TRABANT 601 NIEUW BON TON v- HET WONDER DER PIRAMIDEN de nieuwste vinding Van 98 79 49 79 89 98 98 79 89 89 89 49 59 89 H. GRIFT ZN. Grift Trappen Soest Grift Ladders Soest O RALSTON ?4f.M0llRlS KERVER VOORDEEL 78 Melk 57 100 SUPERMARKT KERVER S.E.C.-zaterdag Tafeltennisver. Shot Ophenbare bibliotheek Van Weedestraat Zo vlogen de duiven L.T.C. „Soest" Vijfduizend jaar geleden ontstond een machtige cultuur Waarom piramiden Nieuwstraat 44, tel. 3591 - Hartweg 9, tel. 5599 Gelegenheid tot kennismaking met kollega's. Santa Barbara Cocktail Jmimph' >taillana controle ...voor de modebewuste vrouw De lichtst strij kende deklaag ter wereld! Bruine Bonen Kapucijners Augurken Dag-melk Pindakaas, Choc. Repen Lucifers, Bij elke 7,50 boodschappen: Perziken of Ananas, Bij elk pak of potje koffie: 1/8 flesje Slagroom 80 1 blikje Ananas69 SA*®N 149 98 Aardappelen, Zoete Druiven, 89 79 98 79 85 89 Nylons, Spekulaas, Rookworst Brusselse Kermis, Stroopwafels, Koekjes, Vers gesneden Zure Haring, Limon. Gazeuse, Appelmoes, Appelsap, Voordeel halen 89 98 39 89 89 DINSDAG 19 SEPTEMBER 196T S.E.C. (zat.)-V.C.U. 8-1 Ook na de derde wedstrijd is S.E.C. ongeslagen gebleven. Het begint nu duidelijke pretenties te tonen en gezien de spelkwaliteiten ook wel terecht. Za terdag moest het Utrechtse V.C.U. dat ondervinden. Het ging roemloos met 8-1 ten onder. In drie wedstrijden heeft S.E.C. nu al 19 doelpunten gescoord, terwijl men er slechts twee tgeen kreeg. Een kwartier na de officiële begintijd van de wedstrijd waren nog maar ne gen spelers van V.C.U. aanwezig van de tegenpartij, maar toen vond de scheidsrechter het welletjes en liet hij beginnen. Al na zes minuten opende Sengers de score na een fraaie com binatie met Hop. Een minuut later maakte dezelfde speler er na een solo actie 2-0 van, waarna V.C.U.'s tiende man het veld kwam opdraven, meer zijn er niet gekomen. Na een kwartier was het opnieuw Sen gers, die scoorde. Beijer bracht de stand op 4-0 en nog voor rust benutte Sengers en strafschop. Met deze comfortabele 5-0 voorsprong ging de rust in. De spelers stonden nog maar drie minuten op het veld, of Sen gers vergrootte de voorsprong tot 6-0. Enkele minuten later nam halfspeler Baptist ook zijn aandeel in de score. Met een listig boogballetje passeerde hij de V.C.U.-doelman: 7-0. S.E.C. geloofde het toen wel, waardoor V.C.U. de kans kreeg om tegen te sco ren. Kort voor het eind bracht S.E.C. de eindstand tenslotte op 8-1. R.O.D.A. 2-S.E.C. 2 2-5 Ook S.E.C. 2 was in zijn eerste com petitiewedstrijd bijzonder productief. In Hamersveld werd Roda 2 na een 5-0 voorsprong voor S.E.C. met 5-2 terug gewezen. Door doelpunten van Hoef man, Rademaker en Van Loon (2x) had S.E.C. bij de rust reeds een 4-0 voor sprong. In de tweede helft maakte Vink er 5-0 van. Eerst een kwartier voor het einde zag Roda kans, een doel punt te maken. Een wegens ongeoor loofd aanvallen van Dekker toegekende strafschop werd door Roda naast ge schoten, maar enkele minuten voor tijd kwam de thuisclub toch nog op 2-5. S.E.C. 3-V.V.Z. 5 2-1 Ook het derde zaterdagelftal