\JU jU Hl nc S.E.C. liet tegen S.D.O. volle winst glippen 3-3 P van hier en daar Voordaan won jubileumtoernooi van M.H.C. ..Soest" D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM WAfsutzelaaï Klaar terwijl u wacht REVEIKOL SMEFJRSTATBÖX Aquariumvereniging „Zilver Tetra" S.E.C.-zaterda? S.E.C.-nieuws Klaverjasavond S.E.C. V.V.Z.-nieuws In onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIGT „The Red Stars" B.D.C.-nieuws B.D.C. behaalt volle winst B.D.C. handbal DINSDAG 26 SEPTEMBER 1967 Het jubileumtoernooi ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan van de Mixed Hockey Club „Soest" is zaterdag ge wonnen door de hockeyclub Voordaan. Weliswaar eindigde Voordaan in de fi nalepoule met evenveel punten als Midden Hap. een elftal van oud-Soest- gedienden, terwijl ook het doelgemid- delde hetzelfde was. maar uiteindelijk heeft men de beker maar aan Voor daan gegeven, nadat ook strafpushes geen beslissing hadden gebracht. Soest nam met vijf elftallen aan het toernooi deel, alsmede nog met drie elftallen van oud-gedienden, die al naar gelang de ouderdom van de spelers - de Oude Hap, Midden Hap en Jonge Hap - werden gedoopt. Voorts namen aan het tournooi deel Hilversum, Kameleon, Amersfoort, Weesp. Voordaan en Schaerweijde. Voor de aanvang van de wedstrijden werd het bestuur van de M.H.C. Soest in sierlijke wagens naar het terrein aan de Schrikslaan gebracht, voorafgegaan door de harmonie P.V.O. De veertien elftallen waren onderge bracht in vier poules, de verschillende happen bij elkaar, Soest 1, 2 en 3 en verder Soest 5, Amersfoorts, Kameleon 3 pnt. 2. Jonge Hap, 2 pnt. 3. Oude Hap, 1 pnt. In de hoogste finalegroep ontmoetten derhalve Soest 2, Weesp, Voordaan en de Midden Hap elkaar. Behalve de wedstrijd Soest 2-Weesp (0-0) werden alle wedstrijden beslist, zij het steeds maar met één doelpunt verschil. Voor daan en de Midden Hap kwamen beide tot twee overwinningen en een neder laag en eindigden derhalve gelijk met vier punten, op de voet gevolgd door Soest 2, dat drie punten behaalde. De eerste plaats was uiteindelijk voor Voordaan, de tweede voor de Midden Hap en de derde voor Soest 2. Vierde werd Weesp, dat in de finalegroep slechts één punt veroverde in de wed strijd tegen Soest 2. De uitslagen van de finalepoule: Soest 2-Weesp 0-0. Voordaan-Midden Hap 2-1. Weesp-Voordaan 0-1. Voordaan-Soest 2 0-1, Midden Hap-Soest 2 1-0. Weesp- Midden Hap 0-1. Eindstand: 1. Voor daan; 2. Midden Hap; 3. Soest 2; 4. Weesp. In de tweede finalegroep trok Soest 3 met twee gelijke spelen en een over winning op Jonge Hap aan het langste eind en bereikte daarmede in de eind- VAN WEEDESTRAAT 52 SOESTERBERGSESTRAAT 30 Het bestuur van de jubilerende M.H.C. „Soest", na de aankomst op het veld aan de Schrikslaan, waar de huldiging plaatsvond. De speciaal voor het toernooi samen gestelde le en 2e teams van de jubile rende vereniging. en Weesp bij elkaar en Voordaan, Schaerweijde, Soest 4 en Hilversum. In totaal zijn 36 wedstrijden gespeeld, waarvan er vijftien in een onbeslist gelijk spel eindigden. Per wedstrijd werden gemiddelde niet meer dan twee doelpunten gescoord. Winnaar van poule A werd Weesp, dat van Soest 5 (2-0) en Amersfoort (1-0) won en tegen Kameleon gelijk speelde. De verdere resultaten in poule I wa ren: Soest 5-Amersfoort 1-1, Kameleon- Weesp 0-0, Amersfoort-Kameleon 1-2, Kameleon-Soest 5 2-1, Weesp-Soest 5 2-0 en Amersfoort-Weesp 0-1. Door deze resultaten werd de stand in poule A: 1. Weesp, 