RENTE van uw salaris 3 'li RENTE GEVAREN VAN DE DIEPZEE MIKSMO mm* n mva rr Nieuw garagebedrijf geopend OPENEN Privé-Rekeningcourant Coöp. Raiffeisenbank Soest MIKIMO kleedt Uw kind BETER MIKE^O Burgerlijke stand Meningen van lezers Krabbels van Knelis ZONDER KOSTEN Reeds menig pionier verloor het leven in deze wonderlijke donkere wereld DE speciaalzaak voor Uw kind. Lersle Soester Begrafenis-Onderneming "v God- Hees- TEL. BRANDWEER 3 3 3 3 POLITIE TEL. 4444 nieuws KOM WASSEN B!J DE door het van een met en dat alles bij de Kantoren: Kerkplein 9 - Soesterbergsestraat 14 Koninginnelaan naast nr. 33. De folder ligt voor U klaar. De Duinkikkers hielden Vossenjacht Competitie M.H.C. Soest VOORKOM DE SLIP!!! DINSDAG 26 SEPTEMBER 1967 Nog steeds heeft men geen juiste gege vens en inzichten over het wereldje, dat zich onder de donkere oppervlakte van 's werelds oceanen bevindt. Hoe ziet het er daar uit en wat leven er voor dieren en planten? Eigenlijk is het ver wonderlijk, dat men in deze eeuw van wetenschap en techniek, die voor vrij wel niets staat, nog niet bij machte is geweest de geheimen der diepzee te doorgronden en zich een juist beeld te vormen van het leven en de uiterlijke vormen van dit zo moeilijk te betre den gebied. O ja, incidenteel heeft men wel eens een kijkje genomen, doch in verhou ding tot de geweldige diepten der ocea nen en hun enorme uitgestrektheid was dit slechts een speldeprik. Wat maakt Blijetijds-. baby- en kin derkleding (voor jongens en meisjes tot 12 jaar). GALLENKAMP PELSWEG 11. (nabij busstation Soest-Zd.)f telel 6280 GEBOREN: Edwin Johannes, zoon van H. A. van der Heijden en J. C. Wee- ren, Molenstraat 151. John Paul, zoon van J. M. Wouterse, Baam, Eiken weg 25 en E. W. Strumpel, Beetzlaan 63. Nicole Dorien, dochter van J. J. Klip en J. E. M. Kok, Plesmanstraat 14, Soesterberg. Ajit Alexander, zoon van F. van Mastrigt en S. N. A. Carter, Albert Cuyplaan 63. Bintje, dochter van M. J. van den Hoek en G. Ruiter, Beetzlaan 109. Michel Johannes Lam- bertus. zoon van J. F. G. van Haarlem en M. J. Zwueste, Van Weedestraat 45. Miranda Louisa Maria, dochter van J. A. van Asch en M. G. P. Splint, Buys Ballotlaan 13, Soesterberg. Douwe-Jan, zoon van J. J. Bakker en T A. F. van der Ploeg. Plesmanstraat 249, Soesterberg. Michaëla Pieternel- la, dochter van C. P. van Eijden en M. Sluis, Simon Stevinlaan 82, Soester berg. Claire Matthea, dochter van F. J. J. A. De Roovere en G. J. A. M. Kuitenbrouwer, ÏTenelaan 53. Ton, zoon van B. Okhuizen en J. A. M. Tool, Dr. s'Jacobstraat 15. Marcel Gijsbert Johannes, zoon van C. van Duinhoven en N. Koster, Postweg 87, Soesterberg. Jan, zoon van M. de Groot en E. H. Nap, Pijnenburgerlaan 5. René, zoon van T. N. van Brienen en E. Walet, Talmalaan 24. ONDERTROUWD: Petrus Marinus Huisman, Van Limburg Brouwerstraat 24 bis a. Utrecht en Anneke van de Hoef, Birkstraat 50. Theodorus Schrijver, Hoekschewaardplein 13, Am sterdam en Willy Petronella van Lune- schlorf, Sophialaan 16. Jozef de Boer, Liendertseweg 283, Amersfoort en He- lena Adriana Donselaar, Schouten kampweg 18. Hendrikus Gerardus Dijkman, Schoutenkampweg 32 en Ma ria Catharina Everarda Westerveld, Braamweg 78. Hendrik Johannes Bernardus Jansen, Van de Veldeplant- soen 7 en Josephina Gerarda Wilhelmi- na van Breukelen, Schaepmanstraat 42. Dirk van de Bunt, Molenweg 