won zijn eerste competitiewedstrijd, al had het tegen V.V.Z. 5 heel wat meer moeite om het zover te brengen dan het eerste en tweede elftal. Bij de rust keek S.E.C. zelfs tegen een 0-1 achterstand aan. In de tweede helft maakte echter eerst Van Rouwendaal gelijk en schoot Rij ken S.E.C. naar de overwinning. Op donderdag 21 september gaat Shot weer tafeltennissen. Tot oktober heb ben de leden die aan de competitie gaan deelnemen nog gelegenheid te trainen, want begin oktober gaat de tafeltenniscompetitie weer van start. De overige leden kunnen elke donder dagavond, van 19.30 uur tot 22.30 uur, weer een balletje slaan. Shot heeft haar teams al gereed. Op de 17e algemene ledenvergadering, welke op woensdag 13 septmeber j.1. gehouden werd, werden de opstellingen al vast gelegd. Ti'dens die vergadering vonden ook enkele wijzigingen in het bestuur plaats. Het komend jaar zal het bestuur van Shot er als volgt uitzien: voorzitter/ secretaris I. M. Vink, peningmeester W. H. van Doorn, competitieleider M. A. Rademaker. P. van Dijk, die voorheen de kas van Shot beheerde, kon helaas geen tijd meer vrijmaken om de taak als pen ningmeester naar behoren uit te voe ren. In zijn jaarverslag bleek dat de boeken met een batig saldo konden worden afgesloten. Rost, Tegenover de anderen. Buber, Ik en gij. Fletcher, Het lichtende kruis. Bosscher, De Nederlandse mari niers. Hooftman, De grootste lucht macht ter wereld. Iemhoff, Oorlog, dienstplicht, dienstweigering. Dieker- hof, Een vuile verrader. Wighton, De grootste spionnen ter wereld. Sparla, Thomas wil het weten. De Vries- Kruyt, Jan Maarten. Friend, Reken- kronkels. Monkhorst en Van Sluyters, Beginselen der mechanica. Hoekstra, Wegwijs in de scheikunde. Tolman, Je raakt nooit uitgekeken. King, Oceano grafie. De oermens. Wittop Ko ning, De oude apotheek. De Kat-Pres- ser, Jonge mensen en de liefde. Jesse, Ajax. Langemeijer, Klein houtwerk om zelf te maken. Kalle, Met naald, draad en schaar. Jelles, Het grote handwerkboek. Baker, Vegetarisch kookboek. Stoffel-Donskoy, De Rus sische keuken. Kuyper, 30 fonduere cepten. Van Rheenen, De opvoeding van onze hond. Van der Mark, Grote insekten- en vruchtenetende tropische vogels. - Parkieten uit Australië. Vriends, Tropenweelde in de volière. Jocher, Voedsel voor aquarium- en ter- rariumdieren. De Hartog, Het zeil schip. Burgunder, Wonderwereld van het vliegen. Smith, Ballonvaart over Afrika. Thöne, Elektriciteit mijn hob by. Read, Moderne beeldhouwkunst. Janssens, Ikonen. Boer, Het tweede smalfilmboek. Kleyn, Beeld en geluid. Willemze, Muziekinstrumenten. De Vries, Etymologisch woordenboek. Fens, Loodlijnen. Vandaag 12; nieuw werk van Nederlandse en Vlaamse schrij vers. Stip, De peperbek. Kipphardt, De zaak Oppenheimer. McCarthy, Her inneringen aan mijn Roomse jeugd. Gill, Economische ontwikkeling. De Haan, Nederlandse volkssprookjes. De verlichte eeuw. Ryan, De laatste slag; Berlijn 1945. Toland, De slag om Europa 1945. Newcomb, Iwo Jima. Schlesinger, De bittere erfenis. Long ford, Koningin Victoria. Manchester, De dood van