5 pnt. 2. Kameleon, 5 pnt. 3. Amersfoort, 1 pnt. 4. Soest 5, 1 pnt. De resultaten in poule B waren: Voordaan-Schaerweijde 1-0, Voordaan- Soest 4 1-0, Schaerweijde-Hilversum 0-0, Soest 4-Schaerweijde 0-0, Voor- daan-Hilversum 0-0 en Hilversum- Soest 4 3-0. De eindstand in deze poule werd hierdoor: 1. Voordaan, 5 pnt. 2. Hilversum, 4 pnt. 3. Schaerweijde, 2 pnt. 4. Soest 4, 1 pnt. Uitslagen in poule C waren: Soest 2- Soest 3 1-0. Soest 1-Soest 2 1-1. Soest 3-Soest 1 1-0. Hierdoor werd de eind stand: 1. Soest 2, 3pnt. 2. Soest 3, 2 pnt. 3. Soest 1, 1 pnt. In poule D werd de uitslag: Ouwe Hap- Midden Hap 0-1 Jonge Hap-Midden Hap 0-0. Oude Hap-Jonge Hap 0-0. Eindstand in poule D: 1. Midden Hap, Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 i\ De Soester aquariumvereniging „Zilver Tetra" houdt haar maandelijkse bij eenkomst op donderdagavond 28 sep tember, te acht uur, in het wijkgebouw aan de Talmalaan hoek Pieter de Hooghlaan. De hoofdschotel van het programma is een lezing met lichtbeelden door de heer A. O. Janze, bekende spreker en chrijver te Hilversum. Belangstellenden zijn van harte wel kom. rangschikking de vijfde plaats. De re sultaten van deze finale groep waren: Jonge Hap-Soest 3 0-1, Hilversum- Kameleon 1-0, Soest 3-Hilversum 1-1, Jonge Hap-Kameleon 1-1, Jonge Hap- Hilversum 3-3 en Kameleon-Soest 3 0-0, waardoor de plaatsen vijf tot en met acht in de eindrangschikking ach tereenvolgens waren voor: 5. Soest 3; 6. Hilversum; 7. Jonge Hap; 8. Kameleon. Soest 1 kwam niet verder dan een ne gende plaats. Het behaalde in de der de finalegroep twee duidelijke 2-0 overwinningen op Schaerweijde en Amersfoort. Deze beide elftallen speel den doelpuntloos tegen elkaar gelijk, zodat de rangschikking vervolgt met: 9. Soest 1; 10. Amersfoort; 11. Schaer weijde. De Oude Hap werd pas bij de laatste wedstrijden productief: 2-0 tegen Soest 4 en 3-0 tegen Soest 5, waardoor de eindrangschikking wordt afgesloten met: 12. Oude Hap; 13. Soest 4; 14. Soest 5. 's Avonds zijn tijdens de feestelijke af sluiting van de jubileumviering in de Residentie van Boltini te Soesterberg de prijzen uitgereikt door de voorzitter, de heer J. Corsmit. O GRIFT BOYS-S.E.C. 0-6 De toeschouwers bij de wedstrijd Grift BoysSJE.C. zullen zaterdag niet lang hebben kunnen geloven, dat hier twee tot dan toe ongeslagen elftallen tegen over elkaar stonden. Men zag al gauw een vrij eenzijdige wedstrijd, die S.E.C. uiteindelijk met 6-0 won en daardoor (en het gelijke spel van de ook nog on geslagen concurrent Levu) alleen de rangrlijst in de derde klasse D aanvoert met een doelgemiddelde van 25 voor en twee tegen. Geleidelijk aan wist S.E.C. aan de druk van Grift Boys te ontworstelen. In de elfde minuut plaatste Beijer de bal uit een vrije schop vlak voor de voeten van Sengers, die S.E.C. een 1-0 voorsprong bezorgde. Drie minuten later stelde Sta lenhoef na een respect afdwingende so lo Sengers in staat de stand op 0-2 te brengen. Voor er een kwartier verstreken was, stond S.E.C. zelfs al met 3-0 voor, dankzij een boogballetje, waarmede Hop de Grift Boys-doelman verraste. S.E.C. bleef voortdurend de toon aan geven, wat nog voor rust tot een vierde doelpunt leidde. Kort voor rust werd Beijer in het strafschopgebied op niet geoorloofde wijze van het maken van een doelpunt gehouden. De toegekende strafschop werd door Sengers feilloos ingeschoten: 0-4. In de tweede helft moest S.E.C. zich enigszins noodgedwongen in de verdedi ging terugtrekken, hetgeen