uur Kinderkerk in de kapeL KERK SOEST, Steenhoffstraat. Zaterdagavond 19.00 uur avondmis. Zondag H. Missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen te 8.00 en 9.00 uur. KERK SOESTDIJK, Burg. Grothestraat. Zaterdag 19.00 uur avondmis. Zondag H. Missen te 8 en 9.30 uur. 11.00 uur Hoogmis. H. Missen maandag en dinsdag 8 en 8.30 uur, woensdag 8 en 9 uur, don derdag 8 uur en 19.00 uur (avondmis), vrijdag 8.00 en 8.30 uur, zaterdag 9 uur en 19.00 uur (avondmis). KERK SOEST-Z., St Willibrordusstraat. Zaterdag 19.00 uur avondmis. Zondag H. Missen te 8 en 11.30 ubr 9.30 uur Hoogmis. Woensdagavond 19 uur avondmis. Overige dagen H. Missen te 8.00 uur.

Soester Courant | 1967 | | pagina 11