S^O/ït m eV van hier en daar Hees-nieuws HEES-KULAN 4-1 B.D.C. -nieuws D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM S.E.C.- meuws m EB v.SETTEN V.V.Z.-nieuws In onze collectie BRILMONTUREN Fa. II. F. VOIGT fgte S.V.V.-voIlevbal Klaar terwijl u wacht REVEROL SMEERSTATION S.E.C.-zaterdag „The Red Stars" DINSDAG 13 FEBRUARI 1968 Een herboren Hees, dat op een enkele uitzondering na zich in de strijd tegen Kulan van begin tot einde volledig in zette voor de start van een mogelijke eindsprint. Voor het eerst sinds vele ■weken verliet trainer Batenburg met een opgewekt gezicht het Hees-terrein, want zijn club had met niet minder dan 4-1 Kulan verslagen. Met deze overwinning werd duidelijk gemaakt, dat Hees zich bepaald geen zorgen be hoeft te maken over degradatie; indien in elke verdediging van de tegenpartij zo wordt huisgehouden als zaterdag te gen Kulan het geval was, zullen over enkele weken andere clubs de laatste plaatsen innemen. Een half -ur zwaar offensief leverde de in het wit gestoken bosrandbewoners twee doelpunten op van Nico van Es, die zijn vorm blijkbaar teruggevonden heeft. Hij kwam tot twee gave treffers. Kok, deze keer in de voorhoede ope rerend, was minstens zo gevaarlijk, doch liep bij herhaling in de buiten spel val. Bijna kwam Hees nog voor rust op 3-0 door aanvoerder v. d. Veen; zijn schot belandde echter buiten be reik van de Kulan-doelman op de lat. Na rust bouwde de Hees-achterhoede verder aan de overwinning. Hoewel door treuzelen van De Bree en wat ongeïnteresseerd spel van Hardeman niet het volle pond aan doelpunten werd bereikt, bleek van Es nogmaals in staat, langs zijn bewakers te komen en de stand op 3-0 te brengen. Het zeker verdiende tegenpunt ont stond uit een verdedigingsfout op links, waarbij de bal uit een onmogelijke hoek via de paal in het doel belandde. Een vermoeide Hees-ploeg ging daarna vastberaden op weg naar een nog gro tere overwinning en het was Kok, die het genoegen smaakte, met een listige boogbal het vierde doelpunt op het bord te laten aanbrengen. V.V.Z. 2-HEES 3 2-2 Fen zonder veel hoop vertrokken Hees 3 bracht het bij V.V.Z. 2 bij verrassing tot een gelijk spel: 2-2. In een vrij har de wedstrijd, waarbij de scheidsrechter hier en daar enige moeite had met het constateren van overtredingen, viel het eerste kwartier een sterk aanvallend V.V.Z. in de afwerking toch tegen. Slechts een tam schot kon Muis verras sen. Alle andere kansen bleven onbe nut. Als al zo vaak gebeurde, kon Muis zijn fout even later aan de ande re kant gaan herstellen door een straf schop te benutten. Na de rust nam Hees, dat in de eerste helft nog een doelpunt wegens buitenspel zag afge keurd, het initiatief over, kwam welis waar toch met 2-1 achter te staan, ter wijl een derde treffer op de doellijn werd voorkomen, doch mocht kort voor het einde opnieuw een strafschop ne men. Doelman Muis maakte opnieuw geen fout. HEES 4-KARBOYS 2 4-1 Opnieuw leidde aanvoerder van Bloe mendal zijn Hees-mannen naar een ruime overwinning. Ondanks een 1-0 achterstand bij de rust slaagden de ve teranen erin, door doelpunten van Van Leuveren en Westhof een voorsprong te bereiken. De gelijk opgaande strijd werd definitief in het voordeel van Hees beslist, toen Hop een doelpunt aan do score toevoegdoe en Karboys zelf in de slotfase ook een doelpunt voor Hees voor haar rekening nam. 4 Adsp.