izEzrsïaa Jommh VAN BUUREN/BLEEKER 10% KORTING 1 Theorieavond GRATIS BUREN n rs-i I. D. V.VUOT VAN BUUREN BLEEKER AITODIJSGHOOL V.Y.Z.-nieuws NIET ALLEEN VOSSEN VERLIEZEN HUN HAREN, HELAAS MENSEN OOK! S.E.C.-nieuws B.D.C. -nieuws Autorijschool VAN BUUREN/BLEEKER Hees-nieuws SOESTERBERG ƒ1,00 Snuif en wrijf „De Meteoor' voorkom dit met: (/HAARPREPARAAT A\ Van Amerongen Standen voetbalcompetitie Sporthuis Eb. Kareisen en Zn. Voor spijker- en Corduroybroeken. Sport artikelen, Schaatsen enz. Dia-avond S.E.C.-HonkbaljeusM Met ingang van 30 okt. a.s. zijn Autorijschool Autorijschool Laanstraat 20 - Soest - Telefoon 02155-4685 op de eerste 10 autorijlessen en bovendien geeft U les in Volkswagens, Daf of Opeis Irisstraat 67 - Baarn - Telefoon 02154-5085 Mixed Hockey Club Soest Uw RECORDER staat klaar bij „DE GOUDEN SNAAR" S.E.C.-zaterdag Vleesverkoop P0L1TIETEL. 4444 Medische dienst Voetbalvereniging Soesterberg K.V.O.-nieuws Van Wieren Zeepost VRIJDAG 27 OKTOBER 1967 KULAN-V.V.Z. V.V.Z. dat verleden week een dag vrij had, ontmoet morgen Kulan, de Vee- nendaalse club, die V.V.Z. al tot op één punt is genaderd. Aangezien de wed strijd in Veenendaal wordt gespeeld, staat V.V.Z. ongetwijfeld voor een moei lijke opgave, want Kulan heeft op eigen veld nog niet verloren. Uit de drie thuiswedstrijden behaalde Kulan vijf punten. V.V.Z. zal dit aantal dus mor gen op vijf moeten houden, hetgeen zeker niet onmogelijk is, want de Soes- tenaren hebben uit de laatste vijf wed strijden negen punten behaald. Wan neer morgen tot winst wordt gekomen, zal V.V.Z. in ieder geval de tweede plaats kunnen bezetten. Overigens is winst ook wel nodig, wil men niet al te veel op koploper Renswoude, die nu reeds drie punten voorsprong heeft, achter raken. V.V.Z. is als volgt sa mengesteld: doel E. van Barneveld; achter H. J. van Kooy, J. v. d. Vlek- kert, H. J. Demmers en G. v. d. Munt; midden D. v. d. Bovenkamp en G. v. d. Bovenkamp; voor A. J. Schaap, A. Ha ment, G. Floor, W. Ruizendaal. Reser ves: J. Putters en J. Akkerman. De wedstrijd begint om kwart over drie. Vertrek: 14.15 uur. BLOEMENKWARTIER 3-V.V.Z. 2 Het tweede elftal gaat in Hilversum op bezoek bij Bloemenkwartier 3, een ploeg, die bij de koplopers behoort. V.V.Z. zal het dan ook verre van ge makkelijk krijgen in Hilversum. Toch rekent men minstens op een gelijk spel en gezien de goede resultaten van V.V.Z. in de laatste wedstrijden be hoort zelfs een overwinning niet tot de onmogelijkheden. Uw verkoudheid van neus, keel of borst weg met Programma a.s. zondag. 14.00 uur Meteoren I-Hilversum 2. 12.00 uur: Hilversum 3-Meteoren 2. Opstellingen. Ie Elftal. Henk de Jong, Flip Brands- ma, Gerard v. d. Bor, Kees v. Rouwen daal, Peter Verlinden, Nico Bitterling, Annie Venema, Ria Groen, Riek v. Soest, Ineke Timmer, Marja Schaafsma, Ralleke Zimmermann. Res. Corrie van Hei-waarden. 2e Elftal. Jannie Altena, Hetty Kruit- bos, Hanneke van Gestel, Hannie v. d. Biezen, Yvonne Doornekamp, Wil Huur- deman, Wout Deijs, Otto v. d. Bor, Wil- li v. d. Bor, Frans v. d. Kuil, Jan v. d. Kuil, Willem Kraay. Res. Gerda v. d. Biezen, Jannie Meerveld, Rudi La ge- maat, Dik Wouters. De standen: Meteoren 1 Welgelegen 2 Hilversum 2 Tovers 4 Excelisor 4 Biko 2 Olympia 2 S.k.v. 3 6-9 Juko 1 6-12 5-8 Samos 7 5-10 5-7 Welgelegen 3 4- 6 5-4 Hilversum 3 5- 6 4-3 Vogel 3 4- 5 5-3 Meteoren 2 6- 5 5-3 Zwaluwen 3 5- 3 3-1 Welgelegen 4 4- 1 Juko 2 4- 0 Soesterkw. 