'w mikt 108 125 van hier en daar Hees-nieuws NET WINKELMEISJE L MASTENBROEK Oosterse tapijten seizoen aanbiedingen J, J. PAUëLSEN S.E.C.-nieuvvs SOESTERBERG V.V.Z.-nieuws B.D.C.-nieu\vs T. Hooft jubileert VAN ASCH 3x VAN ASCH VOORDEEL h! S MVj ÜEFSTUK 100 gram PEKELVLEES 100 gram mm BERLINER Rechtdoor naar school en kantoor met KAPTEIN M0BYLETTE, model E.E.G. 399,-. Fa. H. GRIFT EN ZONEN Met de bouw van het Dorpshuis wordt spoedig begonnen S.V.V. Volleybal Eiermarkt R.K. Jongerensociëteit Soestdijk Crescendo houdt bingo-avond .Zilver Tetra' Klaverjasavond De Meteoren Olymp ia-nieuws UW KLASSESLAiER \H SOEST Van Weedestraat 66, telef. 2372 500 gram Iets doorregen 250 gram Sotermalse En nu is het weer tijd voor onze met veel vlees en worst PER LITER U fiets op de beste manier zonder trappen voor een appel en een ei, n.1 DINSDAG 9 JANUARI 1968 HEES 1-HEES 2 2-2 Zoals reeds min of meer was te ver wachten is de competitiewedstrijd tus sen Hees en Candia - twee degrada tiekandidaten - zaterdag niet doorge gaan. Het eerste en tweede elftal heb ben deze vrije dag benut voor het spe len van een onderlinge oefenwedstrijd. Op een overigens nogal glad veld. heb ben beide elftallen een zeer nuttige oe fenpartij gespeeld, die dankzij een be tere spelverdeling van het tweede ein digde in een gelijke stand: 2-2. De veelal te individuele en egoïstische ac ties van de meeste eerste elftalspelers stonden een beter resultaat voor het eerste in de weg. HEES 4-V.V.Z. 3 Het vierde elftal van Hees speelt zater dag weer een competitiewedstrijd en wel tegen plaatsgenoot V.V.Z. 3. De thuisclub heeft in deze wedstrijd wel iets goed te maken, want destijds ging men met niet minder dan 7-1 ten on der. Hoewel er tegen de leider van de afdeling vermoedelijk toch wel geen overwinning in zal zitten, hopen de mannen van Van Bloemendal het er deze keer toch wel een stuk beter af te brengen. VOLLEYBAL Het damesvolleybalteam van Hees 1 heeft drie kostbare punten veroverd op een wel heel makkelijke manier, want men behoefde er niet eens voor tC spe len. De tegenstander, Wilhelmina 4 ver scheen namelijk niet in het veld en ver speelde daarmede alle drie de punten aan V.V.H., dat daarmede op een wel erg goedkope manier enkele plaatsen op de ranglijst is gestegen. Het tweede verzamelde bijna ook twee punten in de wedstrijd tegen Leatitia, doch de laatste set moest men na een zeer spannende strijd met 16-14 gewon nen gegeven. Hees begon zeer aarze lend, wat dan ook een 15-8 verlies op leverde, maar in de tweede set her stelden de Hees-dames zich bekwaam en wonnen met dezelfde cijfers. De derde en beslissende set ging met 16-14 verloren. Voor woensdag (morgen) staan op het programma: V.V.H.-Leatitia (da mes), 19.15 uur en V.V.H. 2-De Vuur- sche (dames), 19.15 uur. Rijnders. die bij S.E.C. voor Surstedt meespeelde, kreeg diverse reële sco ringskansen, die echter grotendeels door onervarenheid om zeep werden ge bracht. Behalve Rijnders was ook Vee- nendaal een debutant in het eerste van S.E.C. De kracht van De Vesting be hoeft niemand te verbazen, als men be denkt, dat deze club wordt getraind door de oud-S.E.C.