-elftallen van Hees maakten za terdag elf doelpunten. De meeste vielen in de wedstrijd B.D.C. adsp. a. waarin Van Dijk driemaal en Kareisen en Brons elk éénmaal scoorden. De adspiranten b speelden tegen het Amersfoortse A.P.W.C. een leuke wed strijd, waarin de Hees-achterhoede goed werk deed. De einduitslag werd 4-2 in het voordeel van Hees. Hees adsp. c kwam in het veld tegen C.J.V.V., eveneens uit Amersfoort. De Soestenaartjes verloren met 4-0. Tenslotte boekte Hees a een gelijk spel tegen B.D.C. Bert van Asselt zorgde samen met A. Mooy voor twee doel punten en dat v/as voldoende voor een punt. Is er zeker een naar uw keus Burgem Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier Het team van „Hees" wat hopelijk na de 4-1 overwinning op Kulan, de stijgende Itfn weer te pakken heeft, bestond uit de volgende spelers Staande van links naar rechts Castricum, Van Beek, De Bree, Batenburg (trainer), Geitenbeek, Hardeman, Kok en Rommers (grensrechter). Knielend van links naar rechts Van Veen, Van Es, Wallet, Tempelaar (keeper) en Kamphorst. j De dames overgangsklassewedstrijd S.V.V.-Dynamo beloofde voc.* het team uit Soest weinig goeds. Maar liefst drie speelsters moesten wegens ziekte ver stek laten gaan. Het in het algemeen zwakkere Dynamo won dan ook de eerste set, maar met een verrassend klein verschil: 14-16. De volgende set ging naar S.V.V. met een zeer groot verschil: 15-2, de derde set ging even eens naar Soest: 15-10. Daarna ging het weer volkomen mis. De vierde set werd met 7-15 verloren. De beslissende laat ste set bracht tenslotte aan de ver moeide S.V.V.-sters (de wedstrijd duur de ruim anderhalf uur) de overwinning 15-13. Het vierde damesteam speelde tegen het zesde van V.I.O.S. Wederom bleek, dat er nog hard getraind zal moeten worden om de tcehniek te verbeteren. Met de setstanden 11-15, 4-15 en 7-15 wisten de V.I.O.S.-dames de overwin ning te behalen. Ook de meisjes van V.I.O.S. wisten hun S.V.V.-collega's te verslaan. Met 0-2 verlies moesten de Soester meis- jer genoegen nemen, terwijl de setstan den werden: 12-15 en 10-15. Het tweede herenteam bracht zijn pun tentotaal op 9 door van het Amers- foorts V.V.A. 3 met 1-2 te winnen. Setstanden: 8-15, 15-12 en 6-15. In een weinig aantrekkelijk duel heeft B.D.C., ondanks het feit dat zij in de 2e helft een groot deel met een nume rieke meerderheid waren, beide punten in Utrecht moeten laten. In de eerste fase zagen we een op en nee -gaande strijd op het zeer zwaar te bespelen terrein van Sportpark Hoge Weide, maar al spoedig bleek dat de gastheren, vooral tactisch beter speel den. De aanvallen van B.D.C. kwamen teveel door het midden waar spil Gade mans domineerde. In de 10e minuut speelde Van Fulpen de bal vrij en de voorgetrokken bal werd door de naar binnen gekomen D. Dorresteijn juist naast geschoten. Een uitval van Voorwaarts werd door doelman Smink tot corner verwerkt. In de 20e minuut zagen we een mooie combinatie tussen de op rechts spelen de J. Dorresteijn en J. Verhoeve waar na Van Fulpen hard inschoot en de keeper de bal op de vuist het doel uit werkte, waarna weer J. Verhoeve een hard schot loste hetwelk echter thans uitstekend werd gestopt. Aan de andere kant werd een door Eg- berts wegens hands veroorzaaktte vrije trap uitstekend door Van de Hengel weggekopt. Voorwaarts kwam sterk opzetten en met vlotte combinaties werd de B.D.C.