Utas$.°wtle Wassecelte Mixed Hockey behaalde 3-1 Club „Soest overwinning van hier en daar Nu het kuiten zo koud is doet U de was tooh ook in de V.V.Z.-nieuws D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM Hees-nieuws S.E.C. nieuws Met geen was* en drooooooogproblemen. „The Red Stars" S.E.C.-zaterdag Klaar terwijl u wacht BEVEROI. SMEEStSTATaON S.V.V. Volleybal Training B.D.C. 't WAftutzelaa* Sint Nicolaas bij Hees-jeugd Olympia-nieuws Eerste winter-wandeltoeht trok 186 deelnemers Olympia-volleybal Klaverjasavond „De Meteoren" DINSDAG 5 DECEMBER 19R7 RED STARS-CANGEROES 32-51 In een bijzonder aantrekkelijke wed strijd heeft Red Stars toch nog het onderspit moeten delven tegen het Utrechtse team van Cangeroes. Deze wedstrijd heeft aangetoond dat de Red Stars heren in deze afdeling beslist wel thuis horen, alleen toonden de heren nog wel een groot gebrek. De wedstrijd heeft laten zien dat met een betere conditie de overwinning een feit had kunnen zijn, maar louter door gebrek aan een uitmuntende conditie hebben de Red Stars heren de winst uit han den moeten geven. Red Stars-speler Hans Bosboom belaag de keer op keer, met wisselend succes de -Cangeroe-basket. Red Stars begon voortreffelijk. Reeds in de eerste minuut namen de heren een 4-0 voorsprong. Gedurende de gehele eerste helft toonde Red Stars zich iets beter dan Cangeroes. Vooral de af standschoten leverden de nodige punten op. Red Stars speelde met een zeer hechte zone-verdediging, hetgeen Can geroes noopte tot afstandsschoten, waar dit team n^et zo gelukkig mee was. Na tien minuten spelen had Red Stars een 10-4 voorsprong opgebouwd. Cange roes was vooral verrast door het zeer frisse en razendsnelle spel van de Red Stars-spelers. De eerste helft eindigde met een 21-16 vorrsprong voor Red Stars. De tweede helft verliep echter geheel anders. Wist Re 1 Stars in de eerste helft nog de baas te zijn bij de rebound, in de tweede helft was practisch elke rebound voor Cangeroes. Dc Red Stars bleven als het ware aan de grond genaceld. Reeds in de zesde minuut was de stand gelijk 23-23. Red Stars kon het nog even volhouden tot de negende minuut 29-29, maar in de tiende en elfde mi nuut liep Cangeroes resoluut weg naar een veilige 39-29 voorsprong. Aan het einde van de tweede helft had Can geroes de stand nog op kunnen voeren tot 51-32. Red Stars heeft dus echt wel getoond tot bijzonder goed basketball te kunnen komen, mits de conditie dus danig wordt opgevoerd dat het team een gehele wdestrijd kan uitspelen. S.E.C. 2—RODA 2 4-3 De S.E.C.-reserves van het zaterdagmid dag-elftal (het eerste zag zijn wedstrijd tegen concurrent Eminent Eoys uit Utrecht wegens de slechte gesteldheid van het terrein opnieuw uitgesteld) heb ben hun leidende positie na een bijzon der spannend en enerverend duel met het Hamersveldse Roda 2 verder ver stevigd. De Soestenaren trokken uiteindelijk met 4-3 aan het langste eind. Het score-verloop was bijzonder grillig. Bij de rust had S.E.C. een veel te den ken gevende 2-0 achterstand, die door Rouwendaal met drie doelpunten na de hervatting in een 3-2 voorsprong werd omgezet. Roda kwam nog een keer ge lijk, maar Rouwendaal scoorde tenslotte het beslissende doelpunt. S.E.C. moest het ditmaal zonder Staal en Vink stellen, wat vooral in de eerste helft goed merkbaar was. Roda vormde herhaaldelijk een bedreiging voor de S.E.C.