FUGERS RIJWIELEN Seizoen-opruiming DE VLIJT kil MIDDELMAN MODE NI Gesloten wegens vakantie van 31 juli t/m 12 augustus. INDUSTRIE FINANCIERING VERLIES COMPENSATIE EN HUWELIJK FOTO-ALARM M. TIJSSEN SOESTERBERG UIT DE HOGESCHOOL DER WETENSCHAP Krabbels van Knelis HET ZWARTE SCHAAP SMITS Officiële mededelingen Wij gaan door met onze 25% KORTING biedt te weinig kansen Jongerenkamp S.E.C. geslaagd Voor horloges Gevonden voorwerpen Uw succes is onze reclame Auto- en Vrachtwagen- rijschool D. ENGEL Soest naar de vierdaagse Geslaagd Rouw- en Trouwkleding Geslaagd Openbare bibliotheek Soest-Zuid KOM WASSEN BIJ DE Bestel uw schoolboeken bij Pockethall - Boekhandel P0L1T1ETEL. 4444 TEL. BRANDWEER 3 3 3 3 BADKLEDING DAMESJUMPERS VESTEN BLOUSES - PANTALONS Goederen buiten de opruiming 10 KORTING STEENHOFFSTRAAT 61 SOEST verkoopster leerling verkoopster Zelfs in onze kollektie Brixon-kostuums en - kolberts (u weet wel: de beste in hun klasse!) vindt u een aantal fascinerende afprijzingen. VRIJDAG 21 JULI 1967 Terwijl een groot deel van ons volk nog vakantie geniet, buigen zich de leiders van het economisch leven al weer over tabellen en plannen. Bij het bedrijfs leven is het niet anders dan bij gemeen te en rijk. Ook daar moet men de be oogde doeleinden in kaart brengen, daar bij rekening houdend met de cijfers uit het verleden. De resultaten van het bedrijfsleven wa ren in 1966 over het algemeen niet slecht. Wij kunnen dit nu schrijven, want de meeste en belangrijkste resul taten liggen ter tafel. Zitten er dus weinig scheuren en zwakke plekken in onze industrie en handel, toch is het rendement van het in aandelen gestoken vermogen nog gering. De koersen zijn laag in verhouding tot de uitgekeerde winst. Nu mag het waar zijn dat een aanzien lijk deel van de winst in het bedrijf blijft, daar zijn slechts weinig aandeel houders mee gediend. De minderheid var de aandeelbezitters heeft een zoda nig inkomen, dat het daaruit vloeiend inkomen niet van belang is. De overi gen hebben nu al weer bijna enkele ja ren niets anders gezien dan koersver liezen en onvoldoende rendement. Is het een wonder dat er dan in beurskringen gesproken wordt over een lauwe stem ming op de beurs Sparen De spaarders gaan hun vermogen af staan voor langdurig rentende lenin gen, die nuzo rond de 6"2 interest af werpen. Als dan ook het financieren nog fiscale voordelen afwerpt wanneer men geld leent, dan is de verschuiving naar de markt van leningen duidelijk. Daarnaast heeft het grote publiek van kleine spaarders de weg naar de aan delenmarkt nog niet in voldoende mate gevonden. Het rendementsbeeld lokt daartoe onvoldoende, maar ook de wijze waarop de financiële berichtgeving werkt verdient ten deze de aandacht. Bij berichten over industrie en handel wordt een taal gebruikt en meer dan eens een toon aangeslagen, die alleen spreekt voor de ingewijden in de we reld van Hermes. Dit is een conserva tieve wijze van presentatie die onwer kelijk aandoet. Wij zullen er niet aan ontkomen het grote publiek bij de fi nanciering van het bedrijfsleven te be trekken. Niet alleen de duizendjes zijn nodig maar ook de honderdjes en de tientjes. Kruispunt. Bij de bestaande kapitaalschaarste van thans en de daarmee gepaard gaande werkloosheid zijn de twee zijden van de economische medaille duidelijk bloot ko men te liggen. Aan de ene kant staan handel en in dustrie. Zij liggen in Nederland op een kruispunt van wereldhandel met veelal een gunstige vestigingsplaats. Zij zien rondom zich een expanderende wereld handel met steeds beter georganiseerde grote economische eenheden. Achter het bedrijfsleven staat een leger van in den brede gezien goed opgeleide arbeids krachten, die hun hoop op het bedrijfs leven hebben gevestigd. Als