VOOR AL UW STOFFERING A. Wijnands steun uw xj'"V MIKIMO MIKIMO MIKIMO SOESTERBERG RODE KRUIS E. J. GEURTS Telefoonnummer ziekenauto 5980 Noorderweg 23 Van Asch uw slager Burgerlijke stand HOEFIJZER HOEFIJZER VLOERBEDEKKING BANKSTELLEN GORDIJNSTOFFEN EETHOEKEN BEDDEN - DEKENS BERGMEUBELS Naar uw woninginrichfing Soesterbergsestraat 37 Soest-Z. - Tel. 3097 R.K. Jongeren Sociëteit Soestdijk Intrede van ds. G. Rang DE speciaalzaak voor Uw kind. kleedt Uw kind BETER Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Drie bromfietsdieven aangehouden Bromfietsers gewond Gewonde bij aanrijding Stroper aangehouden Bromfietsers tegen auto Innen van postcheques S.E.C.-elftal kreeg hors d'oeuvre aangeboden Jeugdterrein van V.V.Z. geopend Gentlemanrace van Tempo Aq uariumvereniging .Zilver Tetra" „The Red Stars" B.D.C. handbal „De Meteoor" Kindermiddag R.K. Kerkdiensten Voetbal Zaterdagvoetbal Dr. W. Fontijne, AFWEZIG tot 9 oktober. DEZE WEEK VERNIS ioesier Courant Reklame-krant Ie kwaliteit - Ruime sortering 500 gram RIBKARBONADE 318 500 gram RIBLAPPEN378 500 gram RUNDERLAPPEN 318 500 gram SAUCIJSJES 198 Heerlijk mals lamsvlees 500 gram Lamsbout 298 500 gr. Lamskarbonade 250 Vlug klaar, lekker en voordelig: Poni's, lekker gekruid, per stuk 65 Hongaarse Steaks, pikant, per st, 55 Miniboutjes, per stuk45 UIT ONZE EIGEN WORSTKEUKEN: 150 gram Ossenworst98 150 gram Hausmacher 78 150 gram Lunchworst58 Nassi en Bami, per 500 gr. slechts 150 Kippesoep met veel vlees, p. liter 125 Woensdag en donderdag gehaktdag: 500 gram GEHAKT190 Van Weedestraat 66 Tel. 2372 DINSDAG 3 OKTOBER 1967 De populariteit van de nog jonge So ciëteit bevind zich in stijgende lijn. De sfeer en gezelligheid doen vele jonge ren besluiten daar hun ontspanning en vermaak te zoeken. Zaterdag j.1. waren het niet „The We", die wegens omstandigheden verhinderd waren, maar „The Changes" uit Bilt- hoven, die de muziek verzorgden. Als speciale attractie was er bovendien het optreden van de Beat Dancing Group „The Gi-Gi girls" uit Zeist, die voor de - helaas soms wat te langdurige - af wisseling zorgden. De afgelopen 2 dansavonden waren meer ter kennismaking, om de jongeren te laten ervaren wat het bestuur hen in de toekomst wil gaan bieden. De volgende dansavond zal gehouden worden op 21 oktober a.s., op welke avond men beslist in het bezit dient te zijn van de gele lidmaatschapskaart, die te verkrijgen is bij de reeds eerder gepubliceerde adressen of 's avonds aan de zaal. Inmiddels is ook de officiële toestem ming verkregen voor de eigen accom modatie, maar de eisen voor zulk een accommodatie zijn echter van dien aard, dat er geruime tijd nodig zal zijn om dit met veel arbeid en met vrij aan zienlijke kosten te verwezenlijken. Het bestuur doet dan ook een beroep op leden en toekomstige leden, om met wat vrije tijd en/of vakkennis hun eigen sociëteit te willen steunen. Aan meldingen hiervoor worden door het bestuur gaarne geaccepteerd. De gereformeerde gemeente van Soest dijk, heeft spoedig een nieuwe predi kant gekregen, doordat ds. G. Hang uit Haarlem het op hem uitgebrachte be roep heeft aangenomen, in de vacatu re, ds. S. de Jong. Ds. Rand deed zon dagavond zijn intrede, na in de morgen dienst te zijn bevestigd door ds. M. Wilschut, predikant van de Julianakerk te Soestdijk. Het kerkgebouw was tot de laatste plaats bezet, toen de nieuwe predikant de kansel besteeg. De preek van ds. Rang was uit 4 Corinthe 4. Blije tij d£-, baby- en kin derkleding (voor Jongens en meisjes tot 12 Jaar). GALLENKAMP PELS WEG 11, (nabij busstation Soest-Zd.), telef. 