een president. Andnst en Dufek, Heldenstrijd om de Polen. Van Egeraat, Autotocht door Nederland. Gezellig uit het hele jaar door in Nederland en België. Gazenbeek, De Veluwe. Van Hoeck, Apolloon tussen zwart en wit. Smedts. Zuid-Italië. Steendach, Siciliaanse ontmoetingen. Grubbe, Canada, land van de zonen. Rindl, Harakiri. Storry, Japan. Nord, Een dag in Vietnam. Engelse romans: Haggard, King Solo- mon's mines. Hall, The 9th directive. f— Harling, The hollow sunday. Ko ningsberger, I know what I'm doing. Malamud, The fixer. Melville, Nell glorie. Potts, The footsteps on the stairs. Priestley, It's an old country. Gelet op de stijgende kosten pleitte de penningmeester voor een contributie verhoging. Met goedkeuring van de le den werd deze vastgesteld op 25, per jaar voor de senioren en 17,50 voor de junioren. Bij het agendapunt „Bespreking ko mend seizoen" werd meegedeeld dat de competitie dit jaar voor het eerst een andere opzet krijgt in de afdeling ,,'t Gooi". Na de eerse helft wordt de stardenlijst gehalveerd. De bovenste helft gaat een promotiecompetitie spe len, terwijl de laagst geklasseerden een degradatiecompetitie ingaan. De training wordt elke week verzorgd door de spelers van het hoogste team. Nieuwe leden zijn van harte welkom op speelavonden in het Ludgardus-ge- bouw aan de Vredehofstraat. Aanmel dingen kunnen ook geschieden aan het adres Julianalaan 33. De vereniging ,,De Vriendschap" nam met 320 duiven deel aan een wedvlucht vanaf Maastricht. De duiven werden te 9 uur gelost met N.O. wind. De eerste duif kwam aan te 11.06.13 uur, de laatste te 11.43.31 uur. Uitslag: C. Bokma 1 3 5 7 11 20 32 35 61. J. Rademaker 2 50 58 59 63. J. Rut- tenberg 4 16 41. J. Kruseman 6 8 13 17 38 43 48. Z.K.H. Prins Bernhard 9 14 15 18 39 64. H. v. d. Broek 10 19 33 46 56 62. W. Altenaar 12 60. S.K.B. 21 25 28. G. Reijerese 22 36 40 52 53. D. Bos 23 27 29 30 34. E. Veerman 24. C. Vaessen 26 44. C. Jak 31. Hooijer-Klei- negris 37. J. Rijksen 42 57. H. Wester- veld 45. H. Ketelaar 47 51. J. Brou wer 49. R. Westerveld 54. F. Groene- stein 55. Afgelopen en komende twee of drie week-ends wordt er bij de tennisclub Soest weer gestreden om de clubtitels. Bij de enkelspelen wordt, zoals gebrui kelijk weer het poulesysteem toegepast. Vooral voor de „zwakkere" speelsters en spelers is dit systeem aantrekkelijk omdat zij dan enige wedstrijden spelen tegen ongeveer gelijkwaardige tegen standers en pas daarna eventueel een sterkere opponent te bekampen krijgen. Het eerste week-end werd voornamelijk gebruikt voor de enkelspelen. Liefst zestig partijen werden door de wed strijdleiding, de heren P. Jansen en F. Sprangers, vastgesteld en konden door het mooie weer ook allen gespeeld wor den. Bij de dames deden zich vrijwel geen verrassingen voor. Alle kanshebbers, te weten de dames Felix, Groart en A. Janssen plaatsten zich voor de kwart finales. Ook de outsiders Mevr. Reime- rink en mevr. Thiellier bereikten de laatste acht. Bij de heren waren er drie „sterke" poules, waarbij de winnaars zich direct plaatsen voor de halve