dat bedrijfsleven zich niet snel uit breidt staan de arbeidskrachten met lege handen. Alhoewel een goed deel van dat bedrijfsleven een conservatieve finan ciële politiek heeft gevoerd, komt het nog grote kapitalen tekort om de eco nomische wereldontwikkeling bij te hou den. Zwak punt. In dit verband moet men zich de situa tie voorstellen waarbij in de achter ons liggende jaren de bestedingen in nog sneller tempo waren opgevoerd als nu reeds het geval is geweest. Dan zou ons bedrijfsleven er nu onttakeld bij liggen. Dat is nu niet zo, althans niet wat be treft de inrichting van de bedrijfshallen en de kwaliteit van de apparatuur. Het zwakke punt ligt echter in de ach terstand in onderzoek naar nieuwe pro- dukten en nieuwe afzetmogelijkheden. De research is geen sterk punt van de Nederlandse industrie, enkele internatio nale concerns uitgezonderd. Die research is met name een zwak punt voor de midden- en kleinbedrij ven. Zij zal voor de kleine bedrijven wel een vrome wens blijven maar de middenbedrijven kunnen hier tot veel betere resultaten komen. Zien wij in dit licht eens naar de gepubliceerde fusies in enkele grotere industrieën. De fusies zijn tot stand gekomen om doorsslag- gevende redenen. En die redenen waren: research en kapitaalvoorziening. Luxe Wij hopen dat zij vele middenbedrijven tot voorbeeld strekken. Als de grote ko lossen dit nodig achten, wat zegt men dan in de leiding van de familieven nootschappen en grote eenmanszaken? Ook vele kleine zakenmensen gaan op het punt van samenwerking en juiste financiering niet vrijuit. In deze zomer maanden zien wij ze meer dan eens rondtrekken in prachtige privé-auto's en luxueueze motorboten. Hebben zij de daarvoor nodige middelen terecht aan hun onderneming onttrokken of staren zij over enkele jaren naar de puinhopen van hun onder druk der Europese con currentie vernietigde zaken? Laten wij hopen te somber te zijn en keren wij terug naar de aandelenfinan- ciering. Voor vele vennootschappen is het moment gekomen, waarbij zij drin gend behoefte hebben aan nieuwe risi co-dragende middelen. Het geldt kan er komen als de bestuurders van ons be drijfsleven er in slagen het volkskapitaal te mobiliseren. Zij kunnen dit bereiken wanneer zij er in slagen de sparende werknemers op eenvoudige wijze en langs populaire weg voor de toekomst van de industrie te interesseren. Aanmoediging Alleen goede voorlichting is echter vol doende. Evenmin is het voldoende om kleine aandelen-coupures uit te geven in eensgevend geld. De aandelen zullen groeikansen moeten bieden en een goed rendement. Een behoorlijk divident moe digt de spaarders aan in hun vertrou wen in de onderneming. Beleggers in aandelen moeten duidelij ker dan tot nu toe zien dat hun deel neming in het industrieel vermogen wordt gewaardeerd. Winst is geen on waardige zaak, maar een rechtvaardige beloning voor durf en ondernemers geest. Die goede geest sluimert in ons volk maar wij hebben haar te slapen gelegd door politieke laster en het scheef trekken van economischse waar heden om welke reden dan ook. Weten wij de financieringslust aan te wakkeren dan zal dit ook de spaar zin aanmoedigen. Alleen met goede fi nanciering en gedurfde investeringen zal onze industrie zich innerlijk versterken en de werkgelegenheid brengen, die wij zo nodig behoeven. Hoewel ieder voor de inkomstenbelas ting per persoon belastingplichtig is, heeft de wetgever het gezin als een eenheid willen belasten. Daartoe is dan in de eerste plaats bepaald dat de be standdelen van het belastbaar inko men van een gehuwde vrouw worden aangemerkt als bestanddelen van het belastbaar inkomen van haar man, ten zij de echtgenoten duurzaam geschei den leven. Daartegenover valt de man, die over het totaal moet