-speler Kees van 't Klooster. De thuisclub nam al na ongeveer tien minuten spelen de leiding. Van Boeyen speelde zich handig vrij en passeerde doelman Van Tol vervolgens feilloos: 1-0. Weinige minuten later kreeg De Vesting volop de gelegenheid om de stand weer in evenwicht te brengen. Uit een corner miste de hele S.E.C.- defensie, doelman Van Zoghei incluis. Maar er was geen Vesting-speler om hiervan te profiteren. Kort daarop was de stand toch gelijk, want de S.E.C.- verdediging greep opnieuw mis, waar van middenvoor Beem van de Vesting dankbaar profiteerde. S.E.C. had nu duidelijk een overwicht, maar het duurde tot ver in de tweede helft, alvorens de thuisclub opnieuw de leiding zou nemen. Eerst trof in de eerste helft Aalbers een keer de lat en schoot Woudenberg juist naast. Een fraaie combinatie tussen Van Boeyen en Aalbers leverde een aantrekkelijke kans op voor Van Boeyen, die echter juist over schoot. Tien minuten na de hervatting scoorde S.E.C. tweemaal achter elkaar, maar beide doelpunten werden wegens bui tenspel afgekeurd, een op advies van de grensrechter. In deze fase van de wedstrijd kregen Rijnders en Van Boey en nog een paar aantrekkelijke kansen, maar de in zeer goede vorm stekende doelman Van Tol van de Vesting ver hinderde succes. Toch legde Rijnders de basis voor het tweede doelpunt. Uit zijn voorzet schoot Dirk Woudenberg raak: 2-1. De vreug de was slechts van korte duur. Nog geen twee minuten later was het op nieuw Beem, die voor de bezoekers scoorde: 2-2. Daar is het bij gebleven, hoewel S.E.C. nog verschillende malen de gelegenheid heeft gehad om te sco ren. AFSCHEIDSRECEPTIE VOOR S.E.C. - BESTUURDERS GEVRAAGD IN ZUIVELZAAK. 5-daagse werkweek - Hoog loon DOLDERSEWEG 136 - DEN DOLDER - TELEFOON 03402-2709 ongekend voordelige Zie onze etalages. BUSSUM Raadhuisstraat 38, tel. 02159-12160 S.E.C. OEFENDE ONDERLING Het eerste S.E.C.-zaterdagelftal heeft de gedwongen rust benut voor het spelen van een oefenwedstrijd tegen het der de zondagelftal. Gezien de terreinom standigheden werd de wedstrijd ge speeld op het half verharde veld. Het vrij talrijke publiek heeft een bijzonder boeiend en spannend voetbalduel ge zien tussen twee ploegen, die elkaar weinig toegaven. De wedstrijd heeft alles gebracht, wat in ieder geval de S.E.C.-zaterdagleiding er zich van had voorgesteld. De zaterdagspelers wonnen tenslotte met 2-1, dankzij twee doel punten van Stalenhoef. Zaterdag nam in de eerste helft de leiding, dankzij een verarssende bal van Stalenhoef, die de overigens zeer goed op dreef zijnde Van Essen moest laten gaan. In de tweede helft kwam S.E.C. 3 naast zijn tegenstander, waarna de strijd als gold het een competitiewed- stried met een promotie als inzet, pas goed losbraandde. Van Essen moest her haaldelijk ingrijpen om de zaterdag- spelers van de overwinning te houden. De zege werd tien minuten voor het einde toch een feit. Stalenhoef was wederom de maker van dit doelpunt. Ook volgende week zal er nog geen competitievoetbal zijn. Wanneer de weersomstandigheden het toelaten zal dan opnieuw een vriendschappelijke wedstrijd tegen een nog nader te be palen tegenstander worden gespeeld. De wedstrijd tussen het tweede zater dagteam en het vierde zondagelftal is wegens de gesteldheid van het terrein niet doorgegaan. Wel is in Amersfoort de