Puro! DamP0 breekt I. D.V.VUGT ZENITH Fa. Spijker Hees-nieuws heudtdT1^ S.E.C.-nieuws 85 ct. WW/ Voor sport er en kampeer- f artikelen Tennis ..De Meteoor' Mixed Hockey Club Soest „The Red Stars" B.D.C.-nieuvvs Olympia volleybal Tafeltennistoernooi „Lindner" S.E.C.-zaterdag Mogen schoenen die midden in de mode zijn u ook nog lekker zitten? Van Timtur wel. V.V.Z.-nieuws Autorijschool VAN BLIJKEN Begroting sportstichting vertoont tekort van 198.341,- POLITIE TEL. 4444 TEL. BRANDWEER 3 3 3 3 schjsii bzê VRIJDAG 6 OKTrmwR VALLEIVOGELS-HEES Het eerste elftal van Hees staat mor gen voor de niet geringe opgave om bij Valleivogels, dat met Renswoude en T.O.V. de eerste plaats deelt, een goed resultaat te halen. Hees is met één overwinning tot dusver teleurstellend uit de bus gekomen. Inmiddels heeft echter ook Valleivogels zich al een maal laten verrassen. Mogelijk, dat dat morgen weer gebeurt. Het Hees-elftal is als volgt samenge steld: doel Tempelaars: achter Castri- cum en Van Beek; midden H. Altena, Geijtenbeek en P. Kok; voor H. Walet, A. van Veen, Bosman, Van Es en G. de Bree. De wedstrijd begint om vier uur. Om kwart voor drie vertrekt men van het Hees-terrein. D.O.S.C. 4-HEES 2 Voor Hees 2 staat een bijzonder span nende en ook belangrijke ontmoeting in Den Dolder tegen D.O.S.C. op het programma. Beide ploegen zijn namelijk tot dusver ongeslagen en zullen er zeker prijs op stellen om dat ook te blijven. Er zullen dus morgen (behou dens in geval van een gelijk spel) klap pen moeten vallen. Hees gaat in de volgende samenstelling naar D.O.S.C.: doel M. Altena; achter De Ruyter en H. Kamphorst; midden H. Kok. J. de Boer en H. Rauch; voor Hardeman, J. de Boer. Looijsen, Blom en Brouwer. Reserve is H. Kroon. HEES 3-V.V.Z. 2 Voor Hees 3 staat een moeilijke thuis wedstrijd tegen plaatsgenoot V.V.Z. 2 op het programma. Gezien het onver wacht goede resultaat van de afgelopen zaterdag kan Hees ook nu misschien weer voor een verassing zorgen. De opstelling luidt: doel J. Altena; achter Van Bruggen. Woning; midden Kamphorst. C. de Jong en Vrakking; voor Vos, Snijder, Otten, Scheffer en Koppen. HEES 4-CHEFANA 3 Hees 4 tenslotte, maakt een goede kans, morgen tegen Chefana 3 tot een over wining te komen. De opstelling is als volgt: doel Muis; achter Van Bloemen dal, Westhof; midden Van Leu veren, Van Bloemendal en Van Brienen; voor Hop, Bakkum, v. d. Brom, Clappers en Fonken. JEUGD Voor de Hees-jeugd staan op het pro gramma: Woudenberg adsp. 1-Hees 1 (aanvang 4.15 uur, vertrek 3.00 uur van Hees-terrein), H.V.A. pup. 2-Hees 1 en Hees pup. 2-K.V.V.A. De pupillen trainen met ingang van 11 oktober op woensdagmiddag in plaats van 't avonds en wel van 3 tot 4 uur. smetteloos- zuiver S.E.C.