- defensie omspeeld. Een dezer aanvallen resulteerde in een hoekschop, die hoog voor het B.D.C. doel kwam en in eerste instantie werd weggekopt, doch mid- voor Van de Wurf kreeg in vrije posi tie de bal voor de voeten en het was 1-0. Er was nog 10 minuten te spelen in de eerste helft en de B.D.C.-defensie was duidelijk aangeslagen. Er werd te weinig mandekking toegepast, zodat Vooral na de rust moest de „Voorwaarts"-defensie met oud Elinkwyk semi-prof Job Gademans aan het hoofd alle zeilen byzetten om de B.D.C.-aanvallen het hoofd te kunnen bieden. Ondanks een hardnekkig offensief, waarbij het geluk beslist niet aan B.D.C.-zyde was, gelukte het zelfs niet om een puntje mee naar Soest te nemen. vlak voor rust Van de Wurf weer al leen voor keeper Smink kwam. Door op tijd uit zijn doel te komen wist hij hem- het scoren te beletten, zodat de rust aanbrak met een 1-0 achterstand voor de blauw-witten. Na de rust is B.D.C. voortdurend in de aanval geweest doch het lukte bepaald niet. Schoten van Westerveld en Ver hoeve troffen geen doel of werden door de keeper onschadelijk gemaakt. De rchterhoede zette de buitenspel val open en B.D.C. drong sterk op. In de 20e minuut van de 2e helft werd de de linkshalf W. Le Blanc van Voor waarts uit het veld gezonden wegens het bezigen van ontoelaatbare taal te gen de leiding. B.D.C. wist hiervan achter niet te pro fiteren en liep zelfs in de 35e minuut een nog grotere achterstand op. De ver opgetrokken achterhoede werd met een verre trap verrast en gepasseerd. G. Egberts trok aan de noodrem en Voorwaats mocht 2 meter buiten het strafschopgebied een vrije trap nemen. Midvoor Van de Wurf belastte zich er mee en schoot hard en laag langs het ..muurtje" raak (2-0). De laatste minuten zagen we nog een fel aanvallend B.D.C. en zelfs spil Van de Hengel trok mee naar het Voor- waartsdoel. In de allerlaatste minuut had de rechts back Fr. Bunnik succes en scooorde het enige tegenpunt 2-1. Direct na de aftrap kwam het ednde van deze, voor B.D.C., teleurstellende wedstrijd. Verdere uitslagen: B.D.C. II-Hoogland II 1-1. 's Graveland II-B.D.C. III 5-4. B.D.C. IV-Roda '46 II 1-1 (gestaakt we gens beenbreuk). B.D.C. V-Kuick IV 3-7. V.V.Z.A. IV- B.D.C. VII 4-2. B.D.C. VIII-B.D.C, 4-3. BD.C. X-Limvio V 4-3. Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 Ook S.V.V. 4 won zijn wedstrijd tegen het tweede team van plaatsgenoot V.V.H. En hoewel de uitslag 0-3 was, was het voor de S.V.V.-ers geen inte ressante wedstrijd, omdat de V.V.H.- ers weinig tegenstand wisten te bieden, wat wel blijkt uit de setstanden: 1-15, 3-15 en 2-15. Doordat de naaste con current van het vierde herenteam afge lopen week met 2-1 verloor, wordt de strijd om het kampioenschap der vier de klasse spannender. Programma deze week: donderdag: 20 uur: S.V.V. 3-V.I.O.S. 4 (dames). 20.45 uur: V.V.A. 1-S.V.V. 1 (dames). 21.30 uur: Wilhelmina-S.V.V. 2 (dames). HORLOGES JUWELIER HORLOGER rr rcTTCki Xf\ SOESTDUK REMBRANDTLAAN 18 - TEL 02155-4785 S.E.C.