finale. In poule 1 werd de heer G. W. Geijtenbeek winaar door een onverwacht ruime ze- g- op de kampioen van vorig jaar, de heer E. Schuuring. Laatstgenoemde be reikte overigens via een overwinning op de heer J. A. Schoute toch nog de herkansing. Ook tegen de heer Geijten beek moest de heer Schoute na hard nekkig verzet kapituleren. In poule 2 werd de heer J. H. v. Breukelen eerste door twee goede overwinningen opresp. de heren M. Maal en F. Sprangers. Opmerkelijk was hierna de kranige prestatie van veteraan Haal, die via een 3-sets overwinning op F. Sprangers de herkansing bereikte. In poule 3 tenslotte werd enigszins te gen de verwachting de heer A. Spran gers (kampioen 1965) eerste na over winningen op de heren P. Janssen en Leliefeld. Een prachtige prestatie gezien het feit dat de heer Sprangers de laatste twee jaar bijna niet speelde. Na een keurige overwinning op H. Le liefeld eiste de heer Janssen in deze poule de tweede plaats voor zich op. Hieronder de belangrijkste uitslagen. Damesenkelspel: mevr. Felix-mej. Jans sen 4-6, 6-0, 6-2; mevr. Felix-mej. Da- lenoort 6-2, 6-0; mej. Janssen-mej. Da- lenoort 6-1, 6-2; mevr. Groart-mej. Hofman 3-6, 6-2, 3-6; mevr. Groart-mej. de Bruin 6-3, 6-1; mej. Hofman-mej. de Bruin 6-4, 6-0; mej. v. d. Berg-mej. Holthuis 7-5, 6-2; mevr. Thiellier-mej. v. d. Berg 6-4, 8-6; mevr. Thiellier-mej. Holthuis 6-0, 6-3; mevr. Reimerink- mevr. van Breukelen 6-3, 6-1; mevr. Reimerink-mej. v. Dorssen 5-7, 6-3, 6-2; mej. v. Dorssen-mevr. v. Breukelen 6-4, 6-2. Herenenkelspel: G. W. Geytenbeek-E. Schuuring 6-0, 6-4; G. W. Geytenbeek- J. A. Schoute 6-4, 6-4; E. Schuuring- J. A. Schoute 8-6, 5-7, 6-2; J. H. v. Breukelen-M. Haal 8-6, 6-4; J. H. v. Breukelen-F. Sprangers 6-1, 6-4; M. Haal-F. Sprangers 6-1, 5-7, 6-0; A. Sprangers-H. Leliefeld 6-3, 6-3; A. Sprangers- P. Jansen 7-5, 4-6, 6-0; P. Janssen-H. Leliefeld 5-7, 6-1, 6-3; J. Smit-A. W. Schuuring 6-2, 6-2; J. Smit- P. Waals 6-0, 6-3; A. W. Schuuring-P. Waals 5-7, 6-0, 6-0; H. Ebben-J. v. Ginkel 6-2, 1-6, 8-6; R. Schuuring-H. Ebben 4-6, 6-0, 7-5; R. Schuuring- J. v. Ginkel 6-1, 8-6; E. de Bruin-J. Fa- ber 6-0, 6-0; E. de Bruin-H. Kuiphof 5-7, 6-0, 6-0; H. Kuiphof-J. Faber 0-6, 6-3, 6-4. Een In alle opzichten absoluut VOLWAARDIGE 4-per- soons auto. gebouwd op het wegverkeer van morgen. Modern, prachtig van lijn en groots van vormgeving. Meer ruimte dan u denkt - plaats voor vier personen. Hoge prestaties en VEILIGE njkwalltelt (reeds meer dan 30 laar op de weg) Volmaakte Interieur-uitrusting Beroemd om >,i)n voorwkJaandrijvlng. Ingebouwd ver- warmlngs- en luchtverversingslnstallatle - 25 8AE-PK Kruissnelheid 90 kilometer Der uur Topsnelheid 100 km. Ga deze volwaardige auto zien en berijden bij de dealer voor Soest en omstreken KROMMEWFG 28 - SOESTDIJK TELEFOON 2870 Zwervend door het land van de Ntfl vinden wtf aan de rand van de woestyn dik wijls enorme bouwwerken, die de toeschouwer met stomheid slaan. Het zyn de piramiden, enorme steenkolossen, gebouwd door een volk met een zeer hoge beschaving, dat enige duizenden jaren geleden leefde