-D.O.S. '01 Het eerste elftal van S.E.C. staat zon dag voor de taak, zijn eerste thuiswed strijd te winnen. Een niet geringe op gave, aangezien dat zou moeten ge schieden ten koste van het nog ongesla gen D.O.S. '01, een bijzonder sterk team, dat nu reeds hoge ogen gooit naar het kampioenschap. Overigens kwamen de Utrechters de af gelopen week in Zeist niet verder dan een moeizame 1-0 zege op het onder aan staande Zeist. Men zal stellig alles in het werk stellen om zondag van koploper D.O.S. te win nen. Het medespelen van linksbuiten v. d. Broek is nog niet zeker. Hij liep in de afgelopen week in de wedstrijd tegen Holland een officiële waarschu wing op. Zaterdag zal de K.N.V.B. om trent een eventuele schorsing beslissen. Verder is het S.E.C.-elftal ongewijzigd, dat wil zeggen v.r.n.1.: doel Van Zoghei; achter L. de Rooy, J. Krijt, L. Rutten- berg en R. Hoed; midden P. van Boeij- en en B. van Veen; voor C. Aalbers, Woudenberg, Surstedt en N.N. Reserves SINASSNIPPERS. Een kombinatie van pittige chocolade en frisse sinaas appel. 200 gram 85 ct. KAUWGOMBALLEN. Leuke kinderattractie, strip met 16 grote kauwgombal- ballen. strips PITMOPPEN. Ovenverse koekjes, opge legd met krokante pinda's. zakje 200 gram 59 ct, VROOM DREESMANN zijn B. van Essen en J. Veenendaal. De wedstrijd begint om half drie. S.E.C. 2-HOLLAND 2 S.E.C. 2, dat verleden week nogal te leurstellend van H.V.C. verloor, ont vangt morgen Holand 2. Beide ploe gen zijn tot dusver niet tot schokken de prestaties gekomen. Holland heeft tot nu toe één punt, S.E.C. twee. Ove rigens wordt wel op een overwinning voor de thuisclub gerekend. S.E.C. komt in de volgende opstelling in het veld: doel B. van Essen; achter P. van Remmerden, Rodermond en Hooijer; midden H. Luschen en P. Hui- zinga; voor L. van Breukelen, B. Burg man, H. Duyst en Bosman. Reserves zijn E. Brouwer en K. van Limburg. De wedstrijd tegen Holland 2 begint om twaalf uur. S.E.C. 3-BARNEVELD 2 S.E.C. 4 ontvangt morgen Barneveld 2. Het elftal ziet er voor deze ontmoeting, die om twaalf uur begint, als volgt uit: doel K. van Rossum; achter J. v. d. Linden, K. Wildenburg en M. Heinen; midden B. Kanters en M. Voskuilen; voor P. v. d. Brakel, F. Roest, Nijhuis, Schimmel en K. Dorrestein. Reserve is Schalkwijk. LIMVIO 4-S.E.C. 6 Het zesde elftal van S.E.C. tenslotte gaat naar Baarn om daar tegen Limvio 4 de zege te behalen, althans dat te trachten. S.E.C. komt in de volgende opstelling in het veld: doel Van Beek; achter L. van Klooster, J. Belt en J. Hoed; midden A. Valero, J. Westerveld en J. Wijnand; voor B. Dekker, E. Ka reisen, A. J. van Dasselaar en J. Velt- huizen. Reserve is H. Brouwer. JEUGD Voor de S.E.C.-jeugd staan de volgende wedstrijden op het programma: S.E.C. jun. A-C.D.N. A (4 uur), Hoevelaken jun. A-S.E.C. B (4 uur), C.J.V.V. adsp. a-S.E.C. a (2 uur), S.E.C. adsp. b- Quick c (3 uur), S.E.C. adsp. c-K.V.V.A. f (2 uur), Quick pup. 1-S.E.C. 1 (1 uur), Roda pup. 1-S.E.C. 2 (1 uur), Hoogland pup. 1-S.E.C. 3 (1 uur), S.E.C. pup. 4- Amsvorde 3 (1 uur) en S.E.C. pup. 5- Quick 5 (1 uur). SI'ORT- EN CAMPINGSHOP Nieuw Raamstraat' 39, - Baarn Wedstrijdprogramma voor zondag 8 ok tober. Meteoren 1-Olympia 2, 14.00 uur, Scheidsrechter C. v. Delden. Meteoren 2-Welgelegen 3, 