wedstrijd Sova 2-S.E.C. 3 gespeeld. De Amersfoorters die bij S.E.C. 2 zijn ingedeeld, wonnen na een bijzonder doelpuntrijk duel met 7-4, een bewijs, dat de beide verdedi gingen niet erg trapvast bleken. S.E.C. KWAM TEGEN DE VESTING (NAARDEN) NIET VERDER DAN 2-2 S.E.C. heeft zondag onder vrij winterse weersomstandigheden een oefenwed strijd gespeeld tegen de Naardense club „De Vesting", die momenteel in de eerste klasse A van de afdeling Utrecht verwoede pogingen in het werk srtelt om tot de K.N.V.B. door te dringen. De Vesting staat momenteel op een ge deelde eerste plaats en beschikt over een zeer bekwaam elftal met enkele zeer goede spelers. Dat heeft S.E.C. zon dag ook ondervonden, ook al was de thuisclub over de gehele linie toch wel tets sterker. Maar in de voorhoede ont brak het aan schutters. Zoals wij reeds eerder berichtten, leg gen de S.E.C.-hoofdbestuursleden M. Wilhelm (voorzitter), J. P. C. Veldhui zen (secretaris) en J. E. Roeijmans (com missaris) met ingang van vandaag hun furikties neer. Vanavond zijn zij tijdens een ledenvergadering van S.E.C. voor het laatst, in funktie. Het bestuurlijke drietal is meer dan veertien jaar aan het bewind geweest en het heeft vele ups en downs van S.E.C. meegemaakt. De drie bestuursleden vingen hun werkzaamheden voor de voetbalclub aan in een periode, dat S.E.C. in dè vierde klasse verwoede pogingen deed om een stapje hoger op de voetballad der te komen. Dat gebeerde pas jaren later, toen de club het terrein aan de Schrikslaan inmiddels reeds de rug had toegekeerd en het sportpark aan de Bosstraat in gebruik had genomen. In de derde klasse lagen wisselende successen voor de Soestenaren wegge legd. Afwisselend was men op de rand van degradatie en ook zeer dicht bij promotie, maar tot dusver hebben de Soestenaren nog niet het genoegen ge smaakt om in de tweede klasse uit te komen. Promotie zit er ook in dit ju bileumjaar al niet meer in. Daarvoor is de afstand tot de nog altijd ongesla gen leider D.O.S. '01 te groot geworden. Een mijlpaal bereikte S.E.C. drie jaar geleden, toen vrijwel gelijktijdig een zaterdagafdeling en een afdeling softbal en honkbal werd opgericht. Het mag als bekend worden verondersteld, dat bei de nieuwe loten aan de S.E.C.-stam tot dusver voortreffelijk hebben gedraaid. Promotie voor de honkballers en vrij wel zeker aanstaande promotie voor de S.E.C.-zaterdagvoetballers, die deze com petitie ongeslagen aan de kop staan, na de beide voorgaande competities de promotie reeds op een haar te hebben gemist. Ook het tweede en derde elftal staan in hun afdeling bovenaan, hetgeen de scheidende bestuursleden, die hierin een groot aandeel hebben gehad, alleen maar tot grote voldoening kan stem men. Tot de grote daden van het bestuur behoort ook de bouw van een eigen kantine, nog niet zo lang geleden in gebruik genomen, maar inmiddels al weer te klein. Op korte termijn wachten de club meer accommodatie-uitbreidingen. Zo zal in het voorjaar begonnen worden met de aanleg van een derde veld, wat in be langrijke mate het werk is geweest van de heer Veldhuizen. Met andere woor den: een zeer werkzaam en enthousiast bestuur, dat de vereniging in de afge lopen veertien jaar met bijna vierhon derd leden heeft zien groeien tot bijna zes honderd leden. De vereniging is dit bestuur dan ook bepaald wel dank verschuldigd en wil die dank ook tot uiting brengen. Dat zal op zaterdag 17 februari gebeuren tijdens een afscheidsreceptie voor de he ren Wilhelm, Veldhuizen en Roeymans in het restaurant van het Soester Na tuurbad. Vanavond zullen de opvolgers - de heer J. Verhoef als voorzitter en de heer W.van Dijk als secretaris - in funktie treden. Ongeslagen S.E.C.