wel wat meer werk voor doelman Kramer c.s. bete kende doch verder geen consequenties had. Twee uitvallen, na 23 minuten en in de voorlaatste minuut waren voldoen de, om de score tot 0-6 op te voeren. Beijer liet de vijfde treffer aantekenen, terwijl hij met medewerking van Stalen hoef ook nog de zesde maakte. Door dit resultaat bezet S.E.C. thans de eerste plaats, met één punt voorsprong op Levu en twee op Grift Boys. S.E.C. 2—SOESTERBERG 2 5-1 Ook het tweede zaterdagelftal is nog ongeslagen, zij het pas na twee wedstrij den. Zaterdag werd Soesterberg 2 met een 5-1 nederlaag naar huis gestuurd. Overigens was het Soesterberg, dat met medewerking van S.E.C. al in de eerste minuut de leiding nam. Bin nen de beruchte lijnen beroerde spil Staal de bal met de hand, hetgeen Soesterberg een strafschop en tevens een doelpunt opleverde. In de dertigste minuut maak te Hoefman na een slechte uittrap ge lijk. Tien minuten voor rust stelde Ra demaker zijn ploegmakker Van der Loon in staat, S.E.C. naar een 2-1 ruststand te schieten. Vrijwel direct na de aftrap maakte dezelfde Van der Loon er 3-1 van uit een voorzet van Vink, welke si tuatie zich na 25 minuten herhaalde: 4-1. Tenslotte was het Hoefman, die uit een voorzet van Van Rouwendaal 5-1 scoor de. S.E.C. 3—SPARTA 6 3-2 Na een boeiend duel met het Nijkerkse Sparta 6 hield ook S.E.C. 3 de over winning thuis: 3-2. Na bijna een half uur spelen opende Rouwendaal de score: 1-0. Een afstandsschot van Rouwendaal betekende in de 38e minuut 2-0, terwijl vier minuten later Tolboom zonder moeite 3-0 scoorde. Een door Beijersber- gen van richting veranderde voorzet be landde kort voor rust in eigen doel, zo dat S.E.C. met een 3-1 voorsprong aan de tweede helft begon. De thuisclub kwam in de tweede helft niet meer aan een doelpunt toe. Sparta daarente gen zag nog éénmaal kans doelman Kraaij te passeren, hetgeen de eindstand bracht op 3-2. S.E.C. 2-VRIENDENSCHAAR 2 5-0 Het tweede elftal van S.E.C. heeft zich zondag fraai hersteld van de verleden week onnodig geleden nederlaag tegen V.V.O.G. 2. Het verzuim werd nu goed gemaakt met een sprekende 5-0 over winning op het Culemborgse Vrien denschaar 2. S.E.C. nam in de eerste helft de leiding door een kopbal van Baltus Burgman. Ries Dorrestein maakte er voor de pau ze nog 2-0 van door tijdens een onover zichtelijke situatie voor het Vrienden- schaardoel raak te schieten. Ook in de tweede helft bleek S.E.C. de betere ploeg. Door doelpunten van Huizinga, Duijst en Rijnders, werd de eindstand 5-0. werd. S.E.C. 3-ZWALUWEN VOORUIT 2 1-3 Het derde elftal heeft het zondag tegen het nog ongeslagen Zwaluwen Vooruit 2 niet kunnen redden. Het moest met 3-1 zijn meerdere in de Utrechters er kennen. Overigens nam S.E.C. in de In het eerste half uur was S.E.C. re gelmatig in de aanval, doch wist niet verder te komen dan een afgekeurd doelpunt. De S.D.O.-keeper Langenberg verdedigde zijn doel op fraaie wijze en voorkwam menig zeker schijnend doelpunt. Of de S.E.C.-aanval hierdoor misschien wat ontmoedigd raakte weten wij niet, maar in de laatste periode voor de rust kwam S.D.O. tot enige gevaarlijke aanvallen en zag het er enige malen donker voor S.E.C. uit, doch de bal ging voor S.D.O. erüge malen aan de verkeerde kant van de paal uit. De ruststand kwam dan ook met een 0-0 stand. Na de hervatting kwam S.E.J. op een achterstand te staan, doordat de S.D.O.