3 5- 0 Stopt haaruitval en roos Stimuleert krachtig de haargroei Geeft een gezonde glans aan uw haar Speciaal voor dames met versteviging en voor heren prettJg geparfumeerd JSti VMtsruim j uErnmun i Haal vandaag nog een flacon voor f 2.95 f 7.50 f 18. - Bij Drogisterij -Parfumerie Soesterbergsestraat 55 Telefoon 2639 Aktlveer de werking van het preparaat met JOCHEM'S VSPECIAALSHAMPOO (f2,25) De opstelling van V.V.Z. luidt: doel G. Pouw; achter H. Verwoerd, L. Hilhorst, R. J. Brouwer en C. van Hamersveld; midden A. Ruizendaal en B. Radema ker; voor P. Altena, F. Steenmeijer, F. van Hornsveld en J. van Doorn. Reser ve is D. Duits. De wedstrijd begint om kwart over drie. Vertrek 14.30. V.V.Z. 3-BLOEMENKWARTIER 4 Ook het vierde elftal van Bloemen kwartier gooit hoge ogen in deze com petitie. Het staat op de tweede plaats en zal er alles voor doen om deze plaats te behouden. V.V.Z. 3 zal het dan ook zwaar te verduren krijgen in deze thuiswedstrijd tegen de Hilversum mers. Maar aangezien V.V.Z. 3 het in deze competitie nog net iets beter deed dan zijn tegenstander van morgen en dan ook op de eerste plaats staat, mag behalve een spannend duel waarschijn lijk ook wel een overwinning voor V.V.Z. 3 worden verwacht. De opstelling van V.V.Z. 3 is: doel W. den Breejen; achter H. W. v. d. Worp, J. v. d. Bovenkamp, H. Wegerif en M. van Ginkel; midden J. van Kooy en T. van Kooy; voor H. Brons, C. van Vel- zen, A. H. van Wijk en J. A. van Kam pen. Reserve is G. Wijma. De wedstrijd begint om kwart over drie. V.V.Z. 5-SOVA 3 Het zeer jeugdige vijfde elftal wacht nog steeds op de eerste overwinning. Het team heeft nu echter wat verster king gekregen en het is niet onmogelijk, dat morgen ten koste van het Amers- foortse Sova 3 de eerste punten wor den binnengehaald. De opstelling van V.V.Z. 5 is: doel M. Vetkamp; achter K. Blijleven, H. Boon stra, M. de Ruiter en L. de Haan; mid den J. Brouwer en W. Bloemendaal; voor H. Verkaart, A. R. de Zoete, W. v. d. Kuilen en R. Schiffart. Reserve is D. Pelegrino. Aanvang van de wed strijd 15.15 uur. TWEE DERBY'S Tenslotte staan er voor V.V.Z. twee derby's tegen S.E.C. op het programma. Het worden voor de thuisspelende V.V.Z.-ploegen ongetwijfeld moeilijke wedstrijden, aangezien S.E.C. 2 tot dus ver nog geen wedstrijd heeft verloren en fier aan de leiding gaat, terwijl S.E.C. 3 pas één keer een nederlaag te slikken heeft gekregen. Overigens lig gen de kansen van het zesde veteranen- team van V.V.Z. misschien iets gun stiger. Opstelling V.V.Z. 4 (tegen S.E.C. 2): doel S. Lodema; achter A. van Neer bos, H. van Velzen, T. de Man en R. van Dalen; midden Joh. van Kooy en G. van Kooy; voor C. Ruizendaal, T. Verkade, W. Hament en G. Pothoven. Reserve is W. van Beek. De wedstrijd begint om half twee. Opstelling V.V.Z. 6 (tegen S.E.C. 3): doel S. de Hiep; achter J. v. d. Berg, B Morren, E. G. de Boer en H. Donk; midden J. van Kooy en G. Ruizendaal; voor W. de Ruiter, J. Groart, L. G. Brunt en A. P. van de Hoek. Reserve is S. Wijma. Deze wedstrijd begint om half twee. S.E.C.