6286 GEBOREN: Kat ja, dochter van J. H. van Vlierden en M. E. Comelisse, Dal- weg 38, Judith Lucia, dochter van P. H. J. A. de Jong en L. Culmans, An- tonie van Leeuwenhoeklaan 169, Soes- terberg. Robert Albert Jan, zoon van G. C. Westerlaken en H. M. van den Broek, Van Goyenlaan 44. Vigga, dochter van V. Labordus en W. J. van Breukelen. Eikenlaan 24. Jan Theo- dorus Franciscus, zoon van J. Th. F. Akkerman en G. C. Blankesteijn, sa lonwagen Amersfoortsestraat 78b. ONDERTROUWD: Philippus Wilhelmus Otto. Woestijgerweg 51, Amersfoort en Antje de Ruiter, P. C. Hooftlaan 19. Gerrit Roos, Braamweg 45 en Maria Catharina Heijwegen, Nieuwerhoek- pletn 1. GEHUWD: Comelis Goebertus, Plasweg 4A en Jeltje Hoeksema, Plasweg 44. Hendrik Klaas Schra. Pasteurstraat 22 en Elisabeth Bosma, Dorpsplein 12. Richardus Johannes Ter Weijden, Eri- caweg 38, Laren (N.H.) en Lamberdina Johanna Maria Demmers, Kontnginne- laan 54. Dirk Willem Weltevreden, Appelmarkt 11, Zierikzee en Maria Er- nestina Frederica Kragt, Julianalaan 55. Henricus Petrus Joseph Verwer, Engelsjan 5, Laren (N.H.) en Geertruida Maria Theresia Schimmel, Noorderweg 2 Dirk Buitenhuis, Oosterstraat 50, Baarn en Maria Wilhelmina Oprins, Kerkpad Z.Z. 78. Theodorus Johan nes Esmeijer, A. van Leeuwenhoeklaan 12 en Elorediena Sophia Koning, Moer- bessenberg 50. Rudolf Jacobus Veen, Oranjelaan 3 en Ineke Mary Bakhuizen, Soesterbergsestraat 126. OVERLEDEN: Anetje Zwart, oud 92 jaar, weduwe van G. Hogenbirk, Den Blieklaan 65. Carolina Louisa Schud- deboom, 85 jaar, ongehuwd, Soester bergsestraat 84. Leendert Mostert, 81 jaar, gehuwd met M. Mostert, Zaag molenstraat 209 A, Rotterdam. Dir. EL W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) Ds. M. Wilschut, sprak namens de ker- keraad en heette allen welkom, in 't bijzonder de vertegenwoordigers van 't gemeentebestuur, de wethouders J. v. d. Arend en K. de Haan, de classis Amers foort pastoor v. d. Vegt, vertegenwoor digers van kerken uit Soest en omge ving en vertegenwoordigers van gere formeerde kerken uit Amsterdam en Haarlem (vorige standplaatsen van ds. Rang). Wethouder K. de Haan sprak namens het gemeentebestuur en wees op de bouw van zoveel woningen in het Soes ter Veen. Daar is straks veel werk voor beide gemeenten, zo zei hij. Na mens de classis Amersfoort sprak ds. D. Krijger uit Baarn. Ds. Wilschut sprak het slotwoord, waarna ds. Rang tenslotte dankte voor de woorden tot hem gesproken. In gebouw Credo kon men nader kennis maken met ds. en mevrouw Rang. De Baarnse politie heeft drie bromfiets- dieven uit Soest aangehouden. Het trio had zaterdagnacht, na een bezoek aan een café in Soest, een bromfiets weg genomen, met het doel, ermee naar Amsterdam te rijden. Bij rijksweg 1 in Baarn begaf de brom fiets het echter. Terwijl één van de knapen begon te sleutelen, leefden de anderen zich uit op een verkeersbord, hetgeen de aandacht van de surveil lerende politie trok. Het drietal is meegenomen naar het bureau van politie in Baarn