lÖkken 79,—, ƒ89-, ƒ98-, ƒ129,-. J. HOPPENBROUWERS 11» E.H.B.O.-diploma's uitgereikt ƒ10,- 129.— Foto SWAGER REGENJASSEN I GARAGE STAM LESSEN IN EXPORT POLITIEK NIET INTERESSANT? X U kunt niet alles weten 199 ZOJUIST ONTVANGEN WEER 20 NIEUWE GRANDIOZE LP'S UIT FONTANA'S BEFAAMDE GRANDIOSO-SERIE m m MET RAAD EN D AAD KLASSIEKE MEESTERWERKEN BEROEMDE KUNSTENAARS DE GOUDEN SNAAR Steenhoffstraat 15, telefoon 2132 Officiële tnedecMinffen Hondenbelasting Fgl tSclxcemalzer Tempo-nieuws Renault dealer Natuurbad gesloten Mixed Hockeyclub „Soest" bestaat 15 jaar Tennissen in Soest-Zuid Voor horloges KAPKUNST NiEUBORG permanent wave Liesegang half autom. halogeenlamp Liesegang autom. halogeenlamp Distriksfokveedag Eemland in Geslaagd ra fSH VRIJDAG 8 SEPTEMBER 1967 In het Verenigingsgebouw is woensdag avond onder grote belangstelling aan 26 geslaagde cursisten het E.H.B.O.-di- ploma uitgereikt. Dat gebeurde door de docent-voorzitter dokter W. J. Schutte, die daarbij tevens wees op het belang van het diploma, vooral in de praktijk. PHILIPS SPECIAALZAAK Van Weedestraat 72 - Tel. 2792 Laatste competitierit. De deelname was uitstekend op deze laatste avond. Ongeveer 40 amateurs en nieuwelingen, waaronder 1 Canadees en 3 Engelsen kwamen aan de start. Er werden 24 ronden (27,6 km) gereden in 42,21 min. In de 3e ronde lag Harry Ligter op kop en in de 6e ronde ging 4 man weg, n.1. Peynni (Can.) Newbury, Jonny en Jaap v. d. Broek. In de volgende ronde kwamen daarbij Arie Bakker, Ad v. d. Ploeg en Piet Soeteman, maar het peleton haalde allen terug. In de 12e ronde weer 5 man op avon tuur met weer Peynni, Jonny, en A. Bakker, P. Soeteman en Wim Kruis, maar ook nu tevergeefs. In de laatste ronden hadden zich 5 man een weinig afgescheiden. Winnaar werd de Canadees Peynni bui ten mededinging, evenals de Engelsen, die de 6e en 7e plaats innamen. Uitslag voor de competitie 1. Arie Bak ker, 2. Ad v. d. Ploeg. 3. Jaap v. d. Broek. 4. Cees Proosdij. 5. Frans Huls ken. 6. Rik Hees. 7. Piet Bakker. 8. Joop v. Leijenhorst. Door de 15 adspiranten, waaronder 1 dame en 1 veteraan, werd ook flinke strijd geleverd. In de 9e ronde kwam de afscheiding, 5 man kwam aan de kop, gevolgd door een groepje van 5 met Thea Hardeman. Hier werd de uitslag 1. Hans Blaschke 20 r. 23 KM 36,56 min. 2. Hans de Boer. 3. Theo Majoor. 4. Wim v. d. Heuvel. 5. Hans Peet. 6. P. v. d. Kent. 7. Joop Schaafsma. 8. C. Bokma. 9. Harm Hees. 10. P. v. d. Deijssel. 11. Thea Herdeman. 12. D. Verboom. 13. L. v. d. Kamp. 14. Joop Hovius. 15. Bert van de Broek. Totale uitslag donderdagavondwedstrij den 1967 1. Theo Majoor. 2. Harry de Boer. 3. Hans Peet. 4. Wil v. d. Heu vel. 5. Hans Blaschke. 6. Joop Schaafs ma. 7. Harm Hees. 8. Thea Hardeman. 9. J. Veerman. 10. Jan Hovius. 11. L. v. d. Kamp. 12. Bert v. d. Broek. Amateurs en nieuwelingen1. Frans Hulsken. 2. Rik Hees. 3. Ad. v. d. Ploeg. 4. Piet Bakker. 5. Arie Bakker. 6. Cees Proosdij. 7. Wim Kruis. 8. Jan W. de Lange. 9. Cor van Leijenhorst. 10. Cees Albert. 11. Piet Soeteman. 12. Harry Ligter. 