- lmksbuiten zijn club de leiding wist te geven 0-1. Lang plezier hadden de Bussummers echter niet van deze voorsprong. Van Boeyen werd in het beruchte gebied gehaakt en dit betekende een straf schop, die door Van Veen feilloos werd benut. 1-1. Dat was in de 13de minuut en in de 19de minuut gaf Aalders een pass naar Wouden-berg, die Surstedt in staat stelde S.E.C. op een 2-1 voor sprong te zetten. Woudenberg kreeg nog een mooie kans de stand op 3-1 te brengen, doch deze ging verloren. Toch deed Woudenberg het even later beter, door uit een goed aangegeven bal van Aalders S.E.C. een eerste helft door een kopbal van W. de Bruin de leiding. Vijf minuten later werkte S.E.C.-back Hooijer de bal uit een Utrechtse voorzet in eigen doel; 1-1. Nog voor rust namen de gasten zelfs een voorsprong, nadat hun linksbuiten de complete S.E.C.-defensie omspeelde en tenslotte ook doelman v. d. Vaart: 1-2. Tien minuten voor het einde be paalde Zwaluwen Vooruit de eindstand op 1-3. SCHERPENZEEL 2-S.E.C. 4 4-2 Ook 't vierde elftal heeft 't in Scher- penzeel niet kunnen bolwerken. Wel iswaar nam S.E.C. door Nijhuis de lei ding, maar een fout van spil Roest stelde Scherpenzeel in staat de gelijk maker te scoren. Nijhuis moest zich wegens een blessure laten vervangen door Duijst. die een uitstekende wed strijd speelde en zelf nog een doelpunt maakte, maar toen stond Scherpenzeel al met 3-1 voor. In de slotfase liep de thuisclub zelfs nog tot 4-2 uit. B.D.C. 8-S.E.C. 6 0-6 Het veel oudere S.E.C. 6 heeft zondag geen moeite gehad met het voorname lijk uit jeugdige spelers bestaande B.D.C. 6. Aangezien de arbiter het liet afweten, floot S.E.C.'s secretaris Wim van Dijk deze wedstrijd. S.E.C. nam door Veld huizen de leiding, nadat de B.D.C.-de- fensie voor vermeend buitenspel was blijven staan. De nieuwe S.E.C.-aan winst Nieuwaal maakte er 0-2 van, terwijl Wijnands de rust met een vei lige 0-3 voorsprong liet ingaan. De S.E.C.-veteranen hadden na de rust nog voldoende adem over om de toon te blijven aangeven, hetgeen nog tot drie doelpunten leidde. Dasselaar bracht de veteranen op 0-4, Wijnands zorgde voor 0-5 en tenslotte was het Nieu waal, die uit een pass van Van Dasse laar de eindstand op 0-6 bepaalde. JEUGD De jeugd van S.E.C. behaalde de vol gende resultaten: S.E.C. jun. A-Altius A 4-6. Hoogland jun. A-S.E.C. B 2-2. Amsvorde jun. C-S.E.C. C 1-3. Quick adsp. a-S.E.C. a 5-2. S.E.C. adsp. c- Don Bosco c 3-2. K.V.V.A. adsp. g- SE.C. d 1-0. A.P.W.C. pup. 1-S.E.C. 1 1-5. S.E.C. pup. 2-HVC 2 2-0. S.E.C. pup. 3-K.V.V.A. 4 1-2. Quick pup. 4- S.E.C. 4 4-1. K.V.V.A. 7-S.E.C. 5 2-0. Vrijdagavond werd in de S.E.C.-canti- ne de eerste klaverjasavond van het seizoen gehouden. De opkomst was bij zonder groot en er werd in een pret tige sfeer om de hoogste eer gestreden. De voorzitter van de klaverjascommis- sie reikte na afloop de prijzen uit en deze werden behaald door: C. Aalbers 5646 punten. L. Hornsveld (5396). B. de Bruin (5366). H. Bosman (5253). H. Hornsveld (5112). Mevr. Verhoeven (5088). J. Duyst (5067). Mevr. Surstedt (4987). Limberg (4981). Verheyen (4921). 3-1 voorsprong te geven. Met nog 15 minuten te spelen leek de overwinning voor S.E.C. vrijwel zeker, maar S.D.O. dacht er anders over. Het pleit voor het moreel van de Bus- sumse ploeg, dat zij nog éénmaal alle pogingen in het werk stelde om de achterstand in te lopen en toen zij door een doelpunt hier dicht bijkwam, 3-2 dus, gingen de Bussummers nog fana tieker spelen. Toen Van Veen door treuzelen de bal kwijt raakte en de S.E.C.