Goed.. achterlicht ziet u wel! V.V.Z.-Baarn 2-1 m EB vSETTEN van hier en daar iWAftufzelaai D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM Hees-nieuws „The Red Stars" M.S.V. 19—B.D.C. 0-1 V.V.Z.-nieuws Tafeltennistoernooi van Lindner S.E.C.-nieuws Klaar terwijl u wacht BEVEROL SMEERSTATION Hees-volleybal B.D.C. handbal Succesvolle dag voor B.D.C. S.E.C.-zaterdag „De Meteoor' DINSDAG 10 OKTOBER 1967 VALLEIVOGELS-HEES 3-1 Een over het algemeen veel sterker Hees heeft na een goede wedstrijd met 3-1 zijn meerdere in Valleivogels moe ten erkennen. De thuisclub, die nu wel iswaar met Renswoude de eerste plaats deelt, kwam toch allerminst tot hoog staand voetbal. Na een kwartier nam Valleivogels de leiding dankzij een mislukte voorzet, die via de paal achter Tempelaars in het doel terecht kwam. 1-0. Met deze stand ging ook de rust in. Een goede tweede helft bracht Hees na een kwartier op gelijke hoogte met zijn tegenstander. Nico van Es nam uit een voorzet de bal ineens op zijn schoen en schoot onhoudbaar in. 1-1. Tot kort voor het einde heeft Hees de gelijke stand kunnen handhaven en zelfs Valleivogels enkele malen op de rand van een nederlaag kunnen bren gen. Maar twee kostbare fouten in de Hees-defensie betekenden in de laat ste tien minuten evenzovele doelpunten, waarmede Valleivogels niet onfortuin lijk toch nog de beide punten thuis hield. HEES 3-V.V.Z. 2 3-4 Overeenkomstig de verwachtingen kon Hees 3 niet op tegen het geweld van V.V.Z. 2, dat met één doelpunt verschil zegevierde. Toch kwam Hees tot drie doelpunten, bewijs voor het feit, dat het aan schotvaardigheid niet man keert. Het elftal als geheel blijkt ech ter nogal wat moeite te hebben om op elkaar ingespeeld te raken. Voor de verandering zorgde aanvoerder De Jong ditmaal zelf voor een doel punt, Otten maakte het tweede, terwijl Koppen met een afstandschot onder de lat het drietal volmaakte. Echter niet genoeg, omdat reserve-doelman Altena van Hees viermaal de bal uit het net moest halen. HEES 4-CHEFANA 3 3-3 Reeds na tien minuten scheen Hees 4 de hoopvolle verwachtingen op de over winning te gaan waarmaken, toen Westhof als eerste het net vond. Vijf minuten later keek het elftal echter al weer tegen een gelijke stand en na res pectievelijk 10 en 20 minuten al tegen een 3-1 achterstand aan. Het siert de oude garde, dat de moed evenwel niet werd opgegeven. Het resultaat werd vlot zichtbaar door een doelpunt van Van Leuveren, die de ruststand op 3-2 bepaalde. Na een half uur in de tweede helft kreeg back' Van Leuveren opnieuw een kans en met een hard schot, dat de 5TEENH0FF5TR.53 - TEL 284Z SOEST Eerste winst voor het meisjesteam. Het is het pas opgerichte damesteam van de Soester basketballvereniging The Red Stars gelukt haar eerste competi tiewedstrijd te winnen. Dit is een bij zonder goede prestatie daar de meisjes voordien nog enkele wedstrijden met elkaar hadden gespeeld. Als eerste tegenstandster kregen de meisjes tgeenover zich het Utrechtse Taveno. In de vierde minuut nam het dames team de leiding door Gwynia Zeeman. In de negende minuut was het Gabrië- le Wüsterfeld die er 4-0 van maakte. Hienia kwam Taveno even terug tot 4-2 door een doelpunt van Moes. Maar het was weer Gabriële Wüsterfeld die tegenscoorde. The Red Stars sloot deze eerste helft met een 8-2 voorsprong af. In de tweede helft kreeg Taveno hele maal geen voet meer aan de grond en The Red Stars-meisjes bleven fel door zetten. Zeer goed in de rebound was Loes Jak, die praktisch elke bal wist af te vangen. Ook de twee overgeko men speelsters van Break Out, te we ten Inge Limburg en Tineke Adriaanse, konden zich goed aanpassen aan de rest en