-veste, wat de bezoekers dan ook uitdrukten in twee doelpunten, waarvan er een door een misser van spil Van Delden tot stand kwam. Uit een vrije schop wegens hands op de rand van het strafschopgebied scoorde Roda het tweede doelpunt. Na rust kwam een herboren S.E.C. in het veld met Rouwendaal als de grote animator. Uit een voorzet van debutant Koelewijn verkleinde hij de achterstand tot 2-1 en na bijna een half uur bracht dezelfde speler de score zelfs in even wicht. S.E.C. rook de overwinning en leek die ook te gaan grijpen, toen Rouwendaal opnieuw scoorde, nu uit een voorzet van Rademaker. Maar Roda vond nog de kracht om terug te komen. Dankzij een fout in de S.E.C.- defensie werd het kort daarop weer ge lijk, maar weinige minuten voor het einde maakte opnieuw Rouwendaal aan alle onzekerheid een einde door een solo actie doeltreffend af te ronden: 4-3. Uitblinkers in dit bijzonder spannende duel waren Kok, Cario en uiteraard Rou wendaal. S.E.C. 3D.O.S.C. 6 3-1 Het derde zaterdagelftal heeft in zijn af deling door een 3-1 overwinning op het Dolderse D.O.S.C. 6 eveneens afstand genomen van zijn naaste concurrenten. Overigens speelde de thuisclub bepaald geen beste wedstrijd, zeker niet in de eerste helft. In de voorhoede ontbrak volledig het verband, zodat men zich ook maar betrekkelijk weinig doelrijpe kansen wist te scheppen. Toch nam S.E.C. al na vijf minuten de leiding door een doelpunt van Roels, die uit een zeer moeilijke hoek scoorde. Twintig minuten later had de stand weer gelijk moeten zijn, maar de D.O.S.C.- middenvoor bleek aan een vrije positie voor de S.E.C.-doelman niet voldoende te hebben om te doelpunten. Hij schoot hoog over. Een uitval van het onder zware druk staande S.E.C. leverde na tien minuten onverwachts de tweede treffer op. Hij kwam opnieuw van de voet van Roels. Met deze 2-0 voorsprong begon men aan de rust en de tweede helft. Een iets beter S.E.C. bracht halverwege de tweede speelhelft de stand op 3-0. Roels was er opnieuw goed voor. Korte tijd later moest hij geblesseerd het veld verlaten, maar bij gebrek aan invallers keerde hij, na in de kantine te zijn op gelapt, even later weer in het veld te rug om op halve kracht de strijd te vol tooien. Een doelpunt kwam er echter niet meer van zijn schoen, evenjmin als van die van zijn medespelers. Wel zag D.O.S.C. vijf minuten voor het laatste fluitsignaal van de ingevallen S.E.C.-scheidsrechter (de officiële arbiter was niet opgekomen) kans om de eer te redden:: 3-1. VALLEI VOGELS-V.V.Z. 1-2 V.V.Z. heeft zaterdag in Scherpenzeél toch wel enigszins voor een verrassend en in ieder geval zeer goed en welkom resultaat gezorgd door het toch vrij ster ke Valleivogels op ügen veld naar een 2-1 nederlaag te spelen. Wat niemand in het begin van deze competitie voor mogelijk heeft gehou den. is nu een feit: de Soestenaren be zetten nu de tweede plaats, zij het al met een fikse achterstand op het ken nelijk superieure Renswoude. Toch heeft het in Scherpenzeel een kwartier geduurd vo.r V.V.Z. een beet je warm was gelopen. In die tijd zag Valleivogels juist kans om een voor sprong te nemen, al was er wel de medewerking van de V.V.Z.