-verdediging steeds onzekerder ging spelen, maakte S.D.O. dri,e minuten voor het einde hiervan gretig gebruik en bracht de stand op gelijke voet. 3-3. S.E.C. moest dus met een gelijk spel genoegen nemen en liet zich geheel on nodig de volle winst uit handen nemen. CANDIAV.V.Z. 2-3 V.V.Z. heeft de goede weg hervonden. Na de 2-1 zege op S.V.P. weYd zaterdag Candia in eigen huis verslagen met 3-2. De wedstrijd was nog maar nauwelijks begonnen, of Candia kreeg op de rand van het strafschopgebied een vrije trap te nemen, en V.V.Z. met 1-0 achter kwam te staan. V.V.Z. herstelde zich echter zeer snel van deze tegenslag, want al in de vijfde minuut stelde Schaap Ruizendaal in staat, om de gelijkmaker te scoren. Na precies een half uur liet Floor een paar tegenstanders de verkeerde kant op gaan en kon toen ongehinderd 1-2 sco ren. Met deze stand ging de rust in. Na tien minuten spelen in de tweede helft passeerde Schaap enkele tegenstan ders en liet vanaf de zestien meterlijn <*en schot los. dat doel trof. 1-3. Candia begon toen fel aan te dringen en doel man Van Barneveld kreeg moeilijke mo menten te doorstaan, tegen één waarvan Hii niet opgewassen bleek: 2-3. Aan de andere kant had ook Hament van V.V.Z. een paar maal pech. In de stand kwam evenwel geen wijzi ging meer. V.V.Z. 6C.J.V.V. 5 4-5 Het zesde veteranenelftal van V.V.Z. bleek niet opgewassen tegen het Amers- foortse C.J.V.V. 5 dat een aanmerkelijk jongere ploeg in het veld bracht. Toch heeft V.V.Z. de schade tot één doelpunt weten te beperken. Bij rust was de stand nog 3-3, doch in de tweede helft schoten de Amersfoor- ters zich naar een 4-5 zege. JEUGDUITSLAGEN De V.V.Z.-jeugd behaalde zaterdag de volgende resultaten: Achterveld R.s. jun. A—V.V.Z. jun. A. 0-2. V.V.Z. pup. 1— Quick A pup. 1 0-6. Amsvorde pup. 2 V.V.Z. pup. 2 2-2. Don Bosco ads. b. V.V.Z. adsp. b 7-2. schoonheidsfoutjes maken hetgeen een vrije trap voor Maarssen opleverde. Dit schot ging hoog over. Door enthousiast doorzetten bereikte Maarssen het resultaat van 2 hoek schoppen. Bij het wegwerken hiervan raakte J Westerveld geblesseerd, ge lukkig niet ernstig. Na pl.m. 20 mi nuten spelen zagen we hoe een flitsen de kopbal van Van Donk juist naast ging en een door Kok genomen vrije trap nog net door de uitstekend kee pende Smink kon worden overgestompt. Langzamerhand groeide het overwicht van de blauw-witten, maar een snelle uitval, met mooi samenspel tussen J. v. Fulpen en J. Verhoeve liep dood op de Maarssen-defensie. Kort voor het einde van de eerste helft werd Maarssen toch nog even gevaar lijk en kreeg de linksbuiten een kans Smink te passeren. Zijn schot werd echter tot corner verwerkt, waaruit de gastheren geen resultaat konden boe ken. Ruststand dus 0-0. Na de rust trad een herboren B.D.C. binnen de lijnen, terwijl Maarssen zich XfPSDlON I STEENHOFFSTR 53 TEL Z84Z SOES ging bezondigen aan verdedigen, waar bij soms zeer slecht werd weggewerkt. De eerste die hiervan kon profiteren was J. Westerveld, die een opgevangen bal van grote afstand hard inschoot. 