13. A. Verbeek. Allen kregen dezelfde avond hun prijs uitgereikt en op verzoek van de voor zitter reikte Ad Post de door hem ge schonken eerste prijs uit aan Frans Hulsken. Renault 4 Luxe v.a. 4.495,— Dauphine Gordinl v.a. ƒ5.385,—' Renault 8 v.a. ƒ5.550, Renault 10 Major v.a. 6.250,— Caravelle Cabriolet v.a. ƒ9.730,— Renault 16 v.a. ƒ8.650, Renault Rambler v.a. ƒ16.995,— Nieuwerhoekplein 1 - Soestdijk Telefoon 2850. Na een voor het Soester Natuurbad zeer gunstig seizoen, wordt het bad a.s. maandag voor het publiek gesloten. Op zaterdag 23 september a.s. zal de M.H.C. „Soest" haar 3e lustrum vieren. Om 11.45 uur zal het bestuur door spelers en belanghebbenden verwelkomd worden, terwijl direct daarna de heer Corsmit de officiële opening zal ver richten, waarna het toernooi een aan vang zal nemen. Voor hongerige mensen is er van alles te koop, broodjes, soep en worst. Het bestuur heeft zelfs gezorgd voor nassi-goreng, die men in het clubhuis kan nuttigen. P.V.O. zal het geheel op luisteren. Na afloop van het toernooi gaat het feest pas goed beginnen en begeeft men zich naar de Circus Aca demie van Toni Boltini. De lustrumcommissie hoopt, dat het een geslaagde dag, avond en nacht zal worden, waarbij naar men verwacht geen enkel lid of oud-lid zal ontbreken. In de reeds jarenbestaande behoefte aan tennisbanen in Soest-Zuid zal op korte termijn worden voorzien. Dankzij de medewerking van provinciale en ge meentelijke autoriteiten is de heer H. van Harskamp, tennisleraar te Huizen, in de gelegenheid gesteld een tennispark aan te leggen en te exploiteren op een terrein aan het begin van de Bosstraat, tegenover de jeugdherberg. De werkzaam heden zijn inmiddels begonnen, zodat de banen bij het begin van het volgend seizoen gereed zullen zijn, om tennis enthousiasten te ontvangen. Aanvankelijk zal het complex 3 banen omvatten alsmede kleed- en douchege legenheid. Het beschikbare terrein biedt uitbreidingsmogelijkheden tot 10 banen. Er is parkeergelegenheid en de banen liggen beschut. Een tennisclub is reeds in oprichting. Gedurende het hele seizoen zal een ge diplomeerd tennisleraar aanwezig zijn, zowel voor groeps als individuele in structie. Belangstellenden worden verwe zen naar de advertentie elders in dit blad. Sinds woensdag mogen de volgende da mes en heren zich de trotse bezitster of bezitter van een E.H.B.O.-diploma noe men mej. W. J. J. M. Bakker, M. Cle ment, D. Cornelisz, mej. A. van Essen, W. P. Grootveld, mevr. G. Kemp-de Jong, mej. C. E. Klomp, mevr. E. C. Koster-v. d. Koppel, mevr. A. A. Lotge- ring-van Ommeren, A. Lotgering, J. J. Luyben, mevr. H. M. van Marle-Moet, E. van Niel, mej. Mertz, mej. M. J. N. Nijhof, A. Quik, mej. J. Schlecht, L. C. Tolboom, mej. J. van Urk, I. A. Ver- kruysse, mevr. E. T. Westening-de Jonge, R. J. W. Wiecherts, mevr. M. Wijdeveld-Voogd, N. A. Baltus, mej. W. G. Huurdeman en mevr. W. H. Donker. Als blijk van waardering voor de ge volgde prettige cursus kregen de beide docenten, de dames Beens en Verkade namens de gediplomeerden een bloeme tje aangeboden. Mevr. J. C. Verkade- Bodt viel daarnaast nog een extra huldiging ten deel vanwege het feit, dat zij geslaagd is voor het diploma voor instructrice. Na afloop van de diploma-uitreiking heeft dokter Bus van Zonnegloren een causerie gehouden over de verlening van eerste hulp bij ongelukken en over de bijstand aan verkeersslachtoffers in het algemeen. De grenzen van de E.E.G vallen steeds meer weg. Niet alleen het bedrijfsleven wordt dit steeds duidelijker, ook de vakantie-houdende consument treft over de grens in toenemende mate dezelfde artikelen aan als in het binnenland entegen ongeveer dezelfde prijs. Voor het bedrijfsleven is er een moei lijke tijd op komst. Het staat deels voor de taak om de gefabriceerde artikelen over een grotere markt te spreiden en