VKAst At A/pX At MARCHAL HAARMODE WAARSCHUWENG Gas Servicediensi Soest TENTOONSTELLING I.D.V.VUGT M. TUSSEN OPLOSSING KERSTPUZZEL Drukbezochte nieuwjaarsreceptie van burgemeester ST. BARBARA Verzorging van R.K. Begrafenissen J. LUSTENHOUWER Twee topfunktionarissen van V D koninklijk onderscheiden Voor uw rijbewijs Autorijschool COLIEWUN Vaste instructeur gevr. Hees-nieuws S.E.C.-nieuws Instuif „Jong Soest" „The Red Stars" Turnkampioensehappen van Soest worden in maart gehouden Nut's Amateur diawedstrijd Filmvoorstelling Speeltuinvereniging 't Hart Geen spreekuur ICHTHART I ÏSö" Vergunning huurauto's Officiële mededelingen Ophalen grof huisvuil Hinderwet Verkeersreglement Wederopbouwwet Zeepost Rouw- en Trouwkleding Medische dienst PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten In onze collectie BRILMONTUREN I a. D. F. VOIGT VRIJDAG 5 JANUARI 1968 Voor het eerst in de geschiedenis heeft burgemeester mr. S. P. Baron Ben- tinck afgelopen woensdagavond van half acht tot half tien ten gemeente huize een nieuwjaarsreceptie gehouden. Naar schatting 150 mensen hebben van deze gelegenheid gebruik gemaakt om Soest's burgervader al het goede te wensen, dat een jaar maar brengen kan, zowel persoonlijk als in het be stuurlijke vlak. Op de receptie waren onder meer aan wezig afgevaardigden van de Soester en Soesterbergse politie en brandweer, van de Soester Zakenkring, de Winkeliers vereniging, de R.K. Middenstandsver eniging, de harm. Patiënta Vincit Omnia, vertegenwoordigers van de natuurwacht, militaire autoriteiten van de vliegbasis Soesterberg. Voorts waren verschillende leden van de gemeenteraad aanwezig, de oud-wethouders Van Zadelhoff en Oranje, de hoofden van de gemeente lijke takken van dienst, vertegenwoor digers van sportverenigingen, de nota rissen Van Veeren en Emmen, pastoor Reekers en vele anderen. voor Soest, Soestdijk en Soest-Zuid. Koster kerk Maria OnbevL Ontv. Vredehofstraat 5 - Soestdijk Telefoon 2327. Wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd hebben gistermor gen tijdens een bijeenkomst in „Kobus aan de Poort" te Amersfoort twee top funktionarissen van Vroom en Drees- mann afscheid genomen. Zij zijn het bedrijf 40 jaar lang trouw gebleven en ontvingen daarvoor uit handen van burgemeester mr. Joh. de Widt de eremedaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Het betrof hier de heren H. J. M. Son- daal, bedrijfsleider van de Amersfoortse vestiging van V. D. en de heer J. A. M. Stregels, in- en verkoopleider van V. D. Utrecht, beiden woonachtig in Amersfoort. Tijdens een gemeenschappelijk ontbijt waren de beide jubilarissen 's morgens vroeg al lovend toegesproken door de directeuren H. A. J. Dreesmarm en mr. F. A. R. Barge. De burgemeester van Amersfoort prees de beide heren om hun ambitie voor hun veeleisende werkkring. De heer Sondaal werd in 1948 bedrijfs leider van het filiaal van V. D. in Amersfoort. Naast zijn veelomvatten de werkzaamheden in die funktie had de heer Sondaal tevens zitting in de Kamer van Koophandel voor Amers foort en Omgeving en was hij werk zaam op sociaal terrein, wat de burge meester in 't bijzonder in hem waar deerde. „Gedurende uw loopbaan is er zeer veel veranderd. Dat heeft van U een groot aanpassingsvermogen ge vraagd", constateerde de burgemeester. De heer Stregels is jarenlang bedrijfs leider van een Utrechtse vestiging ge weest en tevens in- en verkoopleider van V. «Sc D. Utrecht in het geheel. Ter gelegenheid van het afscheid van deze beide V. D.