12.00 uur. Scheidsrechter mej. M. Poelstra. Opstellingen: Meteoren I: Henk de Jong, Flip Brands- ma, Peter Verlinden, Gerard van den Bor, Ries van Herwaarden. Nico Bitter- ling, Ineke Timmer, Riek van Soest, Marja Schaafsma, Ralleke Zimmermann, Ria Groen C, Corrie van Herwaarden. Res. Annie Venema. Meteoren II: Willi v. d. Bor, Dik Wou ters, Jan v d. Kuil, Wim Kraay, Rudi Lagemaat, Wout Deijs, Hetty Kruitbos, Hanneke van Gestel, Lia Legemaat, Jannie Meerveld, Hannie v. d. Biezen, Gerda v. d. Biezen. Res. Frans v. d. Kuil, Otto v. d. Bor, Wil Huurdeman, Yvonne Doornekamp, Joke Saarloos, Janny Altena. Wedstrijdprogramma voor zaterdag 7 oktober 1967: Thuis. 14.15 uur Jongens A-S.C.H.C. 14.15 uur Jongens C-Amersfoort. 15.15 uur Meisjes A-Kampong C. Uit. 14.00 uur S.C.H.C. E-Jongens B. 15.15 uur Phoenix B-Meisjes B. 15.45 uur Maarn B-Meisjes C. Wedstrijdprogramma voor zondag 8 ok tober 1967: Thuis. 11.30 uur Heren III-Hilversum 9. 11.30 uur Heren IV-S.C.H.C. 8. 11.30 uur Dames II-Kampong 4. 12.30 uur Dames III-Kampong 8. Uit. 14.00 uur Ever Swift-Heren I. 14.00 uur Gooische vet.-Soest vet. 12.30 uur Kraaien-Dames I. 12.00 uur Be Fair 7-Heren II. 14.00 uur Kampong 13-Heren 5. Opstelling Dameselftallen: Dames I. L. Burgers, J. v. d. Weyden, B. v. Dorssen, A. v. Hofwegen, A. Geertsema, C. Kuyper, M. Smulders, M. Kuyper. L. Rasch, St. Hoppenbrouwers, J. Gaaf. Dames II. R. Dorresteijn, C. Albas, L. v. Weering, M. de Rooy, L. Eggenkamp, L. Mandersloot. R. Koppenol. A. Artz, M. Walter, S. Bentinc, R. Rupert. Dames III. H. Mandersloot, M. Spoo- renberg, M. v. Hengel, T. Alting, A. Mariens, J. Butselaar, B. Butselaar, L. Dirkmaat, E. Schlecht, N. Starke, H. Collard. Res. H. Kluit, L. Callenbach, M. Wooning v. Galen en S. Vonk. Opstelling Herenelftallen: Heren I. P. Rip, R. v. Hall, G. Diehl, B. Vriens, C. Thomas, W. v. Hall. H. Evenhuis, J. Landgraaf, D. Stroband, Fr. Collard, B. Geertsema. R°s. A. Artz en H. J. Blom. Heren II. R. v. d. Maat, H. Pont, H. Wijnmalen, P, v. Woerden, H. J. Blom, R. v. Hengel, Ph. J. v. Beeck, C. A. Artz, J. Rozendaal, R. Vriens, D. Mo- ree, Res. B. v. d. Werf en H. Boukema. Heren III. W. v. Veen, M. Lock, Tj. v. Weering, T. Louman, E. Hinderdael, R. de Cneudt, H. v. d. Weyden, D. Ey- sink, P. Reinders, H. Marcella, A. Spoo- renberg. Heren IV. R. Pronk, J. v. d. Ham, R. Goekoop, H. v. d. Hucht. B. v. d. Werf, G. Kok, L. v. Dijk, H. Boukema. J. Veeninga, Th. Alberdingk Thijm, J. Rip, Res. O. Bakhuizen en H. Wooning. Heren V. W. Radstock, O. Bakhuizen, B. J. Kruyff, M. Spoorenberg, G. Huy- ser, J. Soto, A. Pont, H. Vetkamp. A. v. d. Weyden, H. Wooning, J. Hupsel. Res. A. v. Rijssen. Veteranen. C. Huisman, H. v. Dussen, R. v. d. Zuidwind, H. v. d. Hoek, G. Hinderdael, C. v. Asselt. Ph. Bakker, J. v. Balen, K. Dobben, M. v. Ee, H. de Vries. Res. J. Winters. Naast de jeugdfinales werden de laat ste kwartfinales en op twee na alle halve finales gespeeld van de onderlin ge kampioenschappen van de tennis club