-doelman voo'- noddg. Deze verkeek zich op een hoge bal, liep iets te ver uit en zag de bal juist over zich heen in het doel verdwijnen: 1-0. Voor de bezoekers W3S deze treffer een aansporing om tot beter voetbal te ko men. Valleivogels kwam enigszins in de verdrukking en kon slechts ten koste van een aantal hoekschoppen het doel schoonhouden, tot tien minuten voor rust. Back J. v. d. Vlekkert presenteerde de bal uit een hoekschoop vlak voor het hoofd vcan Tony Schaap, die zich deze kans op de gelijkmaker liet ont gaan: 1-1. Met deze stand ging ook de rust in. In de tweede helft hebben de toeschou wers een aantrekkelijk duel met wis selende kansen kunnen zien. Overigens had de Scherpenzeelse defensie vaak duidelijk moeilijkheden om de Soester aanval lam te leggen. Meermalen heers te in het vijandelijk strafschopgebied een panische stemming, die uiteindelijk de oorzaak voor de tweede treffer werd. Een half op de grond liggende Brou wer zag nog kans, de bal door te schuiven naar Schaap, die daarna zijn tweede treffer en voor V.V.Z. tevens het winnende doelpunt scoorde. Hoewel Valleivogels zich bepaald geen moeite heeft gespaard om de score een voordeliger aanzien te geven, hield de V.V.Z.-verdediging tot het laatste fluit signaal stand en k:n men twee kostbare punten mee naar Soest nemen. Er begint nu enigszins tekening in de strijd te komen. Tot de directe kans hebbers na Renswoude komen nu nog V.V.Z., S.V.P., T.O.V. en Valleivogels. Baarn is na de nederlaag tegen Hees wel kansloos geworden, evenals Scher penzeel, dat tegen T.O.V. niet tot winst kon komen. V.V.Z. 2-D.O.B. 2 2-2 De V.V.Z.-reserves hebben zaterdag on dervonden, hoe moeilijk het is, een top positie te verdedigen. De Soestenaren, die twee weken geleden de leiding in hun afdeling van T.O.V. overnamen, moeten hun leidende positie nu weer delen met het Hilversumse Bloemen- kwartier 3, want de Soestenaren kwa men thuis opnieuw niet verder dan een gelijk spel tegen D.O.B. 2 uit Nigte- vecht. V.V.Z. had in deze wedstrijd overigens het geluk niet aan zijn zijde. Het hout werk stond herhaaldelijk succes in de weg. In de eerste helft kwam V.V.Z. trouwens nog met 0-1 achter te staan, maar Steenmeijer bracht de stand nog voor de thee weer :n evenwicht. Tim mer mocht het kort daarop nog eens ongehinderd van elf meter proberen, maar de strafschop leverde geen doel punt op. Nog voor rust maakte Timmer zijn fout goed door zijn ploeg met een fraai Het eerste heren elftal kan zich goed handhaven in het nieuwe competitie systeem. Hiervan getuige ook het verloop van deze wedstrijd. Het spel werd in hoog tempo gespeeld en beide teams gaven zich tot het uiterste. De ervaring en de tactiek was bij Soest een winstpunt. Na pl.m. 25 minuten spelen wist Bert Vriens zijn teamgenoten duidelijk te maken dat het er --el in zat, door het le doelpunt te scoren. Na de rust kreeg Phoenix een strafbal toegewezen, die door Rip niet te keren was, ondanks zijn wederom getoonde vakmanschap (1-1). Met een vliegend schot vanaf de rand van de slagcirkel maakte Hans Even huis een meesterlijk doelpunt. J. Landgraaff stede de overwinning veilig door het 3e doelpunt voor zijn rekening te nemen. Zonder één der heren te kort te willen doen, mag niet onvermeld blijven het spel in de verdediging door de captain B. Geertsema. Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Blrkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 schot de leiding te geven. In de tweede helft heeft V.V.Z. ruim schoots de gelegenheid gehad om de zege veilig te stellen, maar de voor hoede-spelers gingen duidelijk mank aan een zuiver richtingsgevoel, zodat van V.V.Z.