0-1. Na 5 minuten spelen gaf de scheids rechter een indirecte vrije trap op pl.m. 5 m van het B.D.C. doel, daar Smink meer dan 4 passen met de bal liep. Deze stuitte echter af op „het muur tje". In deze periode ging B.D.C. het spel volkomen beheersen en vanuit het mid denveld werd de voorhoede aan het werk gezet. Na ongeveer 20 minuten spelen kreeg J. Verhoeve de bal pas seerde snel 3 tegenstanders en gaf doel man Bakker geen kans. 0-2. In de 25e minuut werd Th: v. d. Mast vervangen wegens een blessure, door P. Hilholst. B.D.C. bleef aandringen en via Beijer en Westerveld kwam een hoge bal bij J. Verhoeve. Spil Ewijk probeerde met de hand te redden, raak te de bal wel maar de scheidsrechter paste terecht de voordeelregel toe zo dat J. Verhoeve er met een goed schot 0-3 van kon maken, met welke stand het einde kwam. Overige uitslagen: Hoogland 2-B.D.C. 2 2-2. BD.C. 3-Laren 2 4-0. K.V.V.A. 5-B.D.C. 7 7-1. B.D.C. 8-SE.C 6 0-6 B.D.C. 10 A.P.W.C. 6 6-2. B.D.C. 11-Amsvorde 5 1-1. Is er zeker een naar uw keus Burgem. Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier Donderdag a.s. start de Soester basket ballvereniging met haar competitiepro gramma. Beide teams, zowel de junio ren als de senioren, spelen hun eerste wedstrijd. De heren ontmoeten als eerste tegen stander het Baarnse Break Out. De opstelling van Red Stars luidt als volgt: Nico van de Berg, Wim Jansen Schipper, Arie Louis, Bert Majoor. Har- ry Versluys en Peter Zwartjes en Bou- ke Veltman. De junioren ontmoeten als eerste te genstander het Hilversumse B.C.H. De volgende spelers zijn hiervoor opge steld: Rien Bergers, Rudi Blok jr., Piet van der Bijl. William Chang, Gerrie van Delden, Ton Hilhorst, Rudi Hor- nung, en Rudi Woerdeman. Beide teams spelen hun wedstrijd in de Utrechtse Beatrixhal; de aanvang van de heren is 21.20 uur en van de junio ren 20.10 uur. Het is B.D.C. zondag j.1. gelukt de beide winstpunten uit Maarssen mee naar Soest te nemen. Het heeft er lang naar uitgezien dat deze wedstrijd een herhaling zou worden van beide voor gaande wedstrijden, daar bij de rust de stand nog volkomen blank was. Direct na het beginsignaal trok B.D.C. ten aanval, maar het harde schot van de rechtsbuiten trof het zijnet. Even later zagen we Fr. Bunnik een paar In de zondag gespeelde handbalwed strijden voor de kompetitie was het bij B.D.C. weer prijsschieten. De dames sen ontvingen het sterke Olympia uit Hilversum, dat de laatste weken van zich heeft doen spreken. Zodoende werd met een weinig vrees deze wedstrijd tegemoet gezien. Direkt na het beginsignaal maakte Mie- ke van Leeuwen al 1-0 voor B.D.C. terwijl Anny Roest er met een prachtig loopschot 2-0 van maakte. Na een zeer vlugge eerste helft kwam de rust met 3-2 voor B.D.C. Na rust zakte Olympia af en wisten Mieke en Barry van Leeuwen, gesteund door Wil Klooster, de stand op te voe ren tot 8-2. De verdediging speelde uitstekend ter wijl Mary v. d. Dijssel als keepster subliem werk liet zien. De uit de junio ren overgekomen Til Smeeing, die zo wel rechts als linkshandig kan schieten, had aandeel in dit sukses. Ook Nel Smeeing deed als verdedigster uitste kend werk. De heren sen. zagen zich voor een moeilijke opgave geplaatst tegen het Amersfoortse Fidelitas. Uiteindelijk trok B.D.C. aan het langste eind en won met 10-9. Daar er voor deze wedstrijd een eerste jaars scheidsrechter was aangewezen en deze soms vreemde beslissingen nam, was dit niet naar de zin van enige Fidelitas spelers, zodat er enig tumult ontstond. Heren sen. speelden thuis tegen U.D. 4 en verloren met 10-6. Dames pupillen speelden tegen Leusden en wonnen met 6-1. Programma voor zondag 1 oktober: Dames sen. B.D.C.-B.H.C., 13.00 uur. Dames jun. B.D.C. 1-Aurora, 12.00 uur. Heren sen B.D.C.-Arma, 14 uur. Heren sen. B.H.C. 2-B.D.C. 2, 11 uur. Dames adsp. S.V. Achterveld-B.D.C. 1, 12 uur. Dames adspiranten B.D.C. 2-F^delitas 2, 12 uur.

Soester Courant | 1967 | | pagina 7