-pupillen wonnen Po lio-toernooi niet Zaterdag is in Amersfoort het polio- zaalvoetbaltoernooi, georganiseerd door Cobu Boys, voortgezet. Na de eerste ronde bezetten de S.E.C.-pupillen de tweede plaats met vijf punten uit drie wedstrijden. Het Amersfoortse H.V.C. stond aan kop met zes punten uit vier wedstrijden. S.E.C. is ook in de reste rende vier wedstrijden ongeslagen ge bleven, maar slaagde er desondanks niet in de finale te bereiken. Van de vier wedstrijden eindigden er Na een tijdperk van moeilijkheden is het thans zo ver, dat binnenkort met de bouw van het Dorpshuis kan wor den begonnen. Hedenavond wordt in de dependance bij de Lorentzlaan een voorlichtingsavond georganiseerd betreffende het te bouwen Dorpshuis, welke avond morgen, woens dag wordt herhaald. drie in een doelpuntloos gelijk spel. De vierde werdstrijd bracht S.E.C. een 1-0 zege op Valleivogels, waardoor S.E.C. en H.V.C. gelijk eindigden. Strafschoppen moesten de beslissing brengen. H.V.C. won en ging daarmede over naar de finale, waarin de Amers foorters eveneens zegevierden en dus toernooi winnaar werd. De uitslagen van de tweede ronde waren. Dovo-S.E.C. 0-0, Cobu Boys-S.E.C. 0-0, H.V.C.-S.E.C. 0-0 en S.E.C.-Valleivogels 1-0. J Vier S.V.V. teams speelden vorige week donderdag in de Amersfoortse Sport hal, twee wisten hun wedstrijd te win nen. Het derde damesteam speelde tegen Limvio, een team met een harde serve waartegen onze plaatsgenotes niet opge wassen bleken. De wedstrijd ging dan ook verloren met zeer zwakke setstan den: 15-2, 15-2, 15-1. Het eerste heren team bewees in zijn wedstrijd tegen S.S.S. 2 eens te meer, dat het een serieuze gegadigde voor het kampioenschap in de eersteklasse heren is. De S.S.S.-ers brachten het niet hoger dan zes punten. Setstanden: 15-5, 15-6, 15-3. Ook het tweede herenteam ging met winst naar huis: 2-1. Er was een be hoorlijke aanval, afgezien dan van de tweede set, waarin tegenstander Olym- pia 3 aanvankelijk wist te profiteren van de inziking van de S.V.V.-ers en een 1-13 voorstand bereikte, welk ver schil de S.V.V.-ers toch nog wisten te beperken tot 10-15. Overige setstan den 15-5 en 15-2. Het derde herenteam speelde tegen S.V.H. en gaf nog steeds blijk van een gebrek aan routine, een niet-op-elkaar- ingespeeld zijn, waardoor fouten ge maakt werden, die totaal niet nodig waren. De wedstrijd eindigde dan ook in een 0-3 nederlaag met de setstan den: 3-15, 1-15, 1-15. Een blik op de diverse ranglijsten leert, dat van de 10 teams van S.V.V. er zes, t.w. het tweede, het derde en vierde damesteam, het meisjesteam en het tweede en derde herenteam op hun tel len moeten gaan passen, omdat zij zich in de laagste regionen van hun klasse bevinden. Het eerste damesteam staat op de vier de plaats in de overgangsklasse, het