„VAN ASCH" 1.35 1.15 AUTORALLEYS veroorzaken jakkeren en daardoor dodelijke ongevallen MET RAAD EN DAAD Uit de hogeschool der wetenschap SCHERM OM SCHERMERHORN U KUNT NIET ALLES WETEN Officiële mededelingen SOESTERBERG Telefoonnummer ziekenauto 5980 Noorderweg 23 M1JH0F BAARN VARKENSROLLADE Rustige tijden en rustige wegen nodig WA Ru tze!aa> Olympia-nieuws Zilver Tetra" Hees-volleybal Eerste ponyveulen geboren Verloor Soesterberger zijn trouwring D.V.S.A.Soesterberg 1-1 Jaaruitvoering Laetitia Fruit-aktie zieken A.G.A.V.S. heeft plannen gereed Informatie Centrum Jongeren Dekzeilen woonruimte VA jaar. SOESTERDUINEN sier Courant Rekfame-krant UW KLASSE-SLAGER IN SOEST van de Lende, 500 gram 3.98 van de Schouder, 500 gram 3.48 Drie HONGAARSE STEAKS 100 gram PEKELVLEES 100 gram OSSENWORST Uit eigen keuken Deze week uw aandacht voor onze Bami en Nassi, dat is voordelig en lekker smullen. 500 gram 1.25, met veel vlees En gratis de overbekende Hoefijzer zegels DINSDAG 13 FEBRUARI 1968 De Ralley van Monte Carlo is elk jaar een groot evenement in de autosportwereld. In de maand januari, als de wegen soms door ijs en sneeuw moeilijk berijdbaar zijn, is de ralley een geweldige test voor de bekwaamheid van de deelnemers en de auto's. Altijd weer blijkt, dat bepaalde automerken in een zware ralley naar voren komen en de reclame die daarvan uitgaat, is niet mis. Per slot van rekening blijkt daaruit, dat zo'n type wagen aan zware betrouwbaarheidseisen voldoet, temeer omdat de normaal in de handel zijnde standaardtypen moeten worden gebruikt. De fabrieksrijders hebben wel een geweldige begeleiding, want zodra er iets aan een wagen mankeert, staan technici de rijders terzijde bij het herstellen. Maar de vraag mag zeker worden ge steld, of het verantwoord is, dat in het moderne drukke verkeer autoralley's worden gehouden. De auto's van de deelnemers zijn bij de start ongetwijfeld in superconditie en de deelnemers behoren tot de allerbeste automobilisten. Maar zij rijden onder een geweldige spanning. Zij moeten zich aan een scherp tijdschema houden. Tijdens de vele duizenden kilometers van de start- STEENHOFFSTR 53 TEL Z8« SOEST OLYMPIA-S.O.S. 2 (heren) 2-3 Na een uitstekende wedstrijd leverde Olympia deze maal opnieuw een slij tageslag van bijna 120 minuten vol leybal, met in de laatste en beslissende ■et een benauwde zege voor het goed ■pelende S.O.S. 2. In de eerste set slaagde Olympia erin, aan te tonen, dat het moest worden beschouwd als de sterkste, want op nieuw bleken Roetman en Brandsma in deze wedstrijd de aanval te beheer sen. Het ontbreken van Wong bleek in ieder geval niet een dusdanige han dicap, dat het team zich vlot gewonnen moest geven. De eerste set bleef met 15-13 in Soester handen, in tegenstel ling tot de tweede, die Paans c.s. met 16-14 gewonnen moesten geven. Duidelijk demonstreerde Olympia in de derde set haar kwaliteiten en vooral Roetman doorbrak meermalen de ver- dedigingsblokken van S.O.S. met enor me smashes. Teveel risico nemen in de vierde set werd de groenwitten nood lottig. S.O.S. herstelde zich na een aan vankelijke achterstand uitstekend en stelde er een nieuwe overwinning te genover: 17-15. Enige pech en uiteraard vermoeidheid speelden Olympia na bij na twee uur volleybal duidelijk parten en zo won de gelukkigste de wedstrijd. OLYMPIA 2-SPIRIT 3 3-0 Met een royale zege op Spirit 3 stelden de heren van Olympia 2 zich definitief veilig. Binnen zeer korte tijd was de overwinning een vaststaand feit, wat na een slechte start een volledig herstel betekent. De ploeg, waarin enkele jon geren zijn