daardoor snel mee te groeien met de markt of onder te gaan in de structu rele veranderingen, die zich voltrekken. De Nederlands-Duitse Kamer van Koophandel heeft een goed initiatief genomen. Zij zal een drie-daagse export- cursus organiseren om leiders van Ne derlandse bedrijven te leren hoe zij de Duitse markt moeten bewerken. In ve le bedrijven heeft men van de export- kennis nog weinig of geen kaas gege ten. Men weet niets over de bewer kingsmogelijkheden, wegen voor finan ciering en reclamekansen op de vreem de markt. Men ziet ook geen kans om daar aan vreemde jaarbeurzen mee te doen. Al deze problemen zullen nu in discussies aan de orde worden gesteld. Wij vinden het initiatief een voorbeeld ter navolging. Met name in kringen van het middenbedrijf bestaat hier een groot gebrek aan kennis. Men zou deze ken nis kunnen bijspijkeren in het verband van de Kamers van Koophandel of van de ondernemersorganisaties. Men be seft nog onvoldoende dat het hier gaat om een kwestie van leven of dood voor veel zaken. Moeten wij eerst overspoeld worden door een keur van buitenlandse artikelen om wakker te worden? De lessen in export zijn noodzakelijk en moeten in de praktijk op hun waar de worden getoetst. Snelle vermeerde ring van de uitvoer is een middel bij uitstek om de welvaart te vergroten en de werkloosheid te bestrijden. Uit persberichten en televisie-uitzen dingen is gebleken dat er in een deel van de kleine middenstand armoede wordt geleden. Dit blijkt ook uit het aantal aanvragen om hulp in het kader van het ingestelde ontwikkelings- en saneringsfonds voor het midden- en kleinbedrijf. Het aantal ontvangen brie ven bij het secretariaat overtrof in een half jaar tijd het getal twaalf duizend. Het is duidelijk dat het Centraal In stituut voor Midden- en Kleinbedrijf de tijd moet worden gegund om al die aanvragen te behandelen. Intussen is toch duidelijk gebleken dat er voor het kleine zakenleven zoveel mogelijk moet worden gedaan om het in stand te hou- II MM! fffl r Dr. Buss tydens zyn „actuele" causerie die hy hield op de avond van de diplo ma-uitreiking van de E.H.B.O. den. De regering zou de ontwikkeling met meer energie ter hand moeten ne men dan thans geschiedt. Naast ontwikkeling moet men de kleine zakenman voorlopig hulp bieden. De overheid zou dit kunnen doen door de inkomensgrens voor kinderbijslag aan kleine zelfstandigen te verhogen en ook de premiereducties voor in moeilijkhe den verkerende middenstanders te ver hogen. Al gebeurde dit maar bij wijze van overgangsmaatregel. De regering heeft laten weten dat er geen middelen in 's rijks kas zijn voor dergelijke extra-kosten. De regering doet dit, terwijl zij weet dat er nood is in de kleine middenstand. Wij kun nen ons zo ongeveer voorstellen hoe die in de klem zittende middenstanders zich moeten voelen temidden van al het gepraat om meer hulp voor onontwik kelde gebieden. JUWELIER - H0RL0GER VAN WEEDESTRAAT 40 - SOEST - TEL:4361 De betere tot 1 oktober Gaarne afspraak tel. 4026 Nieuweweg 100, bij station Soest-Zuid Het „kindje-op-moeders-schoot" vraagt weinig onderhoud. Niet in de volle zon. Lichte plaats. Zomers vrij veel, 's win ters spaarzaam water. De „ster van Bethlehem", een populaire plant vraagt rust en vol licht. Liefst op het noorden of het zuiden. Staat ze warm, dan veel, anders matig water. Eens in de 14 dagen kunstmest van maart tot ongeveer 6 weken na de bloei. In het voorjaar verpotten: 2 de