—NAUTILUS 4-0 S.E.C. heeft de vrije competitiezondag gebruikt om de conditie in een vriend schappelijke ontmoeting tegen de hoofd stedelijke vierde klasser Nautilus op peil te houden. De Soestenaren waren in dit duel duidelijk beter dan hun tegenstan der, hetgeen in vier doelpunten tot uit drukking werd gebracht. Na een kwartier opende Rijnders de score, terwijl hij tien minuten later nog maals doelpuntte. Nog voor de rust voerde De Rooij na een fraaie actie de score op tot 3-0. In de tweede helft deed S.E.C. het wat rustiger, wat dan ook nog maar één doelpunt tot gevolg had. Het kwam van de voet van v. d. Broek. Ofschoon S.E.C. een vrije dag had, is er in de afdeling, waarin S.E.C. is inge deeld, wel gespeeld. De belangrijkste wedstrijd was wel die tussen de num mers één en twee op de ranglijst, D.O.S. "01 uit Utrecht en Baarn. De Utrechters, die veel sterker waren, wonnen met 2-0 en hebben nu met zes punten voorsprong (en een wedstrijd meer gespeeld) op Baarn, dat zijn tweede plaats overigens wel behield. S.E.C. 2—MINISTERPARK 2-1 Ook het tweede elftal kwam voor een vriendschappelijk duel binnen de krijt lijnen. Tegenstander was het Bussumse Ministerpark, dat tevoren al wel meende, met een overwinning naar huis te kun nen terugkeren. De werklijkheid pakte anders uit. S.E.C. bleek in geen enkel opzicht de mindere van de Bussummers. Na een kwartier nam de thuisclub dan ook via Bosman de leiding, ofschoon nog voor de rust Ministerpark via zijn mid denvoor gelijk maakte. In de Soester voorhoede was het vooral Burgman, die telkens weer zijn mede spelers aan het werk zette en ook doel- rijpe kansen bood. Bovendien bleek ook de achterhoede en in het bijzonder doel man Kok goed op dreef. Ofschoon Ministerpark weliswaar wat meer aanvallend in zijn mars had, ble ven verdere doelpunten uit. De laatste tien minuten speelde S.E.C. bovendien met tien man. omdat doelman Kok ge blesseerd raakte. Hij werd in het doel vervangen door Huizinga. Voordien had Bosman echter de stand al op 2-1 ge bracht, welke score met succes tot het einde werd verdedigd. HERCULES 4—S.E.C. 3 1-1 Titelkandidaat S.E.C. 3 verspeelde in het competitieduel tegen het Utrechtse Her cules 4 eea punt. Na een vrij gelijk op gaande strijd keerden de Soestenaren met een 1-1 gelijk spel naar huis terug. In de eerste helft nam Hercules de lei ding. Doelman Van Essen kon een schot niet helemaal onder controle krijgen. De terugspringende bal werd door een van de Utrechtse aanvallers zonder omwegen in het doel gewerkt (1-0). De tweede helft was nog maar nauwelijks begon nen, toen De Jong uit een vrije trap van Van Breukelen inkopte. In deze stand kwam verder geen wijziging meer. S.E.C. 4—SCHERPENZEEL 2 4-1 Een goed en enthousiast spelend vierde elftal heeft zondag in de wedstrijd tegen Scherpenzeel 2 beide punten in eigen huis gehouden. Met 4-1 trok de thuisclub aan het langste eind. Al na vijf minuten stelde v. d. Brakel de Scherpenzeelse doelman danig op de proef, terwijl na bijna een half uur spe len Dorrestein met een kopbal de lat trof. Weinige minuten later was het ech ter toch raak. Schimmel scoorde uit een vrije schop (1-0). Korte tijd later was het al 2-0, toen Nijhuis de doelman van Scherpenzeel passeerde. Met deze stand kwam ook de rust. Scherpenzeel heeft een groot deel van de tweede helft met tien man moeten spe len, omdat de arbiter een van de gast- spelers uit het veld stuurde wegens na trappen, iets, wat verder niemand heeft geconstateerd. Kort na de rust trof eerst Van Limburg nog eens de lat. De terugspringende bal werd echter door Voskuilen ingescho ten, wat de stand op 3-1 bracht, want kort tevoren had Scherpenzeel reeds kans gezien om doelman Van de Vaart van S.E.C. te passeren. In de slotfase van de wedstrijd stond Schimmel nog eens op het punt om te gaan scoren, maar die mogelijkheid werd hem op het laatste moment op onreglementaire wijze door een van de Scherpenzeel-achterspe- lers ontnomen, De strafschop werd door doelman v. d. Vaart ingeschoten, wat de eindstand op 4-1 bracht. In de S.E.C.