opgenomen, maakte in de eerste twee sets duidelijk, dat het niet van plan was om veel punten weg te geven: 15-7 en 15-9, terwijl in de derde set door enthousiast spel van de jonge ren de score een droevig aanzien kreeg voor de tegenstanders: 15-1. OLYMPIA 3-S.S.S. 4 (heren) 1-2 Het derde herenteam stelde enigszins teleur door een overigens benauwde overwinning aan S.S.S. 4 toe te staan. Hoewel de eerste set tamelijk royaal door Olympia werd gewonnen, gingen de beide volgende sets naar de tegen stander, die overigens ook een wat be tere ploeg in het veld hadden. OLYMPIA 4-S.V.H. 2 3-0 Olympia 4 is vorige week ook na de strijd tegen S.V.H. koploper gebleven. De zege, die de Soestenaren behaalde en waarmede zij hun kampioenskandi datuur nog eens onderstreepten, lieten helemaal niets aan duidelijkheid te wensen over. De homogene veteranen- ploeg van Olympia 4 sloeg met 15-2, 15-3 en 15-4 alle mogelijke illusies van S.V.H. aan stukken. OLYMPIA 1-B.B.S.C. 1 (dames) 0-3 Met drie invalsters trad het eerste da mesteam van Olympia zaterdag aan te gen de goede ploeg van B.B.S.C. uit Apeldoorn, die twee internationals in de gelederen heeft. Met goed spel wer den de eerste punten gescoord; de bei de invalsters pasten zich goed aan. Toch bleek op den duur de druk op de Olympia-verdediging te groot om die te kunnen weerstaan. De eerste set ging dan ook met 15-11 verloren. Het zag er in de beide volgende sets af en toe naar uit, dat Olympia zich zou her stellen, maar het zat niet mee. Na on geveer een uur was de weerstand van Olympia geheel gebroken en waren er setnederlagen van 15-9 en 15-11 aan de eerste toegevoegd. Overigens is de ploeg na overwinningen op Shadows en Voos een eind van de laatste plaats verdwenen, zodat geen gevaar voor de gradatie meer aanwezig is. OLYMPIA 2-SPIRIT 2 (dames) 0-3 Het tweede damesteam, kansloos ge worden voor het kampioenschap, stelde tegen Spirit 2 zeer teleur. Hoewel met twee invalsters werd gespeeld, had toch minstens een set gewonnen moeten (en kunnen) worden. De wedstrijd, die van matig gehalte was, sukkelde min of meer naar het eind. Hoewel de Olym pia-dam es af en toe tot aardige dingen kwamen, werd het vonnis al in de tweede set geveld en in de derde set geheel voltrokken. plaats naar het einddoel komt het vaak voor, dat het ergens even tegen zit en dan moet er des te harder worden gere den om de volgende controleposten op tijd te bereiken. In vele gevallen gaat het ook bij het jakkeren nog goed. Maar elk jaar ko men er enkele dodelijke ongevallen voor tijdens de ralley's. Dit jaar presteerde de Italiaanse cou reur Locatelli het in de Ralley van Monte Carlo om in Zuid-Slavië een voor hem rijdende auto aan de rechterkant te passeren. Hij had niet het geduld om een gelegenheid af te wachten om nor maal (links) voorbij te rijden. Zijn ver keersovertreding, begaan om op tijd de volgende controle te halen, had tot ge volg, dat hij èn de Zuidslavïsche be stuurder van de personenwagen om het leven kwamen. Eén op één De laatste tien jaar valt in de ralley van Monte Carlo gemiddeld één dode per jaar. De Nederlandse Tulpenralley heeft het lange tijd zonder dodelijke ongeval len gedaan, maar daar is een paar jaar geleden ook verandering in gekomen. De ralleyrijders begaan daarbij meestal zelf de verkeersovertreding of rijden te hard om nog tijdig een onverwachte manouvre van een medeweggebruiker in het eigen rijden zodanig te corrige ren, dat er geen ongeluk ontstaat. Er wordt dan gescholden door de super automobilist. Niet helemaal ten onrechte, maar de superautomobilist-ralleyrijder vergeet, dat