en door middel van deze gigantische bouwwerken z^jn overleden vorsten een woning voor de eeuwigheid wenste te geven. Eigenljjk kan men zich moeilijk een voorstelling van deze wonderlijke kunstwer ken maken, wanneer men niet zelf onder aan de voet gestaan heeft en de over weldigende indruk heeft ondergaan, die deze typische, naakte reuzen der woestijn op een nietig mensenkind maken. De eerste vraag, die bjj een mens opwelt, is: Hoe hebben de mensen in die tijd zonder mechnische krachtbronnen dergelijke koningsgraven kunnen bouwen? Zo vinden wc te Gisé de piramide van de koning Cheops, temidden van enkele andere. Deze is liefst 137 meter hoog. Er naast staat de piramide van koning Chefren, die slechts iets kleiner is. De wijze waarop men tot de bouw der piramiden is gekomen, is volkomen na tuurlijk en logisch in het kader van de Oudegyptische kuituur, aansluitend op de godsdienst, die voor het grootste deel de drijfveer was tot deze ontwikkeling. Wij weten, dat men in de oudste tijden in Egypte de doden begroef in een kuil. Zij werden in hurkhouding en in mat ten gerold neergezet en de graven wer den met leem gesloten. Reeds tijdens de eerste dynastie werden de graven groter van afmeting. De kuil werd ruimer en soms kon men er met een trap in afdalen en was er een gewelfd dak boven gebouwd door middel van over elkaar stekende platte, grote tegels. Later werd de kuil of graf kamer bekleed met blokken kalksteen. Hier zien we dus reeds het primitieve begin van een eenvoudig monument. Omstreeks 3000 jaar v. Chr. kwam men er toe zogenaamde trappenpiramiden te bouwen, waarvoor het graf van de ko ning Djoser als voorbeeld mag gelden. Het onderste gedeelte is een rechthoek met een hoogte van ongeveer elf en een halve meter. Hierop is een kleinere verhoging aan gebracht, enzovort. Het geheel bestaat uit zes op elkaar gestapelde enorme blokken, waarin de dode werd bijgezet, en die gezamenlijk een hoogte van on geveer 60 meter bereikten. Uitgestrekt heiligdom Bij opgravingen is gebleken, dat de pi ramide deel uitmaakte van een enorm complex van gebouwen, een groot hei ligdom, dat door een tien meter hoge muur met torens was omgeven. De op pervlakte bedroeg liefst 165.000 m2. Wij vinden hier geweldige zalen en gangen, steunend op enorme pilaren. De vorm van deze zuilen is aan de natuur ont leend, zij vormen bundels riet of zijn uitgevoerd in de vorm van palmstam- men. Een en ander geeft ons de indruk van de vlucht die de Egyptische kui tuur reeds een kleine vijfduizend jaar geleden genomen heeft. De beroemde graven van Cheops en Chefren bij Gisé zijn prototypen en meesterwerken van de Egyptische pi ramiden. Deze hebben geen trapvorm, doch zijn geheel glad met hellende wanden. Nemen wij de piramide van Chefren als voorbeeld. De ingang tot de grafkamer, die geheel verborgen ligt onder de ommanteling, bevindt zich aan de noordzijde, terwijl de tempel voor de cultus aan de oostzijde is gebouwd. Daarheen voerde een helling, die eerst dienst deed voor het aanvoeren van het steenmateriaal en waarop later een overdekte gang