betalen, on der het gehuwdentarief en krijgt hij eventueel kinderaftrek. Tot de bestanddelen van het belast baar inkomen behoren ook te verre kenen verliezen, zodat het logisch ge volg ontstaat dat verliezen, door de vrouw vóór het huwelijk geleden door de man in het aan hem toegerekend gezinsinkomen kunnen worden verre kend. Even logisch zou zijn de verliezen, die er bij ontbinding van het huwelijk nog te verrekenen waren, in geval van overlijden van de ene echtgenoot aan de andere toe te rekenen, en in andere gevallen van ontbinding van het hu welijk over de echtgenoten te verde len. Bij huwelijksvoorwaarden zou dit kunnen geschieden in de geest van die bepalingen. Ontbreken die, dan ieder de helft. Ingewikkeld Naar die logica zoekt men tevergeefs. Daarvoor in de plaats is een veel inge wikkelder regeling opgenomen, die of wel de vrouw benadeelt, ofwel verlies tussen wal en schip doet vallen, ofwel beide gevolgen tegelijkertijd heeft. Overlijdt de vrouw, dan zijn alle nog te compenseren verliezen voor de man, ook al zijn ze afkomstig uit inkomsten bronnen van de vrouw. Voor alle an dere gevallen is bepaald dat, wanneer een huwelijk wordt ontbonden of de echtgenoten duurzaam gescheiden gaan leven, een verlies, voor zover het is voortgevloeid uit de bestanddelen van het inkomen welke van de zijde van de vrouw zijn opgekomen (en het niet kan worden verrekend met inkomens van de jaren waarin het huwelijk heeft bestaan of de echtgenoten niet duur zaam gescheiden leefden) uitsluitend wordt verrekend met inkomens van de vrouw. Overlijdt dus de man, dan krijgt de \touw niet alle compensabele verlie zen mee, maar alleen die, die van haar zijde afkomstig zijn. De andere vallen weer tussen wal en schip. In geval van echtscheiding worden de verliezen die van de kant van de vrouw zijn opgekomen zelf eerst nog zoveel mogelijk verrekend met inkom sten van de man in het jaar van ont binding van het huwelijk, doch na de echtscheidingsdatum, waarna overigens ieder weer voor zich belasting betaalt. De moraal Aan de verliescompensatie zitten in an der verband nog enige complicaties vast welke in het kader van deze ru briek te ver zouden voeren. Het bo venstaande geeft echter het principe aan dat de wetgever heeft gevolgd en laat tevens zien op welke wijze de wet nog zou kunnen worden verbeterd. In deze tijd, waarin de fiscus even goed als vele andere instellingen, aan zijn „image" werkt, zou al veel be reikt kunnen worden, door alleen maar regelingen, als hierboven beschreven, te verbeteren. De regeling bij ontbinding van een huwelijk is niet alleen inge wikkeld en onbillijk, maar door zijn willekeur ook moeilijk te onthouden en toe te passen. Duidelijkheid en billijkheid zouden de „goodwill" en het begrip voor de be lastingen zeer ten goede komen. Een voud is niet altijd mogelijk bij inge wikkelde zaken, maar in dit geval had het ons inziens beter gekund. Na een tiendaags jongerenkamp van de honkbalafdeling van S.E.C.dat in de kantine en kleedkamers van S.E.C. werd gehouden, kwam woensdagavond het einde met een wedstrijd tussen de S.E.C.-jongeren en een team van H.C.A.W. uit Bussum. De Soester jon gens wonnen deze strijd. Maandagavond had een wedstrijd plaats tussen een team van S.E.C. en één van de Ame rikaanse basis Nw. Amsterdam te Soes- terberg. Hoewel de Amerikaanse jon gens goed spel te zien gaven, zegevier de 't team van S.E.C. en won met 2-1. Na afloop verzamelden allen zich in de kantine, waar Pim Brugman werd be dankt voor zijn prima werpen. Rob Hoffman, nationaal werper en A. de Fijth gaven technische instructies en voorbeelden van werpen bij honkbal. Na de leerzame uiteenzetting werden hun verschillende vragen gesteld. De heer Tinlin nam voor de laatste maal deel