de openbare weg niet zijn racebaan is. Er zijn in ons land veel autosportclubs, die regelmatig allerlei vormen van wed strijden houden. In de wintermaanden, als het veel minder druk is op de we gen, mogen die wedstrijden meestal puzzelritten of kaartleesritten waarbij het niet zo scherp op de tijd aankomt in de weekends worden gehouden. De zomermaanden en het voorjaar geven veel drukte op de wegen. Dan mogen dergelijke ritten alleen 's avonds worden georganiseerd, een enkele uitzondering daargelaten. Onverantwoord En dan komt de Tulpenralley in het voorjaar, juist als de drukte op de we gen sterk aan het groeien is. Gevaarlijke situaties kunnen niet uitblijven. Het zal dit jaar weer veel drukker zijn op de wegen dan vorig jaar. Dat bete kent een grotere kans op ongevallen. Vooral omdat zeer grote delen van het traject tot de drukst bereden wegen van ons land en de buurlanden behoren. Naar onze mening is het in het tegen woordige verkeer onverantwoord om zulke wedstrijden als een Tulpenralley te houden. Als zo'n ralley tegen het einde loopt, zijn de deelnemers moe en kunnen dan niet meer voldoende gecon centreerd aan het verkeer deelnemen. Als zij zichzelf doodrijden of in een ziekenhuis terecht komen, is het hun eigen schuld. Maar hoe staat het met de andere slachtoffers van zo'n ongeval? Veiligheid Ons verantwoordelijkheidsgevoel ten op zichte van onze medemensen behoort zó groot te zijn. dat wij onze wedstrijdaspi raties ofwel op rustige tijden ofwel op een gesloten circuis botvieren. Dat be tekent natuurlijk misschien geen ralley, maar hardrijden en de sensatie die vele AAN DE KUST? - Mevrouw naast mij en ik zijn het niet eens. Ik zelf kom uit Meppel en daar werd altijd gezegd: wij zitten aan de kuststrook, is dat nu juist of niet? En moet het water in het IJsselmeer nu zoet of zout worden ge noemd? Antwoord: Van Kampen af naar het noorden wordt het de kuststrook gere kend en de daarmee gepaard gaande weersomstandigheden als harde wind enz. De Zuiderzee (de voormalige) bevatte zout water, al was het zoutgehalte niet zo hoog als b.v. in de Noordzee. Na af scheiding als IJsselmeer, ging het zout gehalte geleidelijk achteruit van zout naar brak water en geleidelijk zoet wa ter door afsluiting van de Noordzee, Wadden enz., steeds aanvoer van zout water via rivieren. De stand van de bot ging steeds achteruit, daar de bot een zoutwater vis is. Men heeft de stand in het IJsselmeer nog op peil gehouden door uitzetten van snoekbaars. Dus de bot die nu aangevoerd wordt, komt uit de Noordzee, dus uit zout water. sportrijders zoeken, ligt tenslotte gro tendeels daarin. Gelukkig zijn er steeds meer wedstrijd zuchtige automobilisten, die naar de ra ces in personenwagens op gesloten cir cuits gaan. Dat kunnen de automobiel fabrieken ook doen en anders zijn er nog de woestijnsafari's voor het testen van de wagens. Normaal voor elke sport is, dat de wedstrijden plaats vinden in een bevei ligde en gecontroleerde omgeving en niet tussen de werkende of recreatie zoeken de mensen. Dat dient ook voor de auto sport te gelden De Soester Aquariumvereniging „Zilver Tetra" is donderdag 15 februari de gast van het bejaardencentrum „Braamhage" aan de Insp. Schreuderlaan 2. Als spreker is uitgenodigd de heer A. v. d. Nieuwenhuizen met een lezing „Kleur en Fleur naar Willekeur", waar in o.m. tropische vissen, reptielen en zeevlakken zullen worden besproken. De bijeenkomst zal om 19.30 uur begin nen. V.V.H. 2-WILHELMINA 4 (dames) 0-3 Het tweede damesteam van volleybal lend Hees slaagde er ook deze maal niet in, een overwinning te behalen. In de aanvang van elke set namen de Hees-dames wel steeds een voorsprong, maar deze werden steeds door de ster kere Wilhelmina-dames teniet gedaan: 15-9, 15-9 en 15-11. V.V.H. 2-S.V.V. 4 (heren) 0-3 Het tweede herenteam verging het ver leden week in de strijd tegen S.V.V. 4 niet veel beter, zelfs nog slechter, om dat het bij lange na niet opgewassen bleek tegen de grotere routine van de S.V.V.