-C.D.N. Na de teleurstellende nederlaag van S.E.C. tegen Vriendenschaar heeft S.E.C. de aansluiting met de koplopers een beetje verloren. Een van de clubs, die S.E.C. nu is gepasseerd, het Driebergse C.D.N., komt zondag bij S.E.C. op be zoek. Na een wat zwakke start hebben de bezoekers zich tot een verdienste lijke derde plaats opgewerkt, zij het wel met vier punten achterstand op de beide koplopers Baarn en D.O.S. '01. Maar de fraaie prestatie van afgelopen week tegen D.O.S. ligt nog vers in het geheugen. C.D.N. wist toen een 2-0 ach terstand nog in te lopen. Ongetwijfeld zal C.D.N. die fraaie positie op de ranglijst willen handhaven en een punt je dichter bij de leiders willen komen, wat bij D.O.S.-Baarn gaan er zondag ongetwijfeld klappen vallen. S.E.C. van zijn kant zal alles moeten doen om niet verder achterop te gera ken. De technische commissie heeft een elftal samengesteld, dat op verchillende plaatsen afwijkt van het elftal dat ver leden week in Culemborg verloor. In het doel wordt de plaats van Van Zog- hel ingenomen door Van Essen, terwijl linkshalf Van Veen zondag op het re- serve-bankje zit. Zijn plaats wordt in genomen door v. d. Broek, terwijl de buitenplaats nu door Duyst wordt inge nomen. Het elftal van S.E.C. is voor de wed- strld tegen C.D.N. als volgt samenge steld; doel Van Essen; achter De Rooy, Krijt, Ruttenberg en Hoed; midden Van Boeijen en v. d. Broek; voor Aalbers, Woudenberg, Surstedt en Duyst. Reser ves zijn Van Veen, Kok en D. de Jong. C.D.N. 2-S.E.C. 2 Ook de reserve-elftallen van S.E.C. en C.D.N. staan zondag tegenover elkaar, maar dan in Driebergen. Het tweede verschil is, dat het hier om aanmerke lijk minder goede posities op de rang lijst gaat. Beide elftallen verkeren er gens onderaan. C.D.N. heeft in de hui dige competitie tot nu toe slechts één punt kunnen bemachtigen. S.E.C. be haalde er drie. Ondanks het voordeel van het eigen veld moet C.D.N. toch wel een nederlaag toegebracht kunnen worden. De opstelling luidt: doel Van Hatturn; achter P. van Remmer der-, Rcdermond, Dorrestein en Hooijer; midden Henk Luschen, Veenendaal; voor Dettmer, Burgman, Van Breukelen en Bosman. Reserves zijn v. d. Vaart en Lenarduzzi. S.E.C. 3-V.V.Y. 2 Het derde elftal krijgt zondag de re serves van het IJsselsteirvse V.V.IJ. op bezoek. De thuisclub zal ongetwijfeld niet voor een eenvoudige opgave ko men te staan, maar de prestaties in deze competitie doen toch wel zeer sterk een overwinning voor de thuis club vermoeden. Het derde elftal van S.E.C. is als volgt samengesteld: doel Kok; achter D. Hooijer, Abbel en Pothoven; midden Pureveen en Huizinga; voor W. de Bruin, H. Luschen, D. de Jong, E. Brou- 3e klasse D, K.N.V.B. Baarn 7 12 S.E.C. 7 7 D.O.S. '01 7 12 Holland 7 6 Donar 7 8 Vr.'schaar 7 b C.D.N. 7 8 V.V.Y. 7 b Ultrajectum 7 7 Zeist 7 4 D.E.V. 7 7 S.D.O. 7 3 Ie klasse A, afd. Utrecht B.D.C. 8 12 S.C.H. 7 7 De Vesting 8 12 M.S.V. '19 8 6 Minerva 7 10 E.M.M. 8 b Voorwaarts 8 10 Actif 7 b Stormvogels 