-gelederen speelde Van Al- derden een bijzonder goede wedstrijd. VEENENDAAL 3—S.E.C. 5 3-5 Ook het vijfde elftal heeft beide punten voor zichzelf gereserveerd in een doel puntrijke wedstrijd met een grillig score verloop tegen Veenendaal 3. Een zeer be langrijke rol in deze wedstrijd speelde Schalkwijk, die vier doelpunten scoorde, maar er waarschijnlijk nog wel een zelf de aantal had kunnen bijmaken. Overi gens was de thuisclub aanvankelijk wel wat sterker, wat ook in een doelpunt tot uitdrukking werd gebracht. Maar kort daarop verspeelde de Veenendaalse doel man de voorsprong weer door tijdens de voorbereidingen op een uittrap de bal in het gezicht van een S.E.C.-speler te duwen. De arbiter meende dat dit niet mocht en met een strafschop bestraft moest worden. Na ruim een half uur moest de scheids rechter opnieuw handelend optreden. Veldhuizen werd door Bijl op ongeoor loofde wijze ten val gebracht, hetgeen laatstgenoemde op een arbitrale verma ning kwam te staan. Deze liet daarop een stortvloed van scheldwoorden, ge richt tot de scheidsrechter, over zijn lip pen komen, met als resultaat, dat hij de rest van de wedstrijd als toeschouwer mocht gaan volgen. Na rust schoot Schalkwijk S.E.C. naar een voorsprong, die kort daarop weer teniet werd gedaan. Veenendaal kwam zelfs op 3-2, maar kreeg toen drie doel punten van Schalkwijk achter elkaar te incasseren. Eindstand derhalve 3-5. JEUGDUITSLAGEN De jeugd van S.E.C. kwam tijdens het weekeinde tot de volgende resultaten: Actif. jun. AS.E.C. A 5-1. S.E.C. jun. BHoevelaken A 3-2. Quick jun. D S.E.C. C 2-5. S.E.C. adsp. a—H.V.C. b 3-1 B.D.C. adsp. d—S.E.C. b 1-1. C.J.V.V. pup. 1S.E.C. 1 3-3. S.E.C. pup. 2 B.D.C. 2 2-0. B.D.C. pup. 4—S.E.C. 3 0-5. S.E.C. pup. 4K.V.V.A. 4 0-2. Hoogland pup. 2S.E.C. 5 1-1. S.E.C.—B.D.C. 148.777-137.370 De vrijdag gehouden ontmoeting tussen S.E.C. en B.D.C. is in een 148.777-137.370 zege voor S.E.C. geëindigd. Overigens betreft het hier geen voetbaluitslag, maar het resultaat van een klaverjasontmoe- ting tussen beide Bosstraatbewoners. S.E.C. ging met de meeste prijzen en de uiteindelijke zege strijken. De zeven eer ste prijzen waren voor S.E.C.-leden. De troostprijs ging evenwel naar B.D.C.-er Beijer. De eerste vier prijzen van de klaverjasontmoeting werden gewonnen door P. Duyst (6582 pnt.), J. Duyst (6465), Verheyen (6375) en L. van Breukelen (6190). S.E.C.-PUZZELRIT In begin juni zal door S.E.C. een auto- puzzelrit worden gehouden en wel in het bijzonder voor de eigen leden. De rit, die om zeven uur begint en on geveer een uur duurt, is uitgezet door de heer R. van Rouwendaal. Nadere bijzonderheden over deze puzzel- rit volgen nog. S.V.P.-V.V.Z. 0-2 Dankzij een 2-0 overwinning in Vee nendaal op S.V.P. is V.V.Z. leider Rens- woude tot op één punt genaderd. De Soestenaren bezetten nu de tweede plaats, met een punt achterstand, maar een wedstrijd voorsprong op Renswou- de, dat zaterdag een vrije dag had. De vorming van een V.V.Z.