Soest. Bijzonder suksesvol waren mevr. C. Felix en de heer J. H. van Breukelen, die maar liefst 3 finales bereikten, maar ook mej. Y. Hofman kan deze prestatie nog evenaren wanneer zij kans ziet met de heer G. Geijtenbeek de ene nog te spelen halve finale in het gemengd dubbel te winnen. Bij het herenenkel bereikte de heer Van Breukelen de finale via een goede overwinning op de overigens wat lauw spelende heer Geijtenbeek. De andere halve finale zal nog betwist moeten worden tussen de heren R. Sprangers en P. Janssen. Laatstgenoemde onder vond in de kwartfinale onverwacht veel tegenstand van de heer J. L. Smit, wiens spel het laatste jaar beslist voor uit gegaan is. Bij de dames had mej. Y. Hofman wei nig moeite met mej. A. Janssen, maar mevr. C. Felix bereikte pas na een moeizame zege op mevr. G. Groart de finale. Overigens betekende dit voor mevr. Felix een revanche voor de vori ge maand geleden nederlaag tegen me vrouw Groart tijdens het open tennis toernooi van de L.T.C. „Soest". Bij het herendubbel bereikte de com binatie van Breukelen-Ebben de finale door een overwinning op een ongeïn spireerd spelende dubbel Janssen-Geij- tenbeek. Bij het gemengd dubbel had den mevr. Felix en de heer van Breu kelen in de halve finale niet veel moei te met de combinatie mevr. Thiellier- Schoute Sr. De finale in het damesdubbel zal gaan tussen mevr. Felix met mev-, Reime- rink en mej. Hofman met mevr. Thiel- lier. Bij de jeugd leverde de 12-jarige Jan Schoute een prachtige prestatie door in de finale van het jongensenkelspel zijn bijna vijf jaar oudere tegenstander Ru- dy Schuurin in 2 sets te verslaan. Bij de meisjes werd ook enigszins onver wacht Jacqueline Reimerink kampioen. In de finale had zij opmerkelijk weinig moeite met Marjolein Schutte. De uitslagen waren: Herenenkel: J. Smit-R. Nijhuis 6-2, 6-0. J. Smit-H. Pas 6-3, 6-3. J. H. van Breukelen-G. W. Geijtenbeek 4-6, 6-2, 6-2. P. Janssen-J. Smit 3-6, 6-4, 6-3. Damesenkel: Mevr. C. Felix-mevr. G. Groart 8-6, 3-6, 6-3. Mej. Y. Hofman- Mej. A. Janssen 6-2, 6-2. Damesdubbel: Mevr. Felix en mevr. Reimerink-mej. de Bruin en mej. L. v. d. Berg 6-4. 6-3. Mej. Hofman en me vrouw Thiellier-mevr. Groart en mevr. van Mourik 6-3, 6-3. Herendubbel: Van Breukelen en Ebben- Janssen en Geijtenbeek 6-4, 7-5, Gemengddubbel: Mevr. Felix en Van Breu kelen-me vr. Thiellier en Schoute Sr. 6-2, 6-2. Mej. Hofman en Geijten- beek-mej. de Bruin en Kuiphof Sr. 6-4, 6-3. Jeugdfinales: Jongensenkel: Jan Schoute-Rudy Schuu ring 6-3, 7-5. Meisjesenkel: Jacqueline Reimerink- Marjolein Schutte 6-1, 6-2. Jongensdubbel: Leo Twijssel en Rob Nijhuis-Rudv Schuuring en Rob de Vos-B. 6-3, 6-0. Meisjesdubbel: Marjolein Schutte en Mies Klaus-Monica en Gabriële Wüs- terfeld 6-1, 6-1. Gemengddubbel: Laura Haks en Martin Mick-Gabriële Wüsterfeld en Herman Leliefeld 8-6, 10-8. Zondagmiddag start het onlangs opge richte meisjesteam van The Red Stars met haar competitieprogram. Als eerste tegenstandster zullen de meisjes tegen over zich