51, Maartensdijk en Louisa van den Bra- kel, Laanstraat 63. Alain Dols, 41 Rue de la Roquette, Parijs en Horten sia Maria Reuter, Chr. Huygenslaan 23. GEHUWD: Franciscus Maria van den Brink, Den Blieklaan 55 en Elisabeth Maria van Doorn, Den Blieklaan 55. Anthonius Isaac Elisabeth Stalenhoef, Laanstraat 39 en Maria Margaretha Pollemans, Herengracht 22, Maarssen. Jan Bakker, Troelstrastraat 48 en Johanna Hogeveen, Nieuweweg 57. Johannes Münster, Scharweijlaan 201, Zeist en Anna Marie Beernink, Betje Wolfflaan 38. Cornelis Nieuwenhuis, Kolonieweg 22 en Anna Geertruida Mul der, Hobbemalaan 6. Peter van der Weerd, Gen. Spoorstraat 43 en Petro nella Gijsbertha Geurtsen, Gen. Spoor straat 49. Gerrit de Bruijn, Blomme- straat 7, Baarn en Louise Marie le Clecq, Zwaluwenweg 9. Pieter van Straten, Fokko Kortlanglaan 124, Erme- lo en Berendina Maat, Ringweg 2a. Gerrit Samuël Kohier, Acacialaan 8, Enarn en Bertha Johanna Wilhelmina Mcischke, Nieuwstraat 2. C VERLEDENHendrik van den Bout, 93 jaar, weduwnaar van W. J. van Fel:, Dalweg 42. Maria Kok, 85 jaar, gehuv.d met J. van den Bree- r- :r, Kerkpad Z.Z. 97. Johannes r- üllippus Scheurwater, 53 jaar, ge- ha v/d met K. E. Strumpel, Troelstra- s'.raat 67. Yme E'lzinga, 77 jaar, on- g:kuwd, Julianalaan 9. Cornelis Al- berLus van den Berg, 80 jaar. gehuwd ïr ?t H. M. van Brienen, Korte Hart- v. :g 4G. Marinus van de Kerk, 11 "ar. Bosstraat 33. Anthonia Knoops, 72 jaar, gehuwd met J. B. Tammer, Fos'.v/cg 30, Soesterberg. Cornelis Lagrmaat, 33 jaar, gehuwd met M. Luppens, Braamweg 95. C Dir II. VV Vcllinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis. Crematie, Transport (Rouwkamer) een afdaling van enkele kilometers uit op de enorme diepten, die soms tot 10 kilometer kunnen gaan en wat maakt een onderzoek uit over de oceaanbodem van enkele tientallen vierkante meters, waar het hier een ongelooflijk gebied van ongeveer 338 miljoen vierkante ki lometer betreft? Als het er op aankomt, weten wij van deze onderwaterwereld nog vrijwel niets in weerwil van het feit, dat verschillende dappere pioniers en mannen van de wetenschap hun leven hebben gewaagd om in dit gebied door te dringen. Want verschrikkelijke ge varen zijn er aan verbonden. Reeds uit de oudheid bereikten ons be richten hieromtrent, doch deze overle veringen moet men altijd enigszins kri tisch bekijken. Gevaarlijke proef Betrouwbaarder zijn de door getuigen, foto's en filmopnamen gestaafde on derzoekingen van latere duikers. Welke gevaren aan dergelijke navorsingen ver bonden zijn, blijkt wel uit de avontu ren die deze diepzeeverkenners over kwamen. Zo nam dr. William Beebe bij de Ber muda-eilanden eens een proef met zijn „hathysphere". Het toestel werd enige tijd op grote diepte neergelaten. Toen het weer bovenkwam, spoot er een naaldfijne straal water uit, bleek het gewicht veel groter en kon men door het kijkglas in de bol zien staan. De zware middenbout van de deur werd losgeschroefd. Terwijl men daar mee bezig was, vernamen de helpers een hoog zingend geluid. Daarop kwam een mist van stoom buiten stulpen door de nog vrijwel hermetisch gesloten kle ren van het apparaat. Beebe beval groter voorzichtigheid, liet het dek tegenover de deur ontruimen en zorgde er voor, dat de andere moe ren van terzijde konden worden los gedraaid. Dat deze voorzorgsmaatrege len nodig