gaven door hun iets grotere er varing de nodige rust in het team. Door resp. T. Adriaanse, Loes Jak, An- nemiek van Schaik en Marianne Stee- vert werd de score opgevoerd in de tweede helft tot 13-1 zodat de meisjes van The Red Stars deze wedstrijd won nen met 21-3. Ongetwijfeld een stimulans voor dit team, goed gecoached door R. Blok, om verdere successen te bewerkstelli gen. Ook de jongensjunioren traden voor het eerste in de competitie aan. Zij speel den ook tegen Taveno, maar hier was het het team van Taveno dat aan het langste eind trok. The Red Stars dat met enkele zeer jeugdige spelers aan trad kon nog niet het juiste ritme krij gen. De jongens zijn nog niet genoeg op elkaar ingespeeld en vooral het pas sen laat nog wat te wensen over. De eerste helft verloren zij met 4-21, doch in de tweede helft speelde zij iets be ter. Er kwam meer rust in het team, zodat deze helft een achterstand op leverde van 13-27. Deze wedstrijd werd dus door Taveno gewonnen met 48-17. Chefana-doelman volkomen verraste, bezorgde hij Hees tenminste één punt. In totaal koestert Hees nu vier punten als een kostbaar bezit. HEES-JEUGD De Hees adspiranten a scoorden er za terdag tegen Woudenberg lustig op los. Van der Veer, Van Asselt (drie maal) en opnieuw Van der Veer zorgden voor een totale productie van zes doelpunten, waar Woudenberg maar één treffer te genover kon stellen. De Hees pupillen 1 en 2 boekten beide 'n 2-0 zege, resp. op H.V.C. en K.V.V.A. De wedstrijden toonden wel aan, dat de Hees-jeugd een behoorlijk woordje gaat meespreken in deze competitie. B.D.C. moest zondag op bezoek bij M.S.V. in Montfoort waar wij geen mooie, maar wel een zeer spannende wedstrijd hebben gezien. In de eerste helft waren beide clubs wisselend in de aanval. Zo zagen we even na de aftrap een leuke combinatie tussen J. Verhoeve en J. Westerveld die ten slotte echter vast liep in de M.S.V. verdediging. Na pl.m. 5 minuten spelen ontstond er na een misverstand in de B.D.C.-defen sie een hachelijke situatie voor het doel, toen Smink was gepasseerd. Fr. Bun- nik. die later in de wedstrijd nog een grote rol zou gaan spelen bracht echter redding op de doellijn. Direct daarna trok B.D.C. ten aanval en kreeg J. Verhoeve een kans, doch zijn schot, leverde geen moeilijkheden op voor doelman Sas. M.S.V. had 't antwoord klaar en trok ten aanval, waardoor we een lichte paniekstemming in de B.D.C.-defensie konden ontwaren. Met vereende krachten en goede steun van de uitstekend op dreef zijnde J. Westervelde kon erger worden voorko men. Lang duurde deze druk echter niet, daar de Blauw-witten zich los wisten te werken en na een snelle rush van J. v. Fulpen kwam de bal bij J. Verhoeve die echter niet wist te pro fiteren, hetgeen, naar onze mening, te wijten wa? aan het gladde veld. Ook de schuin over het veld staande vrij harde wind was oorzaak van het min der goede spel. In de 35e minuut probeerde J. Brou wer vallend een hoge voorzet in te koppen, wat hem echter niet lukte. Zijn kopstoot ging juist naast. M.S.V. wist echter regelmatig terug te komen door dat te weinig mandekking werd toege past. Doelman Smink was echter zeer goed op dreef en wist diverse schoten onschadelijk te maken. 5 Minuten voor rust wist Smink een zeer scherp genomen corner opnieuw tot hoekschop te verwerken door met een snoeksprong de bal over de lat te tikken. Geen van de pogingen had het gewenste resultaat zodat de ruststand nog dubbelblank was. De 2e helft was nog geen 5 minuten oud toen de nu in de voorhoede spe lende J. v. Fulpen een goede pass kreeg van J. Verhoeve. Van Fulpen maakte geen fout en scoorde van dichtbij. 