-zijde verdere doelpunten uit bleven. De bezoekers troffen kort voor het einde echter nog wel een keer de roos, zodat de strijd in een voor de thuis club enigszins teleurstellend 2-2 gelijk spel eindigde. D.O.S.C. 7-V.V.Z. 5 4-2 De jeugd van V.V.Z. 5 heeft het zater dag toch niet kunnen bolwerken tegen de routine van de D.O.S.C. 7-veteranen. In Den Dolder gingen de Soestenaren met 4-2 ten onder. Bij de rust keken de bezoekers reeds tegen een 3-0 ach terstand aan. Weliswaar zag V.V.Z. kans om na de rust via Vetkamp en Bavinck nog even terug te komen, maar een doelpunt van D.O.S.C. was voldoende om de weerstand van de gasten defini tief te breken. TRAINING VERZET In verband met het St. Nicolaasfeest is de training voor de senioren van he denavond verzet naar morgenavond (woensdag). De aanvang van de trai ning blijft zeven uur. Zaterdag jl. speelde het eerste dames team tegen E.V.V. in Ede. De dames waren dit keer niet zo goed op dreef. De eerste set werd met 15-13 verloren en de tweede set met 15-17 gewonnen. Tot zover was er nog een zekere ge lijkheid van krachten, althans als men de setstanden als maatstaf neemt. In de derde en de vierde set echter gaven de Soester dames een inzinking te zien, die ook in de setstanden tot uiting kwam: 15-7 en 15-6. Met deze neder laag (3-1) behouder, de dames toch hun vierde plaats in de overgangsklas se. Voor S.V.V. 2 (dames) stond een wed strijd tegen plaatsgenoot Olympia op het programma. Deze ploeg liet jammer genoeg verstek gaan, zodat de wed- strlijd door de rood-witten reglemen tair gewonnen: 0-3. Niettemin blijft dit team op de laatste plaats in de eerste klasse dames staan. De dameswedstrijd S.V.V. 3-S.V.H. 2 leverde een 0-3 nederlaag op met set standen die dit slechte resultaat beves tigen: 3-15, 8-15 en 2-15. Ook dit team staat onderaan in zijn klasse. Het eerste herenteam won van A.G.A.V.S. uit Soesterberg in een wed strijd waarin ze een goed staaltje van hun kunnen gaven. Alle drie de sets gingen naar de Soesters met de vol gende standen: 15-7, 15-11 en 15-4. Dit team is koploper in de eerste klasse heren. Het veteranenteam, S.V.V. 4, won met vreugde zijn wedstrijd tegen Laetitia en wel met 1-2. Beide eerste sets wer den met respectievelijk 4-15 en 10-15 gewonnen, alleen de derde set werd met 15-10 verloren. De heren van het vierde team nemen in de vierde klasse B een eervolle tweede plaats in. Programma deze week: donderdag 7 de cember, 19.15 uur: S.V.V. 4-B. G. S.V. 2. 20.45 uur: V.I.O.S. 2-S.V.V. 1 (dames). Woensdag 6 december, 18.30 uur: S.V.V.-V.V.A. (meisjes). HEES—BAARN 2-1 Hees heeft zaterdag voor een zeer on verwachte, maar wel zeer welkome pres tatie geleverd door het door een aantal invallers gehandicapte Baarn een 2-1 nederlaag toe te brengen. De verdienste van de overwinning komt echter groten deels op naam van de bezoekers, want er waren twee grote fouten voor nodig om Hees aan de beide doelpunten te helpen. Eén doelpunt werd trouwens he lemaal door Baarn gescoord. De bezoe kers misten een aantal geroutineerde (ge blesseerde) krachten, terwijl na rust bo vendien doelman Mayer zich moest la ten vervangen. De consequenties waren duidelijk zichtbaar. Baarn maakte een uiterst zwakke indruk, waarvan door Hees overigens maar in heel bescheiden mate is geprofiteerd. Wanneer de bij vlagen zeer goed spe lende voorhoede niet zo zeldzaam slordig met tal van kansen was omgesprongen, zou de overwinning nog heel wat groter zijn uitgevallen. De beide Hees-vleugelspelers konden zich de haren wel uit hun hoofd trek ken, toen zij tot tweemaal toe voor open doel misten. Eerst bleek, na een slechte uittrap van de Baarnse doelman, het lege doel op twee meter afstand voor de Hees-linksbuiten nog te klein. De thuis club had