en later aan de politie van Soest overgegeven. Het zijn de 18-jarige P. G. D., de 20- jarige A. van B. en de 17-jarige A. S. Deze krijgt nog een extra procesverbaal wegens het opgeven van een valse naam. Op de hoek van de Prins Bernhardlaan en de Pieter de Hooghlaan verleende zaterdag de 18-jarige bromfietser R. R., alhier geen voorrang aan een auto, die bestuurd werd door de 75-jarige heer S. R., eveneens uit Soest. Bij de bot sing raakte de bromfietsbestuurder en zijn 5-jarig, bij hem achterop zittend zusje dusdanig gewond, dat beiden naar het ziekenhuis moesten worden overge bracht. Op de hoek van de Beetzlaan en de Nachtegaalweg kwamen zondag twee auto's, bestuurd door de 21-jarige C. C. H. uit Soest en de 52-jarige J. van den B. uit Utrecht, met elkaar in botsing. Laatstgenoemde verleende op de krui sing geen voorrang. Zijn m edepassa gier e, de 29-jarige secretaresse mej. W. H. G. H. raakte bij de botsing zodanig gewond, dat zij in het ziekenhuis moest worden opgenomen. Maandagmorgen heeft de Soester poli tie de 19-jarige B. uit Lage Vuursche wegens stroperij aangehouden. Hij werd betrapt in de bossen achter het Spie huis nabij de Biltseweg. De jongeman had met behulp van een kattepult een drietal jonge fazanten geschoten en gaf later tegenover de politie toe, dat al enkele malen eerder gedaan te hebben. Bovendien bleek B. niet in het bezit van een jachtvergunning en toestem ming van de landgoedeigenaar om op diens terrein te jagen, had hij even min. Bovendien moet het jachtseizoen nog geopend worden. Op de hoek van de Vinkenweg en de Schrikslaan verleende de 16-jarige bromfietser A. J. A. R. alhier geen voorrang aan een auto, bestuurd door de 23-jarige S. R. eveneens uit Soest. Evenals zijn 15-jarige duo-passagier H. K. raakte de bromfietsbestuurder bij de botsing gewond. Bedden zijn in Zonnegloren opgenomen. Met ingang van 2 oktober zullen alle cheques van de Postcheque- en Giro dienst tot een bedrag van 2.000,ge durende de gehele openstellingstijd van de postkantoren en postagentschappen, dus ook na drie uur 's middags, worden uitbetaald. Cheques boven ƒ2.000,kunnen, even als voorheen, tot drie uur 's middags, op vrijdag echter tot sluitingstijd van de postinrichtingen worden verzilverd. aangeboden Als blijk van waardering voor de pres tatie tegen Holland, zondagmiddag, heb ben de spelers van het eerste elftal van S.E.C. na afloop van de wedstrijd, in de kantine aan de Bosstraat, van twee S.E.C.-bestuursleden, t.w. de heren W. van Dijk en Roeimans een hors d'oeu vre aangeboden gekregen. De maaltijd werd tevens door beide S.E.C.-leden verzorgd. Deze geste bleek door de spelers bij zonder op prijs te worden gesteld en zelfs voor herhaling vatbaar geacht, maar dat zal afhangen van de verdere prestaties van het eerste elftal. Zaterdagmiddag heeft de V.V.Z.-leider de heer Duit, namens het V.V.Z.