7 8 Kampong 7 3 A'foortse Boys 7 8 Maarssen 8 3 2e klasse A, afd. Utrecht Renswoude 7 12 Kulan 7 8 T.O.V. 8 10 Candia 7 6 V.V.Z. '49 7 9 Scherpenzeel 6 4 Baarn 8 9 Hees 7 3 S.V.P. 8 9 Advendo 8 1 Vallei vogels 7 9 3e klasse D, afd. Utrecht S.E.C. 8 15 Puem 7 5 Levu 8 13 V.C.U. 7 b Em. Boys 7 10 F.A.K. 8 b F.C. Majella 7 9 Lage Vuursche 7 3 Grift Boys 8 8 B.V.C. 7 1 wer en C. Dorrestein. Reserve is Schim mel. De wedstrijd begint om twaalf uur. S.E.C. 5-K.V.V.A. 4 Het vijfde, grotendeels uit veteranen bestaande elftal, krijgt zondag het Amersfoortse K.V.V.A. 4 op bezoek. De Soesters hebben het tot nu toe niet slecht gedaan. Er werd slechts één wedstrijd verloren. S.E.C. neemt op de ranglijst dan ook de eervolle derde plaats in. Zondag heeft men tot taak, deze plaats tegen het Amersfoortse K.V.V.A. 4 te verdedigen en zo mogelijk te verbete ren. Het laatste is wel waarschijnlijk. S.E.C. 5 is als volgt samengesteld; doel Van Rossum; achter Wildenburg, Valero en J. Hoed; midden E. Kareisen en Westerveld; voor Wijnands, Niewaal, Dekker, Dasselaar en Veldhuizen. Re serve is Legemaat. Ook deze wedstrijd begint om twaalf uur. K.V.V.A, 6-S.E.C. 6 Het zesde elftal, dat tot nu toe met wisselend succes aan de competitie heeft deelgenomen, gaat zondag in Amersfoort bij K.V.V.A. 6 op bezoek. Een gelijk spel lijkt het meest waar schijnlijk. De opstelling luidt: doel Van Beek; achter Van 't Klooster, Belt en F. Duyst; midden Tolboom en Meeder; voor Van Nieuwenhuizen, Smit, J. v. d. Brink, Hoebé en Opmeer. Reserve is P. Kanters. Ook deze wedstrijd begint om twaalf uur. KONINGINNELAAN 32 Telefoon 2650. na 18 uur 2749. B.D.C. komt zondag a.s. met niet min der dan 10 senioren-elftallen binnen de lijnen. Het eerste moet zijn leiderspositie ver dedigen tegen S.C.H. in Harmeien, wat zeker geen gemakkelijke opgave is, ook al verloor S.C.H. vorige week met 9-1 van E.M.M. Van deze zware klap zullen zij zich zondag voor eigen publiek zeker willen herstellen. Toch durven wij deze wedstrijd met vertrouwen tegemoetzien gezien het goede voetbal en enthousiasme, dat B.D.C. de laatste wedstrijden toont. De samenstelling is als volgt: E. v. Thienen, A. Voet, Th. v. d Mast, Jos Brouwer, F Bunnik, J. Beijer, J. v. d. Lugt, J. Westerveld, J. Verhoeve, J. v. Fulpen, D Dorrestein. Reserves Frans Stalenhoef en Jan Paauw. Wedstrijdprogramma voor zondag 29 ok tober a.s. S.C.H. I-B.D.C. I, BD.C. 2-Quick 3, BD.C. 4-Amsvorde 3, B.D.C. 5-Amers- foortse Boys 4, K.V.V.A. 5-B.D.C. 6, B.D.C. 7-V.V.O.G. 4. Limvio 4-B.D.C. 8, A.P.W.C. 5-B.D.C. 9, Limvio 5-B.D.C. 10, A.P.W.C. 6-B.D.C. 11. VOOR DE WINTERSPORT SKI- EN SCHOENVERHUUR De grootste sportzaak van het GooL Nieuw Baarnstraat 39, Baarn, tel. 2490. Zaterdagavond organiseert het bestuur van de honkbal afdeling van S.E.C. een dia-avond voor de jeugdspelers in de SE.C.