werd gebouwd. Een tweede tempel beneden in het dal, aan de rand van het vruchtbare land, kan als een voorportaal van het geheel worden beschouwd. Van deze tempel leidt een overdekte gang van ongeveer 500 meter lang naar de tempel aan de oostelijke zijde van de piramide. Door een voorhal bereikt men een brede zaal met pilaren, gevolgd door een tweede die toegang geeft tot een open hof, dit is de ruimte waar de offers werden ge bracht. Een en ander toont ons de Egyptische bouwkunst op zijn best. Romantici Wat de architektuur betreft hebben de Egyptische bouwmeesters in de eerste plaats gestreefd naar een ordelijke rangschikking der lokaliteiten. Daar naast hebben zij gezocht naar bepaalde esthetische effekten. De afmetingen der zalen waren volko men doordacht en aangepast aan het doel waarvoor zij dienden, terwijl men tevens de volle aandacht heeft gehad voor schoonheid. Zo vindt men in het heiligdom van Chefren zware, schitterend bewerkte kolommen, kostbare granieten wanden en een albasten vloer. Deze pracht, ge combineerd met masale verhoudingen, moet eertijds een overweldigende in druk op bezoekers hebben gemaakt. In de gehele bouw is men trouwens op contrasten en speciale effecten uit ge weest. De Egyptische bouwmeesters waren romantici en hadden een ongebreidelde fantasie, die zij in opdracht van de koning konden botvieren op en in de machtige bouwwerken, die duizenden jaren zouden trotseren en hun roem en glorie zouden dragen tot in verre na geslachten. Had men de fantasie der kunstenaars de vrije loop gelaten, dan zouden deze wellicht zijn gekomen tot overrijk ge decoreerde zalen en hoven. En een kupst die geen toekomst kon hebbén. Daarom werden er bepaalde regels op- gêsfëlcf volgens wélke men moest wer ken en deze regels werden streng toe gepast. Hierdoor schiepen zij een ar chitektuur waarop nog tientallen eeuwen werd voortgebouwd. De betekenis van de Egyptische kunst steunt op de enor me grootsheid en kracht van haar stijl en blijft daarom nog altijd boeiend voor ieder mensenkind. Technisch Raadsel Bezien wij de bouw der piramiden van uit technisch oogpunt, dan staan wij voor een volkomen raadsel. Hoe heeft men in die tijd, zonder de nodige tech nische hulpmiddelen, zonder kennis van mechanische krachten als stoom, ben zine of elektriciteit kans gezien derge lijke ongelooflijk zware en grote bouw werken te construeren? Wij weten, dat er tienduizenden arbei ders soms een mensenleeftijd lang aan zwoegden, maar wanneer wij zien, dat er gewerkt werd met steenklompen van tientallen tonnen zwaar, dan slaan wij de handen ineen. Kortgeleden werd een der deksels van het juist ontdekt zonneschip van Cheops gelicht, het blok kalksteen moest door zware hijskranen worden verwijderd. Wij kunnen ons in denken tot welke geweldige prestaties de oude Egyptenaren moesten komen om dergelijke blokken aan te brengen. Wanneer wij de Oudegyptische bouw kunst overzien, dan dringt het tot ons door dat wij hier te maken hebben met één der machtigste vormen van kui tuur, die de wereld ooit gekend heeft. Een vorm zo vol van