0-1. Een hevig aanvallend M.S.V. was hier van het gevolg en een schot van rechts buiten Hasekamp werd door Smink overgestompt. Na ongeveer 10 minuten kreeg weer J. v. Fulpen een goede kans, doch liet de ze over aan J. Verhoeve, wiens schot afstuitte op de verdediging. Verhoeve was hierbij geblesseerd en werd ver vangen door A. Brouwer. M.S.V. wilde de achterstand inlopen en de B.D.C.-defensie moest alle zeilen bijzetten. Van de Hengel verstapte zich en moest op halve kracht draaien. Hij verhuisde naar de voorhoede en A. Brouwer wisselde met hem van plaats. Na nog een lichte blessure van J. Wes terveld, die gelukkig niet ernstig bleek voltrok het noodlot zich over de uitste kend spelende doelman Smink. Bij het wegwerken van een hoge voorzet kwam hij bijzonder hard met de doelpaal in aanraking en werd met een hoofd wond op een brancard naar de kleed kamer gebracht. In het R.K. Zieken huis te Oudewater constateerde men in eerste instantie een zeer zware hersen schudding. Zijn plaats werd ingenomen door linksback Fr. Bunnik en Fr. Kool loos vulde het elftal aan. Met nog pl.m. 25 minuten spelen werd de strijd voortgezet en het moet ge zegd worden, dat hoe M.S.V. ook vocht, zij het dan bijzonder sportief en fair, zij kwamen niet meer tot een tegendoel punt, wat een pluim op de hoed mag zijn voor de B.D.C.-defensie met inval ler doelman Fr. Bunnik. Het is dus, ondanks een behaalde over winning, een „zwarte" dag voor het eerste elftal van B.D.C. geweest. V.V.Z. heeft zaterdag zijn opmars voort gezet ten koste van het bezoekende Baarn, dat met een 2-1 nederlaag naar huis wed gestuurd. Overigens had V.V.Z. deze middag twee tegenstanders te bestrijden: Baarn en de uit Baarn afkomstige invaller-scheids rechter, die zelfs in Baarn-ogen soms zeer wonderlijke beslissingen in het voordeel van de bezoekers nam. De meest verrassende beslissing kwam ech ter na afloop, toen hij tegenover het bestuur verklaarde, bij de K.N.V.B. zijn beklag over het V.V.Z.-publiek zou doen. Tevens bleek hij na afloop er spijt van te hebben, niet een paar groenhemden er uitgestuurd te hebben. Van een ruwe of harde wedstrijd is van beide zijden overigens in het ge heel geen sprake geweest en het pu bliek (ca. 200 mensen) deed niets meer of minder dan het publiek doorgaans bij een voetbalwedstrijd pleegt te doen. Baarn, dat met enkele invallers in het veld kwam en in de loop van wedstrijd nog twee spelers verloor, begon, enigs zins tegen de harde wind in aan een klein offensief, dat wel enige gevaarlij ke momenten voor het V.V.Z. doel op leverde, doch geen doelpunt. Dat viel na tien minuten aan de ande re kant. waar de op dreef zijnde Schaap plotseling door de op links spelende rechtsback Ouderdorp geheel werd vrij gelaten en toen geen moeite had om van dichtbij te scoren: 1-0. Baarn had echter onmiddellijk het ant woord. klaar. Een schot van een Baarnsè half-speler wérd op het laatste moment enigszins vari 'richting Verin- Vrijdag 13 oktober, om 7 uur, zal een aanvang gemaakt worden met het gro te tafeltennis toernooi van de Tafelten nisvereniging „Lindner". De wedstrijden zullen maandag 16 ok tober, donderdag 19 oktober voortgezet worden en vrijdag 20 oktober worden afgesloten. Het toernooi vindt plaats in het Verenigingsgebouw aan de Steenhoffstraat. Door de grote deelname heeft men de teams in 6 poules ingedeeld. In poule A komen uit: Arco I, Bosman I, Mercurius I en How- son II. In poule B: Foxboro I, Klöckner-Ba- maco I, Rademaker I, Corumex II en Lindner IV. In poule C: P.T.T., Arco II, Pribor I, T.:.;dner III en Conimex III. In poul? D: Howson 1, Lindner II, Pri bor IT, Bosr-.an II en Foxboro II. In pcuia F: Gemeentewerken, Coni mex I, Lindner