-heren. De setcijfers geven hier van wel duidelijk blijk: 15-3, 15-7 en 15-2. koude toekomst De nieuwste theorieën over ons heelal zijn weinig opwekkend. Een Ameri kaans hoogleraar stelt dat de ontwik keling van het heelal in vier fasen is geschied. Bij de eerste explodeerde de oorspronkelijke klomp oermaterie, in de tweede zette zij uit en koelde van en kele miljoenen graden af tot enkele duizenden, in de derde fase vormden zich sterren en nevels. De vierde fase, waar we ons nu in bevinden, kenmerkt, zich door het wegvluchten van de ster rennevels. Ze zijn inmiddels zo ver weg dat we ze nooit meer zullen zien. De vijfde fase, de laatste zal zich ken merken door de afkoeling. Over onge veer 50 miljard jaar zullen de sterren koud en donker zijn, in het gehele heelal. Onze zon zal (volgens de pro fessor) een nova worden, in een laat ste opflikkering even een enorme tem peratuur bereiken en zodanig uitzetten dat alle planeten, ook de aarde zullen verbranden. Dat zal het droevig einde zijn van het zonnestelsel, de aarde en het gehele universum. Een bekend politicus en oud-minister president heeft een belangwekkend dag boek bijgehouden met zijn aantekenin gen over de moeilijkheden in Neder- lands-Indië na de tweede wereldoorlog en de verwikkelingen die leidden tot de politionele acties tegen de Indonesische republikeinen en de afstand van de Ne derlandse souvereiniteit. Prof. dr. ir. W. Schermerhorn kreeg ech ter geen toestemming van minister Luns om deze memoires aan de openbaarheid prijs te geven. Wij vragen ons af, welke redenen er thans nog nopen tot geheimhouding van feiten, welke reeds lang tot de geschie denis des vaderlands behoren. Ook al is het dan bepaald niet 't roemrijkste hoofdstuk uit onze geschiedenis. Het Ne derlandse volk heeft er langzamerhand toch recht op uiteindelijk eens precies te vernemen wat er in die veertiger jaren achter de politieke schennen is voorge vallen? Of is er dan werkelijk zo met de na tionale belangen gesold, dat openbaar making vérstrekkende politieke gevolgen zou hebben? Dan dient er ogenblikke lijk een boekje te worden open gedaan. Zijn van uw bezem of stoffer de haren scheefgedrukt door veelvuldig „éénzij dig" gebruik, dan is er nog geen reden om hem weg te gooien. De borstel of bezem een poosje boven de hete water damp houden en de haren richten zich weer op, waardoor de bezem na deze behandeling weer heel goed te gebrui ken is. Rimpelige appelen zullen weer glad worden als we ze enige uren in koud water leggen. Oudbakken brood wordt weer smake lijk als we het vijf minuten lang in een vochtige doek gewikkeld laten lig gen en het dan een poosje in een mid- delhete oven stoppen. Heel vers brood laat zich gemakkelijk snijden als we het broodmes even voor verwarmen. Brood blijft langer vers als we een ap pel in de broodtrommel leggen. Ingestreken plooien houden langer als we de stof aan de verkeerde kant met een beetje stijfselwater vochtig maken. Ribfluwelen broeken hoeven volstrekt niet altijd gestreken te worden. Vaak is het al voldoende als wee de uitge dropen broek in natte toestand met een nagelborsteltje gladborstelen en na het drogen nogmaals met een droge borstel behandelen. Witte