-be- stuur, het nieuwe jeugdterrein geopend. In aanwezigheid van de heer Peet, di recteur van de Soester Sportstichting en de heer Van de Broek, chef van de ge meente plantsoenendienst, toonde de heer Duit zich bijzonder gelukkig dat V.V.Z. nu eindelijk de beschikking mocht hebben over een tweede terrein. Hij dankte de goede samenwerking die V.V.Z. hiervoor heeft ondervonden van de Sportstichting en van de bijzondere zorg, die de plantsoenendienst voor dit veld heeft getoond. Tevens sprak hij over de nieuwe doelpalen. Deze zijn namelijk rond, en missen dus de scher pe hoeken. Hij dankte de firma Donk, die deze doelpalen neergezet heeft. Met de aftrap van de jeugdvoorzitter, de heer Strietman begon een pupillenwed- strijd tussen V.V.Z. en plaatsgenoot S.E.C. Op deze manier werd het veld officieel in gebruik genomen. Tempo hield zondagmorgen op het par koers van het industrieterrein een gent- leman-race tussen oudreners en de jeugd. De wedstrijd ging over 20 ron den. Er verschenen 19 koppels aan de start en het was vermakelijk wat deze oud-wielreners nog konden presteren. Jammer dat Vok ten Haaf, die momen teel in België is, niet van de partij kon zijn. De publieke belangstelling was enorm. De beste prestaties werden ge leverd door: 1. A. Post (vet.) en G. v. d. Hoef (jeugd). 2. D. v. d. Broek en H. Ligter. 3. D. Verboom en W. Schaef- fer. 4. O. de Weerd en C. van Proosdij. 5. Heny de Zoete en J. W. de Lange. De Soester aquariumvereniging „Zilver- Tetra" hield op donderdag j.1. haar maandelijkse bijeenkomst in het wijk- gebouw aan de Pieter de Hooghlaan. De leiding van de vergadering was in de handen van de voorzitter, de heer K. Zeldenrust. Als spreker was de bekende schrijver van aquariumboeken, de heer O. A. Janze uit Hilversum uitgenodigd, welke zich traditiegetrouw niet alleen tot het aquarium beperkte. De volgende bijeenkomst zal op don derdag 19 oktober plaatsvinden. Gezien de stormachtige ontwikkeling, die de Soester baketballvereniging ..The Red Stars" de afgelopen weken heeft ondergaan vindt men het niet meer verantwoord nog meer leden aan te nemen. „The Red Stars", die dit jaar ook met meisjes is gestart, hebben zoals wij reeds eerder meldden, een dubbel le dental gekregen en nog melden zich gemiddeld elke week drie a vier nieu we leden. Er zijn verscheidene redenen waarom The Red Stars tot deze leden stop is overgegaan, onder andere: a. het gebrek aan voldoende trainings ruimte. De vereniging beschikt slechts 2 uur per week over de mooie gym nastiekzaal van de L.T.S. Dit houdt in dat er voor de jongens (junioren en senioren) één uur is uitgetrokken waar bij momenteel 22 a 23 jongens regel matig gebruik maken van dit trainings uur, hetgeen een overbezetting bete kent, daarnaast één uur voor de meis jes, waar ook regelmatig 17 18 meis jes komen trainen welk aantal ook aan de hoge kant is. b. Als tweede punt noemen wij de te grote teams. Een team bestaat uit 5 basisspelers plus 7 wisselspelers, teza men 12, maar The Red Stars zit mo menteel al met teams van 15 spelers. The Red Stars speelt dit seizoen met drie teams in de competitie. c. Het feit dat the Red Stars met slechts drie teams i.p.v. 5, aan de com petitie deelneemt demonstreert 't schrij nend tekort aan voldoende kader. Nog steeds zien wij dat bij wedstrijden te weinig kader aanwezig is, en dat is in de basketballsport absoluut nodig, want de reglementen zijn bij de Nederlandse Basketbal Bond hieromtrent bijzonder streng. d. Als vierde reden moeten wij noe men het belang van de leden. Het be stuur is namelijk van mening dat een speler die lid is en de capaciteiten heeft ook spelen moet en als deze ledenstop niet ingevoerd zou worden hiervan het gevolg