I, Howson III en Rade maker II. In poule F: Arco III, Foxboro III, Lindner V, Howson IV en Atlas I. S.E.C. 2-HOLLAND 2 1-1 Het tweede elftal heeft zondag met een 1-1 gelijk spel tegen Holland 2 ge noegen moeten nemen. Overigens heeft S.E.C. bijna de hele wedstrijd de lei ding gehad door een enorme kogel van back Van Remmerden, die in de vijf tiende minuut als een bom achter de Holland-doelman insloeg. Met deze 1-0 voorsprong ging ook de rust in. Pas ver in de tweede helft zag Hol land kans, via zijn linksbuiten op ge lijke hoogte met S.E.C. te komen. Het begon er voor de thuisclub zelfs nog even benauwd uit te zien, toen Dor- restein geheel onnodig een strafschop veroorzaakte, maar doelman Van Es sen wist de bal te stoppen. Kort voor tijd kwam S.E.C. zelfs nog op 2-1, maar de arbiter had een handsgeval gecon stateerd. Pothoven, Duyst en Van Breu- kelen waren uitblinkers bij S.E.C. S.E.C. 4-BARNEVELD 2 1-4. Het vierde elftal heeft het zondag tegen Barneveld 2 niet kunnen redden. De rust ging al in met een 1-2 voorsprong voor de bezoekers. Kees Dorrestein zorgde voor het S.E.C.-doelpunt. Twee duidelijke buitenspeldoelpunten brach ten in de tweede helft Barneveld op een 1-4 voorsprong, die niet meer in gevaar is geweest. Koen Wildenburg was bij S.E.C. de beste speler. Het vierde elftal heeft nu drie wedstrij den gespeeld, waarvan er twee werden verloren. LIMVIO 4-S.E.C. 6 1-3 De oudjes deden het in Baarn bij Lim- vio 4 beter. Zij kwamen met een 3-1 overwinning naar huis. Een zeer mati ge eerste helft met een vrij tam spelend S.E.C. werd afgesloten met de stand, waarmede drie kwartier eerder was be gonnen. In de tweede helft opende Veldhuizen voor S.E.C. de score. De Soesters kwa men nog op 2-0 alvorens Limvio de eer kon redden. Veldhuizen bepaalde in de slotfase van de strijd de eindstand op 3-1, nadat hij vanaf het middenveld een rush was begonnen, die pas in het Limvio-deel eindigde. D.O.S.C. 7-S.E.C. 3 4-1 Het derde elftal kreeg zaterdag in Bilt- hoven zijn eerste nederlaag te incasse ren. De strijd om de eerste plaats werd voorlopig in het voordeel van D.O.S.C. 7 beslist. Voor rust kwamen de gast heren al tot een duidelijke en veilige 3-0 voorsprong, die in de tweede helft tot 4-0 werd opgevoerd. Pas vier mi nuten voor het einde kon Tolboom de eer voor S.E.C. redden: 4-1. S.E.C.-JEUGD De S.E.C. junioren A speelden een slechte wedstrijd tegen C.D.N. A. Zij verloren met 1-0, een stand, die reeds in de twaalfde minuut was bereikt. Het enige lichtpuntje bij S.E.C. was doel man Groenesteijn, die Van Kooy be kwaam verving. Verdere uitslagen: S.E.C. jun. B-Hoeve laken A 2-4, C.J.V.V. adsp. a-S.E.C. a 3-2, S.E.C. adsp. b-Quick b 0-3, S.E.C. adsp. c-K.V.V.A. f 13-1, Quick pup. 1- S.E.C. 1 1-3, Roda pup. 1-S.E.C. 2 4-0, Hoogland pup. 1-S.E.C. 3 3-2, S.E.C. pup. 4-Amsvorde 3 1-2 en S.E.C. pup. 5-Quick 5 0-4. derd door Baarn-middenvoor Mijnders, hetgeen de gelijkmaker betekende. Vrijwel de gehele tweede helft is V.V.Z. in de meerderheid geweest, maar ver der dan één doelpunt kwam men niet. Het kwam van de voet van Schaap, die een voorzet van de goed op dreef zijnde linksbuiten Ruizendaal goed af werkte. Baarn heeft nadien nauwelijks de ge legenheid gehad om iets aan de stand te veranderen. De bezoekers mochten nog van geluk spreken, dat de tegen partij verschillende hoekschoppen door de arbiter werden onthouden. Met de ze vierde overwinning in successie is V.V.Z. leider Renswoude (dat overigens wel een wedstrijd minder heeft ge speeld) al tot op één punt genaderd. V.V.Z. 2-HEES 3 4-3 Het door verschillende invallers danig verzwakte elftal van V.V.Z., (met rechtsbuiten Altena in het