krijgen het tweede team van Utrecht. Van de kracht van dit team is niets te zeggen; evenmin van het team van The Red Stars, daar de meis jes nog geen competitiewedstrijd ge speeld hebben. Het is aan de trainer-coach van dit team, de heer R. Blok sr. de taak om een zo sterk mogelijk team te formeren. De opstelling is momenteel aan ons nog niet bekend. De wedstrijd wordt gespeeld in de Utrechtse Beatrixhal, aanvang 15.25 uur. Eveneens zondagmiddag beginnen de jongens-junioren met de competitie. Zij treden aan tegen de aloude vriend en rivaal van het vorig jaar Taveno B, welk team vorig seizoen kampioen werd, met The Red Stars vlak achter zich. Ongetwijfeld zal dit weer een bijzonder interessante ontmoeting worden. Ook het team van The Red Stars is volledig verjongd en zal daarom hard moeten vechten om de winst mee naar huis te slepen. Het team ziet er als volgt uit: Rudi Blok jr., Rien Bergers, Wililam Chang, Gerry van Delden. Ton Hilhorst, Rudi Hornung, Harry Visser en Rudi Woer deman. Aanvang van de wedstrijd is 14.15 uur. B.D.C. I gaat zondag a.s. op bezoek bij het Montfoortse M.S.V. '19. Wil het eerste elftal blijven meedoen, dan zal er zondag gewonnen moeten worden. Na de goede wedstrijd van afgelopen zondag tegen Minerva hebben we goede hoop op een overwinning in Montfoort. B.D.C. komt met de volgende spelers in 't veld: A. Smink, Th. v. d. Mast, A. Voet, F. Bunnik, A. v. d. Heuvel, Jos Brouwer, J. Beyer, J. Westerveld, T. Verhoeve, J. v. Fulpen en D. Dorrestein. Reserves: A. Brouwer en J. v. d. Lugt. Wedstrijdprogramma zondag 8 oktober: M.S.V. '19 1-B.D.C. I, 2.30 uur. N.S.C. 2-B.D.C. 2, 12 uur Hilversum 4-BD.C. 3, 12 uur. Scherpenzeel 2-B.D.C. 4, 12 uur. B.D.C. 5-K.V.V.A. 4, 12 uur. B.D.C. 6-Baarn 5, 2.30 uur. Quick 5-B.D.C. 7, 12 uur. B.D.C. 9-B.D.C. 8, 12 uur. B.D.C. 10-Amersfoortse Boys 6, 2.30 uur. Quick 6-B.D.C. 11, 2.30 uur. WRANGLER spijkerbroeken met GRATIS grammofoonplaat Sporthuis EB. KARELSEN EN ZN. Koninginnelaan 32 Telefoon 2650, na 18 uur 2749. Voor Olympia volleybal staan voor he denavond de volgende wedstrijden op het programma: Olympia 4-Old Timers (heren), aanvang 21.45 uur. Olympia 1- B.B.S.C. (dames), aanvang 20.45 uur. Olympia 2-N.V.C. (dames), aanvang 21.30 uur. Deze wedstrijden worden gespeeld in de Amersfoortse sporthal aan het Boog schuttersplein. In Utrecht wordt mor gen de volleybalwedstrijd D.P.C. 2- Olympia 1 (heren) gespeeld. Deze eerste wedstrijd voor de Olympia-heren be gint om 14.00 uur. Donderdag 13 oktober a.s. zal het jaar lijkse tafeltennistoernooi van Lindner een aanvang nemen. De deelname aan dit toernooi is groter dan ooit, zodat aan zeven tafels ge speeld zal worden. Mede door de grote deelname zullen de wedstrijden ditmaal in het Vereni gingsgebouw aan de Steenhoffs tra at ge houden worden. In onze volgende editie komen wij na der op het programma en deelname terug. F.A.K.