zijn dat velen niet opgesteld kunnen worden en dit wil het bestuur voorkomen. Aan de andere kant is The Red Stars bijzonder gesteld op deze groei maar kan in het belang van de sport geen stappen gaan ondernemen dietoch tot mislukken gedoemd zijn. Het bestuur zal dus voorlopig geen nieuwe leden meer aanemen. Wat het wel met open armen zal ontvangen zijn kaderleden. Hieronder volgt de competitie-indeling voor het seizoen 1967-1968. waarin de drie teams van The Red Stars uitko men. Heren le klasse: A.B.C. '60. Break Out, Cangerous, Flinstones 2, Lions, Legua- na, Midland, Nijenrode, Red Stars, U.V.V. Daggers 2, U.S.S. Dames le klasse B: Break Out II, Mid land II. Red Stars I, S.V.S. I, Taveno II, U.V.V. Daggers III. Junioren le klasse B (jongens): B.C.H. A, Eagles B. Lions A, S.V.S. A, Tave no B. U.V.V. Daggers A, Red Stars A. De heren spelen één hele competitie. De dames spelen een dubbele compe titie. De junioren spelen anderhalve compe titie. Het herenteam heeft reeds twee wed strijden van het zware competitiepro gramma verloren. Ze spelen namelijk twintig competitiewedstrijden dit sei zoen. Dat The Red Stars verloren heeft is helemaal geen schande daar het in de zeer sterke eerste klasse uitkomt en The Red Sars een volledige verjonging heeft ondergaan. De gemiddelde leef tijd is 19 jaar, terwijl het algemeen gemiddelde in de eerste klasse ligt tus sen de 24 en 25 jaar. De eerste wedstrijd was tegen het Baarnse Break Out, deze werd met 19-25 door The Red Stars verloren. Hieruit blijkt dat The Red Stars lang niet de mindere was. Alleen miste The Red Stars enkele lange spelers zodat de rebound steeds v^oor Break Out was. De eerste helft was voor Break Out 9-4. Doch in de tweede helft kwam The Red Stars terug en won deze met 16-15, doch echter niet genoeg om de overwinning te behalen. Deze was voor Break Out met 25-19. De tweede ontmoeting was tegen Can gerous. Hierbij ging The Red Stars met 62-22 eervol ten onder, want opge merkt moet worden, dat Cangerous tot de sterksten behoort in de eerste klas. Ook hier weer lengte voordeel voor de tegenstander en ook het plaatsen was iets zuiverder dan bij The Red Stars. Ook zondag heeft B.D.C. weer een woordje mee gesproken in de competi tiewedstrijden. Dames sen. 1 ontving het Bussumse B.H.C. Daar dit elftal niet zo hoog staat genoteerd wonnen de Soester dames met 6-0. Dames junioren 1 hebben tevergeefs ge wacht op Aurora, zodat deze wedstrijd niet is doorgegaan. Dames adsp. 1 waren op bezoek in Ach terveld en wonnen met 17-3. Dames adsp. 2 speelde thuis tgeen Fi- delitas 2 doch verloren met 8-10. Heren sen. 1 speelde de wedstrijd van het seizoen tegen Arma uit Zeist. Reeds spoedig nam B.D.C. de leiding door een prachtig doelpunt van Leo v. d. Heide. Bij rust leidde B.D.C. reeds met 6-1. Na rust kwam Arma feler opzetten, doch de B.D.C.