doel) heeft toch nog kans gezien om plaatsgenoot Hees 3 een kleine 4-3 nederlaag toe te brengen en zijn aantrekkelijke positie op de ranglijst te behouden. Overigens nam Hees een voorsprong, al hoefde men er zelf niets voor te doen. Een te harde terugspeelbal verdween onhoudbaar langs doelman Altena in het doel: 0-1. Door Van Doorn kwam V.V.Z. weer naast zijn tegenstander, maar Hees kwam voor rust opnieuw aan een voorsprong, die echter opnieuw door Van Doorn teniet werd gedaan. Óok na rust namen de bezoekers nog een keer de leiding, maar Steenmeijer maakte gelijk. Een doelpunt van Ak kerman bracht de thuisclub tenslotte de volle winst. V.V.Z. 3-KARBOYS 2 6-3 Het derde elftal is zaterdag ongeslagen gebleven, nu dankzij een 6-3 zege op het bezoekende Karboys uit Bussum. Ook nu weer had Van "Wijk een zeer groot aandeel in deze score. Hij maakte vijf van de zes doelpunten. Overigens nam V.V.Z. pas ver in de tweede helft definitief afstand van zijn tegenstan der. Na een paar minuten had Karboys zelfs al een voorsprong, maar Van Wijk schoot alle Bussumse hoop enkele mi nuten later al weer weg. Dezelfde speler scoorde nog tweemaal en bepaalde de ruststand op 3-1. De tweede helft was echter nog geen kwar tier oud, of de strijd was door twee doelpunten van Karboys weer helemaal open. Pas in de 30e minuut begon V.V.Z. aan een klein eindsprintje, dat Hoewel V.V.Z. doorlopend in het offen sief was stichtte enkele Baarn uitvallen verwarring in de V.V.Z. defensie. Hier l\jkt de keeper al gepasseerd, doch de bal vliegt rakelings voor het doel langs. nog twee doelpunten van Van Wijk en één van Kampen opleverde. V.V.Z. 4-SOESTERBERG 2 1-2 Het vierde elftal heeft het zaterdag niet kunnen redden tegen Soesterberg 2. Bij de rust had V.V.Z. een 0-1 achterstand, die echter in de tweede helft werd weggewerkt. Soesterberg nam evenwel opnieuw een voorsprong en behoefde die niet meer af te staan, mede omdat V.V.Z. een strafschop miste en een paar maal in de afwerking faalde. V.V.Z.-JEUGD De V.V.Z.-jeugd kwam het weekeinde ook aardig voor de dag. Met twee over winningen, een gelijk spel en een ne derlaag kan men niet ontevreden zijn. De resultaten waren: VV.Z. jun. A- Quick D 7-1. Roda adsp. b-V.V.Z. b 5-1. V.V.Z. pup. 1-B.DC. 1 1-1. Hooglander veen pup. 2-V.V.Z. 2 1-3. kort voor rust scoorde Nico Bitterling 3-0. Na de rust bleef het aanvankelijk nog een boeiende wedstrijd, maar toen Nico Bitterling het vierde doelpunt liet aan tekenen, veranderde het wedstrijdbeeld plotseling. Opeens werd er onzuiver ge plaatst en het leek wel of de Meteoren het wel geloofden. Het was dan ook een volkomen verrassing dat Ineke Timmer met een afstandschot de stand op 5-0 bracht. De strijd werd nu wat feller en een Olympia-dame moest met een ver stuikte enkel naar de kleedkamer. Ine ke Timmer maakte met nog een kwar tier te spelen haar tweede doelpunt na een doorloopbal 6-0. Dat Olympia kort voor tijd nog kon tegen scoren, was alleen nog belangrijk voor de statistiek. METEOREN 2-WELGELEGEN 3 2-4 Een verkeerde opstelling heeft de Me teoren een vermoedelijke zege gekost. Welgelegen liep al vrij snel uit tot 0-2 en nog voor rust zelfs tot 0-3. Na rust werd het 0-4 voor Welgelegen, waarna Jan v. d. Kuil de stand ver kleinde tot 2-4. METEOREN A-OLYMPIA A 2-0 Een krappe, maar zwaar bevochten ze ge op een sterk spelend Olympia, dat tot de rust de score blank wist te hou den. Na rust maakten Ciska Wiss en Henk Friebel de beide Meteoren doelpunten. ALTIUS F-METEOREN B 2-0 De jongste Meteoren waren kansloos tegen een streker spelend Altius, dat dan ook verdiend won. HORLOGES juwelier hobloger fei T\ SOESTDUK REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-4785 Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 De dames van het eerste team van Hees hebben ook dit weekend niet te leurgesteld door afgelopen woensdag avond met 2-1 te winnen van D.E.V.U. 2. De eerste set werd met 15-10 door de dames van De Vuursche gewonnen na een teleurstelende laatste vijf mi nuten van Hees. In de tweede set kwam men aan Hees-zijde tot heel wat vlot tere combinaties, waardoor Hees deze set met 15-12 won. De derde en be slissende set bracht een zenuwachtig begin voor Hees en de dames keken al vrij snel tegen een achterstand aan. Nog bijtijds kwamen de Hees-dames terug en wonnen behalve de set (met 15-11) ook de wedstrijd. De heren van het tweede team brach ten het er niet zo best af. Voor het eerst in deze competitie moesten zij het onderspit delven tegen Uni Cornus. 3-0. Het tweede damesteam kwam verleden week uit tegen D.O.S. 2 en verloor met 2-1. D.O.S. won de eerste set, evenals de tweede, zij het met veel moeite. De Hees-dames kwamen echter te laat weer op gang om nog de zege in de wacht te slepen. Zij wonnen alleen de derde set, waardoor de wedstrijd met 2-1 verloren ging. Voor woensdag 11 oktober staat de wed strijd Hees l(heren)-A.G.A.V.S. 3 op het programma, aanvang 20.00 uur. Vrijdag 13 oktober wordt gespeeld de wedstrijd D.O.S. 2-Hees 2 (heren), aan vang 19.15 uur. Beide wedstrijden wor den in de Amersfoortse sporthal ge speeld. LEDENVERGADERING Verleden week maandag is weer de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering gehouden. Na het welkomstwoord door de voor zitter, de heer Van den Berg, werden de diverse punten van de agenda door genomen. Het bestuur ondergaat slechts één wij ziging. De heer Van Sijl is, door ver huizing naar een andere gemeente, ge noodzaakt zijn functie van tweede se cretaris beschikbaar te stellen. De vrij gekomen plaats wordt nu door de heer Van den Deijssel ingenomen. Het belangrijkste punt was wel de goedkeuring van de statuten en het huishoudelijk reglement door de leden, dit ter verkrijging van de Koninklijke godekeuring. Verder werd de contributie iets ver hoogd. Na de rondvraag, waarin door de le den een paar opmerkingen werden ge maakt over het ballenmateriaal, werd de vergadering gesloten. CELERITAS-B.D.C. heren Op de natte kleigrond in Bunnik was het moeilijk spelen voor de beide teams. Celeritas, de rode lantaarndragers in de le klasse voelde zich hierop blijk baar best thuis, want na een paar mi nuten had het team van B.D.C. reeds een achterstand van twee doelpunten, hetgeen bij rust teruggebracht was tot een gelijke stand van 3-3. Na de hervatting een gelijkopgaande strijd, waarbij de heren van B.D.C. in de eindfase over de meeste adem ble ken te beschikken en met een 7-8 eind stand de kleedkamer konden gaan op zoeken. De B.D.C.-ers blijven koploper in de le klasse. AMERSFOORT-B.D.C. dames In de stromende regen werd deze wed strijd gespeeld. Balcontrole met dit weer bleek vaak een moeilijke zaak. Een goed schot op het vijandelijke doel te wagen, scheen nog lastiger te zijn. Na tweemaal vijfentwintig minuten mat te strijd, was er nog geen beslissing in de wedstrijd gekomen, zodat het strijdperk met een 0-0 eindstand werd verlaten. Verdere uitslagen waren: Heren: B.D.C. 2-Amersfoort 2 7-22. Dames junioren: Celeritas-B.D.C. 4-9. Dames adsp. I: Limvio-B.D.C. 3-13- Dames adsp. II: Limvio 3-B.D.C. 0-7. Dames pupillen: Olympia-B.D.C. 0-9. Ook de lagere elftallen deden het zon dag goed, want behalve het 5de en 7de elftal brachten alle elftallen het tot een overwinning, uitgezonderd dan het 4de elftal, dat met een gelijk spel genoe gen moest nemen. Hier volgen de uitslagen: N.S.C. 2-B.D.C. 2 1-5. Hilversum 4-B.D.C. 3 1-4 Scherpenzeel 2-B.D.C 4 5-5. B.D.C. 5-K.V.V.A. 4 2-4. B.D.C. 6-Baarn 5 11-3. Quick 5-B.D.C. 7 2-1. B.D.C. 9-B.D.C. 8 3-1. B.D.C. 10-Amersfoortse boys 6 3-2. Quick 6-B.D.C. 11 4-5. S.E.C.