-Kantine aan de Bosstraat. Bij een groot aantal dia's uit Amerika, die over het siaan gaan, zullen Rob van der Gaast en Ac'.e Fijth, spelers van het eerste ieam van het Bussumse H. C. A. W.. dat in de hoofdklasse uitkomt, toe lichtingen gc-ven. Vooral van Ade Fijth kunnen de jeugd spelers veel A ren, want nog geen maand geleden v/erd deze speler door de Ne- 1 derlandse sportjournalisten uitgekozen tot de meest waadevolle speler van I Nederland. Cp deze dia-avend zal ook ds heer de Clippelsar een aantal dia's laten zien ven het afgelopen, honkbalseizoen, ter wijl de heer O. de Weerd op deze avond een filmpje zal laten zien van de kam pioenswedstrijd van het eerste team, dat het kampioenschap te Enschede behaalde. Mot deze activiteiten opent het Honkbaibestuur de komende win teractiviteiten. en samengevoegd onder de naam Wij geven iedereen die zich vanaf heden tot zaterdag 4 november a.s., 's middags 6 uur, aanmeldt als leerling Programma voor zaterdag. Thuis. 14.15 uur Jongens BS.C.H.C. D. 14.15 uur Jongens CS.C.H.C. K. 14.15 uur Meisjes AAmersfoort C. 15.15 uur Voordaan BJongens A. 14.00 uur S.C.H.C. G.—Meisjes B. 15.15 uur Phoe- nix DMeisjes C. Opstelling meisjeselftallen. Meisjes A. H. Beynen, J. Workum, D. Gordeau, B. Diepeveen, Fr. Schutte, N. v. Breukelen, R. Stork, J. Spoorenberg, L. Eggekamp. M. v. Noort, E. Verbeek. Reserve M. Walter. Meisjes B. M. de Zinger, A. v. Wouden berg, Rn. Walter, M. v. d. Poll, R. Veul, C. Flapper, M. Keulers, C. Koppenol, M. v. d. Breemer, H. Bakker, S. Tromp Meesters. Reserve N. Steenbeek. Meisjes C. Is. Spoorenberg, C. Kuypers, J. Smits, A. v. d. Laag, M. Rolands, M. Willems, N. Ebben, R. Walter, A. Smulders, Y. Verhoef, H. Wilten. Reserve A. Kerstholt. Programma voor zondag. 14.00 uur Heren IPhoenix I. 12.30 uur Heren II—S.C.H.C. VI. 11.00 uur Dames I Hilversum I. 12.30 uur Dames III Schaerw. III. 11.00 uur Heren VHil versum X. Opstelling elftallen. Dames I. L. Burgers, J. v. d. Weyden, B. v. Dorssen, A. v. Hofwegen, G. Hel- lendoorn, C. Kuyper, M. Kuyper, A. Geertsema, L. Rasch, St. Hoppenbrou wers, J. Gaaf. Dames II. R. Dorresteyn, C. Alblas, L. v. Weering, M. de Rooy, P. Spoorenberg, L. Mandersloot, M. Smulders, A. Artz, M. Walter, S. Bentinck, R. Rupert. Dames III. H. Mandersloot, T. Alting, M. v. Hengel, M. Spoorenberg, A. Mar- tens, J. Butselaar, R. Koppenol, S. Vonk, E. Schlecht, H. Kluit, B. Butselaar. Res. dames III. H. Collard, N. Starke, L. Dirkmaat, L. Callenbach, K. Felix. HEES-CANDIA *56 Na de nogal onfortuinlijke nederlaag van Hees tegen S.V.P. afgelopen zater dag, krijgt Hees morgen de gelegenheid, zich eindelijk eens te herstellen en de voorlaatste plaats aan Scherpenzeel over te doen. Het minste, dat daar voor vereist is, is een overwinning op het bezoekende Candia, dat na een zwak begin de koplopers al aardig in zicht begint te krijgen. Vooral verleden week leverde Canada een fraaie prestatie door het sterke en nog ongeslagen Renswoude op 2-2 te houden. Voor de Hees-spelers mag het een bemoedigde feit zijn, dat Candia in een uitwedstrijd nog nooit verder is gekomen dan een gelijk spel. Ook Hees moet toch in staat zijn, minstens één punt thuis te houden. Daarvoor moeten morgen zorgen; doel Tempe laars; achter De Ruyter en L. v. d. Beek; midden Castricum, Geytenbeek en P. Kok; voor Hardeman, Walet, Bos man, Van Es en G. de Bree. Reserves zijn H. en M. Altena. De wedstrijd tegen Candia begint om kwart over drie. S.V.M. BOYS 2-HEES 3 Het derde