-functionarissen is gistermiddag in ,,'t Zwaantje" te Soes terberg een drukbezochte receptie ge houden. Telefoon 6038, Soestdijk. F. C. Kuyperstraat 11. DAF 44 en FIAT 850. HEES-C ANDIA Ofschoon het er momenteel niet naar uitziet, dat morgen in de omgeving een afdelingsvoetbal aan het rollen kan worden gebracht, staat voor zaterdag toch de inhaalwedstrijd Hees-Candia op het programma. De Soestenaren bezet ten momenteel de laatste plaats met twee punten achterstand op Advendo, met nog twee wedstrijden tegoed. De eventuele tegenstander van morgen neemt ook een zeer lage plaats in met acht punten uit negen wedstrijden. Hees zou weer een eind in de goede richting kunnen komen, als morgen van Candia wordt gewonnen. Een voorspel ling laat zich moeilijk doen, want bei de ploegen hebben deze competitie nog niet tegenover elkaar gestaan. Wanneer echter de wedstrijd morgen niet doorgaat, wat momenteel wel het meest waarschijnlijk lijkt, zal in ieder geval een oefenwedstrijd worden ge speeld tussen het eerste en tweede elf tal van Hees, ongeacht het weer. Met veel succes is onlangs door Hees een inter-club-spelregelwedstrijd geor ganiseerd. De S.E.C.-jeugd bleek bij zonder goed van de regels op de hoogte. Ook de resultaten van V.V.Z. en Hees waren ver boven de verwachtingen. Verschillende oudere leden moesten tot hun schande bekennen, er waarschijn lijk minder van terecht gebracht te hebben dan de jongere lichting. Nu is het alleen maar te hopen, dat men de kennis ook in praktijk brengt, voor zo ver dat tenminste de sportiviteit ten goede komt. S.E.C.-ZATERDAG OEFENT MORGEN De drie zaterdagelftallen van S.E.C,, die alle een toppositie hebben te verdedi gen, zullen morgen - om hun vorm niet kwijt te raken - oefenwedstrijden spelen Het eerste zaterdagelftal speelt om half drie tegen het derde zondag team van S.E.C. Voor deze wedstrijd zijn de volgende zaterdagspelers uitgenodigd: Kramer, Van der Schagt, Baptist, De Vries, Hartman, de gebroeders Wolfsen, Beijer, Hoefman, Stalenhoef, Senger -n Hop. Het tweede zaterdagelftal heeft de te genstander ook dicht bij huis gezocht, 't Zijn de clubgenoten van 't vierde zon dagelftal. Voor S.E.C. 2 zijn uitgenodigd Kok, Staal, Veenendaal, Vink, Radema ker, Rouwendaal, Van Delden, Espinalt Porto, Van der Loon, Roels, Hodde, Cairo en J. Kraaij. Het derde elftal van S.E.C.-zaterdag gaat morgen naar Amersfoort, waar het om twee uur aan een vriendschappelij ke wedstrijd begint tegen S.O.V.A. 2. De S.E.C.-selectie bestaat hier uit veer tien spelers, te weten: Harm essen, Pie penbroek, Nomen, Bouma, Wis, Dorre- stein, Zomere, Van 't Klooster, Verweij, Tolboom, Koelewijn, Van de Berg en W. Kraaij. Op zondag 7 januari organiseert de in stuif „Jong Soest" weer een dansavond, welke zal worden gehouden in het Ver enigingsgebouw aan de Steenhoffstraat. De muzikale opluistering is in handen van „The Signals". Aanvang 20.00 uur. Beide Red Stars-teams verslaan Break Out uit Baarn. Zowel de heren als de dames van Red Stars