len bladaarde, 1 deel kleizodengrond en 1 deel zand. In mei stekken. Een „kamerbrem" kan maanden achter een bloeien, mits niet te warm ge plaatst. Ze houdt van vrij veel water en moet eventueel na de bloei verpot worden, 's Winters plaatsen op koele, lichte plaats. „Bonte klimop" is gauw tevreden. Wat morgenzon of zonloos venster. In het voorjaar en in de zomer vrij veel wa ter. Om de 14 dagen kunstmest. Kan niet tegen koude. Groeit langzaam. In het voorjaar verpotten in goede tuin aarde of bladgrond met tuinaarde ver mengd. de kosten best zelf opbrengen. Een uit zeven personen bestaande jury kwam tot de conclusie, dat de dieren in het algemeen een bevredigend beeld gaven, zij kon zich niet aan de indruk onttrekken, dat de oudere dieren er re latief beter uitzagen dan de jongere. Tot kampioenskoe werd uitgeroepen Wousje 4 van de heer W. Vedder uit Bunschoten. Reserve-kampioen werd Fa- bi ola van G. v. d. Tweel uit Eemnes. De eerste prijzen in de verschillende rubrieken en klassen werden gewon nen door de volgende inzenders. Pinken en drachtige vaarzen. L. H. van 't Klooster, Eemnes Gebr. Groenesteijn, Baarn C. Koelewijn, Spakenburg Gebr. Groenesteijn, Baarn G. Wegerif, Eem nes J. v. d. Geest, Bunschoten P. Sel- denrijk, Eemnes G. Wegerif, Baarn KI. Bast, Bunschoten G. Wegerif, Baarn J. Kuyer, Eemnes J. v. d. Geest Eemnes W. Vedder, Bunschoten A. Beukers Bunschoten P. Seldenrijk, Eemnes J. Kuyer, Eemnes H. Koele wijn, Spakenburg P. Seldenrijk, Eem nes Gebr. Groenesteijn, Baarn W. de Greef Soest J. v. d. Kuinder, Eemnes. B. en C. Koelewijn, Spakenburg G. We gerif, Eemnes J. A. van Klooster, Eem nes. Melkvaarzen. A. van Stoutenburg, Eem nes B. en C. Koelewijn, Spakenburg G. Wegerif, Eemnes J. A. van Kloos ter, Eemnes J. Kuyer, Eemnes J. v. d. Geest, Bunschoten P. Seldenrijk, Eem nes A. v. d. Breemer, Soest W. Ved der, Bunschoten Wt. Vedder, Bunscho ten. Melkschotten. J. Kuyer, Eemnes C. H. Makker, Eemnes B. J. Bakker, Bla- ricum P. R. Logtestijn, Soest A. Beu kers. Bunschoten P. A. Linck, Naarden Wt. Vedder, Bunschoten. Melkgevende koeien van 4 jaar en ou der. J. Kuyer, Eemnes Wt. Vedder, BunschotenP. A. Linck, NaardenJ. A. van Klooster, Eemnes W. C. T. van Hofslot, Soest J. v. d. Geest, Bun schoten A. v. d. Breemer, SoestP. R. Logtestijn, Soest J. v. d. Geest, Bun schoten P. R. van Logtesijn, Soest A. v. d. Breemer, Soest G. Wegerifg, Eemnes Wt. Vedder, BunschotenA. v. d. Breemer, Soest C. Koelewijn, Spakenburg H. van Emous, Baarn Wt. Vedder, BunschotenP. C. Blom, SoestWt. Vedder, Bunschoten G. v. d. Tweel, Eemnes W. C. T. van Hof slot, Soest G. v. d. Tweel, Eemnes P. Seldenrijk, Eemnes W. de Greef, Soest H. Veldhuizen, Eemdijk G. v. d. Tweel. Eemnes Wt. Vedder, Bunscho ten H. Post, Eemnes N. M. Calis, Bla- ricum J. H. van 't Klooster, Eemnes R. Beukers, Eemdijk R. Beukers. Eem dijk A. van Stoutenburg, Eemnes D v. d. Geest, Bunschoten W. C. F. van Hofslot J. v. d. Geest, Bunscho ten A. v. d. Breemer, SoestP. Selden rijk, Eemnes. Uw dia-projector kost nu slechts Burg. Grothestraat 45. telefoon 3917 In Baarn werd de vijfjaarlijkse districts- fokveedag van het district Eemland ge houden. Op deze fok veekeuringen, waar aan fokverenigingen uit Bunschoten. Eemdijk, Baarn, Soest, Eemnes en 't Gooi deelnamen, waren 43 veehouders met in totaal ongeveer 250 dieren vertegen woordigd. De districtsfokveedag werd geopend door burgemeester mr. F. J. van Beeck Cal- koen van