Hé... wat doet nou een eekhoorn in de krant? d VROOM DREESMANN •\K J Wel, in Zeist kan dat. Omdat juist in Zeist hem zo goed kent. Hoe vaak hebt u hem al niet gadegeslagen. Soms van heel dichtbij, andere keren als hij pijlsnel omhoogschiet of lenig overwipt van de ene wuivende dennekruin naar de andere. Een wonderbaarlijke akrobaat, dat charmante bosvriendje van u. En schrander als geen ander. Steeds bedrijvig, steeds tuk op de beste beukenootjes. Voor de dag van morgen en overmorgen... Eigenlijk valt er best wat van hem te leren. Omdat hij zo'n doordenkertje is, altijd het zekere voor het onzekere weet te kiezen. Kunnen mensen ook zo schrander handelen Beslist wel. Zeker zo'n 400 mensen in Zeist en direkte omgeving, met datzelfde kwieke, en werkzame, met die opklim-,, spirit, krijgen nu jobs met een goede toekomst voorgelegd. Vlak bij huis I Leest u maar verder - en volg de eekhoorn Welke carrièremogelijkheden spruiten er voort uit de komst van het allesbiedende Vroom Dreesmann warenhuis in uw mooie, bosrijk gelegen stad? De grootste zaak in Zeist heeft per september a.s. aan niet minder dan 400 hoofden en paren handen werk te bieden. Aan deskundige verkoopsters en verkopers. Aan ervaren afdelingschefs en assistenten. Aan serveersters en demonstratrices. Aan leidinggeven de mensen zo goed als aan supermarktbedienden, banketbakkers, etaleurs, radio- en tv-technici. boekverkopers, administratieve krachten, magazijnpersoneel. chauffeur-bestellers, mensen voor de huishoude lijke dienst en noemt u maar op. Het gaat om talrijke dozijnen vak mensen maar ook om vele beginnende krachten, aan wie Vroom Dreesmann gaarne een gedegen warenhuisopleiding zal besteden. Daarom wordt nu al kontakt gezocht met mensen die de aangrijpers van de eerste kansen vooruit willen, met voor een baan met In een warenhuis in zijn verwerkt ten noemen slechts de een konstante tem- alle perspektief vlak-bij-huis. waar de laatste technische snufjes gerieve van het personeel. Wij air-conditioning, die zorgt voor peratuur in zomer en winter. Vv1 ui' Wat zijn alzo uw zekerheden wanneer u uw werklust en kapaciteiten in dienst stelt van het grootste winkeldomein in Zeist? U zult er niet alleen een goed salaris maar ook volop goede promotiekansen krijgen. Voorts kunt u bij Vroom Dreesmann staat maken op een ruime vakantie, een aparte snipperdagenregeling plus een vakantie uitkering. Bovendien geniet u er het steeds terugkerend profijt van 15 korting op persoonlijke inkopen. Uniek is de regeling van de 5-daagse werkweek bij Vroom Dreesmann. Deze regeling omvat 20 vrije weekends per jaar. waar zelfs weekends bij zjjn waarop u zaterdag èn maandag vrij bent! Dat betekent dus vrij hebben wanneer vrijwel iedereen werkt. Heerlijk! U zult best raad weten met deze benijdenswaardige mogelijk heden. Dat alles begint al meteen voor u in uw inwerktijd bij Vroom Dreesmann 1 Maak zo spoedig mogelijktelefonisch een afspraak. Al was het alleen maar om „je kunt niet weten" Laat u door Personeelszaken alle inlichtingen geven omtrent een baan met toekomst bij uw Zeister warenhuis. Even bellen, voorlopig naar Utrecht (030-28811), en u wordt welkom geheten voor een eerste bespreking in Zeist. Denk aan uw toekomst. Neem poolshoogte. Wees bij de eersten. Alle diskretie inzake uw sollicitatie wordt u bij voorbaat verzekerd.

Soester Courant | 1968 | | pagina 10