hebben getoond tot beter basket ball te komen dan het Baarnse Break Out. RED STARS-BREAK OUT 53-57 De wedstrijd van de heren tegen het herenteam van Break Out was voor beide van zeer groot belang. Beide teams zitten namelijk in de degradatie zone, waaruit Red Stars zich door deze duidelijke overwinning praktisch heeft weggewerkt. Het herenteam, dat als fa voriet van start ging heeft lang op een veilige voorsprong moeten wachten. Misschien waren dit wel de zenuwen om zo gauw mogelijk een veilige voor sprong te nemen. Dit zag het toch wel enigszins geroutineerde Break Out goed en probeerde door Red Stars uit zijn ritme te houden de aanvallen op te zetten. Reeds in de eerste minuut nam Break Out een 2-0 voorsprong, maar een mi nuut later was het door een snelle uit val weer gelijk 2-2. In de volgende vijf minuten werd door ieder team slechts nog maar eenmaal gescoord, zodat na zeven minuten 4-4 op het scorebord stond. Red Stars vluchtte toen in een time-out, want het begreep dat het te gen dit team anders zou moeten spe len. Red Stars had een veel jonger team en de spelers begrepen dat ze het spel open moesten gooien, zodat ze hun oudere tegenstanders door ademnood zouden overtreffen. Spoedig leverde dit resultaat op en na drie minuten spelen was de stand 10-4 voor Red Stars. Toch liep het nog niet vlot genoeg en door een minder goed teamverband kon Break Out steeds keer weer terugkomen. Na een 16-10 voor sprong in de vijftiende minuut wist Break Out weer naast Red Stars te ko men 16-16. Dit was tevens de ruststand. In de rust werd er door Red Stars nog eens goed gepraat over de juist te spe len tactiek tegen dit Baarnse Break Out. Het hele team was er over eens dat er af en toe niet hard genoeg voor gevochten werd. Besloten werd om de twee voorwaartsen op de Break te laten spelen in de tweede helft. In de eerste drie minuten leverde dit nog niet het gewenste resultaat op. De stand na drie minuten spelen was weer gelijk 20-20, maar hierna liep het Red-Stars-team weer als vanouds. In de negende mi nuut had Red Stars een 26-20 voor sprong, en wist deze steeds meer uit te breiden. Jammer dat in de negende minuut Wim Jansen Schipper van Red Stars het veld uit moest door vijf per soonlijke fouten, hetgeen alleen maar berustte op grote fouten van de scheids rechter, die zo nu en dan de meest lachwekkende beslissingen nam. Red Stars liet zich hierdoor echter niet intimideren, doch vond de kracht om nog feller te gaan spelen. Door snelle „breaks" was het in de vijftiende mi nuut reeds 35-26, en in de laatste vijf minuten werd Break Out helemaal overspeeld en maakte Red Stars door zeer goed samenspel nog 18 punten. Hiertegenover zette Break Out er nog 12, zodat Red Stars deze wedstrijd met 53-37 wist te winnen. In deze wedstrijd, met name in de tweede helft heeft Red Stars duidelijk getoond wel in deze af deling thuis te horen. RED STARS I-BREAK OUT II 24-12 Ook het damesteam van Red Stars heeft zich duidelijk de meerdere ge toond van de Baarnse collega's. In een niet al te mooie wedstrijd is het voor Red Stars met name in de tweede helft, niet moeilijk geweest om van dit Break Out-team te winnen. Red Stars moest deze wedstrijd ook wel winnen, daar het team nog steeds kampioensas piraties