waren, bleek even later: de bouten braken los, de deur schoot als een kanonskogel over het schip en ver brijzelde een zware winch. Als er iemand in deze baan zou hebben ge staan, was hij door het stalen sluit stuk volledig verpletterd. Onder hoge druk De oorzaak van dit incident? Men had voor deze proef slechts vier van de twaalf bouten voor de afsluiting ge bruikt. Het water kon dus de bathy- sphere binnendringen en toen deze op gehaald werd, stond het nog onder de hoge druk van 900 meter diepMen kan zich dus nu volledig voorstellen welk een druk men moet weten te overwinnen alvorens men tot enige ki lometers diepte kan dalen!!! Een man die juist het gevaar zoekt en er dan films van tracht te maken onder water, is de Amerikaanse duiker John D. Graig. Hij vertelt van een tragisch avontuur dat een Japanse collega van hem over kwam. Samen doken zij in het gebrui kelijke duikerpak naar de onderzeese rotsen. In een dergelijk duikerpak kan men niet zo erg diep duiken, dus heeft men slechts met een betrekkelijke druk te maken. Hoe sterk die druk kan zijn, vermeldt zijn verhaal. Een getijstroom wierp de Japanner omver. Hulpeloos spartelde hij tegen de stuwende kracht van het voortdringend e water. Graig kon niet verhinderen, dat zijn collega tegen de rotsen geslagen werd. Lang zaam kringelde een spiraal omhoog: de gebroken luchtlijn, die pak en duiker van lucht voorzag. Even later schrom pelde het duikerpak onder de druk van ettelijke tonnen water ineen en uit het kijkglas stulpte een grijze massaEen mens werd verpletterd! Nogmaals Motorcross. De heer Becker laat het zwaartepunt van mijn ingezonden stuk vallen op het woord ergenis. Dit is fout, het zwaarte punt is de Ontheiliging van Gods Dag Hierbij is het ergernis geven aan mede» burgers maar bijzaak. Niet ik wil p het recht ontnemen Gods Dag naar fw eigen goeddunken door te brengen, dit eist God Zelf van U, om Zijn DagAiet te ontheiligen. Hoe U, en allen diy het met U eens zijn, de Zondag dootfren- gen gaat mij uiteraard niets aan, daar om heb ik ook alleen gevraagd of de organisatoren van dergelijke festivitei ten dit voortaan op zaterdag zouden willen doen. Wat betreft het ingezonden /uk van den heer Van Es, U is wasflschijnlijk Zevendedags Adventist, en /rnet alle respect voor U en uw gedienstige overtuiging lijkt mij de S/ster Cou rant geen geschikte pla^ om een godsdienstig dispuut te fouden, nog daargelaten het feit day ik hierover pertinent niet wil disput" Zoals U uit bovenstaand!antwoord aan den heer Becker kuny lozen wil ik geen dwang uitoefene/ bet was een verzoek. Maar GodsyGebod is wel dwingend en is gericiy tot alle mensen, dus ook tot alle in/'uors van Soest. Ook al leven wij nniet meer in de Middeleeuwen, ookp1 zijn de tijden verandert God is eA Eeuwige God en Zijn Gebod is eei$S- Dus niet Gods gebod aanpassen a"5 de tijd waarin wij leven (wat zovele* van onze medemen sen die zich Chrifelijk noemen ook zo graag willen) n401" ons onderwerpen aan dat gebod, doet er niet toe in welke tijd wij i?en- Inderdaad hee^ Christus gezegd: leer van Mij, zachtmoedig ben en nederig va bartMaar leest U eens de gpsci^^^uis, toen Christus de verkopers er .wisselaars uit de Tempel dreef. Was Pi toen ook zachtmoedig? Toen zeida#1*^ Maakt niet het huis Mijns Vad's tot een huis der moorde naren EnJJ^ geselde deze mensen tot buiten