aan de instructies. Na dit technische gedeelte nam de heer Tinlin afscheid van zijn jongens, hetgeen hem erg zwaar viel. Mevrouw Tinlin tracteerde de jongens op een geweldige grote taart, terwijl de heer Tinlin voor ieder een prachtige ballpoint bij zich had. Mej. Tineke Thie, die tijdens het gehele kampleven de verzorging van de 25 jongens op zich had genomen, werd hiervoor door de heer Tinlin dank gebracht. Zij ont ving een transistor-radio. Daarna na men alle jongens op hartelijke wijze afscheid van de heer en mevrouw Tin lin. JUWELIER - HORLUGER VAN WEEDESTDAAT 90 SOEST 7EL4361 Het kamp krijgt volgend jaar de naam ..William Tinlinkamp". Dinsdagavond had een wedstrijd plaats tussen de kampstaf en het sterkste jongensteam De staf won met 6-2. Op het terras van de S.E.C.-kantine werden daarna enige films vertoond over Amerikaans honkbal. Aan het slot van de woensdag avond gespeelde wedstrijd S.E.C.- H.C.A.W., sprak een van de kampleiders, de heer J. Hofman. Deze dankte de jon gens voor hun keurig gedrag tijdens 't kampleven en Tineke Thie voor de ver zorging. Verder het bestuur van S.E.C. voor het ter beschikking stellen van kantine en kleedkamers. Rob Nijhuis ontving een prijs omdat hij zich ontpopt had als de beste speler. Ieder was er van overtuigd, dat dit kamp in alle opzichten geslaagd is. Aan het politiebureau te Soest zijn de volgende goederen en voorwerpen als gevonden aangegeven zonnebril, auto ped, grijze poncho damesrijwielgrijs manteltje sleuteldameshorloge ram melaar geel damesvestkinderbril en zonnebril paar sandalen blauw dames- vest blauw nylon jack beige regenjas bos sleutels paar zwarte dameshand schoenen vogelhuisje. Komen aanlopen poes (zwart met witte bef) zwart hondje en hondje (pincher). Bosstraat 5, telefoon 2543 en Kerkstraat 51. telefoon 6621. Aan de vierdaagse wandelmarsen, vol gende week in Nijmegen, nemen de volgende Soesters deel T. v. d. Meulen (22e maal), W. de Clercq (20e maal), mej. W. Klein (17e maal), mej. Joke Kok, G. v. d. Pol en C. Mante. Voor het diploma algemene handels kennis (het z.g.n. Middenstandsdiplo ma) slaagde de heren A. Breunesse, D. Prins, J. Prins, C. v. Veenendaal en G. W. v. d. Vuurst (allen te Baarn) B. Duijst en H. J. Hoek (Soest) J. Hordijk (Goes) en H. van Klooster (Eemnes). Deze heren waren cursist van de Baarnse Middenstandsavondschool. Na de ontsnapping van vier misdadi gers duurde het een etmaal voor er foto's en signalementen werden ver spreid van hogerhand. Maar de portret ten leken in 't geheel niet meer op de uitbrekers. Zij hadden in de gevangenis hun haardracht al gewijzigd, snor en baard laten staan, of juist kort geknipt. Het zou verstandig zijn, van gevaarlijke gedetineerden nu en dan nieuwe foto's te laten maken als zij hun aanzicht wij zigen. En deze goede foto's moeten, met de signalementen, klaar liggen voor ver spreiding na het éérste alarm. Laanstraat 55 - Baarn Telefoon 2783. Dokter A. J. W. Hagedoorn, Oude Tem pellaan 6, Soesterberg, telefoon 03463- 1517, neemt in het a.s. weekeinde de dienst waar voor de artsen J. C. Lucas en A. Th. M. Splinter te Soesterberg, W. F. van den Helm te Huis ter Hei de en J. H. Brandt en D. J. R. Jellema te Den Dolder. Dokter A. Th. M. Splinter, Amersfoort- sestraat 3, Soesterberg, tel. 03463-1432, neemt in het weekeinde van 29 juli de dienst waar voor de artsen A. J. W. Hagedoorn en J. C. Lucas beiden te Soesterberg. W. F. van den Helm te Huis ter Heide en L. H. Brandt en D. J. R. Jellema, beiden te Den Dolden. Aan het Nederlands Instituut voor het Buitenland te Breukelen behaalde de heer J. H. W. Habermehl uit Soester berg het diploma A-studie. TELEFOON OP REIS Wat een telefoon is weet iedereen, en het begrip televisiefoon, waarbij men op een scherm