Baarn. Hij wees op het grote belang van een goede veestapel in het belang van een zo groot mogelijke eco nomisch rendament. Ook was aanwezig de heer H. de Groot, lid van de raadsfractie der Boerenpar tij in Soest, die in de raad kenbaar had gemaakt tegen verlening van een subsidie voor deze fokveekeuringsdag te zijn. Naar zijn mening konden de deelnemers Drachtige droogstaande koeien J. Kuy er, Eemnes C. D. Bakker. Blaricum H. van Emous, Baarn A. v. d. Breemer, SoestL. H. van 't Klooster, Eemnes Joh. van Hofslot, Soest Gebr. van Groenesteijn, Baarn. Levensproductie. J. v. d. Geest, Bun schoten J. v. d. Geest, Bunschoten P. Heuveling, Bunschoten A. G. van Klooster, Soest G. Wegerif, Eemnes A. A. Roest, Soest H. Post, Eemnes H. Emous, Baarn D. v. d. Geest, Bun schoten A. G. van Klooster, Soest J. Kuyer, Eemnes H. Veldhuizen, Eem dijk B. J. Bakker, Blaricum G. Wege rif, Eemnes A. Beukers, Bunschoten G. Wegerif, EemnesW. de Greef, Soest. Fokfamilie. W. Vedder, Bunschoten W. Wegerif, Eemnes A. Beukers, Bunscho ten J. Kuyer, Eemnes. BedrijfscollectieMelkkoeien (drietal len). P. Seldenrijk, Eemnes. Melkkoeien (viertallen). W. Vedder, Bunschoten Joh. van Hofslot, SoestH. van Emous, Baarn J. v. d. Geest, Bunschoten G. Wegerif, Eemnes J. Kuyer, Eemnes. Melkkoeien (vijftallen). G. v. d. Tweel, Eemnes A. v. d. Breemer, Soest. Directe nakomelingen van één stier. G. Wegerif, Eemnes W. Vedder. Bun schoten H. van Emous, Barn G. Hil- horst, Eemnes. Prijzen voor deze fokveekeuringen wer den behalve door de gemeenten Soest, Baarn, Eemnes, Bunschoten, Blaricum en Laren beschikbaar gesteld door de Soester Coöp. Raiffeisenbank, de plaat selijke A.B.T.B.-afdeling, de vereni ging van bedrijfsvoorlichting in Soest, de heren D. Wolfsen, W. G. Kok en D. v. d. Pol zn., W. v. d. Kooij, M. T. Steenkamp. B. C. v. d. Breemer en J. C. Brouwer alhier. VAN WEEDESTRAAT 80-82 SOESTDIJK Voor rijbewijs B-E slaagden onder staande dames en heren E. J. Bakker- van Leersum, M. E. Brand. D. v. d. Brink, C. v. d. Burght, G. Bos, P. W. de Beer, J. B. Brandsma, A. A. Chris- tiaans, A. M. v. Deuveren-Niewenhuis, Y. v. Essen, B. C. van Gulik-Bruin, A. Hilhorst, J. Haanstra, J. Hoeve, T. M. J. P. Innemee-v. d. Sman, J. Kinderdijk- Rinn, H. D. Kattenwinkel. S. M. A. Le- narduzzi-Kroder, A. P. L. Middelman, S. M. Spijker. C. E. Schippers, M. J. van Tricht, R. Verhoeve. L. C. Vos, G. J. Voorburg-de Bree, J. Vliek, G. C. van Weelden en J. J. Woerdeman. Zij werden opgeleid door Auto- en Vrachtwagenrijschool D. Engel, Bosstraat 5, Soest, tel. 2543. Bothoven Viohnkonzert ArlhurCrurrdjw. Vidtne Centertgebaiw-Orchester, Amsterdam EduarJ van Beinum Beethoven Mondschein-Sonate Pathétique Appassionato (SB B Bruckner SinfonieNr.9 Concertgebouw-Ordttsler. Amsterdam Leitun? EJuarJ ion Beinum Gispin Ktavicrkortzerl Nr.2 Do hll,i Kochts cn los jarJines dtEspafla aejHuMKlJr-f ra Gounod Faust-BaUett ntu$ik Deli hes Coppélia-Sylvia Ordtrare dén (Snars Lamcureux Ltiaov. JOaa Et&tverry Q. Beethovens vioolconcert Arthur Grumiaux met het Concertgebouworkest olv. Eduard van Beinum Sonates Appassionata, Pathetique en Mondschein van Beethoven gespeeld door Vuri Boukoff, piano Symfonie no. 9 van Bruckner gespeeld door het Concert gebouworkest olv. Eduard van Beinum Clara Haskil speelt het 2e pianoconcert van Chopin en Nachten In de tuinen van Spanje van de Falla Balletmuziek uit Faust van Gounod en Delibes' Balletsuites Coppélia en Sylvia. Lamoureuxorkest Liszt Vnganschc Rhapsahcn Nr 1-4-5-6 Landen Symrhcxry Ordrstn Lntimff A/ual Dorah Mozart Eine kleine Nachtmusik Serenata nottuma Sinfonie A-dur, KV201 Tschaikowsk SinfonieNr. 