dfTemPeL Maar toen ging het om de Ej van God' Zi->n Vader. Wannee\onze kinderen hun ouders ge- hoorzanjf1, eren zij hiermede hun ouders^ °°k wi-> wanneer wij Gods Gebed# betrachten, eren wij hiermede En ^fineer onze kinderen ons met ge- hoonrm zbn' dienen wij ze te be- str»n' Manheer van Es, wij ver ben U zelf de toepassing te maken, ^j^nijn hartelijke dank voor de plaat- H. TERLOUW. Tièkoekweg 3. Hy filmde zjjn dood Zo heeft eens een duiker zijn eigen dood gefilmd. Graig was met zijn ploeg uitgevaren om een oud wrak te onder zoeken en nadat de positie er van was bepaald, daalde een zekere Jim Ernest af om voorbereidingen te treffen voor een filmopname. Rustig volgde men aan boord het spoor van zijn luchtbel len. Er kwam een signaal voor een tweede camera en deze werd neerge laten. Onverwacht werd er hevig aan de lijn gerukt, toen volgde het noodsignaal. Met alle macht trok men, maar een kolossaal gewicht belette het ophalen. Op tekens van boord kreeg men geen antwoord. Toen men opnieuw trok, brak de lijn en even later kwam een stuk gescheurde luchtbuis boven wa ter. Men wist dat het te laat was en haalde de camera's op en dagen later vertelde de film, die onder water auto matisch had gedraaid, het gehele dra ma. Men zag de duiker met het wrak bezig. Dan even duisternis, een flits van een monster, angst op het gezicht achter het kijkglas. Een enorme manta-rog verschijnt in het beeld, draait rond, raakt verward in de lijnen en schiet weg. Jim Ernest valt om door die ruk aan zijn lijn. De rog keert terug, werpt zich op het vertwijfelde slachtoffer, slaat met z'n vinnen de duikerhelm stuk en voert dan in zijn vervaarlijke bek het bloedende lichaam mee Op het nippertje ontsnapt! Crocett beleefde een ander avontuur. Deze duiker bevond zich op de geringe diepte van slechts 15 meter in een grot, maar toen hij deze weer wilde verlaten, ontdekte hij een „dodende walvis", een bloeddorstige diepzeebewoner, die Waar blijkelijk op de lucht van mensenvlees was afgekomen. Door zijn telefoon berichtte Crochett zijn avontuur aan zijn helpers boven water, die machteloos moesten afwach ten hoe de duiker zich zou redden. Veel kans bleek daar niet op, want het 8-meter lange ondier stootte zijn wan staltige kop met alle macht tegen de nauwe spleet om zich daar door te wringen en het scheelde maar weinig of het was gelukt. Toen ontwaarde men boven op het schip gelukkig een aantal robben en door deze op de plek des onheils af te jagen, vergat de „menseneter" een ogenblik zijn doel, stortte zich op de robben en van die luttele minuten maakte de duiker dankbaar gebruik om te stijgen. Inderdaad gelukte het hem zich in veiligheid te brengen. Nog trillend op de benen van emotie schroefden zijn helpers hem de duiker helm al om te vernemen wat de ge redde te vertellen had. Maar dat viel tegen: Waarom hebben jullie geen ca mera laten zakken?" Wonk het verwij tend. Met de onthulling van het nieuwste cltroën-type Dyane door de zes-jarige Dyane Kuyer is vrijdagmiddag het nieuwe garagebedrijf van de heer W. Kuyer aan de Korte Brinkweg geopend. De opening van de nieuwe garage, naar een ontwerp van de Soester architect Van Wijk, had voor de heer Kuyer nog een verassing in petto. Hij werd na melijk benoemd tot A-agent van de Citroën. De heer M. A. Bouwmeester, directeur van de afdeling Verkoop, wees er tij