eerste herenteam is eerste in de eerste klasse, het vierde herenteam bezet een eervolle tweede plaats op de ranglijst en het jongensteam bezet een plaats in de middenmoot. Programma deze week: woensdag, 20.45 uur S.V.V. 4-S.V.H. 3 (dames); 21.30 uur. Spirit 5-S.V.V. 3 en V.V.A. 2- S.V.V. 1 (heren). Donderdag, 20.45 uur, S.V.V. 2-S.S.S. 1 (dames) De voetbalvereniging V.V.Z. heeft op de donderdag gehouden ledenvergadering kenbaar gemaakt de heer H. Duit als nieuwe voorzitter te wensen. Er zijn veertien handtekeningen van leden ingediend, die de heer Duit als voorzitter voordragen. Op de volgende vergadering zal het bestuur met een formele voordracht komen. De heer De Ruiter vervulde die funktie tot voor kort, maar heeft enkele maan den geleden de voorzittershamer neer gelegd. Sindsdien was de heer Duit reeds waarnemend voorzitter. De heer De Ruiter heeft de vereniging twaalf i jaar bestuurd. De heer A. J. ten Caat is door de ver gadering tot penningmeester benoemd. Hij volgt als zodanig de heer Snijders op, die de kas een blauwe maandag heeft beheerd. De nieuwe penning meester zal reeds op korte tremijn zijn capaciteiten kunnen tonen, nu het erop aan komt, een bedrag van 20.000, bijeen te brengen voor de bouw van een nieuw clubhuis. Verschillende ac ties zullen dit bedrag op tafel moeten brengen. Een bouwcommissie, bestaande uit de heren J. v. d. Bovenkamp, S. Wijma, G. Floor, H. Wegerif, B. Rademaker en R. Brouwer zal de plannen gaan voor bereiden en uitwerken. Eerst zal men echter bij het gemeentebestuur informe ren of het te bouwen clubhuis naar een in de toekomst te betrekken nieuw ter reinencomplex kan worden overge plaatst. Om wat meer ontspanning te verzor gen voor de V.V.Z.-leden is tevens een evenementencommissie benoemd, be staande uit de heren R. ten Hove, J. van Kooij Hzn., T. Schaap, A. P. van de Hoek en R. van Dalen. De V.V.Z.-leden hebben besloten, gun stig te reageren op een uitnodiging van de voetbalvereniging Hees om deel te nemen aan een spelregeltest. Vier leden van V.V.Z. zullen hieraan deelnemen. Eveneens zal V.V.Z. ingaan op een voorlopig verzoek van de stichting voor de lichamelijke opvoeding en sport om trent de huur van een mogelijke sport hal. De vereniging moet rekenen op een huur van tien tot twintig gulden per uur. BD.C. overweegt afd. Atletiek Tijdens de vrijdag gehouden vergade ring van de s.v. B.D.C. is het plan ge opperd te komen tot de oprichting van een afdeling atletiek. Bij het bestuur zijn het afgelopen jaar diverse verzoe ken van leden en niet-leden binnenge komen om naast de voetbalactiviteiten een afdeling atletiek op te richten. Een atletiekvereniging is er niet in Soest, zodat deze zeker in een behoefte zal voorzien. Deze vereniging zal dan toe gankelijk moeten zijn zowel voor da mes- als herenleden. Het bestuur van B.D.C. besloot een commissie samen te stellen, die zal moeten onderzoeken of er voldoende belangstelling voor bestaat en deze commissie zal zich o.m. in verbinding moeten stellen met de Stichting Licha' melijke Opvoeding en Sport Soest, om te vernemen in hoeverre de mogelijk heid bestaat om van het bestaande sportcomplex aan de Bosstraat gebruik te maken. Gezien de wensen van de eigen leden om naast de