toen echter al een 1-0 voor sprong, omdat een voorzet van rechts door de Baarnse spil in eigen doel werd gewerkt. Nog voor de rust bracht Baarn met een wat omstreden doelpunt de stand weer in evenwicht. Eerst in de tweede helft, toen Hees de zwakte van zijn tegenstander pas goed besefte, kwam de thuisclub herhaaldelijk tot zeer verdienstelijk spel. Het Baarn- doel werd veelvuldig, zij het niet erg nauwkeurig, onder vuur genomen. Een hoge voorzet van Hees werd door een misverstand tussen de Baarn-doelman en één zijner verdedigers gemist, waardoor Van Es ineens een leeg doel zag en geen moeite had om dat te vinden: 2-1. Merkwaardig genoeg was het juist Hees, die uit deze treffer de inspiratie putte om tot beter en doeltreffender voetbal te komen. De voorsprong is dan ook geen moment in gevaar geweest. Wanneer in de Soester voorhoede nog eens wat wordt gewerkt aan de nauw keurigheid, kan voor Hees zij het nog in de verte toch nog een sprankeitje hoop gaan opleven. De achterstand op Candia (dat overigens nog wel een wed strijd tegoed heeft) bedraagt nog maar één punt en op Scherpenzeel, dat zater dag de eer aan T.O.V. moest laten, nog slechts twee punten, terwijl men zelfs nog gelijk kan komen met Baarn, dat wel twee wedstrijden meer heeft ge speeld, doch slechts negen punten heeft en nu definitief uit de kopgroep is te ruggevallen. Scheidsrechter Van Rooijen leidde het duel bekwaam. S.D.V.B. 4-HEES 2 1-3 Door een verdiende overwinning op S.D.V.B. 4 in Barneveld bracht Hees 2 de kampioenskansen weer geheel in eigen hand. Hoewel in het eerste kwar tier de Hees-voorwaartsen op het spek gladde veld veeal zowel de bal als elkaar liepen te zoeken, kwamen de kansen toch vrij regelmatig. Looijssen scoorde als eerste. Hard spel van de tegenpartij bracht Hees niet van de wijs, tot uit een vrije schop Altena de bal ineens achter zich vond. 1-1. Met deze stand begon men aan de twee de helft. Na rust werd het spel aan Heeszijde vanuit het middenveld voortdurend naar de vleugels verdeeld, wat diverse reële kansen opleverde. Zo bijvoorbeeld, toen Wal et de bal haarscherp voor trok. De bal kwam pas tot rust, toen hij in het net nag. 1-2. Korte tijd later stelde De Boer de overwinning veilig. HOOGERHEIDE 3-HEES 3 3-1 Een gehandicapt Hees 3 ontkwam za terdag ondanks hard werken niet aan een nieuwe nederlaag. Nadat de Hil versummers een 3-0 voorsprong had den genomen, redde Rauch voor Hees de eer. Een tweede doelpunt van de Soestenaren werd wegens buitenspel afgekeurd. Het team van M.H.C. „Soest" dat zon dag met 3-1 van Phoenix won: St. v.l.n.r. H. Evenhuis, B. Vriens, W. van Hall, G. Diehl, Henk-Jan Blom en B. Geertsema (capt). Kn. v.l.n.r. R. van Hall, Fr. Collard, Peter Rip (doelverd.) en Cor Thomas. In verband met Sint Nicolaas zal de training a.s. dinsdag vervallen. Deze zal daarom woensdag plaats vin den, ook al weer door de televisie-uit zending Engeland-Rusland op een vroe ger uur, n.1. 7 uur. Uitslagen: B.D.C. II-Quick III 2-1. B.D.C. III-R.K.B.V.V. 6-1. B.D.C. IV-Amsvorde IV 0-3. K.V.V.A. V-B.D.C. VI 2-1 Limvio IV-B.D.C- VIII 2-3. A.P.W.C. V-B.D.C. IX 6-3 Limvio V-B.D.C. X 2-6. Na de resultaten van de afgelopen zon dag hebben zich in de 3e klasse D geen opmerkelijke verschuivingen voorge daan. D.O.S. behield zijn leidende po sitie dankzij een pas in de slotfase be haalde een 2-0 overwinning op hekke- sluiter S.D.O., terwijl Baarn dankzij een 2-0 zege op Ultra jectum goed bleef volgen. Ondanks de nederlaag bleef Uit ra jectum derde. S.E.C. klom door de overwinning op D.E.V. twee plaatsen, terwijl Zeist zijn opmars zag gestuit en weer iets terugviel. Komende zondag zal het inhaalpro gramma worden afgewerkt. De stand in de derde klasse D is thans: D.O.S. '01 11-19 Baarn 11-17 Ultra jectum 11-13 Donar 11-11 D.E.V. 10-10 Holland 10-10 S.E.C. Vriendensch. Zeist C.D.N. V.V.IJ. S.D.O. 11-10 11- 9 10- 8 11- 8 10- 7 11- 6 S.E.C. 2-V.V.O.G. 2 0-1 In een bikkelhard duel hebben de S.E.C.