dens de druk bezochte opening namens Citroën Nederland op, dat het beginnen van een nieuw bedrijf een bijzonder moeilijke taak bleek, vooral omdat de omstandigheden voor de heer Kuyer verre van eenvoudig waren. Dat had ook de architect, de ir H, N. van Wijk ervaren. Niemand bleek b.v. precies te weten, hoe de eigendoms- grenzen ter plaatse liepen. Gezien de betrekkelijk geringe afmetingen van het terrein moest de grond zo efficiënt mogelijk worden benut, hetgeen is be reikt met één grote, ruime en lichte overkapping. In een half jaar tijds is de garageruimte en een kleine showruimte aan de weg gebouwd door aannemer Mets. De heer Kuyer prees de architect om hetgeen hij voor een betrekkelijk klein object had weten te realiseren en de aannemer om de samenwerking gedu rende de bouw. Tientallen bloemstukken gaven het nieu we bedrijf al direct een feestelijk aan zien. Vrijdag a.s. gaat voor de afd. Volley bal de competitie draaien. Deze avond spelen maar liefst drie teams hun eers te wedstrijd. Twee damesteams en het eerste team van de heren. De heren spelen dit jaar voor het eerst in de competitie, dus wensen wij hen in het bijzonder veel succes toe. De opstellingen voor de teams zijn als volgt: Eerste damesteam tegen Spirit 5. 7.15 uur. Aanvoerster R. v. Veen, R. Walet, B. de Zeeuw, S. v. Essen, M. Westra, R. v. Bloemendal en J. v. d. Broek. Tweede damesteam tegen Wilhelmina 4. 3 uur. Aanvoerster M. Hardeman, V. Kok, W. Kaspers, J. v. Leuveren, C. Wiss, J. -v. Niel en T. Bos. Herenteam tegen Wilhelmina 4. 8.45 uur. Aanvoerder E. Bouma, D. v. d. Broek, G. v. d. Broek, J. Oosterhof, A. Brons en H. Westra. HEES-RENSVVOUDE 0-3 In tegenstelling tot de vorige malen, dat Renswoude bij Hees op bezoek was, kon de thuisclub het zaterdag tegen het zeer forse spel van de gasten niet bolwerken. Hoewel Renswoude qua technisch kunnen geen grote indruk maakte kon Hees de grotere inzet in de strijd om de bal niet beheersen en ging strijdend met 0-3 ten onder. Het eerste kwartier was moedgevend genoeg voor de thuisclub, toen voorzet ten van rechts en links in het centrum terechtkomend, de verdediging van Renswoude meermalen in ernstige moeilijkheden bracht. Bovendien miste men aan Hees-zijde buitenspeler H. de Bree. De stevige Hees-defensie verrichtte aanvankelijk goed stuwend werk, zodat alle voor waarden voor een overwinning in prin cipe aanwezig waren. Overigens was na een half uur de ver dediging van Hees al tweemaal van de wijs gebracht en hadden een dekkings- fout en een blijven staan voor ver meend buitenspel de snelle voorhoede van de tgeenpartij voldoende gelegen heid gegeven om doelman Tempelaars voorbij te komen. Tempelaars had al eerder een specta culaire duikeling moeten maken om het al begonnen gejuich van Renswoude weer te laten verstommen. De rust ging derhalve in met een 2-0 voorsprong voor de gasten. Hees bewees na de rust de mentale te genslag te hebben overwonnen. Het bleef vechten voor een beter resultaat, waarbij in het bijzonder Castricum zich op de rechtsbackplaats onderscheidde. Aan de andere Hees-kant hadden Bou ma en Walet geen geluk, toen zij tot diep in de Renswoude-verdediging wa ren doorgedrongen en de tegenpartij enige angstige momenten bezorgden. Een doelpunt bleef - althans voor Hees - evenwel uit. Hees kwam nog tot een schot tegen de paal en een lob, net