6 „Pathétique Ts(h*'m&cr Stuff Somtnentjchlflraitin Joliamt Strauss BcrühmteWalzer ■Wiener S,vmfheniker leirunf Weifgang Sawallisch l^fflL_ ~*J G MUNTEN. - Op de beeldzijde van onze munten kijkt de koningin naar recht», koningin Wilhelmina naar links en Wil lem III naar rechts. Is dit een vast- aangenomen stelregel of zijn er ook munten waar koningin Wilhelmina naar rechts kijkt. Ik heb enige gouden vijf jes waarop koningin Wilhelmina naar rechts kijkt. Kan het zijn dat deze vijf jes naslagmunten zijn? Antwoord: Het berust inderdaad op een vaste stelregel dat wanneer de ene vorst op de munten naar links kijkt zijn opvolger op de gelijkwaardige munten naar rechts kijkt, enz. Daarbij is de richting op gouden en zilveren munten dan ook nog ongelijk. Dit sys teem is echter niet konsekwent toege past. Van Wilhelmina zijn er alleen gouden vijfjes geslagen in 1912. Daarop kijkt zij naar rechts. De naslagen van deze vijfjes zijn als regel het beste te her kennen aan het ontbreken van een punt in ieder der twee ruitjes die aan weers zijden van het jaartal voorkomen. WONINGRUIL. - In uw advertentie kolommen wordt zo nu en dan „wo- ningruil" gevraagd of aangeboden door bewoners van huurhuizen. Aangenomen, dat de wederzijdse huurders tot over eenstemming zouden komen, welk stand punt kunnen of mogen eigenaars der percelen ten aanzien daarvan dan in nemen? Antwoord Een woningruil kan in het algemeen slechts plaatsvinden met toe stemming van de eigenaar, zonder dat deze daarvoor zelfs zijn motieven dient kenbaar te maken. Alleen in gevallen van zeer belangrijke aard kan het ge meentebestuur een woning vorderen, maar dat geval heeft zich in Soest nog niet voorgedaan. Hongaarse rapsodieën nos. 14, 5 en 6 van Llszt door London Symphony Orchestra olv. Antal Dorati Eine kleine Nachtmusik Serenata nottuma en 29e Symfonie, KV 201 van Mozart door Staatskapelle Dresden 6e Symfonie (Pathétique) van Tsjaikowski gespeeld door het London Symphony Orchestra olv. Antal Dorati Tsjaikowski: Notenkraker- Walsen van Joh. Strauss. suite; Mendelssohn: bekendste Wiener Symphoniker olv. delen uit Midzomernachts- Sawallisch met o.a. Rosen droom. Concertgebouworkest a- d. Süden, Blauen Donau FONTANA GRANDIOSO mono/stereo 30 cm LP TIJDELIJK EP-PLAAT met de bekendste delen uit Griegs Peer Gynt Suites door het Concertgebouworkest VOOR SLECHTS 1.50 Het gemeentebestuur van Soest brengt ter algemene kennis dat houders van hon den, d.w.z. zij die een hond, onder welke titel ook, in bezit, in bewaring of onder toezicht hebben en die tot nu toe geen aangiftebiljet voor de hondenbelasting hebben ontvangen, verplicht zijn een zo danig biljet aan te vragen en in te vullen. Zij, die in de loop van het kalender jaar houder van een hond worden, zijn eveneens verplicht hiervan onmiddellijk opgave te doen. Aangifteformulieren zijn verkrijgbaar te Soest op de afdeling financiën ter ge meentesecretarie en voor Soesterberg ten kantore van de hulpsecretarie aldaar. Indien bij de van gemeentewege te hou den controle op de naleving der veror dening mocht blijken, dat aangifte is acftterwegg gebleven, kan zulks leiden, tot een aanslag in de >?doelde belasting verhoogd met het viervoud als boete. 4 i

Soester Courant | 1967 | | pagina 7