-selectie- groep met verplichte training voor de leden begint nu duidelijk vruchten af te werpen. V.V.Z. is tegen S.V.P. een groot deel van de wedstrijd in de meerderheid geweest, al blijkt dat geenszins uit de wijze, waarop beide doelpunten werden gescoord. Het waren twee vrije schoppen, die V.V.Z. aan de overwinning hielpen. Pas na ruim een half uur spelen open den de bezoekers de score. Uit een vrije trap, acht meter buiten het strafschop gebied, legde G. Floor de bal voor de voeten van H. van Kooij, die met een enorme kogel doel trof (0-1). Met deze stand ging ook de rust in. Vooral de tweede drie kwartier was V.V.Z. duidelijk de betere ploeg, wat ook wel in de cornerverhouding tot uit drukking werd gebracht: 7-2 in het verdeel van de gasten. Niettemin was er opnieuw een vrije schop voor nodig om V.V.Z. de zege veilig te doen stel len. Het leek een copie van de eerste treffer te worden. Floor legde de bal weer voor de schoen van Van Kooij, maar ditmaal stuitte zijn schot af op het muurtje. De terugspringende bal werd door D. v. d. Bovenkamp achter de S.V.P.-doelman gewerkt. Aangezien T.O.V. op eigen veld tegen Baarn niet verder kwam dan een 2-2 gelijk spel (na een 2-0 achterstand) za gen de T.O.V.-ers zich gepasseerd door V.V.Z. Wel hebben beide clubs een ge lijk aantal punten, doch de Baarnaan hebben een wedstrijd meer gespeeld. V.V.Z. 2-HEES 3 2-2 De V.V.Z.-reserves hebben zaterdag een zeer onfortuinlijke wedstrijd gespeeld die tenslotte eindigde in een 2-2 gelijk spel tegen Hees 3. Twee strafschoppen waren ervoor nodig om Hees op gelijke hoogte met V.V.Z. te houden. De arbi trale leiding was in deze wedstrijd in vrij zwakke handen, mede waardoor het sportieve element in de verdrukking dreigde te geraken. De thuisclub nam in de eerste helft via C. van Velzen de leiding, maar nog voor rust maakte Hees-doelman Muls uit een strafschop gelijk. In de tweede helft nam een sterk aan vallend V.V.Z. door L. Hament op nieuw de leiding, maar tien minuten voor het einde beroerde een van de V.V.Z.-verdedigers meters buiten het strafschopgebied de bal onopzettelijk met de hand. Hees schreeuwde echter om een strafschop en kreeg die ook. Muis vuurde opnieuw raak, waarmede de eindstand op 2-2 kwam. Het derde elftal van V.V.Z. keerde za terdag uit Hilversum met een 1-4 over winning terug. Het vierde elftal deed het aanmerkelijk minder. Een nederlaag tegen Sparta 4 uit Nijkerk werd wel verwacht, maar dat het 13-3 zou worden, had niemand gedacht. Bij de rust leidde Sparta al met 6-2. Wel heeft V.V.Z. nog even met 1-0 voorgestaan, maar die weelde heb ben 22 Soester benen niet lang kunnen dragen. Ook het vijfde elftal kreeg een stevige nederlaag te incasseren en wel tegen koploper C.J.V.V. 5 uit Amersfoort. Vooral in de tweede helft was het ver band in de V.V.Z.-ploeg vaak volledig zoek, waarvan de Amersfoorters een dankbaar gebruik wisten te maken. Zij wonnen uiteindelijk met 7-3. De jeugd van V.V.Z. kwam zaterdag tot de volgende resultaten: V.V.Z. jun. A- V.V.Z. A 2-1. V.V.Z. adsp. a-Achterveld R.S. a 3-4. V.V.Z. pup. 1-Amsvorde 1 3-1. B.D.C. pup. 5-V.V.Z. 2 0-1. S.E.C.