over het doel, welke beide acties een beter lot hadden verdiend. Uit deze tegenslagen bleek wel, dat men zich met een nieuwe nederlaag moest verzoenen. Het vonnis werd de finitief voltrokken, toen één van de Rei iswou de-aanvallers in het straf schopgebied niet volgens het boekje werd belaagd en Renswoude uit de strafschop de marge tot drie doelpun ten vergrootte. JEUGD. De Hees-adspiranten moesten tegen de plaatselijke rivalen van B.D.C. het loodje leggen met cijfers, die er niet om liegen: 6-2. De pupillen 1 na hun wedstrijd tegen K.V.V.A. opnieuw ongeslagen door met 3-1 te winnen. De pupillen 2 hadden een uur lang veel moeite met de doelman van H.V.C., die geen doelpunt doorliet. H.V.C. scoorde zelfs tweemaal. Ajje ut ming vraogt mok zeige dak veu- rige week paf stong toenk veur ut eerst kleuretilleviesie zag. En kwier zo groos as un aop toenk heurde daat ongs laandje daormee ut vierde laand in de wèreld is dattur ge kleurd op staot waat de tilleviesie angaot. Noeng mok zeige dak zelluf neit zo'n kleurekiekkast in huus hep, bijkans drieduuzend gulde is veur ming wel un bietje te veul. De.- waas een opebaore demestraotie en daor bink naor toe eweest. Ik zaat vlaak veuran ble de kiekkast, toeng een of are hoge meneer un heng del overhaolde en de zwarte plaotjes meteen verangerde in mooje kleure. Minse waat is daat moo.i Ut eerste wak zaag was ongze rood- wït-blaauwe vlaag die ehesen wier en toeng kwam Ageeth op ut scherrum, ok in kleur. Sjonge wa was ze toeng mooi. Ik hep nog mitemaokt dak mit un til- lefoon op rrüng kop en spoele in ming hangd geluud probeerde te kriege uut waat ze toeng raodiejoo neumde. La- tur wier da wel aars en noeng mot je alleen maor de kenop omdraoien. In negentienvieftug, ik weet ut nog as de daag van vandaag, kwaam de tille- visie. Ak dat eerste kliene kassie verge- liek mit de groote van teugeswoordig, dan was ut vruuger toch wel bar be- hellepe. Een van de eerste dinge diek toeng zaag, mit ming neus teuge de etelage- ruut, was uit wereldkampiejoenschaap voetbaale, da was effe wat. En noeng zitte we weer midde in de kleure-tilleviesie. Ik hep op de demestraosie-avond effe in ut apparaot magge kieke, bar wat un spulle zitte daorin, om duuzelug van te worre. Ik haad, as die kepot was, wellus in ming radiejoo ekeke, en da vonk al bar, maor aachterin zo'n tillevisie daor wor je gek van. Eerst konk niet begriepe waarveur zo'n kleure-apparaot zo duur mos weze, maor toengk heurde dat alleenig veur ut maoke van de beldbuus al negenen- tweintug uure nodig binne, vuulde ik hoek de vorruk an de stiel zaat, Noeng hek wel in de kraant eleze dat- ter zake binne die ze veur mingder geld verkoope, maor ze zegge datter daan geen servies bie is. Veul van die dure apperaote binne dur nog neit verkocht, maor da komp nog wel. Aster een schaop over de dam is komme er wel meer. Knelis waacht maor tot de kingderziek- te achtur de rug birrne en de prieze ok un bietje ezaakt binne. Noeng wouk nog alle Soesder tillevisie- hangdelaore een biester goed ideej an de hangd doen. Ik schaat da we in Soest un stuk of vier, vief tehuuze veur ouwe van dage hebbe. Laote de hangdelaore aster weer is un mooie uutzending is, un avongd verzorrege veur die minse, waorvan dur bie binne die de deur niet meer uutkom- me. Vollegus ming mot da kenne en veur die minse wordt ut zongder