wintersport ook een zo mersport te kunnen beoefenen, lijkt de commissie met positieve resultaten bij het bestuur te zullen terugkeren en zal ook Soest in het bezit komen van een atletiekvereniging. Belangstellenden kunnen ziich wenden tot de secretaris van de s.v. B.D.C., E. A. Hilhorst, Bosstraat 12. Telefoon 's avonds na 6 uur no. 3260, Soest. BINGO-AVOND De onlangs benoemde evenementen commissie van s.v. B.D.C. begint haar activiteiten met een Bingo-avond, wel ke zal worden gehouden op donderdag 11 december a.s. in de cantine aan de Bosstraat. Aanvang 8 uur. Er zijn die avond vele aantrekkelijke prijzen te winnen en zowel leden, als donateurs en begunstigers, vanzelfspre kend met dames, hebben toegang. De evenementencommissie verwacht dat veel personen aanwezig zullen zijn. AKTIVITEIT IN HET AFGELOPEN WEEKEND Aangezien het voetbalprogramma in de afdeling Utrecht van de K.N.V.B. ge heel was afgelast in verband met de terreingesteldheid, kwamen zondag een 20-tal seniorenleden van B.D.C. bijeen om op het halfverharde trainingsveld hun conditie op peil te brengen of te houden door onderling hun krachten te meten in een oefenpartij, o.l.v. hun trainer Nijss. Hopenlijk zullen zij er, na afloop van de verplichte winterstop, de vruchten van kunnen plukken. gelaten. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 50.000 stuks in prijzen van 13,tót 14,—. Middenprijs 13,60. Prijs per kg ƒ2,16. Het bestuur van de R.K. Jongerenso ciëteit kan tevreden zijn over de met met Kerstmis en Nieuwjaar gehouden activiteiten. Aan de Pax Christi radiovoettocht op 24 december namen 60 jongeren deel, die allen in verschillende kapittels werden ondergebracht en unaniem was men het er over eens, dat deze wijze van viering van het kerstfeest een succes is ge worden. Na afloop werden de deelne mers per bus naar Soestdijk terugge bracht. Het kerstbal met 's middags de groep „Pieter and the Blizzers" en 's avonds de groep „The Other Five" overtrof alle verwachtingen. Het ledental van de dansavonden groeit nog steeds en ieder ogenblik kan het tweehonderdste lid worden verwacht.. Op 1 jan. werd 's middags een disco- Dar gehouden, die door ruim 125 personen werd bezocht en na afloop werd door velen de wens uitgesproken meerdere malen een discobar te houden. Zaterdag 6 januari werd door velen op de muziek van de „The Nic Nac" uit Utrecht gedanst. Daar de sociëteit een grote vereniging blijkt te worden met vele mogelijkheden, heeft het bestuur gemeend een commissie van advies en begeleiding te moeten samenstellen. De volgende personen hebben zich bereid verklaard in deze commissie zitting te nemen H. W. van Asch, B. C. J. van de Borgh, R. H. M. Lomans, J. G. D. Lambert, K. H. Musolf, Th. M. Peet en M. J. M. Smit. Daar er een groot enthousiasme voor de Pax Christi is hebben een aantal jonge ren een Pax Chrstigroep opgericht, die een afzonderlijke groep vormt in de so ciëteit. Het bestuur hiervan bestaat uit Win- fried Wüstefeld, voorzitter Regina Wüs- tefeld, René Verduin, Marleen Lips en Paul van Dijk, vertegenwoordiger van het hoofdbestuur van de sociëteit. Tot nu toe waren er in het hoofdbestuur geen dames vertegenwoordigd, doch het bestuur heeft de dames A. Zoetelief en R. Dorrstein bereid