-VITESSE (Breukelen) 3-1 Het zaterdagelftal van S.E.C. heeft in een vriendschappelijke wedstrijd tegen de eerste klasser Vitesse uit Breukelen nog eens duidelijk zijn promotie-kan didatuur onderstreept door deze nutti ge oefenwedstrijd met 3-1 te winnen. Bij de rust keek de thuisclub echter nog tegen een achterstand aan. Vitesse was in de eerste drie kwartier op het grasveld duidelijk sterker, al kwam het slechts in één doelpunt tot uitdrukking. De treffer kwam op naam van Griffi oen, die doelman Kramer kansloos pas seerde. Op 't gravelveld verging het SE.C. in de tweede helft heel wat beter. De thuisclub was nu doorlopend in de aan val, legde fris en open spel op het half verharde veld en kwam ook tot doel punten maken. Stalenhoef schoot eerst de stand in evenwicht, waarna achterspeler Hart man, na een fraai aangegeven bal van Hop, een indrukwekkende solo onder nam, waarin hij door geen enkele te genstander meer gestuit werd. Ook de Vitesse-doelman zag zich ge passeerd en dat betekende 2-1. Half- speler Wolfsen kwam ook ditmaal weer tot een doelpunt. Van dichtbij gaf hij de Vitesse-keeper met een hard schot geen kans: 3-1. In verband met de afscheidsreceptie ter gelegenheid van het vertrek uit het S.E.C.-bestuur van de heren M. J. Wil helm, J. P. C. Veldhuizen en E. J. Roeijmans. zullen de S.E.C.-elftallen ko mende zaterdag waarschijnlijk niet in het veld komen. Men heeft de K.N.V.B, om een dag vrij gevraagd. S.E.C. 2-S.O.V.A. 2 2-2 De reserve-elftallen van S.E.C. en Sova uit Amersfoort hebben zaterdag in competitieverband een enorme strijd geleverd, die kort voor het einde nog in het voordeel van de thuisclub be slist leek te worden. S.E.C. had toen nog een 2-1 voorsprong, maar luttele seconden voor het laat ste signaal zagen de Amersfoorters nog juist kans om gelijk met S.E.C. te fi nishen. Vooral in de eerste helft etaleerde So va, dat op de ranglijst de tweede plaats inneemt achter S.E.C., zichtbaar beter voetbal, wat met één doelpunt werd gehonoreerd. Met deze magere voorsprong begon Sova ook aan de tweede helft. Her haaldelijk moest doelman Bakker van S.E.C., die deze middag in een grootse vorm stak, handelend en reddend op treden. Aan hem heeft S.E.C. wellicht het uiteindelijk gelijke spel te danken, zij het ook aan Rouwendaal, die eerst na ruim een kwartier beide partijen weer op gelijke hoogte bracht en kort daarop zijn ploeg zelfs na een korte solo aan een voorsprong hielp. Ofschoon de thuisclub duidelijk in de meerderheid was, moest men toch toe zien, hoe Sova in de allerlaatste mi nuut toch nog de gelijkmaker scoorde, na een zeer boeiend en fair voetbalge vecht. S.E.C. blijft daarmede overigens nog fier aan de leiding. Het derde zaterdagelftal was dit week einde vrij. Afgelopen zondag hebben de meisjes in de Uloschool aan de Steenhoffstraat een grote overwinning behaald op Ta- veno uit Utrecht. De wedstrijd van de junioren tegen het juniorenteam van B.C.H. uit Hilversum is wegens niet opkomen van B.C.H. niet door gegaan. Het damesteam van Red Stars was in haar ontmoeting tegen de dames van Taveno oppermachtig. In een weinig interessante ontmoeting, als gevolg van de kracht van Taveno, hebben de da mes van Red Stars met liefst 64-23 ge wonnen van de Utrechtse dames. Voordurend was Red Stars op de helft van Taveno te vinden en slechts spora disch kwam Taveno over haar helft. De eerste helft eindigde in een 28-6 voorsprong voor Red Stars, die in de tweede helft de stand nog opvoerde met 36 punten, waar tegenover Taveno er nog 17 kon plaatsen, zodat deze wed strijd verdiend werd gewonnen met 64-23.

Soester Courant | 1968 | | pagina 5