twie- fel een avongd om neit te vergete. Van Goyenlaan 156, teL 5897. Op de Eng. Over deze rekening kunt u dagelyks, ja zelfs ook 's avonds gemakkelijk over kontant geld beschikken en U kunt er alle girale betalingen mee verrichten o.a. gas, waterleiding, licht en andere rekeningen Zondag j.1. organiseerde de zwemver eniging „De Duinkikkers" voor haar le den een vossenjacht door de Paltz en de Soester duinen. Om 2 uur vertrokken de groepen van af het Natuurbad om zo een afstand van pl.m. 10 km af te leggen waarbij diverse moeilijkheden genomen moesten worden, zoals fietsen in de duinen, zak- lopen en door autobanden springen. Tegen 4 uur wisten de eersten het na tuurbad weer te bereiken. Iedere deel nemer kreeg een zakje met snoep. Voor de winnaar was er bovendien een be ker beschikbaar als wisselprijs. Vrijdag a.s. gaan De Duinkikkers trai nen in het Sportfondsenbad te Amers foort. Zondagmorgen wordt weer een loop gehouden door de bossen en de duinen. Dames: SOEST 1-SCHARWEIJDE 3-2. De dames hebben kennelijk geen na delige gevolgen van het Lustrumfeest ondervonden, gezien bovenvermelde uit slag. Scharweijde gaf goed partij, maar toch wisten de Soester dames een rust stand te bereiken van 3-0. Dat deze stand niet geheel volgens het spelbeeld was bleek in de tweede helft van de wedstrijd. GOOI 5-SOEST 2 5-1 Ondanks dat de dames flink partij ga ven, ontstond een ruststand gelijk aan de einduitslag. Hieruit blijkt dat de dames in de nieuwe opstelling aan hun plaats moesten wennen. Eenmaal de plaats wetende ging het spel gelijk over en weer. LAREN 4-SOEST 3 4-0. De Larense dames waren verre in de meerderheid in spelkwaliteit. De Soes ter dames hebben gevochten als leeu wen (lees leeuwinnen), maar Laren was en bleef de meerdere. Heren. Soest 1. De heren van Soest 1 konden uitslapen na het feest. KAMPONG 10-SOEST 2 0-5 Hier werden de doelpunten gescoord door Artz (3 x), Vriens en Rip. De ruststand was 0-4, twee minuten na rust werd de stand 0-5. Dat kon Kam pong kennelijk niet op zich laten zitten en ging tot de aanval over, waardoor de achterhoede veel werk kreeg te ver zetten. Zoals gewoonlijk speelde deze achterhoede een goede partij en wist tegenpunten te voorkomen. SOEST 3-S.C.H.C. 7 11-2 Gezien de uitslag hadden de heren van Soest 3 ook geen nadelige gevolgen van het feest, hoewel men wel eens vergat dat er nog meer Soester spelers in het veld waren, die ieder voor zich een doelpunt wilde scoren. Ondanks het Soester overwicht heeft S.C.H.C. zich tot de laatste minuut goed geweerd. T. Louman kreeg een strafpush toegekend en tot ieders ver bazing, het meest van Louman zelf, kwam hieruit een doelpunt. SOEST vet.-KRAAIEN vet. 3-2 De heren veteranen hebben een goede dag gehad. Door het goede spel van de voorhoede werd de midvoor (heer Dob- ben) in de gelegenheid gesteld enige doelpunten af te ronden. De leiding berustte in handen van de heren Hop penbrouwers en Bakker, zodat de he ren veteranen (ondanks commentaar) een prettige wedstrijd hebben gespeeld. eeS: 1 op de 5 ongelukken op autosnelwegen ontstaat door slippen. Voorkom de slip door u aan te passen aan weersomstandighe denenwegsituatie. VERMINDER SNElHïL maak geen scherpe stuurbewegmgen en vporkom dat u krach, tig moet remmen. 8&?K0RTÓMwë. gebruik hoofd, voet erJ hand met varêtandM t

Soester Courant | 1967 | | pagina 5