-zaterdag heeft ook bij het Bilt- hovense F.A.K. geen fout gemaakt. Na een overigens niet al te beste wedstrijd werd de volle winst, bestaande uit een 4-0 overwinning, mee naar huis ge nomen. Daarmede staat S.E.C. nog al tijd op de eerste plaats, doch de Soes ters worden op de voet gevolgd door Levu, dat in Utrecht bij Grift Boys moeizaam overeind bleef: 3-4. Overigens heeft F.A.K. goed tegenstand geboden en zich allerminst laten impo neren. Al na vijf minuten was de thuis club dicht bij een doelpunt, toen doel man Kramer de bal verkeerd beoor deelde en een van zijn achterspelers op de doellijn redding moest brengen. Weinige minuten later was het toch S.E.C., dat uit een vrije trap door Sen- gers de leiding nam: 0-1. Beide ploegen gaven elkaar overigens weinig toe, wat wel blijkt uit het feit, dat S.E.C. pas in de 34e minuut weer aan doelpunten toe bleek. Het kwam wederom van de voet van Sengers, die met een listig boogballetje over de uit gelopen doelman de stand op 0-2 bracht. Daarmede ging ook de rust in. Ook in de tweede helft bood F.A.K. verwoed tegenstand, hetgeen vooral doelman Kramer ondervond. Hij moett enkele malen redding brengen om d« nul in de uitwedstrijden van S.E.C. te handhaven. Een vrije trap op de rand van het strafschopgebied bood F.A.K. de gelegenheid om de achterstand te verkleinen, maar de nonchalant geno men vrije schop verdween hoog over het doel. Een goede combinatie tussen Sengers en Hop werd door eerstgenoemde in de dertiende minuut doeltreffend afge rond (0-3) en tien minuten voor het einde sneden Sengers en Beijer samen door de F.A.K.-verdediging, hetgeen een doelpunt van Beijer opleverde. 0-4. S.E.C. 2-DOLDERSE BOYS 2 10-0 Het tweede elftal is ook na de strijd tegen het goed geklasseerde Dolderse Boys ongeslagen gebleven en wel op zeer overtuigende wijze. De eventuele concurrenten uit Den Dolder werden met 10-0 teruggewezen. Het tweede elf tal boekte daarmede voor de tweede achtereenvolgende maal een overwin ning met dubbele cijfers. In vier wed strijden zijn nu reeds 30 doelpunten ge produceerd. Het schuttersfeest begon in de zevende minuut, toen Hoefman de paal trof en Espinalt Porto de terugspringende bal inschoot: 1-0. Drie minuten later rond de dezelfde speler een individuele actie doeltreffend af: 2-0. Doelpunten van Rademaker en poriieuw Espinalt Porto deden de rust met een 4-0 voorsprong ingaan. In de tweede helft namen Espinalt Por to en Hoefman nog ieder twee doelpun ten voor hun rekening, terwijl de in goede vorm verkerende Cairo en rechtsback Kok de score tot 10-0 op voerden. Een uit een vrije trap gemaakt doelpunt werd onbegrijpelijkerwijs af gekeurd. Meteoren 1 heeft in een wat harde wedstrijd, verdient gewonnen van Olym pia 2 uit Bussum en wel met de spre kende cijfers 6-1. De Meteoren start ten met de wind in de rug en openden onmiddellijk een groot offensief, dat aanvankelijk niets opleverde. De „plaagstootjes" van Olympia waren evenwel niet van gevaar ontbloot en éénmaal ontsnapte de Meteorenkorf op het nippertje aan een doorboring, toen de bal van de mand afviel. Na een kwartier spelen wist Flip Brandsma echter met een afstandschot als eerste de korf te vinden 1-0. Nog geen 5 minuten later volgde het 2, Meteoren-doelpunt, een fraaie door loopbal van P. Verlinden, die z'n har de werken beloond zag. De tweede aanval was oppermachtig en 4^ 0 <2l

Soester Courant | 1967 | | pagina 7