ook de spreker of de- geen die u opbelt te zien krijgt, is ook al niet meer onbekend. Toch is er nu nog een ander apparaat gemaakt. Het is een telefoon met televisiescherm in een klein koffertje, dat u overal mee naar toe kunt nemen. Tot zelfs op het strand kan men bellen en opgebeld worden. Het is een Amerikaanse vin ding en kost 12.000,-. WITTE GORILLA Bij de verschillende soorten merkwaar dige dieren die men in een kleine die rentuin of op de televisie te zien krijgt is er weer een bij, een totaal witte gorilla. Het is het eerste exemplaar waarvan de geleerden ooit gehoord heb ben. De witte kleur wordt veroorzaakt door het ontbreken van pigment in de huid, en deze dieren moeten oppassen voor een teveel aan zonnestraling, ze zijn daar overgevoelig voor. Albino's zoals deze dieren en ook wel mensen genoemd worden, vindt men onder an dere bij muizen, olifanten, paarden, raven en zelfs onder sommige insecten. REIZENDE VLINDERS Dat alles de moeite van het onderzoeken waard is, werd weer eens bewezen door een Engelse bioloog, die wou weten hoever vlinders kunnen vliegen. Hij merkte enkele exemplaren van ver schillende vluchten en probeerde hun tochten te volgen. Hij kwam tot op merkelijke resultaten. De Duitse distel vlinders blijven 's winters in de buurt van de Sahara, steken in het voor jaar Spanje en de Middellandse zee over en gaan via de Pyreneeën en de Alpen naar Noorwegen, waar ze de zo mer doorbrengen. Een kleine Ameri kaanse dagvlinder reist van de Ameri kaanse kunst naar de Bermuda eilanden, een afstand afleggend van meer den duizend kilometer over zee. Boven dien heeft elke vlindersoort zijn vaste route, waar hij op geen enkele voor waarde van afwijkt. Nieuwe aanwinsten. Romans. Beekman, Hemelrijk zonder heiligen. Bhattacharya, Triomf voor Mohini. Böll, Einde van een dienstreis. Brandt-Vos, De gouden bark. De Bree, Steen in de Vijver. Detective omnibus 3. Frison-Roche, Vuur onder de sneeuw. Godden, De zigeuners. Graham, Op leven en dood. Storm en zegepraal. Greene, Engelsman in Stockholm. Stamboelexpres. De hinderlaag. Harris, S.Ó.S. van de Pool. De Hartog, De kapitein. Hoffman, De oorlog van Marvin Yancey. Lyall, Incident op Jamaica. Mac- lean. Ondergang om middernacht. Minco, Een leeg huis. Niemeijer, Eiland op stelten. Ruyslinck. Golden Ophelia. Scholte, Anak kompenie. Shute, De man van morgen. Söder- holm, Kroon des levens. Steinbeck, Wintertij van tegenzin. Toonder, Op staan op zaterdag. Wallace, In naam der wet. Wolff, Ketura. Novellen en korte verhalen. Carrasquer, Moderne Spaanse verhalen. Mulder, 8 Duitse verhalen. Voorde de feestdagen. De Groot, 't Liep tegen het nieuwe jaar. Högemann en Priester, Sterren van stro. Wij heb ben zijn ster gezien. De weg naar Pasen. Boeken voor de ouders. Laureye Blauw en rood. Haartjes en veertjes. Langzaam en vlug. Rondjes en vlak jes. De Vries, Even een verhaaltje. Bouhuys, Woord voor woord. To renbeek, Mijn eerste boek over God. Mijn eerste boek over Jezus. Van der Pol-Schokking, Wij maken een feest met de kinderen. Hils, Samen aan het werk. Martin, Vrij borduren met kinderen. Broekhuizen, Zingen in de kring Coene, Marleentje en de ka bouters. Gilhuis-Smitskamp en Tho mas-Gilhuis, Een koffer vol verhaaltjes. Ajje 't ming vraogt mok zeige dak ut maor niks ving, al die neije verkeers- borde, die overal ln ongs darrep binne neer ezet. Ik ving ut maor geld uutgeve veur dinge, die echt gin veurrang motte hebbe bove aandere belangrieke zaoke. Maor jao, ut mot noeng eenmaol, Den Haog hettut zo bepaold, dus daor hou- we ongs maor an. Maor 't is wel zong- de van de cente. Die neije paolen haol je d'r zo tusse uut, waant de aandere binne krom of beschaojugd. Die borde doen veur de jongeluu allenig maor dienst om d'r een