gevonden in het be stuur zitting te nemen. De samenwerking met de R.K. Instuif „Baarn" en de Ger. Jongerensociëteit „Trefpunt" functioneert zeer goed. Het eerste succes van deze samenwerking is de samenstelling van het navolgende ge meenschappelijke dansprogramma. Het gemeenschappelijk programma luidt als volgt Geref. Jongerensociëteit „Soestdijk" Dansavonden op 27 januari, 17 februari, 23 maart en 20 april in gebouw Credo, Julianalaan. R.K. Instuif „Baarn" Dansavonden op 13 en 27 januari, 10 en 24 fabruari, 9 en 23 maart en 6 april, in het St. Nicolaas- gebouw, Hoofdstraat 1, Baarn. R.K. Jongerensociëteit „Soestdijk" Dansavonden op 20 januari, 3 en 17 fe bruari, 2, 16 en 30 maart in het St. Lud- gardisgebouw, Vredehofstr. 5, Soestdijk. De R.K.G.V. „Crescendo" organiseert, in het kader van het 35-jarig bestaan, op vrijdag 12 januari a.s„ in de grot? zaal van het St. Josephgebouw aan de Steenhoffstraat te Soest een grote Bingo-avond met discobal voor de leden vanaf 13 jaar (gymnastiek), de leden van de drumband vanaf 13 jaar, de le den van Keep-Fit, alle ouders van de leden en de donateurs. Introducees zijn toegestaan. Aanvang 20.00 uur. De toe gang is vrij. Op donderdag 11 januari zal de heer Tomey uit Den Haag een lezing met lichtbeelden houden over aquarium- planten. Hierbij zullen speciaal de cryptocorijne-soorten worden behandeld. Belangstellenden zijn van harte wel kom in het wijkgebouw op de hoek van de Talmalaan en de Pieter de Hoogh- laan. De lezing begint des avonds om 8 uur. A.s. donderdag organiseert de ontspan ningscommissie van de Korfbalvereni ging „De Meteoren" weer haar maan delijkse klaverjasavond. Men hoopt dat deze avond wederom grote belangstel ling zal trekken. Ook op deze avond zullen wederom fraaie prijzen beschik baar zijn. Hoera, Lucia kreeg een zusje. SILVIA. Silvia Johanna Majolina. De Heer en Mevrouw Regnery geven met grote blijdschap kennis van de geboorte van hun dochter tje en zusje. Soestdijk, 4 januari 1968. Nieuwerhoekplein 6. Komende zaterdag organiseert Olympia dé" tweede wandeltocht van de winter- serie. De start van deze tocht vindt t®sen half twee en twee uut plaats bij gflpouw De Rank aan de Soesterbergse- sfraat. Het startbureau is om 15.00 uur weer gesloten. De te volbrengen af stand bedraagt ongeveer twaalf kilo meter, dus voor iedereen haalbaar. Het inschrijfgeld is ƒ0,75 per persoon. Zpwel individuele wandelaars als groe pen zijn welkom. Het bestuur van „Olympia" heeft be sloten, om de lesuren met ingang van zaterdag 13 januari naar de morgen uren te verschuiven, zulks om aan vele bezwaren tegemoet te komen. De lesuren worden thans: Kleuters t.m. 5 jaar 9.00-10.00 uur (was 1.30-2.30 uur); Meisjes van 6 t.m. 9 jaar 10.00-11.00 uur (was 2.30-3.30 uur); Jongens van 6 t.m. 9 jaar 11.00-12.00 uur (was 3.30-4.30 uur). Het programma voor de volleyballers van Olympia voor deze week luidt: Vios a-Olvmpia a (jeugd), 18.30 uur S.S.S. b- Olympia b (jeugd), 18.30 uur Spdrit- Olympia (dames), 20.45 uur. Deze wed strijden worden woensdagavond (mor gen) gespeeld. Voor donderdag staan de volgende wedstrijden op het program ma: Olympia c-S.V.H. b (jeugd), 18.30 uur Vios-Olympia (heren) 20.45 uur. Het feit, dat de heer T. Hooft 25 jaar