hoeden maken we schoon met een papje, bestaande uit benzine en mag- nezia of aardappelmeel. We brengen het papje op en laten het goed opdro gen. Daarna de hoed goed afborstelen. GEMEENTE SOEST De burgemeester van Soest maakt be kend, dat hij verhinderd is op woens dag 14, morgen en woensdag 21 febru ari a.c. zijn wekelijks spreekuur te hou den. VORDERINGEN OP GEMEENTE VOOR 15 MAART INDIENEN Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij die over het jaar 1967 nog vorderingen op de gemeente hebben, deze ten spoedigste - doch in elk geval vóór 15 maart a.s. - ter ge meentesecretarie (afdelingen financiën) moeten indienen. Hetzelfde geldt voor vorderingen ten laste van de gemeentebedrijven. De daarop betrekking hebbende rekeningen moeten worden ingediend bij de des betreffende bedrijfsadministraties. Indiening van rekeningen na genoemde datum zal ernstige vertraging van de uitbetaling ten gevolge hebben. Soest, 13 februari 1968. Het nieuwe jaar was nog maar drie dagen oud, toen in Eist het eerste po nyveulen werd geboren, wat een ge beurtenis was in de Elster landouwen. Maar ook in Soesterberg mag deze vroegtijdige geboorte niet onvermeld blijven, want de ponymoeder behoort toe aan de beide jongelieden Kees en Winfrid van Balkom, beiden uit Soes terberg. Vandaar de naam „Kwinba" voor deze uit Engeland geïmporteerde Dartmoorpony. Op het gemeentelijk slachthuis heeft de slachter D. Hak in een koeienmaag een gouden trouwring gevonden met als datum 1926. Sinds de heer T. Muis in ons dorp de schillen ophaalt kan deze ring van een Soesterberger zijn. De eventuele eigenaar kan zich met de heer Hak in verbinding stellen. De uitwedstrijd van Soesterberg tegen D.V.S.A. in Amerongen heeft een 1-1 gelijkspel opgeleverd. Hoewel D.V.S.A. in de competitie enige plaatsen hoger staat, was Soesterberg toch beslist de sterkere in deze wedstrijd. Tal van aanvallen werden door Soesterberg op gezet, doch de tegenpartij weerde zich dapper. Het gelukte zelfs D.V.S.A. na 25 minuten de score te openen (1-0), doch acht minuten later maakte Soes terberg uit een voorzet van Voulon, die fraai ingekopt werd door rechts back Van Ginkel, gelijk. 1-1. In deze stand kwam geen verandering meer. De uitvoering van Laetitia in maart vraagt van de afdeling gymnastiek, bal let, judo en de drumband een inten sieve voorbereiding. Met name voor de afdeling gymnastiek zal 1968 bij zonder druk worden, deelde de voor zitter Hagmeijer mede, daar er zal moeten worden geoefend voor de Soes ter Turnkampioenschappen, voor de districtswedstrijden van de N.K.G.B. en de onderlinge wedstrijden. Aangemoedig door de eerste prijs in Utrecht bij het drumbandconcours zal de drumband ook dit jaar zeker weer aan een dergelijk evenement deelnemen. De judoka's zullen verschillende keren op de mat komen bij verenigings- en bondswedstrijden. In de NeVoBo-com- petitie is Laetitia I (heren) goed van start gegaan in de vierde klasse en be zet thans de tweede plaats achter Uni Cornus. Het damesteam komt geleidelijk aan tot steeds betere prestaties. Zo'n vijftig gediplomeerde zwemmers heeft Laeti tia in het afgelopen jaar afgeleverd en men gaat ook in dit jaar wekelijks weer naar het Sportfondsenbad in Amersfoort. Ln overleg met de plaatselijke r.k.