-S.E.C. Het eerste zaterdagelftal van S.E.C. krijgt morgen waarschijnlijk de ge legenheid, tegen F.A.K. uit Bilthoven zijn ongeslagen positie te handhaven. De Bilthovenaren zijn dit seizoen nog niet tot opvallende prestaties gekomen en nemen met drie punten uit vijf wedstrijden een weing benijdenswaar dige plaats op de ranglijst in. Voor het S.E.C.-elftal. dat in vijf wedstrijden reeds dertig maal heeft gescoord en niet meer dan drie doelpunten tegen Daarom maakte Timtur de nieuwe Walk Well-serie in drie breedtematen, verdeeld over vier leesten en ver schillende hakhoogten. En deed Timtur in elk schoentje een verende binnenzool. Plus een verend hielkussen. Bovendien zorgde Timtur voor een stalen veer onder de middenvoet èn voor een zichzelf instellende hielsluiting. Timtur vindt nu eenmaal dat schoenen die mid den in de mode zijn. best lekker mogen lopen.U.bent welkom bij de Timtur Specialisten in uwomgeving: De Gouden Laars, Koninginnelaan 24 Soestdijk. heeft, moet dit een niet al te moeilijker opgave zijn. De opstelling luidt: Doel Kramer; ach ter v. d. Schagt, De Vries en Hart man; midden Wolfsen, Baptist en R. Wolfsen; voor A. Stalenhoef, Beijer, Senger en Hop. De wedstrijd in Bilt hoven begint om vier uur. S.E.C. 2-DOLDERSE BOYS 2 Het ook nog ongeslagen tweede elftal van S.E.C. zal het morger. stellig moei lijker krijgen tegen Dolderse Boys 2, dat eveneens een zeer goede positie op de ranglijst heeft te verdedigen. Gezien de resultaten van de voorgaan de zaterdagen en met name de 10-1 overwinning van de afgelopen week, mag wel op een kleine overwinning worden gerekend. De opstelling luidt: doel Bakker; ach ter Veenendaal, Kok, Cairo en Staal; midden Van Delden en Rademaker; voor Van der Loon, EspLnalt Porto, Hoefman en Vink. De wedstrijd be gint om twee uur. D.O.S.C. 7-S.E.C. 3 Ook S.E.C. 3 heeft tot dusver nog geen veer behoeven te laten. Morgen zal men in Bilthoven trachten, de ongeslagen positie tegen D.O.S.C. 7 te handhaven. Daarvoor moeten zorgen: doel J. Kraaij; achter Hannessen, Rijken, De Boer en Piepenbroek; midden Bouma en R. Stalenhoef; voor v. d. Broek, Rouwen daal, Van Beek en W. Kraaij. Deze wedstrijd begint om vier uur. de kracht van een verkoudheid mÊÊÊma bij Vader, Moeder en Kind EEN BETER HORLOGE KAN ZWITSERLAND NIET LEVEREN VERKRIJGBAAR IN DE GOEDE VAKZAKEN Dealer voor Soest Soesterbergsestraat 26, telefoon 2982. Horlogcr - Juwelier - Opticiën V.V.Z.-BAARN Het eerste elftal van V.V.Z. staat mor gen voor een bijzonder belangrijke wed strijd tegen Baarn. De Soestenaren zijn na een zwak begin duidelijk op de goede weg. Morgen zal dan ook ge tracht worden om de vierde overwin ning in successie te behalen. De jonge re en enthousiaste V.V.Z -ers zullen het moeten opnemen tegen de veel oudere, doch geroutineerde collega's uit Baarn. De belangstelling voor deze streekderby, waarvan de uitslag van groot belang is voor de positie op de ranglijst, zal ongetwijfeld bijzonder groot zijn. Een gelijk spel ligt zeker binnen het bereik van V.V.Z. De opstelling luidt: doel H. Barneveld; achter J. v. d. Vlekkert, H. J. van