heeft. Het staat slechts twee punten achter op S.V.S. uit Bunschoten. Maar dat Break Out voor onze dames een moeilijke tegenstander is, bleek wel in deze wedstrijd. In de eerste helft werd er zeer slecht gescoord, aan beide kanten, ondanks de vele vrije doelpogingen van vele speel sters. Red Stars zou toch echter de lei ding nemen en na tien minuten was de stand 6-0 voor het team van coach Rudi Blok. De eerste helft werd 8-4 voor Red Stars. Toch was de Red Stars-coach over dit spel van zijn pupillen in het geheel niet te spreken. Ongetwijfeld hebben de da mes in de rust het nodige te horen ge kregen. Dit bleek nog niet in het begin van de tweede helft, want na tien mi nuten was het pas 10-6 voor de Red Stars-dames. De laatste tien minuten waren echter geheel voor Red Stars en door goed spel wist Red Stars eindelijk de zo verdiende afstand van Break Out te nemen. In deze laatste tien minuten werden maar liefst 14 punten gemaakt waar Break Out er maar 6 tegenover stelde. i/AM WPPnF<TPAAT S? VAN WEEDESTRAA.T 52:,:., V SOESTËRBERGSESTRAAT 30 SCHRIK SLAAN 19 SOESTDIJK TELEFOON 3990 Het werd dus een 24-12 overwinning voor Red Stars, doch als Red Stars zijn medekandidaat voor de kampioenstitel ontmoet zullen ze toch echt uit een an der vaatje moeten tappen. De turnkampioensehappen van Soest zullen dit jaar in maart worden ge houden. Zij worden voorbereid door de Soester Turn Club, die dit jaar haar veertig-jarig bestaan viert. De wedstrijden worden gehouden op maandag 11 maart (voor dames, heren en jongens in groepsverband), op woensdag 13 maart (voor meisjes in groepsverband) en op zaterdag 30 maart (individueel). Deze avond zullen tevens de prijzen worden uitgereikt. Er zal geturnd worden met de volgende toestellen: balk, brug, rek, lange mat, paard. De meisjes zullen hun gymnastisch kunnen tonen op de balk (1.20 meter), het paard (1.00 meter voor de meisjes en 1.20 meter voor de dames) en de brug met ongelijke leggers, alsmede op de mat. De jongens hebben de beschikking over de brug, de rekstok, de lange mat en het paard op 1 meter hoogte. Bij de heren zijn brug en paard wat hoger. Tevens wordt een individueel kam pioenschap gehouden. Uit de vereni gingskampioenschappen worden de on geveer twaalf beste turners en turn sters in de finale geplaatst. Elke vereniging kan met één groep per afdeling deelnemen. Een groep meisjes mag bestaan uit 8 leden, waarvan de prestaties van de zes besten meetellen voor het eindresultaat. De damesgroep bestaat uit 6 personen; vijf tellen mee voor het eindtotaal. De jongens- en he- rengroepen bestaan resp. uit 6 en 3 leden. De resultaten van de beste vier, resp. twee worden meegeteld. De oefenstof voor de kampioenschap pen is dit jaar geheel vrij gelaten. De deelnemende verenigingen zullen zijn: Soester Turn Club, Laetdtia, Olympia, AG.A.V.S. en vermoedelijk Crescendo. 