elftal wacht morgen waar schijnlijk een zware wedstrijd in Maar tensdijk tegen S.V.M. Boys 2. Toch re kent men in de Hees-gelederen na re cente goede prestaties op een overwin ning. Deze zege zal dan behaald wor den door; doel Muis; achter van Brug gen en Blom; midden Snijder, C. de Jong en Vrakking; voor Elfferich, Sak kers, Otten, H. de Bree en Koppen. Re serve is Kroon. Ook deze wedstrijd vangt aan om kwart drie. HEES 4-ALTIUS 5 Het vierde elftal van Hees speelt mor gen thuis en wel tegen Altius 5. Ook het vierde is enkele malen verassend voor de dag gekomen. Morgen zullen de spelers moeten tonen, of men van die verrassingen een gewoonte kan ma ken. Voorlopig houdt men het op een gelijk spel, bevochten door: doel Altena; achter H. v. d. Belt en Westhof; mid den Van Leuveren, H. van Bloemen daal en H. van Brienen; voor Schef- fer, Bakkum, v. d. Brom, Clappers en W. van Bloemendaal. Reserve is Fon- ken. Deze wedstrijd begint om kwart over een. EMINENT BOYS-S.E.C. Voor S.E.C. staat morgen reeds de laatste wedstrijd van de eerste compe titiehelft op het programma. Tot nu toe kan men met de nodige tevreden heid de balans opmaken. In de eerste acht wedstrijden werd éénmaal gelijk gespeeld, terwijl alle overige wedstrij den in winst werden omgezet. Het meest sprak wel de overwinning aan, die S.E.C. afgelopen week op Levu be haalde, dat tot dan ook slechts één verliespunt had. Door deze overwinning staat S.E.C. nu alleen aan de leiding met twee punten voorsprong op Levu en vijf op Eminent Boys, dat morgen het elftal vah S.E.C. in Utrecht ontvangt Een wedstrijd tegen een van de moge lijke kanshebbers nog. In voorgaande jaren heeft Eminent Boys ook steeds een vrij grote rol gespeeld, zonder ove rigens tot promotie te kunnen komen. Die rol lijkt halverwege deze compe titie al uitgespeeld, maar Eminent Boys zal er toch alles voor over hebben om de koplopers eens te laten struikelen. Overigens houdt men in de S.E.C.-ge lederen nog wel rekening met een overwinning van de bezoekers. Daar voor zullen zorgen; doel Kramer; achter v. d. Schagt, de Vries en Hartman; midden Baptist Beij er en R. Wolfsen; voor Stalenhoef, Hoefman, Sengers en Hop. Aangezien de tweede halfspeler Wolf sen nog niet is hersteld van zijn enke le weken geleden opgelopen blessure, speelt Beijer nog in de middenlinie en wordt zijn plaats ingenomen door Hoef man. De wedstrijd in Utrecht begint om kwart over drie. V.V.Z. 4-S.E.C. 2 Het nog ongeslagen tweede elftal speelt morgen een uitwedstrijd, doch het blijft in de plaats. S.E.C. 2 gaat namelijk bij V.V.Z. 4 op bezoek en zal vermoede lijk wel met een overwinning naar de Bosstraat terugkeren. S.E.C. 2 ziet er morgen als volgt uit; doel Bakker; achter Kok, Cairo en Staal; midden Veenendaal, Van Del den en Rademaker; voor Rouwendaal, Espinalt Porto, Vink en Hodde. V.V.Z. 6-S.E.C. 3 Het eveneens aan de leiding staande S.E.C.3 gaat morgen eveneens bij V.V.Z. op bezoek en wel bij het zesde. Mogelijk dat de veteranen van V.V.Z. voor de veel jongere SE.C.-ploeg nog enige staaltjes voetbalkunde kunnen etaleren, al zal aan de andere kant V.V.Z. 6 het moeilijk krijgen met het uithoudingsvermogen tegen de S.E.C.