steen of zo op te mikke. Met die neije borde is dat nog nie ebeurd, maor dat zal wel nie zo blieve. Die borde binne d'r om een wacht- of perkeerverbod an te duuje. Da's nie overal zo, allenig maor in smalle straotjes en bie huuze, die een bietje uutsteke, zoas d'r op de hoofdweg nog al een paor binne. Ok op de Soesderbar- regsestraat, bie de Vondellaon, was d'r één, maor das noeng of ebroke. Vruger hadde zuilie in Soest heulegaor gin kiek op rooiliene en zo. En daor hebbe wullie noeng de naorug- heid van. Wullie magge noeng nie meer overal staon mit ongze voertuuge. Da's jammer, waant d'r is toch al zo weinig ruumte, maor tis noeng eenmaol zo. As wullie d'r wel zouwe magge staon, zou d'r haost niemand meer deur kenne, zellufs meschien gin wangdelaor. En daorom ist toch wel goed, dattie borde d'r staon. Allenig jammer, dat die dinge nooit laang mooi blieve. De jongeluu vingde ut aaltied merao- kels om die borde zo gauw meugelijk kapot te maoke en veur otomobiliste binne die dinge ok een uutdaoging denk ik, waant d'r binne aaltied borde bie die zo krom binne as een hoepel. Maor dat zeit niks. dat betekent echt nie, dat ze daorom nie meer geldug binne. Ik mot eerluk zeige, dak ut van die jongeluu nie begriep. Wat hebbe zui lie d'r an om die dinge kepot te maoke. Maor jao, dat doen zuilie al jaore, zui lie hebbe bliekbaar een bord voor d'rluu kop en daor doe je niks an. As ik zo'n knaop bezug zie mit zo'n bord, dan binne de bordjes gauw ver- hange, waant ik griep um in z'n lurreve e hie gaot over ming knie. Dat mag wel nie, da week wel, maor hie mag ok die borde nie verniele en hie doet ut dan toch ok maor. Zukke dinge mot je die rekels gauw of- lere, aanders gaot ut van kwaod tot arreger. Aster us gin bord in de buurt is en ze hebbe toch zin om te gooie, dan binne zuilie heul nie te beroerd om d'r een ruut veur uut te zeuke. Da's een vriejetiedsbesteding, waor no- dug paol en perrek an esteld mot worre. Vedaog is ut een bord, marrege een ruut van een onbewoonbaor verklaord huus en overmarrege een ruut van je eige huus. Dan hejje 't gegooi in de glaoze. En ajje die jonges noeng nie anpakt, gooi je laoter je eige glaoze in Van Goyenlaan 156, tel. 5897. Op de Eng. Minister Luns heeft de banden met Roemenië op knappe wijze nauwer aan gehaald. Dat kan de economie in beide landen alleen maar ten goede komen. Nu er één schaap door het ijzeren gor dijn is, zullen er tz.t. wel meer volgen. Roemenië heet nu nog het zwarte schaap in de rode kudde, maar de Nederlandse handel en industrie kunnen zich voorbe reiden op de komst van meer zwarte schapen. Als wij nu maar niet de fout maken, te snel onze schaapjes op het droge te willen halen! Steenhoffstraat, hoek Raadhuisstraat. Geen extra kosten en zeer vlotte aflevering. WEDEROPBOUWWET Burgemeester en wethouders van Soest maken bekende dat zij voornemens zijn om aan A. J. Dubbers, Acacialaan 12, alhier, op zijn daartoe gedaan verzoek, op grond van het bepaalde in artikel 20 van de Wederopbouwwet, vergunning te verlenen voor het bouwen van een werk kamer op het perceel, gelegen aan de Acacialaan, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie D, nummer 3773 ged., zulks in afwijking van het bestemmingsplan „Soest-Zuid". Alvorens een definitieve beslissing te ne men stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een termijn van èèn week na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele bezwaren schriftelijk bij hen in te dienen. De op de bouwaanvrage betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn ter gemeentesecretarie ter inzage. Soest, 21 juli 1967. VAN WEEDESTRAAT 31 SOESTD1JK Wij vragen een en een DAMES- HEREN EN KINDERKLEDING TORENSTRAAT 19 SOEST TEL. 2424

Soester Courant | 1967 | | pagina 5