-ers hadden hun ant woord klaar. Enige momenten nam de wedstrijd een ruw karakter aan, hetwelk met het geven van strafworpen weer teniet werd gedaan. B.D.C. kreeg er 4 tegen zich, waarvan er twee door keeper Jan Smeeing werd gehouden, die deze middag in grootse vorm was. De eindstand kwam met 14-5 overwin- nning voor B.D.C. Doelpunten zagen we van Jan van Vel- sen. Hans v. d. Beek, Andre Semper, Leo v. d. Heide en Rich Smeeing. Deze harde wedstrijd werd goed geleid door scheidsrechter Huisstede uit Hil versum. Programma voor zondag: Dames senioren. Amersfoort 1-B.D.C. 1, 12 uur. Dames junioren: Celeritas 1-B.D.C. 1, 12 uur. Heren senioren. B.D.C. 2-Amersfoort 2, 12 uur. Heren senioren. Celeritas 1-B.D.C. 1, 14 uur. Dames junioren. Limvio 1-B.D.C. 2, 11 uur. Dames adsp. Limvio 2-B.D.C. 1, 12 uur. Dames adsp. Limvio 3-B.D.C. 2, 13 uur. Dames sen. Limvio 1-B.D.C. 2, 14 uur. Meisjes pupillen, S.D.O.-B.D.C., 12 uur. METEOREN I-S.K.V. 3 7-0 Het eerste twaalftal van de Meteoren heei* getoond, dat zij het schieten nog niet verleerd heeft. Tegen S.K.V. 3 werd een ruime overwinning geboekt. De Meteoren startten direct met een fel offensief en hoewel de korf nog niet werd gevonden, was het duidelijk, dat S.K.V. weinig kans had. Keer op keer werd de S.V.V.-defensie uit elkaar getrokken en na 5 minuten scoorde Annie Venema dan ook 1-0. Dit voorbeeld werd nog geen twee mi nuten later gevolgd door Kees van Rouwendaal 2-0. Na de vakwisseling benutte Ries van Herwaarden een strafschop (3-0) en vergrootte kort hierop de voorsprong tot 4-0. Opnieuw vakwisseling. Ook de derde aanval draaide goed en na keurig aan geven van Kees v. Rouwendaal scoorde Henk de Jong het 5e Meteoor-doelpunt. Met nog een kwartier in de eerste helft leek een monsterzege waarschijnlijk, maar kennelijk hadden de Meteoren hun kruit verschoten, want het bleef 5-0 tot de rust. De rust bleek S.K.V. goed gedaan te hebben, want ze waren nu beslist niet meer de minderen van de Meteoren. Toch scoorde Gerard v. d. Bor 6-0 en kort voor tijd scoorde good old Flip Brandsma het laatste doelpunt 7-0. METEOREN II-JUKO II 5-1 Een verdiende overwinning voor een hardwerkend Meteoren-team, dankzij doelpunten van Hannie v. d. Biezen, Jan v. d. Kool, Wil Huurdeman en Wout Deijs. KAMEO A-METEOREN A 0-4 Een veel sterker Meteoren-team scoor de voor rust 2 doelpunten door Ciska Wiss en Silvia Postuma. Na rust nog eens twee doelpunten door Marineke Verlinden en Tony Knoop. Door de gezamenlijke Soester afdelin gen van de N.V.V. en Bestuurdersbond wordt, evenals voorgaande jaren, een speciale kindermiddag gehouden op za terdag 7 oktober in wijkgebouw De Rank aan de Soesterbergsestraat. Aan vang 14 uur. Van de bekende komieken Stan Laurel en Olivier Hardy zullen enige films worden vertoond, alsmede een teken film. Ieder kind ontvangt een consumptie en een verrassing. KERK SOEST, Steenhoffstraat. A.s. donderdagavond, 7.30 uur, ope ning veertig-uren-gebed. Vrijdag en zaterdag H. Missen te 7, 8 en 9 uur. Op beide dagen te 4 uur uit stelling van het Allerheiligste. Vrijdagavond, 7.30 uur lof. Zaterdag avond, te 7 uur avondmis. Zondag H. Missen te 8. 9.30 (hoogmis) en 11.30 uur. 's Middags te 3 uur uit stellingen van het Allerheiligste, 's Avonds 7 uur plechtig lof tot sluiting van het veertig-uren-gebed. SOESTERBERG-DE MEEUWEN 1-1 De thuiswedstrijd van Soesterberg is in een 1-1 gelijk spel geëindigd. Na 41 minuten nam Soesterberg door een kop bal van midvoor Jaarsma, uit een voor zet van rechtsbuiten Van den Borg, de leiding, 1-0. Met deze stand brak ook de rust aan. Na de hervatting was het Wolf van De Meeuwen, die na 25 minuten door een vrije schop gelijk maakte, 1-1. Bij deze stand is het gebleven. SOESTERBERG- ZWART