-reserves zondag met het kleinst mogelijke verschil verloren van het Harderwijkse V.V.O.G. 2. Vooral in de eerste helft was het spel van de thuisclub niet onverdienstelijk, maar men zag geen kans, de V.V.O.G.- verdediging op een dwaalspoor te bren gen. S.E.C. had in deze fase van de strijd duidelijk het beste van het spel, maar kon het niet in doelpunten tot uitdrukking brengen. In de rommelige en soms ook wel wat ruwe tweede helft, die door de arbiter een beetje te gemoedelijk werd geleid, scoorde V.V.O.G. - in duidelijke buiten spelpositie - het enige doelpunt, het geen S.E.C. wel tot meer offensieve daden prikkelde, doch waaruit geen doelpunten voortkwamen. Het bleef uit eindelijk bij dit ene doelpunt, wat S.E.C. wel in een moeilijke positie heeft ge bracht. S.E.C. 3-V.V.IJ. 2 1-1 S.E.C. 3 heeft zijn fraaie positie op de ranglijst maar met moeite kunnen handhaven. De Soestenaren kwamen op eigen veld niet verder dan een 1-1 ge lijk spel tegen het IJsselsteinse V.V.IJ. 2. De thuisclub was duidelijk sterker, doch de schotloze voorhoede was niet bij machte om dat via doelpunten te laten blijken. De rust ging dan ook in met dezelfde stand waarmede men drie kwartier eerder was begonnen. In de tweede helft opende Wout de Bruin de score uit een voorzet van Brouwer. Een kwartier voor het einde scoorde V.V.IJ. uit een vrije trap te gen, nadat de bal op het laatste mo ment van richting werd veranderd en daardoor onbereikbaar voor de S.E.C.- doelman. Kort voor het laatste fluitsignaal kreeg Pothoven de gelegenheid om middels een strafschop S.E.C. de overwinning te bezorgen. Het eerste schot werd door V.V.IJ.-doelman geshopt, maar Potho ven mocht het nog eens proberen, om dat de keeper te vroeg van zijn plaats was gekomen. Tot ieders teleurstelling schoot hij nu naast, zodat S.E.C. met een qua spelverhouding niet helemaal verdiend gelijk spel genoegen moest nemen. TRAINING VERZET In verband met de verjaardag van Sint Nicolaas zal er hedenavond niet wor den getraind. Ook de wekelijkse be stuursvergadering gaat vanavond niet door. NIEUWJAARSRECEPTIE Op maandag 1 januari zal door het S.E.C.-bestuur een nieuwjaarsreceptie worden gehouden. Om waarschijnlijk drie uur zal men in de kantine terecht kunnen. Tevens bestaat dan de gele genheid om afscheid te nemen van de S.E.C.-vooratter en de secretaris, resp. de heren Wilhelm en Veldhuizen, die hun funktie begin volgend jaar zullen neerleggen en per 9 januari (jaarverga dering) waarschijnlijk zullen worden opgevolgd door de heren Verhoef en W. van Dijk. 5TEENH0FF5TR 53 TEL Z8« SOEST SINTERKLAAS OP BEZOEK BIJ S.E.C. Afgelopen vrijdag en zaterdag is Sint Nicolaas bij de oudere en jongere leden van S.E.C. op bezoek geweest. Vrijdag- av >nd bezocht hij met enig zwart ge volg het feest, dat S.E.C. in samen werking met de veteranen voor de se nior-leden organiseerde. De wel zeer feestelijk verlopen bij eenkomst stond onder leiding van de gebroeders Hooijer en Wout de Bruin, die ook een zeer actief aandeel in de