Kooy, H. J. Demmers, G. v. d. Munt; midden R. J. Brouwer, G. v. d. Bovenkamp; voor A. J. Schaap, A. Hament, G. Floor en W. Ruizendaal. Reserves zijn C. Pouw en B. Rademaker. De wed strijd begint om vier uur. HEES 3-V.V.Z. 2 Ook voor V.V.Z. 2 staat een derby op het programma en wel tegen Hees 3. Wil V.V.Z. zijn fraaie positie op de ranglijst behouden, dan zal toch min stens een gelijk spel behaald moeten worden. V.V.Z. komt in deze uitwedstrijd, die om twee uur begint, in de volgende opstelling in het veld: doel Putters; achter H. Verwoerd, D. v. d. Boven kamp, C. de Wit en C. van Hamersveld; midden A. Ruizendaal en J. van Doorn; voor P. Altena, F. Steenmeijer, A. J. G. Wolters en J. Akkerman. Reserve is C. van Velzen. V.V.Z. 3-KARBOYS 2 Het derde elftal staat morgen voor de niet zo eenvoudige opgave, zijn ongesla gen leiderspositie te handhaven tegen het Bussumse Karboys 2. Wanneer ech ter met hetzelfde enthousiasme wordt gespeeld als in voorgaande wedstrijden, moeten beide punten in eigen huis ge houden kunnen worden. De wedstrijd begint om twee uur. Opstelling: Doel S. Lodema; achter H. v. d. Worp, J. v. d. Bovenkamp, H. Wegerif en H. On derstal; midden J. van Kooy (Baarn) en F. van Hornsveld; voor H. Brons, D. Duits. A. H. van Wijk, J. A. van Kam pen. Reserve is H. Verkaart. V.V.Z. 4-Soesterberg 2 Het vierde elftal krijgt morgen een ge heel nieuwe tegenstander tegenover zich. Soesterberg 2. Een voorspelling laat zich hier dan ook moeilk doen. De opstelling van V.V.Z. luidt: doel S. de Hiep; achter H. van Velzen, A. Snij ders. C. Ruizendaal en M. van Ginkel; midden Joh. van Kooy en R. van Da len; voor G. Wijma, C. van Huenen, Th. Delfgou en R. Bavinck. Reserve is M. Vetkamp. De wedstrijd wordt op het nieuwe tweede veld gespeeld en begint om vier uur. Aangezien het K.P.S.-terrein aan de Biltseweg voorlopig niet beschikbaar is, zijn de wedstrijden voor het vijfde en zesde elftal uitgesteld. V.V.Z.-JEUGD Voor de jeugd van V.V.Z. staan de vol gende wedstrijden op het programma: V.V.Z. jun. A-Quick D (3 uur). Roda adsp. b-V.V.Z. b (2 uur). Hooglander veen pup. 2-V.V.Z. 2 (1 uur). V.V.Z. pup. 1-B.D.C. 1 (1 uur). 10 LESUREN ƒ65.— MET DE NIEUWSTE V.W. 1300. De begroting van de Soester Stichting voor lichamelijke opvoeding en sport voor 1968 vertoon, een tekort van ƒ198.341,even groot als het werke lijke tekort over 1966, waarvan de re kening dinsdagavond tijdens de jaarver gadering is goedgekeurd. Over 1966 be droeg de opbrengst van terreinhuur 6787,(waarvan S.E.C. 1100,en B.D.C. 1199,betaalde) en aan huur van het tennispark ƒ7040,De ver huur van de gymnastieklokalen aan de verschillende sportverenigingen bracht ƒ9413,— op. Voor het komende jaar zijn met name de huuropbrengsten van de terreinen en het tennispark aanmerkelijk hoger geraamd en wel op 11.650,voor de sportvelden en ƒ8800,voor het tennis park. Aan huur van gymnastieklokalen denkt men volgend jaar ƒ9970,— te ontvangen. De belangrijkste uitgaven van de sport stichting