't Nut organiseert een diawedstrijd waaraan een ieder kan deelnemen met maximaal 6 dia's, welke uiterlijk 20 januari moeten worden gezonden aan de heer drs. J. Thörig, Kerkstraat 113, Soest. Beoordeling zal plaatsvinden door een deskundige jury, bestaande uit de he ren Drs. J. Thörig, voorzitter; W. Chr. van Oers en J. Sala Santonja. Voor de beste inzendingen zijn enige aardige prijzen beschikbaar. De be kendmaking van de winnende dia's zal plaatsvinden tijdens een bijeenkomst op donderdag 1 februari 1968, in gebouw „De Rank", Soesterbergsestraat 18 te Soest. Een groot deel van de inzendingen zal op deze avond geprojecteerd worden. Zaterdag 6 januari geeft de speeltuin vereniging 't Hart de 2de van de vier filmmiddagen voor de kinderen in ge bouw „Credo" aan de Julianalaan. Voor kinderen van niet leden zijn nog een beperkt aantal plaatsen beschik baar. De volgende filmmiddagen wor den gegeven op de zaterdagen 10 fe bruari en 16 maart. Aan belanghebbenden wordt medege deeld, dat wethouder K. de Haan ver hinderd is a.s. dinsdag zijn wekelijks spreekuur te houden. ANTAARNS - HEKWERK ETTERS - OPENHAARDEN UIFELS - DEURSIERHEKKEN AMPEN ZONNEWIJZERS uit ontwerpen Sedert 1937 le Hezerlaantje 46 - Tel. 2231 KUNSTSMEEDWERK IN STIJL Was uw waterleiding op ttfd af gesloten en doorgeblazen? Mocht het gebeuren, dat uw wa terleiding bevriest, bel dan direct E. G. KERKHOF Oude Grachtje 14a Telefoon 4332. Soest Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat bij hun besluit van 29 december 1967 de geldigheidsduur van de vergunningen voor vervoer van personen met huur auto's als bedoeld in artikel 46 van de Wet Autovervoer Personen, staande ten name van: J. Tok, Ferd. Huycklaan 24; H. Gorissen, Kerkstraat 1; W. Verwoerd, Laanstraat 54; J. Timmer, Beukenlaan 80; B. A. de Bruin, Gallenkamp Pels- weg 1; Fa. Klomp, Koninginnelaan 4; A. J. H. Plekkepoel, Parklaan 4; H. Pul, Postweg 47 en G. Spaan, Amers- foortsestraat 2a (beiden te Soesterberg), wederom zijn verlengd en wel tot uiter lijk 1 januari 1971. Soest, 5 januari 1968. Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, S. P. BENTINCK. De secretaris, J. DOBBEN Ia Burgemeester en wethouders van Soest brengen onder de aandacht, dat maan delijks een vrachtauto zal rijden om grof huisvuil op te halen, dat niet met de normale vuilnisauto medegegeven kan worden. Degenen, die van deze gelegenheid ge bruik wensen te maken, dienen min stens 5 dagen te voren per briefkaart, gericht aan gemeente werken, of tele fonisch onder nummer 3241, op te ge ven wat opgehaald moet worden. Tuinafval wordt alleen medegenomen, als dat goed samengebundeld, niet meer dan een halve m3 per pakket is. (1 x 1 x 0,50 m). De vrachtwagen zal elke maand rijden en wel in het gebied van Soest ten westen van de spoorlijn Den Dolder- Baarn op de eerste woensdag; in het gebieden ten oosten van de genoemde spoorlijn en in Soestduinen op de twee de woensdag; en voor Soesterberg op de derde woensdag van de maand. Soest, 5 januari 1968. Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, S. P. BENTINCK. De secretaris, J. DOBBEN l.s. Burgemeester en wethouders van Soest, brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet, ter algemene kennis, dat ter gemeente secretarie van Soest ter inzage is ge legd een verzoek met bijlagen van Joh. M. C. Metternich, Beatrixlaan 24 te Soest, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking hou den van een inrichting waar door men ging van chemische produkten rindpro- dukten worden gefabriceerd voor de oppervlaktebehandeling in de meest uit gebreide zin van het woord (ontsmet tingsmiddelen, reinigingsmiddelen, polis hes, verven en ontsmetters), in het per ceel Industrieweg 10, kadastraal be kend gemeente Soest, sectie G, nr. 5130. Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der ver gunning in te brengen bij het gemeen tebestuur. Bovendien zal op dinsdag 23 januari a.s., des voormiddags 10.00 uur, in het gemeentehuis een openbare ritting wor den gehouden, alwaar mondeling be zwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden inegbracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingeko men stukken. Soest, 5 januari 1968. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, S. P. BENTINCK. De secretaris, J. DOBBEN l.s. Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en -te kens; maken bekend, dat hun college heeft besloten het pad lopende langs het perceel Gallenkamp Pelsweg 27, gelegen tussen Birkstraat en de Gal lenkamp Pelsweg, door plaatsing van borden 61 van bijlage II van het Regle ment verkeersregels en -tekens als voetpad aan te duiden. Van dit besluit staat voor iedere be langhebbende beroep open tot het einde van een termijn van dertig dagen na heden. Het adres van het Beroepsschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin doch ingediend bij de commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht, die een bewijs van ontvangst geeft. Soest, 5 januari 1968. Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, S. P. BENTINCK. De secretaris, J. DOBBEN l.s. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend dat zij voornemens zijn om aan H. van Harskamp, Lindenheu- vel 121, Hilversum, op zijn daartoe ge daan verzoek op grond van het bepaal de in artikel 20 van de Wederopbouw wet, vergunning te verlenen voor het bouwen van een clubgebouw op het perceel, gelegen aan de Bosstraat, kada straal bekend gemeente Soes*t, sectie G, nummer 4135, zulks in afwijking van het bestemmingsplan voor gronden ge legen ten noorden van de spoorlijn Utrecht-Amersfoort. Alvorens een defindtieven beslissing te nemer stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een termijn van twee weken na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele be zwaren schriftelijk bij hen in te dienen. De op de bouwaanvrage betrekking hebbende stukken liggen gedurende die zelfde termijn ter gemeentesecretarie ter inzage. Soest, 5 januari 1968. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, S. P. BENTINCK. De secretaris, FESTEN. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Cap San Lorenzo" 9 jan. Australië: ms „Tungus" 10 jan. Brazilië: ms „Cap San Lorenzo" 9 jan. Chili: ms „Cd de Armenia" 10 jan. Kenya, Oeganda: ms „Hermiston" 7 jan. Ned. Antillen: ms „Ladon" 10 jan. Nieuw-Zeeland: ms „Kina" 8 jan. Suriname: ms „Palamedes" 9 jan. Verenigde Staten van Amerika: ms „At lantic Saga" 10 jan. Z.-Afrika (Rep.) en Z.-W.-Afrika: ms „Simonskerk" 10 jan. Inlichtingen betreffende de verzendings data van postpakketten geven de post kantoren. De tentoonstelling inzake de toekomstige ontwikkeling van Soest is op veler verzoek nogmaals te bezichtigen en wel op donderdag 31 januari 1968 van 19.30 - 21.30 uur, vrijdag 12 januari 1968 van 19.30 - 21.30 uur, zaterdag 13 januari 1968 van 14.30 - 17.30 uur. Deze tentoonstelling is opgesteld in het achter het gemeentehuis staande gebouw. Burgemeester en wethouders van Soest, De secretaris, De burgemeester, J. DOBBEN l.s. S. P. BENTINCK SCHOEN EN SKI-VERHUUR De grootste sportzaak van het Gooi. Nieuw Baarnstraat 39, Baarn, tel. 2490. Laanstraat 55 - Baarn Telefoon 2783. De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen door de artsen: J. Borst, Paulus Potterlaan 30, tel. 3322 en J. C. Rip, Soesterbergsestraat 16, tel. 2423. Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00-13.30 uur W. H. A. Steen, Oranjelaan 11. Apotheek Zaterdag en zondag geopend apotheek „Soest-Zuid". Avond- en nachtdienst t.e.m. vrijdag 12 januari apotheek „Soest-Zuid". Oranje-Groene-Kruis Zr. H. Sijtsma, Bosstraat 29, tel. 4610. WIt-Gele-Kruis Zr. M. van Loon, Saenredamplantsoen 15, tel. 5425, b.g.g. 03490-17172. Groene Kruis Zr. J. Postma, Van Weedestraat 2 A, telefoon 6906. HERVORMD F KERKEN Oude Kerk. Kerkstraat. Zondag 9 uur Gezinsdienst. 10 uur ds E. Schroten, Utrecht. 19 uur ds K. van Liere. Tijdens de morgendienst kinder oppas. Emmakerk, Regentesselaan. Zondag 10 uur ds K. van Liere. 19 uur ds J. M. de Mey. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Heeskapel, Insingerstraat. 10 uur ds J. Mettau. ZonneglorenSoesterbergsestraat Zondag 10 uur ds L. de Ru. Eltheto. Driftje. 10.15 uur Jeugdkerk. Ichtuskerk, Alb. Cuyplaan. Zondag 10 en 17 uur ds J. Smit. Sav. Lohmanschool, Driehoeksweg 11.30 uur Zondagsschool. GEREFORMEERDE KERKEN Jullanakerk 10 uur ds G. Rang, Bediening H. Avond maal. 5 uur ds G. Rang, Voortzetting H. Avondmaal en Dankzegging. Interkerkelijke Zondagsschool Da Costaschool. Pr. Bernhardlaam Zondag 10 uur Zondagschool. Wilhclminakerk Zondag 10 en 5 uur ds D. H. Borgers. Voorb. H. Avondmaal. GEREF. KERF Eltheto. Zondag 8.30 uur dienst. 3 uur dienst. Gebouw Middelwyk. P. de Hooghlaan. 8.30 uur ds W. Borgdorff, Baarn. 3 uur ds Van Ommen, Zaandam. CHR GEREFORMEERDE KERK Zondag 10 uur ds P. de Smit. 7 uur ds Van Wede, Hui^rn. GEREF. GEMEENTE Kleine Remhrandtzaal Zondag 10 en 5 uur Leesdienst. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 10. 10.15 uur ds L. van Os (Rem.), Maas sluis. ADVENTSGEMEENTE Zaterdag 10 uur Bijbelstudie. 11 uur Predikant N. Heykoop. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Zondag 10.30 uur Drs. R. Hensen, Gro ningen. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest" Burg. Penstraat 4, Baarn. Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Kapelstraat 7. Zondag 10.30 uur Drs. W. J. Manger. 10.30 uur Kinderdienst in de Luther- kapel. KERK SOEST. Steenhoffstraat. Zondag H. Missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen maandag, dins dag en donderdag 8 en 9 uur. Vrijdag en zaterdag 9 uur. Zaterdagavond 19.00 uur. KERK SOESTDIJK, Burg. Grothestraat Zaterdag H. Mis 9 en 19 uur. Zondag H. Missen 8 en 9.30 uur, 11 uur Hoogmis. Maandag, dinsdag, vrijdag H. Missen om 8 en 8.30 uur. Woensdag om 8 uur, donderdag om 8 uur en 19 uur. KERK SOEST-Z., St. Willibrordusstraat. Zondag H. Missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen te 8 uur, woens dag 19 uur Avondmis. Zaterdag 19 uur Avondmis. Horizontaal: 1. baard. 6. taart. 10. zand- koek. 15. Kerstmis. 22. onderste. 24. aar de. 26. oost. 27. adem. 28. eet. 29. tam. 30. iets. 31. arglist. 