feestelijkheden hadden. Tot het verdere welslagen droeg conferencier-Sinter klaas Harry van Vliet een grote steen bij. De beide hulp-Sinterklazen Ab Hooyer en Wout de Bruin deden ook van zich spreken. Zij lieten zien, dat Sinterklaas ondanks zijn hoge leeftijd nog wel tot acrobatische toeren in staat is. Een Hilversumse band nam het muzi kale gedeelte voor zijn rekening. De Bostella bleek een van de favoriete nummers. Al met al een zeer geslaagd feest, dat in alle opzichten voor herha ling vatbaar is gebleken. Het Sint Ni colaasfeest werd voor het eerst sinds zeer vele jaren weer gehouden. Zaterdagmiddag waren de kinderen van de S.E.C.-leden aan de beurt. Zo'n ze ventig kinderen waren zaterdagmiddag in de S.E.C.-kantine aanwezig om er van de goedheiligman en zijn Pieten een geschenk in ontvangst te nemen. Ook dit feest viel in goede smaak. S.E.C.-TRAINING In verband met de op de televisie te volgen voetbalwedstrijd Engeland-Rus land zal de training van S.E.C.-zater dag worden verschoven en wel naar de daarop volgende donderdagavond, zelf de tijd. De drie S.E.C.-leden, die zich op woens dagmiddag vrijwillig beschikbaar heb ben gesteld om de jeugdtraining te ver zorgen, blijken wel in de roos te heb ben geschoten. Afgelopen woensdag hebben 50 aanstaande eerste elftalspe lertjes zich aan de hoede van de heren Van Schalkwijk, Wijnands en Niewaal toevertrouwd. Wanneer het op een woensdagmiddag eens mocht regenen, zal de jeugd in de kantine theoretisch voetbalonderricht krijgen. De Hees-kantine was zaterdag de hete middag het domein van de jeugd, Sint Nicolaas kwam er die middag. Bij zijn aankomst werd hij luid toegezongen door de jeugd en werd hij door de jeugdvoorzitter, de heer Laseur op rijm toegesproken. Natuurlijk werden enkele leden op het matje geroepen en „ernstig" onderhou den. Pakjes, chocolademelk en specu laas viel de Hees-jeugd deze middag ten deel. Tenslotte konden zij nog ge tuige zijn van een film, die dit ge slaagde feest afsloot. 's Avonds waren de seniorleden aan de beurt. Zij vermaakten zich niet min der. De eerste van de vier winter-wandel- tochten, die Olympia dit seizoen orga niseert, is afgelopen zaterdag met 186 deelnemers gehouden. Gezamenlijk brachten zij de tocht, die door Soest- Zuid en de bossen achter Zonnegloren voerde, tot een goed eind. Er waren onder meer deelnemers uit Soest, Amersfoort, Hilversum en Bilthoven. De volgende tocht zal worden gehouden op zaterdag 13 januari a.s. Na afloop werden de heren Suman en Vogel door voorzitter Catsma gehul digd in verband met het jubileum. Voor de heer Suman was het zelfs 12 2 jaar geleden, dat hij voor het eerst als lei der optrad. Namens Olympia bood hij beiden een geschenk onder couvert aan. De echtgenoten ontvingen bloemen. Het eerste en tweede dames-volleybal team verloren afgelopen week beide. Het tweede reglementair, omdat het niet was opgekomen. Daardoor zijn de kampioensaspiraties wel wat in het gedrang gekomen. De Olympia a-junioren wonnen met 2-0 van de b-junioren en gaan nu fier aan kop van de ranglijst. De kontaktkommissie van de Korfbal vereniging „De Meteoren" organiseert op donderdag 7 december a.s. een kla verjasavond voor haar leden. Hoewel er per avond fraaie prijzen zijn te winnen, zijn voor degenen die gedurende het gehele seizoen het hoogste aantal pun ten behaalden ook prachtige prijzen te winnen. Ook de dames zijn hartelijk welkom. Men zie ook de kleine ad vertentie in dit nummer.

Soester Courant | 1967 | | pagina 3