werden in 1966 gevormd door onderhoud van gebouwen en terreinen (ƒ75.803,de afschrijving van ge bouwen en terrein 52.545,en de personeelskosten 29.209,Om de exploitatie sluitend te maken zal de gemeente Soest een bijdrage van 198.341,moeten verstrekken. Voor het komende jaar zijn de kosten voor onderhoud en afschrijven van ge bouwen en terreinen opgelopen tot resp ƒ101.621,— en 56.357,—. Aan personeelskosten zal in 1968 ruirr ƒ30.000,betaald moeten worden. De hogere opbrengsten uit de verhuur van terreinen en lokalen zal weer een ge meentelijke bijdrage van 198.341, vragen. De meeste van de bij de sportstichting aangesloten leden waren op de jaar vergadering aanwezig. In zijn openings woord memoreerde wethouder K. de Haan als voorzitter van het dagelijks bestuur de toetreding van de IJsvereni ging Peters Baan, waarmede het aan tal leden-verenigingen is gekomen op 22, tezamen 16 takken van sport ver tegenwoordigende. Ook dit jaar bleek, dat financiële moei lijkheden van de lagere overheid een somber toekomstbeeld voorspellen ten aanzien van de zo noodzakelijke uit breiding van de accomodatie. Wethouder de Haan memoreerde voorts de verbeteringen, die het afgelopen jaar werden aangebracht op diverse ter reinen. Het aantal voetbalvelden werd met één uitgebreid, terwijl de aanleg van een ander in voorbereiding is. Voor de zaalsportverenigingen kwam de ver heugende mededeling, dat volgend win terseizoen de lang verwachte gymnas tiekzaal in Soest-Zuid in gebruik zal worden genomen. De voorzitter deed een beroep op de verenigingen, enige spreiding aan te brengen in de aanvragen voor sport keuringen. In het afgelopen jaar liepr- het aantal sportkeuringen op tot 690. Tenslotte sprak de heer De Haan zijn dank uit aan degenen, die aan het wel slagen van de activiteiten hadden mee gewerkt. In het bijzonder noemde hij in dit verband de plantsoenendienst. Bij de rondvraag kwamen enkele vra gen naar voren, o.a. betreffende een sportuitwisseling en de mogelijkheid, meer inzicht te krijgen in eikaars ac tiviteiten. De voorzitter sloot daarna de verga dering, om vervolgens een nog groter gezelschap welkom te heten bij de ver toning van een aantal sportfilms van de Nederlandse Sport Federatie. Bij de ze films van uiteenlopende inhoud werd de aanwezigen opnieuw duidelijk, dat de lichamelijke vaardigheid van de ge middelde Nederlander nog veel te wen sen overlaat, reden ook. waarom de N.S.F. indertijd de zgn. vaardigheids- diploma's heeft ingesteld, die na het voldoen aan bepaalde eisen in verschil lende takken van sport worden uitge reikt. De aanwezige vertegenwoordiger van de N.S.F. wekte de aanwezigen en de door hen vertegenwoordigde ver enigingen op, van deze gelegenheid een ruim gebruik te maken. Laajistraat 20 Telefoon 4685 "Oluivwn •l»TUV«t40ll"rC.- Bij de fijnste beschuit (met na tuur honing) de mooiste bussen (met prachtige schilderstukjes). Spaar de serie van drie. Uw bakker heeft een spaarkaart voor u.

Soester Courant | 1967 | | pagina 13