34. edel. 35. t.o. 36. el. 37. n.n. 38. eik. 39. slee. 41. ros. 43. Ee. 44. roest. 47. kol. 48. intiem. 51. ore. 52. ogen. 53. le. 54. snee. 55. rots. 57. spatie. 59. teek. 61. ka. 63. slot. 64. ra. 66. stonde. 69. klas. 70. va. 72. snaar. 73. t.v. 74. straat. 75. ere. 76. daar. 77. re. 78. St. 79. alp. 80. serre. 81. on. 82. lasso. 84. op. 85. o.t. 86. Sont. 87. ma. 88. spo ren. 92. anoden. 94. Oene. 95. traan. 99. apart. 100. R.G. 101. ik. 103. eest. 104. aap. 106. ar. 107. ergo. 109. rite. 110. war. 111. arend. 112. sneer. 113. ga. 114. arre. 116. dn. 117. ene. 118. de. 119. on der. 120. A.D. 121. ere. 123. ode. 124. gas. 127. Ur. 128. meestal. 130. es. 132. pa. 133. era. 135. id. 136. riet. 137. staal. 139. no. 140. kleed. 141. nek. 142. Adam. 143. tel. 145. een. 146. dril. 148. edelen. 149. neus. 150. do. 152. ree. 153. p.s. 154. Eli. 155. t.o. 156. s.g. 158. pet. 159. mat. 161. os. 163. trui. 165. erts. 166. nr. 168. abeel. 170. verzegd. 172. as. 174. gereed. 175. St. 176. R.K. 178. 1.1. 179. overal. 182. eg. 184. zon. 186. ho. 188. al. 189. no. 191. oost. 193. nep. 194. egaal. 197. mom. 198. R.I. 199. re. 201. cel. 202. os. 204. de. 206. driehoek. 210. borgtocht. 213. altaar. 215. eed. 216. droog. 218. detail. 220. Eire. 221. Zionisme. 225. ranonkel. 226. lommer. 227. naderen. 228. aster. Vertikaal: 1. boterkoek. 2. analoog. 3. A.D.M. 4. re. 5. Dr. 6. teen. 7. aas. 8. ra. 9. tra. 10. zege. 11. dos. 12. kot. 13. os. 14. E.T. 15. ka. 16. adel. 17. rede. 18. smeer. 19. me. 20. iet. 21. stoet. 23. tin. 25. Dr. 32. li. 33. ik. 39. sein. 40. Nero. 42. slet. 43. etser. 45. oorkonde. 46. set. 48. iet. 49. eet. 50. mees. 53. lat. 56. sterren. 57. slaap. 58. post. 60. ets. 62. Advent. 63. slalom. 65. ave. 67. Naarden. 68. daar. 69. kras. 71. are. 73. trooster. 74. standaard. 78. sloop. 30. spoor. 83. sterren. 84. op. 86. snap. 89. regen. 90. neigen. 91. basta. 93. N.T. 96. reiger. 97. Ate. 98. paardemiddel. 102. korenhalm. 105. arre. 108. reeds. 110. wand. 112. s.s. 115. ergernis. 118. Deventer. 119. oorden. 122. Eva. 125. asiel. 126. stek. 127. Uilen spiegel. 129. A.T. 130. es. 131. sta. 132. paard. 134. roede. 138. ad. 140. keep. 144. leest. 147. ruimte. 149. netel. 151. oost. 155. T.T. 157. grazen. 160. as. 162. onverzorgd. 164. über. 167. re. 169. edel hert. 171. R.G. 172. Ase. 173. straal. 177. kooi. 180. vlecht. 181. ala. 183. gnoe. 185. N.S. 187. op. 190. omkeer. 192. troon. 195. getal. 196. lol. 197. m.o. 200. ergo. 203. stee. 204. dar. 205. eren. 206. deze. 207. rein, 208. Ido. 209. huis. 210. boa. 211. ode. 212. cel. 213. alm. 214. air. 217. R.R. 219. Io. 222. na. 223. St. 224. mö. Oplossing kerstspreuk in code: De vrede in deze wereld kan alleen be reikt worden door vrede in het hart van alle mensen. ls er zeker een naar uw keus Burgem. Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier PINDAROTSJES. Een kombinatie van vers gebrande pinda's en pit tige chocolade. Melk en puur. Zakje a 200 gram 79 ci HOESTTABLETTEN. Een versnapering tegen hoest en verkoudheid. Deze week nog voordeliger. 2 zakjes 150 gr. 85 ci PINDAKOEKJES. O ven verse koekjes opge legd met croquante noot. Per pakje 200 gr. 59 ci VROOM DREESMANN 1

Soester Courant | 1968 | | pagina 9