- geestelijken, predikanten, doktoren en wijkverpleegsters hebben bestuur en leidsters van zondagsschool „De Zaai er" besloten een fruitaktie te houden. De kinderen zullen iedere zondag bij enkele zieken en bejaarden een fruit- bakje brengen, waarbij niet gelet wordt op al of niet kerkelijke richting. Kent men in zijn omgeving een lang durige zieke of een bejaarde, wil men dan zijn of haar adres opgeven: Ples- manstraat 123. Ook personen, die het in geestelijk op zicht moeilijk hebben, wil men bij deze aktie betrekken. Wie financiële steun wil verlenen om de fruitaktie te doen slagen, kan zich eveneens opgeven aan bovenstaand adres. Tijdens de dezer dagen gehouden bij eenkomst van A.G.A.V.S. heeft voorzit ter Esmeijer de problemen, die het be sturen van een vereniging met zich mede brengt aan de orde gesteld. De steeds groeiende problematiek rond de sport, technische vraagstukken als conditie, training, medische en psycho logische begeleiding vraagt meer dan ooit de aandacht. De toenemende vrije tijd heeft voor be sturen en commissies een groter aantal problemen geschapen en meer dan vroe ger dient men thans idealist te zijn. In dit jaar wil men bij A.G.A.V.S. ko men tot een duidelijke taakverdeling en een naar verhouding redelijke verdeling der werkzaamheden, terwijl er boven dien voldoende communicatie moet zijn. De betere organisatorische opbouw van de vereniging vraagt bezinning op de volgende onderdelen: algemeen beheer, deugdelijke administratie, toezicht op de lessen, het animeren van het wedstrijd wezen, juiste propaganda, jeugdzaken en kadervorming. Het is natuurlijk overbekend, dat reeds vele jaren in Soest een afdeling van de landelijke vereniging „Meisjesbelangen" is gevestigd. Deze afdeling beweegt zich op velerlei terrein. Niet alleen, dat zij aan personen bemiddeling verleent voor het verkrijgen van een kamer, doch verschaft zij ook inlichtingen over va- canties in het buitenland en nog veel meer. De naam „Meisjesbelangen" zou echter doen vermoeden, dat deze hulp alleen aan meisjes wordt verstrekt, doch dat is geenzins waar, daar ook jongens zich aan het adres Mevr. H. Vriend, Ko- ninginnelaan 13. alhier, kunnen vervoe gen. Telefonisch te bereiken onder nr. 3725 b.g.g. 5261. Heden overleed, na een langdurige ziekte, onze innig geliefde man, vader en zoon, JOHAN HENDRIK WILLEM TERVOERT, arts, Officier in de Huisorde van Oranje, op de leeftijd van 47 jaar. Soestdijk J. TERVOERT-DE GROOT MARLEEN JAN ERIK Winterswwijk J. G. R. TERVOERT-TENKINK Epe A. DE GROOT-VERVLOET Soestdijk, 11 februari 1968. Beatrixlaan 1. Liever geen bezoek. De bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden donderdag 15 februari a.s., om 15.30 uur, op de Algemene begraafplaats te Winterswijk, vooraf gegaan door een rouwdienst in de Jeugdkerk. Zij, die deze dienst wensen bij te wonen, worden verzocht om 14.00 uur aldaar aanwezig te zijn. Informatiecentrum jonge ren zoekt KAMERS. Aanb. Meisjesbelangen, Koninginnelaan 13, telef. 3725. TREKHAKEN incl. mon tage 65,Firma Maba, telefoon 02154-3322. Na 18.00 uur 4404. VLEUGEL of piano te koop gevraagd. Aanb. Orchideestraat 21, Hilver sum, telefoon 02150-49658. Door omstandigheden te huur grote 4-pers. CARAVAN met dichte luifel. Nog vrij maand juni. Standplaats Wijk aan Zee. Sophialaan 6, Soest. Gevraagd HULP in de huishouding voor 1 och tend per week. Stadhouderslaan 40, telef. 