WIT 3-4 Soesterberg was weer van de verlie zende partij. In de thuiswedstrijd tegen Zwart "Wit werd met 3-4 verloren. Het begon voorspoedig, toen Soesterberg door rechtsbuiten Baars aan de lei ding kwam (1-0), maar voordat de ruit aanbrak, kregen de gasten een 1-2 voorsprong. Na de hervatting was het eerst weer de tegenpartij, die de score verttoogde tot 1-3, maar daarna hielp spil Leijen- horst Soesterberg weer aan een doel punt, 2-3. Het volgende doelpunt was voor Zwart Wit, 2-4, het laatste door midvoor Wil genburg voor Soesterberg, 3-4. KLEINE ADVERTENTIES uitsluitend by vooruit betaling. Tot 10 woorden 2, Elk woord meer 0,10 Br. onder nr. 15 ct extra. ORTHOPEDISCH CHIRURG, Voor reparatie aan uw NAAIMACHINE. Ook voor nieuwe en gebruikte machines. Firma HUISSTEDEN. Soesterbergsestraat 28, telefoon 3480. By bruiloft en party horen toch „THE SOUND MIXERS" by. Inl. tel. 5766, Soest. W(j betalen de hoogste waarde voor Amerikaanse en Hollandse EIKELS en BEUKENOOTJES. A. VAN DEN BRINK, Nieuwstraat 64. Voor WOL en handwerken, band en kant, ritsen met ringen enz. Firma HUISSTEDEN, Soesterbergsestraat 28, telefoon 3480. ONDERHOUDSWERK, o.a. timmer- en metsel werk, reparaties en nieuw bouw. Telefoon 5073. TEGELS tn veie maten en kleuren. Lavasteen, grote voorraad. Tuintoko VaD Drie, Amsterdamsew. 139. Amersfoort, teL (03490) 17031. Voor Pak 500 gram ZUURKOOL, nu van 49 voor 29 Reuzepak SPECULAAS 79 KASSAKOOPJE. Bij aankoop van 5,boodschappen, grote fles APPELSAP 49 NU RESERVEREN VOOR DE A O DECEMBER KOOPJES! Vergeet niet, nü reeds te reserveren voor die geweldige december-koopjes. Maak in de A O-winkel nu vast uw keus. Bekijk de show-exemplaren en overtuig U van de voordeeltjes die U in december kunt halen. 2-persoons WOLLEN DEKEN ƒ29,— 11 volle zegelboekjes 2-persoons LAKENSET f 7,« 5 volle zegelboekjes PERSONEN-WEEGSCHAAL 7,«* 5 volle zegelboekjes FONDUESET met vorkjes ƒ2930 9 volle zegelboekjes 6 messen of 6 lepels en 6 vorken 4,50 3 volle zegelboekjes DEZE WEEK WEER EEN MASSA EXTRA ZEGELS. ZO SPAART U GEMAKKELIJK EN VOORDEUG1 Bij elk 2e pakje Knorr Kippesoep, per pakje 63 20 extra zegels Bij elk 2e pakje A O Chocoladehagel, 250 gram 85 20 extra zegels Bij elk 2e blik „Dolfyn" Kapucyners, per blik 69 20 extra zegels Bij elk 2e pak Koffietaai „Peynenburg", per pak 65 20 extra zegels Bij elk 2e pak Vruchten- of Anyshagel, per pak 50 20 extra zegels Bij elk 2e pak Popla blauw (damesverband), per pak 95 20 extra zegels Bij elk 2e pak Lunchzakjes, per 10 stuks 25 20 extra zegels Bij aankoop van 2 zakjes Gilda drop of 2 zakjes Van Melle toffees 20 extra zegels 1 UNOX ROOKWORST, tydeiyk 20 cent korting Zolang de voorraad strekt, bij uw boodschappen een EUROCUPVOETBAL voor slechts Tt GRATIS een mooie SLEUTELHANGER bij een flacon PAX TEAKOLIE 250 c.c. en bovendien van 225 voor 19t STEENHOFFSTRAAT 27 - SOEST - TELEFOON 2S8S RALSTON 502 Voor èlJe blanke lakwerk. Bin nen en bulten. Droogt met een prachtige bolle glans op een wasvrlje ondergrond. Voor bui tendeur en blnnentrapl VERANDERLIJK IS HET KENMERK VAN VROUWELIJKHEID! Vandaar in Danlon nylons een keuze uit een waaier van kleuren. Danlon ny lons vanaf 2.25. Van Weedestraat 5 A - B Telefoon 2504 wy verstrekken Hoefyzer zegels egel

Soester Courant | 1967 | | pagina 3