schoonheid als slechts in het land van de Nijl, een grote oase temidden van een barre on- afzienlijke woestenij, in een strijd met de natuur kon ontstaan. De Egyptenaar nam de natuur als voorbeeld en tracht te haar te overtreffen. Op deze wijze kwam hij tot een kultuurvorm die nim mer werd geëvenaard. HET BEKENDE ADRES VOOR ALLE SOORTEN HOUTEN TRAPPEN. WILT U HET VLIERINGSCHUIFTRAPJE VERVANGEN DOOR EEN VASTE VLIERING- TRAP. LAAT U ZICH DOOR ONS VAKKUNDIG VOORLICHTEN. UW ADRES VOOR ALLE SOORTEN LADDERS EN TRAPJES VAN HOUT OF ALUMINIUM LEVERING UIT VOORRAAD. Gevraagd STOFFEER- WERK, zowel klassiek als modern. Vlugge en nette aflevering. Redelijke prijs. Brieven onder no. 691 bureau S. Crt. PARTTIMEJOB, per uur te regelen, voor pientere, ervaren en systematische Schoevers-dame. Van type werk tot opzetten docu mentatie en verkoopactie. Frans/Duits/Engels. Nuttig voor later. Bel. 5148. A.s. jong echtpaar, werk zaam in de verpleging, zoekt voor pl.m. 1 jaar een gem. of ongem. ZIT- SLAAPKAMER. Br. onder no. 688 bur. S. Crt. ONDERHOUDSWERK, o.a. timmer- en metsel werk, reparaties en nieuw bouw. Telefoon 5073. TUINGEREEDSCHAPPEN (onze specialiteit!), gras- maaimachines in tiental len maten en soorten. Tulntoko Van Drie, Am- sterdamseweg 139, Amers foort. tel 03490-17031 Voor WITWERK en REPARATIE. Telefoon 4068. H.H. Vertegenwoordigers 22 september, 8.15 uur in Rest. Soester Natuurbad. Georganiseerd door vakver. St. Christoffel. NA SCHOOLTIJD voor 4 personen 1 liter melk 4 eieren 60 g (4 eetl.) suiker 30 g (4 eetl.) cacaopoeder 150 g Callfornlsche blauwe rozijnen Klop de melk met de eieren, de eulker en de cacao schuimig, eventueel' met een elektrische handklutöer. Voeg de rozijnen toe en laat de cocktail goed koud worden, b v. in de koelkast Soepele step-in van Trlumph. Maakt slan ker. Moeiteloos. On merkbaar. Rekt lenig mee met elke bewe ging die u maakt. Als u gaat zitten. Als u zich bukt. Daarvoor zorgen het Lycra-satijnen front, zijpanden en achter pand. Die rekken soe pel in de lengte. Niet In de breedte. De makke lijke Talllana Control G heeft uw figuur steeds onder perfecte con trole. Maten*. 38 - 46. Wit of zwart. 24.50 INTERNATIONAL Van Weedestraat 5 A - B Telefoon 2504 VAM ECU 'yi gouden ttnq van Hollandse kilozak Nieuwe Oogst kilozak Hele literpot Verse literzak pot Dikke Fruitnoot 7 voor Gesteriliseerde literfles 5 pakken literblik Zeeuwse 2 zakken 5 kilo kilo ENGELS DROP, 300 gram CHOC. IJSCUPS, 200 gram ADVOKAAT BONBONS, 200 gram CHOC. SINAASSTENGELS. 200 gram CHOCOLAADJES, 150 gram DROP, 10 rollen 30 den., per paar pondspak Stegeman vacuum verpakt, pl.m. 250 gram 400 gram De echte pak 5 stuks Heerlijke 250 gram 150 gram RQ GEKOOKTE GELDERSE WORST w 100 gram flQ OPGEROLD MAGER SPEK w 100 gram flö FIJNE SNIJWORST 200 gram /BQ BOTERHAMWORST w 250 gram fiQ LEVERWORST w pot 250 gram 3 gezinsflessen literblik hele fles Atf»*FOOItT 2x4 rollen CLOSETPAPIER 2 pakken DAMESVERBAND Flacon GLOOR AFWASMIDDEL, 2 flacons PLANTENAARDE. 3 zakken STEENHOFFSTRAAT 59 - TELEFOON 2861

Soester Courant | 1967 | | pagina 3