5911. Te koop prachtige Duitse HERDER. Prima waak hond. Brieven onder letter D.H. 11 bur. S. Crt. Te koop gevraagd voor zelfbewoning WONING tot 30.000,Brieven onder no. 879 bur. S. Crt. Gevraagd nette HULP voor 2 halve dagen per week. Mevr. Van Emrik, Stad houderslaan 150. BOERDERIJ - LAND HUISJE te koop gevraagd. Direkt van eigenaar, voor eigen bewoning. Opgave met fantastische prijzen achterwege laten. Men vraagt belachelijk hoge prijzen waardoor plenty huizen in Soest leeg staan en leeg blijven. Wil graag kopen als uw boerderij - landhuisje het maar waard is. Brieven onder letter N.V. 52 bur. S. Crt. Gevraagd MEISJE voor huishouding en winkel, in- of extern. Mevr. Groot, Paduaweg 3a, Den Dolder, telefoon 03402- 4779. Te koop aangeboden. Alex van Keulen n.v. biedt aan een SIMCA 1300 LS, bouwjaar 1966, kleur wit, en een SIMCA 1300 LS, bouwjaar 1966, kleur metaalgrijs. Deze wagens worden met volle garantie verkocht. Inruil en financiering mo gelijk. Al onze occasions worden verkocht met log boek van de veiligheids inspectie. Amsterdamseweg 29, Amersfoort, telefoon 03490- 14243. TE KOOP Luxaflex zon gordijnen, voor woonka mer in de flats Van Goyen- laan en omgeving. Trouwjapon, lang, maat 42. Van Goyenlaan 175. Informatie Centrum jon geren biedt kamers aan. MEISJESBELANGEN. Koninginnelaan 13, telef. 3725. KLEINE ADVERTENTIES uitsluitend b|| vooruit betaling. Tot 10 woorden 2,— Elk woord meer0,10 Br. onder nr. 15 ct. extra. WIJ KOPEN ANTIEK op elk gebied, ook goede oude boeken, prenten en gravures. Verder goud, zilver en kristal. H. WESTERHOF, Anti quair - Taxateur, Het Kaperschip, Brink straat 15. Baarn, telefoon 02154-2525. Laat voor de komende weken uw kleding goed, voordelig en snel CHEMISCH REINIGEN (eventueel in één dag). Nu tijdelijk bjj het stomen van 3 stuks kleding het derde goedkoopst geprijsde gratis. Gratis halen en brengen. N.V. WASSERIJ „1 A", Brinkstraat 33, Baarn, telefoon 02154-3954. Voor ijzerwerk, o.a. hek werk, balkonhekken, autogeen, en elektrisch laswerk. Telefoon 6731. ANKER, type Electa, 375,—, zig-zag naai machine. Vraag eens om demonstratie. Firma HUISSTEDEN, Soesterbergsestraat 28, telefoon 3480. VLIJMSCHERPE AANBIEDINGEN ln onze meubeltoonkamer. Bankstellen bestaande uit 3-zits bank en 2 royale clubs, slechts 365. Zolang de voorraad strekt. Woninginrichting CO VAN WOERKOM, Beckeringhstraat 34, telefoon 2406. Te koop aangeboden. Alex van Keulen n.v. biedt aan een SIMCA 1500 GLS, bouwjaar 1966, kleur wit. Deze wagen wordt met volle garantie verkocht. Inruil en financiering mo gelijk. Al onze occasions worden verkocht met log boek van de veiligheids inspectie. Amsterdamseweg 29, Amersfoort, telefoon 03490- 14243. Biedt zich aan nette WERKSTER voor de maandag, woensdag en vrijdagmorgen. Brieven onder no. 880 bur. S. Crt. Te koop V.W. 1960. I.z.g.st. Heuvelweg 3. TE KOOP Amstel brom fiets en electr. trein. Schaepmanstraat 82, Soest. Heer zoekt WERK. I.b.v. auto en telefoon. Brieven onder letter J.S. 13 bur. S. Crt. Goed tehuis gezocht voor jong HONDJE, grootge bracht met Puppy Bonzo. Kerkstraat 33, Soest. ALLEEN DEZE WEEK verkoop van honderden meters terlenka VITRAGE, vér benden de prijs Nu een koopje halen. Woninginrichting CO VAN WOERKOM, Beckeringhstraat 34, telefoon 2406. TEGELS ln vele maten en kleuren. Lavasteen, gTOte voorraad. Tuintoko Van Drie. Amsterdamsew. 139 Amersfoort. teL (03490) 17031. TUINGEREEDSCHAPPEN (onze specialiteit gras- maaimachines ln tiental len maten en soorten. Tuintoko Van Drie, Am sterdamseweg 139, Amers foort. tel. 03490-17031. uit P.V.C.-doek, gezoomd en geringd a ƒ2,25 per m2. Afmeting 2 x 3 en 3x4 meter. Plastic folie tot 4 meter breed in diverse dikten. Jac. van Lenneplaan 15. Telefoon 3462 Jong echtpaar zoekt voor R. P. BOSMA, Platanenlaan 12, Halfweg. RESTAURANT BODEGA Soesterbergsestraat 188 Soestduinen Telefoon 02155-2739. APARTE ZAAL VOOR VERGADERINGEN, RECEPTIES. BRUILOFTEN. Specialiteit KIP VAN HET SPIT ASC/, ^OROi/" VAN WEEDESTRAAT 66, TELEFOON 2372 Van 13 t.e.m. 20 februari kunt U met onze V.A.V.-tjes extra voordelig feestelijk eten 1

Soester Courant | 1968 | | pagina 2