verbonden was aan de Coöp. Land- bouwvereniging te Soest, was voor het bestuur aanleiding, de jubilaris op een intieme bijeenkomst in het Verenigings gebouw te huldigen. In aanwezigheid van directie, raad van Commissarissen, bestuur en personeel werd de heer T. Hooft door de voor zitter, de heer P. R. van Roomen op hartelijke wijze toegesproken en werden zijn vele verdiensten voor het bedrijf geschetst. Als eerste personeelslid werd hem de gouden speld van de Coöperatie over handigd. Bovendien mocht hij diverse attenties van het bedrijf en zijn col lega's ontvangen. Na de huldiging bleef men nog langen tijd gezellig bijeen en het is voor de heer Hooft ongetwijfeld een onverge telijke avond geworden, temeer daar hij van het gebeuren totaal onkundig was Voor de bewijzen van me deleven, ontvangen na het overlijden van HERMANUS WILHELMUS VAN FULPEN, betuigen wij buurtgenoten hartelijk dank. FAM. VAN FULPEN Molenstraat 68, Soest. TE KOOP stalen kinder stoel /"20.- met toebeh., rookstandaard 5,-, palet- salontafel met glaspl. ƒ20.-. Rubenslaan 33. Te koop aangeb. wegens aanschaf c.v., twee gas- GEVELCONVECTOREN, Lz.g.st. Ook gesch. voor winkel en óf kantoor. Telefoon 4149. JONGEMAN, in bezit van rijbewijs, zoekt werk voor de zaterdag. Onverschillig wat. Brieven onder no. 844 bur. S. Crt. Wegens omstandigheden te koop RENAULT Dauphine '61. In zeer goede staat. Prijs billijk. Hobbemal. 58. Te koop gevraagd in goede staat verkerende DAMES FIETS. Br. onder no. 843 bureau Soester Courant. De heer A. Slager, Kerk- pad N.Z. 35 vraagt tijdelijk WERKSTER wegens ziekte der tegenwoordige. Gevraagd een WERKSTER voor drie ochtenden in de week, van 9 tot 11.30 uur. Rembrandtlaan 23. Flinke WERKSTER ge vraagd. 3,per uur. Mevr. Janus, De Genestet- laan 15. AANGEBODEN eethoek, best. uit 4 kuipstoelen en ronde tafel 75,Saen- redamplantsoen 36. Te koop een paar KUNST SCHAATSEN, maat 40-42. Ruysdaellaan 2. Te koop CITROEN 2 CV 1960, i.z.g.st. Soesterbergse- straat 127. SCHOORSTEENVEGEN? Bel naar Tak. Elektrisch door de man van het vak. TAK'S Brandstoffenhandel, Van Weedestraat 41, telef. 2676. KOLEN - OLIE - BUTA- GAS. Huize „Het Oosten", mo dern rusthuis voor bejaar den te Bilthoven, heeft wegens uitbreiding nog enkele huishoudelijke HULPEN nodig, in- of extern. Gaarne soll. Rubenslaan 1, Bilthoven, telefoon 03402-3745. Wij vragen voor onze afdeling hoezenfabricage 2 nette MEISJES. Aanmelden drukkerij Bakker, Laanstraat 58, Baarn, telefoon 02154-4755. Wij willen graag trouwen. Wie heeft KAMERS met vrije keuken voor ons. Brieven onder no. 839 bur. S. Crt. Mevr. Van Amerom, Julianalaan 78, vraagt voor 2 maal per week een WERKSTER. TE KOOP gasmeter en tus- senmeter electra. Anna Paulownalaan 28, tel. 3083. Ooro£é> WENST U EN UW GEZIN EEN GEZOND EN EEN IN ALLE OPZICHTEN VOORSPOEDIG NIEUWJAAR TOE. „►««Sc* SAMEN Licht en gemakkelijk als een flets. Hij brengt U zonder moeite en onder alle omstandigheden waar U zijn wilt. De MOBYLETTE EE.G. ls géén „blok aan uw been" wanneer er mee aan de hand loopt 1 Laat daarom niets D weerhouden om vandaag nog In lichtingen te vragen aan de man die reeds 15 Jaar dit topmerk vertegenwoordigt. KROMMEWEG 28 TELEFOON 2870

Soester Courant | 1968 | | pagina 3