- jongeren. Meer dan een gelijk spel kan er voor V.V.Z. niet inzitten. De opstelling van S.E.C. 3 luidt: doel Kraaij; achter Hannessen, Piepenbroek, Rijken en Bouma; midden De Boer en Beijersbergen; voor Doornen, Wis, Roels en Tolboom. Morgenochtend, 9 uur, heeft aan het slachthuis verkoop van vlees plaats aan de houders van grijze kaarten ge nummerd van 1-65 en gele kaarten ge nummerd van 176-275. Dokter D. J. R. Jellema, Paltzerweg 299, Den Dolder, tel. 03402-4555, neemt in het a.s. weekeinde de dienst waar voor de artsen A. J. W. Hagedoorn, J. C. Lucas en A. Th. M. Splinter, al leen te Soesterberg, W. F. van den Helm te Huis ter Heide en L. H. Brandt te Den Dolder. Zondag speelt Soesterberg uit tegen Sichtse Boys. De opstelling luidt: doel van Rijswijk; achter Appeldoorn en Klip; midden van Ginkel, Geers en Odijk; voor Foulon, Bartels, Van Twigt, Huisman en van den Borg. Het eerste twaalftal van K.V.O. ver loor in Zeist met 9-5 van R.D.Z. 2. De Soesterbergers stonden met 2-0 achter, toen Thea Molenaar en Elma Rijper voor de gelijke stand 2-2 zorgden. De oranjewitten liepen zelfs uit tot 2-4 door afstandtreffers van Hans Lente en Wijnand v. d. Brink. Na de rust miste K.V.O. de vereiste conditie om vol te houden en na kor te tijd stond R.D.Z. met 7-4 voor; nadat Hans Lente gescoord had liep R.D.Z. verder uit naar 9-5. K.V.O. 2 verloor in Maartensdijk de uitwedstrijd tegen Kameo 2 met 4-1, een stand die reeds bij de rust bereikt was. De c-aspiranten wonnen met niet minder dan 4-0 van Midlandia-d. Pupillen-d verloor thuis met 1-2 van Amersfoort-g. Pupillen e behaalde in Zeist bij Tovers 4 één winstpunt door 0-0 gelijk te spelen. K.V.O. organiseert vrijdag 27 oktober een buitengewone ledenvergadering voor de verkiezing van een nieuwe voorzit ter, als opvolger van de heer Kaspers. Door het bestuur wordt als voorzitter voorgedragen de heer T. de Bruin, terwijl als betuurslid de heer J. van Esseveld op de voordracht werd ge plaatst. Na de vergadering gaat de K.V.O.-familie het bingospel beoefenen, eveneens in het eigen clublokaal. Nu ook 2 Jaren verzekerd tegen diefstal en verlies. Juwelier - Horlogei Van Weedestraat 40 - Telefoon 4391 Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijr. bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Australië: ts „Leipzig" 30 okt. en ms „Westerkerk" 3 nov. Canada: ms „Lord Viking" 1 nov. Ohili: ms „Jytte Skou" 31 okt. Indonesië: ms „Eumaeus" 31 okt. Ned. Antillen: ms „Kreon" 31 okt. Suriname: ms „Socrates" 31 okt. Verenigde Staten van Amerika: ms „Atlantic Span" 1 nov. en ss „Ameri can Resolute" 3 nov. Z.-Afrika (Rep.) en Z.-W.-Afrika: ms „Schiekerk" 1 nov. Inlichtingen betreffende de verzendings data van postpakketten geven de post kantoren. MARSEPAIN BLOKKEN. De echte Lubecker marse- pain, geglaceerd met pittige chocolade. 2 blokken 75 gr. HOESTTAB LETTEN. Een extra fijne winterver- snapering. Nu extra voor delig. 2 zakjes 150 gr. 85 ct. VENDA-SPECULAAS. Heerlijk gekruide speculaas bij een kopje koffie of op de boterham. Pak a 500 gram. OQ dus het volle pond Ov w VROOM DREESMANN l

Soester Courant | 1967 | | pagina 13